Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Szerinted maradjon még egy szezont?

Igen
14
27%
Nem
38
73%
 
Szavazatok száma: 52
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.11.25. 08:28:29

igazság szerint sztem se rosszabb, mint tavaly volt.csak Pep kivette mellőle Iniestát, ahogy tegnap végre Ini ismét a helyén volt többnyire, Xavi játéka is azonnal feljavult. elég szembetűnő különbség mutatkozott a tegnapi játék és a korábbiak között, ahol Andres csak és kizárólag bal szélen cselezgetett. újfent bebizonyosodott: Xavi és Iniesta csak egymás mellett "létezik", nem szabad őket szétszedni...
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.11.25. 08:23:09

chi omega írta: erősen gondolkodnom kell rajta, hogy láttam-e már jobb középpályást xavinál. zidane jobban cselezett lendületből, meg jobban lőtt, de xavi játékának a minősége, kiegyensúlyozottsága utolérhetetlen.

értsetek jobban a focihoz légyszi, köszi, sziasztok.
Látom nem érted..
Ki beszélt itt arról, hogy Xavi egy sz.r középpályás és nem a legjobb?
Mi csak annyit mondtunk, hogy idén kicsit rosszabb mint tavaly.
Gondolom tavalyi idényt is láttad és ott szinte minden labdája gólpassz volt.
Egyszerűen hihetetlen volt.Idén ez egy kicsit vissza esett nála, szemmel láthatóan.De még mindig akkor vagyok a legnyugottabb amikor Nála van a labda.És ez a kicsi vissza esés annak is köszönhető, hogy az ellenfelek nagyon figyelnek rá, mindig vannak körülötte és így nehezebb megjátszani a labdákat..
chi omega írta:persze ő adott egy látványos kötényt, amit ki lehetett lassítani, aztán csodálkozni. gyerekek vagytok még.
Na szerinted mért örülünk az ilyennek?Na?
Talán azért, mert Ronaldinho óta nagyon keveset látni ilyet és minden egyes ilyen megmozdulás nagyon szembe tűnő..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára levproff 2009.11.25. 08:29:31-kor.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.11.25. 08:19:56

Kedves Chi Omega! Jó ilyen videókat látni,mert ugyan én tudtam, hogy jól játszott,de ezeknek a trükköknek, momentumoknak a felére nem emlékszem. Ezért csodálatos Xavi, sallangmentesen, ugyanakkor mégis technikásan és szép trükköket csinálva, olyan dolgot művel a pályán, amit csak ő tud. Lehet láttunk tőle jobb, vagy összetettebb középpályást játszani, de a maga nemében a leges legjobb. Beszélhetünk itt Fabregasról, meg sem közelíti ezekben, a barca számára nélkülözhetetlen dolgokban Xavit!
chi omega
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2007.10.31. 11:36:58

2009.11.25. 05:42:30

Andris írta:
levproff írta:Ahogy Tamás is írta akármilyen rosszul játszik akármikor tud adni egy szép gólpasszt..ma nem volt benne több sajnos.. :(
ahogy hetek (lassan hónapok) óta nincs benne több. :)

borzasztó formán kívül, de ezzel semmi gond nem lenne a csapatra nézve, nem itt kell keresgélni.
ne haragudjatok, de ti egyszerűen nem vagytok magatoknál. idén nemhogy rosszul, de talán közepesen sem láttam még játszani. ez a meccs sem volt kivétel, xavin átfutott minden akció, folyamatosan pumpálta a vért a támadásokba. egy, azaz egyetlen egy darab labdát adott el, amikor nem az inter kapuja előtt volt.
iniestát közben halálra dícséritek a topicjában, pedig megint sok támadás elakadt rajta. andris a kedvenc játékosom, de ő tényleg nincs formában. persze ő adott egy látványos kötényt, amit ki lehetett lassítani, aztán csodálkozni. gyerekek vagytok még.

http://www.youtube.com/watch?v=3Ryj1cXfpP8

erősen gondolkodnom kell rajta, hogy láttam-e már jobb középpályást xavinál. zidane jobban cselezett lendületből, meg jobban lőtt, de xavi játékának a minősége, kiegyensúlyozottsága utolérhetetlen.

értsetek jobban a focihoz légyszi, köszi, sziasztok.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.22. 00:06:43

levproff írta:Ahogy Tamás is írta akármilyen rosszul játszik akármikor tud adni egy szép gólpasszt..ma nem volt benne több sajnos.. :(
ahogy hetek (lassan hónapok) óta nincs benne több. :)

borzasztó formán kívül, de ezzel semmi gond nem lenne a csapatra nézve, nem itt kell keresgélni.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.11.21. 23:55:37

Ahogy Tamás is írta akármilyen rosszul játszik akármikor tud adni egy szép gólpasszt..ma nem volt benne több sajnos.. :(
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
kisBOJANmaf
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.11.21. 14:39:45
Tartózkodási hely: iharos city

2009.11.21. 14:54:25

az én személyes vélemyényem szerint xavi érdemelné ebben az évben az aranylabdát és ezt ugy mondom hogy nem ö a kedvenc játékosom..még a barcából sem.jelenleg incs nála jobb irányitó középpályás meg jobb futballista sem. :!:
mes que un club!!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.11.10. 10:47:26

Xavi és Puyol is oda érhet a lista legelejére. Nagyon örülök neki, hétről hétre legendákat látunk focizni. Meg kell becsülnünk, hogy ilyen szerencsések lehetünk.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.11.10. 10:39:01

torrestoni írta:VT barátom kicsit bővebben foglalkozott Xavi hétvégi eredményéről.

Fantasztikus ez az ember, játékosként egész egyszerűen zseniális, világklasszis, s minden esély megvan rá, hogy Miguelit is megelőzze. Úgy gondolom meg is érdemelné, már most is. Legenda.
ez baromi jó cikk. Varga Tamás úrnak igencsak van tehetsége az íráshoz.
KépKép
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2009.11.09. 20:32:35

VT barátom kicsit bővebben foglalkozott Xavi hétvégi eredményéről.

Fantasztikus ez az ember, játékosként egész egyszerűen zseniális, világklasszis, s minden esély megvan rá, hogy Miguelit is megelőzze. Úgy gondolom meg is érdemelné, már most is. Legenda.
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.10.26. 08:57:51

A tegnapi meccsen mintha egy kicsit enervált lett volna. Nem adott akkora mélységi labdákat (egyre emlékszem amit Ibranak adott Keita második góljánál). A megszokottnál talán egy kicsivel több eladott labda is fűződik a nevéhez. Persze elég nagy terhelésnek van kitéve hiszen ebben az idénybe még nem nagyon hagyott ki meccset.

Remélem csak én látom rosszul a dolgot, de mintha nem lenne a legjobb formában DE még így is klasszis módon teljesít! Ha így van akkor remélem mihamarabb megtalálja a 100%-o s formáját!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.16. 15:42:12

Ismét lejött, hogy milyen szimpatikus, szerény ugyanakkor ambiciózus játékos, és Ember.
Kép
Avatar
fcgigi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2008.08.15. 13:13:13
Tartózkodási hely: :)

2009.10.07. 16:33:54

Meg tudná mondani valaki, hogy miért lett törölve innen a tegnapi hozzászólásom??? :(
Egyébként csak annyit írtam, hogy megnéztem egy spanyol videót és ott a mi Xavink Csábinak ejti a saját nevét :D
O-le-le, o-la-la, ser del Barca es el millor que hi ha
Barca-drukkernek lenni a legjobb dolog a világon
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2009.10.06. 21:22:02

XAVI TOPIK!
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2009.10.06. 20:53:55

Ilúvatar írta:
faithnomore írta:ez am így jó is lenne csak úgy tudom a spanyolok nem ejtik ki a V betűt hanem helyette B-t mondanak..... ezért innen okulva talán a Sabi lenne a legjobb :lol:
Sabi?! na ez arcul ütött engem :oops: Nálam marad a Xavi és kész :twisted:


Viszont ezt a Krkic -et hogy ejtik ki? :twisted: kirikic? :oops: :lol:
XAVI-Sávi KRKIC-Krkity Krkic 100 százalék,Xavi csak 80...
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
Bogika87
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 308
Csatlakozott: 2007.02.09. 18:05:40

2009.10.06. 03:14:05

Jajjj hát mi a "bibi" a képen???:D
Naughty Naughty Xaviiiiii :roll: :roll: :P :P :twisted:
Kép
Bocsika ha volt... :oops:
¡¡¡ Boti, boti, boti Madridista qui no boti!Salude los Campeones!!!
¡¡¡ Copa,Lliga i Champions!!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2009.09.01. 00:06:39

faithnomore írta:ez am így jó is lenne csak úgy tudom a spanyolok nem ejtik ki a V betűt hanem helyette B-t mondanak..... ezért innen okulva talán a Sabi lenne a legjobb :lol:
Sabi?! na ez arcul ütött engem :oops: Nálam marad a Xavi és kész :twisted:


Viszont ezt a Krkic -et hogy ejtik ki? :twisted: kirikic? :oops: :lol:
KépKép
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2009.08.31. 23:58:20

Kösz Barca99. :)
Avatar
Bogci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.05.15. 21:42:23
Tartózkodási hely: Kardoskút

2009.08.30. 02:26:09

Köszi srácok , meg vagyok elégedve a válaszokkal :D ....bár lehet sosem tudjuk meg hogyan kell ejteni a nevét.....micsoda tragédia....xD .......Bár lehet egy spanyol vagy katalán közvetítés közben kiderülne!!!!! :roll:
ElBartimaeus írta: Megkérdeztem spanyol tanáromat még régebben
áááááj de irigyellek hogy spanyolul tanulhatsz :oops: :roll: :)
Visca el Barca!!!
PeAcEeEeE!!!
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.08.30. 02:14:05

danikaa10 írta:
ElBartimaeus írta:Megkérdeztem spanyol tanáromat még régebben, hogy az X-et hogy ejtik és azt mondta, hogy van, hogy Cs-nek, van, hogy S-nek. Xavi nevében az A-n nincs hacento (hangsúlyjel), ezért a Sávit nem tartom valószínűnek, mert túlságosan kiemelné az első szótagot. (Avagy csak én vagyok hülye és azért nem rakják ki, mert amúgy is oda esne. :) ) Ezért én a Savit tartom valószínűnek, de ez abszolút nem 100% főleg, ha figyelembe vesszük a katalán vonatkozásokat, aminek végképp nem tudom a kiejtési szabályait. :D Remélem segítettem. ;)
Hát igen ebbe van valami, de azért én Sávinak fogom hívni továbbra is. :lol:
ez am így jó is lenne csak úgy tudom a spanyolok nem ejtik ki a V betűt hanem helyette B-t mondanak..... ezért innen okulva talán a Sabi lenne a legjobb :lol:
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.30. 02:11:25

ElBartimaeus írta:Megkérdeztem spanyol tanáromat még régebben, hogy az X-et hogy ejtik és azt mondta, hogy van, hogy Cs-nek, van, hogy S-nek. Xavi nevében az A-n nincs hacento (hangsúlyjel), ezért a Sávit nem tartom valószínűnek, mert túlságosan kiemelné az első szótagot. (Avagy csak én vagyok hülye és azért nem rakják ki, mert amúgy is oda esne. :) ) Ezért én a Savit tartom valószínűnek, de ez abszolút nem 100% főleg, ha figyelembe vesszük a katalán vonatkozásokat, aminek végképp nem tudom a kiejtési szabályait. :D Remélem segítettem. ;)
Hát igen ebbe van valami, de azért én Sávinak fogom hívni továbbra is. :lol:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.30. 02:06:46

Megkérdeztem spanyol tanáromat még régebben, hogy az X-et hogy ejtik és azt mondta, hogy van, hogy Cs-nek, van, hogy S-nek. Xavi nevében az A-n nincs hacento (hangsúlyjel), ezért a Sávit nem tartom valószínűnek, mert túlságosan kiemelné az első szótagot. (Avagy csak én vagyok hülye és azért nem rakják ki, mert amúgy is oda esne. :) ) Ezért én a Savit tartom valószínűnek, de ez abszolút nem 100% főleg, ha figyelembe vesszük a katalán vonatkozásokat, aminek végképp nem tudom a kiejtési szabályait. :D Remélem segítettem. ;)
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.30. 01:52:06

Bogci írta:Na most akkor (biztosra veszem ezt már kérdezték itt de akkor én még nem voltam itt és keresgélni meg nem tudok oldalak közt-de ez nem ide tartozik)
Hogyan is kell kiejteni a mi aranylábú közzéppályás klasszisunk nevét ??? :lol:
Annyi féle képen hallottam már a kommentátoroktól ...Xavi ? ,Xávi? , Xabi ? , Xábi ? , Sábi ?, Szábi ? , Csabi ? , Csábi? :lol:
Valaki biztos tudja és meg is írja nekem ha van olyan kedves :)
Szerintem Sávi. :roll:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
Bogci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.05.15. 21:42:23
Tartózkodási hely: Kardoskút

2009.08.30. 01:45:30

Na most akkor (biztosra veszem ezt már kérdezték itt de akkor én még nem voltam itt és keresgélni meg nem tudok oldalak közt-de ez nem ide tartozik)
Hogyan is kell kiejteni a mi aranylábú közzéppályás klasszisunk nevét ??? :lol:
Annyi féle képen hallottam már a kommentátoroktól ...Xavi ? ,Xávi? , Xabi ? , Xábi ? , Sábi ?, Szábi ? , Csabi ? , Csábi? :lol:
Valaki biztos tudja és meg is írja nekem ha van olyan kedves :)
Visca el Barca!!!
PeAcEeEeE!!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.08.27. 20:32:53

ziipp írta:Xavinak amúgy van felesége, barátnője vagy valami?
Itt a 9. képen.
Válasz küldése