Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.03.26. 17:01:06

Cooh írta:Nem értem mik ezek a "hatalmas" elvárások egy olyan fiatal és európai szinten tapasztalatlan játékossal semben aki első évét tölti a csapatnál?!?!

Nem vártam csaodát tőle, de Messi hiányában húzóembere volt a csapatnak.
A sérülése és a körülötte zajló herce-hurca rá nyomta a bélyegét a teljesítményére.

Fog ő még jól játszani, és húzó embere lehet a csapatunknak, de ne az első évében várjuk már el tőle, hogy megváltsa a világot...
Akkor talán az első évében nem kellene folyamatosan, ha kell ha nem(kis túlzással) kezdőbe nevezni a srácot. Mert nem üti meg az utóbbi időben a szintet. Sőt, sztem egyáltalán nem alkotott maradandót. örülök, hogy Cruyff felemeli a szavát ellene. Semmit nem tett le az asztalra még, nincs ok arra, hogy ekkora sztárként beszéljenek róla. Xavi, Messi, Valdes, Iniesta, Puyol, és szinte az egész csapat előtte jár ami a teljesítmény letételét illeti. Ez a véleményem...
Cooh
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2008.11.18. 11:06:46

2014.03.26. 16:05:23

Nem értem mik ezek a "hatalmas" elvárások egy olyan fiatal és európai szinten tapasztalatlan játékossal semben aki első évét tölti a csapatnál?!?!

Nem vártam csaodát tőle, de Messi hiányában húzóembere volt a csapatnak.
A sérülése és a körülötte zajló herce-hurca rá nyomta a bélyegét a teljesítményére.

Fog ő még jól játszani, és húzó embere lehet a csapatunknak, de ne az első évében várjuk már el tőle, hogy megváltsa a világot...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.03.26. 15:40:04

visca el barca írta:
culinho írta:Halkan jegyzem meg, hogy Barto.. tegnapi nyilatkozata szerint, évi 120 millió euronk van, ebből 60 hiteltörlesztés jelenleg. Ha egy elnök belebukott, hogy Neymar nem 57 millió volt, akkor az új elnök vagy nem tud számolni, vagy hazudik.

nem értem itt hol az összefüggés :D

zlatan meg rossz példa volt, neymar egyelőre a cipőjét se köthetné meg a bosnyáknak.
Zlatan azért már egy kiforrott, pályája csúcsán lévő játékosként érkezett úgyhogy ez az összehasonlítás nem korrekt. Neymar pedig jelenleg a világ egyik, ha nem a legnagyobb tehetsége, amit meg kell fizetni. Nem elhanyagolható dolog a marketingérték sem, de ezt most csak zárójelben jegyzem meg, mert jön a hőzöngés, hogy nem azért kell ide egy játékos, mert nagy a reklámértéke.
A brazil egy hosszútávú befektetés, még alig 22 éves, ennek ellenére számomra eddig pozitív csalódás (ha az őszi teljesítményét nézzük pláne), főleg amilyen "hátráltató" körülményekkel kell/kellett megküzdenie.
Tegyük hozá elég régen volt már olyan játékos aki az első évében jobban játszott volna, mint most Neymar. Ibra példája tökéletes. Már Európában, az európai elitben edződött labdarúgó, aki ismétlem pályája csúcsán volt, a legmagasabb szinten jegyezték semmivel sem rakott le többet az asztalra ennyi idő alatt, mint Neymar, sőt. Most lehet azzal jönni, hogy szegény nem a posztján játszott stb., de például Villa is középcsatár volt világ életében, mégis beilleszkedett a szélre.
Ráadásul Neymar sem mindig azon a poszton játszik, ami igazán az ő helye, szóval az sem lehet kifogás.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.26. 15:17:30

culinho írta:Halkan jegyzem meg, hogy Barto.. tegnapi nyilatkozata szerint, évi 120 millió euronk van, ebből 60 hiteltörlesztés jelenleg. Ha egy elnök belebukott, hogy Neymar nem 57 millió volt, akkor az új elnök vagy nem tud számolni, vagy hazudik.

nem értem itt hol az összefüggés :D

zlatan meg rossz példa volt, neymar egyelőre a cipőjét se köthetné meg a bosnyáknak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
splinter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.03.12. 21:31:22

