Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2015.11.24. 23:13:34

Jó lenne a szerződését minél előbb meghosszabbítani. Nem örülnék, ha eligazolna máshova. Csapatunk nagy erősségévé vált, rengeteget fejlődött ide szerződése óta, 2-3 év múlva ha ilyen ütemben fejlődik tovább világ legjobbja lesz Messi mellett!

Visca el Barca!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.24. 23:04:47

Akkor remélem el is búcsúzhatunk ettől a fajta tizirúgástól örökre, szép volt amíg tartott, de több ilyet ne.. :D Ezen kívül amúgy jól játszott szerintem, első gól is az ő nagy passzából indult, rengeteg csele ült, volt pár Dinhot idéző mozdulata - volt egy passza is, amit talán bedobás után levegőből tovább oxizott, nem lassították vissza, pedig az is pazar volt -, a 16-oson belül verte meg rendre az embereit.. Szóval amúgy nem volt rossz, csak a gól nem jött össze sehogy, köszönhetően részben magának. :D
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2015.11.24. 16:12:52

La Liga This Season:

Most Goals: Neymar
Most Assists: Neymar
Most Chances Created: Neymar
Most Dribbles: Neymar
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.11.24. 16:06:47

Mondjuk erről a 8-10 darab földön pörgésről leszokhatna, teljesen felesleges....mert elég vicces, egyben szánalmas az én szememben.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2015.11.24. 12:24:35

palesz77 írta:Attól még, hogy jóba vannak, Neymarban elkezdhet motoszkálni a gondolat, hogy ő még jobb lehetne, ha numero uno lenne egy csapatban. De én is bízok benne, hogy ép ésszel végiggondolja, hogy ezzel a trióval olyan történelmi csúcsokat produkálhatnak, amire egyedül nem lenne képes - konkrétan egy BL címvédés sem lehetetlen, még ha játékban nem is remekelünk idén -, és lévén piszok fiatal, ráér akkor vezérbikáskodni, ha már szétmegy az MSN.
A kiemelt rész a válasz, bármilyen kérdésre a trióval kapcsolatban! Bárki egyénieskedni kezd, ez már nem működhet, mert valakinek előbb vagy utóbb szúrni fogja a szemét és nem csak a trióból!
Én a pályán, bárki volt a társam, ha nem a csapatérdek szerint játszott, leüvöltöttem a haját, bocsi. :-) (volt, ahova nem is hívtak legközelebb, de les.artam..:-))
Tehát, ez nem működhet másképp, csak ahogy eddig, az egy irányba tartással..., ha borul, észre fogjuk venni, szinte azonnal!
És akkor visszatérnék kicsit Neymarral kapcsolatban a Bob Palesz "vitára", de ez csak a saját véleményem lesz a kérdésben.
Szóval, Bobbal teljesen egyetértek abban, hogy sikeresség szempontjából mindig az a döntő, hogy a labda a leggyorsabb! A flikkflakkos passz helyett a "parasztosan" oda tett labdát preferálom, preferáltam és így is játszom, játszottam. A színezést, eldőlt mérkőzésen már nem bánom, de CSAKIS AKKOR!!!! :-)
Viszont, amiben Neymart másképp látom, mint Bob, az Neymar tehetsége és az európai focihoz való hozzáállása. Én úgy látom, hogy a brazil olyan képességekkel rendelkezik, amivel korábban csak az "eredeti" Ronaldo és Ronaldinho azzal a különbséggel, hogy Ney fizikuma nincs még olyan szinten, mint a fent említett Úriembereknek. (lehet, hogy nem is lesz soha, majd az idő megadja a választ)
Tehát, a képességek megvannak, az induló sebesség is átlag feletti, a cselező készség pláne, ezért felállt védelem ellen szinte csak Ő van meg persze Messi, de az argentinről régóta tudjuk.
A képességei alapján, szerintem Neymar váratlanabb dolgokat képes csinálni még Messinél is, olyan szinten tud zilálni, ahogy nem sokan a világon és mindezt úgy hogy én nem érzem feleslegesnek, támadásakasztónak szinte egyszer sem.
Neymart, mióta nálunk játszik teljesen a gépezetbe valónak érzem, Önmagához képest teljesen letisztultnak és évről évre egyre jobbnak! Nem emlékszem felesleges lábdobálásokra, cselekre, csak a mérkőzés végén, amikor már nincs jelentősége. Neymar abszolút európai arcát mutatja és azt a lazaságot, ami Önmaga, azt nem szeretném kihalni látni belőle, mert ettől Ő az aki!
Nagyon nagy kincs a Barcának, remélem sokáig itt marad majd!
Ha csapkodó lett, vagy nem eléggé összeszedett, ne haragudjatok érte! :-)
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2015.11.24. 10:15:13

