Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.07.12. 00:48:54

Lionel Kicsi Messi írta:
messibingyo írta:Ma ejjel hanykor lesz a merkozes Messieknek???
Hajnali 2.45
Én csak annyit mondanék:SOKÁ 8)
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Lionel Kicsi Messi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 988
Csatlakozott: 2007.12.28. 12:51:09
Tartózkodási hely: Kaposvár

2011.07.12. 00:07:21

messibingyo írta:Ma ejjel hanykor lesz a merkozes Messieknek???
Hajnali 2.45
Kép
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.07.11. 23:50:55

messibingyo írta:Ma ejjel hanykor lesz a merkozes Messieknek???
bingyo
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.07.11. 23:48:21

Ma ejjel hanykor lesz a merkozes Messieknek???
bingyo
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.07.11. 22:49:09

El fanático írta:Ha elolvastad volna, amit írtam - mivel hiivatalos infó - akkor láthatnád, de a kezdő 11 névsorából is kiderül: 4-2-1-3 a felállás és Leo irányítót játszik a 3 csatár mögött, azaz ő az 1, di Maria, Higuaín és Agüero meg a 3.
Könyörgöm tanuljatok már meg olvasni is, mert le van írva normálisan az egész lentebb, ti meg 5 hozzászólás óta hülyeségek írkáltok, mert egy Romero - Zabaleta, Burdisso, G. Milito, Zanetti - Macherano, Gago - Messi - Agüero, Higuaín, Di Maria felállást nem tudok értelmezni, ha már visszaolvasni luxus - pedig jól látható, hogy nem 4-2-3-1!
Szerintem egy kicsit túlreagálod a dolgot. :lol: (Mintha amúgy kötelező lenne itt bárki hozzászólását olvasni.)

Tényleg bszott nagy különbség van a 4-2-3-1 és a 4-2-1-3 között. Tessék:

-------------Romero----------
Zabaleta--Burdisso--Milito--Zanetti
----------Mascherano--Gago-------
-----------------Messi--------------
Agüero--------Higuaín-----Di Maria


----------------Romero--------------
Zabaleta--Burdisso--Milito--Zanetti
-----------Masherano--Gago--------
Agüero---------Messi------Di Maria
---------------Higuaín----------------

Nyugodtan megírhatod, ha nincs valamiben igazam, érvekkel meggyőzhetsz, de ez most egy ordas nagy...

Az általam felvázolt taktikában Messi irányít Di Maria és Agüero pedig szélről induló támadók. Ebben tkp. mi nem igaz? "A kezdő tizenegy névsorából is kiderül..." :lol: Tényleg, a 4-2-3-1 sehogy nem jön ki belőle. Mintha 2006-ban a franciák nem ugyanazt a formációt játszották volna, a csatár mögött Zidanenal irányítóban.

A kioktatás inkább akkora tartogasd, amikor jogos, mert különben neked lesz kellemetlen.
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.11. 22:15:12

El fanático írta:
Tocy írta:
Az, hogy egy szövegben hova van rakva a gondolatjel, és ezzel a felállás hogy van felvázolva, még nem jelenti azt, hogy a pályán is így lesz. És én is azt tartom valószínűnek, hogy nem 3 csatár+Messi lesz, hanem elöl Higuain, mögöttük pedig ez a maradék 3.
Pedig az Argentin sajtó kifejezetten arról ír, hogy Messi irányítót fog játszani és előtte 3 csatár, ha valószínű számotokra-ha nem! Ez a 4-2-1-3as felállás, amit Maradona is kipróbált a Vbn.