2014.03.26. 15:04:40

Cruyff....Igazából azt nem veszi észre, hogy az ilyen nyilatkozatával tovább degradálja ennek a Kisgyereknek az egóját, játékkedvét, stb....
Bár a társak azt nyilatkozták annó, hogy nem lehet észrevenni rajta , az igazolási mizéria problémáit. De szerintem van benne rossz érzés, valami...Erre meg jön egy ilyen nyilatkozat...
Biztos jókedvre deríti...
Halkan jegyezném meg, hogy a Bale körüli igazolási mizéria is elég komoly lehet...Véleményem szerint Ő se 90 millió volt, hanem jóval többjébe került a Margitnak...
Arról nem beszélve, hogy lényegesen jobb befektetés a miénk mint a Bél féle...
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.03.26. 08:08:08

visca el barca írta:nah az öreg holland megint nem bír magával, neki betegesen bele kell ugatnia mindenbe. nem értem miért nem bírja befogni (persze amugy igaza van :D )

Az a gond a Barcánál, hogy egy huszonegy éves játékos jobban keres, mint azok, akik már mindent megnyertek, amit futballistaként lehet. Ilyen fiatalon senki sem isten, ez pedig a Barcának és a játékosnak is problémát okoz
Szereplési kényszere lehet, vagy sok benne a tüske. Amúgy viszont igaza van. Ha jól tudom 16 milliót keres, pont mint Messi, a többiek 10 milliónál kezdődnek. Brazília legnagyobb tehetségeként jött, nagy marketing értékkel, de messze van még attól, hogy a nagy elődök szintjén említhessük. A fizetése és a legigazolási összege túlzó, egy bizonyos Zlatan jut az eszembe. Laporta Perez 250 milliós visszatérésekor érezte úgy, hogy villantania kell valami nagyot mindenáron, Rosell pedig a Bayern elleni lebőgés kapcsán. A baj csak az, hogy mindent elvitt Neymar és szerintem annyi pluszt nem ad elől, mint amennyi hiányzik hátúl egy értelmes védő le nem igazolása miatt.

Halkan jegyzem meg, hogy Barto.. tegnapi nyilatkozata szerint, évi 120 millió euronk van, ebből 60 hiteltörlesztés jelenleg. Ha egy elnök belebukott, hogy Neymar nem 57 millió volt, akkor az új elnök vagy nem tud számolni, vagy hazudik.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.03.26. 01:09:48

20 millio lájk az szép amugy, bár sztem kb 80%-uk csak pislogna ha megkérdeznénk pl hogy mi az h les
hát ha neymart marketing ügyileg nézed, pont ez a varázsa.

megnéztem én is, hogy kik lájkolják az ismerőseim közül, hát a barca szurkolókon kívül is egy raklap csaj, meg olyan kölkök is, akiknek a barcához semmi közük, mert mu, arsenal vagy bayern szurkolók, vagy úgy en bloc a focihoz sincs komoly kötődésük, de neymart csippantják.

most tök mindegy, hogy azért, mert van színes ceruzája, azért, mert jóképű gyerek, vagy azért, mert nagy forma, az a lényeg, hogy kajálja csak a nép a palit, aztán abból nekünk csak jó származhat, ha a kirobbanó marketing értéke fenn marad vagy nő.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.25. 15:35:41

nah az öreg holland megint nem bír magával, neki betegesen bele kell ugatnia mindenbe. nem értem miért nem bírja befogni (persze amugy igaza van :D )

Az a gond a Barcánál, hogy egy huszonegy éves játékos jobban keres, mint azok, akik már mindent megnyertek, amit futballistaként lehet. Ilyen fiatalon senki sem isten, ez pedig a Barcának és a játékosnak is problémát okoz
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.03.25. 15:33:48

visca el barca írta::lol:

még ilyet.. nem tudnád elvégezni az egyetemet ha nem lenne facebookod :lol: szegény :lol:
Marketingből minden pénteken déltől 4ig zh-nunk kellett (aláírásért) interneten a facebook-on egy alkalmazás során. Hozzáteszem, hogy tanulmányaim egyik legfeleslegesebb tantárgya volt, gondolom mindenkinek volt már hasonló. Akinek addig nem volt profilja képzeld csinált, mert anélkül nem kaphatott aláírást, ergó nem kaphatott volna diplomát, de nyugodtan kiröhögheted a másikat, úgy vettem észre neked ez nagyon megy. Gépészmérnöknek és Műszaki menedzsernek tanulok egyszerre (gépészt estin, mm-t nappalin) és banyek nekem nem feküdne ha állandóan pendrive-al kellene futkosnom az emberekhez anyagért, erre jó a facebook, de ez már annyira off, hogy huhh.

