Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2017.07.30. 08:32:44

Nagyon remelem, hogy hamar lezarul az ugy es a PSG-ben kot ki.
Szemely szerint en sokkal jobban tudok kotodni egy klubhoz ahol szimpatikus jatekosok jatszanak es kuzdenek, normalis emberi ertekekkel. A Barca mindig is kiemelkedett ebben a tekintetben - de kb Neymar erkezese ota ez a trend megfordulni latszik.
Nekem nem sok oromet ad egy esetleges bajnoki/bl gyozelem, ha azt 100 milliokbol osszevasarolt bunkok hozzak ossze. Ez a szemelyes velemenyem.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10111
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.29. 23:49:51

gg86 írta: 3: Nagyon remélem a vezetőség is megy vele együtt,
A viccet félretéve, ez lenne a legfontosabb dolog a közeljövőt illetően. Szerintem Rosell óta rossz irányba halad a klub és a csatlósai által ez nem is fog változni. Tudom a csúnya Laporta bácsi olyan adósságot csinált, hogy Messi szerződését is zsebkendőre írták, mert nem volt papír, de akkor is. Ég és föld volt az akkori atmoszféra a klub körül, mint a mostani botrányokkal és kétes üzletekkel teli időszakban.

Ezzel teljes mértékben egyetértek. Egy olyan elnök kell mint Laporta, vagy amilyen Piqué lesz remélhetőleg, akinek szívügye is a klub, és nem csak a bevétel-profit a fontos, és inkább többet kiadnak, vállalva hogy a számok kicsivel kedvezőtlenebbek lesznek, mert jobban számít nekik hogy a csapat eredményesebb legyen.

Ezt meg találtam, sajnos forrás nélkül, de ha ez igaz az durva:

Neymar Senior has earned 112mi in just 6 years:
2011: 10mi (pre contract FCB)
2013: 40mi (signing)
2016: 26mi (renewal)
2017: 36mi (loyalty)

+Még a PSG-s aláírással is gondolom szép pénz üti a markát...
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.07.29. 23:16:17

Sziasztok!
Én nem akarok összeesküvés elméleteket szőni, de szerintem ezt már tavaly ilyenkor tudta néhány ember, hogy jövőre ez a helyzet fog kialakulni. Legjobb tudomásom szerint, tavaly tárgyaltak a PSG-vel, most pedig itt ez a helyzet.
Tavaly dobbantani akart, vélhetőleg meggyőzték apucit a pénzzel, amit a szerződésben foglaltak alapján, most ki kell majd fizetnünk nekik. Próbálták meggyőzni apucit, hogy hátha jövőre Neymar észhez tér... , de sajnos vagy hál istennek ( kitudja ) nem így történt. Most felszedi a pénzt, dobbant és még nagyobbat kaszál.. Agyafurt 1 család ez.. Nem kívánok nekik semmi rosszat, de bízom benne, hogy öregkorukra valaki/valahogy kisemmizi őket... Így elbánni egy klubbal, szurkolókkal, azokkal akik felkarolták őket... hittek bennük.. Na mindegy , most ott mindenki hülye volt.. Most már abban bízom, hogy elmegy. Jöjjön Depay :) ( hátha valaki emlékszik még erre :D )
Kép
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.29. 20:31:03

http://metro.co.uk/2017/07/29/ronaldinh ... t-6815434/" target="_blank

Amúgy gratulálok Ronaldinhonak, hogy lehet ilyet benyögni a Barcelona nagyköveteként?
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 378
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2017.07.29. 20:25:14

Neymar helyett én hoznék egy kínai, egy japán és egy amerikai játékost, ezek még lefedetlen piacok, velük még több bevételt lehetne generálni, a csapatunk meg így is úgy is kiváló. Ja és még egy pár Mendes-fiókát is be lehetne építeni a csapatba, hogy Gomes is jobban érezze magát.
zsoltfree írta: 3: Nagyon remélem a vezetőség is megy vele együtt,
A viccet félretéve, ez lenne a legfontosabb dolog a közeljövőt illetően. Szerintem Rosell óta rossz irányba halad a klub és a csatlósai által ez nem is fog változni. Tudom a csúnya Laporta bácsi olyan adósságot csinált, hogy Messi szerződését is zsebkendőre írták, mert nem volt papír, de akkor is. Ég és föld volt az akkori atmoszféra a klub körül, mint a mostani botrányokkal és kétes üzletekkel teli időszakban.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.29. 20:12:26

Én személy szerint nem fütyülném ki, ha 220-ért elmenne. A fizuját is, évi 20-ast (bár az a klubnak inkább 50 körül van) is megspórolnánk legalább ezzel. Pénzéhes, ennyi. pénzéhes embert felesleges sajnálni. Ha itt maradna, akkor évente kéne adni alá egy új szerződést, és akkor egy iylen telejsítménnyel keresne korror összegeket. Ennyire szerintem egyáltalán nem jó. Amíg itt volt, hozzátette a magáét, aztán egy óriás halomnyi pénzért tudtuk eladni, ez inkább király dolog.

