Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.08.03. 19:56:57

Olvasgatva a híreket,nekem 2 emberke van a 2-300-ból,akivel szimpatizálok is,és el is hiszem hogy a klubb tárgyal értük.Ez az Agger-Song duó.
Én személy szerint mindkettejüket nagyon bírom,így bármelyikük is érkezik,örülni fogok.
Ami szerintem kettejük közt dönteni fog,az nem a pénz,és nem is a posztjuk lesz.Szerintem Tito meg akarja várni a Psg illetőleh az Mu elleni meccset,ahol Bartra majd megkapja a lehetőséget,és ha bizonyít,és megfelel,akkor nem kell kh,jöhet Song.Ha viszont ilyen kaliberű csapatok ellen súlytalan lesz,akkor kell Agger,és Masch majd azon a pár meccsen mikor Busi pihen,feljebb kúszik,vagy ugye ott lesz esetleg JDS.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.08.03. 17:53:34

K900 írta:
barca99 írta: Majd megvárjuk az FM-es kollégákat, biztos kiszúrtak már maguknak valakit.
Varatrix abban az esetben mivan hogyha a vezetőség a kezdőbe szeretne igazolni :?: Vagy az már hivatalosan be lett van jelentve, hogy padra érkezik majd valaki :?: Ha jól emlékszem Thiago Silva sem padra jött volna, vagy tévedek szerinted :?:
Kit ültetsz padra Puyit, Piquét, vagy Masch-ot? barca99 barátunk megfogalmazta: 30 éves játékosok nem számítanak idősnek kh poszton. Sőt még Puyol is teljes értékű tagja a csapatnak pedig ő idősebb is. Nem kell rá rokkant öregemberként tekinteni. Ha ezeket mérlegeljük akkor logikus hogy ha kell ember az egy tapasztaltabb idősebb embernek kéne legyen. Fiatalnak ott van Bartra, még ha nem is lehet rá alapozni a szezont akkor is lassan be lehet építeni a csapatba. Nem lett hivatalosan kijelenve a dolog, de a körülmények ez teszik logikussá. Thiago Silva esetét nem tudom. Nekem nem tűnt túl komolynak az érdeklődésünk.

Az FM-es dolgot meg nem én írtam. :wink:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.08.03. 17:53:12

barca99 írta:Nem írom le ismét, mennyire felcseszi az agyamat, mikor valaki azt hiszi 30 évnél megáll az élet. Megint ott járunk, hogy negyedik középhátvédnek, nagyrészt padra valaki már öreg 31 évesen...
Majd megvárjuk az FM-es kollégákat, biztos kiszúrtak már maguknak valakit.
Figyelem már pár éve és évről évre egyre lejjebb megy a korhatára, hogy ki számít már idős játékosnak.
10 éve még senki nem mondta egy 27-28 éves játékosra hogy öreg, max tapasztaltnak. Ma már 27 éves emberekről úgy beszélnek mintha járókerettel és szódásszifon szemüvegben játszanának a halálos ágyukról így 27 és a halál között.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2012.08.03. 17:54:57-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.08.03. 17:41:24

Varatrix abban az esetben mivan hogyha a vezetőség a kezdőbe szeretne igazolni :?: Vagy az már hivatalosan be lett van jelentve, hogy padra érkezik majd valaki :?: Ha jól emlékszem Thiago Silva sem padra jött volna, vagy tévedek szerinted :?:

OFF

Kollégák.....Azok is már FM-eseknek tekinthetők, akiknek nem feltétlen egyezik mindenben a véleményük :idea:
barca99 írta: Majd megvárjuk az FM-es kollégákat, biztos kiszúrtak már maguknak valakit.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2012.08.03. 18:02:21-kor.
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.03. 17:29:21

Nem írom le ismét, mennyire felcseszi az agyamat, mikor valaki azt hiszi 30 évnél megáll az élet. Megint ott járunk, hogy negyedik középhátvédnek, nagyrészt padra valaki már öreg 31 évesen...
Majd megvárjuk az FM-es kollégákat, biztos kiszúrtak már maguknak valakit.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.08.03. 17:25:36