on
Neymar: jó a haja.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2014.03.25. 15:28:23

palesz77 írta:Valaki mondja már meg nekem, hogy mitől volt ő tegnap istentelenül fostos? Kapu előtt tény, hogy hozta a mostanában megszokott formáját, de mezőnybe mitől volt szörnyen gyenge? Volt 27 pontos passza a 30-ból - fourfourtwo szerint -, Di Maria is róla sárgult be, Ramost róla állították ki. Az elején még tényleg nagyon nem érezte a játékot, rendre elcselezte magát, de aztán feljavult érzésem szerint. A második félidőben meg nem is nagyon emlékszem hibájára. Tata helyében én előbb Cescet hoztam volna le amúgy, mert a 3 gyors csatárral talán könnyebben eldönthettük volna, de ez nem ide tartozik most. Na de mindegy, a beálló Pedro és Alexis semmivel nem hoztak jobb szintet mint ő, úgyhogy én egyáltalán nem tartom hibának a kezdetését. Ahhoz képest, hogy a jobboson játszott, és hogy ez volt az első meccse a Bernabeuban, szerintem egyáltalán nem szerepelt le.. De hát ettől szép az élet, hogy mindenki máshogy látja a dolgokat.

Sőt, még Messi első gólja is neki köszönhető, mert 3-an legalább rá figyeltek, és ezért maradhatott relatíve szabadon Leo! :lol: (ezt csak viccből írtam..)
Neymar egy szempontból nem teljesített jól, amit a fő oldalon is észrevételeznek és magam is így láttam. Nem segített be annyit a védekezésbe, mint amit a Pedro, Alexis kettős produkál. A jobb oldalon Di Maria és Ronaldo egyszerre rontott rá Alves-re, aki nem nagyon kapott segítséget, főleg az első félidőben. Amíg Alba a jobb oldalon levette a pályáról Bale-t, az említett kettőssel Alves egyedül nem bírt, sorra jöttek onnan a veszélyes beadások. Ennyi.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.25. 14:44:33

:lol:

még ilyet.. nem tudnád elvégezni az egyetemet ha nem lenne facebookod :lol: szegény :lol:

sztem marha szánalmas h a mai világban valaki ennyire függjön egy ilyen marhaságtól (nekem sincs...), a nyomorék éjt nappallá tevő telefonfüggőkről detto ue. a véleményen. de meghagyom inkább bobnak a témát ő a nagy szakértő :lol:

20 millio lájk az szép amugy, bár sztem kb 80%-uk csak pislogna ha megkérdeznénk pl hogy mi az h les :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Orange
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.03.11. 15:14:11

2014.03.25. 14:03:30


zola8787 írta:
Orange írta:
shutterisland írta:

off : nemsoká' ott a 20 millió facebook lájk, kevesebb mint egy év alatt megduplázódott, nem semmi.
így elvileg jelenleg az ötödik legtöbbet fb fannal rendelkező focista, megelőzi őt ronaldo (76m), messi (55m), beckham (35m), kaká (26m)...ez sokat elmond a népszerűségéről azért.
Imádom, hogy ez mérce egy futballistánál mennyi facebook likeja van :D
2014 én így szeretlek
(egy facebook fiókkal nem rendelkező antiszociális egyén :mrgreen: )
Nem igazán tudom azt megérteni, hogy miért nincs profilod a facebook-on, de ez a te dolgot. Sajnos már ott tartunk, hogy pl én nem tudnám úgy elvégezni az egyetemet, hogy ne legyek face-n. Ott osztunk meg minden okosságot, még a tanárokkal is, (van olyan tanárom aki face-n hamarabb osztja meg a jegyeket, mint a neptunon). Barátaimmal bárhova is mennék 99%ban facen kiírjuk, hogy mikor és hova, aztán hajrá. Olcsóbb, minthogy mindenkit sorba felhívjunk.
:
Erről legalább egy 200 soros indoklást tudnék írni miért nem... de ez aztán teljesen off lenne már így nem teszem. De én teljes mértékben ezek ellen a közösségi oldalak ellen vagyok pedig hidd el nem vagyok remete sőt... de az a színvonal ami ott van egyszerűen az én gyomrom nem fogadja be.
shutterisland
Értem :)
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.03.25. 13:41:53

Orange írta:
shutterisland írta:

off : nemsoká' ott a 20 millió facebook lájk, kevesebb mint egy év alatt megduplázódott, nem semmi.
így elvileg jelenleg az ötödik legtöbbet fb fannal rendelkező focista, megelőzi őt ronaldo (76m), messi (55m), beckham (35m), kaká (26m)...ez sokat elmond a népszerűségéről azért.
Imádom, hogy ez mérce egy futballistánál mennyi facebook likeja van :D
2014 én így szeretlek
(egy facebook fiókkal nem rendelkező antiszociális egyén :mrgreen: )
Nem igazán tudom azt megérteni, hogy miért nincs profilod a facebook-on, de ez a te dolgot. Sajnos már ott tartunk, hogy pl én nem tudnám úgy elvégezni az egyetemet, hogy ne legyek face-n. Ott osztunk meg minden okosságot, még a tanárokkal is, (van olyan tanárom aki face-n hamarabb osztja meg a jegyeket, mint a neptunon). Barátaimmal bárhova is mennék 99%ban facen kiírjuk, hogy mikor és hova, aztán hajrá. Olcsóbb, minthogy mindenkit sorba felhívjunk.

