Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.05.05. 23:39:06

ntibi67 írta:- "Visszahozzuk Munirt 4 millióért (gyakorlatilag 4 milliót fizettünk, hogy játsszon egy évet a Valenciában"

Nem értem,hogy az egy éves kölcsönszerződés lejártával miért kellene nekünk 4M fizetnünk?
Olyat már hallottam,hogy a kölcsönadó fizette a játékos bérét,de olyat még nem,hogy azért fizet,hogy kölcsönvegyék.És azért Munirnak közel nem volt 4M a fizetése.
Tudtommal a Valencianak volt egy opciója a megvásárlására.
Én úgy tudom, hogy még van is opciójuk. Úgy emlékszem, hogy 12 millióért megvehetik, de a Barcának van egy vétőja amit 4 millió euróért válthat be. Szóval olyan mintha ők megvennék 12ért mi meg egyből visszavennénk 16ért. Valószínű meg akarják majd venni, maximum találnak valamit az orvosi vizsgálaton ha nem vétózunk :mrgreen:
94:39 6 - 1
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.05. 20:34:51

Motivátor szerepnek instant hoznám Puyolt.

Ha valaki tudja hogy mi az az alázat, és önmagad feláldozása a címerért, hát az ő...

Jót tenne 1-2 lelketlen meccs félidejében egy kis fenékenrugás a srácoknak, ha meg hirtelen elfelejtik hogy ki is ő(kétlem), akkor majd levetít nekik 1-2 jelenetet magáról, hogy hogyan is kell mindent beleadni...

Amúgy Laurent Blanc edzőnek? Már elég régóta szóban forog hogy egyszer visszatérne, PSG-ből azalatt az idő alatt szerintem kihozta a legtöbbet.

Esetleg Oscar Garciarol vélemények?
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.05.05. 19:52:00

Ha az kell hogy legyen edző kérdésben a döntő,hogy ki az a volt Barca játékos akire van miért felnézenek a játékosok,az nálam Koeman.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.05.05. 17:22:32

Habár papíron csak 2 igazolásra van szükségünk (jobb oldali védő és egy klasszis középpályás), azért igen sok a kérdőjel a csapat körül!
Az, hogy még nincs edzőnk, egyrészt rossz érzéssel tölt el, mert olyan mintha lövése sem lenne a vezetőségnek kit akar, másrészt kicsit boldoggá is tesz, mert lehet nem Unzué lesz, mert őt én személy szerint nem akarom!
Valahogy úgy gondolom, hogy az ideális edző nem egy taktikai zseni kell, hogy legyen, arra a stábjában is elég ha van megfelelő ember, inkább én azokat tartom ilyen nagy és sztárokkal teletűzdelt csapat élére alkalmasnak, aki jó motivátor, és felnéznek rá a játékosai. No de ki lehetne ilyen??? A jelöltek közül nem sok ilyet látok...mondjuk ha őszinte akarok lenni, akkor én LE-től sem vártam sokat. Remélem az új edző is ennyire rám cáfol majd... :-)
Szerintetek milyen mozgás várható csatár poszton? Nyilván az új edző fog dönteni, de kíváncsi vagyok a véleményekre. Szóval adott az MSN. Optimális esetben kell nekik 3 csere. Erre lesz és van választékunk bőven: Arda, Paco, Munir, Tello, Deu, szükség szerint Rafinha is ide sorolható. Szóval ha ezeken kívül plusz új játékost nem is nézünk, akkor is 6-ból kell válogatni!
Paco szerintem marad Suarez cseréjének. Én személy szerint főleg Messi helyére keresnék embert, mert ő sokat jár be középre és vélhetően lesz olyan taktikai húzásunk, mikor ő jön vissza irányítónak! Erre talán Deu lehetne a legjobb, bár ott meg nagy az arc sajnos. Neymar helyén Arda jó, de megéri itt tartani minimális játékpercért?
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2017.05.05. 16:34:33

- "Visszahozzuk Munirt 4 millióért (gyakorlatilag 4 milliót fizettünk, hogy játsszon egy évet a Valenciában"

Nem értem,hogy az egy éves kölcsönszerződés lejártával miért kellene nekünk 4M fizetnünk?
Olyat már hallottam,hogy a kölcsönadó fizette a játékos bérét,de olyat még nem,hogy azért fizet,hogy kölcsönvegyék.És azért Munirnak közel nem volt 4M a fizetése.
Tudtommal a Valencianak volt egy opciója a megvásárlására.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.05.05. 13:46:51

Kubla9 írta:Állítólag egy 51 milliós ajánlatot készülünk tenni Coutinhoért.
80 alatt szerintem nem adják el, de ő minden, csak nem irányító középpályás. Mögé kell még 2 ember, hogy ne legyen lukas a középpálya. Verratti ilyen szempontból jobb lenne, de ő meg inkább 100 mint 80. Gondolhatja mindenki, hogy sok pénzünk van, de a valóság az, hogy az első 3as hatalmas fizetése nagyon sok pénzt elvisz.