De nem fogok én veletek vitatkozni, írkáljátok a felállásokat - tőlem aztán 7-2-1re is írkálhatjátok, ha nem értitek meg amit az ember elmond. :roll:
Te pedig ne fórumozz, ha nem bírod elviselni, hogy a másiknak más véleménye is lehet.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.07.11. 22:10:16

Tocy írta:
Az, hogy egy szövegben hova van rakva a gondolatjel, és ezzel a felállás hogy van felvázolva, még nem jelenti azt, hogy a pályán is így lesz. És én is azt tartom valószínűnek, hogy nem 3 csatár+Messi lesz, hanem elöl Higuain, mögöttük pedig ez a maradék 3.
Pedig az Argentin sajtó kifejezetten arról ír, hogy Messi irányítót fog játszani és előtte 3 csatár, ha valószínű számotokra-ha nem! Ez a 4-2-1-3as felállás, amit Maradona is kipróbált a Vbn.

De nem fogok én veletek vitatkozni, írkáljátok a felállásokat - tőlem aztán 7-2-1re is írkálhatjátok, ha nem értitek meg amit az ember elmond. :roll:
Kép
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.11. 21:49:31

Tocy írta:
El fanático írta:
barca99 írta: Ez egy 4-2-3-1-nek látszik, ahol van egy befejező csatár, mögötte irányítóban Messi.
Ha elolvastad volna, amit írtam - mivel hiivatalos infó - akkor láthatnád, de a kezdő 11 névsorából is kiderül: 4-2-1-3 a felállás és Leo irányítót játszik a 3 csatár mögött, azaz ő az 1, di Maria, Higuaín és Agüero meg a 3.
Könyörgöm tanuljatok már meg olvasni is, mert le van írva normálisan az egész lentebb, ti meg 5 hozzászólás óta hülyeségek írkáltok, mert egy Romero - Zabaleta, Burdisso, G. Milito, Zanetti - Macherano, Gago - Messi - Agüero, Higuaín, Di Maria felállást nem tudok értelmezni, ha már visszaolvasni luxus - pedig jól látható, hogy nem 4-2-3-1!
Az, hogy egy szövegben hova van rakva a gondolatjel, és ezzel a felállás hogy van felvázolva, még nem jelenti azt, hogy a pályán is így lesz. És én is azt tartom valószínűnek, hogy nem 3 csatár+Messi lesz, hanem elöl Higuain, mögöttük pedig ez a maradék 3.
Pontosan ...
(Jó éjt, megyek szundizni, hajnalban meccs, utána meló :evil: )
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.11. 21:40:22

El fanático írta:
barca99 írta: Ez egy 4-2-3-1-nek látszik, ahol van egy befejező csatár, mögötte irányítóban Messi.
Ha elolvastad volna, amit írtam - mivel hiivatalos infó - akkor láthatnád, de a kezdő 11 névsorából is kiderül: 4-2-1-3 a felállás és Leo irányítót játszik a 3 csatár mögött, azaz ő az 1, di Maria, Higuaín és Agüero meg a 3.
Könyörgöm tanuljatok már meg olvasni is, mert le van írva normálisan az egész lentebb, ti meg 5 hozzászólás óta hülyeségek írkáltok, mert egy Romero - Zabaleta, Burdisso, G. Milito, Zanetti - Macherano, Gago - Messi - Agüero, Higuaín, Di Maria felállást nem tudok értelmezni, ha már visszaolvasni luxus - pedig jól látható, hogy nem 4-2-3-1!
Az, hogy egy szövegben hova van rakva a gondolatjel, és ezzel a felállás hogy van felvázolva, még nem jelenti azt, hogy a pályán is így lesz. És én is azt tartom valószínűnek, hogy nem 3 csatár+Messi lesz, hanem elöl Higuain, mögöttük pedig ez a maradék 3.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.07.11. 21:36:57

barca99 írta: Ez egy 4-2-3-1-nek látszik, ahol van egy befejező csatár, mögötte irányítóban Messi.
Ha elolvastad volna, amit írtam - mivel hiivatalos infó - akkor láthatnád, de a kezdő 11 névsorából is kiderül: 4-2-1-3 a felállás és Leo irányítót játszik a 3 csatár mögött, azaz ő az 1, di Maria, Higuaín és Agüero meg a 3.
Könyörgöm tanuljatok már meg olvasni is, mert le van írva normálisan az egész lentebb, ti meg 5 hozzászólás óta hülyeségek írkáltok, mert egy Romero - Zabaleta, Burdisso, G. Milito, Zanetti - Macherano, Gago - Messi - Agüero, Higuaín, Di Maria felállást nem tudok értelmezni, ha már visszaolvasni luxus - pedig jól látható, hogy nem 4-2-3-1!
Kép
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.11. 18:42:01

shutterisland írta:én ezt játszatnám :

-----------------romero----------------
zabaleta---masch--burdisso--zanetti
---------cambiasso--banega----------
----------------pastore----------------
messi---------higuain----------aguero
Igen, én is így állnék fel, de a mai(holnapi) kezdőből adódóan az lentebbi kezdőm lenne az ideális.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2011.07.11. 18:35:57

én ezt játszatnám :

-----------------romero----------------
zabaleta---masch--burdisso--zanetti
---------cambiasso--banega----------
----------------pastore----------------
messi---------higuain----------aguero
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.07.11. 17:20:19

Én egyáltalán nem így látom, de holnap hajnalban kiderül. Ez a Costa Rica és félamatőr csapat, régen rossz, ha egy Mascherano - Gago kettős nem képes tartani a középpályájukat. :)
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2011.07.11. 17:07:33

barca99 írta:
Alberto10 írta:
Nekem ebből nem jön le, hogy még hátrébb lenne (az már gyakorlatilag a védővonal :) ). Ez egy 4-2-3-1-nek látszik, ahol van egy befejező csatár, mögötte irányítóban Messi. Szerintem bíztató ez a taktika (bár az elmúlt két meccs után minden változás az), esetleg Pastore mehetne a csatár mögé, Messi pedig szélre. És persze Gago helyett egy igazi labdarúgó.
Gyakorlatilag Cambiasso helyére került Gago, Banega helyett pedig Di Maria lesz kezdő, ami nyilvánvalóan szerkezetváltáshoz vezet. Azonban eddig három védekezni képes középpályás játszott mögötte (Cambiasso, Banega, Masche), most csupán a nem túl acélos Gago, és ugye a kapitány. Ez mindenképp arra enged következtetni, hogy többet kell hátramenni emberrel Leonak, ebből pedig az következik, hogy mélyebbről indul, mint az előző két mérkőzésen. Mert Di Maria nyilvánvalóan visszazár, de csak a bal oldalt tudja semlegesíteni, míg a pálya középső területén nem valószínű, hogy Agüero fog besegíteni Maschenak,meg Gagonak, az meg főleg nem, hogy Higu. Szerintem nyilvánvaló, hogy Messi még megkötöttebben, visszavontabban jut ma (holnap) szóhoz.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.11. 16:59:24

Alberto10 írta:
kisbence11 írta:Üdv mindenkinek!
Régóta figyelem az oldalt, nagy barca drukker vagyok!:D
Segítségetek kérném, nyaralni voltam igy lemaradtam
Copa America meccsekröl, azt látom h Argentina
nem valami jol szerepel, de most fel szeretnék tenni egy kisebb
összeget arra hogy Messi szerez gólt Costa Rica ellen!
Aki nézte a meccseit mostanába, megköszönném ha irna
pár sort a formájárol, meg a tippem esélyeiröl:D:D köszönöm
ViscaElBarca!
Én azt tanácsolnám neked, hogy nagy pénzt semmiképp se tegyél Messi találatra. És nem Messi játékából kifolyólag, hanem a taktikai hadrend miatt. Leo eddig is nagyon messze játszott a kaputól, de Batista kihirdette a Costa Rica elleni kezdőcsapatot, ami a következő: Romero - Zabaleta, Burdisso, G. Milito, Zanetti - Macherano, Gago - Messi - Agüero, Higuaín, Di Maria.
http://www.marca.com/2011/07/11/futbol/ ... 72031.html
Ebből azt a következtetést lehet egyértelműen leolvasni, hogy Messi Costa Rica ellen még hátrább fog játszani, mint eddig, ugyanis most már nem a Tevez, Lavezzi csatárduó mögött, hanem egy támadóhármas mögött kell irányítania, mögötte két védekező középpályással. Így véleményem szerint eléggé messze lesz a kaputól, veszélyzónán kívül lesz nagyrészt, sőt még vissza is kell mennie emberrel valameddig (persze ezt Di Maria ellensúlyozza a bal oldalt valamelyest).
------------------Romero
Zabaleta--Burdisso--Milito--Zanetti
----Mascherano--------Gago
Agüero--------Messi--------Mariska
----------------Higany

