Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.01. 09:21:26

MessiNeymarSuarez írta: Hogy mered kétségbe vonni a vezetőség szakértelmét?
Ha ők azt mondták hogy Seri nem jó fizikálisan(persze úgy hogy előtte már ezerrel licitáltak rá), akkor biztosan úgy is van, és jobban tudják mint mi, az eredmények őket igazolták, elég megnézni a Douglas vs Asensio kérdést hogy melyikre érte meg voksolni...
Asensio egy tejfölösszájú kisgyerek, senkit nem érdekel a világon, még a Real kezdőjébe se került be. Douglas viszont már a sokadik focicsapat védelmének alappillére, azért ez jelent valamit :mrgreen: .

Amúgy Coutinhot elfelejthetjük, ha most nem jön. Jövő nyáron se lesz semmi okuk rá, hogy elengedjék, esetleg a PSG kifizeti érte a világ összes pénzét Neymar kérésére.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.01. 09:15:28

Cestus írta:
palesz77 írta:...
Nem semmi, idáig el sem jutottam már a videóban.

Licsnek is igaza van amúgy, ezt a Mahrezt végül senki sem igazolta le az angolok közül, így elképzelhető, hogy megnyertük. Fantasztikus. Az agyamat eldobom, ha a Goretzka-Seri féle 30-40-50 milliós középpályások helyett idehoznak egy huszadik szélsőt a keretbe.
Hogy mered kétségbe vonni a vezetőség szakértelmét?
Ha ők azt mondták hogy Seri nem jó fizikálisan(persze úgy hogy előtte már ezerrel licitáltak rá), akkor biztosan úgy is van, és jobban tudják mint mi, az eredmények őket igazolták, elég megnézni a Douglas vs Asensio kérdést hogy melyikre érte meg voksolni...


:lol: :lol:
Amúgy tényleg nem értem őket...
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2017.09.01. 09:12:03

palesz77 írta:
Cestus írta:https://www.youtube.com/watch?v=9OCYU1r4MXQ

Coutinho gólöröme a mostani válogatott meccsén 3:25-nél. Sokan az interneten a Barcáról való fájdalmas lemondást látják bele ebbe. Az is lehet, hogy csak marha éhes volt már.
Inkább az utána levő részbe látják bele szerintem sokan. Lehet csak belement valami a szemébe, de nekem se az jut róla eszembe megmondom őszintén.

Amúgy érdemes az egész videót megnézni, baromi jól játszott, és baromira fog ez hiányozni a középpályánkról szerintem. Néztem egy összefoglalót Paulinhoról is, szép szóló, szép gól, építkezésnél meg ha fut felé valaki rögtön hátra passz, ha nem, akkor javarészt oldalra. Valverde remélem valami varázslatot alkalmaz rajta, mert lehet bármilyen támadósorunk, ha a középpályán már elakad minden.

Ma meg már remélem nem lesz semmi pánikigazolás, vagy Coutinho jöjjön, vagy senki akkor inkább. szerk.: Olvasom most itt Serit, ő még talán jöhetne, de őt meg totál kizártuk elméletileg.
Kizártuk persze de mivel nem jött kp-ra senki Psg már nemtud keresztbe tenni így lehet nem lepődnék meg este egy Mahrez Seri duon bár (ÉN személy szerint örülnék a kettő együtt lenne 80 Serit nem tudom 1-2szer láttam nem rossz 2-3 éven belül ha tudnánk alakítani meghatározó lehetne, Mahrezt sokszor láttam ügyes, gyors bírja a lendülete 90 percen simán Dembelevel letudnák futni a pályán biztos vagyok bennt ennek jobban örülnék mind egy 150-200 millás igazolásnak. Barca alapvető baja a gyökerektől az-az hogy a játékosmegfigyelő rendszerünk szerintem csak duma tuti nincs ilyen, ha van akkor elég impotens. Nem akarom elhinni, hogy ennyire nem látnak fiatal tehetségeket potenciával akikbe lehet valami mennyi idős volt a legfiatalabb aki nyáron szóbakerült és mennyiér...
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.01. 09:10:03

palesz77 írta:...
Nem semmi, idáig el sem jutottam már a videóban.