Messit utoljára Villa időszakában láttam "hisztizni" kihagyott helyzet, vagy elmaradt passz okán. Azóta tulajdonképpen rezzenéstelen arccal veszi tudomásul, ha a társai kihagyják az általa teremtett helyzeteket. Lehet, hogy kevesebb gólt fog lőni, de az biztos, hogy odateszi a labdákat továbbra is a társaknak, ha úgy adódik.
Szerintem már ma este is látható lesz az MSN tökéletes összhangja.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.11.23. 17:38:25

Valaki itt már a fórumon egyszer megjegyezte, hogy amìg Messi focizik, addig ő szabja a játékot és nem azért, mert egy önző suttyó, hanem mert a játéka, ha kell, ha nem, ha tetszik, ha nem olyan, hogy a csapat automatikusan alkalmazkodik hozzá. Egyébként Ney ugyan ezt most betöltötte, ezen a két hónapon keresztül és nem is rosszul.
Ha Leo gólt akar lőni, akkor fog is, mert úgy alakìtja a játékot, hogy az rá legyen kihegyezve, de azt is tudja, ha akarja, hogy mással lövessen gólt. Ez neki nem probléma, csak játék. Tehát ha úgy dönt, akkor Ney fog a góllövő lista élén végezni, ezt teljesen tőle függ.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.11.23. 17:32:46

palesz77 írta:Attól még, hogy jóba vannak, Neymarban elkezdhet motoszkálni a gondolat, hogy ő még jobb lehetne, ha numero uno lenne egy csapatban. De én is bízok benne, hogy ép ésszel végiggondolja, hogy ezzel a trióval olyan történelmi csúcsokat produkálhatnak, amire egyedül nem lenne képes - konkrétan egy BL címvédés sem lehetetlen, még ha játékban nem is remekelünk idén -, és lévén piszok fiatal, ráér akkor vezérbikáskodni, ha már szétmegy az MSN.
Én is bízok abban, h megmarad ez az összhang, de szerintem ez nem olyan egyértelmű, mint ahogyan sokan gondolják. Neynek van egy pénzéhes faterja is, aki biztos elhiteti majd a gyerekkel, h ő a legjobb a világon, és neki kell lenni a vezérnek. Meg a brazilban amúgy is benne van ez a "sztárkodás". Tehát én csak annyit akartam mondani, h nem olyan egyértelmű ez a történet.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.11.23. 17:09:08

Chino írta:
recrea írta:
Nekem kifejezetten tetszett, ahogy átvette a vezér szerepet, sőt, sztem ennél még többet vállalhatna, mert indokolatlanul sokat dolgoznak/dolgoztak Messi alá. Szerintem meglepő, h milyen jól fociztunk helyenként Messi nélkül.
Ez láthatóan vice versa működik. Messi is sokat "dolgozik Neymar alá", ha már így fogalmaztál. Szemmel látható, hogy akiknél idáig játszott (Alexis, Pedro, Villa stb.) Neymarral sokkal többet van együtt játékban, bátrabban tesz neki labdákat, megvan köztük a kémia. Nem véletlenül volt tavaly is egyenlőbben elosztva a gólok száma. Mikor volt olyan, hogy egy szezonban Messi 58, míg a társa 39 gólt szerezzen. És akkor Suarez 25 gólját nem említem, aki jóval később csatlakozott.

