Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.30. 13:35:33

BarcafanTomee írta:A B-terveket szemezgetve, Lemar, Dybala, Griezmann, Di Maria, nekem az jön le, hogy Coutinhót se a KP-re szánják. Ami szerintem elég baj, Init tudná tehermentesíteni, én azért szeretném, hogy jöjjön a brazil. Más nem kell, pedig szerintem ebből Di Maria lesz...Nem is értem, hogy miért nem engedik el őt hozzák, és Draxlert kinálják helyette, mikor a német 100x jobb lenne.
Draxlernek gyakorlatilag megszűnt a helye Neymar távozásával és így 3 támadós rendszerben sehová sem tudják tenni. A balosra pedig a Di Maria/Lucas páros van nekik.

Én örülnék Di Marianak, de csak abban az esetben ha elfogadja, hogy nem fix kezdő. Lehetne neki helyet találni, de nem a "gálakezdőben", padról viszont iszonyatos lendületet tudna hozni a játékba, viszont ezt úgysem fogadná el, ráadásul a kp-n ott lennénk ahol a part szakad.

Ha nem jön Coutinho, akkor tavalyhoz képest, ahelyett, hogy erősödtünk volna, komolyan gyengültünk. Elvesztettük Neymart, Dembelé egyelőre közel sincs a brazil szintjén. A kp-t nemhogy javítottuk volna, inkább tovább hígitottuk és Ini is idősebb lett. Talán a jh. poszton erősödtünk, de még annak is várjuk ki a végét, illetve még Deulofeu jöhet szóba, mint minőségi csere és a szélen nem Alcacerrel kínozzuk magunkat.
A védelem külön téma. Ez a Masch-Vermaelen csere duó nem életbiztosítás. És akkor még Messi szerződéshosszabbítása is a levegőben lóg.

Az, hogy mennyire leszünk esélyesek inkább a forma fogja eldönteni. Ha Rakitic újra felébred, mint az első két szezonjában, Init elkerülik a sérülések és Dembelé is felnő a feladathoz mindehol ott lehetünk. De ami a legfontosabb, hogy Suarez találja meg a góllövő cipőjét.
Ha ezekből 2-3 megvalósul egy porondon sem leszünk esélytelenek.
Forca Barca!!!!
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.08.30. 13:34:12

Hát, Coutinho helyett mást nem tudok elképzelni jelenleg, annyira rá hegyezték ki az újságok az egészet. Az árával nagyon nem egyezek, ha besül ő is, meg Dembele is, kis túlzással tönkrement a klub, és aztán lehet az aktuális elnökséget okolni ismét!
23:59kor pedig elromlik a fax, és mindenki marad a helyén, Gomessel együtt.
Nem tudom, hogy mi lenne velünk ha elmenne, minden hsz rövidülne vagy 2 sorral( mivel minden hsz végére oda kell irni kötelezően, hogy csak szabaduljunk meg a középszerektől, és a sallang Gomestől :mrgreen: )






Csak szabaduljunk meg a tölteléktől, Gomes mehet amerre lát, ahogy a többi középszer is :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.30. 13:28:03

Mental_Theo írta:Már látom a lelki szemeim előtt, hogy a Liverpool 23:58-kor holnap visszautasítja az ajánlatunkat, aztán Di Mariaval 23:59-kor szaladnak majd a folyosón, hogy találjanak egy tollat ami fog, hogy alá tudja írni a szerződését :D
remélem nem találnak tollat. isten ments hogy a madridista korcs itt kössön ki.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.08.30. 13:27:35

Draxlert kéne akkor hozni, kézenfekvő lenne és legjobb ár/érték megoldás.

Lemar meg nem csak szélső, ráadásul abban a Monacoban Lemar-Bakayoko-Fabinho dolgozta a legtöbbet 90 percen át. Bármelyiket elfogadtam volna. Megmtuatták mi lehet a jövő középpályája.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2017.08.30. 13:23:44

Már látom a lelki szemeim előtt, hogy a Liverpool 23:58-kor holnap visszautasítja az ajánlatunkat, aztán Di Mariaval 23:59-kor szaladnak majd a folyosón, hogy találjanak egy tollat ami fog, hogy alá tudja írni a szerződését :D
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.30. 13:15:37

