Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.05.09. 00:59:26

Én továbbra is úgy gondolom,h vissza fog még térni,de nem edzőként.


Pep játékosként int búcsút a Camp Nou-nak, 2001.06.24. :
Kép
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.05.08. 20:23:53

egyik barátom,aki egyébként ugyancsak Barcelona szimpatizáns,belinkelte ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=wiLY3_V35iQ

hát mit ne mondjak...megint felszínre törtek az emlékek...eszembe jutott mikor Ini bl döntőbe lőtt minket,és én csak torkomszakadtából üvöltöttem,mert fel sem fogtam mitörtént...eszembe jutott mikor 1 évre rá kivert minket az Inter,és én sírva bámultam az örömködő portugál p*atkány arcát...előjöttek a klasszikusok,a 2:6,az 5:0...elöjöttek a képek az első klub vb megnyerése után,mikor Pep örömében sírva fakadt,és én vele együtt pityeregtem a tv elött...
Hihetetlen ez az ember...Ő nem csak egy Barca edző volt,ő jóval több volt annál...Nem lehet elégszer megköszönni neki azt amit értünk tett.!
Elképesztő ember,a maga visszafogott eleganciájával,elképesztő alázatosságával és még sorolhatnám...

Grácies Pep :!: :cry:
Kép
Scumy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 211
Csatlakozott: 2007.01.04. 18:08:35

2012.05.08. 19:31:32

Ronaldinho&Barca írta:. Ez a 13 perces búcsú videó pedig fenomenális.. bevallom többször kellett neki essek, hogy végig nézzem. Amikor megcsuklik a szava a „Tudjátok, hogy nagyon fogtok hiányozni..", Puyol könnyes tekintete, és a végén a Viva la vida szám és még sorolhatnám a képkockákat.. (
Ez melyik video, mert engem is érdekelne? Csak mert van bennem mazo-hajlam, agyba-főbe nézem mostanában ezeket a videokat. És az sem érdekel, hogy potyogtak a könnyeim a barátnőm és édesapám előtt, mert ez olyan pillanat volt, amint minden Barca-szurkoló szívből átélt.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.08. 18:56:02

Gerard3Piqué írta:
Firefox írta: Nem, belőle nagyobb ellenség lenne :lol: De vele is csak poénból ellenségeskednének, úgy mint veled :lol:

Komolyra fordítva:
Tényleg jó döntést hozott, hogy inkább pihen, mint leszerződik máshová. Én is azok pártján állok, akik azt mondjuk, hogy 1 év pihenés után visszatér, de ha nem, akkor üljön le a Nemzeti kispadra, és nyerjen EB-t :wink:
Sok sikert neki! :roll:
Nem inkább VB-t??

Nem kötekedni akartam !
Ja de, EB idén lesz, hülye vagyok bocsi :lol:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Gerard3Piqué
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.08.30. 13:51:34
Tartózkodási hely: Patak

2012.05.08. 18:54:33

Firefox írta: Nem, belőle nagyobb ellenség lenne :lol: De vele is csak poénból ellenségeskednének, úgy mint veled :lol:

Komolyra fordítva:
Tényleg jó döntést hozott, hogy inkább pihen, mint leszerződik máshová. Én is azok pártján állok, akik azt mondjuk, hogy 1 év pihenés után visszatér, de ha nem, akkor üljön le a Nemzeti kispadra, és nyerjen EB-t :wink:
Sok sikert neki! :roll:
Nem inkább VB-t??

Nem kötekedni akartam !
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.08. 18:49:33

Kash írta:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/08 ... helsea_nek

Ha most tegyük fel Pep a következő idénytől mondjuk a Cselsea-hoz megy, mint edző, és kiejti jövőre a Barcát a BL-ből, ő is olyan ellenség lenne mint Figo!?

Egyébként jól döntött, hogy elutasitotta.
Nem, belőle nagyobb ellenség lenne :lol: De vele is csak poénból ellenségeskednének, úgy mint veled :lol:

Komolyra fordítva:
Tényleg jó döntést hozott, hogy inkább pihen, mint leszerződik máshová. Én is azok pártján állok, akik azt mondjuk, hogy 1 év pihenés után visszatér, de ha nem, akkor üljön le a Nemzeti kispadra, és nyerjen EB-t :wink:
Sok sikert neki! :roll:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.08. 18:42:13

http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/08 ... helsea_nek

Ha most tegyük fel Pep a következő idénytől mondjuk a Cselsea-hoz megy, mint edző, és kiejti jövőre a Barcát a BL-ből, ő is olyan ellenség lenne mint Figo!?

