Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Csak a Barca!
Capitá del Barça
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2007.01.21. 09:52:27
Tartózkodási hely: Sin City
Kapcsolat:

2008.05.26. 21:47:10

Barcaforever írta:...
Értem, amit mondasz, valahol igazat is adok neked, de R10 ezalatt pár év alatt azért olyat produkált amire igenis vissza fognak emlékezni az emberek. Lehet nem mint klaszisra, hanem mint egy játékosra, aki Istenné nőhetett volna, de elszúrta...

Azért ha vissza emléxel, vagy utánaolvasol Maradona karrierje se volt valami túl fényes. Doping, drog, balhé, volt ott is minden, mégis mint világklasszisra emléxünk vissza nem?
10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.11.26. 20:02:35

2008.05.26. 21:43:37

Replay írta:Úgy érzem, most már elkezdhet aggódni a jövő miatt R10.

Folyamatosan csökken a Milan érdeklődése.
Egyrészt ők is nagyon jól tudják, hogy nincs szükségük rá (főleg Kaká miatt), folyamatosan jönnek a hirek borzalmas állapotáról, illetve több Milan játékos sem látná szivesen, a Barca sem fogja odaadni 15millióért.
Eto'o sokkal fontosabb már nekik.

Bár az (idióta) ügynöke azt nyilatkozta, hogy augusztus végéig még van idejük, könnyen lehet, nem tud magának csapatot találni.
Innentől viszont igen kinos lesz az ügy, hiszen a Barca és Guardiola sem számit rá, ugyanakkor a klubnak nagy szüksége lenne a pénzre, R10-nek meg a környezetváltásra.
már megbocsáss testvérem, talán felhivott valamelyik milán jétkos h nem kell milánóba ronaldinho vagy mi a retkes fütyi mer én napont nézem a milám HIVATALOS ODLALÁT de hogy ott egy szoval sem irtak ilyen az tuti...a másik az tudtommal nem nyilatkozott olyat guardiola h nincs szüksége ronaldinhora...hagyd rá :roll:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.05.26. 21:39:00

Replay írta:Úgy érzem, most már elkezdhet aggódni a jövő miatt R10.

Folyamatosan csökken a Milan érdeklődése.
Egyrészt ők is nagyon jól tudják, hogy nincs szükségük rá (főleg Kaká miatt), folyamatosan jönnek a hirek borzalmas állapotáról, illetve több Milan játékos sem látná szivesen, a Barca sem fogja odaadni 15millióért.
Eto'o sokkal fontosabb már nekik.

Bár az (idióta) ügynöke azt nyilatkozta, hogy augusztus végéig még van idejük, könnyen lehet, nem tud magának csapatot találni.
Innentől viszont igen kinos lesz az ügy, hiszen a Barca és Guardiola sem számit rá, ugyanakkor a klubnak nagy szüksége lenne a pénzre, R10-nek meg a környezetváltásra.
Abszolut igaz és reális a feltevésed.

Azt felejtsük már el, h 3 éve jól játszott és ezért maradjon....Kb a bnőm jó volt 2 éve az ágyban és várok még egy évet hátha lesz mégegyszer olyan. :lol: :twisted:

Igen az alapvető kérdés, h mi lesz vele?A Milan volt a legnagyobb favorit rá, de úgy hiszem, h a vezetők rájöttek egy 40 millió körüli 50-50% nem igazán egy profi vagy normális klubhoz illik, főleg, h jövőre gondolom bajnoki elsőségben gondolkodnak.

Egyértelmű, h sosem lesz a régi.Ha el is megy vhova, nem akarom hallgatni a sírást, ha lesz 2-3 szép megmozdulása.Ha majd 10 meccsen folyamatosan gólpasszokat ad és gólokat lő mellé, akkor azt mondom kezd magára találni.