Rég volt ilyen izgalmas az utolsó 1-2 nap. :D Kit igazoltunk legutóbb az utolsó napon? Masch ugrik be, de szerintem ő hamarabb lehetett.
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2017.08.30. 13:14:15

A B-terveket szemezgetve, Lemar, Dybala, Griezmann, Di Maria, nekem az jön le, hogy Coutinhót se a KP-re szánják. Ami szerintem elég baj, Init tudná tehermentesíteni, én azért szeretném, hogy jöjjön a brazil. Más nem kell, pedig szerintem ebből Di Maria lesz...Nem is értem, hogy miért nem engedik el őt hozzák, és Draxlert kinálják helyette, mikor a német 100x jobb lenne.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2017.08.30. 13:13:31

Mondjuk szerintem a Pool már kibekkeli ezt az 1-2 napot, és nem fog jönni- valami gebasz lesz a deal végén, mint tavaly az Mu-Real között..
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.30. 13:13:02

https://twitter.com/LivEchoLFC/status/9 ... 1403078656" target="_blank

Állítólag 92m fontot kér a Monaco a Pooltól Lemarért. Kemény, de fix összeg+bónuszok lebontásban ki fogják tudni azért fizetni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.30. 13:10:11

Samper írta:Bartonak létkérdés Coutinho leigazolása. Ha nem, akkor bolondot csinált magából Messi alá nem írásával, Verrattival, Neymar távozásával, Coutinhoval - és végülis gyengül a csapat a tavalyihoz képest. Ha viszont jön, akkor erősödött és a Dembelé folytatásos regény végét is sikernek lehet minősíteni. A tétje nagysága miatt biztos, hogy az emberei úgy informálták, hogy meg lesz. Különben lenne B variánsuk. Ezért ha mégse, az emberei totál alkalmatlanok és Bartonak kell elvinni értük a balhét.
Coutinho-tól függetlenül Dembélé így is siker :roll: viszont az biztos, hogy ha Coutinho nem jönne valamit még villantaniuk muszáj.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.30. 13:08:52

markionni írta:Neymar is elvagyodott, ezt meg se realizalta a vezetoseg es valoszinuleg 221 millaert se engedtetek volna el. Akkor ti is kiscsapat vagytok?

Ezek kokemeny profik akik mar ilyen szintre jutottak es ennyit ernek. Nem lesz motivalatlan egy bajnoki cimre eselyes, latvanyos jatekot hozo epulo csapatban ahol valszeg fenyesre csiszoltak a valagat minden nap. A Pool kaparta ossze amikor mar sokan lemondtak rola, asszem nem alaptalan a ragaszkodasuk hozza. De aztan lehet csak nekem nem lenne pofam transzferert konyorogni azoknak akik mindent megadtak nekem. Az termeszetesen megint mas tortenet ha a ket klub magatol megegyezik, de ez a halatlansag ami jellemzi a mai jatekosokat az vicc. Legyen akar Modric, Coutinho vagy Dembele.
Bajnoki címre nagyon sokáig nem lesz esélyes. Évek óta a tavalyi 4. helyük volt a legnagyobb siker, ami így is necces volt. Azt hiszem egy ponttal előzték meg az ágyúsokat. Azért nem volt az olyan összekaparás. Nagyon tehetséges fiatal játékos volt, akit aprópénzért vettek meg. És ez a hála is két oldalú. A Pool is segített neki, ő legalább annyival hozzájárult a csapat sikeréhez.

Mondjuk újságíróként egy megyei lapnál dolgozol és lehetőséged van egy országos laphoz elmenni, magasabb fizetésért, ahol sokkal nagyobb sikered lehetne, nem megtennél mindent?
És mindez annak fényében, hogy a brazilnak van kb. öt igazán jó éve a pályafutásából.
Ez minden csak nem hálátlanság. Egy játékos a saját érdekét ilyen formában mindig a csapat elé fogja helyezni.
Dembelé is maradt volna inkább a Rennes-nél, minthogy elmenjen Dortmundba? Pedig nevelőegyesülete volt. Aztán Dortmundban egy évet volt és komoly érdemei voltak a Dortmund sikereiben, de ha egy jóval nívósabb csapat hívja, kezdőjátékosként, ahol nagyobb sikerei lehetnek, nagyobb játékossá nőheti ki magát a saját maga ellensége lenne, ha nem váltana. A fizetésről pedig nem is beszéltem.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.30. 12:56:41

visca el barca írta:FC Barcelona have rejected an offer from Juventus for André Gomes. [marca]

ez kb a 124. ilyen hír a nyáron, de gondoltam megosztom :D
Azért nem adjuk el nekik, mert a PSG-be megy. :D
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.08.30. 12:54:21

