Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.02. 19:11:01

Nyiri81 írta:
barcami írta:Messi már elköszönt tőle:
https://www.instagram.com/p/BXSt62SFYWj ... y=leomessi" target="_blank

'sok sikert kíván, nagy megtiszteltetés volt együtt játszani vele'
Elképzelem, hogy Messi otthon ül a gép előtt és vágja a videót, hogy mikor éles a hír mehessen online pár órán belül :D

Vagy odaszól a sleppnek, hogy: "Valamit dobjatok össze. Mosolyogjunk, ölelkezzünk, örüljünk, de ne legyen buzis"

Inkább a másodikra tippelnék :D
Végülis Valverde is fotózik, szóval sosem lehet tudni hogy mire tanította már meg Messit...
:lol:

Amúgy Mundo szerint Neymar még ott akart maradni spanolni a többiekkel az edzésen, de Valverde nem engedte.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2017.08.02. 19:04:55

kz86 írta:
Boixos írta:okés, menjen el. előtte is volt barca, őutána is lesz.
de azért furcsa ez a szitu. folyamatosan játszott eddig is a világ egyik legjobb brigádjában, már most is vastagon tele van lóvéval, erre elmegy egy szrabb csapatba, jó, mondjuk háromszorannyi csilliárd pénzért, de akkor is.
miért? nem értem a motívumokat.
Azért, mert addig nem kaphat aranylabdát, amíg Messivel egy csapatban játszik, ha viszont a psg-vel BL-t nyerne, akkor 100%, hogy ő kapná. Bár szerintem ez nem fog bekövetkezni :D
Azért ez is logika, hogy egy 4-0-ról kiesni képes csapat tuti BL-favorit lesz, nem? :D Ő maga verte meg őket... Tiszta sor, hogy van bennük potenciál, tényleg fel tudják venni a versenyt a többi naggyal, mint ahogy a 4-0-nál is megmutatták, de rögtön utána a 6-1-nél azt is, hogy bármit el tudnak bénázni. Ha a jövő évi Barcát jelen állás szerint ki is tudnák akár ejteni, egy Real/Chelsea/Bayern ütné őket szinte biztosan. Egy fecske nem csinál nyarat, s nem csak a 6-1 mutatja, hogy nincsenek a legszűkebb elitben, hanem a Monaco bajnoki címe is. Aztán remélem a Neymar család nem hal éhen...
tl írta:Valami olyasmire utalgatott Tebas, hogy papíron ez a kivásárlási ár csak a ligán belül érvényes (tehát csak másik spanyol csapat jöhetne szóba), de nem tudom a pontos részleteket.
Ez tuti badarság. Ha ez igaz lenne, akkor már rég bemutattunk volna a PSG-nek. Olyan a mesében nincs, hogy Tebas tud egy szabályt, amit az FC Barcelona ügyvédjei nem... :) Tebaséknak egyszerűen fáj, hogy a brazil viszi a marketingjét magával a Ligue 1-be.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2017.08.02. 18:56:04

barcami írta:Messi már elköszönt tőle:
https://www.instagram.com/p/BXSt62SFYWj ... y=leomessi" target="_blank

'sok sikert kíván, nagy megtiszteltetés volt együtt játszani vele'
Elképzelem, hogy Messi otthon ül a gép előtt és vágja a videót, hogy mikor éles a hír mehessen online pár órán belül :D

Vagy odaszól a sleppnek, hogy: "Valamit dobjatok össze. Mosolyogjunk, ölelkezzünk, örüljünk, de ne legyen buzis"

Inkább a másodikra tippelnék :D
Csak is Puyol
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2017.08.02. 18:54:06

kz86 írta:
Boixos írta:okés, menjen el. előtte is volt barca, őutána is lesz.
de azért furcsa ez a szitu. folyamatosan játszott eddig is a világ egyik legjobb brigádjában, már most is vastagon tele van lóvéval, erre elmegy egy szrabb csapatba, jó, mondjuk háromszorannyi csilliárd pénzért, de akkor is.
miért? nem értem a motívumokat.
Azért, mert addig nem nyerhet aranylabdát, amíg Messivel egy csapatban játszik, ha viszont a psg-vel BL-t nyerne, akkor 100%, hogy ő kapná. Bár szerintem ez nem fog bekövetkezni :D
Szerintem azt is figyelembe kellett volna vennie, hogy a góljainak nagy részében Suareznek, de főleg Messinek nagy érdemei vannak. Lehet hogy a PSG-ben nem lesz ilyen szintű kiszolgálásban része. A faragás persze maradni fog, a védők kedvence lesz ott is.
Avatar
kz86
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2012.01.27. 15:03:55