Ez miatt azt mondanám, hogy
  • - Az MSN szent és sérthetetlen, ez miatt marad is a 4-3-3 / 3-4-1-2 / 4-3-1-2 felállás
    - Alcacer marad, mert nem akarnak égni a vezetők
    - Visszahozzuk Munirt 4 millióért (gyakorlatilag 4 milliót fizettünk, hogy játsszon egy évet a Valenciában)
    - Deulofeu féle opciót hagyjuk veszni (12 millió)

    - SR felmegy a középpályára, így onnan lesz távozó
    - Nyilván nem megy el Busquets / Rakitic / Iniesta, de az irtózatos áron vásárolt Gomes sem, de nem is az igen csak sérülékeny de jól játszó Rafinha
    - Suarez és Turan aki távozhat. Lehet az előbbit csak kölcsön adjuk, majd kiderül. Az egyértelmű mindenesetre, hogy felesleges 8 játékos 3 posztra, még a 7 is sok

    - Veszünk egy jobbhátvédet, Cancelo-t vagy Bellerin-t. Ha ez nem sikerül, akkor B tervként esetleg Zabaleta-t elhozzuk ingyen és bepróbálkozunk Verratti / Coutinho valamelyikénél. Ha így lesz, akkor már Suarez és Turan is távozni fog biztosan
    - Vidal-ban bízunk mint csere jobbhátvéd
    - Pique és Umtiti egyértelmű, de szerintem még Mascherano is marad
    - Mathieu távozik és a helyére feljön a B csapatból Marlon, bár ez kérdéses. Lehet hogy valakit igazolunk olcsón

    - És ne feledjük, a következő játékosok is visszatérnek: Tello, Douglas, Vermaelen, Samper. Kérdés hogy velük mi lesz...
Persze tavaly is ránk cáfoltak és igazoltak egy csomót, majd kiderül :roll:
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.05.05. 13:21:20

visca el barca írta:sokszor kértem/kértünk már mindenkit h forrást tegyetek be, a látszólagos hitelesség kedvéért. én naponta bújom a katalán sport oldalakat, de ott szó sincs ilyenről (vagy vak vagyok és nem láttam)

ennyiért úgysem adják.
Sky Sport a forrás, de az az 51 millió amúgy fontba van, nem euróba.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.05. 13:10:49

Ha Masche és Arda meg Kínába, akkor pénz bőven lesz.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.05. 12:45:45

Kubla9 írta:Állítólag egy 51 milliós ajánlatot készülünk tenni Coutinhoért.
sokszor kértem/kértünk már mindenkit h forrást tegyetek be, a látszólagos hitelesség kedvéért. én naponta bújom a katalán sport oldalakat, de ott szó sincs ilyenről (vagy vak vagyok és nem láttam)

ennyiért úgysem adják.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.05.05. 12:32:17

Állítólag egy 51 milliós ajánlatot készülünk tenni Coutinhoért.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2017.05.05. 10:54:54

Koeman egyenlőre kilőve:
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... os-2567279" target="_blank
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.05.05. 09:23:21

Nero. írta: A vezetőségnek nem is kell csinálnia semmi mást mint teljesíteni az új edző kéréseit. Majd ha megvan az edző akkor lehet elkezdeni igazolni, stábot átalakítani stb.
Blancot mar irtam korábban is, én orulnek neki.
Ezzel úgy ahogy van egyetértek.
Első az edző. Utána döntse el ő, hogy milyen taktikai hadrendet akar a szezonban játszatni és akkor igazoljunk úgy, hogy olyanok jöjjenek, akik ebbe a hadrendbe illenek. Például egy 3-4-3-nál teljesen felesleges lenne egy jobbhátvéd, inkább még egy középhátvéd kellene, viszont 4-3-3-hoz egy "normális" jobbhátvéd lenne az első és így tovább.
Én Blanc-nak vagy Koeman-nak örülnék a leginkább az eddig felmerül nevek közül. Unzué az, akit semmiképp sem marasztalnék.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.05.05. 07:03:30