K900 írta:
barca99 írta:Kolo Touré és Toulalan jó alternatíva, tapasztalt játékosok, .
30-on felüli emberekkel akarjuk megoldani a kh posztot.:idea: Akkor már inkább ne igazoljunk senkit sem, és maradjon Puyi meg Masc azon a poszton.Viccet félretéve, sztem most Piqúéhez hasonló korban lévő játékost kellene igazolni. :wink: Aki azért árban sem olyan egetverő legyen.
Persze! Padra hozzunk egy erejeteljében lévő fiatal játékost aki hasonló szinten van piquével, mert gondolom nem egy gyenge játékost akarunk, mindezt olcsón? :shock:
Sokat akar a szarka...

Ennyi játékidő mellé pontosan egy Kolo kaliberű játékosra van szükség. Mert gondolom baromi sok fiatal védő szeretne Puyol, Piqué, Mascherano hármas mögött játszani.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.08.03. 17:17:53

barca99 írta:Kolo Touré és Toulalan jó alternatíva, tapasztalt játékosok, .
30-on felüli emberekkel akarjuk megoldani a kh posztot.:idea: Akkor már inkább ne igazoljunk senkit sem, és maradjon Puyi meg Masc azon a poszton.Viccet félretéve, sztem most Piqúéhez hasonló korban lévő játékost kellene igazolni. :wink: Aki azért árban sem, legyen olyan egetverően drága.
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.03. 17:06:47

Kolo Touré és Toulalan jó alternatíva, tapasztalt játékosok, ráadásul a francia már első évében is jól tolta a Ligában. Én most mégis inkább a fiatalokra szavaznék, ha érkeznének még eléjük, nagyon a peremre szorulnának. Most pár napon belül két komolyabb tesztjük is lesz, és még utána is lesz idő igazolni.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.08.03. 16:29:08

Nem igazán értem miért hozzák fel folyamatosan, hogy Adriano elmegy. A legnagyobb balf..ság lenne eladni. Alba játszaná végig a szezont? Puyol csak 1-2 meccsre megoldás, Muniesa lesérült, Planas meg nem téma.

Songot valahogy nem igazán tudnám elképzelni itt, de nem ártana vki Busi mellé, mert Masch-ot bűn lenne kivenni hátulról. Nem akarok FM-ezni, de remélem találnak egy jó alternatívát. JDS-t kedvelem, de oda egy kicsit „masszívabb" ember kellene, Sergi Roberto-ban pedig nem igazán érzek komoly potenciált, ráadásul bármennyire is ügyesek, nem kéne ennyi fiatalt egyszerre felhozni szerintem.

Szvsz ebből a pénzügyi keretből már csak egy játékost fogunk hozni, aki vagy védő vagy vkp lesz, a többit pedig Rosell-ék elteszik a malacperselybe.
Forca Barca!!!!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2012.08.02. 20:45:27

Charlie írta:Song univerzálisabb, de inkább egy 100% középső védőre van szükségünk. Song elég sérülékeny, nem? Arsenalban jobban otthonlévő ember megerősíthetne vagy cáfolhatna ebben.
Nem tartozik a sérülékeny játékosok közé, súlyosabb sérülésére nem is emlékszem. Közben utánanéztem, soccerway-ről az infó:

Knee Injury 03/04/11 - 14/04/11
Knee Injury 28/02/11 - 31/03/11
Thigh Muscle Strain 04/02/11 - 10/02/11
Calf Muscle Strain 09/08/10 - 12/08/10
Knee Injury 07/05/10 - 12/05/10
Knee Injury 04/04/10 - 14/04/10

