Andrés Iniesta

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.07.28. 13:16:04

A katalán SPORT szerint Ini átment az orvosi vizsgálatokon és elkezdheti a labdás edzéseket. Ezen kívül még említik, hogy a nyári kirándulásán egy vírus gyötörte de már jól van.

FORRAS
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
fcbarcelona10
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2009.07.04. 13:59:33

2009.07.28. 13:07:10

ElBartimaeus írta:
Iniesta4ever írta:Kicsit Off a téma de hol tudok venni Iniesta-s mezt szerintetek???? Ha vki dob egy linket az nagyon jó lenne...

Ez érdekelne engem is! :D Főleg, ha van valahol még tavalyi, esetleg vmilyen végkiárusítás miatt még olcsóbban! :D :twisted:


Ha valaki tud valamit Iniestaról, az szóljon, mert nem látom sehol, pedig nem tudok róla, hogy kapott volna plusz egy hét szabadságot. Remélem nincs semmi nyoma már a sérülésének és csak nem szóltak hírek arról, hogy kapna bónusz pihenőt. :)
Bocs az OFf-ért:
http://www.vatera.hu/barcelona_mez_inie ... 68710.html
Tessék csak ezt találtam
Avatar
MessikeBarca
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.06.26. 18:39:55

2009.07.28. 12:53:48

Az elöbb olvastam hogy vírusos bélfertőzést kapott és csak a szuperkupán tér vissza.kár hogy nemlesz ott amerikában... remélem csak kacsa bár ilet tuti hogy nemkreálnak maguktól az újságírók...
Respect Barca;)!
kabekabe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: 2008.07.19. 21:40:31

2009.07.21. 17:31:23

ElBartimaeus írta:Ha valaki tud valamit Iniestaról, az szóljon, mert nem látom sehol, pedig nem tudok róla, hogy kapott volna plusz egy hét szabadságot. Remélem nincs semmi nyoma már a sérülésének és csak nem szóltak hírek arról, hogy kapna bónusz pihenőt. :)
Gondolom még sérült, ha nem lenne az akkor meg konf.kupán lett volna.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.21. 15:22:48

Iniesta4ever írta:Kicsit Off a téma de hol tudok venni Iniesta-s mezt szerintetek???? Ha vki dob egy linket az nagyon jó lenne...

Ez érdekelne engem is! :D Főleg, ha van valahol még tavalyi, esetleg vmilyen végkiárusítás miatt még olcsóbban! :D :twisted:


Ha valaki tud valamit Iniestaról, az szóljon, mert nem látom sehol, pedig nem tudok róla, hogy kapott volna plusz egy hét szabadságot. Remélem nincs semmi nyoma már a sérülésének és csak nem szóltak hírek arról, hogy kapna bónusz pihenőt. :)
Avatar
Iniesta4ever
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:50:46

2009.07.21. 13:59:26

Kicsit Off a téma de hol tudok venni Iniesta-s mezt szerintetek???? Ha vki dob egy linket az [auto_cenzúra] lenne...
2:6! Blaugrana!!!!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.21. 13:54:56

Miért kell még így mellékesen megjegyezni mindig valami negatívat CR-ről?

Miért nem lehet csak örülni annak,h Iniesta ezt meg azt tette?Komolyan érthetetlen,h itt is előjönni a nevével....
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.21. 13:40:52

Kamarilla írta:
Capon írta:Iniről olvasható egy rövidebb cikk az nb1-en. Az egyik legszerethetőbb futballista akit valaha láttam.
Imádom én is, ugyanezt tenném a helyébe. Akik ismernek, tudják, hogy mekkora szívem van. Legalább akkora, mint Iniestának! Hihetetlen srác, ez az, amit krisztike soha se tudott nyújtani a világnak és nem is fog. Csak magával törődik egy öntelt meleg majom, példát vehetne Iniestáról! Így kell magadnak hírnevet szerezni, nem úgy, hogy egy raklap zselével a fejeden sztároltatod magadat a pályán! Nagyon nemes volt Ini, csak így tovább pajti! :wink:
Minden tiszteletem Inié! És nincs De, egyik legjobb focista, nagyon jó ember!! =D>
Off: CR öntelt majom. 8)
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.07.20. 20:54:44

♥fcbarca.♥
Avatar
Kamarilla
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2009.05.01. 22:10:24
Tartózkodási hely: a hátad mögött :)

2009.07.16. 22:27:04

Capon írta:Iniről olvasható egy rövidebb cikk az nb1-en. Az egyik legszerethetőbb futballista akit valaha láttam.
Imádom én is, ugyanezt tenném a helyébe. Akik ismernek, tudják, hogy mekkora szívem van. Legalább akkora, mint Iniestának! Hihetetlen srác, ez az, amit krisztike soha se tudott nyújtani a világnak és nem is fog. Csak magával törődik egy öntelt meleg majom, példát vehetne Iniestáról! Így kell magadnak hírnevet szerezni, nem úgy, hogy egy raklap zselével a fejeden sztároltatod magadat a pályán! Nagyon nemes volt Ini, csak így tovább pajti! :wink:
Kép
Kép
O:) [-o< KÖSZÖNÖM ISTENEM, HOGY BARCA DRUKKERNEK TEREMTETTÉL [-o< O:)
Pusztán cselekedni minden bugris suttyó tud; az igazi ízt az adja meg, AHOGYAN cselekszünk!
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 22:14:08

Inieasta!!!

Hát ez elképesztő! Na, ilyet ritkán látni, tudom, hogy neki ez nem jelent kb semmilyen veszteséget, de mégse csinálná meg mindenki. Nála jó helyen van a pénz, ezt most bizonyította. Az ilyen dolgaiért imádtam meg Init, no meg valamiért mindig is szimpatikus volt nekem, még 3 éve is, amikor alig foglalkoztam mással a meccsnézésen kívül... :)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.16. 17:00:53

Iniről olvasható egy rövidebb cikk az nb1-en. Az egyik legszerethetőbb futballista akit valaha láttam.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.06.27. 17:55:00

Inieastanak jó pihenést, remélem a nyáron teljesen ki tudja pihennie a sérülését, jövőre is sok szükségünk lesz rá.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2009.06.27. 15:55:53

Szerintem az Aranylabda és az Év Játékosa díj nem is lehet kérdés.1.Messi,2.Xavi.És a 3.pedig szerintem Ibra lesz a 4.Ini és utána jön cr.Egyébként olvastam a régebbi komokat és komolyan mondom nemtom felfogni h egy triplázós szezon után még veszekednek azon h Ini v Messi a jobb.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1630
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2009.06.08. 22:22:05

vkinga írta:MESSI+BARCA szúrkoló vagyok. A VB-én a spanyoloknak, meg az argentínoknak fogok drukkolni. A spanyoloknak, Xavi, Puyol, Pique, Villa, Silva és Iniesta miatt. Az argentinoknak meg Messi, Tevez, Agüero miatt. Nem utolsósorban Maradona miatt, hogy jó edző legyen belőle, és a csapat jól szerepeljen.
Hehe egy az egyben így vagyok vele énis, Európában Spanyolország a katalánok miatt egyébként 98 óta argentin szurkoló vagyok.

