Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2016.07.14. 08:48:12

Jó lenne megszerezni gyorsan Viettot, és akkor kész is a keret. Bár pletykák még tuti, hogy lennének jobbhátvéd és középpályás posztra(André Gomes, Bellerín, stb...)
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.07.14. 00:26:34

palesz77 írta:...
Szerintem abszolút semmi hype nincs Bellerín körül. Annyi az egész, hogy saját nevelés, még akkor is, ha még csak ifista volt amikor az Arsenalhoz került. Ezért látok pl. én többet benne, mint az albán srácban vagy Fabinho-ban. Nem klasszisokkal jobb de hozzánk szerintem jobban passzolna. 100%-os biztosítás nincs arra, hogy egy játékos beválik, de valaki aki a klubot, a várost, a közeget ismeri, nagyobb eséllyel válna be. Az ár pedig egyszerű következtetés. Danilo került tavaly a Real-nak 32 millióba, 20 millióval többet nem hiszem, hogy elkérne az Arsenal, ha Bellerín is hajlana a váltásra. Ameddig nincs róla szó, addig marad a "Ha". Ennyi :roll:
Eredetileg én nem is Bellerín-re helyeztem hangsúlyt, hanem arra, hogy kell valaki a jobbosra Vidal vagy SR mellé, mert egyikük sem elég a kezdőhöz. Én bízom benne, hogy ha lezárul a csatárkérdés, akkor egy jobb bekkel zárjuk az uborkaszezont...
Tromort77

2016.07.14. 00:21:27

Bellerín nem lenne hozható 40ért jelenleg. Ő akkor lesz hozható ha nyíltan kijelenti, hogy jönni akar. Addig meg minimum 60 az ára. Ezért jelenleg nem is opció. Ahogy senki más sem RB posztra, mert megvagyunk. Akárki megy el a kezdőből mindig a fél fórum rágja a körmét, de valahogy mindig megvagyunk. SR és Vidal tökéletesek a posztra. Meg fogják oldani. Nem arról beszélünk, hogy két ismeretlent kell kipróbálni. Nincs ebben semmi rizikó.

Bellerín-re visszatérve. Benne óriási nagy potenciál van. Persze Douglas Costa a hintába tette és megette reggelire. De Boateng is elit védő attól, hogy Messi kivégezte. :D
Tény, hogy szezon végére kissé elfogyott Bellerín, de 21 éves a srác. Fizikálisan se lehet bírni a PL-t annyi idősen. Adottságait tekintve minden megvan benne ami kell. Ha csak nem esik vissza a fejlődése akkor elit rb lehet belőle. Sőt, símán el tudom képzelni, hogy 3-4-5 év múlva ide kerüljön.

Le lehet nézni az Arsenalt meg a PL-t is, de az, hogy valaki 21 évesen kiszoríthatatlan kezdő egy Arsenalban az nem kis dolog.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.13. 23:32:25

BarcafanTomee írta:Most olvasom a Sporton, hogy az Atletico jó úton jár Gameiro leigazolásához, talán ez azt is jelentheti, hogy Vietto jöhet hozzánk. Talán még a kölcsön is szóba jöhet.
Most kolcsonvesszuk Viettot, telen jon Jezuska, jovore meg o lesz az elsoszamu csere az MSN moge, tiszta sor, megvan Robertek terve.. :mrgreen:
crixus írta:palesz már ne is haragudj de ha annyi egy ember mellett az indokod, hogy ha figyeljük akkor biztos nem rossz, az nem érv. Douglas-t is "figyeltük", meg is vettük. Ő sem elveszett gyerek :lol:
Az meg, hogy Lucho-nak nem kell abszurdum. Sehol sem volt olyan kijelentés, hogy nem veszünk a jobbosra senkit. Innentől kezdve, mivel nem vagyunk belsősök nem lehet biztosra tudni. Az albán srác meg szinte 0 km-es, sokkal nagyobb lutri lenne.
Bellerín akárhonnan is nézzük top5-ben van a MEGSZEREZHETŐ kategóriában. Sok lenne? igen. Alves sok volt? igen. A minőség viszont általában sokban van. 40 millió körül lenne. Fabinho-t se hiszem, hogy 30 alatt meg lehetne szerezni, más meg nem igen van. Pénzről meg jó lenne nem beszélni, ha futotta 25 millió egy CSERÉRE középhátvéd poszton...
Ne felejtsd el, hogy jelenleg a kezdőbe kellene ember és nem a padra.
Jo, akkor 2 eve szokja a ligat, tavaly fontos tagja volt mar a Valencianak, EL-ben es BL-ben is szerepelt, ugyhogy nemzetkozi porondon se zoldfulu. Igy jobb?