Nyilván ugyanolyan helyzetben inkább Messinek teszi vissza a labdát, mint mondjuk Munirnak, de akár Suareznek is, de ez fordítva is így működik. A kaputól távolabb is rendre passzolgatnak egymásnak. Az idei szezont a sérülése miatt nem lehet alapul venni, de tavaly például nem nagyon érződött, hogy Messi "elnyomná" Neymarékat, sokkal többször próbálja helyzetbe hozni őket, mint korábban. Lehet, hogy ez az "új" posztjából is adódik, de 57 meccsen 31 assist Messitől (aminek nagy részét a brazilnak adta), és 51 meccsen 11 gólpassz Neymartól nem azt mutatja, hogy az argentinnak annyira alájátszana és mindent lepasszolna (ráadásul eddig még jobb is ez az átlag). Ez persze csak statisztika, de a játékban is hasonló a kép.

Az lehet, hogy annyi cselt nem fog csinálni, de nem is lesz annyira rászorulva mint eddig. Nem fog annyi ember rátapadni, ha egy Messi lessz a pályán, mintha egy Munir. Jó esély van rá, hogy még hatékonyabb összjátékot is eredményezzen.
Az említett dolgokban szerintem nagyobb szerepe van annak, h Eto'o óta először végre van centerünk, olyan centerünk, aki meg is tudja tartani a labdát és gyorsan tud iránytváltani, elmozogni, helyet csinálni. Valamint az edző is a helyén játszat mindenkit, elöl pontosan mindeki azt teszi, amit tud. Olyat nem írtam, h elnyomja őket, bár sokszor ő sem a legjobb megoldást választja, hanem megcsinálja egyedül, más kérdés, h nagy százalékban össze is jön neki :)

A kémiában egyetértek, rengeteg függ attól, hogyan fekszik egymásnak 2 játékos.

Nekem játékban látszik, h nem mindig a legjobb megoldást, hanem Messit választják, bár Neymar önzőbb, Suarez még a gólvonalról is passzolt Messinek, furcsállom, ha ez nem tűnt fel tavaly. Nem gond ez, mert az argentin élete formájában volt/van az idei évben, ami kb garancia is az eredményekre.

Sokat passzol ő is a brazilnak, bár Messinek védjegye a jobbról befelé tolás és belövés a védők mellé/mögé a balosra, ezt ugyanúgy megtette Neymar hiányában is, persze más a kép, ha a világ egyik legjobbja van ott is.

Azt azért megnézem, h Messi hogy tűri, ha esetleg nem ő fogja a legtöbb gólt lőni...bár a realitás az, h befogja Neymart. Most nem arra gondolok, h úgy fog viselkedni, mint CR, de hogy akarattal visszaveszi a vezérszerepet, abban biztos vagyok. Meg abban is, h nem az utolsó aranylabdája lesz az idei.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2015.11.23. 17:05:40

matteo írta:Chinoval teljesen egyetértek. 8)
Abszolút én is így látom, persze sokan szeretnék, ha éket lehetne verni az MSN tagjai közé, de egyelőre ennek semmi esélye nincs. Messi megkapja az 5. aranylabdát, aztán jöhetnek (ha tudnak) a fiatalabbak. =D>
matteo
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.11.23. 16:36:21

2015.11.23. 16:40:28

Chinoval teljesen egyetértek. 8)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.23. 15:31:14

recrea írta:
Nekem kifejezetten tetszett, ahogy átvette a vezér szerepet, sőt, sztem ennél még többet vállalhatna, mert indokolatlanul sokat dolgoznak/dolgoztak Messi alá. Szerintem meglepő, h milyen jól fociztunk helyenként Messi nélkül.
Ez láthatóan vice versa működik. Messi is sokat "dolgozik Neymar alá", ha már így fogalmaztál. Szemmel látható, hogy akiknél idáig játszott (Alexis, Pedro, Villa stb.) Neymarral sokkal többet van együtt játékban, bátrabban tesz neki labdákat, megvan köztük a kémia. Nem véletlenül volt tavaly is egyenlőbben elosztva a gólok száma. Mikor volt olyan, hogy egy szezonban Messi 58, míg a társa 39 gólt szerezzen. És akkor Suarez 25 gólját nem említem, aki jóval később csatlakozott.