Egy kicsit az a baj, hogy most már ha megyünk majd egy támadóért, vagy egy középpályásért, akkor úgy kezdik, hogy 50 milláért köszönnek, és ezen felül az ajánlatunkat szorozzuk be kettővel, mert most van pénz lóvéra. Egy Morata és Higuain árából kiindulva, nem biztos, hogy 100 alatt már tudunk igazolni. Pedig ez a határ mennyire egy beteg megalomán szám volt még CR és Bale esetén. Most pedig már úgy számolunk vele, mint ha csak egy sportszelet vennénk le a polcról.

(Egyébként személy szerint utálom CR-t, de őt most már kisebbik rossznak tartom, mint Neymart. A pénzéhségtől rosszabb szerintem mincs, és a portugálról nem igazán olvashattunk ilyen sztorit...)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10111
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.29. 20:00:44

crixus írta:
zsoltfree írta:
Végül ezt ajánlom nagyon mindenki figyelmébe (#nocomment):
http://www.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=17654" target="_blank
Adom, amit írtál, minden tekintetben.

NEymar meg Culé? persze, az :lol: inkább kula :lol: :lol: :lol:
Végülis teljesen igaz hogy Neymar elég nagy culé...
Csak ahogy egy ideje viselkedik, inkább a szó szoros értelmében kell venni a "culé" szó jelentését, nem pedig a Barca szurkolói értelemben... :lol:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.29. 19:59:04

Ha ez a PSG nem nyer BL-t Neymarral vagy ki is zárják a BL-ből, mert a PSG-s jogászok benéztek valamit, tuti megkapja Nasser meg az összes haverja a selyemzsinórt, miután elvertek fél milliárd eurót az egészre, Neymarka karrierjének meg annyi.

https://twitter.com/ForcaBarcaEN/status ... 5407989760" target="_blank

Közben lehet, hogy meg is van a helyettes. Barto hirtelen rájött, hogy Dulifuli szerződése nagyon rövid és a kivásárlási ára is valahogy túl alacsony lett :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Cestus 2017.07.29. 20:10:01-kor.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2017.07.29. 19:55:05

Nem fogtok gyengulni ha tudtok igazolni.
Atalltok legalabb ti is lehet egy 2csataros,4 kps rendszerre.
Stabilabbak lesztek,Messi meg megoldja elore fele.

Nem lesz aki ugrandozik a labda folott,de hasznosabb jatekost boven tudtok igazolni.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.29. 19:48:52

visca el barca írta:a sport meg a mundo is lehozta, hogy ha kivásárolják neymart, azon nyomban feljelentik az uefánál a psg-t.
Mondjuk az lenne a legszebb az egészben, ha eltudnánk sózni 300ért és mellé még ki is zárnák a PSGt a BLből egy jó 2 évre. Bonyolult sztori, még az is lehet hogy nálunk marad bár nem fog kisebb füttyöt kapni a Nou Campban mint amilyet CR szokott.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2017.07.29. 19:25:58

zsoltfree írta:
Végül ezt ajánlom nagyon mindenki figyelmébe (#nocomment):
http://www.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=17654" target="_blank
Adom, amit írtál, minden tekintetben.

NEymar meg Culé? persze, az :lol: inkább kula :lol: :lol: :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.29. 19:16:55

a sport meg a mundo is lehozta, hogy ha kivásárolják neymart, azon nyomban feljelentik az uefánál a psg-t.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.29. 19:10:28

Nagyon várom már, hogy elhúzzon a fenébe.
Több okból is:
1: Nagyon unom már az újabb és újabb híreket ezzel kapcsolatban, ott van az ár, annyiért vigyék szépen.
2: A pénzből nyilván legalább 2 embert KELL igzolni. Egyet a helyére, és egyet a középpályára. Őket pedig nyilván úgy lenne jó, ha nem augusztus 31-én esnének be, hanem kb azonnal, mivel már folyik az alapozás...
3: Nagyon remélem a vezetőség is megy vele együtt, mert bár így utólag úgy néz ki jól kijövünk ebből a bizniszből, ez tényleg már az elejétől kedve bűzlött. Részemről soha ne legyünk olyanok akik ilyen futball(ősimesterségetűzők) játékosokat igazolnak. Nagyon sok pénmosásos (izé, gazadag) klub van, menjenek szépen oda.