Hysaj meg 22 eves korara 22 valogatotteccsen van tul, tobb mint 70 Serie A meccse volt mar, EL-ben is szerepelt, az EB-n is reszt vett, es ott bizonyitott is.

Fabinho meg kozel 100 bajnokit letolt mar, profi szinten majdnem 2-szer annyi meccse van mint a spanyolnak, brazil valogatott, es ezek ellenere meg olcsobb is lenne.

Mert azt nem tudom,hogy te honnan veszed azt, hogy az Arsenal 40 korul adna az egyik legjobb jatekosat. Hulyek lennenek, van hatra 3 ev a szerzodesebol, annyira nem is akar tavozni, semmi okuk olcson adni. A mai piacon ilyen korulmenyek kozott 50 millios arnal mar osszetehetnenk a 2 kezunket..

Alves meg jo pelda, o konkretan a poszt legjobbja volt, de minimum top3 amikor elhoztuk. Bellerin meg minden masodik rangadojan beul a korhintaba. Egyaltalan nincs kesz a gyerek, es egy zsakbamacskaert - mert igy meg o is zsakbamacska, barhogy akarjatok bizonygatni, hogy nem -, a minimum 50 millio rohadt sok.

Foleg ugy, hogy bar ezt nem akarjatok belatni sokan, de Lucho a hirek szerint nem feltetlenul akar jobbhatvedet venni. Az atigazolasi idoszak elejen voltak rola hirek, aztan jott az a verzio, hogy Lucho a Vidal-SR duoval szamol, es azota full kuss van. Persze lehet, hogy titokban mennek az egyezkedesek, ezt valoban nem tudhatjuk, de jelen allas szerint ugy tunik, hogy LE egyelore elegedett a jobboldallal ugy ahogy van.

Az "elemzesekbe" meg mielott belekotsz, csak azert irtam le igy oket, hogy lasd, hogy mindenki mellett fel lehet ugyanugy sorolni erveket, meg ugy is, hogy a jatekstilusukba bele se mentunk. Nem mintha sok ertelme lenne ennek, de szerintem Bellerinnel is a nev es a hype az, ami miatt ekkora kozonsegkedvenc, mert teljesitmeny alapjan nem ennyivel jobb a tobbi tehetsegnel..
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2016.07.13. 23:05:25

Most olvasom a Sporton, hogy az Atletico jó úton jár Gameiro leigazolásához, talán ez azt is jelentheti, hogy Vietto jöhet hozzánk. Talán még a kölcsön is szóba jöhet.
Az Atletico 25-30 között szeretne fizetni, de a Sevilla továbbra is 40et kérne.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.07.13. 22:07:10

LG írta: Ha már Messit felhoztad, ő is játszott már sok poszton, és mindenhol remekül helyt állt. Vkp, meg balhátvéd ellégé kisarkított dolgok, Henry és Fabregas messze nem ennyire idegen poszton játszottak. Világosan emlékszem, Henry gyatra volt középcsatárként is, Bojan felüdülés volt mellette. Fabregas meg miért játszott volna Iniesta posztján, ha utóbbi szintekkel jobb nála? Még egyszer mondom, mindenkinek ott kell játszania, ahol az edző mondja. Henrynek és Fabregasnak ott jutott hely, ahol kaptak, máshol egyszerűen jobb játékosok voltak előttük. Lehet emiatt hisztizni, attól még ez van.
SR nem volt klasszis, de jól megállta a helyégt. Bellerin sem klasszis, ha neked top 5, akkor szerintem nincs miről beszélnünk. Mitől lenne az? :roll:
Messi hány poszton játszott eddig szerinted? Én 2-t számoltam: jobboldali támadó és hamis 9. Henry pedig legfeljebb 2009/10-ben, az utolsó szezonjában volt gyatra középen, de sokat akkor sem játszott ott, mert Messi már próbálgatta a hamis 9-es posztot, amikor meg ékkel játszottunk akkor tavaszig Ibra volt ott. Tavasszal jöhetett volna képbe Henry, de játékban sem volt, meg nem volt már igazán fiatal sem.