Továbbra sem értem hova és miért akarunk 1-nél több játékost venni. Nyilván az akarat az nem jelent eredményt, szóval akarhatunk mi 5-öt is...
Kapus posztok eddig is tiszták voltak (TS/Cil), a hátvédsor Marlon kölcsönadásával és Verma maradásával ugyancsak kikristályosodott (Semedo/Vidal, Piqué/Verma, Umtiti/Masc, Alba/Digne), középpályán nálam csak Coutinho vagy az ő alternatívája hiányzik (Rakitic/SR, Busi/Paulinho, Coutinho/Ini), míg elől Messi/Ds, Suarez/Paco, Dembele/Deu adott. Így is el kell valahogy passzolni még Douglast, Rafinhát, Munirt, Ardat és Gomest. Én biztos vagyok benne, hogy Coutinhot vagy helyette hozunk tényleg valakit, szóval nem értem miért nem próbálunk eladni is...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.30. 12:53:37

FC Barcelona have rejected an offer from Juventus for André Gomes. [marca]

ez kb a 124. ilyen hír a nyáron, de gondoltam megosztom :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.30. 12:49:00

Bartonak létkérdés Coutinho leigazolása. Ha nem, akkor bolondot csinált magából Messi alá nem írásával, Verrattival, Neymar távozásával, Coutinhoval - és végülis gyengül a csapat a tavalyihoz képest. Ha viszont jön, akkor erősödött és a Dembelé folytatásos regény végét is sikernek lehet minősíteni. A tétje nagysága miatt biztos, hogy az emberei úgy informálták, hogy meg lesz. Különben lenne B variánsuk. Ezért ha mégse, az emberei totál alkalmatlanok és Bartonak kell elvinni értük a balhét.
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.30. 12:47:25

markionni írta:... de ez a halatlansag ami jellemzi a mai jatekosokat az vicc. Legyen akar Modric, Coutinho vagy Dembele.
Azért a pár forduló alatt még nem kellene elkiabálni a Pool mennyire bajnok esélyes, szerintem még mindig nem lesz az.
Dembélé miért legyen hálás a Dortmundnak? 1 évet volt ott, ezért kötelezze el magát és maradjon a középcsapatban, holott sokkal többre viheti?
Modric dettó, maradt volna a Tottenham-nél? Most milyen sok címe lenne.
És végül Coutinho, 4 év a Poolban (eddig) és mit nyert? Semmit, szerintem elfogadható ha már szeretne címeket nyerni és az állítólagos kedvenc bajnokságában játszani. [-o<
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zknym 2017.08.30. 12:49:51-kor.
Tromort77

2017.08.30. 12:44:50

Chino írta: Griezmann fél lábbal a MU-ban volt, csak amiatt maradt még, mert az ATMA nem igazolhat. Azt is el tudom képzelni, hogy télen hosszabbít egy-két évet, hogy mégse ingyen vigyék. Ha megy is majd, minden valószínűség szerint a MU lesz. Biztos odanyomnak alá egy 15-20 millás szerződést, van pénzük rá.
Már hosszabbított 2022-ig, viszont olyan szerződést kötött, hogy idén 200 millió euró, jövőre viszont 100 millió euró a kivásárlási ára. Cserébe, hogy maradt ezt ki tudta bulizni. A hírek szerint EV jövőre akarja is őt.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.30. 12:40:40

markionni írta:...
Hálátlanság, de csak egy karrierje van egy focistának, az is 10-15 év alatt véget ér. Ugyanez elmondható Neymar esetében is: nem akart még 4-5 évet várni a rövid pályafutásából arra, hogy Messi visszavonulásával ő lehessen a Jani, így a döntését meg lehet érteni.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.30. 12:39:39

S.Agüero írta:Lehetne egy új szavazás, hogy jön-e Coutinho. :D A cikk szerint holnap éjfélig lehet igazolni, viszont a transfermarkt szerint péntek 23:59-kor zárul Spanyolországban az átigazolási piac. Most akkor hogy van ez? :D
a spanyol piac péntek éjfélkor, az angol piac csütörtök éjfélkor zár. eladni még tudnak később is (lásd paula) venni viszont nem. szóval holnap 23:59-kor minden kiderül. ha holnap estig nem jelentik be, akkor 99.999999%, hogy nem jön.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2017.08.30. 12:50:50-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.30. 12:39:19

baas11 írta:
visca el barca írta:ezek a B opciók ilyenkor szerintem már csak újságírói kitalációk. vagy coutinho jön vagy senki. a töltelék meg nagyon nem izgat h megy vagy marad, ha valverdének nem kellenek, nem fogja őket játszatni és kész
Szerintem is..

Griezman: idén biztosan nem megy sehova

Dybala: Őt eltudnám fogadni Coutinho helyett, bár okozna némi kavart a ballába...de a realitása 08.30-án kb 0%

Lemar: ??? Ő a Poolnak kell tudtommal
Griezmann fél lábbal a MU-ban volt, csak amiatt maradt még, mert az ATMA nem igazolhat. Azt is el tudom képzelni, hogy télen hosszabbít egy-két évet, hogy mégse ingyen vigyék. Ha megy is majd, minden valószínűség szerint a MU lesz. Biztos odanyomnak alá egy 15-20 millás szerződést, van pénzük rá.

Dybala meg Messi egyszerre nem tudna érvényesülni. Kioltanák egymást. Ő is a csatár mögött érzi legjobban magát és mögéjük pedig két nagyon masszív ember kellene. Nekünk egy középpályásra lenne szükségünk.

Lemar szintén zenész. Az ő posztjára érkezett Dembelé. Miért kellene még egy szélső?


Mondjuk érdekes a Pool. Sokáig szóba sem álltak velünk, mostanság, ha minden igaz a pénzen megy a vita és Cotinho hivatalosan is beadta a kérelmét, hogy engedjék el és hirtelen komoly vásárlásba kezdenek, mondjuk nem tudom anyagilag mennyit engedhetnek meg maguknak.
Bár lehet, hogy csak nem verték nagy dobra.
Forca Barca!!!!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2017.08.30. 12:36:44

Cestus írta:Azt ígérte Fernández pár napja, hogy szerdán már okosabbak leszünk, kíváncsian várom a fejleményeket.
ebben mondjuk nem hazudott, mert a tegnaphoz képest tuti okosabbak vagyunk, mert a birtokunkba került a keddi tudás is :P :D
markionni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 517
Csatlakozott: 2016.12.12. 12:28:14

2017.08.30. 12:36:09

Neymar is elvagyodott, ezt meg se realizalta a vezetoseg es valoszinuleg 221 millaert se engedtetek volna el. Akkor ti is kiscsapat vagytok?

Ezek kokemeny profik akik mar ilyen szintre jutottak es ennyit ernek. Nem lesz motivalatlan egy bajnoki cimre eselyes, latvanyos jatekot hozo epulo csapatban ahol valszeg fenyesre csiszoltak a valagat minden nap. A Pool kaparta ossze amikor mar sokan lemondtak rola, asszem nem alaptalan a ragaszkodasuk hozza. De aztan lehet csak nekem nem lenne pofam transzferert konyorogni azoknak akik mindent megadtak nekem. Az termeszetesen megint mas tortenet ha a ket klub magatol megegyezik, de ez a halatlansag ami jellemzi a mai jatekosokat az vicc. Legyen akar Modric, Coutinho vagy Dembele.
zknym
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2017.06.13. 15:56:37

2017.08.30. 12:36:01

Cestus írta:Azt ígérte Fernández pár napja, hogy szerdán már okosabbak leszünk, kíváncsian várom a fejleményeket.
na de melyik szerdán ? :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zknym 2017.08.30. 12:36:15-kor.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.30. 12:34:08

Azt ígérte Fernández pár napja, hogy szerdán már okosabbak leszünk, kíváncsian várom a fejleményeket.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.30. 12:33:44

Lehetne egy új szavazás, hogy jön-e Coutinho. :D A cikk szerint holnap éjfélig lehet igazolni, viszont a transfermarkt szerint péntek 23:59-kor zárul Spanyolországban az átigazolási piac. Most akkor hogy van ez? :D
Válasz küldése