Apával pont azt beszéltük, h ő sosem lesz egy igazi világklasszis.(Ez vita indító! :lol: )

De ha megnézitik világklasszisok alatt értem, Figot,Zidanet,Maradonát vagy Del Pierot.Akikre majd esetleg visszaemlékszik az ember 10-15 év múlva úgy lesznek az emberekben, akik a pályafutásuk során mindig kimagaslóan teljesíettek bárhol játszottak.

Aláhúzom 2001-2002től fantasztikusan játszott 2006ig, de a VB-én már köze nem volt önmagához.
Ha most elmegy és újra tud önmaga lenni, akkor azt mondom hülye vagyok.Tény, h új szemléletet adott a focinak egy új stílus indult neve alatt.De én úgy gondolom, h egy játékost világklasszisként emlegessek nem 4-5 év jó játékot kell a neve mellett említeni. :roll: :oops:
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.05.26. 21:30:06

gyuro02 írta:szerintem a legjobb lenne ha ronaldinho maradna a barcában mert ő hozt fel a csapatot a semmiből.
az meg hülyeség hogy már kiöregedett mert aki így tudott egy éve játszani az a következőre nem épül le ennyire.


hajrá barca,hajrá ronaldinho
senki nem mondta hogy kiöregedett. a kedve ment el inkább...vagy a franc tudja mi lett vele. az túlzás hogy ő hozta fel a csapatot, de tény hogy az egyik legtöbb szerepe volt benne. ha egy pici esély is látszódna arra hogy maradni és bizonyítani akar, akkor sokan szívesebben látnánk. de nem úgy néz ki, inkább mintha szabadulni akarna.
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2008.05.26. 21:21:59

gyuro02 írta:szerintem a legjobb lenne ha ronaldinho maradna a barcában mert ő hozt fel a csapatot a semmiből.
az meg hülyeség hogy már kiöregedett mert aki így tudott egy éve játszani az a következőre nem épül le ennyire.


hajrá barca,hajrá ronaldinho
Azért amit tett 3 évig a csapatnál még nem jelenti azt hogy további 2 évig alibiznie kell és úgy veszi fel a pénzt hogy nem is játszik meccseket... Néha még megfordul a fejemben, hogy mi lenne ha magára találna, de ez már csak a HA kategória. El kell adni, akár hazaküldeni Brazíliába, ahogy Adrianóval tette az Inter és kicsit feltornázná az árát. Akkor már könnyebben elmenne. 25-30 millióért is.
Kép
Kép
Kép
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2008.05.26. 17:08:08

Úgy érzem, most már elkezdhet aggódni a jövő miatt R10.

Folyamatosan csökken a Milan érdeklődése.
Egyrészt ők is nagyon jól tudják, hogy nincs szükségük rá (főleg Kaká miatt), folyamatosan jönnek a hirek borzalmas állapotáról, illetve több Milan játékos sem látná szivesen, a Barca sem fogja odaadni 15millióért.
Eto'o sokkal fontosabb már nekik.

Bár az (idióta) ügynöke azt nyilatkozta, hogy augusztus végéig még van idejük, könnyen lehet, nem tud magának csapatot találni.
Innentől viszont igen kinos lesz az ügy, hiszen a Barca és Guardiola sem számit rá, ugyanakkor a klubnak nagy szüksége lenne a pénzre, R10-nek meg a környezetváltásra.
gyuro02
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.05.18. 20:54:13
Tartózkodási hely: esztergom

2008.05.26. 17:03:01

szerintem a legjobb lenne ha ronaldinho maradna a barcában mert ő hozt fel a csapatot a semmiből.
az meg hülyeség hogy már kiöregedett mert aki így tudott egy éve játszani az a következőre nem épül le ennyire.


hajrá barca,hajrá ronaldinho
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.05.26. 16:56:11

Capon írta:
Fernando írta:Hogyha a Milan eladja Kakát amire kicsi az esély. (A Chelsea ajánlatot tett érte, Drogba+Carvalho+pénz), akkor sürgősebb lesz nekik Dinho leigazolása.
Ha ez így lessz akkor szerintem sokkal inkább Robinhot fogják választani.

