Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Avatar
MessiFan91
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 297
Csatlakozott: 2012.01.09. 12:01:39
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti, Románia

2012.04.26. 18:29:27

Sanama írta:
Tdavid írta:Jobban szíven ütne Pep távozása, mint az hogy kiestünk a BL-ből.

Viszont ha valóban távozik nálam 3+1 név szerepel.
1,Bielsa
2, Emery
3,Luis Enrique
+1, Tito
Én Wengert is elnézegetném itt... Sőt Ancelottit is. Bár nem tudom ők mennyire jöhetnek számításba egy esetleges Pep távozáskor.
Ugye, Wengerrel meg Ancelottival csak vicceltél?

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... tteot.html

Laurent Blanc?
Mit szóltok hozzá?
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2012.04.26. 18:18:46

Firefox írta:1. Milyen az, ha valaki menekül a süllyedő hajóról? -szerintem abszolút ijedtségre utal.
Pep megmondta hogy ő csakis addig marad a csapatnál amíg az használ a klubnak,nem pedig árt.mert ő culé,és az FC Barcelona az egy klub,intézmény de ő csak egy (nagyon gyönyörű) fejezet.Ha látja hogy nem bírja motiválni a fiúkat illetve nem tud nekik újat mutatni,elmegy,mert nem akarja hogy az a klub aminek ő a híve a saját hibájából vérezzen el.Szerintem ez valamilyen szinten korrekt ismerve Pep multját :) Bár nagyon reménykedem hogy marad,és jövőre össze rakja a csapatot,és megint előhúz valami újat,vagy még tökéletesebbre csiszolják a már egyébként is majdnem tökéletes taktikát,és a hibákat benne kijavítják.én ebben hiszek illetve bízok. Visca el Barca!

ja és ne felejtsük el hogy idén már 3 kupánk van és még lehet h lesz 1 (vagy 2 :P )
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.26. 18:14:08

visca el barca írta:
Andris írta:Ami végül történt, az szerintem arról szól, hogy már rég tudta, maradni fog, és a bizonytalanságot gondolta a legjobb motiváló tényezőnek ilyen szemszöggel.
és nem jött össze.
szerintem baromira összejött, a csapat baromira nem motivációs korlátba ütközött az elmúlt és elbaltázott meccseken. :roll: előtte hihetetlen 2 hónapot hoztak a srácok.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.26. 18:08:06

Andris írta:Ami végül történt, az szerintem arról szól, hogy már rég tudta, maradni fog, és a bizonytalanságot gondolta a legjobb motiváló tényezőnek ilyen szemszöggel.
és nem jött össze.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.04.26. 18:04:07

Úgy gondolom, és lehet, hogy sokan megköveztek érte, hogy az ő ideje lejárt ennél a csapatnál. Már annyira nem bírja motiválni a srácokat, hogy semennyire!Lehet kötözködni.De ezzel a hatalmas ellentéttel szemben mégis azt szeretném, hogy maradjon.

Ennek 2 oka van:

1. Milyen az, ha valaki menekül a süllyedő hajóról? -szerintem abszolút ijedtségre utal.
2. Ez az ember 4 évig sikert sikerre halmozott, a klub legsikeresebb edzőjévé nőtte ki magát, és ezt egy kevésbé sikeres év után -úgy gondolom- folytatni tudja. A motivációt néhány sikeréhes játékos igazolásával növelni lehetne, ezzel nem lenne gond.

Tehát: Ha marad, akkor örülni fogoki, de ha megy akkor sem fogok sírni(a hsz-em első részében leírtak miatt). Ha mégis menne, a megfelelő pótlás, legalábbis az én szememben mindenképp Marcelo Bielsa lenne.
Lehet idézni.
Visca el Barca!
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.26. 17:59:59

Én továbbra is úgy gondolom, hogy a legeslegnagyobb koponya Guus Hiddink. :)
Amit azzal a Chelseavel csinált fél évig. És főleg amit az Orosz válogatottal csinált. De sajnos őt a pénz mozgatja úgy tűnik.

Pellegrinit is remek edzőnek tartom, lassan egy évtizede bizonyítja Villareal-Madrid-Malaga hármason keresztül.

Tito szerintem Pephez van kötve. L.Enrique meg szép gondolat, de szerintem ő agyilag nem az igazi.