Én már belenyugodtam, hogy nem fogjuk megtudni, csak a kupadöntő után a következő edző nevét.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2017.05.05. 06:53:07

Egyenlőre edző kérdésben is nagy a bizonytalanság. Hány nevet dobtak már be az elmúlt 3 hónapban és nemsokára vége a szezonnak!
Engem valahogy ez a Valverde-Unzue vonal nem nyugtat meg. Inkább tetszene az ex-Barcás holland vonal...
Cocu, DeBoer, Broki... és esetleg, bár tőle nagyon félek a Valenciai fiaskó miatt, de esetleg még talán Koeman...
Sampaoli biztos nem jön. Ha megy Sevillából, akkor az Argentin válogatottba.
Marad még Blanc mozdítható, meg az említett Valverde, Unzue vonal...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.05.04. 19:33:08

Samper írta:Egyre nyilvánvalóbbnak látszik, hogy a vezetőség totálisan koncepciótla, Ha LE nem únja meg a totoját és nem áll fel, vele hosszabbítottak volna, mert fogalmuk sincs, hogy merre van az előre. Persze, Roberték figyelnek egy csomó játékost, ha lesz pénz, igazolnak is, de hogy minek a jegyében, azt ők se tudják. És az a kultúra se fog megváltozni, hogy a hosszú szerződésekkel a kitenni kívánt jól fizetett játékosok visszaélnek.
A vezetőségnek nem is kell csinálnia semmi mást mint teljesíteni az új edző kéréseit. Majd ha megvan az edző akkor lehet elkezdeni igazolni, stábot átalakítani stb.
Blancot mar irtam korábban is, én orulnek neki.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.05.04. 19:29:06

Először szerintem az új edzőnket kellene kinevezni,onnantól lehet beszélni az új igazolásokról.
barca0417 írta:Verrattival kapcsolatban abban bízok, hogy ő ide akar jönni, és lesz szava a dologban, illetve egy kicsit abban is hogy Kluivert a sportigazgató, talán nem feltétlen akar rosszat a Barcának. Nyilván a PSG.nek se, de talán azért számíthat valamit a személye.
Fabinho hogy miért csak itt merül fel azt nem értem pedig a legjobb megoldás lenne. Amúgy vele kapcsolatban azért érdekes, hogy ilyen jobbhátvéd hiány van világszerte, erre belőle középpályást csinálnak, mikor az egyik legígéretesebb jhv volt. És a válogatottban is ott lenne a legtöbb keresni valója. De nyilván a Monaconak így volt jobb.
Coutinhonak meg azért (is) örülnék, mert tetszik.nem tetszik, az MSN-nek mára van akkora tekintélye hogy számít kivel hogy tudnak összejátszani és kit hogy fogadnak el. Na ez Coutinhonál nem lenne probléma Suárez és Neymar miatt.
Verrattit nagyon nehéz lesz elhozni,az arab kijelentette hogy nem eladó. Persze biztos van az a pénz amiért megválnának tőle,a kérdés az hogy hajlandóak vagyunk érte kifizetni az összeget.
A brazil meg annyit keresne nálunk mint Ini. [-X [-X [-X Azért álljon meg a menet, nem akkora spíler ő még hogy olyan sok pénzt keressen nálunk. Ha hajlamos a kompromisszumra és lead a fizetéséből akkor szerintem el lehet hozni,másképp nem.Ja,és ő sem lesz olcsó.Pont most olvastam hogy Overmars Barcelonában van ő Davisnon Sanchez ügynöke,a védence átigazolásáról tárgyaljon a klubbal.20-25 millióba fájna a megvétele.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.04. 17:59:30

Egyre nyilvánvalóbbnak látszik, hogy a vezetőség totálisan koncepciótla, Ha LE nem únja meg a totoját és nem áll fel, vele hosszabbítottak volna, mert fogalmuk sincs, hogy merre van az előre. Persze, Roberték figyelnek egy csomó játékost, ha lesz pénz, igazolnak is, de hogy minek a jegyében, azt ők se tudják. És az a kultúra se fog megváltozni, hogy a hosszú szerződésekkel a kitenni kívánt jól fizetett játékosok visszaélnek.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.05.03. 14:10:10

Most kövezzetek meg,de Coutinho szerintem nem Iniesta poszt.
Kicsit olyan érzésem van így vele kapcsolatban mint Iscoval.
Igazi TKP,vagy balos,aki a támadóharmadban érzi magát igazán jól,ott tud driblizni,lőni stb. Ő tud lenni a különbség.
Viszont hátrébb,azért ott többet kéne melóznia,és kevesebb érintővel játszania,illetve sok sok erősségét elvesztené..
Nekem Coutinho csak is támadóharmadba igazi.

