Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.14. 19:49:24

Messa írta:
sziryboy írta:A Barcelona megtette hivatalos ajánlatát Albáért. Forrás:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/14 ... at_albaert
Én örülnék neki, ha jönne.
Hát ha ez igaz, ennyi pénzért a hülyének is megéri. :o 10 milla körül lesz ha ez igaz, negyed annyiba, mint Bale lenne. Négyszer azért nem jobb a walesi, sőt...
Én a 12-t sem sajnálnám, meg 15-t se. Nem a pénz miatt éri meg jobban mint Bale, hanem mert ő Barca nevelés, mindig is Spanyolországban focizott, szóval nagy változás nem lesz nála, jól beleillene a csapat játékába szerintem.
Bale viszont pont ennek az ellenkezője. Lehet hogy nem lenne rossz húzás, de minek kockáztatni ha meg tudjuk venni Jordi Albát?
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.05.14. 19:34:27

Sanama írta:Emberek... Pedro hol volt olyan sokat sérült???
Egyszerűen Cuenca kijátszotta őt a kezdőből, vagy Tello. Erről nincs mit beszélni.

Ősszel meg Cesc-el volt sokkal jobb a csapat.

Lehet itt beszélni össze-vissza, Pedro idén kalap... volt, 09/10es szezonja volt kiemelkedő, a többi alibi szagú, persze így is nagyon sokat lehet neki köszönni, de ettől függetlenül az idei szezonja nem a sérülések miatt volt gyenge
Te miről beszél ember? Ahhoz képest hogy ha jól tudom Barcelonában élsz, és meccsekre is kijársz, te vagy az egyik leglaikusabb arc a fórumon. Folyton leszólod a fél csapatot élükön Villával és Pedroval. 10/11 alibi? BL elődöntő klasszikus? Döntő? 20+ gól? Idén visszaesett és tényleg sokat volt sérült, sokkal jobb mint Tello. Ő nagyon statikus. Kb mindegyik gólját ugyanoda lőtte a hosszúba, és ugyanúgy húzta meg mindig. Kiismerhető durván. Ha centerbe kapta a labdát ziccerbe, mindig eltökölte. Tehetséges, de még nagyon sokat kell fejlődnie. Pedro kiforrott játékos, aki mind támadásban mind védekezésben nagyon jól oldja meg a feladatát, akkor is ha nem szerez gólt. Nem mondom hogy nem játszották ki, Alexis és Cesc is jobb volt ősszel, mint ő, ahogy Cuenca is, de pl. októberben lesérült 1 hónapra, majd januárban újra. És volt még több apró sérülése is. Ha nem is kezdőjátékos, de nálam alapkerettag. Remélem Titonál is.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára SuperMessi 2012.05.14. 20:04:29-kor.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3812
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2012.05.14. 19:32:25

sziryboy írta:A Barcelona megtette hivatalos ajánlatát Albáért. Forrás:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/14 ... at_albaert
Én örülnék neki, ha jönne.
Hát ha ez igaz, ennyi pénzért a hülyének is megéri. :o 10 milla körül lesz ha ez igaz, negyed annyiba, mint Bale lenne. Négyszer azért nem jobb a walesi, sőt...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2012.05.14. 19:30:46

Sanama írta:Emberek... Pedro hol volt olyan sokat sérült???
Egyszerűen Cuenca kijátszotta őt a kezdőből, vagy Tello. Erről nincs mit beszélni.

Ősszel meg Cesc-el volt sokkal jobb a csapat.

Lehet itt beszélni össze-vissza, Pedro idén kalap... volt, 09/10es szezonja volt kiemelkedő, a többi alibi szagú, persze így is nagyon sokat lehet neki köszönni, de ettől függetlenül az idei szezonja nem a sérülések miatt volt gyenge
Lehet, de attól még igen elhamarkodott döntés lenne elküldeni.
szvsz
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2012.05.14. 19:26:54

Emberek... Pedro hol volt olyan sokat sérült???
Egyszerűen Cuenca kijátszotta őt a kezdőből, vagy Tello. Erről nincs mit beszélni.

Ősszel meg Cesc-el volt sokkal jobb a csapat.

Lehet itt beszélni össze-vissza, Pedro idén kalap... volt, 09/10es szezonja volt kiemelkedő, a többi alibi szagú, persze így is nagyon sokat lehet neki köszönni, de ettől függetlenül az idei szezonja nem a sérülések miatt volt gyenge
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.14. 19:23:28

Firefox írta:
Folyamatosan megvan neki az esély. -Hasamra ütök-, az uccsó 5 meccsen kezdő volt. ha nem akkor bocsi, de képletesen kell érteni. Az utóbbi meccseken rengeteg lehetőséget kapott. Néhány meccse mondta a kommentátor, hogy az utolsó 5 meccsén 4 gólt lőtt. Igen, mivel Messi adta neki a jobbnál jobb labdákat. Köszönjük Pedrito, sokat tettél a csapatért, de a te időd itt lejárt.
Azért azt ne felejtsük el, hogy a szezon első felében tulajdonképpen végig sérült volt. Nagyon gyenge szezont futott, de egy rossz félév után elküldeni nagy hiba lenne. Ha jövőre is ilyen nokedli lesz, akkor azt mondom OK. De itt hányan voltak, akik 3 pocsék szezon után úgy kitartottak emellett a szerencsétlen Bojan mellett, akkor 1 év bizonyítást Pedro még megérdemel. Azt meg nem kell mondani, hogy a 2 ember közt mekkora különbség van teljesítményben.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2012.05.14. 19:21:20

Firefox írta:
zola8787 írta:Ha Pedro-t eladják akkor nagyon rossz döntést hoz a vezetőség. Mindenki mondja, hogy Afellay-t tartsuk meg, adjunk neki esélyt. Akkor Pedro-nak miért nincs még esély? Tavaly a csapat egyik húzó embere volt, idén nem, elismerem gyengén játszott, DE! Nem azért volt rossz, mert félt, hogy a szél lelapítja a beállított haját, vagy, hogy bibis lesz a lábacskája egy becsúszás után. Az elszántság és akarat megvolt, csak nem jött neki össze. A fejében kell rendet tenni és nem lesz gond. Pedro maradjon!!!
Folyamatosan megvan neki az esély. -Hasamra ütök-, az uccsó 5 meccsen kezdő volt. ha nem akkor bocsi, de képletesen kell érteni. Az utóbbi meccseken rengeteg lehetőséget kapott. Néhány meccse mondta a kommentátor, hogy az utolsó 5 meccsén 4 gólt lőtt. Igen, mivel Messi adta neki a jobbnál jobb labdákat. Köszönjük Pedrito, sokat tettél a csapatért, de a te időd itt lejárt.
Mégis miért? Sérült volt, 5 meccs a szezon legvégén nem elég ahhoz h valaki formába lendüljön.. Lőtt pár gólt, küzdött, akart, bőven elég ahhoz hogy maradjon még egy évet. Előszezon alatt vegye fel a ritmust és biztos vagyok benne h újra húzóember lesz, ha nem, akkor is ott lezs a padon és be tud segiteni. Idén talán többet kell igazolnunk a padra, és a kezdőbe is mint szoktunk, de ez nem jelenti azt, hogy rögtön leselejtezünk mindenkit, aki egy kicsit is visszaeset. Ha igy tennénk nem lennénk különbek, mint a RM..
Kép
Avatar
sziryboy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2010.04.13. 17:29:17

2012.05.14. 19:10:46

A Barcelona megtette hivatalos ajánlatát Albáért. Forrás:http://barcanoticias.blog.hu/2012/05/14 ... at_albaert
Én örülnék neki, ha jönne.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.14. 19:04:23

zola8787 írta:Ha Pedro-t eladják akkor nagyon rossz döntést hoz a vezetőség. Mindenki mondja, hogy Afellay-t tartsuk meg, adjunk neki esélyt. Akkor Pedro-nak miért nincs még esély? Tavaly a csapat egyik húzó embere volt, idén nem, elismerem gyengén játszott, DE! Nem azért volt rossz, mert félt, hogy a szél lelapítja a beállított haját, vagy, hogy bibis lesz a lábacskája egy becsúszás után. Az elszántság és akarat megvolt, csak nem jött neki össze. A fejében kell rendet tenni és nem lesz gond. Pedro maradjon!!!
Folyamatosan megvan neki az esély. -Hasamra ütök-, az uccsó 5 meccsen kezdő volt. ha nem akkor bocsi, de képletesen kell érteni. Az utóbbi meccseken rengeteg lehetőséget kapott. Néhány meccse mondta a kommentátor, hogy az utolsó 5 meccsén 4 gólt lőtt. Igen, mivel Messi adta neki a jobbnál jobb labdákat. Köszönjük Pedrito, sokat tettél a csapatért, de a te időd itt lejárt.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.05.14. 18:53:46