Fura lenne Pep nélkül, szerintem a csapat sokkal előbb meg kellett volna hogy tudja, ha elmegy. Azt gondolom Pep mindig maximalizálni próbál. És akkor szerintem úgy gondolkozott volna, hogy akkor a játékosok mindent beleadnak, hogy mégse menjen. Ami végül történt, az szerintem arról szól, hogy már rég tudta, maradni fog, és a bizonytalanságot gondolta a legjobb motiváló tényezőnek ilyen szemszöggel.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.04.26. 17:41:35

Szerintem menni fog. Elég egyszerü oka lehet, látja, hogy ebből a csapatból kihozta amit csak lehetett. Lehet sokan másképpen látják, de szerintem ennek a gárdának kiadta magát, már nemigen tud ujat adni.
Oriási amit tett, de ezt nem lehet megismételni. Talán visszajöhet, ha ennek a gárdának a java kicserélődik.
Fecó
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.26. 17:23:33

Replay írta:
Deus írta:pletykák szerint, már eldöntötte, hogy távozik... :S várom a hivatalos bejelentést.
Valóban, ha a pletykák arányát/számát nézzük, akkor nagyobb esély van a távozásra.

Kíváncsi vagyok, hogy Eurobarcán milyen cikk fog megjelenni ezzel kapcsolatban.

Egész egyszerűen (akármilyen problémák vannak a háttérben) hiba lenne távoznia.
én sportgézán olvastam,hogy a döntés megszületett, holnap jelenti be a csapatnak. erre jöttek a spekulációk, hogy ha hosszabbít, azt miért kell előbb a játékosokkal közölni,stb.
Replay
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2930
Csatlakozott: 2006.05.17. 23:14:40

2012.04.26. 17:21:51

Deus írta:pletykák szerint, már eldöntötte, hogy távozik... :S várom a hivatalos bejelentést.
Valóban, ha a pletykák arányát/számát nézzük, akkor nagyobb esély van a távozásra.

Kíváncsi vagyok, hogy Eurobarcán milyen cikk fog megjelenni ezzel kapcsolatban.

Egész egyszerűen (akármilyen problémák vannak a háttérben) hiba lenne távoznia.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.04.26. 17:17:25

pletykák szerint, már eldöntötte, hogy távozik... :S várom a hivatalos bejelentést.
KépKép
Avatar
gorkmc
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2008.09.01. 11:57:58
Tartózkodási hely: Erdőkertes

2012.04.26. 16:40:37

Nem lenne bölcs dolog most lelépnie Pepnek. Onnantól kezdve rajta lenne a bélyeg, hogy amint "süllyed a hajó" menekül, és csak addig volt jó edző, amíg "maguktól" jöttek a sikerek.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.04.26. 16:24:29

Tdavid írta:Jobban szíven ütne Pep távozása, mint az hogy kiestünk a BL-ből.

Viszont ha valóban távozik nálam 3+1 név szerepel.
1,Bielsa
2, Emery
3,Luis Enrique
+1, Tito
Én Wengert is elnézegetném itt... Sőt Ancelottit is. Bár nem tudom ők mennyire jöhetnek számításba egy esetleges Pep távozáskor.
Avatar
Tdavid
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2009.05.09. 13:26:14
Tartózkodási hely: Itt is, ott is.

2012.04.26. 16:18:48

Jobban szíven ütne Pep távozása, mint az hogy kiestünk a BL-ből.

Viszont ha valóban távozik nálam 3+1 név szerepel.
1,Bielsa
2, Emery
3,Luis Enrique
+1, Tito
Kép
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2012.04.26. 16:13:36

Ha adott esetben 1 új trénert kellene keresni, akkor szerintetek ki lenne erre a feladatra alkalmas? mert szerintem Tito, és még J.C. az akit én talán eltudnék képzelni! mást nagyon nem! esetleg Luís Énrique! De hogy jelen pillanatban Pepnél nincs jobb az tuti... csak hosszabbítson!
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.26. 16:12:02

Bányász írta:
Remélem a hír komolysága olyan szintű, mint ahogy meg lett benne említve Villa-Boas, mint az egyik legesélyesebb edző Pep távozása esetén.
Miért egyébként Villas-Boassal mi a baj?Volt szerencsém pár Porto meccset megnézni amíg Ő volt a trénerük és azokon a meccseken rendre attraktív támadó focival rukkolt elő a Porto.A Chelseanál meg szerintem egész egyszerűen megbuktatták.Én nem dőlnék a kardomba ha Pep esetleges távozása esetén megpróbálkoznánk a portugállal.

Akit még szívesen látnék a csapat élén az Unai Emery.Szerintem ő is próbál attraktív focit játszatni a fiaival és ez azért sokszor sikerül is neki.Ugye párszor a Barca ellen is fociztak.És tényleg fociztak ez pedig nagy pozitívum.A két csapat kerete meg kb összehasonlíthatatlan.Meg egyébként bírom a habitusát.