Nem beszélve arról,hogy ezt így látatlanba,ha nektek egy Coutinho-Verratti-Busi kptok lesz,( vagy ide Rakitic az utolsó kettő helyett),akkor megint nem lesztek stabilak,ami szerintem a legnagyobb problémátok.
Előre felé parádé amit csináltok,viszont kicsit taktikusan,meghúzni egy mélyebb vonalat,és védekezni,na nekem az a véleményem hogy ti itt buktok el.
Már pedig 90 percet nem lehet presszingelni,és labdát tartani,az a xavi-ini kor már lejárt.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.05.03. 10:16:50

hohó, hoztam nektek név cunamit.

most épp coutinho a sláger mindkét katalán napilaban.

ezenkívül a mundo hozott egy hosszabb listát a (ha jól értem) monitorozott játékosokról:

francia: verratti, sidibe, touré, seri
németország: weigl, piszcek, gnabry, jung, tisserand, alaba, kimmich, dembele
más ligák: davinson sanchez, van de beek, cerny, nouri, de ligt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.05.02. 19:41:46

Feast4 írta:
visca el barca írta:bellerin helyetti alternatívák azpilicueta
Na mondjuk ő le us nyilatkozta, hogy szívesen visszatérne Spanyolországba.A Chelseat aki többet látja mint én.Mennyire játszik?Mert szezon elején nagyon mellőzve volt.
Szinte minden meccsen kezdő, nem is értem, miért jönne el a Chelsea-ből, szeretik a szurkolók, jól játszik, biztos helye van a kezdőben. Ugye 3 kh-val játszik a Chelsea és egy hibát lehet vagy szoktak felhozni Azpi ellen, hogy egy kicsit alacsony ehhez a poszthoz, de amúgy nagyon jól játszik, iszonyat akaratos, hajtós játékos.
Szerintem viszont a Barca-ba pont nem illene, mert védekezésben kiváló, de előrejátékben azért messze van még SR-től is, tehát pont Alves ellentéte, de ha olyan védőt keres a csapat, akinek nem az a dolga, hogy Messi helyét is bejátsza a jobb oldalt és inkább védekezésben legyen a top, akkor kiváló lenne.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.05.02. 19:24:47

visca el barca írta:bellerin helyetti alternatívák azpilicueta
Na mondjuk ő le us nyilatkozta, hogy szívesen visszatérne Spanyolországba.A Chelseat aki többet látja mint én.Mennyire játszik?Mert szezon elején nagyon mellőzve volt.
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.02. 18:00:36

Nem értek én semmit. Ha igaz, hogy leigazoltuk Theo Hernandezt, aki sarkosan más stílusú játékos, mint ami a Barcaban szokásos, hogyhogy még nyitott, hogy ki lesz az edző? Hogy lehet ilyen döntéseket hozni az új edző nélkül? Vagy már döntöttek, csak mi nem tudjuk?
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2017.05.02. 17:39:30

Messias2 írta:Nasser Al-Khelaifi (PSG president):
"Marco Verratti will not leave PSG next summer."


Akkor erről ennyit.

Persze mert idén nyáron megveszzük és jövőre nem is lesz a PSG játékosa :mrgreen:
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2017.05.02. 17:05:22

barca0417 írta: Coutinhonak meg azért (is) örülnék, mert tetszik.nem tetszik, az MSN-nek mára van akkora tekintélye hogy számít kivel hogy tudnak összejátszani és kit hogy fogadnak el. Na ez Coutinhonál nem lenne probléma Suárez és Neymar miatt.
Na meg a Coutinho-Neymar páros igen jól megérti magát egymással a válogatottban (is)
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.05.02. 16:58:21

Verratti ügyében hozzászólóknak: Tudja valamelyiktek,. hogy mi áll a szerződésében? Mert azért az is számít valamit.
Válasz küldése