Nyilván ugyanolyan helyzetben inkább Messinek teszi vissza a labdát, mint mondjuk Munirnak, de akár Suareznek is, de ez fordítva is így működik. A kaputól távolabb is rendre passzolgatnak egymásnak. Az idei szezont a sérülése miatt nem lehet alapul venni, de tavaly például nem nagyon érződött, hogy Messi "elnyomná" Neymarékat, sokkal többször próbálja helyzetbe hozni őket, mint korábban. Lehet, hogy ez az "új" posztjából is adódik, de 57 meccsen 31 assist Messitől (aminek nagy részét a brazilnak adta), és 51 meccsen 11 gólpassz Neymartól nem azt mutatja, hogy az argentinnak annyira alájátszana és mindent lepasszolna (ráadásul eddig még jobb is ez az átlag). Ez persze csak statisztika, de a játékban is hasonló a kép.

Az lehet, hogy annyi cselt nem fog csinálni, de nem is lesz annyira rászorulva mint eddig. Nem fog annyi ember rátapadni, ha egy Messi lessz a pályán, mintha egy Munir. Jó esély van rá, hogy még hatékonyabb összjátékot is eredményezzen.
Forca Barca!!!!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.11.23. 13:30:01

Nem látok semmi arra utaló jelet, hogy hosszú távon gondok legyenek. Messi láthatóan szó nélkül visszább vonul a középpályára, ha az az edzői utasítás. Idén Neymarnak sztem jobbak lesznek év végére a statjai, ha másért nem, hát Messi kihagyása miatt. Mindketten csilloghatnak egymás mellett probléma nélkül.

Ott van ráadásul Suarez is, aki követendő példa mind2 számára.
A Fifa egy szégyen
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2015.11.23. 13:14:30

palesz77 írta:Attól még, hogy jóba vannak, Neymarban elkezdhet motoszkálni a gondolat, hogy ő még jobb lehetne, ha numero uno lenne egy csapatban. De én is bízok benne, hogy ép ésszel végiggondolja, hogy ezzel a trióval olyan történelmi csúcsokat produkálhatnak, amire egyedül nem lenne képes - konkrétan egy BL címvédés sem lehetetlen, még ha játékban nem is remekelünk idén -, és lévén piszok fiatal, ráér akkor vezérbikáskodni, ha már szétmegy az MSN.
Nekem kifejezetten tetszett, ahogy átvette a vezér szerepet, sőt, sztem ennél még többet vállalhatna, mert indokolatlanul sokat dolgoznak/dolgoztak Messi alá. Szerintem meglepő, h milyen jól fociztunk helyenként Messi nélkül.

Én nem Neymartól tartok, inkább Messitől, h nem fogadja el a "vetélytársat" , mindenesetre kíváncsian várom a következő időszakot.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.23. 12:23:29

Attól még, hogy jóba vannak, Neymarban elkezdhet motoszkálni a gondolat, hogy ő még jobb lehetne, ha numero uno lenne egy csapatban. De én is bízok benne, hogy ép ésszel végiggondolja, hogy ezzel a trióval olyan történelmi csúcsokat produkálhatnak, amire egyedül nem lenne képes - konkrétan egy BL címvédés sem lehetetlen, még ha játékban nem is remekelünk idén -, és lévén piszok fiatal, ráér akkor vezérbikáskodni, ha már szétmegy az MSN.
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2015.11.23. 11:54:04

És ez a kép mit is bizonyít? Hogy örülnek egy Atleti elleni gólnak? Mert szerintem semmi többet.
Akkor lenne igazad, ha ezt az egy - ilyen értelmű .- képet lehetne felmutatni, de mióta az MSN működik, legalább 150-et csak hármójukról megnézhetsz, a többiek góljai utáni ünneplésekről nem is beszélve. [-X
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.11.22. 18:06:52