Egyébként jól döntött, hogy elutasitotta.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.07. 19:30:28

Nagyon vagány, igaz eddig nem írtam le.
Sajnos a Windows 7 észrevette, hogy nem eredeti, ezért kiveszi a háttereket, de ez off.

A szavazás nemre ment...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2012.05.07. 17:38:32

Hátha itt jobban értékelik:
Kép

:D
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1823
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2012.05.07. 09:18:03

Bocs ha off. Nekem Nyilasi Tibor esete ugrott be,aki -nyilván szűkebb keresztmetszetben- a fradival elért sikerei(hazai szinten)után nem vállalt más klubcsapatnál állást. Guardiola döntését és érveit el kell fogadni. Valahogy válogatottnál végzendő munkához nem tudom elképzelni szerintem ha neki hiányozni kezd az edzői munka akkor azt napi szinten szeretné művelni. Személy szerint sokat várok Titotól és nem mint valami Guardiola pótlékra tekintek rá.Gyönyörű és eredményes időszak volt a most lezáruló éra de "show must go on" és egyéb közhelyek. Szóval Grácias Pep és hajrá Tito!
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2012.05.07. 09:02:04

Sajnos elég nehezen tudok megbarátkozni a gondolattal, hogy egy korszak lezárult ezért önkéntelenül is azon agyalok vajon mikor térhet vissza és vissza tér-e egyáltalán. Éppen ebből kifolyólag szerintem Pep visszatérése mellett több érv szól, mint ellene.
Korábban azt nyilatkozta, hogy belefáradt és szeretne a családjával több időt tölteni, hiszen rengeteg időt vett el tőlük a foci miatt. Az egész családja katalán a felesége Cristina Serra és az ő családja is tősgyökeres Barcelona drukker és mily meglepő módon katalánok. Ebből kifolyólag nehezen tudnám elképzelni, hogy itt hagyná a családot vagy esetleg mindenki költözne Londonba vagy Katarba. Főleg miután itt is megkapná azt az összeget, amit bárhol máshol kínálnának.
Spanyoloknál az ő kvalitásaival, három pozíció közül választhatna reál Margit trénerekét, ami Guardiloa klubhűségét illetően még viccnek is gyenge, Spanyol szövetségi kapitányként vagy ismét visszatérhet a sikerei színhelyére. Az utóbbi kettőt tartom nagyon esélyesnek, de Pep sose volt az, aki ne mérleget volna minden eshetőséget, így ha új kihívásokra vágyik, akkor a családja is minden bizonnyal támogatni fogja mindenben.
Ezek után marad a remény, hogy újra láthatjuk őt a padon és a gondolat: "visszatérek-e? Még el sem mentem." :)

Sok sikert Pep és minden jót!
Fins aviat!
Entonii8
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009.03.30. 20:58:31
Tartózkodási hely: Vác

2012.05.07. 01:26:29

Nem álmodozni kell...
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4518
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2012.05.07. 00:11:20