2017.08.02. 18:49:07

Boixos írta:okés, menjen el. előtte is volt barca, őutána is lesz.
de azért furcsa ez a szitu. folyamatosan játszott eddig is a világ egyik legjobb brigádjában, már most is vastagon tele van lóvéval, erre elmegy egy szrabb csapatba, jó, mondjuk háromszorannyi csilliárd pénzért, de akkor is.
miért? nem értem a motívumokat.
Azért, mert addig nem kaphat aranylabdát, amíg Messivel egy csapatban játszik, ha viszont a psg-vel BL-t nyerne, akkor 100%, hogy ő kapná. Bár szerintem ez nem fog bekövetkezni :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kz86 2017.08.02. 18:54:13-kor.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.02. 18:45:53

Neymar távozása mondhatni várható volt, de azt gondoltam 1-2 évig még azért itt marad. Rivaldo, Ronaldinho, Figo, Eto'o, csak pár nagy név (nem saját nevelés) a Barca közel múltjából, ők mind csak 5 évet húztak le nálunk. Vagyis talán mondhatni várható volt.... DE így??? Ilyen undorító módon??? Gratulálok hozzá....
tl
Barça B
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011.04.28. 14:38:01

2017.08.02. 18:36:32

palesz77 írta:
visca el barca írta:a FFP elnöke lenyilatkozta, hogy semmiféle szabályzatot nem sért az átigazolással a psg.
Őszintén nem is értem, hogy Tebasék miért pattognak ennyire. Mármint igen, spanyol csapattól vásárolnak, ami hosszútávon gázos lehet akár, de nem fogadják el a pénzt és társai? Ez mi? :D Ne legyen kötelező kivásárlási árat megszabni, és akkor nincs ilyen ügy többet.. Tényleg nem értem ezt most részükről, még ha elméletileg nekünk is akarnának "segíteni".

Messi búcsúvideója Instagramon.
Valami olyasmire utalgatott Tebas, hogy papíron ez a kivásárlási ár csak a ligán belül érvényes (tehát csak másik spanyol csapat jöhetne szóba), de nem tudom a pontos részleteket.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.02. 18:13:14

Nem megy ő sehova onnan. Ott nincs demokrácia, az ottaniak Neymart és a faterját lenyelik majd keresztben.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2017.08.02. 18:10:30

okés, menjen el. előtte is volt barca, őutána is lesz.
de azért furcsa ez a szitu. folyamatosan játszott eddig is a világ egyik legjobb brigádjában, már most is vastagon tele van lóvéval, erre elmegy egy szrabb csapatba, jó, mondjuk háromszorannyi csilliárd pénzért, de akkor is.
miért? nem értem a motívumokat.
PUYOL-XAVI-INIESTA
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.02. 18:09:13

csababarca írta:Semmi másról nem szólt ez, csak arról hogy megalapozza a realba igazolását. Nagyon meglepne ha 2 évnél tovább lenne a psg-ben, inkább az egy felé hajlok.
Tudok gratulálni neki.
Verratti-t nem engedték el..akkor azt a Neymar-t akit leigazolnak 220-ért, 1 év után, biztos elengedik a Real-ba..hogyan??
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.08.02. 18:07:17

Semmi másról nem szólt ez, csak arról hogy megalapozza a realba igazolását. Nagyon meglepne ha 2 évnél tovább lenne a psg-ben, inkább az egy felé hajlok.
Tudok gratulálni neki.

Mondjuk valahol megértem, nekem is lehet elegem lenne hogy a vezetőség nem erősíti a csapatot két éve, csak lefele építi.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2017.08.02. 18:14:25-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2017.08.02. 18:04:31

A főoldalról:
Más kérdés, hogy ezt a Liga, mely kezeli a kivásárlási árakhoz igazodó transzfereket elfogadja-e, mert Javier Tebas Ligaelnök a héten úgy nyilatkozott, hogy ők nem fogadhatják el ezt a pénzt, különösen nem úgy, hogy a transzfer nyilvánvalóan sérti a "Financial Fair Play" intézményét.

Mi van akkor ha a Liga nem fogadja el a pénzt a transzfer kapcsán? Storno Business?
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.02. 17:59:40

És én még azt hittem júniusban hogy az év legrosszabb pontja a madridi BL címvédés... :roll:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.08.02. 17:53:42

Őszintén remélem, hogy Neymar ezzel elrontja a karrierjét, ill, hogy a PSG-t valamilyen tekintetben szankcionálni fogják. Hogy miért? Eddig 17 millióért adtak el két játékost, illetve 16 millióért vettek egy hátvédet és most csak úgy kiperkálnak 220 millió+ összeget.
Neymarról pedig annyit, hogy ahogy lelépett, a hallgatás, a csetepaté az edzésen, a kivárás, hogy leakaszthasson még egy valag pénzt a Barca-ról mielőtt lelép és még lehetne sorolni... mindezek miatt remélem soha a büdös életbe nem nyer több Bajnokok ligáját illetve felsül a franciákkal.

Rólunk pedig annyit, hogy igen, gyengülünk Neymar elveszítésével, első sorban presztízsveszteség, hogy nem tudtuk megtartani, másrészt nem igazán van olyan a piacon, aki annyira érezné Messi játékát, mint a brazil. Rövid távon biztosan vissza fogunk esni, még akkor is, ha pótoljuk, hosszabb távon viszont nyerhet is vele a csapat, ha eltakarítják ezt a mostani vezetést a socio-k.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.02. 17:47:02

Neymar... hatalmas csalódás ez az ember. Kb. Figo volt ekkora csalódás utoljára. Ennyi pénzt kifizet a PSG, soha az életben nem fogják elengedni, ott fog megöregedni. Remélem.
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2017.08.02. 17:37:17

miro. írta:
Robcsyy írta:az de szép, hogy Perez engedi a PSG-nek, hogy Jesé utolsó részletét csak jövőre fizessek ki :)
igazi p.tkány az az ember.
:lol:
Mondjuk elképesztő hogy pár embernél bármi van nálatok az a real hibája..


szerk. Perez viszont dörzsöli a kezét,szerintem Neymar 2-3 év és nálunk lesz.
ki mondta, hogy a real hibája? :lol:
csupán annyit irtam, hogy nagyszerű ember :)
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.02. 17:25:59

MQuCsabi írta:KAtarba még mehet :twisted:
Majd átveszi a stafétabotot Xavitól :D
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.02. 17:25:10

KAtarba még mehet :twisted:
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.02. 17:23:35

miro. írta:szerk. Perez viszont dörzsöli a kezét,szerintem Neymar 2-3 év és nálunk lesz.
Ha mi nem tudtuk megszerezni a max 100 milliós Verrattit, nektek sem fog menni Neymar. Pláne ha összesen félmilliárd eurót fizettek érte a sejkek, és kitudja milyen kockázatokat vállaltak. Ő már ott fog megöregedni Párizsban.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.08.02. 17:15:13

Robcsyy írta:az de szép, hogy Perez engedi a PSG-nek, hogy Jesé utolsó részletét csak jövőre fizessek ki :)
igazi p.tkány az az ember.
:lol:
Mondjuk elképesztő hogy pár embernél bármi van nálatok az a real hibája..


szerk. Perez viszont dörzsöli a kezét,szerintem Neymar 2-3 év és nálunk lesz.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2017.08.02. 17:01:21

LG írta:Továbbra is tartom, a szezonunk sikerességét Neymarnál és igazolásoknál sokkal inkább az határozza meg, tudjuk-e javítani a legutóbbi szezon hibáit. Ha nem, akkor nyilván jobban ki fog jönni a brazil hiánya, de akkor Bartoék megbuknak, jön egy elnökség, új edzővel, hosszútávon még akár ebből is kijöhetünk jól. Ha viszont igen, akkor simán jöhetnek a sikerek sztárigazolás nélkül is...
Valóban. Hány sztárokból összerakott "összevásárolt" csapatot láttunk már, ami csak ideig-óráig muzsikált jól. Ahogy egy játékos nem csinál csapatot egy játékos hiánya sem okozhat katasztrófát.

Másrészt Neymar ha nem cseszi el a világ legjobb játékosa lesz és - ha csak az életkorát nézem - a legjobb korszaka most következhet, teljesítménye csúcsát most érheti el. Nem véletlen adták el most ennyiért és vették meg most ennyiért. Asszem ezért is vannak ambivalens érzéseink...
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.02. 16:49:12

https://www.instagram.com/p/BXS3JNAlFgr ... =samumtiti" target="_blank

Elbúcsúzott tőle Umtiti is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.02. 16:35:49

Nero. írta:Most csokkentek egy jo 20-30 szazalekot az eselyeink a kovetkezo evekre. :-& :(

Idei ev nagyon tanulsagos nekem meg sokak masoknak is szerintem. Ev elejen leirtuk a Reat meg Ronaldot, egz 12. BL meg egy 5. aranylabda lett belole. Nyar elejen elkonyveltuk hogy Verratti biztosan ide jon, erre meg csak kozel sem volt hozzank, sot a franciak viszik el a legertekesebb jatekosunkat. #-o
Emlékszem, azon a nyáron, amikor jött Guardiola, akkor is nagyon sokan leírták a csapatot, olyan is le lett írva fórumon, hogy Uefa kupás helyekért fogunk küzdeni. :lol: Akkor ment el ugye Ronaldinho, és sztárigazolás nem jött helyette, aztán mégis tudjuk milyen időszak következett. Ugyanúgy Puyolt és Xavit sem pótoltuk sztárigazolással, jóval nagyobb karakterek voltak ők Neymarnál, mégsem rokkantunk bele.

Továbbra is tartom, a szezonunk sikerességét Neymarnál és igazolásoknál sokkal inkább az határozza meg, tudjuk-e javítani a legutóbbi szezon hibáit. Ha nem, akkor nyilván jobban ki fog jönni a brazil hiánya, de akkor Bartoék megbuknak, jön egy elnökség, új edzővel, hosszútávon még akár ebből is kijöhetünk jól. Ha viszont igen, akkor simán jöhetnek a sikerek sztárigazolás nélkül is. A másik topicban is megemlítettem Zidane madridi munkásságát, ő sem sztárigazolásokkal tett rendet. Szerintem nálunk sem rosszabb a helyzet, mint a Realnál volt, mikor ő odament, a kérdés az, hogy Valverde fel tud-e nőni a feladathoz, ha nem, akkor nincs itt keresnivalója.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.08.02. 16:28:14

Nero. írta:Most csokkentek egy jo 20-30 szazalekot az eselyeink a kovetkezo evekre. :-& :(

Idei ev nagyon tanulsagos nekem meg sokak masoknak is szerintem. Ev elejen leirtuk a Reat meg Ronaldot, egz 12. BL meg egy 5. aranylabda lett belole. Nyar elejen elkonyveltuk hogy Verratti biztosan ide jon, erre meg csak kozel sem volt hozzank, sot a franciak viszik el a legertekesebb jatekosunkat. #-o
Számomra is a tanulság éve ez. Jöhetünk a régen igaz dolgokkal, hogy aki nem akar itt játszani és megküzdeni a posztért az menjen, de most is mennyire égető szükségünk lenne egy Thiagora például? Pedig azóta már 4 év eltelt...

Most is szidhatjuk Neymart hogy a pénzt választotta, de mi van, ha lassan már tényleg a PSG-ben esélyesebb lesz a BL-re, mert olyan szinten sikerül lefele építeni a csapatot, és utódokat nem szerezni?
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.08.02. 16:17:33

Most csokkentek egy jo 20-30 szazalekot az eselyeink a kovetkezo evekre. :-& :(

Idei ev nagyon tanulsagos nekem meg sokak masoknak is szerintem. Ev elejen leirtuk a Reat meg Ronaldot, egy 12. BL meg egy 5. aranylabda lett belole. Nyar elejen elkonyveltuk hogy Verratti biztosan ide jon, erre meg csak kozel sem volt hozzank, sot a franciak viszik el a legertekesebb jatekosunkat. #-o
Nagy forgatokonyviro az elet, nagy lenne jovore egy Barca-PSG, de nem tudom velunk mi lesz.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Válasz küldése