Megérteni sem tudtad ezek szerint amit írtam... Hogy jön ide az, hogy Cesc gyengébb volt Iniesta-nal ezért nem játszott? Állítottam ennek az ellenkezőjét? Iniesta jobb volt, Cesc ezért szorult másik posztra. Tiszta sor. A mondandóm lényege viszont az, hogy posztidegen helyen nem fog még egy klasszis sem úgy teljesíteni, ahogy azon a helyen, ahol "jól érzi magát".
Az meg önmagában ökörség, hogy ott kell játsszon ahol az edző mondja, ezért sarkítottam ki. Nem véletlenül alakultak ki szerepkörök a futballban, ahogy más sportban sem. Egy játékos szerencsés esetben ott szerepelhet, ahol a képességei alapján a legjobban tud teljesíteni. Ha ezt egy edző nem látja az nem a játékos hibája. Ha pedig kényszerűségből kell szerepet váltani, azzal az esetek 99%-ban a játékos teljesítménye is visszaesik. Ez rendben is van így. Pont ezért kell posztra igazolni. És akkor az edző ott játszathatja az adott játékost, ahol az a legjobb.

Olvasni sem olvastad el normálisan amit leírtam, pedig ki is emeltem a lényeget, nagy betűvel. Bellerín a MEGSZEREZHETŐ jobb bekkek közül top 5. #-o

Ameddig sem értelmezni sem olvasni nem vagy hajlandó tényleg nincs miről beszélnünk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21272
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.07.13. 20:48:44

Sokszor játszottak a saját posztjukon? Henry 2007-08-ban játszott talán többet, pár hónapot középcsatárként Eto'o sérülése miatt, utána mindig a széleken. Azt meg illik hozzátenni, hogy abban az első szezonjában nem volt kb csapat körülötte, mégis elég jól termelt. Fabregás posztja nem is létezik a mi rendszerünkben, de azt az egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor fordult elő, hogy egymás után két meccset lehúzott volna Iniesta helyén. Ment mindig vagy a szélre, vagy hamis 9-be.
"Ott kell játszani ahol az edző mondja" Bráfo :lol: Már nem azért, de rakd be Messi-t vkp-nak vagy balbekknek aztán lássuk mit tud. :lol: SR remek csereember, mert sok helyen képes jól játszani. Ezzel szemben viszont klasszist sehol sem nyújt.
Érvelhetnél jobban is.
Ha már Messit felhoztad, ő is játszott már sok poszton, és mindenhol remekül helyt állt. Vkp, meg balhátvéd ellégé kisarkított dolgok, Henry és Fabregas messze nem ennyire idegen poszton játszottak. Világosan emlékszem, Henry gyatra volt középcsatárként is, Bojan felüdülés volt mellette. Fabregas meg miért játszott volna Iniesta posztján, ha utóbbi szintekkel jobb nála? Még egyszer mondom, mindenkinek ott kell játszania, ahol az edző mondja. Henrynek és Fabregasnak ott jutott hely, ahol kaptak, máshol egyszerűen jobb játékosok voltak előttük. Lehet emiatt hisztizni, attól még ez van.
SR nem volt klasszis, de jól megállta a helyégt. Bellerin sem klasszis, ha neked top 5, akkor szerintem nincs miről beszélnünk. Mitől lenne az? :roll:
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2016.07.13. 20:24:58

A Mundo szerint megegyezés született Vietto ügyében,már csak finomítani kell a részleteken.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2016.07.13. 20:23:53