Licsnek is igaza van amúgy, ezt a Mahrezt végül senki sem igazolta le az angolok közül, így elképzelhető, hogy megnyertük. Fantasztikus. Az agyamat eldobom, ha a Goretzka-Seri féle 30-40-50 milliós középpályások helyett idehoznak egy huszadik szélsőt a keretbe.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.01. 09:07:15

palesz77 írta:
Cestus írta:https://www.youtube.com/watch?v=9OCYU1r4MXQ

Coutinho gólöröme a mostani válogatott meccsén 3:25-nél. Sokan az interneten a Barcáról való fájdalmas lemondást látják bele ebbe. Az is lehet, hogy csak marha éhes volt már.
Inkább az utána levő részbe látják bele szerintem sokan. Lehet csak belement valami a szemébe, de nekem se az jut róla eszembe megmondom őszintén.

Amúgy érdemes az egész videót megnézni, baromi jól játszott, és baromira fog ez hiányozni a középpályánkról szerintem. Néztem egy összefoglalót Paulinhoról is, szép szóló, szép gól, építkezésnél meg ha fut felé valaki rögtön hátra passz, ha nem, akkor javarészt oldalra. Valverde remélem valami varázslatot alkalmaz rajta, mert lehet bármilyen támadósorunk, ha a középpályán már elakad minden.

Ma meg már remélem nem lesz semmi pánikigazolás, vagy Coutinho jöjjön, vagy senki akkor inkább. szerk.: Olvasom most itt Serit, ő még talán jöhetne, de őt meg totál kizártuk elméletileg.
Szegény srác...Az ilyenekre lenne szükség, akik képesek harcolni a mezért, és megtiszteltetés, nem pedig csak a magas fizetésért jönnének...
Valószínűleg az ilyenek hajtanának egy meccsen hátrányban az utolsó másodpercig, mert nem úgy lennének vele hogy" áhh, nem baj ha kiesünk, úgy is megkapom a pénzem"

Remélem ha nem jön most, akkor télen elengedik legalább.

Seri, Coutinho...Ilyenekre lenne szükségünk akik konkrétan traumaként élik meg hogy nem jöhetnek ide, nem pedig csak 1 nagy klub vagyunk számukra a sok közül...

Még Serivel is mennyivel előrébb lennénk Gomes helyett...Ha ő beállna akár padról, jó eséllyel hajtana ezerrel, nem pedig csak tingli-tanglizna.


Ha kiderül hogy nem a vezetőségen múlt, akkor a Liverpool nagyot csökkent a szememben...Oké hogy nem szívesen árulja ki senki a csapatot, de akinek minden vágya elmenni, azt miért nem engedik?
Gerrardot sem engedték volna el ha el akar menni?
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2017.09.01. 09:06:55

lics írta:Majd ma leigazolják Serit 40-50 ér mivel Coutinho nincs, ezzel eggyütt nemis variálhatunk ugyhogy kell egy szélső Mahrez személyében aki tegnap a Barca reptéren volt, hogy aláírja új szerzôdését Chelsea vagy Arsenalnal. Kérdem én bár biztos én vagyok tudatlan de tegnap óta nemigazolta le senki Mahrezt/
Azt nem igazán értem, hogy mi szükségünk lenne egy újabb szélsőre. Dembele/DS, Messi/Deu, és itt van még Arda, Munir, de nagy gond esetén Vidal is simán bevethető elől.
Ezen a nyáron egyet léptünk előre, kettőt hátra, aztán meglátjuk Dembelével mennyire szárnyalunk majd. Végülis csak azt az egyetlen posztot nem sikerült megerősítenünk, ami tavaly egész évben problémánk volt.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.09.01. 09:02:40

Kár pörögni az egészen. Úgy indultunk neki a nyárnak, hogy Arda, Rafhina, Vermalen, Douglas, Munir létszám fölötti, talán eladjuk Gomest és DS-t ha lesz rá értelmes jelentkző. Veszünk egy komoly középpályást és egy jobbhátvédet.

