Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.20. 21:43:43

https://twitter.com/ClubMitjanit/status ... 4254990338" target="_blank

95%-ban kész a transzfer.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.07.20. 21:30:32

Szerintem a legrosszabb dolog, ami történhet, az az, hogy Neymar marad egy új szerződéssel és csilliárdos fizetéssel.
Pedig szerintem ez a legvalószínűbb opció. Dani Alves is nem egyszer igy zsarolta ki a magasabb fizetést, csak ezt sokan elfelejtették, mert mostanában őt inkább visszasírni divat, és a klubot hibáztatni. Lehet, hogy Neymar nem is annyira, de a faterja igencsak pénzéhes disznó. És akár hosszabbít magasabb fizetésért, akár megy, a faternak megint csurran-csöppen.
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.07.20. 21:23:56

nem akarom egyelőre elhinni, hogy Neymar valóban a távozást fontolgatná. Anno Ronaldinho-nál nagyon elkeseredtem mert féltem nem lesz még egy olyan labdazsonglőr játékosunk mint ő, de Neymar nagyon közel áll hozzá.
Nem tudom elhinni, hogy az érte meghatározott 220m-ból megfelelően tudnánk pótolni. Jönne helyette egy Verratti plusz egy Dembele vagy mégis mire számíthatnánk, az összes klub akinek a játékosát megkörnyékeznénk, a 220m bevételtől vérszemet kapva minden játékosuk árát a duplájára emelnék...
Egyszerűen nem tudnánk pótolni azonos szinten, és ha ő nem, akkor ki rúgna szabadrúgásból gólokat? :) mert Messinek nem nagyon ment idén, sajnos.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10112
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.20. 21:23:00

És kit veszünk abból a pénzből?
Paulinhot? Mégegy Gomest?

Én leginkább ettől félek... Hiába az a sok pénz, ha ugyanúgy nem hozhatjuk cserébe Verrattit, ha meg tudják hogy ennyi van a zsebben, még magasabbra lőnék be az amúgy is magas árakat ellenünk...

Aki meg mozdítható, azt így is meg tudjuk venni.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2017.07.20. 21:17:06

Bob_Marley írta:Ez, hogy mennyibe kerülne a PSG-nek, ahogy LG is írta borzasztó fals információ, hozzáteszem akkor számoljunk úgy hogy nem csak pénzt kapunk, hanem a horror fizetése is kikerülne amivel évi 20+ millió teher lekerülne. Ekkora összegnél én nem is gondolkoznék, főleg miután kivásárolják, akkor teendőnk sincs. Ez nem hálátlanság, ez üzlet és jól működik ha rekordbevételünk van, s 200+ millióból lehet játékost venni bőven. Aki menni akar az menjen, mindenki pótolható.
ennyi.. MINDENKI PÓTOLHATÓ! menjen ha menni akar, jön más.. előtte és utána is lesz Barca.. így vagy úgy :)

csakabarca!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.20. 20:04:08

Ez, hogy mennyibe kerülne a PSG-nek, ahogy LG is írta borzasztó fals információ, hozzáteszem akkor számoljunk úgy hogy nem csak pénzt kapunk, hanem a horror fizetése is kikerülne amivel évi 20+ millió teher lekerülne. Ekkora összegnél én nem is gondolkoznék, főleg miután kivásárolják, akkor teendőnk sincs. Ez nem hálátlanság, ez üzlet és jól működik ha rekordbevételünk van, s 200+ millióból lehet játékost venni bőven. Aki menni akar az menjen, mindenki pótolható.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.20. 19:59:14

Amellett, hogy nem vagyok a vezetőség feltétlen híve, arról nem tehetnek, ha egy dúsgazdag olajmilliárdosok pénzéből felhizlalt klub leteszi az így is baromi magas kivásárlási árát egy sztárnak.
Gondolom Neymar meg a szerződés aláírásakor nem ment volna bele, hogy mondjuk egymilliárd euróra növeljék a kivásárlási árát, ez meg az ő dolga.

A 220 millió mindenképpen jól fog jönni. Ha meg Neymar tényleg eligazolna a pénzért és az egyéni dicsőségért, eleve nem volt idevaló.

Szerintem a legrosszabb dolog, ami történhet, az az, hogy Neymar marad egy új szerződéssel és csilliárdos fizetéssel.