LG írta: Sokszor játszott Henry és Fabregas is a saját posztján, ott sem voltak jobbak. Meg amúgy is, ott kell játszaniuk, ahol az edző mondja, SR-nek érdekes módon ezzel nincs problémája, akkor meg miről is beszélünk?
van Bronckhorst meg 13 éve jött, az nem mostanában volt, és akkor az Arsenal is még egész más szintet képviselt.
Sokszor játszottak a saját posztjukon? Henry 2007-08-ban játszott talán többet, pár hónapot középcsatárként Eto'o sérülése miatt, utána mindig a széleken. Azt meg illik hozzátenni, hogy abban az első szezonjában nem volt kb csapat körülötte, mégis elég jól termelt. Fabregás posztja nem is létezik a mi rendszerünkben, de azt az egy kezemen meg tudnám számolni, hogy hányszor fordult elő, hogy egymás után két meccset lehúzott volna Iniesta helyén. Ment mindig vagy a szélre, vagy hamis 9-be.
"Ott kell játszani ahol az edző mondja" Bráfo :lol: Már nem azért, de rakd be Messi-t vkp-nak vagy balbekknek aztán lássuk mit tud. :lol: SR remek csereember, mert sok helyen képes jól játszani. Ezzel szemben viszont klasszist sehol sem nyújt.
Érvelhetnél jobban is.
palesz77 írta: Mondjuk ez szerintem annyira igaz, mint volt Marquinhos esetében. A legfelkapottabb valóban Bellerín, de közben van egy Fabinho is a piacon, max fele annyiért, aki még lehet készebb játékos is. Vagy ott van a Napolis Hysaj, aki az EB-n is elég jó teljesítményt nyújtott, stílusra még jobban is passzolna hozzánk szerintem, szintén nem kerülne annyiba. Ott a Valenciás portugál gyerek is, akiről nem tudok nyilatkozni, de ha annyira figyeljük, ő se lehet elveszett gyerek. Semmi nem indokolná most, hogy a félkész Bellerínt megvegyük 50-60 milliókért, amikor:
1.: Luchonak egyelőre nem kell jh - bár ez senkit nem érdekel.. :lol:
2.: Nincs is pénzünk Bellerínre, mert kell máshova is erősíteni
3.: Próbálunk okosabban igazolni, nem felkapott neveket, az ő szintjén meg vannak olcsóbb játékosok is, szintén nagy potenciállal
palesz már ne is haragudj de ha annyi egy ember mellett az indokod, hogy ha figyeljük akkor biztos nem rossz, az nem érv. Douglas-t is "figyeltük", meg is vettük. Ő sem elveszett gyerek :lol:
Az meg, hogy Lucho-nak nem kell abszurdum. Sehol sem volt olyan kijelentés, hogy nem veszünk a jobbosra senkit. Innentől kezdve, mivel nem vagyunk belsősök nem lehet biztosra tudni. Az albán srác meg szinte 0 km-es, sokkal nagyobb lutri lenne.
Bellerín akárhonnan is nézzük top5-ben van a MEGSZEREZHETŐ kategóriában. Sok lenne? igen. Alves sok volt? igen. A minőség viszont általában sokban van. 40 millió körül lenne. Fabinho-t se hiszem, hogy 30 alatt meg lehetne szerezni, más meg nem igen van. Pénzről meg jó lenne nem beszélni, ha futotta 25 millió egy CSERÉRE középhátvéd poszton...
Ne felejtsd el, hogy jelenleg a kezdőbe kellene ember és nem a padra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára crixus 2016.07.13. 20:25:55-kor.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.07.13. 19:21:24

noname írta:A Ellenben egy Carrasco garancia lenne a jó játékra, ahogy Gameiro is garancia lenne a gólokra.
Posztonként kiválóan állunk. Szinte mindenhova van 2 olyan játékos, aki akár kezdő is lehetne. Tudom sokan pl lenézik Denis Suarezt, de sztem tudja azt hozni mindkét szélen, mint Pedro és így kiscsapatok ellen pl nem kell azt nézni h hogyan vagánykodik Neymar, hanem céltudatosabb lesz a csapat. Tényleg csak a középcsatár poszt a nagy kérdés (bár simán belevágnék Munirral is), illetve h Arda összekapja-e magát.

Amúgy itt említenék vmit, ami ellentmond annak, amit az elején leírtam. Egy jó előszezon Munirtól lehet meggyőzné LE-t h nem kell más. Ebben az esetben lehet kivárunk a csatárigazolással. Más okot nem látok h miért húznánk az időt.
Gameiro például miért garancia a gólokra. Ha a bajnokságot nézzük kb. egy jó közepes tekjesítményt hozott le középcsatárként, pedig ott elég szépen játszottak alá. Az pedig megint kérdéses, hogy mennyire vállalná a padot. Suarez mögött azért sok sót nem enne meg, a Sevillaban egyelőre nagy király, olyan sok ideje sincs már a legmagasabb szinten, még 2-3 évig tolhatja így. Kérdés, hogy ezt az időt itt akarja-e tölteni 8-900 perccel, főként kisebb csapatok ellen, vagy játszani egy jó csapatban stabil kezdőként nemzetközi kupában is. Tény, hogy vonzó lehet a kupagyőzelmek, de elég-e neki és nem lesz sírás - rívás.
Viettoval nekem az a gondom, hogy nagyon tehetséges srác, és kiváló játékos lehet, de nem tudom, hogy nekünk egy 22 éves ígéret kell-e, aki be-beugrik. Erre szerintem ott van Munir is, akit szélen is toltunk. A felépítésével pedig ha gond van, akkor az argentinnak is.
De szerintem ha Gameiroért ennyit kérnek Lucas Perezt sem tartom egyáltalán rossz boltnak. Ugyanakkor mivel úgysem jön már senki annyira nem muszáj spórolni. 30-40 millió kb rendelkezésre fog állni.