Messias2 írta:
Messithebest írta:akik attól tartanak hogy Neymar nem fogadja el azt hogy Leo a legjobb és esetleg megbomlik az összhang a támadók között, annak csak ezt a képet vágnám be:
LINK 8)
És ez a kép mit is bizonyít? Hogy örülnek egy Atleti elleni gólnak? Mert szerintem semmi többet.
Nem tudom, azért van rá példa, hogy nem feltétlen örűlnek játékosok egymás góljainak.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.11.22. 14:48:42

Messithebest írta:akik attól tartanak hogy Neymar nem fogadja el azt hogy Leo a legjobb és esetleg megbomlik az összhang a támadók között, annak csak ezt a képet vágnám be:
LINK 8)
És ez a kép mit is bizonyít? Hogy örülnek egy Atleti elleni gólnak? Mert szerintem semmi többet.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2015.11.22. 14:46:00

akik attól tartanak hogy Neymar nem fogadja el azt hogy Leo a legjobb és esetleg megbomlik az összhang a támadók között, annak csak ezt a képet vágnám be:
LINK 8)
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.22. 12:40:33

csak röhögni tudok azon , amikor azt ecsetelgetik h Messi kiválása miatt hogy feljavult Neymar éás Suarez...szerintem mindketten kicsit gyengén kezdtek ezért volt honnan feljavulni... Neynek ugye ott volt még a mumpsz is:)

Akik "félve" tekintenek Messi visszatérésére azok mit néztek tavaly?:)
a történelem leggólerősebb támadótriója lettek úgy h Suarez novemberben csatlakozhatott...
Működnek ők 3-an is :) Sőt....triplázásra elég volt legalábbis:)
Avatar
Marco
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2014.11.06. 09:24:36

2015.11.22. 12:19:23

Szerintem ez alaptalan. Neymar pontosan tudja hol a helye és tisztában van vele, hogy Leo Messi a világ legjobbja és ugyan ő sem panaszkodhat, de olyan szemtelen dribbliket, kötényeket és 5-6 ember halálra szivatását megközelíteni nehezen tudja.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.11.22. 11:11:47

Nekem meg van egy érzésem, hogy segìteni fogja Neyt a góllövésben, vagy az sem kizárt, hogy a két társ fogja eröltetni Leo-t a góllövésben. A kapcsolat nagyon jó közöttük, nem tudom elképzelni, hogy ezen rivalizálnának, de kizárni nyilván nem tudom.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.22. 10:33:45

Elnézve a kapcsolatukat én annyira nem tartok ettől, bár lehet van benne valami. De Messiből is kinézem, hogy ha úgy van "több teret hogy neki", hál istennek tényleg úgy tűnik, hogy nem csak a pályán értik meg egymást ott hárman elől, talán nem lesz semmi galiba ez után sem.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2015.11.22. 10:25:16

Elnézve Neymar játékát, mikor nem volt Messi, nekem azért támadt egy kis félelmem. Eddig a brazil elfogadta a másodhegedűs szerepet, de most megtapasztalhatta, hogy milyen vezérnek, a csapat (világ?) legjobbjának lenni.

Persze, ha Messi pályán van, akkor is nagyon fontos játékosunk Neymar, de mégsem kap annyi labdát, nem tud úgy tündökölni, mint nélküle, és ezt a statisztikát is alátamsztják. Akármennyire egy csapatsport a foci, szerintem minden játékos, igy Neymar is szeretne a világ legjobbja lenni, ehhez viszont jobban kell játszania Messinél. Mikor ideigazolt alaptalannak bizonyultak azok a félelmek, hogy komoly rivalizálás lesz köztük, de akkor az erőviszonyokat tekeinte Neymar ha akart sem tudott volna komoly konkurenciája lenni az argentinnak. Mostanra viszont a brazil egyre jobb lesz, és nem biztos, hogy továbbra is hajlandó lesz Messi árnyékában maradni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.21. 22:28:49

Jó volt nagyon tényleg, azok a megindulások. =D> Az első félidő végén ahogy elvitte, és betette, az különösen finom volt, de a sarkazásai is parádésak voltak, Ininek a visszatett gólpassza is. Csak tapsos smilet tudnék tenni még ide a végére is, igazából mindenkinek az jár ma.. Bravó kicsi, király voltál ma is. :D
Válasz küldése