Robinho nem tud irányítani, Ronnie viszont igen.
Kép
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.05.26. 16:55:26

Capon írta:Ha ez így lessz akkor szerintem sokkal inkább Robinhot fogják választani.
Abramovicsból simán kinézem, hogy megveszi mindkettőt...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2008.05.26. 16:53:03

Fernando írta:Hogyha a Milan eladja Kakát amire kicsi az esély. (A Chelsea ajánlatot tett érte, Drogba+Carvalho+pénz), akkor sürgősebb lesz nekik Dinho leigazolása.
Ha ez így lessz akkor szerintem sokkal inkább Robinhot fogják választani.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.26. 16:48:20

Hogyha a Milan eladja Kakát amire kicsi az esély. (A Chelsea ajánlatot tett érte, Drogba+Carvalho+pénz), akkor sürgősebb lesz nekik Dinho leigazolása.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.05.26. 16:44:46

A Milan nem fogja érte megadni amit a Barca kér. A ManCityhez meg úgy se megy...szerintem. Az Inter megint nem fogja leigazolni....akkor hova???? Végül lehet, hogy tényleg marad. Semmi kifogásom ellene. :wink:
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3812
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2008.05.26. 16:40:19

Ez érdekes lehet. A Milan "állítólag" megtette az utolsó ajánlatot, de ez kevés volt. Ha viszont nem a Milanba megy, akkor hova?
A Manchester Citybe? Nem hinném, hogy oda jobban húz a szíve, mint hozzánk, bár ezt nem tudhatjuk.
A végén már csak az lenne a poénos, ha nálunk maradna.
Bár lássuk be, erre igen csak kevés az esély.
Sőt, azon is gondolkodunk kéne, hogyha nálunk maradna, (ezt a vezetőség nyilvánvalóan már most tudja, hogy így lesz-e, vagy sem) akkor nem keresnének irányítót a csapatba.
Na, most Silva, ha helyette jön, akkor egyértelmű, hogy már eladtuk, csak még a kívülállók (mi) nem tudnak róla.
Viszont ha Deco helyére, akkor vissza az egész.
Irányítóként (ugye Silvát leszámítva) csak Lucho jött szóba, de azóta nagyon elhallgattak róla a hírek. :roll:

Ennek ellenére, az igazat megvallva én úgy érzem, hogy távozni fog.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.11.26. 20:02:35

2008.05.26. 15:27:48

Atesz írta:
Robi_Santiago7 írta:Akárki akármit mondhat ezt a barcát ahogyan msot van azt egyedül ronaldinho emlete fel és ennyi hálát kap érte h Laporta: NEm kell se Eto'o se Ronaldinho

De rajta is múlott, hogy ide süllyedt a csapat!
örülj hogy elvitte a csúcsra ezt a csapatot anno
Avatar
takivini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 567
Csatlakozott: 2007.05.28. 22:55:39
Tartózkodási hely: Bépé

2008.05.25. 20:29:01

barca0417 írta:ez lehet hogy off, de kíváncsi vagyok rá: ha Ronnie, mint második számú csapatkapitány elmegy, akkor valószínű hogy Xavi, az eddigi 3. számú csk. lép a helyére. de ti kit tennétek meg 3. számú kapitánynak?
én Marquezt talán. Messi még fiatal, Eto'o-nak meg nem mindig méltó a magaviselete. mit gondoltok?
A jelenlegi 4. számú csk Valdés, így ha a vezetőség nem változat ezen, akkor jövőre ő lesz a 3., a kérdés inkább így hangzik: ki legyen a 4.? :D
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.05.25. 20:27:00

ez lehet hogy off, de kíváncsi vagyok rá: ha Ronnie, mint második számú csapatkapitány elmegy, akkor valószínű hogy Xavi, az eddigi 3. számú csk. lép a helyére. de ti kit tennétek meg 3. számú kapitánynak?
én Marquezt talán. Messi még fiatal, Eto'o-nak meg nem mindig méltó a magaviselete. mit gondoltok?
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.05.25. 16:36:45