Az viszont tényleg gáz, hogy ennyire nagy dolog kinek hány lájkja van :D Egy Barcás focistát te "lájkoltam" be facen, mert baromira nem érdekel, hogy mit evett, milyen sz.rt, a pályán játsszon jól és akkor majd a szívemben belájkolom :D

Az viszont nem kérdés, hogy a mostani lájkok nagy része csak azért van, mert a Barcába játszik. Tök ugyanaz, mint nálunk GT nagy Bale rajongó, és miután átment a Real-ba, ő is rajongója lett a csapatnak. Van ilyen.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.03.25. 12:58:26

még jó, hogy csak érdekességnek raktam be, ennek a marketingértékhez van köze csak.
Avatar
Orange
Barça C
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2014.03.11. 15:14:11

2014.03.24. 23:42:26

shutterisland írta:

off : nemsoká' ott a 20 millió facebook lájk, kevesebb mint egy év alatt megduplázódott, nem semmi.
így elvileg jelenleg az ötödik legtöbbet fb fannal rendelkező focista, megelőzi őt ronaldo (76m), messi (55m), beckham (35m), kaká (26m)...ez sokat elmond a népszerűségéről azért.
Imádom, hogy ez mérce egy futballistánál mennyi facebook likeja van :D
2014 én így szeretlek
(egy facebook fiókkal nem rendelkező antiszociális egyén :mrgreen: )
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.03.24. 23:24:07

Valaki mondja már meg nekem, hogy mitől volt ő tegnap istentelenül fostos? Kapu előtt tény, hogy hozta a mostanában megszokott formáját, de mezőnybe mitől volt szörnyen gyenge? Volt 27 pontos passza a 30-ból - fourfourtwo szerint -, Di Maria is róla sárgult be, Ramost róla állították ki. Az elején még tényleg nagyon nem érezte a játékot, rendre elcselezte magát, de aztán feljavult érzésem szerint. A második félidőben meg nem is nagyon emlékszem hibájára. Tata helyében én előbb Cescet hoztam volna le amúgy, mert a 3 gyors csatárral talán könnyebben eldönthettük volna, de ez nem ide tartozik most. Na de mindegy, a beálló Pedro és Alexis semmivel nem hoztak jobb szintet mint ő, úgyhogy én egyáltalán nem tartom hibának a kezdetését. Ahhoz képest, hogy a jobboson játszott, és hogy ez volt az első meccse a Bernabeuban, szerintem egyáltalán nem szerepelt le.. De hát ettől szép az élet, hogy mindenki máshogy látja a dolgokat.

Sőt, még Messi első gólja is neki köszönhető, mert 3-an legalább rá figyeltek, és ezért maradhatott relatíve szabadon Leo! :lol: (ezt csak viccből írtam..)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.03.25. 00:12:23-kor.
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2014.03.24. 23:10:14

Értem én, h nem játszott jó formában, de ez akkor sem tesz jót az önbizalmának. De még meg is érteném; ekkor viszont Tata ne nyilatkozzon másképpen...
Lényeg viszont, hogy én is többet várok tőle. Sokkal... :!: és lesz is több ebből. :wink:
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.03.24. 22:46:37

eddig nálam megfelelt, mert :

- a brazil bajnokság és az európai elit között fényévnyi a különbség
- ilyen fiatalon ilyen médiahájpot és nyomást mennyire nehéz lehet kezelni, gyakorlatilag a csapból is neymar folyt, folyik.
- voltak tényezők (sérülése, az átigazolása miatti bírósági ügy, barátnő) amik szintén nem szolgálták sajnos a javát.