(Szvsz. aki ennyire pénzmotivált, az nem lehet jó játékos, de ez minden szakmával így van. Ha nagyon jó vagy bármiben, akkor a pénz jönni fog vele. Nála is jött elég szépen, de eléggé átesett a ló túlsó oldalára, így én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem akarom többé Barca-mezben látni, és remélem az esti klasszikón sem lép pályára.)

Végül ezt ajánlom nagyon mindenki figyelmébe (#nocomment):
http://www.eurobarca.hu/index.php?menu=hir&id=17654" target="_blank
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.29. 15:51:32

zola8787 írta:
Cestus írta:
Verratti :D Annyira bírnám, ha minden kis okosságuk, trükkük ellenére végül elveszítenék.
Én meg azon röhögnék ha a Real leigazolná vagy 80-ért :lol:
Hiába akarnak minden áron BL-t nyerni, inkább eladják a BL-címvédőnek, minthogy mi szerezzük meg :D

https://twitter.com/UltraAutistic/statu ... 5481740289" target="_blank

Amúgy elvileg 2018 júni 30-ig van idejük a 110 millió összeszedésére, az nem lehetetlen. Csak ne tolja ki ez még jobban a Neymar-ügy végét.

http://www.culturepsg.com/news/mercato/ ... port/16707" target="_blank

Eszerint a forrás szerint igazából van tárgyalás a PSG és a Barca között és a Barca fontolgatja, hogy elfogadja-e a PSG ajánlatát, miszerint a 222-nél többet fizetve ők megúsznák az adót, a Barca meg többet keresne. Júli 31-ig dönti el a vezetőség.

Amúgy meg Bartoék üzletemberek, ha igaz ez az ajánlat, biztos belemennek a dologba, ha többet keresnek vele és ezzel szerintem nincs is semmi a baj. a PSG-t a pályán kell majd megbosszulni a játékosoknak, nem Bartoéknak kell dedót játszani.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.29. 15:50:34

zola8787 írta:
Cestus írta:
Verratti :D Annyira bírnám, ha minden kis okosságuk, trükkük ellenére végül elveszítenék.
Én meg azon röhögnék ha a Real leigazolná vagy 80-ért :lol:
Beteg humorod van :)

Nem is értem, h miért nem ide akar jönni az összes játékos. Brutál fizetés, marketingjogok nála, ha el akar igazolni, akkor apróért mehet, ha van egy pofátlan apja, további összegeket tud rólunk legombolni. Ideális.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2017.07.29. 15:43:46

Cestus írta:
Verratti :D Annyira bírnám, ha minden kis okosságuk, trükkük ellenére végül elveszítenék.
Én meg azon röhögnék ha a Real leigazolná vagy 80-ért :lol:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.07.29. 15:41:54

visca el barca írta:
Messias2 írta:RMC SPORT:
UEFA has 'officially' told PSG that they have to sell players for at least 110M to buy Neymar for 222M without breaking FFP rules
tegnapelőtt lenyilatkozta az FFP elnöke, hogy a psg semmiféle szabályzatot nem sért meg a kerülőutas pénzzel... igazodjál ki rajtuk..

amugy kétlem h onnan 110-ért bárkit is el tudnának adni, a 30 éves di maria, matuidi félékért senki nem fog annyit adni...
Verratti :D Annyira bírnám, ha minden kis okosságuk, trükkük ellenére végül elveszítenék.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.29. 15:37:51

Messias2 írta:RMC SPORT:
UEFA has 'officially' told PSG that they have to sell players for at least 110M to buy Neymar for 222M without breaking FFP rules
tegnapelőtt lenyilatkozta az FFP elnöke, hogy a psg semmiféle szabályzatot nem sért meg a kerülőutas pénzzel... igazodjál ki rajtuk..

amugy kétlem h onnan 110-ért bárkit is el tudnának adni, a 30 éves di maria, matuidi félékért senki nem fog annyit adni...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.07.29. 15:34:11