on: midnenki egyetért,hogy Iniesta (és Messi) is zseni a saját posztján. Talán abban is egyetértünk, hogy jelenleg a Messi -Xavi-Ini- Piqué vonal a pótolhatatlan csapatgerinc (és sokan Yayat is ide vennék bár őt láttuk már jól helyettesítve Sergio által ld: bl döntő).
Két megjegyzésem van. Egyrészt azt kijelenteni,hogy Ini miatt nyertünk Bl-t... hát hogyismondjam balgaság. Ez csapatjáték és Leo 9 gólja éppúgy kellett mint Xavi gólpassza és persze Ini egyetlen találata.
Azt is vegyük észre hogy egyáltalán nem véletlen, hogy az adott évben legjobb labdarugó csapata kerül be és/vagy nyer bl döntőt.
példák: anno R10, aztán Kaká vagy tavaly cr7 (a második legjobb playa Messi csak azért nem volt döntőben mert elödöntőben találkoztak) idén pedig Messi a legjobb. Tudom hogy ez odavissza működik, mert szeretnek bl győztes csapatból választani, de bl-től eltekintve is az adott labdraugók érdemelték a díjat.
Szóval remélem, hogy Messi nyer, Xavi (főleg ha Konf kupára is vezeti a Spo-kat.) második lesz, Cr7 a 3. és Ini a 4. mert szerintem így reális és jogos.
Iniesta gyógyulást! Jó pihenést! Előszezonban találkozunk!

Visca Fuentealbilla!! :)
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.06.08. 20:03:10

MESSI+BARCA szúrkoló vagyok. A VB-én a spanyoloknak, meg az argentínoknak fogok drukkolni. A spanyoloknak, Xavi, Puyol, Pique, Villa, Silva és Iniesta miatt. Az argentinoknak meg Messi, Tevez, Agüero miatt. Nem utolsósorban Maradona miatt, hogy jó edző legyen belőle, és a csapat jól szerepeljen.


Azt tudom mondani, hogy Xavi, Messi Iniesta fantasztikus teljesítményt nyújtottak. Az is igaz, hogy más a posztja Messinek, meg Iniestának. Eléggé szubjektív dolog, hogy ki a legjobb ebben a szezonban, ez bizony így van. Szimpátia is van ebben. ténylegesen eldönteni nem is lehet. Erre jöttem rá.

Az is igaz, hogy Messi játékát kedvelem a legjobban, utána Xavijét, majd Piqué-jét, és Dani Alvesét és Puyolét. Xavinál van a karmesteri pálca, ő a tánctanár. Ebben a csapatban bizony művészek vannak. Ez az idény azért volt nagyon jó, mert a játékosokat elkerülték a komoly hullámvölgyek. Az edző meg a legjobb. Mentálisan nagyon jól felkészítette ezt a csapatot.

Már sokszor a Messi topikban meg más helyen is leírtam, hogy miért tartok ki a kis argentin mellett. Amit még nem írtam le, hogy egy növekedési hormonzavarokkal küzdő ember többet küzd, mint egy olyan, akinek semmi problémája sincs. Sokkal nehezebb, jó teljesítményt nyújtani. Az ilyen betegséggel bíró emberek lassúak, nem gondolkoznak gyorsan. Ehhez képest Leo mire képes, hát tudjátok. Gyors a gondolkozása, és a sebessége is hihetetlen. jó sprintelő, kiszámíthatatlan. Nem tudok olyan kemény lenni, mint páran, hogy ne vegyek figyelembe vele kapcsolatban pár dolgot. egy ember, akinek az energiája nem végtelen, aki fél a sérülésektől. Első szezon, amit végigcsinált. Hihetetlen nagy teher volt a kölkön.


Remélem, nem fogják kitörölni mert van benne jócskán off.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.06.08. 19:41:18

Most gondoljatok bele, hogy ezt az Iniestát tavaly még a legjobb 30-ba sem választották be az aranylabda szavazáson. Bezzeg Vidics meg Pepét igen.. :evil:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.06.08. 19:38:29

MOst komolyan képesek vagytok azon veszekedni h melyik Barca játékos érdemli meg jobban az Aranylabdát?! :lol: A 2 játékos még csak nem is egy poszt. Semmi értelme hasonlítgatni. Ini szezon végén volt a csapat legjobbja, Messi szezon elején. Xavi viszont pl végi jó volt szóal nevető 3. :twisted: :twisted: :twisted: :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2009.06.08. 19:04:38