Robi_Santiago7 írta:Akárki akármit mondhat ezt a barcát ahogyan msot van azt egyedül ronaldinho emlete fel és ennyi hálát kap érte h Laporta: NEm kell se Eto'o se Ronaldinho
Egyedül azért kevés volt ehhez. Csak néhány nevet emelnék ki 2006-ból: Eto'o, R10, Deco, Guily, Marquez, Puyol. Rajtuk mind igenis sok múlt és a felsoroltakból egyedül R10 semmire nem lett volna elég.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Atesz
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2642
Csatlakozott: 2005.12.26. 20:28:03
Tartózkodási hely: Budapest, Rákospalota
Kapcsolat:

2008.05.25. 15:53:42

Robi_Santiago7 írta:Akárki akármit mondhat ezt a barcát ahogyan msot van azt egyedül ronaldinho emlete fel és ennyi hálát kap érte h Laporta: NEm kell se Eto'o se Ronaldinho

De rajta is múlott, hogy ide süllyedt a csapat!
Kép
Avatar
Robi_Santiago7
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008.05.25. 15:41:21
Tartózkodási hely: Sényő

2008.05.25. 15:47:31

Akárki akármit mondhat ezt a barcát ahogyan msot van azt egyedül ronaldinho emlete fel és ennyi hálát kap érte h Laporta: NEm kell se Eto'o se Ronaldinho
Ronaldinho nem egy ember ő az az ember aki egyedül felemelte a barcát oda ahol most áll de most vége


köszönyük Ronnie
Chrisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2006.05.27. 15:45:55
Tartózkodási hely: Bp.

2008.05.24. 11:09:27

goda06 írta:nem nyilatkozik - pedig szokott régebben -
Tényleg régen nyilatkozott, idejét sem tudom már. Még egy kósza fotó is igen ritka mostanság. Talán utoljára akkor láttam amikor lemondta az arab mecset és inkább vakációzni ment braziliába... -és lehet, h az a kép is vmi archiv volt- :?:
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2008.05.24. 10:56:56

Ha Roni nevét meghallom az igazolási piacon, akkor 2 dolog fut át az agyamon:

1.: Amit Edmilson is nyilatkozott --> Ronaldinho "nem tesz meg semmit annak érdekében, hogy visszakapaszkodjon". Ergó valami miatt MÁR nem akar jól focizni. Most már direkt nem mondom, hogy "csak itt nem akar". ugyanis: Annó ő volt A focista. az egész városban imádták és mindenki a barátja a volt. Hogy most a pénz miatt-e vagy más indíttatásból, de elkezdett visszaesni. És itt jön képbe az az állítás, hogy nem érzi jól magát már itt. De kérdem én miért nem? mint mondtam itt mindent megkapott. támogatást, szeretetet, mindent annak érdekében, hogy visszaszerezze a formáját. Hát ilyen körülmények közt ki ne érezné jól magát itt? Csak az, akinek nem érdeke, hogy visszatérjen. És ha itt Barcelonában a barátai közt nem hajlandó erre, akkor sehol máshol nem lesz neki az. És kizárom annak lehetőségét, hogy tényleg csak a váltás kell neki, mert aki úgy szeretett focizni és mindenki őt nézi, az egy ilyen jó helyen miért nem AKAR bizonyítani pont annak a közönségnek akik élenek halnak érte?
(ebből estetleg le lehet vonni azt a következtetést, hogy az a bizonyos új környezet most itt is elérhető lesz neki, a csapat átalakításával és talán új edző, új remény. A probléma megint csak az új környezet szó: az előbb leírtam, hogy miért)

2.: Ronaldinho egy meteorkráternyi hullámvölgyben van, amilyet ember még nem látott. És azért nem ad interjút, mert a hang nem jön fel abból a mélységből. :D Viszont ebben az esteben megmenthető még itt is.