Denis pedig több, mint kérdéses, hogy szélsőként mit tudna hozni. A mi rendszerünkben kb. azt játszotta, mint Ini, sőt a B-ben néha kicsit hátrébb kkp-ként. Nagyon kedvelem a srácot, az utánpótlásban az egyik legnagyobb kedvencem volt, ennek ellenére nem hiszem, hogy ott lenne helye. A jobb oldalon pláne nem. Másrészt ha a támadósorban azt nézzük ki az aki leginkább elfáradt a szezon végére és ki a legsérülékenyebb, az egyértelműen Neymar és aki a leginkább terhelhető az Suarez. Főleg, hogy ő egész nyáron "pihizhet", míg Messi végigtolt egy Copa-t, Neymarra még vár egy Olimpia.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2016.07.13. 19:15:32

Ellentétben sokakkal nekem Arda helyére egy kreatív középpályás nagyon hiányzik még.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.07.13. 17:25:37

Az idei szezon végén láthatóak voltam a fizikai gondok a rossz felkészülés miatt: amerikai túra, szuperkupák, klubVb, mellé 2 játékos, aki a terhet volt hivatott megosztani keményen kifúlt, mivel fél évet kihagytak.Szezon elején egymást érték az izomsérülések.

Most a cél az, hogy egy jól sikerült előszezont tudjon mindenki maga mögött. Ezt még le is nyilatkozták és ennek része az is h az összes kerettag időben csatlakozzon a kerethez. Sztem hamarosan meglesz a csatárigazolás. Előnye ennek az is, hogy pl Umtiti most valszeg 30-35-be kerülne a jó EB miatt. Hátrány, hogy némileg sietős támadót venni, így valszeg Vietto lesz a befutó, aki nem garancia h jobb lesz mint mondjuk Munir, aki azért egész jól elkapta a fonalat szép lassan. Jobban örülnék egy rutinosabb/beváltabb csatárnak. Viettonak leesett az ára, viszonylag olcsó lenne és lehet nagyon beválik, de lehet h nem. Ellenben egy Carrasco garancia lenne a jó játékra, ahogy Gameiro is garancia lenne a gólokra.
Posztonként kiválóan állunk. Szinte mindenhova van 2 olyan játékos, aki akár kezdő is lehetne. Tudom sokan pl lenézik Denis Suarezt, de sztem tudja azt hozni mindkét szélen, mint Pedro és így kiscsapatok ellen pl nem kell azt nézni h hogyan vagánykodik Neymar, hanem céltudatosabb lesz a csapat. Tényleg csak a középcsatár poszt a nagy kérdés (bár simán belevágnék Munirral is), illetve h Arda összekapja-e magát.

Amúgy itt említenék vmit, ami ellentmond annak, amit az elején leírtam. Egy jó előszezon Munirtól lehet meggyőzné LE-t h nem kell más. Ebben az esetben lehet kivárunk a csatárigazolással. Más okot nem látok h miért húznánk az időt.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.13. 17:00:39

palesz77 írta:Bejelenteni mondjuk még nem fognak támadót több napig - akár hétig -, ebbe biztos vagyok, de ennyit azért csak kibírunk.. :D
ebben azért annyira nem vagyok biztos. kivételesen nem bánnám ha nem az utolsó hetekben akcióznánk, hanem meglenne a teljese keret a felkészülés kezdetére ami, ami... nem tudom mikor kezdődik :D jó lenne a sallangot is minél előbb elküldeni, bár LE nyilván tudja h kivel számol és kivel nem.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2016.07.13. 16:46:38