RMC SPORT:
UEFA has 'officially' told PSG that they have to sell players for at least 110M to buy Neymar for 222M without breaking FFP rules
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10111
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.29. 15:13:23

recrea írta:Egyébként hogy lehet olyan szerződést kötni, ami az átigazolási időszak közepén fizet ki hűségbónuszt?! :D
Csak remélni tudom, h olyan záradék van benne, h kifizetés esetén maradnia kell a következő idényben, ha nem, akkor meg nem kapja meg.
Ezt akartam kérdezni, hogy mit érezhetett a költő(jelen esetben a vezetőségünk), hogy az átigazolási időszak kellős közepére kötötték meg, miért nem mondjuk Szeptember első hetére?! :lol: :lol:

Ez olyan, mintha egy gyereknek már októberben odaaná a szülő a féléves jó biziért járó jutalmat... :lol:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.29. 15:02:44

Egyébként hogy lehet olyan szerződést kötni, ami az átigazolási időszak közepén fizet ki hűségbónuszt?! :D
Csak remélni tudom, h olyan záradék van benne, h kifizetés esetén maradnia kell a következő idényben, ha nem, akkor meg nem kapja meg.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.07.29. 14:57:01

MessiNeymarSuarez írta:"Neymar could go to Doha, Qatar to sign a contract with Qatar Sports Investment, the company that owns PSG. [chuteira]"

Nagyon úgy néz ki, hogy az alábbi, vagy nagyon hasonló lesz a forgatókönyv:
Neymar Dohába megy, a Qatar Sports-al(PSG-t ők birtokolják) szerződést köt, miszerint a 2022-es VB nagykövete lesz, és ezért 300 millió eurót kap, amit arra fog felhasználni, hogy kivásárolja magát
vagy az apja lelép a pénzzel :lol: az mekkora só lenne te jó ég :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10111
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.29. 14:31:58

"Neymar could go to Doha, Qatar to sign a contract with Qatar Sports Investment, the company that owns PSG. [chuteira]"

Nagyon úgy néz ki, hogy az alábbi, vagy nagyon hasonló lesz a forgatókönyv:
Neymar Dohába megy, a Qatar Sports-al(PSG-t ők birtokolják) szerződést köt, miszerint a 2022-es VB nagykövete lesz, és ezért 300 millió eurót kap, amit arra fog felhasználni, hogy kivásárolja magát
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2017.07.29. 14:20:58

A gyerek 2-3 év múlva a Realban fog kikötni. Figyeljétek meg. Aki ekkora suttyó, attól kitelik. Ez az aláírási bónusz is... Gyönyörű történet, mondjuk magunknak köszönhetjük, hogy ilyen ügyletekbe belemegyünk... Most már akkor nem kell csodálkozni, hogy miért nincs pénz igazolni. Azt a 300 millát ami az elmúlt években hiányzott, Neymarra költöttük. :D :D

Most már nagyon várom hogy végre elhúzzon. Eleve már a leigazolása, ami miatt a fél vezetőség bíróságra járt, meg az összes hajcihő vele kapcsolatban. Sötét biznisz volt ez, így visszagondolva, nem is kicsit. Persze a sikerekben nem zavart, és most sem emiatt utáltam meg, hanem ahogy most nyáron viselkedik. Ez nem méltó egy olyan klubbal szemben, ahol ( így utólag elmondható, hogy sajnos) ki volt nyalva végig a valaga. Neymar itt lett valaki, ahogy most viselkedik, az elfogadhatatlan. Semmi jót nem kívánok neki a pályafutása további szakaszában, remélem beleszürkül a francia csodaligába. Az aláíráspénzei meg egyéb juttatásai amit itt lehúztak a semmirekellő apjával együtt, meg remélem az adóhatóságoknál fog landolni rövidesen...
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2017.07.29. 13:07:22

Hagyjuk már ezt a Neymar szerint kit kéne leigazolni, ezt komolyan valaki elhiszi? Fogjuk már fel, hogy ez pénzről szól.

Annyira nem lepődök meg ezen a Neymar transzferen, de abban is nagy összegben mernék fogadni, hogy nem a PSG lesz az utolsó európai csapata, 29-30 évesen az apja tuti lehúz még egy utolsó nagy jutalékot. Egyébként simán el tudok képzelni róla egy igazi Ronaldo féle pályát, nem lepődnék meg ha Perez a portugál visszavonulása után fehérbe öltöztetné vagy Anglia MU.
Kép
Válasz küldése