Magam sem tudom, hogy melyik variáció áll hozzám közelebb, de azok után, hogy nem nyilatkozik - pedig szokott régebben - és amilyen infók látnak napvilágoterősen az az érzés bennem, hogy Barcelónában már csak az elszálló repülők valamyelyikére gondolja magát.
Barca, Ronaldinho
laxa1990
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.05.04. 13:14:25
Tartózkodási hely: Újszalonta

2008.05.24. 09:56:53

Dos Santos írta:Ahelyett hogy eladják aprópénzért,megfontolhatnának egy kölcsönadást.Na nem a Milan-nak,hanem mondjuk valamelyik Brazil csapatnak.Országos cimborájánál,Adriano-nál bevált.
Meggyőződésem,hogy vissza tud még kapaszkodni,az elitbe.És ezt inkább itt tegye meg,mint máshol(mondjuk a Milan-ba...)Mégiscsak egy 28 éves,aranylabdás játékosról van szó.Próba cseresznye.Ha meg mégse válna be,akkor sincs tragédia.Bukott már nagyobbakat is a Barca, hosszú történelme alatt.Egyel több, vagy kevesebb belefér.
Ez jó ötlet, csak az a baj, h. sztem nem fog összejönni, mert inkább eladják, sajnos. :(
Kép
By Poldi
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.24. 09:37:53

Lehet hogy bejön. lehet hogy nem. Erre sak ezt lehet mondani. De én mondjuk nem pazarolnék energiát belé. Két éve ez folyik. Még csak egy csöpp akarás sem látszik rajta...menjen. Ingyen (15 millió)
Kép
Dos Santos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 276
Csatlakozott: 2006.11.18. 06:11:05
Tartózkodási hely: Híd alatt

2008.05.23. 22:11:27

Ahelyett hogy eladják aprópénzért,megfontolhatnának egy kölcsönadást.Na nem a Milan-nak,hanem mondjuk valamelyik Brazil csapatnak.Országos cimborájánál,Adriano-nál bevált.
Meggyőződésem,hogy vissza tud még kapaszkodni,az elitbe.És ezt inkább itt tegye meg,mint máshol(mondjuk a Milan-ba...)Mégiscsak egy 28 éves,aranylabdás játékosról van szó.Próba cseresznye.Ha meg mégse válna be,akkor sincs tragédia.Bukott már nagyobbakat is a Barca, hosszú történelme alatt.Egyel több, vagy kevesebb belefér.
A legnagyobb probléma az, amikor a hülyeség akaraterővel párosul.
A vélemény olyan, mint a segglyuk.Mindenkinek van, de senki nem kíváncsi a másikéra.
Avatar
fUtBoLiStA
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 466
Csatlakozott: 2008.05.23. 14:32:27
Tartózkodási hely: a kereszteződésnél balra

2008.05.23. 15:25:22

Azt hiszem Ronnie-nak nagyon sok mindent köszönhetünk. Nagyrészben miattam szerettem meg a Barcát és ezzel vagyunk még így jó páran. Szeretném őt még gránátvörös-kékben látni, ugyanakkor semmi értelme itt maradnia, ha ő nem akar újra a legmagasabb szintetn játszani. Amit az évek során felépített az most szépen összeomlik. Lehet h tényleg jobb lenne neki ha távozna, így a legtöbb emberben még mindig hős maradna. :?
„A Barcelona az a csapat, mely meg fogja nyerni a bajnokságot, az a gárda, melynek élvezni kell a játékát, mint rajongó, és szenvedni ellene a végsőkig, mint ellenfél.”

Miguel Angel Lotina
Válasz küldése