Na először sikerült megvenni Dulit, aztán Semndo-t akik vagy bejönnek vagy nem. Nekimentünk a Verratti "mélységi játékost kell igazolni" dolognak, aztán bumm elment Neymar a PSG kissé vengeance módban ránk robbantotta a piacot,és mi nem tudtunk mit kezdeni a csilliárd euróval. Aztán, próbáltuk Serit Verratti afrikai változatát, amikor láttuk, hogy az igazi felejtős, de a csapata "nehéz alkupartner volt" aztán gyorsan vettünk kínából egy kiégett brazilt (Douglas most ez #-o ) aztán jééé Couthino tök jó Iniesta utod lenni, rámentünk, közben nagy kínok közt egy Dortmundtól akik híresen balfékek eladások terén elhoztunk egy fiatal tehetséget 100 millió plusszért és közben lepörgött az átigazolási időszak. =D> De tök jó, mert kölcsön adtuk Marlont, Douglast (Mennyi vannég a szerződéséből, de most komolyan ? #-o ) Sampert, vettünk egy négy éve kiégett Paulhinot, de legalább Arda, Gomes, Rafhina Vermaelen, DS és Douglas is rajtunk maradt.

Az nem gáz, hogy a játék legfontosabb elme nem bír már heti 2x 90 percet, értelmes középpályás nem kell. Ja és Messi meg Ini se hosszabbított még.

Tényleg ez a nyár tök jól sikerült. =D> :mrgreen:

Akkora játékostemetővé kezdünk válni mint a Real volt 6-7 éve.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.01. 09:00:59

Cestus írta:https://www.youtube.com/watch?v=9OCYU1r4MXQ

Coutinho gólöröme a mostani válogatott meccsén 3:25-nél. Sokan az interneten a Barcáról való fájdalmas lemondást látják bele ebbe. Az is lehet, hogy csak marha éhes volt már.
Inkább az utána levő részbe látják bele szerintem sokan. Lehet csak belement valami a szemébe, de nekem se az jut róla eszembe megmondom őszintén.

Amúgy érdemes az egész videót megnézni, baromi jól játszott, és baromira fog ez hiányozni a középpályánkról szerintem. Néztem egy összefoglalót Paulinhoról is, szép szóló, szép gól, építkezésnél meg ha fut felé valaki rögtön hátra passz, ha nem, akkor javarészt oldalra. Valverde remélem valami varázslatot alkalmaz rajta, mert lehet bármilyen támadósorunk, ha a középpályán már elakad minden.

Ma meg már remélem nem lesz semmi pánikigazolás, vagy Coutinho jöjjön, vagy senki akkor inkább. szerk.: Olvasom most itt Serit, ő még talán jöhetne, de őt meg totál kizártuk elméletileg.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.09.01. 08:59:42

lics írta:Majd ma leigazolják Serit 40-50 ér mivel Coutinho nincs, ezzel eggyütt nemis variálhatunk ugyhogy kell egy szélső Mahrez személyében aki tegnap a Barca reptéren volt, hogy aláírja új szerzôdését Chelsea vagy Arsenalnal. Kérdem én bár biztos én vagyok tudatlan de tegnap óta nemigazolta le senki Mahrezt/
Elvileg tovább ment de úgy néz ki hogy nem érkezett meg. Lehet hogy ma bejelentik, ki tudja :mrgreen:
94:39 6 - 1
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2017.09.01. 08:52:15

Majd ma leigazolják Serit 40-50 ér mivel Coutinho nincs, ezzel eggyütt nemis variálhatunk ugyhogy kell egy szélső Mahrez személyében aki tegnap a Barca reptéren volt, hogy aláírja új szerzôdését Chelsea vagy Arsenalnal. Kérdem én bár biztos én vagyok tudatlan de tegnap óta nemigazolta le senki Mahrezt/
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.01. 08:32:44

nagyatyesz írta:Bízom benne, hogy értékelik a pártoló tagok azt a sok hazugságot, amit a vezetőség feléjük kommunikált hónapokon (éveken) keresztül! Bízom benne, hogy pár hónap vagy év múlva Dembeléről úgy fogunk beszélni,m int Barto egyedüli normális igazolására!
Dembélé kötelező igazolás volt, ezt ne feledjük. Bartomeu nem verheti rá a mellét, mert előtte elment Neymar, és az ő helyére hozott egy ígéretet. Itt Coutinho és/vagy egy másik klasszis leigazolása lehetne/lehetett volna fegyvertény neki.