Egyedül az lehet Bartoék sara, hogy nem teremtettek Neymarnak olyan közeget itt, hogy ne akarjon tárgyalni sem a PSG-vel. De ha ez a közeg azt jelentené, hogy brazil bohóc haverokkal pumpálják tele a keretet (Paulinho, Lima, Douglas), akkor talán jobb, ha megtörténik, ami.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
El Pistolero
Jugador del Barça
Hozzászólások: 206
Csatlakozott: 2015.08.14. 22:36:58

2017.07.20. 19:56:57

A kedvenc játékosom. Imádom a játékát és annak ellenére, hogy rengeteg helyzetet hagyott ki a szezonban, simán vezére tud lenni a csapatnak. Messin kívül ő az egyetlen aki lendületet ad a csapatnak. Nagyon nem akarom hogy távozzon főleg, hogy Ronaldo az egyetlen játékos aki szintjén van. S bár Hazard nem sokkal rosszabb képességű nála, de nem hiszem hogy mozdítható lenne Londonból. Marad Alexis Sánchez meg Dembelé.

Sose voltam kritikus a vezetőséggel kapcsolatban és nyilván nem ők tehetnek arról ha távozik, mert a 220 millió eurós ajánlatot kötelező elfogadniuk, de Neymar távozásával elkezdődhet egy igen rossz korszak. Megjegyezném, az arabon kívül senkinek nem lenne jó a transzfer. Bohóc ligában nem nehéz sztárnak lenni és remélem ezt Ney is tudja.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.20. 19:56:21

Ha Rac1 is lehozta, akkor az már nem kacsa...
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.07.20. 19:53:15

Ez az egész ügy eléggé jelzésértékű a klub számára, akár lesz valami az átigazolásból akár nem.
Mikor volt olyan utoljára, hogy egy olyan alapköve, alapkezdője a csapatnak, mint Neymar, aki évek óta meghatározó és közönség-kedvenc, annak ellenére, hogy mindenki számít rá, "csak úgy" lelépjen? Őszintén szólva talán Figo volt az utolsó ilyen aki eszembe jut, talán még Davids, Alves és Valdes is ilyenek voltak. Persze, más sztárok is távoztak már tőlünk, de ők vagy az edző kérésére távoztak, vagy a kevés játéklehetőség miatt.
Ez a Neymar transzfer komoly nyomot hagyhat a klub imázsán és óriási presztízsveszteséggel járhat.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.20. 19:39:22

Cestus írta:https://twitter.com/esportsrac1/status/ ... 6155274240

"Neymar 220 millió eurós átigazolása megvalósítható és igen előrehaladott állapotban van."
Remélem mihamarabb le is zárul az ügy,vagy így ,vagy úgy.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.20. 19:34:52

https://twitter.com/esportsrac1/status/ ... 6155274240" target="_blank

"Neymar 220 millió eurós átigazolása megvalósítható és igen előrehaladott állapotban van."
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.07.20. 18:54:53

Hiába ezek a hírek hogy mari néni mit hallott a rádióból, majd ha Neymar kiáll és azt mondja, srácok szarok a klubra és Messiékre akire mindig is felnéztem, el akarok húzni, akkor elhiszem. Egészen poén milyen cikkek jelennek meg, ahogy a fb. mondhatni napi rutin lett minden ezekre a hülye kattintgatásokra van betárazva. Kár hogy az oldal is kezd ebbe a sorba beállni.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2197
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2017.07.20. 18:42:51

davi10 írta:Kb. annyit tudok a játékos szerződésekről, amennyi a FIFA menedzser módokban van, de nem lehetne kiküszöbölni ezt az egész balhét azzal, hogy odadugnak Neymar elé egy szerződést, hogy nesze fiam, +1 évvel megtoldjuk a mostanit, valahány millióval többet fogsz keresni, és felvisszük a kivásárlási áradat, hogy annyi legyen, mint a Messié? Feltéve, hogy elfogadja.

Nagyon komolytalannak nézett ki ez az egész, eddig nem is kommentáltam, betudtam annak, hogy megint előjött Neymar feltűnési viszketegsése, de egyre komolyabbnak tűnik a dolog.