Kinga Drága! Ne akard minden áron összehasonlítani a két játékost és abból azt kihozni, hogy Messi Isten volt! Egyszerűen párunknak Ini játéka jobban tetszett idén, de ezzel nem áll szándékunkban azt mondani, hogy ez vagy az a játékos jó volt, a másik meg rossz. Egyébként elég sok ember gondolja így. Nézd meg a Barcelona 08-09 szavazás topicot. Valószínűleg (és jogosan) Messi fogja kapni az aranylabdát és ezt a Messit szorongatja Ini abban a szavazásban. :D
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2009.06.08. 18:58:45

vkinga, te most akkor Messi vagy Barcelona szurkoló vagy?

értsd már meg, h itt mindenki elismeri a kis argentint és a világ egyik legjobb játékosának tartják, de Iniesta is hihetetlen idényt futott. bárcsak harmadannyira gólerős lenne, mint Messi.

én is úgy vagyok vele, h az Iniesta - Xavi tengely adta meg a fazont, miattuk volt ilyen tökéletes ez a rövid passzos játék. amikor kivált nagyon hiányzott. most az a legfontosabb, h teljesen felépüljön és az alapozás is jól sikerüljön.
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.06.08. 17:42:24

barca99 írta:Én is hasonlóan vélekedem Iniestáról, mint itt páran. :) Xavival párban ők az elsőszámú irányítók.

Nem egyszer volt már vitám "Messi-fanatikusokkal"... tény, hogy Messi sokszor hasznosabb, főleg amikor egyedül dönti el a meccseket (ráadásul nem egy-két ilyen meccse volt már, és gyanítom lesz is), de amitől ilyen jó ez az idei Barca, az a két spanyol középpályás. Hihetetlen mezőnymunka, emellett Ini rendkívül sokoldalú (kp, baltámadó, Rijkaardnál elég sokat vkp, egyszer még a balhátvéd posztot is rábízta), fut fel alá, labdát szerez, megindul, cselez, kapura lő... na igen, ez az egy pont amiben tényleg gyenge.

Szerintem ezt a játékot, csak akkor lehetne utánozni, ha a kp-inkat vennék meg, és nem a Tridentét.

Posztjukon kétségkívül a legjobbak, hasznosságban meg mikor ki, bár én Iniestát egy minimálisan (a szimpátia miatt) hasznosabbnak érzem.

Főleg, hogy rá nem jellemző a mezőnybe szürkülés, ha nem nem jön be az első pár csel. :P Lehet kifogásokat keresni, hogy fáradtabb, jobban őrzik, Bolívia, de a tény az, hogy idén kevesebbszer tudták tőle szabályosan elvenni a labdát, mint Messitől.

Ráadásul az argentínt jobban is féltem az idő előtti kiégéstől, mert iszonyat tehetség, hamar a csúcsra tud jutni, csak nem tudom meddig tud ott megmaradni (reméljük nagyon sokáig). Ezzel szemben Iniesta évek óta hozza ezt a teljesítményt, kár, hogy az előző két évben nem nőttek fel hozzá... fokozatosan fejlődött, és nem lepne meg, ha tovább maradna a csúcson.

Az Aranylabdát meg kapja aki akarja, ettől még hálistennek nem lesz rosszabb egyik játékosunk sem.
Kifogás??????? Ha te ezt annak nevezed, akkor csináld végig. Komolyan mondom, az ilyen megjegyzésekre pipa vagyok. Nem azért mert kedvelem Messi játékát, hanem azért mert butaságnak tartom. Iniesta éveket óta jól játszik? Messi is de hosszú ideig bajlódott sérülésekkel. messi jóval fiatalabb. Mit vársz tőle?????????????? Leot nagyon tehetségesnek tartom, mint sok szakember

Nem igaz. Nem értek veled egyet, hogy Iniestától kevesebbet vették el szabályosan a labdát. Mind a ketten rengeteget kaptak, az egyszer biztos.
Már miért égne ki korán? Még sokat fog fejlődni, és meglátod, nagyon jó irányító lesz. Messinek még sokat kell fejlődnie, de 21 évesen van ott, ahol Iniesta. Ki is akkor a jobb? A Mu ellene meccsen passzolás Iniesta 86% messi 84%.
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.06.08. 17:41:25

én személy szerint is féltem messit két dologtól, az egyik a "kiégés" a másik pedig mivel ő a dinamikájáról és gyorsaságáról híres, ebben rejlik a tudása, de később, (jópár év múlva) amikor sajnos ő is elkezd öregedni akkor ez majd elkezd szépen kopni de ez nem csak messire igaz hanem minden játékosra is, de talán nála jobban meglátszódik majd, mert ugye tőle várjuk a nagy előretötéseket míg egy középpályásnak nem kell talán annyit előrefutni és ezért talán nem látszik meg rajta

de szerencsére ez még a jövő zenéje
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára faithnomore 2009.06.08. 17:43:15-kor.
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.06.08. 17:29:57

Én is hasonlóan vélekedem Iniestáról, mint itt páran. :) Xavival párban ők az elsőszámú irányítók.

Nem egyszer volt már vitám "Messi-fanatikusokkal"... tény, hogy Messi sokszor hasznosabb, főleg amikor egyedül dönti el a meccseket (ráadásul nem egy-két ilyen meccse volt már, és gyanítom lesz is), de amitől ilyen jó ez az idei Barca, az a két spanyol középpályás. Hihetetlen mezőnymunka, emellett Ini rendkívül sokoldalú (kp, baltámadó, Rijkaardnál elég sokat vkp, egyszer még a balhátvéd posztot is rábízta), fut fel alá, labdát szerez, megindul, cselez, kapura lő... na igen, ez az egy pont amiben tényleg gyenge.

Szerintem ezt a játékot, csak akkor lehetne utánozni, ha a kp-inkat vennék meg, és nem a Tridentét.

Posztjukon kétségkívül a legjobbak, hasznosságban meg mikor ki, bár én Iniestát egy minimálisan (a szimpátia miatt) hasznosabbnak érzem.

Főleg, hogy rá nem jellemző a mezőnybe szürkülés, ha nem nem jön be az első pár csel. :P Lehet kifogásokat keresni, hogy fáradtabb, jobban őrzik, Bolívia, de a tény az, hogy idén kevesebbszer tudták tőle szabályosan elvenni a labdát, mint Messitől.

Ráadásul az argentínt jobban is féltem az idő előtti kiégéstől, mert iszonyat tehetség, hamar a csúcsra tud jutni, csak nem tudom meddig tud ott megmaradni (reméljük nagyon sokáig). Ezzel szemben Iniesta évek óta hozza ezt a teljesítményt, kár, hogy az előző két évben nem nőttek fel hozzá... fokozatosan fejlődött, és nem lepne meg, ha tovább maradna a csúcson.

Az Aranylabdát meg kapja aki akarja, ettől még hálistennek nem lesz rosszabb egyik játékosunk sem.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.06.08. 16:32:08

Andrés Iniesta fórum topikja!
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
haze71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2006.02.28. 09:04:53

2009.06.08. 16:31:54

vkinga írta:
haze71 írta:Sanama és ElBartimaeus! Nagyon jól összefoglaltátok a három játékos produktumát. Örülök, hogy vannak, akik nem csak nézik, hanem látják is azt, ami a pályán történik. Vitathatatlan, hogy Messi megérdemli a díjat, de...
Nem fejezted be. Kíváncsi vagyok a véleményedre.
... de idén nem ő szabott fazont a csapatnak, hanem Ini és Xavi. :D
Válasz küldése