A tölteléket meg nem tudtuk eladni, mert nem kellettek senkinek (Gomest minden héten más európai nagycsapat vette volna meg, hát persze). Hiába kétszereződtek, háromszorozódtak meg az árak, a nulla továbbra is nulla marad, bármilyen számmal szorozzuk meg.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.09.01. 08:27:13

Én is kiírom magamból a dühömet! Szóval ennyire egy tehetetlen, hozzá nem értő bagázst nem igazán láttam még focicsapat élén. Ennyire tervszerűtlenül nekimenni a nyárnak...ez valami elképesztő!
Továbbra is az a legnagyobb szívfájdalmam, hogy a tölteléktől nem szabadultunk meg, így kb ellehetetlenítik majd a munkát. Alapból lesz kb 3-4 olyan ember a keretben, akire egyértelműen nem számít a stáb. De a csapattal fognak edzeni, visszahúzzák a többiek tljestményét, akár bomlasztanak is. Arda, Rafinha, Munir, Gomes nem igazán kellenek ide. Ezek közül talán Munirt tudjuk spanyol honban kölcsön adni, mivel neki viszonylag földhöz ragadt a fizetése. Talán Rafinhát még, de ugye ő meg sérült.
Nem tudok mást tenni, mint bízni Paulinhoban és SR-ben, valamint az edzőben, hogy össze tud tenni egy masszív középpályát.
Kb gy állunk most:
TS/Cil - Semedo/Vidal, Piqué/Verma, Umtiti/Masc, Alba/Digne - Rakitic/SR, Busi/Paulinho, Ini/Denis/Gomes - Messi/Rafinha, Suarez/Paco/Munir, Dembele/Deu/Arda

Bízom benne, hogy értékelik a pártoló tagok azt a sok hazugságot, amit a vezetőség feléjük kommunikált hónapokon (éveken) keresztül! Bízom benne, hogy pár hónap vagy év múlva Dembeléről úgy fogunk beszélni,m int Barto egyedüli normális igazolására!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.01. 08:12:50

https://www.youtube.com/watch?v=9OCYU1r4MXQ" target="_blank

Coutinho gólöröme a mostani válogatott meccsén 3:25-nél. Sokan az interneten a Barcáról való fájdalmas lemondást látják bele ebbe. Az is lehet, hogy csak marha éhes volt már.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.09.01. 08:12:28

csababarca írta: Máshogy látom.
De majd akkor befogom innentől és csak pozitív gondolatokat osztok meg.

Bocs, hogy felhergel az egész, igazad van, hagyni kell a dolgokat. Nyilván nem tehetünk semmit, de véleményt alkotni szabad szerintem.
Vagy az mitől jobb hogy az ilyen olyan szedett-vetett twitteres újságírók álhíreivel van tele a fórum.?

Én csalódott vagyok, mert tavaly is meg idén is tovább züllesztették a csapatot, sajnálom hogy nekem ez nem tetszik.
Csaba, nem erről beszéltem. Tisztán értem és érzem a csalódottságot én is. Sőt, annak ellenére, hogy bevédtem Bartot én is azt mondom, hogy a legjobb az lenne, ha lemondana, mert ez a hangulat, ami van a klub körül nem tesz jót a csapatnak és hogy minél hamarabb nyugalom legyen ez lenne a leggyorsabb megoldás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Normandia 2017.09.01. 08:13:11-kor.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2017.09.01. 08:10:53

Coutinho-s hírekre még számítani kell, mert mi ma még igazolhatunk, a Poolnál is egészen sok játékos lett (vettek előre kettőt, egy sem ment el) és Bartomeu is próbálja menteni a seggét egy sztárigazolással
94:39 6 - 1
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.09.01. 08:01:27

Köszi srácok! Akkor még van remény, hogy megvegyük Korhutot! :D ;)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.01. 07:56:08

csababarca írta:Néztem ezt a Lemar gyereket (már többször láttam) és azt a nagy Pogbaistent úgy homályosította el a pályán ahogy meg van írva. Nagyon nagyot játszott, elnézegetném is. (ahogy a tavalyi monacoból vagy 4-5 másik embert is, plusz az edzőt :D )
Én a játékosfigyelőiket is elnézegetném. :mrgreen:
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.09.01. 07:39:53

Néztem ezt a Lemar gyereket (már többször láttam) és azt a nagy Pogbaistent úgy homályosította el a pályán ahogy meg van írva. Nagyon nagyot játszott, elnézegetném is. (ahogy a tavalyi monacoból vagy 4-5 másik embert is, plusz az edzőt :D )

Amugy tényleg vicc, hogy bemondta az igazolásokért felelős ember, hogy egy fix, de inkább két igazolás lesz még...hogyne... :lol: szánalmas.