LG írta:Griezmann is messze-messze le van maradva az MSN-től.
Negyediknek jó lenne, bár lehet Munir kiszorítaná :lol:
94:39 6 - 1
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7466
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2016.07.13. 16:42:15

palesz77 írta: Eltelt 1,5 hónap az átigazolási szezonból, már csak egy támadót kell igazolnunk - amin épp gőzerővel dolgoznak -, és kész az erősítés. Bartrát el kellett adni, mert Lucho nem számolt vele. Robertnek amúgy se volt sok köze ehhez, mert csökkent a kivásárlási ára, a klubnak nem volt beleszólása a távozásába. A ballaszttól meg próbálnak megszabadulni még az előszezon kezdetéig, épp most írt róla cikket a Sport. Vidallal meg számol Lucho, eméssze meg mindenki.
Ráadásul ez az 1,5 hónap is csalóka, mivel volt egy Copa illetve EB, ami nagyban befolyásolta a mozgásteret. Van még bőven idő igazolni. Persze jó lenne minél előbb, hogy a felkészülést már teljes kerettel kezdhessük, de inkább tartson tovább, minthogy elkapkodjuk és ne a legjobb opciót válasszuk. (és az ára sem mindegy) Nem hiszem hogy úgy járnánk, mint a Real DeGea-val. Ugyanakkor emiatt nem feltétlenül értem Digne-t, bár lehet, hogy folytak a tárgyalások csak a kontinenstornák, illetve nagyobb nevek "elvitték" a híreket, plusz az Umititi ügy került előtérbe.

Jh kérdést tekintve én nem dőlök a kardomba, hogy a Vidal-Sr duó maradt. Igaz jobban örültem volna egy klasszisnak, aki mindkét oldalon bevethető (ezért örültem nagyyon amikor felröppent Azpilicueta neve), de ilyenben nagyon vékony a piac és horror az ár. Ugyanakkor sokakkal ellentétben bízom Vidalban. Annak ellenére, hogy fél évet kihagyott nem hozott rossz teljesítményt. Ne felejtsük el, hogy egy fél szezpon üresjárat után csak 7 meccset játszott végig egy teljesen új, egyéni játékrendszert képviselő csapatban. Amikor kikerült sem a teljesítménye miatt volt. Minden arra utal, hogy tisztázták Luchoval a nézeteltérést. Nem hiszem, hogy ragaszkodott volna LE hozzá, ha továbbra is jegelni akarja. Annyira nem hiszem, hogy makacs, hogy ennyire maga alatt vágja a fát. Nem véletlenül nincs már régóta szó jobbhátvéd igazolásról, még pletykaszinten sem.

Ugyanakkor bennem van még félsz Umititivel kapcsolatban. Sokan elkönyvelték tuti igazolásként, én még nem ménnék ilyen biztosra. Lehozott három meccset egész jól, de olyan meggyőző azért nem volt, hogy sok következtetést le lehessen vonni. Ha nem figyeljük, szerintem túl sok dolog nem maradt volna meg bennünk. Hovatovább Izland ellen is volt benne gólban és a portugálok elleniben is volt szerepe. Ha nem Barca-igazolásként nézzük a sok pletyka közül nem hiszem, hogy ő lett volna az első számú választás.
Még mielőtt félreértené valaki, nem ostorozom a srácot vagy írom le, de olyan pozitív sem vagyok vele kapcsolatban. De én leszek az első aki megköveti és nagyon szeretném, ha ki tudná szorítani Masch-ot, de már azt is ha felvenné vele a kesztyűt és egy év múlva kezdőként számíthatnánk rá. Amit viszont nagyon remélek, hogy Matyi előtt számol majd vele Lucho.
Forca Barca!!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2016.07.13. 16:39:00

Ha mégsem így van, majd két év múlva megkapjuk érte a szokásos büntetést :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.13. 16:13:45

palesz77 írta:
visca el barca írta:de, lehet tudni. maga az elnök nyilatkozta. ennél hitelesebb forrás nem hinném h lenne
Drága jó elnökünk azt is nyilatkozta, hogy nem követtek el semmi illegálisat a Neymar ügyben, aztán tegnap már beismerte, hogy 2 helyen is vétettek.. Szóval van ennél hitelesebb forrás, bár az valóban nem a Mundo. :D
jó, de az nyilván egy teljesen más ügy :mrgreen:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.07.13. 15:55:58

visca el barca írta:de, lehet tudni. maga az elnök nyilatkozta. ennél hitelesebb forrás nem hinném h lenne
Drága jó elnökünk azt is nyilatkozta, hogy nem követtek el semmi illegálisat a Neymar ügyben, aztán tegnap már beismerte, hogy 2 helyen is vétettek.. Szóval van ennél hitelesebb forrás, bár az valóban nem a Mundo. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.13. 15:47:13