Elméletileg így nézne ki 4-2-3-1 -ben.
Ötlet??
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.07.11. 16:52:38

Alberto10 írta:Ebből azt a következtetést lehet egyértelműen leolvasni, hogy Messi Costa Rica ellen még hátrább fog játszani, mint eddig, ugyanis most már nem a Tevez, Lavezzi csatárduó mögött, hanem egy támadóhármas mögött kell irányítania, mögötte két védekező középpályással. Így véleményem szerint eléggé messze lesz a kaputól, veszélyzónán kívül lesz nagyrészt, sőt még vissza is kell mennie emberrel valameddig (persze ezt Di Maria ellensúlyozza a bal oldalt valamelyest).
Nekem ebből nem jön le, hogy még hátrébb lenne (az már gyakorlatilag a védővonal :) ). Ez egy 4-2-3-1-nek látszik, ahol van egy befejező csatár, mögötte irányítóban Messi. Szerintem bíztató ez a taktika (bár az elmúlt két meccs után minden változás az), esetleg Pastore mehetne a csatár mögé, Messi pedig szélre. És persze Gago helyett egy igazi labdarúgó.
kisbence11
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.07.11. 15:47:35
Tartózkodási hely: csömör

2011.07.11. 16:39:11

Köszönöm mindenkinek az infokat:D lebeszéltetek rólaD:D:D
Avatar
Alberto10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 711
Csatlakozott: 2008.03.18. 15:32:51

2011.07.11. 16:34:14

kisbence11 írta:Üdv mindenkinek!
Régóta figyelem az oldalt, nagy barca drukker vagyok!:D
Segítségetek kérném, nyaralni voltam igy lemaradtam
Copa America meccsekröl, azt látom h Argentina
nem valami jol szerepel, de most fel szeretnék tenni egy kisebb
összeget arra hogy Messi szerez gólt Costa Rica ellen!
Aki nézte a meccseit mostanába, megköszönném ha irna
pár sort a formájárol, meg a tippem esélyeiröl:D:D köszönöm
ViscaElBarca!
Én azt tanácsolnám neked, hogy nagy pénzt semmiképp se tegyél Messi találatra. És nem Messi játékából kifolyólag, hanem a taktikai hadrend miatt. Leo eddig is nagyon messze játszott a kaputól, de Batista kihirdette a Costa Rica elleni kezdőcsapatot, ami a következő: Romero - Zabaleta, Burdisso, G. Milito, Zanetti - Macherano, Gago - Messi - Agüero, Higuaín, Di Maria.
http://www.marca.com/2011/07/11/futbol/ ... 72031.html
Ebből azt a következtetést lehet egyértelműen leolvasni, hogy Messi Costa Rica ellen még hátrább fog játszani, mint eddig, ugyanis most már nem a Tevez, Lavezzi csatárduó mögött, hanem egy támadóhármas mögött kell irányítania, mögötte két védekező középpályással. Így véleményem szerint eléggé messze lesz a kaputól, veszélyzónán kívül lesz nagyrészt, sőt még vissza is kell mennie emberrel valameddig (persze ezt Di Maria ellensúlyozza a bal oldalt valamelyest).
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.07.11. 16:19:33

kisbence11 írta:Üdv mindenkinek!
Régóta figyelem az oldalt, nagy barca drukker vagyok!:D
Segítségetek kérném, nyaralni voltam igy lemaradtam
Copa America meccsekröl, azt látom h Argentina
nem valami jol szerepel, de most fel szeretnék tenni egy kisebb
összeget arra hogy Messi szerez gólt Costa Rica ellen!
Aki nézte a meccseit mostanába, megköszönném ha irna
pár sort a formájárol, meg a tippem esélyeiröl:D:D köszönöm
ViscaElBarca!
egy centet nem tennék rá. eleve nem támadóként játszik és gago nem fog neki forintos labdákat adni.
Avatar
Rabbid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.02.02. 16:29:21

2011.07.11. 16:01:56

Hát, nagy összeget én biztosan nem tennék rá, de nem is kizárt. Ugyanis a formája az megvan, néha bemutat egy-két szólót, de viszont nagyon hátravonva játszik, néha már-már csak tkp poszton. Így a támadások nagy része tőle indul, de ha olyan formában lévő játékosok vannak előtte, mint pl Lavezzi, akkor még gólpasszra is kevés esélye van. De én úgy vélem, ha Leo megint játszhatna középcsatárt, a gólok is jönnének, de ha marad a két csatár mögött, úgy nem fogja megnehezíteni a kapus dolgát.
kisbence11
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011.07.11. 15:47:35
Tartózkodási hely: csömör

2011.07.11. 15:50:44

Üdv mindenkinek!
Régóta figyelem az oldalt, nagy barca drukker vagyok!:D
Segítségetek kérném, nyaralni voltam igy lemaradtam
Copa America meccsekröl, azt látom h Argentina
nem valami jol szerepel, de most fel szeretnék tenni egy kisebb
összeget arra hogy Messi szerez gólt Costa Rica ellen!
Aki nézte a meccseit mostanába, megköszönném ha irna
pár sort a formájárol, meg a tippem esélyeiröl:D:D köszönöm
ViscaElBarca!
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.07.10. 18:02:06

Lionel85 írta:Mascherano megvédte Messit

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... 82?nocache
....és Maradona is megvédte:

http://www.mundodeportivo.com/20110710/ ... 39638.html
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.07.10. 11:33:54

Mascherano megvédte Messit

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... 82?nocache
Rewolution5 írta:Ha nem szeretné a hazáját, már rég a Spanyol válogatottat erősítené..Kiváncsi vagyok milyen reakció lenne ezután Argentínában ....
A napokban gondolkodtam el azon pont, ha anno mégis elfogadja a spanyol szövetség invitálását, akkor most Európa bajnok és világbajnok... De a szíve diktált, de szerintem még lesz jobb is neki!
Kép
Kép
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.07.10. 11:28:30

Most olvastam egy cikket a Barca hivatalos oldalán Messi és Alves Copás szerepléséről, ebben írják, hogy az elmúlt 6 évben Messinek csak 2009-ben volt nyári szünete (U20VB, VB, Copa, Olimpia, VB és most megint Copa) és ehhez jön még, hogy a Barcában már 53 meccset játszott. Lehet, hogy egy kicsit elfáradt....
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2011.07.10. 11:18:18

Lionel85 írta: megkapja a sajtótól és az argentin nép egy bizonyos rétegétől, hogy nem argentin, egy "El Catalán" és persze ettől sem megy egy idő után neki a foci, mert mindenhonnan ezt kapja.
Ha nem szeretné a hazáját, már rég a Spanyol válogatottat erősítené..Kiváncsi vagyok milyen reakció lenne ezután Argentínában ....
Kép
Válasz küldése