Amúgy Robiban bízok, másban nem tudok a cserekp-k közül.
Mondjuk én Iniesta helyzetét sem látom annyira borúsan, ha normálisan használjuk, akkor bírni fogja.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.09.01. 07:36:01

MessiNeymarSuarez írta:Nagyon remélem hogy Robi vagy valaki robbant a középpályán, mert Ini alig fog bírni 20 perceket játszani, nélküle tavaly láthattuk mennyire ment a játék..
És akkor is hordágyon kell majd levinni...azért badarságokat ne írjunk már. Ha nem lenne ereje, a válogatottba se menne, nem a kondival van nála gond, hanem a formával, de azzal elég nagy :)
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10110
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.01. 07:35:33

Cestus írta:
MessiNeymarSuarez írta:Ennek tudatában kell nézni az átigazolási szezont, hogy újból képtelenek voltak minőségi embert igazolni a legégetőbb posztra...
Ez tényleg piszok szánalmas, már Neymar távozása előtt el kellett volna ezt a kérdést intézni. Az az érzésem, hogy ők nem is akartak senkit hozni arra a posztra, mondván, hogy már így is van 10 középpályásunk.
"Van egy Messink, majd elintézi, amúgy is Robi/Gomes a mi igazolásunk" :evil:
Mint ahogy tavaly elsütötték a JHV posztnál is, akkor is képesek voltunk konkrétan JHV nélkül indítani a szezont, meg is látszott...

Tényleg hihetetlen hogy egy ekkora klub elnöksége nem képes 3 hónap alatt megfelelő KP-st hozni...
Ráadásul csak rontanak a klub hírnevén.
Kis túlzással sorakozniuk kéne a klub bejáratánál a jobbnál jobb KP jelölteknek, ennek ellenére 3 hónap alatt nem voltak képesek elintézni, és amúgy is csak a balhé ment...

neobarca: A legtöbb (angol stb) átigazolási időszak lejárt, ők már nem tudnak venni, max eladni például nekünk, mert Spanyolországban 1 nappal tovább tart az átigazolási időszak, szóval ma éjfélig.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.01. 07:34:56

neobarca írta:Most ilyenkor mi van? Valaki világosítson fel légyszi. A főbb ligákban bezárult a kapu? Mi még azért tudunk igazolni?
Leigazolni a spanyolok ma még tudnak más topligákból, amelyeknél tegnap zárult az időszak. De a többi topliga ma már nem igazolhat le senkit, csak eladhat. Nagy elánnal viszont már ők sem akarnak eladni senkit, mert nehezen pótolják az eligazolt játékosokat.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2179
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2017.09.01. 07:31:43

Vegre ma vege ennek a bánat "nyárnak".. azert kivancsi leszek..

Öröm az ürömben hogy vegre frissül az FM adatbazis, lehet kezdeni az új szezonokat :)
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2017.09.01. 07:31:05

Most ilyenkor mi van? Valaki világosítson fel légyszi. A főbb ligákban bezárult a kapu? Mi még azért tudunk igazolni?
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.01. 07:30:38

MessiNeymarSuarez írta:Ennek tudatában kell nézni az átigazolási szezont, hogy újból képtelenek voltak minőségi embert igazolni a legégetőbb posztra...
Ez tényleg piszok szánalmas, már Neymar távozása előtt el kellett volna ezt a kérdést intézni. Az az érzésem, hogy ők nem is akartak senkit hozni arra a posztra, mondván, hogy már így is van 10 középpályásunk.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.09.01. 07:29:47

" Csapataink harcban állnak. A kormány a helyén van."

(De meddig?)
Válasz küldése