Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.27. 15:14:24

3 hónapja van itt mégis mit vártál? bajnokságban van neki 12 meccsen 4 gól 8 assziszt nem elég? meccsenként kapnak róla legalább 3 sárgát. kis telhetetlen :lol: búúúúúúúúúúú
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2013.11.27. 15:07:37

JOseppe írta: Könyörgöm! Azért nehogy már Sánchez legyen a példa (?), az a Sánchez aki tavaly is csak bugdácsolt a labdában és a saját lábában is sokszor. 8) Igaz hogy a mostani idényben mint hogyha összeszedte volna magát de ő vele példálózni sztem egy kicsit túlzó. Egyébként mit gondolsz hogy miért kellett még egy támadó Messi mellé, mert eddig Sánchez és Pedróka olyan jól muzsikáltak a pályán. =D> Az rendben van, hogy Neymar most jelenleg nem rúg sok gólt, de a többi tulajdonságát is látni kellene és nem csak nézni. :idea: Én sokkal jobb játékosnak tartom mint a spanyolt és a chileit, amellett hogy technikás, elképesztően jól lát a pályán és ő képes az emberét 1 az 1-ben megkerülni. :wink: Ami a csapat hasznára van azt el kell ismerni. :)

Mondd el a többi tulajdonságát kérlek szépen. Az h ha leütközik, akkor nem tud már tovább menni, földet fog? Messi sem egy terminátor, de azért állóképességben magasan a brazil előtt jár. Hoztunk 57 milláért egy visszafelé passzoló, három meccsenként egy sikeres megkerülést bemutató divatbabát. Sanchez-el kapcsolatban ne a tavalyi évvel jöjjünk. Idén amit mutat, egészen más. Ha már statisztikákkal jönnek itt a brazillal kapcsolatban. A chilei statjai elég jók. szal azok alapján Neymar alúl marad. És ahogy kiolvasom a statisztikák közzétevői közül, ez az ami minősíti a játékosokat.

Várom a többi tulajdonságot, amiért annyira egyedi ez a nexmar gyerek...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.11.27. 15:07:08

Csbal írta: Alexis elől vette el a helyet...
Pedro vette el Alexis elől a helyet, nem Neymar..

Annak ellenére amúgy, hogy a gólhelyzeteinél már-már a tavalyi Sánchezt idézi - az ahogy elhúzta a kapus mellett szépen a labdát, majd tologatta kicsit és fölévágta(még ha les is volt).. #-o -, mezőnyben rendre jól teljesít. És nála ez nem csak robotolásban látszik meg, rendre jók a cselei, gyönyörű passzokat is ad, pl tegnap emlékszem meccs vége felé egy gyönyörűen Pedronak lyukra visszatett labdájára - amit aztán a Spanyol hosszan vett át, és feldobta magát, de ez lényegtelen most. Úgy tűnik itt a Barcában mindenkinek újra kell tanulnia a góllövést, de az biztató nála, hogy nem úgy járt mint Alexis tavaly/tavalyelőtt, hogy rágörcsölt a gólokra, és a mezőnybeli teljesítménye is elkezdett romlani vele együtt. Reméljük ez így is marad, szerencsére úgy tűnik hogy magabiztosság terén nincs gond a sráccal. Már csak szép lassan a góllövő cipőjét kéne ismét magára húznia és teljes mértékben elégedettek lehetnénk vele.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.11.27. 13:21:27

Csbal írta:Tegnap sem mutatott túl sokat. Alexis elől vette el a helyet...
Könyörgöm! Azért nehogy már Sánchez legyen a példa (?), az a Sánchez aki tavaly is csak bugdácsolt a labdában és a saját lábában is sokszor. 8) Igaz hogy a mostani idényben mint hogyha összeszedte volna magát de ő vele példálózni sztem egy kicsit túlzó. Egyébként mit gondolsz hogy miért kellett még egy támadó Messi mellé, mert eddig Sánchez és Pedróka olyan jól muzsikáltak a pályán. =D> Az rendben van, hogy Neymar most jelenleg nem rúg sok gólt, de a többi tulajdonságát is látni kellene és nem csak nézni. :idea: Én sokkal jobb játékosnak tartom mint a spanyolt és a chileit, amellett hogy technikás, elképesztően jól lát a pályán és ő képes az emberét 1 az 1-ben megkerülni. :wink: Ami a csapat hasznára van azt el kell ismerni. :)
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2013.11.27. 13:09:47

Nálam eddig egyáltalán nem váltotta be az elvárásokat, mivel egyáltalán nem azt játssza amit elvárnék tőle, hogy felvállalja az 1 vs 1 szitukat. Inkább folyamatosan visszafelé passzol. A cseleit meg h sárgázzák az ellenfelet róla semmit nem érnek. Iniesta is hozza ezeket a cseleket. Szvsz nem azért hozták ide, hogy sárgát kapjanak az ellenfelek róla, hanem hogy gólokat szerezzen. Tegnap sem mutatott túl sokat. Alexis elől vette el a helyet...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.23. 18:34:52

shutterisland írta:nincs stat arról, hogy hányszor szabálytalankodtak eddig vele, és arról, hogy hány embert sárgáztak róla ki ?
szerintem magasan vezetheti mind a két listát.
Egy ilyet találtam:

Elszenvedett szabálytalanságok / meccs átlag (La Liga)
1. Fede (Valencia) 4
2. Neymar 3,8
3. Diego Costa 3,5

Viszont Fede csak nyolc meccsen játszott, ebből kettőn csereként.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.23. 18:31:07

nincs stat arról, hogy hányszor szabálytalankodtak eddig vele, és arról, hogy hány embert sárgáztak róla ki ?
szerintem magasan vezetheti mind a két listát.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.21. 16:19:04

Neymar Crazy Skill Show 2013 - 2014 HD :)
Stalkyard írta:Egyébként csak azért írtam, mert szerintem még annál is sz.rabb a srác. Egy nulla...


:mrgreen:
Jobban belegondolva nálam a nullánál is kevesebb. Leginkább egy negatív végtelen szakaszos tizedestörttel tudnám jellemezni az eddigi teljesítményét.
:mrgreen:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.11.20. 21:29:57

Gareth Tello írta:Ironizáltam, ezek szerint nem volt egyértelmű, sorry. :D

Írtam már többször is, hogy hatalmas meglepetés a srác, nagyon meg vagyok elégedve vele, és hogy nem számítottam arra, hogy ilyen hamar be fog tudni illeszkedni. :)
Meg is lepődtem. :D Akkor viszont én kérek elnézést, de tényleg nem jött át nekem.

Egyébként csak azért írtam, mert szerintem még annál is sz.rabb a srác. Egy nulla...


:mrgreen:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.11.20. 18:28:08

Gareth Tello írta: Ha most moderátor lennék... :mrgreen:
Ezért nem leszek soha az. :mrgreen:
Még szerencse, a Spurs cseréivel lenne tele a fél fórum, meg minden 4. Realossal. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.20. 17:55:09

Ironizáltam, ezek szerint nem volt egyértelmű, sorry. :D

Írtam már többször is, hogy hatalmas meglepetés a srác, nagyon meg vagyok elégedve vele, és hogy nem számítottam arra, hogy ilyen hamar be fog tudni illeszkedni. :)
sörvirsli írta:100 milliós szívecskés GeretBél
Ha most moderátor lennék... :mrgreen:
Ezért nem leszek soha az. :mrgreen:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.11.20. 17:49:51

Gareth Tello írta: Most attól, hogy ilyeneket csinál, még nem lesz jó játékos... Haverom is megcsinálja ezt a grundon, mégsem sztárolják... :roll:

Ezért nem szeretem Neymart, csak a flikkflakk megy egész meccsen, a csapatérdeket nem veszi figyelembe, csak arra figyel, hogy minél szebb cseleket mutasson be... Jó, rúgott már néhány gólt, de a fele megpattant, meg adott pár gólpasszt, de a fele véletlenül volt, a másik felét meg bemakkolta... :roll:

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nálam eddig hatalmas flop az ember. #-o
Ugyanarra a játékosra gondolunk egyébként? Mert szerintem te egy párhuzamos univerzum Neymararól beszélhetsz.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.20. 17:02:53

Ja,mióta Messi sérülés módban van,azóta a hátán viszi a csapatot, rúgott 5 gólt, adott 7 gólpasszt,nyert nekünk egy szuperkupát meg egy klasszikust pár hónapos újoncként, tényleg flop az ember. Pl: A 100 milliós szívecskés GeretBél a madridban sokkal többet ért el ennyi idő alatt.
U: Amúgy is minek hoztuk ide,hiszen itt van nekünk Pedro és Tello.

:mrgreen:
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.20. 16:22:47

visca el barca írta:megint nem bírt magával 8)

http://www.youtube.com/watch?v=2z9UKSiHvS0" target="_blank
Most attól, hogy ilyeneket csinál, még nem lesz jó játékos... Haverom is megcsinálja ezt a grundon, mégsem sztárolják... :roll:

Ezért nem szeretem Neymart, csak a flikkflakk megy egész meccsen, a csapatérdeket nem veszi figyelembe, csak arra figyel, hogy minél szebb cseleket mutasson be... Jó, rúgott már néhány gólt, de a fele megpattant, meg adott pár gólpasszt, de a fele véletlenül volt, a másik felét meg bemakkolta... :roll:

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de nálam eddig hatalmas flop az ember. #-o

Amúgy elég laza volt. 8)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.20. 14:24:27

visca el barca írta:megint nem bírt magával 8)

http://www.youtube.com/watch?v=2z9UKSiHvS0" target="_blank
sírsz. :lol: ha ez bemegy. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.20. 14:11:19

megint nem bírt magával 8)

http://www.youtube.com/watch?v=2z9UKSiHvS0" target="_blank
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.17. 11:38:44

67 percet kapott Scolaritól Honduras ellen, egy gólpasszal járult hozzá a brazilok győzelméhez.