miihii írta: Egyelőre sztem nekünk is felfoghatatlan,h mit is élhettünk át,mivel túl friss élmény még ez a négy korszakos év.De annyi szent,h új szintre emelte a labdarúgást és példaértékű előadást adtak elő a művészeink,egy csodálatra méltó karmesterrel az élükön. Lenyűgöző számsorok fognak napvilágot látni összegzésként,remélem minden apró dolgot kimatekoznak majd,mert vmi brutális amit teljesített a PEP TEAM.
Annyira jól össze foglaltad a gondolatokat, sokakét, hogy kár is bármit mondani, viszont ebben a bekezdésben minden benne van szerintem.
Nap mint nap bele gondolok, 4 csodálatos év után megy el, és a csúcson hagyja ott ezt a gárdát, amit ha végig nézünk, azért össze hozta, ha jó pár ráncba is telt, de össze hozott egy csapatot, ami olyan focit produkált, produkál, hogy az egész világ csodálja. Ilyen meccsek után, meg úgy szezont is tekintve, ami abszolút nem volt rossz szezon, el se hiszem hogy nem folytatja, de belül biztos bele fáradt, ha így van, és remélem így van, és ezért megy el, akkor minél előbb jöjjön vissza, folytassa ezt a csodát. Nagyon nehéz ez a búcsú, felfoghatatlan, nem gondoltam volna, hogy egyszer elhagyja ezt a csapatot, de egy nyugtat csak, ami a srácok arcára volt írva: nyugodtság. Látni lehetett rajtuk, hogy nincsenek kétségbe esve, és tudják, hogy ő vissza fog még térni, bármikor is, de vissza fog térni, egyszerűen azért, mert a Barcelona az élete, a családja. Ő ennek a családnak, korszaknak a megalkotója, szíve-lelke Barca színekből, érésekből áll. Ez a 13 perces búcsú videó pedig fenomenális.. bevallom többször kellett neki essek, hogy végig nézzem. Amikor megcsuklik a szava a „Tudjátok, hogy nagyon fogtok hiányozni..", Puyol könnyes tekintete, és a végén a Viva la vida szám és még sorolhatnám a képkockákat.. csodálom nem érzékenyült el. Amikor pedig Messi megöleli, mind-mind olyan pillanat, amit én még soha nem láttam egy foci csapatnál az életben. Tényleg több mint egy klub, és amikor azt kérdezik, miért több, hát egy ilyen videót kell csak megnézni, és mindenki látja, mi az a plusz. Egy igazi család. Csodálatra méltó, mennyire szerették, mennyire szeretik és tisztelik Pepet. Egyedülálló, egyedi és megismételhetetlen a világon. Óriási tiszteletem az övé, számtalan kedves, örömteli momentumot hagy maga után, győztes meccsek, gólok, serlegek, lehetne sorolni, profi munka mind. Szívből remélem, láthatom még dirigálni Barcelona edzőként.

Gràcies Pep! :(
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.05.06. 20:23:05

Akárhányszor Coldplay-t hallgatok, mindig Guardiola jut eszembe. Szinte egybeforrt ezzel az együttessel ez az ember. Főleg a Viva la vida óta van így. De szinte minden számukra ő ugrik be nekem. Most is Coldplay megy...

Gracies Pep!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Laci7
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.30. 22:49:20
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2012.05.06. 20:22:24

Most fogom fel igazán, hogy kit veszítettünk el... És nem is tudom folytatni a mondani valóm...:

http://www.youtube.com/watch?v=wiLY3_V35iQ
Max 150px magas lehet az aláírás kép!
100% Culé!
"Vannak akik azt hiszik a futball olyannyira fontos, úgyszólván élet-halálkérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több."
c.
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2011.12.18. 19:35:13

2012.05.06. 20:09:48

Kép
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.06. 19:50:27

Köszönöm NEKED Pep Guardiola ezt a csodálatos 4 évet, amit nekünk adtál! Sosem fogunk elfeledni, Mister. Kedvenc számoddal búcsúznék:

http://www.youtube.com/watch?v=KTSG5PGCceM

GRÁCIES PEP GUARDIOLA! :cry:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2012.05.06. 18:09:15

A tegnapihoz nagyon sok mindent nem lehet hozzáfűzni, most láttam a meccset megható képsorok voltak.
Úgy érzem, hogy hiába jönnek a meccsek, tudjuk Pep elmegy, de felfogni még nem is sikerült az egészet, s szerintem a Mister se tudja teljesen felfogni mit ért itt el, s nem csak a statisztikákra gondolok.Hihetetlen emberi tulajdonságokkal rendelkezik, amit már játékos korában is kiemelték, s edzőként szintén megmutatta hihetetlen játékintelligenciával rendelkezik.
Köszönjük Mister
Kép
Kép
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2012.05.06. 16:59:59

levproff írta:
Meghalok a fián. :D :D Mekkora arc..hogy utánozza az apját! :mrgreen:
hattttttalmas :lol: :lol: :lol: ráérzett az edzősködésre :D


amúgy a csóka 4:40 -nél, aki leült Guardiola mellé pár másodpercre, az nagyon hasonlít rá. Nem a tesója lehetett?
KépKép
Avatar
Kash
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1960
Csatlakozott: 2011.06.28. 13:23:33
Tartózkodási hely: Dél-kelet

2012.05.06. 16:56:23

levproff írta:
Meghalok a fián. :D :D Mekkora arc..hogy utánozza az apját! :mrgreen:
Nekem elsősorban az volt kihivás, hogy eldöntsem, a 2 időseb gyereke közül melyik a fiú...persze ez csak addig tartott, amig szembe nem fordultak velem, ám tényleg kisértiessen utánozza az apját, ám látszik hogy nagyon eröltetett.