Ha Pedro-t eladják akkor nagyon rossz döntést hoz a vezetőség. Mindenki mondja, hogy Afellay-t tartsuk meg, adjunk neki esélyt. Akkor Pedro-nak miért nincs még esély? Tavaly a csapat egyik húzó embere volt, idén nem, elismerem gyengén játszott, DE! Nem azért volt rossz, mert félt, hogy a szél lelapítja a beállított haját, vagy, hogy bibis lesz a lábacskája egy becsúszás után. Az elszántság és akarat megvolt, csak nem jött neki össze. A fejében kell rendet tenni és nem lesz gond. Pedro maradjon!!!
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2012.05.14. 18:48:21

Melyik a kacsa? Az Albáért ajánlott 8 millió, vagy a Bale jön 40ért történet? Ha elhozzuk 10 körül Albát, akkor Bale nem kell ez nyilvánvaló. Egyébként ki hiszi el hogy csak a kupadöntő után ül le Zubi és Tito megtervezni a keretet? Ha még nem ültek le, akkor miért ajánlottak Albáért 8at? A vezetőség tervezi a jövő évi keretet vagy az edző? Sok a kérdés.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.14. 15:53:14

Pedro sorsa nagyon sok mindent fog befolyásolni. Ha ő megy kelleni fog egy kezdő-szintű csatár, bár lehet, hogy a vezetés csak jövőre számol ezzel, Tito-ék pedig bíznak Villa-ban. Ebből pedig könnyen nagy bukta lehet, mert JELENLEG csak Messi és Alexis üti meg a szintet. Pech, hogy egyszerre volt sérült Villa és Pedro is. Lehet, hogy mindketten belelendülnek majd a játékba és hoznak egy jó szintet, akkor minden OK, de ha így maradnak a dolgok (már pedig sajnos erre látok nagyobb esélyt, azért bizakodok) ugyanott vagyunk ahol eddig, legfeljebb arra számíthatunk, hogy Alexis kevesebbet lesz sérült és ilyen ütemben fejlődik tovább. Ebben a szezonban sajnos nagyon gyenge volt a támadósorunk, ha Messi nem nyújt ilyen emberfelettetit, kis túlzással lehet hogy sorfalaztunk volna. (még kimondani is rossz)
Bízhatunk a kevesebb sérülésben és Pedro-ék visszatérésében, de jövőre sztem mindenképp vennénk támadót, talán megfontolandó ezen a nyáron. Bár nem nagyon tudom ki lehetne alkalmas, Van Persie hiányozna talán legkevésbé ide. Cuenca-t és Tello-t szándékosan nem vettem ide, mert még egyik sem (talán sose) kezdő szintű.
Afellay-t pedig meg kellene tartani, nem lesz belőle rossz játékos, ha felveszi a ritmust. Egy idényt még mindenképp. Ha már másért nem legalább az árát felverni egy kicsit.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.14. 15:48:50

Én úgy érzem, hogy nekik kéne menni: Keita, Afellay, Tello (ha felhozzuk). Nem értem más, hogyan is merülhet fel. Szegény Cuencát mindenki küldené el, de ahogy mostanában játszik, az figyelemre méltó. Egy kis rutin, kevés izom és egy nagyon hasznos kis játékos lesz belőle. Afellay egész szezonban sérült volt, nem igazán láttuk kárát. Meg kell várni az EB-t, ahogy fölmegy az ára és eladni. Keita szerződése jövőre lejár, szintén logikus lenne eladni. Aztán jöjjön 2 ember hátra és meg van oldva minden. Thiago Silva volt az álom, de számomra úgy tűnik, hogy le lehet mondani róla. A következő 3 ember: Javi Martinez, Vertonghen, Hummels. Martineznél szintén a kérdés az lesz, hogy a klubja el akarja-e adni, mert ha nem akkor aranyáron nem éri meg. Árban talán Vertonghen lenne a legjobb megoldás, de nem igazán láttam a játszani. Hummelsnél is kérdés, hogy a klubja megválna-e tőle. Ha igen, akkor nagyon nagy vásárt lehetne vele csinálni. Ha nem adják, akkor szivacs. A szélre meg egyre inkább Jordi Alba tűnik majd a befutónak. Előre nem érzem azt, hogy bárkinek is jönni kéne, de ha jön 1 klasszis ember, akkor nem csak 1 embernek kell a csatárok közül mennie, hogy mindenki elég lehetőséget kapjon, másrészt hogy maradjon pénz a csatár megszerzésére. Ide esetleg 2 ember: Hulk, Falcao. Nem kell egyikőjüket sem magyarázni. Úgy néz ki, hogy nagyjából 50 milliónk lesz az erősítésekre plusz az eladott játékosok ára. Ezt a vak is látja, ha vmelyik sorba sikerül olcsón embert venni, akkor még komoly összeg is maradhat, bármely pozíció megerősítésére. NA majd meglátjuk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2012.05.14. 15:36:26

LG írta:
fcjoc írta:Sokan szerintem fogalomzavarban szenvednek.. se Pedro, se Cuenca, se Affelay és még Tello sem csatár..
Sőt, igazából egyedül Villa nevezhető csatárnak.. de mi van ha megint lesérül. Nézünk mint hal a szatyorban..

Kell egy csatár, egy Villa féle, még ha padra is, de kell..
Igazából Villa is sokszor szélsőt játszik, nem nagyon szoktunk játszani rendes középcsatárral, hisz Messi van középen. Ibra volt az utolsó klasszikus 9-ünk, de nem vált be.
mert messi be akart menni középre... kifúrta. ennyi. de lőtt i s50et a bajnokságban, szóval igaza van.
zlatanról meg annyit, hogy aki 90 perc alatt egy bl meccsen 50 méterrel fut többet mint a kapus, az szégyelje el magát, adja le a cuccát és húzzon a --- mondjuk a milanba...
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2012.05.14. 15:32:27

én rezzenéstelen arccal adnám el tellót, cuencát, keitát és adrianót, ha jön értük megfelelő ajánlat.
ha jön bale, meg van oldva a balbekk, cseréjének meg jó valaki a b-ből...

csatár szerintem nem kell. villa felépül, messi zseniális.

a középpályán busi és masc megoldja amit meg kell oldani, elöttük a xavi, ini affelay(aki szerintem szintén fantasztikus labdarugó és semmi pénzért nem adnám el) és thiagó szintén egy ütőképes és jól rotálható kvartett.

és még ott van egy fabregas, egy pedró meg egy alexissanchez...

középső védő kell, mert az nem poén, hogy a középpályásoknak kell hátramenni, ha úgy vannak a sérültek...

a kiegészítésre, pótlásra meg a pad hosszúságára eddig is jók voltak a kicsik, ezután is biztos lesz 1-2 akit majd fel lehet hozni...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.14. 15:30:39

fcjoc írta:Sokan szerintem fogalomzavarban szenvednek.. se Pedro, se Cuenca, se Affelay és még Tello sem csatár..
Sőt, igazából egyedül Villa nevezhető csatárnak.. de mi van ha megint lesérül. Nézünk mint hal a szatyorban..

Kell egy csatár, egy Villa féle, még ha padra is, de kell..
Igazából Villa is sokszor szélsőt játszik, nem nagyon szoktunk játszani rendes középcsatárral, hisz Messi van középen. Ibra volt az utolsó klasszikus 9-ünk, de nem vált be.
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2012.05.14. 15:23:46

Sokan szerintem fogalomzavarban szenvednek.. se Pedro, se Cuenca, se Affelay és még Tello sem csatár..
Sőt, igazából egyedül Villa nevezhető csatárnak.. de mi van ha megint lesérül. Nézünk mint hal a szatyorban..

Kell egy csatár, egy Villa féle, még ha padra is, de kell..
Avatar
joekacsa
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.08.26. 18:08:46

2012.05.14. 15:08:20

Fernando írta:
Sanama írta:Nem értem hogy csatár miért jön egyáltalán szóba...

Villa-Pedro-Sanchez-Messi-Cuenca-Affelay-Tello

Védő meg jó ha van 4db :D
Alves-Puyol-Pique-Adriano, és ennyi. a többieknek nem védő az eredeti poszt.

Puyol már nem lesz fiatalabb, Pique hullámzó mostanában, Adriano védekezni nem tud,Alves is fent kolbászol.

2védő kell, meg 1 kp csere és kész a keret, részemről.
Alapjáraton nincs egy csatárunk sem szerintem. Messi és Villa kivételével mindenki szélső, sőt Afellay inkább középpályás. Szerintem a Pedro-Villa-Cuenca-Tello négyesből kettőnek mennie kellene, vagy költsön, vagy pénzért.

Védő meg? Adriano sem védő. Föl kell hozni Montoyát és Alvest meg kell tartani. Jobb szél oké. Piqué mellett kell egy ember a kezdőbe, Puyol és Fontás pedig bármikor beugorhatna a padról. Adriano vészmegoldásnak jó balszélre, de alapból oda is kell egy kezdő ember.
Cuenca-Affelay-Tello és Pedro: kettő nagyon fiatal és tapasztalatlan, Affelay nem vérbeli csatár és Pedro meg idén nem termelt úgy mint tavaly. Szerintem kéne vennünk 2 védőt és 1 védekező közép pályást na meg 1 csatárt (Van Persie).
joekacsa
Avatar
joekacsa
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2009.08.26. 18:08:46

2012.05.14. 15:05:09

LG írta:
Léfe írta:Tello és Cuenca nem jók, golt sem rugnak. Nem a Barca szintje. Affelay középpályás nem csatár, csak Pep eröltette. Egyszerre ennyi fiatalt felhozni nem szerecsés. Egyenlőre csak Thiágó üti meg az elvárható szintet.
Ezt azért túlzásnak érzem, sztem amennyi játéklehetőséget kapott a két fiatal, ahhoz képest azért jól éltek vele. Nem hinném, h valaha is meghatározó emberek lennének, de kiegészítő embereknek jók.

Thiago pedig felemás teljesítményt nyújtott, voltak kiváló meccsei, de volt, h teljesen eltűnt. Ha kiegyensúlyozott tudna lenni a jövőben, akkor valóban nagy játékos lehet.

Én mind kettővel egyetértek, ezért kell őket kölcsönadni. Olyan csapatnak, ahol biztosan be tudják magukat verekedni a stabil kezdőbe, hogy minél több tapasztalatot szerezzenek.
joekacsa
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8698
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2012.05.14. 15:01:44

Sanama írta:Nem értem hogy csatár miért jön egyáltalán szóba...

Villa-Pedro-Sanchez-Messi-Cuenca-Affelay-Tello

Védő meg jó ha van 4db :D
Alves-Puyol-Pique-Adriano, és ennyi. a többieknek nem védő az eredeti poszt.

Puyol már nem lesz fiatalabb, Pique hullámzó mostanában, Adriano védekezni nem tud,Alves is fent kolbászol.

2védő kell, meg 1 kp csere és kész a keret, részemről.
Alapjáraton nincs egy csatárunk sem szerintem. Messi és Villa kivételével mindenki szélső, sőt Afellay inkább középpályás. Szerintem a Pedro-Villa-Cuenca-Tello négyesből kettőnek mennie kellene, vagy költsön, vagy pénzért.

Védő meg? Adriano sem védő. Föl kell hozni Montoyát és Alvest meg kell tartani. Jobb szél oké. Piqué mellett kell egy ember a kezdőbe, Puyol és Fontás pedig bármikor beugorhatna a padról. Adriano vészmegoldásnak jó balszélre, de alapból oda is kell egy kezdő ember.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.14. 14:54:01

Ha jól értelmezem a mundo cikkét, akkor 4 millió a difi a Valencia és a Barcelona között. Min 8-at ajánlottunk, ők 12-őt szeretnének. Nem lenne rossz vétel mondjuk félúton, 10 milláért.

Thiago Silva helyzete meg egyre bonyolultabb. Ugye Nesta megy, ráadásul a Milan sem igazán akarja elengedni. Előfordulhat, hogy új célpont után kell majd néznünk.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2012.05.14. 14:50:46

Léfe írta:Tello és Cuenca nem jók, golt sem rugnak. Nem a Barca szintje. Affelay középpályás nem csatár, csak Pep eröltette. Egyszerre ennyi fiatalt felhozni nem szerecsés. Egyenlőre csak Thiágó üti meg az elvárható szintet.
Ezt azért túlzásnak érzem, sztem amennyi játéklehetőséget kapott a két fiatal, ahhoz képest azért jól éltek vele. Nem hinném, h valaha is meghatározó emberek lennének, de kiegészítő embereknek jók.

Thiago pedig felemás teljesítményt nyújtott, voltak kiváló meccsei, de volt, h teljesen eltűnt. Ha kiegyensúlyozott tudna lenni a jövőben, akkor valóban nagy játékos lehet.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2012.05.14. 14:45:15

Tello és Cuenca nem jók, golt sem rugnak. Nem a Barca szintje. Affelay középpályás nem csatár, csak Pep eröltette. Egyszerre ennyi fiatalt felhozni nem szerecsés. Egyenlőre csak Thiágó üti meg az elvárható szintet.
Fecó
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.14. 14:19:38

sjd írta:
Chino írta:Én azt nem igazán értem, hogy miért olyan sürgős Muniesa-t és Bartra-t is felhozni. Talán az lehet a háttérben, hogy érdeklődnek irántuk (Muniesa-ról legalábbis volt érdeklődés, ha jól emlékszem).
Muniesa már Abidal betegsége kapcsán szóba került, tehát rá elsősorban baloldali védőként számolunk (és számoltunk, amikor Pep bevetette asszem a Leverkusen ellen), ami logikus, feltéve, hogy Adriano elmegy. Ha viszont itt lesz Adriano és Alba is, akkor nem igazán fog neki szerep jutni itt. Fontás maradásában sem vagyok biztos, de mindenesetre nem árt, ha Puyol visszavonulására gondolva Bartrát elkezdjük beépíteni
Én is úgy gondoltam, hogy Marc-ra inkább balhátvédként számítunk, de oda úgy néz ki igazolni fogunk. Legalábbis eddig minden hír arról szól. Nem igazán értem, miért veszi szinte mindenki biztosra Adriano távozását. Talán 1-2X felröppent kacsaként, de ennyi, ráadásul nem is igen indokolná semmi. Tökéletes csere, nyugodtan lehet vele rotálni, univerzális, második embernek jobbat el se lehetne képzelni. Akkor pedig Muniesa középre? Akkor minek Bartra? Egyelőre ott tartunk, hogy Fontást kellene beépíteni, viszont ha ő menne, akkor hova, még egy játékos kölcsönbe? Volt egy komoly sérülése és szinte az egész szezont kihagyta, ez indokolttá tenné, de nem hiszem, hogy így elherdálnánk.
Én mindenképp azt preferálnám, hogy minimum januárig várni kellene ezzel, addig néha felhozni őket.
Forca Barca!!!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.14. 13:50:36

Chino írta:Én azt nem igazán értem, hogy miért olyan sürgős Muniesa-t és Bartra-t is felhozni. Talán az lehet a háttérben, hogy érdeklődnek irántuk (Muniesa-ról legalábbis volt érdeklődés, ha jól emlékszem).
Muniesa már Abidal betegsége kapcsán szóba került, tehát rá elsősorban baloldali védőként számolunk (és számoltunk, amikor Pep bevetette asszem a Leverkusen ellen), ami logikus, feltéve, hogy Adriano elmegy. Ha viszont itt lesz Adriano és Alba is, akkor nem igazán fog neki szerep jutni itt. Fontás maradásában sem vagyok biztos, de mindenesetre nem árt, ha Puyol visszavonulására gondolva Bartrát elkezdjük beépíteni
Válasz küldése