Neymar vs Honduras
Neymar has provided 20 assists in 45 games with Brazilian senior National Team.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.11.16. 20:10:38

Engem is rohadtul zavar,hogy folyamatosan ütik-verik és ezt sokszor nem is szankcionálják a bírok de annyi "pozitívum" van benne,hogy Messit kevesebbet rugdalják.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2013.11.16. 13:34:09

Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.11.11. 09:23:56

Gareth Tello írta:Az pedig tényleg elképesztő, hogy mennyire faragják folyamatosan... Remélem, a súlyosabb sérülések elkerülik majd.
Én állandóan ettől fosok GT! Néha olyanokat kap, hogy még a TV előtt is lesérülük. :mrgreen:
Csodálom amúgy, hogy bírja. Nagyon ritkán reklamál, nem az a színészkedő típus, mégis előítéletesek vele a bírók sajnos... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.11. 09:13:06

Neymar has been directly involved in 13 goals (5 goals, 8 assists) in 17 official games with Barcelona.

És ez a stat lehetne számára sokkal kedvezőbb is, ha berúgta volna a helyzeteit. :D Összességében eddig bőven meg vagyok vele elégedve, de azért nem ártana, ha idővel javulna a helyzetkihasználása is.

Az pedig tényleg elképesztő, hogy mennyire faragják folyamatosan... Remélem, a súlyosabb sérülések elkerülik majd.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.11.10. 23:33:13

szerintem nem volt rossz döntés pedronak ott letenni, csak egyrészt picit mögé adta, másrészt a rossz talaj miatt ez kockázatos húzás még akkor is, ha csak egy alibi passz.
máskülönben így is berúgta volna pedro, ha nem blokkolja a védő.

Nagyon-nagyon idegesítő tud lenni egy idő után, nem csodálom, h 1-kétszer nála is elfogy a türelem.
az a cink, hogy azt sem lehet mondani, hogy kifejezetten azért, mert sokat dajkálja.
persze kap a miatt is pár csomagot meg bádicsekket, mert cipeli, de rengetegszer már akkor rángatják, felrúgják, odavernek, mikor átveszi a labdát.
ez jó, mert félnek tőle, és ha normális bírót fogunk, sárgázni fog (ahogy meg is tették már ezt párszor) róla és jó helyről harcolunk ki rögzített szitut, még ha nem is az erősségünk, viszont rossz, mert nagyon félő, hogy ennyi rúgásból le fog sérülni.
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2013.11.10. 23:15:39

shutterisland írta:a helyzetkihasználása valóban gyenge, én is tiszta ideg vagyok, mert csomó gólja lehetne már, ma is kihagyott vagy két ziccert, sőt, egyet kétszer is. :mrgreen:

amúgy ennyiszer még egy ember ellen sem láttam az ellenfelet szabálytalankodni, oldalépni, mezt rángatni.
Ronaldinho ellen emlékszem hasonlóra, amikor megkapta a labdát egy meccsen számtalanszor és azonnal oda is léptek neki. Nagyon-nagyon idegesítő tud lenni egy idő után, nem csodálom, h 1-kétszer nála is elfogy a türelem.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.11.10. 23:12:50

visca el barca írta:
sokadik meccse mikor lőhetne, de inkább passzol... szólhatna neki valaki, hogy nem baj ha gólt is lő :lol:
Amúgy komolyan mondom, h kissé tartok Pedroba fog átmenni nagyobb százalékban.
No nyilván nem, de azért na... kissé elkeserít, h ma is vt 2 ilyen szitu meg igazából minden meccsen van, amikor sima ziccer azt passzol. Lője csak rá, ne féljen már. Nem harapják le a fejét. Csak MEssi. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.11.10. 23:05:11

bence-barca írta:Na, mai meccse talán első meccse itteni korszakából, amire azt mondom rossz meccs vt.
Lövés helyett passzolt vagy ha lőtt rosszul és nem azért, mert a kapus bravúrozott, hanem ő nem tudta csak szimplán ellőni/ fejelni a kapus mellet. Ennek ellenére legalább lőtt egy gólt.
Legközelebb azért nem szeretnék még egy ilyen meccset látni tőle.
volt egy ordító helyzete, mikor dupla lövéssel probálkozott, abbol az elso okos volt, mert a kapus baromi jol zárta a szöget és kötényt akart, csak sajna nem jött össze.

sokadik meccse mikor lőhetne, de inkább passzol... szólhatna neki valaki, hogy nem baj ha gólt is lő :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése