Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.07.06. 15:01:48

http://www.youtube.com/watch?v=sSvk-FWHw0Q

Itt van a Mexikó elleni teljesítménye. Nem a hasraesős, áll leejtős fajta. :D Két sarkazásából is indulhatott Mexikó, az egyik nincs is benne a videóban. A letámadása ami nagyon tetszik.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2011.07.06. 14:48:27

Jeffren megy a Valenciába lehet. Remélem igaz a hír, jól járna mindenki ezzel szerintem, mehetne Joaquin helyére, egy fiatal és támadó szellemű csapatba, mi meg látnánk valami kis pénzt érte... Itt már úgyse lenne jövője.

A Cesc-es cikkhez meg annyit fűznék hozzá, hogy láthatjuk, egyértelműen tesz azért hogy idejöjjön, nem úgy mint tavaly. Nekem ez "szimpatikus" tőle - ha Arsenal fan lennék elküldeném a fenébe -, végre tesz is azért, hogy megértse Wenger hogy ő biza menni akar... Az megint más kérdés hogy létszükség-e ide, de erről folyik a vita itt 3 hete - éve :D -, ezt most nem kezdeném el az elejéről. De ezek után csodálkoznék ha nem jönne, az Arsenalnak se lenne jó, ha olyan kapitánya lenne jövőre, akiben még kevesebb a motiváció mint idén, és már a szurkolók se szeretik - kikerült az Arsenal örök legjobb csapatából(szurkolói összeállítás) a sport.es szerint. Ezek után én már biztosra veszem, hogy idén jön, örülnék is neki, legalább lezárnánk ezt a hercehurcát végre. :roll:

Sanchez meg nem lepett meg, ugyan azt hozta, amit szokott. Tényleg volt pár pontatlan passza, de ez lehet a szezon végi fáradtság is, na meg azt is figyelembe kell venni, hogy nem könnyíti meg a koncentrációját az sem, hogy még nem zártuk le az igazolását... De most remélem mindenki láthatta, hogy a felállt védelemmel szemben is tud érvényesülni, és nem kell neki 10 méter ahhoz, hogy megcsináljon egy cselt - többen ezt állították róla a videók alapján -, kb egy helyben állva is megveri a védőjét ha kell... Plusz azt is, hogy nem egy önző cselgép, sok szép passza volt, és az egyérintős játék is fekszik neki azért... Jó lesz ő ide érzésem szerint, csak jelentenék már be... :roll:
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2011.07.06. 14:17:06

ab1daL írta:Az áráról meg annyit: ha egy Karim Benzema került 35 millióba, akkor a chileiért röhögve kilehet fizetni ennyit.
Viccesebb Caroll-hoz hasonlítani :lol: :lol: :lol: :lol:
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Galen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2011.01.15. 14:26:06

2011.07.06. 14:15:45

ab1daL írta:Tegnap megnéztem este ismétlésben a Chile-Mexikó meccs második félidejét. Talán nem titok, hogy ki miatt. Hát mit is mondjak? Eddig is tudtam hogy nem egy botlábú gyerek, de ezek után nincs miről beszélni. Gyors, inkább villámgyors, jól tartja a labdát, nagyszerű meglátásai vannak, jól cselez, Chile is sok és rövid passzos játékot játszik, letámad, jól lő, nem önző, stb. Egy negatívuma volt talán; néhány indítása pontatlan volt. Az áráról meg annyit: ha egy Karim Benzema került 35 millióba, akkor a chileiért röhögve kilehet fizetni ennyit.
Minden szavaddal egyetértek, bár asszem mindannyian tudjuk ( Te is), hogy ezek nem reális így nem is összemérhető árak. nagyon elszaladt a ló a játékospiacon, de meglátásom szerint ez rendeződni fog pár éven belül, bár ezt csapatok vagy akár bajnokságok anyagi tönkremenetele is megelőzheti..

De (sajnos) jelen helyzetben Sanchez-ért bezony vaskos ajrókat kell kiperkálni. Csak mostmár igazoljunk, zárjuk le, nyugodjanak meg a kedélyek, pihenjenek az újak és a régiek, aztán meg jöhet a felkészülés..

( és reményeim szerint a sPanyol szuperkupa, európai szuperkupa győzelem... meg a következő bajnoki cím...meg aaaa következő Bl cím :P)

Ne legyünk telhetetlenek, elég ha ezeket behúzzuk majd :D
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.07.06. 14:05:19

Tegnap megnéztem este ismétlésben a Chile-Mexikó meccs második félidejét. Talán nem titok, hogy ki miatt. Hát mit is mondjak? Eddig is tudtam hogy nem egy botlábú gyerek, de ezek után nincs miről beszélni. Gyors, inkább villámgyors, jól tartja a labdát, nagyszerű meglátásai vannak, jól cselez, Chile is sok és rövid passzos játékot játszik, letámad, jól lő, nem önző, stb. Egy negatívuma volt talán; néhány indítása pontatlan volt. Az áráról meg annyit: ha egy Karim Benzema került 35 millióba, akkor a chileiért röhögve kilehet fizetni ennyit.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2011.07.06. 13:59:20

Úgy látszik most már Cesc is egyre tökösebb, nyomást gyakorol Wengerre. Amennyiben nem megy el az ázsiai túrára, akkor nincs miről beszélni, jönni fog.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.06. 12:41:51

MichaaBee írta:
Messithebest írta:
Ennek mi a lényege? Forditóval sem tudtam sokat kihozni belőle....
A csapattársa, Isla mondja el, hogy Alexis nagyon a Barcába akar jönni és hogy keményen dolgozik. Kb ennyi.
Köszi. Ez jó hír, legalább nem írna alá ilyen City-félékhez...
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2011.07.06. 12:36:46

Messithebest írta:
Ennek mi a lényege? Forditóval sem tudtam sokat kihozni belőle....
A csapattársa, Isla mondja el, hogy Alexis nagyon a Barcába akar jönni és hogy keményen dolgozik. Kb ennyi.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.07.06. 12:33:57

Ennek mi a lényege? Forditóval sem tudtam sokat kihozni belőle....
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.06. 12:24:45

Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.07.06. 08:15:46

Azon az 5-7 millión, már ha valóban annyiról van szó, akkor azért szól a vita, mert ahogy mások is említették: ha kifizetnénk, többet kérnének. Ráadásul Rosell se szeretne hozzájárulni az Abra/Perez/Citeh-féle árrobbanáshoz. Sok csapat tárgyalás nélkül egyből fizetett, ebből lettek az olyan üzletek mint Kaka,Ibra, stb. Én örülök h alaposan megtárgyaljuk az ügyeket, főleg h az ifijeink vannak olyan jók h ha nem jön össze egy transzfer, akkor is van kit berakni helyette.
Mascherano esete pl példaértékű. Eleinte 30 millióra taksálták, akár még többre, elkezdtünk tárgyalni, a játékos is beleszólt a dologba, végül 20 milla alatt megkaptuk, ami nagyon kevés egy olyan jó és univerzális játékosért.
A Fifa egy szégyen
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.07.06. 08:08:20

Szerintem sem sokat számít 4-5m Euro ilyen keretekben, sokkal inkább más oka van, hogy nem adják csak úgy oda. Gondoljatok bele. Ha most csak úgy odalöknének egy 5m-val nagyobb ajánlatot, legközelebb még 5m-val többet kérnének,mert hát az még megadható összeg... Aztán főleg ha Fabregasról van szó, még kevésbé akarnak pénzt kiadni.

Bár azt nem értem miért nem jön itt szóba,hogy esetleg Cesc lemond évi 1m-ról? Szerintem simán megtenné.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.07.06. 08:02:03

Na írok egy összeesküvés elméletet! :lol: Én iszonyat Laporta ellenes vagyok, ezt előre leszögezném, így talán negatív elfogultsággal beszélek róla!De véleményem szerint ment a csapatnak, s állandóan a mutassuk meg kinek nagyobb a dömpere az oviban gyereket játszott, s „kitalálta”, hogy mekkora „Istenné” válna a szurkolók szemében, ha hazahozná Cesc-t!És azóta ez húzódik, most már Rossell meg úgy van vele, hogy mutat egy fityiszt az előző vezetésnek!Laporta Ibránál is szent meggyőződésem azért hozta ide, mert a Real költötte a pénzt, vitt 2 sztárt, s nem akart lemaradni, s megakarta mutatni, hogy Fuck you gyerekek ilyet mi is tudunk!
És olykor sem szakmai sem pénzügyi indok nem volt 1-1 játékos megszerzésére!Lehet sokszor szidni Pep-et, hogy nem tud igazolni, de ő csak azt mondja, hogy kellene xy, nem ő fizeti ki, s nem ő tárgyal!Szintén meggyőződésem Rossell a büdös életben nem fizetett volna Ibráért annyit!

Fecooo írta meg jól, Laporta szurkoló volt, s véleményem szerint teljesen alkalmatlan a vezetésre!

Nah azért mert nem bírtad, szíved joga, hülyeséget ne írj. Rengeteget köszönhetünk neki, és sokkal inkább BARCA "módi" mint Rosell, aki egyből leállt szájkaratézni, meg nagyképűsködni. Attól,h Laportának voltak rosszabbnak mondható igazolásai,még nem rossz vezető, és nem felejtődik el az a rengeteg pozitív dolog amit tett a klubbért. Ozsi

Rossell közgazdász a pénzügyi háttér biztosítása a legfontosabb!És ez nagyon fontos, mert abszurd de a jövőre kell mindig gondolni, s mi van ha 20 év múlva kiesünk?!

On: nem kell idegeskedni, teljesen egyet értek abban, inkább skótoskodjunk 4-5 millió eurókkal, mint herdáljuk a pénzt!Azért nem egy újjá épülő csapatról beszélünk, ahova égető lenne 1-2 meghatározó játékos!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.06. 07:37:02

d írta:100 milliót hagytak ott a boltokban az emberek. Ebből jön le a nem kevés adó, gyártási, forgalmazási költségek, majd a maradékon osztozik az adidas, a játékos és a klub. 100 milliós vételi árakat nem lehet csak egy szezon alatt behozni... de: az biztos, hogy Fabregas is piszok jó marketingfogása lehet a csapatnak (is).

5-7 millió nem elhanyagolható összeg. Nyilván a Barca gazdasági szakemberei is osztanak-szoroznak, melyik játékosból mennyi pénzt látnánk. És végül van egy olyan faktor is, hogy mennyire van szükség szakmailag Fabregasra, vagy Sanchezre. Ha olyan baromi nagy, nélkülözhetetlen, létfontosságú igazolás lenne Csecs, akkor már itt lenne. Az igazság az, hogy Sanchez sem nélkülözhetetlen, sőt, a valóság az, hogy jelenleg senkiért nem érdemes bankot robbantania a csapatnak.

Július 5. van. Két hónap van még hátra az átigazolási szezon végéig és 3 hét az alapozás megkezdéséig. Ne siessünk. Találjuk meg a legmegfelelőbb megoldást, harcoljuk ki a legésszerűbb árat. Az van, hogy a Barca is fejőstehén lett a világ szemében, akit le lehet húzni, mert valóban képesek kidobni 15-20 miliókat olyan játékosokért, akik talán pályára se lépnek a klubban. Ezen változtatni kell.

Nem vagyok Rosell-párti, ó, nagyon is nem. De az ő regnálása és Zubi kinevezése óta a létrejött transzferek baromira jól sikerültek. Mascherano, Afellay mind megértek minden kiadott eurocentet és Adriano sem volt haszontalan.
Ismétlem: július 5-én én még bizalommal tekintek az elkövetkezendő hetek felé.
De ha nem lenne ennyire fontos a vezetőségnek vagy Pepnek Fabregas, akkor nyilván nem égetnénk magunkat már 3. éve azzal, hogy hajtjuk egész nyáron. Ha pedig olyan fontos, hogy képesek vagyunk lejáratni magunkat miatta, akkor nehogy már 5-7 millión szőrözzünk, miközben amúgy is 35-40 millióról beszélünk.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.06. 06:52:07

PlayMaker írta: Csak annyit fűznék hozzá gazdasági szemmel, hogy azokat a mezeket le is kellett gyártani. Magyarul volt egy költsége. A bevétel meg a profit messze nem ugyanaz. Meglehet a 100millás bevételből 1,5m volt a profit... (nyilván több egyébként...)
szerintem egy mez árában lehet kb 70%os profit. azt sem szabad elfelejteni,hogy a madrid a játékosok reklámjaiból befolyó pénznek a felét megkapja. ilyen máshol nincs. cé pedig elég magas értéket képvisel ilyen téren,így nem lepne meg,ha összességében tényleg visszajött volna az ára.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.06. 01:16:46

100 milliót hagytak ott a boltokban az emberek. Ebből jön le a nem kevés adó, gyártási, forgalmazási költségek, majd a maradékon osztozik az adidas, a játékos és a klub. 100 milliós vételi árakat nem lehet csak egy szezon alatt behozni... de: az biztos, hogy Fabregas is piszok jó marketingfogása lehet a csapatnak (is).

5-7 millió nem elhanyagolható összeg. Nyilván a Barca gazdasági szakemberei is osztanak-szoroznak, melyik játékosból mennyi pénzt látnánk. És végül van egy olyan faktor is, hogy mennyire van szükség szakmailag Fabregasra, vagy Sanchezre. Ha olyan baromi nagy, nélkülözhetetlen, létfontosságú igazolás lenne Csecs, akkor már itt lenne. Az igazság az, hogy Sanchez sem nélkülözhetetlen, sőt, a valóság az, hogy jelenleg senkiért nem érdemes bankot robbantania a csapatnak.

Július 5. van. Két hónap van még hátra az átigazolási szezon végéig és 3 hét az alapozás megkezdéséig. Ne siessünk. Találjuk meg a legmegfelelőbb megoldást, harcoljuk ki a legésszerűbb árat. Az van, hogy a Barca is fejőstehén lett a világ szemében, akit le lehet húzni, mert valóban képesek kidobni 15-20 miliókat olyan játékosokért, akik talán pályára se lépnek a klubban. Ezen változtatni kell.

Nem vagyok Rosell-párti, ó, nagyon is nem. De az ő regnálása és Zubi kinevezése óta a létrejött transzferek baromira jól sikerültek. Mascherano, Afellay mind megértek minden kiadott eurocentet és Adriano sem volt haszontalan.
Ismétlem: július 5-én én még bizalommal tekintek az elkövetkezendő hetek felé.
PlayMaker
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2011.06.01. 21:40:19
Tartózkodási hely: London, UK

2011.07.06. 00:25:43

Kardi írta:Szerintem ezek a különbségek bőven kiküszöbölhetőek lennének....nézzük csak azt hogy mikor C. Ronaldo érkezett a Real Madridhoz 1. szezon januárjában csak Madrid városában a hivatalos boltban visszajött a C. Ronaldo-s mezekből 100(!!!!)millió euro, vagyis több mint amennyit ki adott érte a klub. Én is egyet értek azokkal akik viccesnek tartják ezt a 5-7millión való vitázást, nem tudom elképzelni hogy Fabregas mez nem fogyna, főleg mivel már annyira kivan rá éhezve sok Barca szurkoló. :wink:
Csak annyit fűznék hozzá gazdasági szemmel, hogy azokat a mezeket le is kellett gyártani. Magyarul volt egy költsége. A bevétel meg a profit messze nem ugyanaz. Meglehet a 100millás bevételből 1,5m volt a profit... (nyilván több egyébként...)
Avatar
Kardi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 882
Csatlakozott: 2008.06.20. 13:34:51
Tartózkodási hely: Baranya megye, Pécs

2011.07.06. 00:16:49

Szerintem ezek a különbségek bőven kiküszöbölhetőek lennének....nézzük csak azt hogy mikor C. Ronaldo érkezett a Real Madridhoz 1. szezon januárjában csak Madrid városában a hivatalos boltban visszajött a C. Ronaldo-s mezekből 100(!!!!)millió euro, vagyis több mint amennyit ki adott érte a klub. Én is egyet értek azokkal akik viccesnek tartják ezt a 5-7millión való vitázást, nem tudom elképzelni hogy Fabregas mez nem fogyna, főleg mivel már annyira kivan rá éhezve sok Barca szurkoló. :wink:
Kép
.:El Barça es Mes Que un Club!:.
Brian 20

2011.07.05. 23:46:09

Barcaforever írta:
Tocy írta:Én tényleg csak azt nem vágom, hogy miért kell 5-7 millió eurókon vitázni. Ha kell Cesc, akkor kell, ha nem, akkor meg hagyjuk már. Nem 15 milla a differencia, hanem 35öt adnánk kb 40 helyett. Ezen nehogy már fennakadjunk...
5-7 millió euro....

Először üljenek már le azok az emberek, akik ezen az "5-7 millión" vannak kiakadva és számolják már ki. Ez több, mint 1,5 milliárd Ft.Mögöttünk nincs egy arab,amerikai vagy orosz milliárdos, aki heccből dobálja ki a pénzt az ablakon.

Itt bizony komoly adósságok vannak, mint szinte a világon az összes csapatnál és igen is számít az a 5-7 millió euro, ami még egy olyan nagy klub, mint a Barcelona esetében is igen nagy összeg.

Számít? Mégis mennyit számít az az 5-7 millió. Mikor ezen múlik a csapat jövő évi teljesítménye. Előre kell egy ember (talán kettő is) Fabregas annyira nem.
Nem lehet annyira rossz a Barca szezonja, hogy anyagilag ne férne bele. Révén mindenidők legeredményesebb csapatával dolgozik Pep.
Ha már eladtuk a mezünket akkor igenis kell, hogy legyen értelem.
Rossel eddig nem sok mindent csinált, a Laporta által felhalmozott sikerekből éltünk ebben az évben.
Venni egy olcsóbb kevésbé megfelelő játékost és bukni a bajnokságot, BL-t kupát ugyanúgy belekerül 5-7 millióba. Kell ide a chilei
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2011.07.05. 23:40:32

az-az "apró" 5-7 millió az felér egy játékos éves fizetésével! (na jó, Xavi, Iniesta,Messi kivételével , bárkit ki lehet fizetni ennyi pénzből) szóval ez nem kevés pénz!
de az is igaz hogy ezzel a totojázzással sem megyünk sokra 45 milliónk van igazolni erre 2 játékosnak is itt udvarolgatnak már hetek óta, lassan lépni kéne! valaki megvenni és lezárni az igazolásokat!
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2011.07.05. 22:56:11

Tocy írta:Én tényleg csak azt nem vágom, hogy miért kell 5-7 millió eurókon vitázni. Ha kell Cesc, akkor kell, ha nem, akkor meg hagyjuk már. Nem 15 milla a differencia, hanem 35öt adnánk kb 40 helyett. Ezen nehogy már fennakadjunk...
5-7 millió euro....

Először üljenek már le azok az emberek, akik ezen az "5-7 millión" vannak kiakadva és számolják már ki. Ez több, mint 1,5 milliárd Ft.Mögöttünk nincs egy arab,amerikai vagy orosz milliárdos, aki heccből dobálja ki a pénzt az ablakon.

Itt bizony komoly adósságok vannak, mint szinte a világon az összes csapatnál és igen is számít az a 5-7 millió euro, ami még egy olyan nagy klub, mint a Barcelona esetében is igen nagy összeg.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.05. 22:37:05

Tocy írta:Én tényleg csak azt nem vágom, hogy miért kell 5-7 millió eurókon vitázni. Ha kell Cesc, akkor kell, ha nem, akkor meg hagyjuk már. Nem 15 milla a differencia, hanem 35öt adnánk kb 40 helyett. Ezen nehogy már fennakadjunk...
1. Rossel már nyilatkozta, h 40-et nem ad Fabregasért, ezért nem adja meg a 40-et és ink 35-öt ad
2. lehet, h így futja csak ezt a két játékost megvenni, és ha az egyikért 5-tel többet adunk, akkor nem tudjuk mind2-t megvenni, mert akkor 5 millió kéne majd pluszba eladásból
szvsz
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.05. 22:31:52

Tocy írta:Én tényleg csak azt nem vágom, hogy miért kell 5-7 millió eurókon vitázni. Ha kell Cesc, akkor kell, ha nem, akkor meg hagyjuk már. Nem 15 milla a differencia, hanem 35öt adnánk kb 40 helyett. Ezen nehogy már fennakadjunk...
Ez Cesc esetében presztízs kérdés, de legfőképp ésszerű gondolkodás a vezetőség részéről. Ha most megadnánk azt a pár millát magunk alatt vágnánk a fát. Az Udine is akkor joggal mondhatná, hogy adjuk már meg az a + X millát ne szórakozzunk. Majd jövőre kb minden igazolásnál már ez lenne. Ezért kellenek a tárgyalások, hogy az álláspontokat közelebb vigyék a mindkét fél számára előnyös üzletre.
Elhiheted én is unom itt ezt a huza-vonát, de inkább jöjjön X személy 4-5 vagy 1 héttel később, de akkor olcsóbban. Hiába nem az én zsebemből megy, ez a normális a klub részéről is.
Kép
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.05. 22:20:46

Én tényleg csak azt nem vágom, hogy miért kell 5-7 millió eurókon vitázni. Ha kell Cesc, akkor kell, ha nem, akkor meg hagyjuk már. Nem 15 milla a differencia, hanem 35öt adnánk kb 40 helyett. Ezen nehogy már fennakadjunk...
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.05. 21:38:00

http://barcanoticias.blog.hu/
Érdekes hírek a Mundóról és a Sportról.(az első 3)
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Válasz küldése