Úgy még aggasztóbb, hogy azt is el tudom képzelni, hogy elmegy 222 milláér, nem veszünk semmit, kuka az egész év, jövőre meg már menesztik is Valverdét (mondjuk ez már az én pesszimizmusom).
Egyrészt keres ő itt bőven eleget, és a kivásárlási összege is nagyon magas, 30 millió körül jött Umtiti és bevált. Lehet itt igazolni jó játékosokat, olyan 40 millióért. Az 5-6 játékos Neymar árából egy fél csapat. Szóval ennyi pénzért nem fog hiányozni. Arda is helyettesítette tavaly.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.20. 18:36:34

Amióta a kattintásvadász lapok napvilágra hozták a hírt, hárman is cáfolták a Barcelona háza tájáról ezt az egész perpatvart.
Robert Fernández (sportigazgató): "Nincsen olyan csapat, aki ki tudja fizetni Neymar kivásárlási árát, és a játékos itt szeretne, és itt is fog maradni Barcelonában."
Josep Vives (szóvívő): "Neymar boldog a klubnál, és nem tervezünk megválni tőle. Megfogjuk tartani a legjobb játékosainkat, mert ők is a klub szimbólumai."
Jordi Mestre (elnökhelyettes): "200%, hogy Neymar itt marad nálunk, ezt garantálom mindenkinek."
Emellett a klubhoz közeli sportriporter, Gerard Romero állítása szerint a Barcelona vezetőségének egyik tagja elárulta neki, hogy a játékos semmit nem tud a kialakult helyzetről, mivel nem tárgyalt senkivel.
A Mundo Deportivo pedig nemrég hozta le, hogy Neymar édesapja is közölte a klubvezetéssel, hogy a fia maradni fog Barcelonában.
Tehát nyugodtan kijelenthető, hogy nincs tervben a katalán csapatnál a brazil eladása. Nézzük az esetleges transzfer pénzügyi részét:
A brazil játékos kivásárlási ára 222 millió euró. Igen ám, azonban ez Spanyolországban úgy működik, hogy a játékosnak kell kifizetni a klubnak a pénzt, amit azt jelenti, hogy a PSG-nek át kell utalni Neymarnak az átigazolási összeget, amit a brazilnak tovább kell utalni a Barcelonának. Hogy ez miért lényeges? Mert ez rengeteg adóval fog járni, és nyilván ezt is a francia csapatnak kell majd kifizetnie. Körülbelül 100-110 millió euróról van szó, tehát Neymar teljes átigazolásához körülbelül 330 millió euróra van szükség.
És akkor a fizetésről még nem volt szó! A PSG egy évi 25 millió eurós szerződést ajánlott a brazilnak (legalábbis ezt írják a cikkekben), azonban ezzel éves szinten nem járna jobban a brazil, mint a barcelonai fizetésével, ugyanis minden reklámpénzzel együtt évi több, mint 50 millió eurót tesz zsebre a brazil jelenleg. A PSG-nél mondanom sem kell, hogy nem lenne lehetősége annyi reklámpénzt begyűjteni, mint a katalán csapatnál, így könnyen lehet, hogy fel kell ezt az összeget emelniük, mondjuk évi 35 millió euróra. Ha ezt az adóval és mindennel együtt felszorozzuk 5 évvel (mivel egy 2022-ig tartó szerződésről írnak), az összesen a 230 millió eurót is meghaladhatja!
Ha emellett azt is beleszámítjuk, hogy az FFP (Financial Fair Play) megszegése miatt a párizsi csapatra várhatóan egy közel 100 millió eurós büntetés vár, akkor összességében kijelenthető, hogy legalább 660 millió euróra van szüksége a PSG-nek ahhoz, hogy leigazolják Neymart.
A Mundo Deportivo is kiszámolta részletesen a transzfer költségeit, nekik 630 millió euró (amiben nincs benne az esetleges FFP büntetés) jött ki.
Ezek olyan számok, amiket nagyon nehéz elképzelni, hogy valaki kifizessen egy játékosért. Szinte lehetetlen kategória.
És akkor a két csapat közti presztízskülönbségről még nem is volt szó. Mi oka lenne egy ilyen szintű játékosnak elhagyni Barcelonát?
Az egyik okként egy Leo Messi mögötti megunt mellékszerepről beszélnek. Elnézve Neymar és Messi viszonyát, valószínűsíthető, hogy egy egy oltári nagy kamu. Neymar hasonló összeget tesz zsebre éves szinten, mint az argentin, a különböző közösségi oldalakon is közel azonos a rajongóik száma, és a pályán ha nem is kap akkora szabadságot, egyáltalán nem kap kevesebb szerepet az argentinnál.
A másik opció az a pénz, viszont ez is eléggé bűzlik. Neymar olyan mennyiségű reklámbevétellel rendelkezik Barcelonában, amit sehol máshol nem tehetne zsebre. A PSG nagy csapat, de nincs a Barcelona szintjén. Neymar reklámértéke a francia bajnokságban leesne, és ezt a PSG-nek a fizetésével kellene kompenzálnia, így nem keresne többet Franciaországban.
A harmadik opcióként a brazilokat emlegetik, mivel a PSG-nél több válogatott csapattársa is játszik, akivel szívesen játszana együtt. Nos, ez már teljesen a vicc kategóriába sorolható, nem is kell részleteznem miért.
Tehát nincs olyan tényező, ami miatt megérné neki elhagyni Barcelonát a PSG kedvéért. Maximum több gólt lőne, és többet táncolna az öltözőbe a brazil haverjaival. Arról pedig még nem is esett szó, hogy a kupák presztízsének szempontjából hol is lenne érdemes játszania. Vélhetően a PSG ilyen klubpolitikával soha nem fogja utolérni a három óriáscsapatot (Barcelona, Bayern, Real Madrid), és bár évente 3 trófea szinte garantált lenne Franciaországban, talán az összes együttvéve nem bír akkora tekintéllyel, mint egy spanyol bajnoki cím, és akkor a BL-esélyekről még nem is esett szó.
Vélhetően baromi sok pénzt hoz a különböző hazai és külföldi lapoknak ez a mennyiségű kattintásszám, de mindenki gondolkodjon.Ezt most találtam.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2017.07.20. 18:25:41