Univerzális ő is, régebben párszor játszott a védelemben, szerintem megállná a helyét itt is, de nem hiszem, hogy 12 millióért oda adná a Senal. DM létére pontosan passzol és nem csak 3 méterre, jól indít (pl. RvP vs. Everton és Liverpool), képes killer passokat adni, tavalyi szezonban box-to-box játékos volt, ki is osztott 10+ gólpasszt, védőmunkája is okés, bár mivel feljebb játszott, ez kicsivel el van maradva Parker-től, ami negatívum vele kapcsolatban, hogy kifejezetten lassú játékos és szépen gyűjtögeti a sárga lapokat. Itt össze van hasonlítva a PL többi DM-jével:
http://thinkfootball.co.uk/a-tactical-a ... alex-song/

Nekem az Agger/Kolo Touré/Toulalan hármas is szimpatikus, bármelyikük jön, én örülni fogok, nem szívesen mennék neki a szezonnak Bartra-val és dos Santos-szal.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
barcatheking
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2012.08.02. 20:34:46
Tartózkodási hely: Erdőtelek

2012.08.02. 20:39:03

Nem bánnám ha már egy héttel később lennénk!Akkor talán már lehet hogy valami biztosabbat tudnánk!Aggert én is favorizálom!
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2012.08.02. 20:20:25

szerintem jöjjön Agger és Song/Toulalan
Lenne pénz szerintem a dánra és a kamerunira is ha esetleg Adriano netalán tán (elmegy) azért remélem maradni fog még
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2012.08.02. 16:17:38

Aggert és Songot is bírom. Agger vérbeli középhátvéd, magas és erős. Song univerzálisabb, de inkább egy 100% középső védőre van szükségünk. Song elég sérülékeny, nem? Arsenalban jobban otthonlévő ember megerősíthetne vagy cáfolhatna ebben. Agger érkeztével Busquets többet pihenhetne a középpályán mivel Mascherano valószínűleg remekül helyettesítené. Song érkeztével, az argentín maradna hátvédszerepkörben, amit remekül ellátott. Valószínűleg Busi alternatívája lenne Song és vészhelyzetben játszhatna a védelemben is.

Kiváncsian várom mi lesz ebből. Lehet egy harmadik név érkezik, mint például Toulalan.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2012.08.02. 15:20:46

Gareth Tello írta:Újabb nevek merülnek fel, a SPORT szerint a Barçának 48 órája van még, hogy megegyezzen az Arsenallal Song ügyében.
A katalán lap bedobta a Málagában játszó Jérémy Toulalan nevét is. =; Merthogy Toulalan tökéletesen tudná helyettesíteni Keitát.
Mindkettő elég valószínűtlenül hangzik. De ez a Song borzasztó, még ötletnek is. :shock:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.02. 14:52:22

Újabb nevek merülnek fel, a SPORT szerint a Barçának 48 órája van még, hogy megegyezzen az Arsenallal Song ügyében.
A katalán lap bedobta a Málagában játszó Jérémy Toulalan nevét is. =; Merthogy Toulalan tökéletesen tudná helyettesíteni Keitát.

A Liverpool meg állítólag nem nevezte Aggert az Európa-ligás keretébe.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.08.02. 13:49:26

Barcaman1993 írta:Az mundodeportivo.es szerint a PSG és a MU elleni meccsek fognak dönteni arról, hogy igazolunk-e középső védőt. Ugyanis, ha Marc Bartra a legjobbak (Ibra-Lavezzi, Rooney) ellen képes jó teljesítményt nyújtani, akkor nem lesz szükség újabb védőre. Mindenesetre jól hangzik a dolog. Ha ez igaz, akkor van egy olyan érzésem, hogy nem fogunk venni senkit. :D
Igen én is olvastam...Gyanús hogy ő lesz a megoldás,hacsak nagyon nagy hibákat nem követ el most a nagyok ellen...Hát nem tudom,nekem tetszik a játéka,szal magabiztos,határozott,jók az adottságai,jó a labdakihozatalban,látszik hogy mi neveltük ki...De persze van benne lutri...A center back az rutint igénylő poszt,nyílván elsőszámú védelem Puyol,Pique lesz,Mascherano is ha beáll középre semmi baj,mellette Bartra simán megoldja amit kell...Papíron...CSak ha van egy olyan mint tavaly,hogy Pique sérült,és a sok sérülés miatt nem tudja visszanyerni formáját,Puyol ugye nem mai gyerek,szintén benne van hogy kidől...Szal akkor marad Masche,Bartra,mint elsőszámú védelem,no ha ez pont rosszkor,pl a madrid ellen van, azon pl elmehet egy bajnokság ezen simán...Biztonságosabb lenne egy rutinosabb center a mi helyzetünkben...De fene tudja,Pique is mekkorát robbant anno és neki sem volt túl sok tapasztalata,azt kb fél év alatt a világ legjobb centerbekkévé nőtte ki magát...Azért sokszor kockáztatott a Barca az utóbbi években,és saját nevelésű játékosokra épített,és azt kell mondjam sosem okoztak csalódást...Azért ne feledjük nekünk van a legjobb utánpótlásunk a világon...Pl mai napig vannak ilyen megbúvó Thiagok,meg Montoyák...Csakhogy a tavalyi szezonban 2 legjobban beépülő,beváló fiatalt hozzam fel...