Gali írta:Ezzel kapcsolatban ellentétes hírek jelentek meg, így nem lehet tudni, hogy a tavalyi vagy az idei költségvetésbe számítják be.
de, lehet tudni. maga az elnök nyilatkozta. ennél hitelesebb forrás nem hinném h lenne
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21272
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.07.13. 15:21:46

TripleH írta:
Tobias88 írta:Ha már így bevásároltunk Francia fiatalokból, jöhetne Griezmann is :lol:
Meg Pogba és egyefene Kanté is jöhet... :D Viszont most nagyon jó generáció jön ki a franciáktól, amelyik klub ezt nem aknázza ki, az vessen magára.
Pogbát is nehéz lenne megemészteni, de Kanté? :shock: #-o Kicsit sem lógna ki a Iniestáék mellet a buta erőfocijával. :lol:

Nem hiszem, hogy nagyon erőltetni kéne a francia vonalat a védelmet leszámítva, kreativ embereink nem nagyon vannak, Griezmann is messze-messze le van maradva az MSN-től.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2016.07.13. 15:19:03

visca el barca írta:
Gali írta:Amennyiben igazak hírek és 60M euró van igazolásokra, akkor a támadósor megerősítésére marad
nem nem igazak. aki kell azt megveszik. mindig is ez volt, mindig is ez lesz. umtitit a tavalyi büdzséből vettük
Ezzel kapcsolatban ellentétes hírek jelentek meg, így nem lehet tudni, hogy a tavalyi vagy az idei költségvetésbe számítják be.
A lényeg az, hogy van pénz minőségi csatárra.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2016.07.13. 15:18:03

Sztem Digne pont nem az a "kell kategória". Ő inkább a piac által kínált lehetőség. Mindenki azt gondolta h viszi a Roma, de sajnálták a 15 -20 millát egy szélsőhátvédre, hát lett nekünk egy lehetőség és megvettük.

Ha Umtiti tényleg a tavalyi büdzséből van, akkor amennyiben veszünk 40ért egy támadót, marad extra kb 25 millió, amit vagy elé lehet télen költeni vagy jövő nyáron hozzá lehet csapni a többihez.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.07.13. 15:13:53

Gali írta:Amennyiben igazak hírek és 60M euró van igazolásokra, akkor a támadósor megerősítésére marad
nem nem igazak. aki kell azt megveszik. mindig is ez volt, mindig is ez lesz. umtitit a tavalyi büdzséből vettük
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2016.07.13. 15:10:23

Bartoék eddig elköltöttek 37M eurót.
Kiadási oldalon: 25M (Umtiti) + 16,5M (Digne) + D. Suarez (3,25M) = 44,75M euró.
Bartráért kapott a Barca 8 milliót.
A töltelékért kaphatunk kb. 15 millát. Ebből a legnagyobb tétel Vermaelen lehet 10-12 millióval.
Amennyiben igazak hírek és 60M euró van igazolásokra, akkor a támadósor megerősítésére - feltételezve, hogy a jhv posztot belülről megoldjuk - marad kb. 38-40M euró.
Ebből az összegből már egy egészen jó kis játékost lehetne venni, aki nemcsak 15-20 percekre ugrik be, hanem a rotációt megfelelően alkalmazva, meccseket játszhatna végig.
Így az MSN minden tagja bizonyos időközönként pihenhetne a padon és május végére senki sem lenne kifacsarva.
Szerintem ez lenne az ideális, aztán majd a vezetés eldönti.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gali 2016.07.13. 15:14:44-kor.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.07.13. 15:01:37

Tobias88 írta:Ha már így bevásároltunk Francia fiatalokból, jöhetne Griezmann is :lol:
Meg Pogba és egyefene Kanté is jöhet... :D Viszont most nagyon jó generáció jön ki a franciáktól, amelyik klub ezt nem aknázza ki, az vessen magára.
Válasz küldése