Esetleg még szóba jöhet Bielsa vagy Klaus Topmöller esetleg Werner Lorant... :wink:
Caparros, Bielsa, hirtelen ők ketten jutnak eszembe.

Szerintem Villa-Boas egyáltalán nem tudta kezelni a sztárokat Londonban, egy általad említett edzőbuktatás nekem elég indok. Bár tény, ezzel a Chelsea-vel nagyon nehéz támadó focit játszani. Ide vagy olyan edző kell, aki érti/érzi a Barca fociját vagy tapasztalt, aki nem roppan meg az eredménykènyszer alatt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.26. 16:08:56

Subinho írta: ha a 4-3-3-at felváltaná a 2000-es évek végén látott milanos rombusz formáció, vagyis busi - xavi, ini - messi - villa, alexis, így elől 2 gólvágó, a kp- n 2 szervező köztük meg egy korlátlanul mozgó, a kp és a támadók között lévő messi, mint az akkor milanban pirlo és seedorf előtt, de sheva és inzaghi mögött lévő kaká. ezt a 3-4-3-at el kell felejteni.
igen, igen, igen. kár h nem fog megtörténni :? nálunk mindenki a 4-3-3-as rendszert tanulja, ugye már a kicsik is.. amivel nem lenne baj, de így hogy feltétlen messinek kell középen lenni, akadozik a gépezet. jol irtad, mindenki a középpályán tolong, nincs csatár. ugyis mindig mindent középen erőltetünk, ehhez még a rombusz is menne :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2012.04.26. 16:01:51

Remélem a hír komolysága olyan szintű, mint ahogy meg lett benne említve Villa-Boas, mint az egyik legesélyesebb edző Pep távozása esetén.
Miért egyébként Villas-Boassal mi a baj?Volt szerencsém pár Porto meccset megnézni amíg Ő volt a trénerük és azokon a meccseken rendre attraktív támadó focival rukkolt elő a Porto.A Chelseanál meg szerintem egész egyszerűen megbuktatták.Én nem dőlnék a kardomba ha Pep esetleges távozása esetén megpróbálkoznánk a portugállal.

Akit még szívesen látnék a csapat élén az Unai Emery.Szerintem ő is próbál attraktív focit játszatni a fiaival és ez azért sokszor sikerül is neki.Ugye párszor a Barca ellen is fociztak.És tényleg fociztak ez pedig nagy pozitívum.A két csapat kerete meg kb összehasonlíthatatlan.Meg egyébként bírom a habitusát.

Esetleg még szóba jöhet Bielsa vagy Klaus Topmöller esetleg Werner Lorant... :wink:
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.26. 15:42:12

Remélem a hír komolysága olyan szintű, mint ahogy meg lett benne említve Villa-Boas, mint az egyik legesélyesebb edző Pep távozása esetén.

Furcsállnám, ha távozna, nem most jött el az ideje annak, h elmenjen, egyáltalán nem így érzem. Egy BL győzelem után max., a csúcson, stílusosan, nem "bukott" vezérként. Ezt mindenki értse jól.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.26. 15:32:37

nagyon kíváncsi vagyok mi lesz. állítólag ma, vagy holnap kiderül... ha marad, sztem jövőre több szerkezeti változtatás kell, mert ez a felállás, amit az utóbbi időben tolunk, nem jó! sok a középpályás, kevés az igazi támadó! kell messi elé/mellé egy igazi gólvágó! azt sem bánnám, ha a 4-3-3-at felváltaná a 2000-es évek végén látott milanos rombusz formáció, vagyis busi - xavi, ini - messi - villa, alexis, így elől 2 gólvágó, a kp- n 2 szervező köztük meg egy korlátlanul mozgó, a kp és a támadók között lévő messi, mint az akkor milanban pirlo és seedorf előtt, de sheva és inzaghi mögött lévő kaká. ezt a 3-4-3-at el kell felejteni.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.26. 15:08:10

HAnonymus írta:
barcami írta:...és az érdemtelenül elveszített utolsó bajnoki miatt írtam ezt.
WTF?! :shock:
"...és a megérdemelten elveszített utolsó bajnoki miatt...."
Gondolom így szerette volna írni, mert sajnos ez tükrözi a valóságot.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.26. 15:05:47

hady írta:Szoval megy.....Koszonjuk Master, tovabbi sok sikert!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
Április 1-je elmúlt Hady, ez WTF?