ha megy, akkor egy verratti hazard pakk jöhetne is az árából..
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.20. 18:17:02

Kb. annyit tudok a játékos szerződésekről, amennyi a FIFA menedzser módokban van, de nem lehetne kiküszöbölni ezt az egész balhét azzal, hogy odadugnak Neymar elé egy szerződést, hogy nesze fiam, +1 évvel megtoldjuk a mostanit, valahány millióval többet fogsz keresni, és felvisszük a kivásárlási áradat, hogy annyi legyen, mint a Messié? Feltéve, hogy elfogadja.

Nagyon komolytalannak nézett ki ez az egész, eddig nem is kommentáltam, betudtam annak, hogy megint előjött Neymar feltűnési viszketegsése, de egyre komolyabbnak tűnik a dolog.

Úgy még aggasztóbb, hogy azt is el tudom képzelni, hogy elmegy 222 milláér, nem veszünk semmit, kuka az egész év, jövőre meg már menesztik is Valverdét (mondjuk ez már az én pesszimizmusom).
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.20. 17:42:07

PSG Sporting Director Antero Henrique scheduled to meet Neymar's father to discuss a contract, according to Mohamed Bouhafsi.

Az egyik legmegbízhatóbb francia újságíró...
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.20. 15:27:37

visca el barca írta:
befejeztem, majd ha eladjuk visszajövök :D
Akkor ha igazad van lehet többé nem látunk?? :shock:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.20. 15:25:49

Azért a brazilok tökéletesen elérték már azt, amit akartak (mi is csak erről beszélünk).. :) A hype vonat elindult a brazil "értesülés" által. Felpezsdítették az álló vízet, attól függetlenül, hogy valószínűleg egyáltalán nem alaptalan a dolog.
De a lényeg: Ki ne akarná Neymart?
Örüljünk, hogy neki még nem Raiola a menedzsere. :lol: - Btw. az sem jelentene többet a kivásárlási ár miatt.
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.20. 15:21:56

tudom minek lenne hírértéke? annak ha a tevehajcsár vagy emery kiadna egy hivatalos nyilatkozatot arról, hogy holnapután letesszük a kivásárlási árat, a többi neymaron múlik. vagy ha legalább lenne vmi lesifotó arról, hogy a psg sportigazgatója neymar apjával kávézgat vhol.