Tényleg klassz kis vidi :D :D
Kép
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.05.06. 16:29:03

levproff írta:
Meghalok a fián. :D :D Mekkora arc..hogy utánozza az apját! :mrgreen:

Tényleg hihetlen :D szerintem ezt elgyakorolta párszor :D am tényleg,róla mit lehet tudni? :D ő nem focizik esetleg? :D hátha örökölt vmit a papától :D dejóis lenne... :)
Kép
Avatar
ziipp
Capitá del Barça
Hozzászólások: 726
Csatlakozott: 2008.11.02. 01:06:21

2012.05.06. 15:41:10

recrea írta:Azt is mondta, h Zubiék döntését (Tito kinevezése) hosszú folyamat előzte meg, esetleges tárgyalássorozat a háttérben egyéb edzőkkel. Ez szöges ellentéte annak, h Pep csütörtökön mondta meg Rossel-nek, h nem folytatja. Tehát erről korábban is tudniuk kellett. Viszont fura, h egy ilyen hír nem szivárog ki.
Szerintem egyszerűen felkészültek arra az esetre, ha nemet mond.

Rosell egy ideig Laporta stábjába tartozott, de aztán összekaptak valamin, Rosell kilépett és azóta vasalják egymást.

Szerintem pihenésre van szüksége neki. Micsoda borzasztó hajtás lehetett neki az utóbbi 5 év. Legközelebb pár év múlva látjuk újra, inkább valamelyik válogatott kispadján. Szerintem a spanyolokén.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2012.05.06. 14:39:30

Meghalok a fián. :D :D Mekkora arc..hogy utánozza az apját! :mrgreen:
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6739
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.06. 14:35:21

Replay írta:Néhány gondolat a távozásával kapcsolatban:

- elég nyilvánvaló, hogy komoly feszültségek lehetnek a háttérben, ezt nem lehetett nem látni egy-két játékos viselkedésekor, pl. tegnap, amikor ünnepelték. Sokatmondó volt, hogy kik maradtak a háttérben.

- egyre biztosabb, hogy Pep-nek fogalma sem volt arról, hogy Tito lesz az utód: sokatmondó volt a bucsú-sajtótájékoztatón a reakciója, plusz ha nem akkor dőlt volna el, akkor nem most kéne még megegyezni a Tito-val klubnak.

- Farkas Norbi általában sok insider infóval rendelkezik: tegnap emlitette, hogy állitólag Pep barátok között mondta azt, hogy inkább ő megy el, mint hogy neki kellene egyre többször leültetnie Xavi-t a padra.

- itt az Eurobarcán és a főbb katalán site-okon is lehetett olvasni még év elején, hogy Pep baráti társaságban azt mondta, hogy érez erőt a folytatásra, szerintem a december eleji bejelentése Rosell-nek, hogy nem marad, nem lehet igaz, még akkor sem, ha ő mondta.
Farkas N. mondta az első félidőben, h nem Pep ajánlotta Tito-t, ergo tőle függetlenül döntöttek Tito mellett. Sztem sem tudott róla.

Azt is mondta, h Zubiék döntését (Tito kinevezése) hosszú folyamat előzte meg, esetleges tárgyalássorozat a háttérben egyéb edzőkkel. Ez szöges ellentéte annak, h Pep csütörtökön mondta meg Rossel-nek, h nem folytatja. Tehát erről korábban is tudniuk kellett. Viszont fura, h egy ilyen hír nem szivárog ki.

Számomra nem nyilvánvaló, h komoly feszültségek vannak a háttérben. Ezt miből gondolod?
Abban semmi kivetnivalót nem látok, h Alexis, Adriano vagy Villa kevésbé ünnepli őt, mint Puyol vagy Xavi. Egyrészt vannak szerényebb, visszahúzódóbb emberek, másrészt egész más a kapcsolata az utóbbi kettővel.

Ez a Xavi padra ültetése...kb. viccből mondhatta, mert elég komolyatalan kifogás.

Farkas N. a második félidőben említette, h Laporta is megszólalt mostanában, h egyáltalán nem tetszik neki a klub vezetése.
Miből fakad ez a Rossel-Laporta ellentét, ezt elmagyarázhatná vki. Azon kívül, h mutogatnak egymásra és pl. az anyagi helyzetről ellentétes információk látnak napvilágot az utóbbi 6 évben. Akkora pálfordulást nem vettem észre a vezetésben Rossel jövetelével, talán jobban szeret pénzt költeni, de más most nem rémlik.
Válasz küldése