Másik hír,a spanyol lapok lehozták,hogy Songért tárgyalunk az Arsenallal,állítólag 48órát adtak a dolognak,addig tárgyalnak és ha nem hát nem,hát nem tudom,és nem bírtam sosem a formát,de tud vmit el kell ismeri...De persze lehet hogy hápog...De ha tényleg komolyan elgondolkoztak azon,hogy Bartra jó lesz centebacknek, nem kell új,akkor valszeg akarnak egy vkp-t,mert Mascheranora azért így sokkal többet számítanának a védelemben,Bartra nylíván csak 4.számú megoldás lenne,szal akkor kell egy vkp...És így már lehet nem is hápog annyira...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.08.02. 11:24:37

Az mundodeportivo.es szerint a PSG és a MU elleni meccsek fognak dönteni arról, hogy igazolunk-e középső védőt. Ugyanis, ha Marc Bartra a legjobbak (Ibra-Lavezzi, Rooney) ellen képes jó teljesítményt nyújtani, akkor nem lesz szükség újabb védőre. Mindenesetre jól hangzik a dolog. Ha ez igaz, akkor van egy olyan érzésem, hogy nem fogunk venni senkit. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.08.01. 13:50:14

Zibra16 írta:Esetleg Mats Hummelsért mennyit kellene kifizetnie a csapatnak ha végül ő lenne a fő prioritás ?
32.285.562.944 és fél kuvaiti dínárt, valamint egy Messi autogrammot, 9 köbméter sódert, és egy garnitúra edzőmezt.
gyuri03 írta:http://www.fourfourtwo.hu/hirek/spanyol ... ansaglista <---- lehet hinni nekik?
Azért ne haragudjatok már, de egy ilyet komolyan venni :roll:
"Itt van a kívánságlista" Meghekkelték Tito gépét, vagy hirtelen bizalmasai lettek? Aztán meg odahánynak 6 nevet és 6 képet, mit ne mondjak, "Seems legit."
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.08.01. 13:49:12

Zibra16 írta:Esetleg Mats Hummelsért mennyit kellene kifizetnie a csapatnak ha végül ő lenne a fő prioritás ?
A transfermarkt szerint 24 millió euró az értéke, úgyhogy minimum annyit, de nem érdeklődünk komolyan iránta, szvsz maradni fog még legalább egy szezont a Borussiában.
Zibra16
Jugador del Barça
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2010.07.02. 19:01:04
Tartózkodási hely: Mo.

2012.08.01. 13:25:23

S.Agüero írta:
HAnonymus írta:Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki az, aki még nem drukkol a Barcának, de onnantól kezdve már drukkolna, hogy idejönne ez az arc. Szerintem égen-földön nincs egyetlen ilyen ember sem.
Pedig nagyon sok ilyen drukkert ismerek sajnos.
Emlékszem, h mikor Ibra elment innen, egy fórumozó írta be, h akkor ő megy a Milan szurkolói oldalára :D
XD Az lehet, hogy én voltam :D
De végül maradtam mégiscsak itt a Barcánál
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2012.08.01. 13:20:16

HAnonymus írta:Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki az, aki még nem drukkol a Barcának, de onnantól kezdve már drukkolna, hogy idejönne ez az arc. Szerintem égen-földön nincs egyetlen ilyen ember sem.
Pedig nagyon sok ilyen drukkert ismerek sajnos.
Emlékszem, h mikor Ibra elment innen, egy fórumozó írta be, h akkor ő megy a Milan szurkolói oldalára :D
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.08.01. 12:11:20

kurdt írta:
menczel írta: Szerintem is jó játékos Agger, de véleményem szerint nem előnyös, ha két 190 centis létrából áll a védelem közepe, a gyors csatárok ellen jobb, ha egy magas+egy alacsonyabb pár dolgozik hátul. Martinez például most a japók ellen is nevetségesen darabosnak tűnt, úgy fordult mint egy Tigris II tank, szörnyű volt elképzelni Piqué mellett.
Szerintem sem Piqué, sem Agger nem mondható darabos mozgásúnak. Az meg csak bónusz, hogy mindketten 1.90 fölött vannak...

Én emlékszem jópár olyan klasszikusra,amikor Ronci odakeveredett Pique mellé és esetleg versenyt futottak.Az elején persze nem indul be olyan gyorsan az a 190+ centi,de mire a 16-ra értek,Pique mindig eltakarította a labdát :wink: Szóval nem kell félni,a hosszú sprintekben simán felveszi a portugállal a versenyt,ami azért nem kis szó,hisz Ronaldo azért nem egy éticsiga sebességével bír totyogni :lol:

Ja és a másik,hogy példáúl azon a bizonyos Barca-Cehlsea meccsen,ha jól emlékszem akkor Ramires mielött átemelte volna Valdest,szét sprintelte ott a baloson a védőinket.Na,hát példáúl akkor őt ott senki nem futotta volna le,még egy gepárd sem :D
Kép
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2012.08.01. 12:07:11

Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.08.01. 10:24:55

HAnonymus írta:Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki az, aki még nem drukkol a Barcának, de onnantól kezdve már drukkolna, hogy idejönne ez az arc. Szerintem égen-földön nincs egyetlen ilyen ember sem.
Pedig hidd el, hogy nem is kevés. Persze kérdés, hogy hogyan értelmezzük a fogalmat, de lányoknál például sokszor jellemző, hogy egy adott játékos miatt kezdenek szurkolni egy csapatnak. De nem csak lányoknál van ez, én ismerek olyat, aki játékost preferál egy csapat helyett, és annak szurkol, ahol épp a kedvence van.

Mellesleg a Mundo szerint Neymar nem reális idén, majd jövőre. Esetleg január, ha Villa nagyon nem venné fel a ritmust a sérülése után. (Szerintem ebben az esetben is Tello/Deulofeu lenne januárban, és csak nyáron Neymar. Nem igazán jellemző a csapatra, hogy nagy nevet igazolnak télen.)
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2012.08.01. 08:47:00

sura írta:
HAnonymus írta:Nagyon kíváncsi vagyok, hogy ki az, aki még nem drukkol a Barcának, de onnantól kezdve már drukkolna, hogy idejönne ez az arc. Szerintem égen-földön nincs egyetlen ilyen ember sem.
Biztosan van. Nekünk argentinjaink vannak, ezért a brazil vonal ellenünk van. Ha itt lenne a kedvencük ez változna.
Azért ez így erős.
Max aki az elmúlt 4 évben kezdett el focit nézni ez azokra vonatkozik.
Előtte 20 éven keresztül nálunk játszottak a legjobb Brazilok.
Romario , Ronaldo , Rivaldo , Ronaldinho
Egyszóval aki "brazil fan" és nem 10 éves annak bőven van oka a Barcelonának szurkolni.
Jah és Alves sem az a kimondott argentin , úgy emlékszem :P
Válasz küldése