az meg hogy a semmiről beszélgetünk itt, egyszerű tömegpszichózis, valaki betesz a egy facebookos hírt, pánikba esik, a többi meg megy utána (látod, engem is elvitt, pedig én csak röhögök ezen az egész cirkuszon ami itt megy :D )

befejeztem, majd ha eladjuk visszajövök :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.20. 15:04:55

visca el barca írta:hanem nulla.
Ha nulla lenne, miről beszégetnénk?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.20. 14:23:13

Varatrix írta:...
nyugodtam sértegethetsz, nem zavar, másnak is írtam már. azok amiket leírtál, semmiféle konkrétumot nem tartalmaznak, nagy részük újságírói fantáziálgatás, meg félmondatok elferdítgetése. most az, hogy emery lenyilatkozza, hogy a legjobbakra van szükségük, meg neymar milyen komor volt, az nem intőjel, hanem nulla.

leült a verratti saga, vmivel el kell adni a lapokat. tavalyelőtt ue. a cirkuszt végigcsináltuk itt a topicban a psg-vel, tavaly meg asszem' a man uniteddel, aztán láttuk mi lett a vége.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.20. 14:03:00

Cestus írta:
Ha a PSG-vel BL-t nyer és akár eredményes a brazil csapattal is, simán több esélye van rá ott mint itt. Persze a PSG-vel meg nincs sok esélye BL-t nyerni, csak a BL-hez jobb választás a Barca, de így aranybogyó nem lesz. Arra meg nem alapozhat még öt éven át, hogy majd Messi lesérül.

Magyarul sokkal nagyobb eséllyel ér itt el csapatszinten mindent, mind a PSG-ben tenné. Viszont minden csapatszintű eredmény Messinek lesz tulajdonítva, nem neki.
Ha a PSG-ben van akkor is történnie kell valami komoly gondnak, hogy Messi elé kerüljön. Ugyanúgy mint itt. A komoly címekre meg túlságosan nem alapozhat a PSG-ben.
Arról ne is beszéljünk, hogy közel sem biztos, hogy annyira bejönne a párizsi kaland, mint, ahogy itt biztosra veszi mindenki. Nem tartom teljesen elképzelhetetlennek, hogy nem fog majd annyira feküdni neki a játék mint itt. Ráadásul egykönnyen akkor nem is szabadulna onnan.
Itt pedig lehet, hogy egyelőre Messi mögött van, de a franciáknál egy, de talán 2 évig Cr-rel is küzdenie kellene. A csapattal elért címek, hype stb. sokat számít.
Szóval ez az Aranybogyó, vagy világlegjobbja elmélet szerintem ebben az aspektusban bukik.

veb-nek abban igazat adok, hogy lehet, hogy a Marca, Sport stb. írta, de elég légbőlkapott dolgok. Látták az apjával egy hajón, Barto is ment az USA-ba stb.
Ezekre azért alapozni....
Nem hiszem, hogy véletlen, hogy akkor kezdenek röpködni ilyen hírek, mikor nem történik semmi érdemleges. Amikor Verrattit hajtottuk, meg Bellerínt, először szóba jött Semedo, Seri, Paulinho stb. semmi hasonlóról nem lehetett hallani. Ahogy ezek elhaltak, egyből jönnek az ilyen pletykák.
Forca Barca!!!!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2017.07.20. 14:01:07

visca el barca írta:
Varatrix írta:azért elég sok az intő jel amit nem lehet figyelmen kívül hagyni.
milyen intő jel? h markinnyiosz röhögött mikor megkérdezték neymarról? hogy barto állítólag csak azért ment usába h beszéljen vele? vagy a rózsaszín sapka? vagy mi?
Sturccpolitika...

Annyit írtam le(személyes véleményként) hogy ha hivatalosan nem is, de elég sok dolog arra utal hogy tényleg próbálkoznak a leigazolásáért.

Én úgy érzem részemről elég sok dolgot leírtam(mundo, marca, sport) ami ez igazolja.

Ha úgy érzed nincs igazam azt dolgozd fel magadban,ha viszont vitatkozni /beszélgetni /eszmét cserélni szeretneél akkor annál többet várnék hogy visszakérdezel...

Mert ezekre az odaböfögött fél mondatokra elég nehéz mit reagálni, úgy hogy ne tűnjek személyeskedőnek, vagy ne sértsek valamilyen fórum szabályzatot.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2017.07.20. 14:03:39-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése