Ronaldinho Gaúcho #4

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2008.06.05. 23:31:27

Miért nem megy ő is az USA-ba...Ott teletömnék a zsebét rendesen :roll: :wink:
chrisnagy13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2008.05.08. 12:53:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2008.06.05. 22:11:17

Csak menne már végre! Legalább annyi hasznunk lenne belőle, hogy hozna egy kis pénzt. :roll:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.06.05. 21:55:56

Ha kiszednénk 30, v kicsit több milliót az öregből, és Dinnye meg hajlandó volna... két kezem összetenném. De lehet csak 25 körül adna ő is.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
elprat
Capitá del Barça
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2006.12.12. 19:12:40
Tartózkodási hely: Buda&Pest

2008.06.05. 16:28:20

Zozzy 5 írta: Amilyen elképzelhetetlen forgatókönyvet írt az élet 2 évvel a BL győzeelm után, lehet, hogy most is erre készül. Mindenki eladta fejben és mégis visszatér...Persze nem sok az esélye, de minden benne van a pakliban.
Nagyon nagy sokk volt a róla keringő híreket olvasni...szomorú hogy így leamortizálta magát....jajj de "útálom" érte.... :cry:
Én csak azt nem értem:ha annyira el akarna menni mire vár még?Mire várnak még?
Ha akkora gáz lenne a klub és közte -mostanában ezen agyalok- így vagy úgy,már "várólistás" lenne....hisz "rég" vége a szezonnak...
Lehet az is,hogy egy kis reklám az egész,mivel mostanában érdemben nem hívta fel magára a figyelmet...bár ez hülyeség....elég szánalmas lenne..
Na,minden esetre továbbra sem veszem ki az aláírásomból.........
Nem az a baj hogy nagy az Isten állatkertje hanem az,hogy alacsony a kerítès... "...szórjunk a fejre hamut ès aztán, nyomjuk tovább, ezt a kamu-kamut.." Fish!
noni82
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.05.20. 17:11:39

2008.06.04. 15:55:54

Zozzy 5 írta:Ha eladják akkor mondok egy köszönömöt és viszlát, viszont ha mégis maradna, akkor miért ne reménykedjünk abban, hogy esetleg, mégis, talán...Új edző lesz, új morál, új közeg, új elvárások. Hátha...Horribilis visszahúzást szerintem nem jelentene a csapatnak akkor sem ha esetleg mégis marad olyan mint amilyen most, mert szerintem azt nem merik megkockáztatni, hogy nem vesznek a helyére senkit.
Amilyen elképzelhetetlen forgatókönyvet írt az élet 2 évvel a BL győzeelm után, lehet, hogy most is erre készül. Mindenki eladta fejben és mégis visszatér...Persze nem sok az esélye, de minden benne van a pakliban. De ha jobban belegondolok, ha marad, akkor sztem csak elgondolkozik, hogy lehet mostmár 1,5 év után focizni is kéne vmit, és akkor a mi játékosunk lesz. Feltéve, hogy marad.
Nincs senki aki potolhatná,talán kaka lenne,de ő nem lesz. Roni nagyon jo lesz ebben a szezonban sztem.Egy ilyen TUDÁSu játékost elengedni a legnagyobb baklővés lenne,az idei formájátol eltekintve.hajrá roni
noni82
Avatar
Robi_Santiago7
Barça B
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2008.05.25. 15:41:21
Tartózkodási hely: Sényő

2008.06.04. 14:28:43

Úh de nyúlnék ki h most h elküldték raijkardot ronaldinho nem menne el is megint a 2 évvel ezelőtti formáját hozná és megnyrné megint az aranylabdát meg a barca is a régi lenne :D :D :D :D :D
Ronaldinho nem egy ember ő az az ember aki egyedül felemelte a barcát oda ahol most áll de most vége


köszönyük Ronnie
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2008.06.04. 13:47:25

chi omega írta:OFF: bocs, de te láttad a filmet? ismered azokat név szerint, akik nyilatkoztak benne? szerintem ne általánosítsunk. nem biztos, hogy a hozzáértő emberek vannak döntéshozó pozícióban... mondok egy példát: például a bozsik utánpótlásnevelő program európaszerte hatalmas sikert aratott anno, az uefa megsüvegelte, lett is most egy nagyon ügyes U19es válogatottunk (európa legjobb 8 csapatába tartoznak), aztán persze megfúrták az egészet. szerinted ez a "magyar zsenik" hibája?

ON: csak azért mert valaki magyar, még érthet a szakmájához, még akkor is, ha a szakmája színvonala úgy kb a béka segge alatt van itthon. persze ha te TÉNYLEG szakmabéli vagy, akkor örömmel meghallgatjuk a cáfolatokat, meg a meglátásokat ronaldinhoval kapcsolatban. egyébként gondoltam már erre, hogy meg kéne kérdezni valami profi sportorvost (egy magyar zsenit, lol), vicc, hogy a sport tv-knek még nem jutott eszébe
Nem ismerem őket, így igazad van, hogy nem szabadna általánosítani, viszont az a bizonyos kijelentésük az izommal kapcsolatban nem volt helytálló. és ez a bizonyos felületesség mostanában jellemző a magyarokra. (ez a bizonyos mondok valamit és utána gondolkozom)

De most ne ezzel folytassuk, mert inkább Ronaldinho legyen a téma.

Most megjelentek hírek, miszerint "szinte senkinek se kell". Felmerül az emberben, hogy ha mégis itt maradna, akkor fellendűlhetne. De nem hinném, hogy ez lesz. Ha Roni bizonyítani akart volna, akkor már megtette volna. Nem nyilatkozik, ez is azt mutatja, hogy elzárkózik a közönségtől. Szóval nagyon kicsi esélyét látom annak, hogy itt maradna és bizonyítana. Jó persze ha rámcáfolna akkor boldog lennék...De ez csak álom egyenlőre
Barca, Ronaldinho
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.06.04. 09:42:46

OFF: bocs, de te láttad a filmet? ismered azokat név szerint, akik nyilatkoztak benne? szerintem ne általánosítsunk. nem biztos, hogy a hozzáértő emberek vannak döntéshozó pozícióban... mondok egy példát: például a bozsik utánpótlásnevelő program európaszerte hatalmas sikert aratott anno, az uefa megsüvegelte, lett is most egy nagyon ügyes U19es válogatottunk (európa legjobb 8 csapatába tartoznak), aztán persze megfúrták az egészet. szerinted ez a "magyar zsenik" hibája?

ON: csak azért mert valaki magyar, még érthet a szakmájához, még akkor is, ha a szakmája színvonala úgy kb a béka segge alatt van itthon. persze ha te TÉNYLEG szakmabéli vagy, akkor örömmel meghallgatjuk a cáfolatokat, meg a meglátásokat ronaldinhoval kapcsolatban. egyébként gondoltam már erre, hogy meg kéne kérdezni valami profi sportorvost (egy magyar zsenit, lol), vicc, hogy a sport tv-knek még nem jutott eszébe
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2008.06.03. 21:30:41

chi omega írta:
goda06 írta:"a magyarfutball című dokumentumfilmben azt mondják, kétféle izomrost van, gyors és lassú. a lassúból nem lehet gyorsat csinálni, bár vannak erre elméletek. a gyorsból viszont helytelen munkával könnyedén lehet lassút."

Hú miket hoz erre a szél? :D

Ezek a magyar "szakemberek" valamit nagyon tudhatnak. Akkor mielőtt még elterjedne: A gyors izomszövet a kis és hosszú igénybevételkor aktív. A lassú pedig a nagy ingénybevételkor.

Nem tudom, hogy honnan szedték, hogy a DNS-edben meghatározott felépítésed egyszercsak gondol egyet és átlakul. Olyan van, hogy a gyors izomsejtek, ha nincsenek edzésben, akkor nem lesznek annyira aktívak. De nem lesznek azok lassúak, mert az izom gyors és lassu szövetekből épül fel. És a kettő teljesen más terhelési viszonyoknál működik...

(offnak vége)

Ergó ha Roninál ez a szitu áll fenn (ami szerintem részben igaz), azon lehet segíteni. Főleg egy 28 éves embernél. De nála nem csak fizikális a probléma szvsz.
én nem mondtam, hogy ez kőkemény tény, vagy hogy ez az én hivatalos tudományos álláspontom, ugyanis nekem nincs olyan, mivel nem értek hozzá, egy sima felvetés volt.
ettől függetlenül tartom magam ahhoz, hogy ronaldinho állapotának javulására nagyon kicsi az esély, és hogy erre kizárt dolog, hogy puskás cáfolat legyen egy 50 éves sztorival.
Bocs ha félreérthető voltam. ezt a kritizálást nem neked szántam. hanem a "magyar zseniknek". akik szinte mindent feltalálnak, csupán rosszul:D
Barca, Ronaldinho
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.06.03. 21:26:27

goda06 írta:"a magyarfutball című dokumentumfilmben azt mondják, kétféle izomrost van, gyors és lassú. a lassúból nem lehet gyorsat csinálni, bár vannak erre elméletek. a gyorsból viszont helytelen munkával könnyedén lehet lassút."

Hú miket hoz erre a szél? :D

Ezek a magyar "szakemberek" valamit nagyon tudhatnak. Akkor mielőtt még elterjedne: A gyors izomszövet a kis és hosszú igénybevételkor aktív. A lassú pedig a nagy ingénybevételkor.

Nem tudom, hogy honnan szedték, hogy a DNS-edben meghatározott felépítésed egyszercsak gondol egyet és átlakul. Olyan van, hogy a gyors izomsejtek, ha nincsenek edzésben, akkor nem lesznek annyira aktívak. De nem lesznek azok lassúak, mert az izom gyors és lassu szövetekből épül fel. És a kettő teljesen más terhelési viszonyoknál működik...

(offnak vége)

Ergó ha Roninál ez a szitu áll fenn (ami szerintem részben igaz), azon lehet segíteni. Főleg egy 28 éves embernél. De nála nem csak fizikális a probléma szvsz.
én nem mondtam, hogy ez kőkemény tény, vagy hogy ez az én hivatalos tudományos álláspontom, ugyanis nekem nincs olyan, mivel nem értek hozzá, egy sima felvetés volt.
ettől függetlenül tartom magam ahhoz, hogy ronaldinho állapotának javulására nagyon kicsi az esély, és hogy erre kizárt dolog, hogy puskás cáfolat legyen egy 50 éves sztorival.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.06.03. 21:24:29

tenkl írta: lehet hogy a foci fejlődött, de az emberi test felépítése csak minimálisan, ezért ha akkor sikerült, most is sikerülhet! Persze ha r10 is akarja. ha meg 50 évnél korábbit, akkor a nagyRonaldo is hasonlókon ment kersztül.
jó oké.
reménytelen emberek vannak itt még mindig.

Omega, nézd meg a privijeid :wink:
goda06
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2006.12.11. 19:06:30

2008.06.03. 21:22:54

"a magyarfutball című dokumentumfilmben azt mondják, kétféle izomrost van, gyors és lassú. a lassúból nem lehet gyorsat csinálni, bár vannak erre elméletek. a gyorsból viszont helytelen munkával könnyedén lehet lassút."

Hú miket hoz erre a szél? :D

Ezek a magyar "szakemberek" valamit nagyon tudhatnak. Akkor mielőtt még elterjedne: A gyors izomszövet a kis és hosszú igénybevételkor aktív. A lassú pedig a nagy ingénybevételkor.

Nem tudom, hogy honnan szedték, hogy a DNS-edben meghatározott felépítésed egyszercsak gondol egyet és átlakul. Olyan van, hogy a gyors izomsejtek, ha nincsenek edzésben, akkor nem lesznek annyira aktívak. De nem lesznek azok lassúak, mert az izom gyors és lassu szövetekből épül fel. És a kettő teljesen más terhelési viszonyoknál működik...

(offnak vége)

Ergó ha Roninál ez a szitu áll fenn (ami szerintem részben igaz), azon lehet segíteni. Főleg egy 28 éves embernél. De nála nem csak fizikális a probléma szvsz.
Barca, Ronaldinho
Avatar
tenkl
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 415
Csatlakozott: 2008.01.06. 13:28:25

2008.06.03. 21:15:54

chi omega írta:
Varga Tamás írta:KH Tamás!
Ezt én is felhoztam chi omegának, aki akkor szimplán lehülyézett. Ha 1958-ban lehetséges volt, 2008-ban kizárható. Sajnos, vannak, akik akkor is azt hiszik, hogy igazuk van, amikor csak a hülyeséget hajtják. Okos hülyéskedik,......
szerinted 50 év alatt nem fejlődött a futball? jézusom...

próbáljatok meg 50 éves példáknál közelebbiket hozni. azért az már elég szomorú, ha valaki ilyenekbe kapaszkodik.
lehet hogy a foci fejlődött, de az emberi test felépítése csak minimálisan, ezért ha akkor sikerült, most is sikerülhet! Persze ha r10 is akarja. ha meg 50 évnél korábbit, akkor a nagyRonaldo is hasonlókon ment kersztül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tenkl 2008.06.03. 21:23:49-kor.
Kép
Örök kedvencek: Messi, Xavi, Toure, Marquez, Piqué
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.06.03. 21:14:23

Varga Tamás írta:KH Tamás!
Ezt én is felhoztam chi omegának, aki akkor szimplán lehülyézett. Ha 1958-ban lehetséges volt, 2008-ban kizárható. Sajnos, vannak, akik akkor is azt hiszik, hogy igazuk van, amikor csak a hülyeséget hajtják. Okos hülyéskedik,......
Ez téma volt a madridistán is, amikor felhoztam- visszakérdezett az egyik masszív 12 éves B közepes, hogy ki az a Puskás Ferrenc, meg hogy azóta mennyit fejlődött a foci, és ezek a régi példák már nem aktuálisak.
Gondoltam összepakolok és eljövök otthonról.
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.06.03. 21:10:23

Ha eladják akkor mondok egy köszönömöt és viszlát, viszont ha mégis maradna, akkor miért ne reménykedjünk abban, hogy esetleg, mégis, talán...Új edző lesz, új morál, új közeg, új elvárások. Hátha...Horribilis visszahúzást szerintem nem jelentene a csapatnak akkor sem ha esetleg mégis marad olyan mint amilyen most, mert szerintem azt nem merik megkockáztatni, hogy nem vesznek a helyére senkit.
Amilyen elképzelhetetlen forgatókönyvet írt az élet 2 évvel a BL győzeelm után, lehet, hogy most is erre készül. Mindenki eladta fejben és mégis visszatér...Persze nem sok az esélye, de minden benne van a pakliban. De ha jobban belegondolok, ha marad, akkor sztem csak elgondolkozik, hogy lehet mostmár 1,5 év után focizni is kéne vmit, és akkor a mi játékosunk lesz. Feltéve, hogy marad.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2008.06.03. 21:20:46-kor.
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.06.03. 21:07:04

Varga Tamás írta:KH Tamás!
Ezt én is felhoztam chi omegának, aki akkor szimplán lehülyézett. Ha 1958-ban lehetséges volt, 2008-ban kizárható. Sajnos, vannak, akik akkor is azt hiszik, hogy igazuk van, amikor csak a hülyeséget hajtják. Okos hülyéskedik,......
szerinted 50 év alatt nem fejlődött a futball? jézusom...

próbáljatok meg 50 éves példáknál közelebbiket hozni. azért az már elég szomorú, ha valaki ilyenekbe kapaszkodik.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.06.03. 21:04:31

khtomka írta: Nem tudom hallottatok-e egy bizonyos Puskás Ferenc-ról. 15kg súlyfelesleggel érkezett Madridba, lefogyott és 8 év alatt 372 meccsen 324 gólt lőtt. + pár BEK,PD, gőlkirályság

Miért ne lehetne lefogyni és újra formába lendülni
okés, de az Öreg akart is lefogyni, játszani és formába lendülni, emberünk viszont jelen állás szerint igencsak leszarja az egészet.
de nem baj, mert ha tényleg nem adják el (ami nem is akkora probléma, max kicsit más kondíciókkal írnák át a szerződését), akkor még lazán bizonyíthat is. már, ha ő is úgy gondolja..
PUYOL-XAVI-INIESTA
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.06.03. 21:03:02

KH Tamás!
Ezt én is felhoztam chi omegának, aki akkor szimplán lehülyézett. Ha 1958-ban lehetséges volt, 2008-ban kizárható. Sajnos, vannak, akik akkor is azt hiszik, hogy igazuk van, amikor csak a hülyeséget hajtják. Okos hülyéskedik,......
Kép
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.06.03. 20:40:59

G-Jay írta:
chi omega írta:
egyszer már leírtam (csak a modik kitörölték, nehogy akárki okosabb is legyen ugye), de ezt szívesen leírom megint:

a magyarfutball című dokumentumfilmben azt mondják, kétféle izomrost van, gyors és lassú. a lassúból nem lehet gyorsat csinálni, bár vannak erre elméletek. a gyorsból viszont helytelen munkával könnyedén lehet lassút.
Hmm, érdekes. Még nem hallottam róla, de akkor lehet igazad van, vagyis annak a dok filmnek. Jólvan. Thx!

G.
Nem tudom hallottatok-e egy bizonyos Puskás Ferenc-ról. 15kg súlyfelesleggel érkezett Madridba, lefogyott és 8 év alatt 372 meccsen 324 gólt lőtt. + pár BEK,PD, gőlkirályság

Miért ne lehetne lefogyni és újra formába lendülni
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.06.03. 20:37:53

chi omega írta:
gekkodan írta:Ok!

Akkor tiszta sor. Én azt mondtam, hogy Rossell már 2 éve látta azt, amit a többség és én is csak 1 éve láttam. Nyilván jobban ért hozzá nem mellesleg ő hozta ide a srácot. Szóval tisztáztuk az ügyet. Tavaly Abramovicsnak le kellett volna passzolni 40-50ért, most már lenne egy Alvesünk, és valszeg egy Benzemánk is, R10 pedig ellett volna ott. Nem mellesleg 8 millányi fizetés marad a zsebünkben és csumpi.

Akkor értjük egymást.
a többség idén tavaszig szerelmes volt ronaldinhoba
Hát én nem tartozom a többséghez.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2008.06.03. 20:33:19

G-Jay írta:Most tényleg őszintén kérdezem, mint ehhez nem értő ember. Miért lenne már lehetetlen elérnie azt a fizikális formát, ami két éve volt? Két év az még nem tíz vagy mittomén, nem egy csillagászati mértékű. Kemény edzéssel mégis miért lehetetlen?
G.
Itt nem az a kérdés,hogy kemény munkával el lehet-e érni jó fizikumot, hanem hogy akar-e egyáltalán (a Barcában) focizni.
Az elmúlt fél év nem arról szólt, hogy milyen a fizikuma, hanem hogy milyen az akaratereje. (sz@r)
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.06.03. 20:26:26

chi omega írta:
egyszer már leírtam (csak a modik kitörölték, nehogy akárki okosabb is legyen ugye), de ezt szívesen leírom megint:

a magyarfutball című dokumentumfilmben azt mondják, kétféle izomrost van, gyors és lassú. a lassúból nem lehet gyorsat csinálni, bár vannak erre elméletek. a gyorsból viszont helytelen munkával könnyedén lehet lassút.
Hmm, érdekes. Még nem hallottam róla, de akkor lehet igazad van, vagyis annak a dok filmnek. Jólvan. Thx!

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.06.03. 20:19:28

gekkodan írta:Ok!

Akkor tiszta sor. Én azt mondtam, hogy Rossell már 2 éve látta azt, amit a többség és én is csak 1 éve láttam. Nyilván jobban ért hozzá nem mellesleg ő hozta ide a srácot. Szóval tisztáztuk az ügyet. Tavaly Abramovicsnak le kellett volna passzolni 40-50ért, most már lenne egy Alvesünk, és valszeg egy Benzemánk is, R10 pedig ellett volna ott. Nem mellesleg 8 millányi fizetés marad a zsebünkben és csumpi.

Akkor értjük egymást.
a többség idén tavaszig szerelmes volt ronaldinhoba
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2008.06.03. 20:15:34

G-Jay írta:Most tényleg őszintén kérdezem, mint ehhez nem értő ember. Miért lenne már lehetetlen elérnie azt a fizikális formát, ami két éve volt? Két év az még nem tíz vagy mittomén, nem egy csillagászati mértékű. Kemény edzéssel mégis miért lehetetlen? Elég sokan értenek hozzá itt, hisz mindíg a lehetetlen szót használják, hát akkor most kérdezem hogy miért? Biztosan van valamilyen biológiai oka, szeretném ezt tudni.
Ez most független igazából akár Dinhotól is, szal mért ne lehetne ismét olyan sebességre szert tenni?
Nyilván lassul mindenki kicsit, de nem ennyire jelentősen, mondhatnám, hogy jelentéktelen. (pl Iversonnak szinte semmit nem kopott a sebessége, persze lasabb is, nem is ugrik már annyira, de még mindíg iszonyat gyors, közel sem lassult annyit az elmult 10 évben mind Dinho kettőben)
Köszi előre is a választ, ez most érdekelne.

G.
egyszer már leírtam (csak a modik kitörölték, nehogy akárki okosabb is legyen ugye), de ezt szívesen leírom megint:

a magyarfutball című dokumentumfilmben azt mondják, kétféle izomrost van, gyors és lassú. a lassúból nem lehet gyorsat csinálni, bár vannak erre elméletek. a gyorsból viszont helytelen munkával könnyedén lehet lassút.
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.06.03. 20:05:44

Most tényleg őszintén kérdezem, mint ehhez nem értő ember. Miért lenne már lehetetlen elérnie azt a fizikális formát, ami két éve volt? Két év az még nem tíz vagy mittomén, nem egy csillagászati mértékű. Kemény edzéssel mégis miért lehetetlen? Elég sokan értenek hozzá itt, hisz mindíg a lehetetlen szót használják, hát akkor most kérdezem hogy miért? Biztosan van valamilyen biológiai oka, szeretném ezt tudni.
Ez most független igazából akár Dinhotól is, szal mért ne lehetne ismét olyan sebességre szert tenni?
Nyilván lassul mindenki kicsit, de nem ennyire jelentősen, mondhatnám, hogy jelentéktelen. (pl Iversonnak szinte semmit nem kopott a sebessége, persze lasabb is, nem is ugrik már annyira, de még mindíg iszonyat gyors, közel sem lassult annyit az elmult 10 évben mind Dinho kettőben)
Köszi előre is a választ, ez most érdekelne.

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Válasz küldése