és ennek ellenére összességében jó teljesítményt nyújtott.
voltak gyenge meccsei, töketlenkedései a kapu előtt, elszórt labdái vagy nem túl szimpatikus esései, de a fontosabb, nagyobb csapatok elleni meccseken áltagban jól tolta, fontos gólokat szerzett, gólpasszokat adott vagy esetleg piros lapot és tizit harcolt ki.

most jön majd az igazi mérce, jön a bl, az atletico elleni csörte, és remélhetőleg az azt követő meccsek, a bajnokság hajrája és a kupadöntő.
itt lehet majd elbillenteni a mérleg nyelvét a felé, hogy a szezonja nagyszerű legyen, ne csak szimplán "nem rossz".

ha nem sikerül, akkor én a következő szezont meg fogom várni, amíg elkezdeném lapátolni rá a földet, viszont ha jövőre nem növi ki magát úgy, ahogy a tehetsége predesztinálná, akkor nekem is meg fog inogni a bizalmam irányában.

off : nemsoká' ott a 20 millió facebook lájk, kevesebb mint egy év alatt megduplázódott, nem semmi.
így elvileg jelenleg az ötödik legtöbbet fb fannal rendelkező focista, megelőzi őt ronaldo (76m), messi (55m), beckham (35m), kaká (26m)...ez sokat elmond a népszerűségéről azért.
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.03.24. 17:29:49

DavidsNeD írta:Ha Tata azt szeretné, h különlegesnek érezze magát, akkor nem biztos h őt kellene lehoznia elsőként a pályáról...
Ha azt szeretné Neymar hogy különlegesnek tartsák, akkor játsszon is különlegesen jól. Nehogy már a wc húzza le az embert. Annyira gyenge volt tegnap is, a tizi előtti szitut bárki eljátsza, de volt egy szembetűnő lassúsága, amikor futott egy indítás után és mintha állva hagyta volna a védője. Nehogy már az legyen a zsenije hogy kiharcolt egy tizit, amit azért Messi nem kicsit varázsolt oda elé. A dobálásról annyit hogy NB3-ban is tanítják, legalábbis engem tanítottak hogy ha16-oson belül necces a szitu, keressem a védőm lábát és akasszam be neki. Nincs bíró aki nem adja meg. Egy csatár dolga ez. Nem róható ez fel neki. Kihasználja a helyzetelőnyét. Viszont nagyon gyenge volt és már meccsek óta az. mindegy hogy jobb, vagy bal oldal a pozíciója.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.03.24. 17:19:36

DavidsNeD írta:Ha Tata azt szeretné, h különlegesnek érezze magát, akkor nem biztos h őt kellene lehoznia elsőként a pályáról...
ha viszont meccset szeretnénk nyerni nem biztos, hogy neymar érzéseivel kell foglalkoznunk

egyébként ugyanúgy dobta magát, mint ahogy cé. nem mondom, hogy jó dolog, mert hányinger ez a ha hozzámérnek, akkor egyből eleshetek és tizenegyes, de nagyon kellett, mert amilyen bizonytalan volt a meccsen simán kihagyta volna azt a helyzetet is.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2014.03.24. 17:09:31

Ha Tata azt szeretné, h különlegesnek érezze magát, akkor nem biztos h őt kellene lehoznia elsőként a pályáról...
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.03.24. 13:34:49

Tévedés ne essék, szeretem, feltéve, ha nem bukfencezik. Csak annyit mondtam, hogy bizonytalan és, mintha sokat hezitálna. NYilván volt elég gondja, nem látunk bele, csak kifejtettem a véleményem.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.24. 13:33:58

Rinku írta:Cipő nélkül. Háttal állva.
szembe szélben. térdhajlattal.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2552
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.03.24. 13:09:40

Sanama írta:gyatra formában van már egy ideje, de ez azért valamilyen szinten érthető...
-sérült volt
-nyomás nagy rajta
-átigazolási hercehurca
-barátnőjével nemrég szakított
Azért ezeket a dolgok így egyszerre nehéz megemésztenie , és ez a pályán is látszik, hogy nincs ott teljesen
Új frizurája is van, feltehetőleg hónapokig forgolódott, míg megtalálta a nyerő hajzatot! Nézzük el neki. Meg kicsit barnábbnak tűnt, mint máskor. Barcelona hidegebb, mint Brazília, lehet most talált csak egy jó szolist. De persze akkor meg mindenki szeretni fogja, amikor majd a BL-döntőben ver egy mesterhármast. Cipő nélkül. Háttal állva.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.03.24. 12:43:55

Leon írta:Durva,hogy Neymarról milyen szinten hullanak ki az ellenfél védői (pl: Celtic,Madrid).
Már ezért megérte az ezercsillió eurós árát,ha már focizni (egyes fórumozók szerint) nem tud. :mrgreen:
igen, anno ezen vitatkoztam sjd-vel, hogy uo. töketlen mint sanchez, de rola legalább szorják ki az embereket..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése