Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.10. 23:03:25

a helyzetkihasználása valóban gyenge, én is tiszta ideg vagyok, mert csomó gólja lehetne már, ma is kihagyott vagy két ziccert, sőt, egyet kétszer is. :mrgreen:

amúgy ennyiszer még egy ember ellen sem láttam az ellenfelet szabálytalankodni, oldalépni, mezt rángatni.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.10. 23:01:16

Na, mai meccse talán első meccse itteni korszakából, amire azt mondom rossz meccs vt.
Lövés helyett passzolt vagy ha lőtt rosszul és nem azért, mert a kapus bravúrozott, hanem ő nem tudta csak szimplán ellőni/ fejelni a kapus mellet. Ennek ellenére legalább lőtt egy gólt.
Legközelebb azért nem szeretnék még egy ilyen meccset látni tőle.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.11.10. 22:59:26

Sokkal több gólja lehetne,ha kicsit jobban koncentrálna a végén.
most is cseréje előtt egy akcióból két százas ziccere volt,mindkettőt a kapusba püfölte. Meg múlthéten az Espanyol ellen szintén. :roll:
Jó lesz ez,csak javítson a befejezéseken.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Z$oŁa
Barça B
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2007.08.23. 16:56:15

2013.11.10. 22:34:55

Stalkyard írta:Végre azt hittem, lesz még egy játékosunk Messi mellett, aki képes lesz magára vállalni a gólokat. De nem. Azokhoz hasonlóan, akik hozzánk igazolnak, ő is elfelejti hogy kell belőni a ziccereket. Nála is örülhetünk majd, ha képes lesz 10 gólt összekaparni a szezonban...
Lőtt ma egy gólt, és vitt egy kis életet a játékba!
Még ha nem is lesz olyan eredményes, mint Messi, de végre van valaki, aki lazán befűz egyszerre akár 2-3 védőt szebbnél szebb cselekkel...
Arról nem is beszélve, hogy néhány hónapja van itt. Még bőven beindulhat a góltermelés is! :wink:
Visça El Barça!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.11.10. 22:20:47

Végre azt hittem, lesz még egy játékosunk Messi mellett, aki képes lesz magára vállalni a gólokat. De nem. Azokhoz hasonlóan, akik hozzánk igazolnak, ő is elfelejti hogy kell belőni a ziccereket. Nála is örülhetünk majd, ha képes lesz 10 gólt összekaparni a szezonban...
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.09. 20:51:13

nem jó. [-X :lol:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.09. 19:51:03

http://www.youtube.com/watch?v=ICh4U_R-A_Y" target="_blank

Ez a videó azoknak szól, akik szeretik látványos focit. :D Hihetetlen ez a pali, újabb nagyon jó kis összefoglaló róla. A legkomolyabb rész, amikor szólózik a Milan ellen, aztán mutatják Messit. :D 1. Azon gondolkodik, hogy ilyet utoljára saját magától látott. :D 2. Félreállt, mert tudta hogy már nem fogja megkapni. :D És csak november van...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.07. 14:02:36

Én is nagyon bántam,hogy tegnap a "Messizése" után nem talált be,meg azt is hogy a barzil válogatottal és bajnoksággal ellentétben egyáltalán nem lő távolról (16os-on kívülről) pedig ott azért szór olyan gólokat rendesen. Itt meg amikor már tisztán lőhetne még akkor is vissza passzolja mondjuk Ininek a betömörülő fal elé. Persze kell,hogy alkalmazkodjon a Barca stílusához de azért maradjon belőle valami "eredeti" és itt nem a joga bonito- ra gondolok.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.07. 12:34:38

elég sok a hátra passz amúgy, általában jó érzéssel választja ki azokat a szitukat, amikor van értelme cselt felvállalni.
más kérdés, hogy azért párszor így is elnyomják, akasztják, legrosszabb esetben meg csak simán felrúgják, fellökik, ha szabályosan nem megy.
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.11.07. 10:02:25

mess2009 írta:tegnap, csak egyetlen dolog hiányzott, de az nagyon: a gólok. azt, hogy időnként elakad a védőjében én még így is a pozitívumok közé rakom, (sokkal inkább mint a visszapasszokat) a pontatlan lövések és a rossz döntések viszont lerontották a teljesítményét. ezzel együtt cca. azonos osztályzatot adnék Messivel, míg Alexis tegnap gyengécske volt
sztem az, hogy visszapasszol nem egy hátrány. nem viszi be mindig akár 2-3 ember közé ahol elég nagy rá az esély, hogy elveszti a bogyót, illetve így a védők se tudják h igen, ő most jönni fog, szal kiszámíthatalan marad. mivel onnan vagy tovább viszi és 1, rárúgja, 2, ad egy eszméletlen passz vagy ha vissza passzolja, vagy csak szimplán bepasszolja mint Alexisnek a legutóbbi góljánál. szóval nem feltélen baj az, hogy néha visszapasszolgat. meg hát akár tetszik akár nem ez a Barca :) de inkább paszolja vissza minthogy minden 5. percben minden lehetetlen helyzetbe hozzá fogjon cselezni és labdát veszítsen, és akkor jöhet a kontra (amiből ritkán kapunk gólt :roll: ) illetve a sérülési rizikó is csökken. ( mert ugye Neymarra mindenki vigyáz :evil: )
Szépen játszott tegnap. Az a gól meg ha bemegy... ááá :D [-o<
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.11.07. 07:57:37

tegnap, csak egyetlen dolog hiányzott, de az nagyon: a gólok. azt, hogy időnként elakad a védőjében én még így is a pozitívumok közé rakom, (sokkal inkább mint a visszapasszokat) a pontatlan lövések és a rossz döntések viszont lerontották a teljesítményét. ezzel együtt cca. azonos osztályzatot adnék Messivel, míg Alexis tegnap gyengécske volt
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2013.11.07. 02:13:09

shutterisland írta:MIÉRT NEM MENT BE ? #-o
Hát ezaz... :shock:

Tipikus eset; a nehezét megcsinálja, majd a végén pont 1 lélegzetvételnyi oxigén hiányzik a befejezéshez. :roll:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.06. 23:29:48

MIÉRT NEM MENT BE ? #-o
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.05. 10:41:50

Azért volt sok mert páran itt már játszottak a gazdálkodj okosan nevű társasjátékkal és egyből sportgazdasági szakértők lettek! :mrgreen:
Nyilván ők hozzáértőbbek mint a Barca vezetősége aki kidobta érte az ablakon a 60 misit.
Igaz,hogy több nagy klub akár többet is tejelt volna érte,de láthatod,hogy a Blaugrana volt az a balek egyesület amely megkaparintotta. Mondjuk jó nagyot is buktunk vele amióta itt van. :D
Amúgy úgy tűnik Pelé idő közben kijózanodott:

Pelé: "Számos jó játékos van, de az Aranylabda sorsa Messi, és Cristiano Ronaldo között fog eldőlni. Azt hiszem, Neymar lesz egyszer a világ legjobb játékosa, de vannak sztárok, akik még négy-öt évvel előtte járnak, mint például Messi. "
Amúgy Neymár idáig a Barcában 15 fellépésén, 4 gólnál, illetve 8 gólpassznál jár.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2013.11.04. 19:40:42

Annyira unom már, hogy többen sokalják ezért a srácért a kifizetett összeget. Kérdezném, hogy miért? Mi a fészkes fenéért volt ez a kifizetett 55-57 millió annyira sok?

Nézzük sportgazdasági szempontokból, hogy egy adott játékos, jelen esetben Neymar értékét mi határozza meg. Vegyük 1-10-ig, ahol az 1 a leggyengébb a 10 a legerősebb mutatót jelenti

1.,[u] Fizikális adottság. (5)[/u] ebben a leggyengébb, de korlátlan a fejlődési lehetősége, csak rajta és az edzőin múlik.
2., [u]Személyisége. (9) [/u]megnyerő külső, csibészes mosoly, szerénységet és a foci alázatát sugalló nyilatkozatok, nem nagyképű.
3.[u] Tapasztalat, teljesítmény (8)[/u] fiatal még, de korával ellentétben tapasztaltnak mondható, úgy válogatott, mint klubszinten. Teljesítménye már szerződtetése előtt is világszínvonalú volt, még akkor is, ha "csak a brazil" bajnokságban és csak a "copa american" valamint a válogatott meccseken hozhatta azt a világ tudomására.
4.,[u] Melyik országban játszott, vagy játszik. (10)[/u] Braziliából - Spanyolországba, nos nem hiszem, hogy kell ettől nívósabb 2 ország.
5. [u]A labdarúgó népszerűsége (10)[/u]. Népszerűségi mutatói az első 10 játékos közé emeli. Ergo bármilyen kütyü a meztől a kulcstartóig, ami az Ő nevén fut eladható.

Nos mind ezek figyelembevételével és az én szubjektív osztályzataimat akár figyelmen kívül hagyva, mondja már meg végre valaki, hogy miért volt érte sok kiadni a vételárat?
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.03. 18:48:44

Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.03. 01:25:31

Igazából teljesen tök mind1 mennyi a marketing értéke
neked mindegy, igazából nekem is az, és még sokaknak, hiszen ki a fenét érdekelnek a pénzügyek, semmi közünk és ráhatásunk nincs amúgy se hozzá/rá.

csak szimplán ha sokallják az árát, akkor kell ezt a témát elővenni, hiszen AZÉRT drága, mert a tehetsége és kialakulóban lévő klasszisa MELLÉ népszerű, kiválóan eladható arc.

ha egy kopasz, sebhelyes, party szemöldökkel villantó fogatlan ogre lenne, aki nem közkedvelt, nem eladható, nem várható tőle kiemelkedő bevétel, sőt, de ugyanezzel a tudással és sportszakmai paraméterekkel rendelkezne, és mondjuk került volna így 35 millió euróba, akkor lehet, hogy sokan könnyebben megbékéltek volna az árával.
holott ugyebár pont az a lényege, hogy ennek a njr brandnek és kisugárzásnak köszönhetően rengeteget vissza fog hozni a vétálárából a pályán kívül IS.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.11.02. 14:33:27

Igazából teljesen tök mind1 mennyi a marketing értéke...21éves meccseket eldönteni képes játékos...55milláért vettük megérte...Egyrészről ahogy focizik élmény nézni,másrészt meccseket hozott nekünk,gólt lőtt a Realnak,és igen kis kupát, de kupát is...Ha így folytatja megérte...Sportszakmai szempontból mindenképp,igazából egy ekkora klubbnál mint a Barca ez a lényeg,az ára mellékes ha beválik...Hogy ért e 55millát?Nem...De a mostani piaci viszonyok közt ez jó árnak számít érte...

Amúgy meg hogy mennyi a marketing értéke pontosan mint itt egyesek lovagolnak rajta,mi a büdös életben nem fogjuk tudni,de egészen pontosan könnyen lehet a Barca pénzügyi részlegénél sem tudnák megmondani...És itt nem csak markting értékről van szó...Amúgy ez nem is annyira egyszerű,mert ki a hóhér tudja pontosan kiszámolni hogy majd miatta teszem azt hány brazil kissrác fog Barca mezt venni ha lesz rá lóvéja mikor felnő,pont miatta hányan kapcsolnak oda egy Barca meccsre...Mert igen nagyon népszerű Brazíliában az tuti...Továbbmenve pl miatta hány brazil tehetség fog a jövőben ide jönni,akik hozhatják az újabb kupákat esetlegesen,mert ő ott akar focizni ahol Neymar tette...A hosszútávű értéket pontosan sztem senki nem tudja most,mert senki nem lát a jövőbe...De ha látna se lehetne kiszámolni pontsan...Ott van R10,könnyen lehet miatta tart ott a csapat most ahol,ugyanis azzal hogy őt megvettük állt talpra a csapat játékban,ezáltal pénzügyileg,és könnyen lehet ezért tartunk most itt...

Egy biztos,nagy a marketing értéke...Sokkal nagyobb mint bárkinek aki 55millába került volna...És emellett marha fiatal,és már most meccseket tud eldönteni...Hosszútávra megoldást jelent...Sokkal jobb vétel volt mit bárki helyette lett volna...Mert sportszakmailag is jobb és még mellette több bevételt is generál mint mások...Innentől...

Az meg hogy kellett e vagy más kellett volna helyette pl védő...Asszem eldőlt...Rekord kevés gólt kapunk,ami hagyján,de az utóbbi meccseket megnézve azt kell mondjam megtanultunk védekezni...Alias nem személybeli problémák voltak itt hátul...Mennyivel lennenk előrébb egy védő igazolással az ő árából?Semmivel...Ellenben ha a helyén Pedro vagy impotens Villa játszott volna mennyivel lennénk hátrébb...Hát...Emlékezzünk vissza tavalyra,meg a támadásainkra...ÉS pláne nagyon kellett így hogy Messi pocsék formában van a sérülések miatt...Könnyen lehet az egész szezont már most "eldöntötte" nekünk Neymar,ugyanis nélküle lehet bukjuk a Classicot,és itt nem a pont a lényeg,hanem mentálisan nagy hátrány lett volna hogy megint elver minket a Real...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.11.02. 14:00:01

recrea írta: Kérdésre kérdéssel válaszolok: hány marketingről szóló könyvet olvastál el, hány marketinggel kapcsolatos előadáson voltál, ill. hány olyan cég van, aki a mai piacon pénzügyi visszacsatolás nélkül költ marketingre?! A választól függ, h folytatjuk-e a vitát.
1, tizenvalahány, a harmadikra meg gondolom pontosan olyan konkrét választ tudnék adni, mint Te. (Btw nem pénzügyi visszacsatolásról volt szó, hanem pontos értékekről, a kettő azért nem ugyanaz, nyilván nagyságrendileg mindenki tud egy kb. összeget mondani.)
recrea írta:Marketingértéket előre nem lehet pontosan mérni, csakis utólag.
Pontosan erről lenne szó. Utólag már nem sokra megyünk azzal, hogy pontosan megmérjük, hogy 100 ezer a marketingértéke annak a játékosnak, akinek az árára 20 milliót dobtunk rá marketingszempontok miatt.
Természetesen részben erről is folyik a vita, hiszen most már utólag vagyunk, és én még ezt sem fogadom el, hogy utólag konkrét értékeket tudnánk kapni, de ez sokat nem változtat azon, hogy valakiért x összeget kiadni marketingérték címén nem több egy jóindulatú hasra ütésnél.
recrea írta:A kérdéseidre nem tudom a választ, de van pár kreatív ötletem, ami alapján meg lehet rájuk kapni. És nálam vélhetően jobb szakemberek foglalkoznak a klubnál ezzel.
Azért gondolom érzed, hogy ennyire konkrét érvekkel nehezen fogsz meggyőzni valaminek a konkrét jellegéről.

ON: az a dupla kötény nem volt semmi a gólpassznál 8)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.02. 13:07:27

3:40-nél botlábúan vette át ? :lol:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.02. 12:27:58

visca el barca írta:neymar

http://www.youtube.com/watch?v=bM1uCQ2uVdg" target="_blank

érdekes csel, nem igazán láttam még ilyet :D
Sztem ezt inkább ijedségből csinálta, mind tudatos cselként. :D Volt ennél szebb mozdulata is tegnap.

http://www.youtube.com/watch?v=pevWnzdmAmU" target="_blank

1:35-nél hasonló gólt szerehetett volna ehhez, ha ugyanúgy próbálja kicselezni az utolsó védőt:

http://www.youtube.com/watch?v=oIwF0yqAZFc" target="_blank
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.02. 12:20:10

neymar

http://www.youtube.com/watch?v=bM1uCQ2uVdg" target="_blank

pelé

http://www.youtube.com/watch?v=-UzRsvCsC4c" target="_blank

érdekes csel, nem igazán láttam még ilyet :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Maxi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1933
Csatlakozott: 2005.03.20. 15:49:59
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.11.02. 10:59:51

Csak ismételni tudom magamat, aki azt várta tőle, hogy 40-50 gólt lő az persze, hogy csalódott.
Emberek figyelem!Próbálok egy olyan dolgot leírni ami nem biztos, hogy midnenkinek eljut a szürkeállományába.NEM az a normális ha valaki 40-50 gólt lő egy évben(Messi, Ronaldo), főleg balszélső poszton.Ronaldinho hány gólt lőtt?legjobb szezonjában úgy kb összesen 30-at.Amúgy meg 20 körül mindig(szabikkal,tizikkel)ennyit meg lőni fog Neymar ebben biztos vagyok.

És ha már felhoztam, engem marhára R10-re emlékeztet, jó, persze messze áll még tőle, de nagyon jó úton halad.nagyon jó úton.Ha ilyen alázatosan folytatja nem lehet gond, és nem is lesz.
Feltűnt, hogy Inivel nagyon megértik egymást és Ini nagyon sokszor őt keresi.

Bár vártam, hogy jöjjön mégis kétkedve fogadtam, DE belopta magát a szívembe és aki még nem békélt meg vele, itt és most megígérhetem, hogy megfog és mindenkinél nagy kedvenc lesz.
Csak még több idő(bár most sincs vele gond szerintem) kell neki!Ja és, hogy ne a 100 gólt várjuk el tőle.
Forca Barca
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.11.02. 09:46:57

recrea írta:Objektíven nézem őt, és nem vagyok oda-vissza tőle, mint egyesek, de azért pár meccs eldöntésében komoly szerepet vállalt eddig a csávó, és - javítsatok ki, ha tévedek -, de mintha pont ezért hoztuk volna, h ne mindig Messinek kelljen hoznia a meccset, vagy ha neki nem megy, akkor legyen, aki dönt, nem azért, h szlalonozva végigvigye a pályán vagy az orrán pörgesse a labdát.

Így hirtelen, utóbbi két meccs, mintha ilyen lett volna. Félreértés ne essék, nem azt mondta, h lehengerlő a játéka, viszont elég hasznos.

Szerintem felértékelődik Neymar széljátéka, annak tükrében feltétlenül, h az utóbbi években milyen teljesítményt nyújtottak játékosaink ezen a poszton, valamint, h Messi hogyan játszott az elmúlt két meccsen a másik oldalon. Rohadt nehéz ebben a csapatban itt játszani.
Én is azt mondanám, hogy objektíven igazából azt teljesíti amiért idehoztuk. És reflektálva az utolsó bekezdésre is szerintem Villa első évében baromi jó szintet hozott, de ami nálam bizakodásra ad okot és amiért most egyik-hétről a másikra nagyon megkedveltem Neymart az az
hogy 21 évesen döntött el két baromi fontos rangadót a játékával, úgy hogy gyakorlatilag nulla tapasztalata van Villához képest. Lényeg ami lényeg benne tényleg egy hosszútávú befektetést látok, korábban Villával és Ibrával ellentétbe. Egyik sem volt rosszabb képességű mint a brazil, de az ő teljesítmény reméljük nálunk fog kiteljesedni.

kicsit off: Alexis volt korábban ez az ember, de egy közepesen jó első, és egy borzalmas tavalyi szezon, szezon után nála most jön a vízválasztó. Ha tudja hozni a formáját akkor végre megint lesz egy komplett támadó hármasunk.

Én nagyon boldog vagyok amikor végre nem Messi dönt el egy meccset. Nagy bizakodásra ad okot hogy Neymar és Alexis, döntő fontosságú játékot tudnak hozni.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.11.02. 09:08:06

Objektíven nézem őt, és nem vagyok oda-vissza tőle, mint egyesek, de azért pár meccs eldöntésében komoly szerepet vállalt eddig a csávó, és - javítsatok ki, ha tévedek -, de mintha pont ezért hoztuk volna, h ne mindig Messinek kelljen hoznia a meccset, vagy ha neki nem megy, akkor legyen, aki dönt, nem azért, h szlalonozva végigvigye a pályán vagy az orrán pörgesse a labdát.

Így hirtelen, utóbbi két meccs, mintha ilyen lett volna. Félreértés ne essék, nem azt mondta, h lehengerlő a játéka, viszont elég hasznos.

Szerintem felértékelődik Neymar széljátéka, annak tükrében feltétlenül, h az utóbbi években milyen teljesítményt nyújtottak játékosaink ezen a poszton, valamint, h Messi hogyan játszott az elmúlt két meccsen a másik oldalon. Rohadt nehéz ebben a csapatban itt játszani.
Válasz küldése