Bár marca-n van egy cikk, de egy b... szót nem tudok spanyolul. De mintha csak annyit írna, h megszületett a döntés, amit holnap közölnek.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2012.04.26. 15:13:26-kor.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2012.04.26. 15:02:31

Szoval megy.....Koszonjuk Master, tovabbi sok sikert!!!!!!! :cry: :cry: :cry:
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2012.04.26. 11:57:20

barcami írta:...és az érdemtelenül elveszített utolsó bajnoki miatt írtam ezt.
WTF?! :shock:
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 976
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.26. 11:55:37

Nem tudtam ezt igazán hová írni, de mivel ő is benne van ezért ide jön:

Gratulálok a csapatnak az egész éves teljesítményükért!
Én igen is büszke vagyok rájuk. Nem lehet minden évben kupát hazavinni. Igen reális esélyünk lett volna a BL-re és a bajnokságra is, pont úgy ahogy a Rijkard idején az utolsó 2 évben is a bajnokságokra, de nem jött össze. A foci már csak ilyen. Az a nagy büdös helyzet hogy egy ilyen sikeres 3 év után akkor sem szólhatnánk semmit sem ha egy Gamper-kupát sem nyernénk.

Ezekből a vereségekből kell építkezni jövőre. Az idei bajnokikon már csak annak drukkolok hogy Messi legyen gólkirály! Minden idők aranycipőse lehet, amit ha valaki akkor ő nagyon megérdemelne! Ha már Ronaldonak ott lesz a bajnokság, Messi remélem megnyeri ezt. Ellenfeleink papíron erősebbek, és csak 1 gól a hátránya.

Lehet engem megkövezni, de nem bánnám annyira ha a kupát is elvesztenénk. Gondoljunk bele. Idén az még 2 Madidi meccs, így augusztusban. Ez egy EB után annyira nem hiányozna ilyen hosszú szezon után senkinek sem. Messi szerintem az utóbbi 5 évben nem pihent egy egész nyarat. Most ő kipihenhetné nagyon magát. A spanyol különítmény nem annyira, de nem lenne baj ha a bajnokság előtt még lenne egy ilyen leterhelő oda visszavágós el classicó. Idén ugye úgy kezdték a szezont hogy a szezon előtt 3 tétmeccs pluszban, aztán a klub vb-n még 2 meccs decemberben, aztán a spanyol kupa is megterhelő volt Osasuna, Madrid, Valencia ellen.

A következő évben lehet egy "pihentetőbb" évük, némileg kevesebb meccsel, valamint nagyon nagy motiváltsággal, mivel visszavágni a ligáért és a BL-ért.

Igen lehet kárörvendőnek hívni, de nagyon drukkoltam a Madrid ellen tegnap. Ha már egy APOEL-t kifognak, és gyakorlatilag az első valamire való csapat ellen is így játszanak akkor ne menjenek döntőzni. Viszont a Cheslea remélem kikap a döntőben mert ők sem érdemelnek serleget. A Bayern nyerje szépen meg. A Chelere is nagyon megharagudtam már megint. Egyébként ha a londoniak nem nyerik meg a döntőt akkor sanszos hogy jövőre nem indulnak BL-ben. Nem is oda valók.

Végül a csapat jövője. Mindenek előtt a MESTER remélem marad. Ezt a munkát kell a jövőben is vinni tovább. A csapat gerince, sztárjai maradnak szerintem. A kiegészítő emberek közül számítok egy kis mozgásra távozók részéről. Érkezők nem tudom lesznek e egyáltalán, talán a hátsó szekcióba lehetne nézni valakit. Azért ne felejtsük hogy ha Villa és Affelay felépül végre sikeresen akkor az 2 igazolással felér. És év közben a padunk azért elég hosszú lett a fiatalokkal. 30 milliónál drágább igazolásra nem számítok. Talán ha egy kezdő hátvédnek szánt játékost szeretnének akkor lehet, de nem fogadnék rá.

Hajrá BARCA
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.04.26. 11:08:37

LG írta:
sura írta:Kihült házasság esetén mi a teendő? Párterápia? Új szerelem?
Egy nagyon boldog, harmonikus, négy éves házasság nem hinném, hogy az első nehézségek után kihűlt lenne. Persze lehet új szerelemmel próbálkozni, csak nehogy pár hónapon belül már a régit sírjuk vissza.
Így igaz.Annál lángolóbb még mindig ez a szerelem,h beadják a válópert,mert néhány éjszakán nem jött össze a mutatvány,mert "fáj a feje" a párnak ;)

Egyébként a terápia sztem nemes egyszerűséggel a pihenés lenne,a feltöltődés.Csak ez meg sajna sokaknak nemigen fog megadatni...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Válasz küldése