Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2012.09.26. 15:34:23

Messi után ismét lenne egy olyan csatárunk aki a semmiből is gólhelyzetet tudna kialakítani.
Mit is mondtunk ezelőtt 2 évvel Villa-ról vagy tavaly Alexis-ről?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2012.09.26. 15:29:13

Óriási divat szidni a srácot.megértem én....de nem belátni,hogy egy ösztönös zseni,az óriási vakságra vall,biztos vagyok benne,hogy bárhová is igazol( talán nekünk van rá a legtöbb esélyünk) eszméletlen jól fog járni vele a klubja,az arca meg nem tök mind1?? valaki magyarázza már el egyébként,hogy mitől van nagyobb arca mint akármelyik játékosunknak.
Tipikus csordaszellem uralkodik vele kapcsolatban IS a fórumon,egy tiszteletlen nyilatkozata nem volt soha,elég csak megnézni milyen tisztelettel beszél a nagy játékosokról...
Vagy a cselei miatt??? ha bohócot tud csinálni a védőiből akkor csinálja,ebben is az egyik legjobb.
Esetleg a média szereplései miatt??? kinek mi köze van hozzá? semmi kihatással nincs a teljesítményére,akkor felőlem parádézhat napestig,ha a teljesítménye ugyanolyan jó marad.
Egyébként is kell nekünk olyan akinek van médiaértéke is,és mondjuk a koreai kis p*csák 10esével veszik a mezét,ez nekünk csak jó.

Miért kéne bárkinek mennie,azért mert ő jön?? Egy ember lővi a góljaink 80%át nézhetjük jobbról,balról,ez akkoris rohadt nagy gáz...
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2012.09.26. 14:56:44

Villa nem fog még 3-4 évig itt futkozni, pláne nem magas olyan magas (AZÉRSE JAVÍTOM KI :twisted: )szinten, ahogy elvárnátok. Kell tervezni a helyére valakit, oké, hogy ott az utánpótlás, de az más tészta. Ha meg érkezni fog, belőle is nagy valószínűséggel kiölik azt, amiben a legjobb. Más kérdés, hogy szerintem nem fogja hagyni magát, aztán röpül mint Ibra... Minden esetre én kíváncsi lennék rá, sőt mondom azt, akár örülnék is a csávónak.

ja meg ja...attól, hogy mostanában Pedrito visszaszállt eredeti önmagába, és Sanchez csak hátrafelé osztogat, meg feldobálja magát, még csak Messi rúg gólokat...
Avatar
Laci7
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2010.08.30. 22:49:20
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2012.09.25. 20:45:03

Én úgy vagyok vele, hogy egyik szemem sír, míg a másik nevet. Egyrészt baromi tehetséges és óriási fejlődési potenciál van benne és az sem mellékes, hogy jobban szeretném a mi csapatunkban tudni, mint pl. a Madridban, mert Ő tényleg a jövő játékosa, aki olyan szintű játékos lehet, mint Ronaldinho, Ronaldo, CR vagy éppen Leo. Messi után ismét lenne egy olyan csatárunk aki a semmiből is gólhelyzetet tudna kialakítani. Játékunkba bele illene szerintem, Alvessel óriási dolgokat művelnének jobb oldalon :D

Az árnyaltabb része a dolognak, hogy az a hatalmas egó amit magában hordoz, le tudná-e a vetkőzni. Más kérdés az, hogy mennyire ölnénk ki a játékából azt amiben jó (Alexis)... ÉS persze a posztok kérdése: ha érkezne biztosan távoznia kellene valakinek...
Max 150px magas lehet az aláírás kép!
100% Culé!
"Vannak akik azt hiszik a futball olyannyira fontos, úgyszólván élet-halálkérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2012.09.25. 20:35:47

Nem kell ide. Csomó jó szélsőnk van. Ha meg mindenáron jönni fog, remélem az arcát otthon hagyja!!!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.09.25. 20:15:41

És mégis hol a nyavalyában fog játszani itt? Milyen poszton? Kit fogunk eladni jövőre?
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.09.25. 20:12:57

A katalán SPORT azt írja, h megegyeztünk Neymarral, jövőre itt folytatja.A SPORT nem szokott kacsát lehozni, szóval én olyan 85%ot adok a hírnek, fejlemények biztos a héten jönnek.

What the hell!? :shock:
Kép
Avatar
BritishKnight
Capitá del Barça
Hozzászólások: 684
Csatlakozott: 2012.07.01. 14:39:04
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2012.09.15. 21:34:47

laci18 írta:Emlékszik valaki, hogy ki volt ő ?
Rodri?De ha jól tudom ő kölcsönben van a Sheffield Wednesday-nél.

Szerintem Kiko Femeniával volt egy olyan megállapodás,hogy egy év "B" és utána "A"....
Ő pedig a Herculestől jött!
"Gloria Victis, dicsőség a legyőzötteknek, kik győzhetetlenek."
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2012.09.15. 21:30:56

Most jutott eszembe, hogy tavaly igazoltunk valaki a Seillatól valakit a Barca B-be és úgy volt, hogy idén az első csapatba kerül...
Emlékszik valaki, hogy ki volt ő és, hogy telejesített tavaly? (de ezekszerint [auto_cenzúra] mert nem hallani felőle)
Barca 4ever
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2012.09.09. 13:11:13

Állítólag Tito télen új kapust akar igazolni Pinto helyére mivel nem tudnak vele
megegyezni a szerződéshosszabításról.
A kiszemelt pedig Ter Stegen a Mönchengladbach 20 éves kapusa.
Az ára 10misi lenne,szerintem jó járnánk vele (sőt nem csak Pinto helyettese
lehetne :twisted: )
http://www.youtube.com/watch?v=-1ixgOlgBbk
http://www.youtube.com/watch?v=U7MrQoE7 ... ure=fvwrel
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.04. 09:13:57

Robcsyy írta:"A nevéhez méltón mindig jólértesült insidespanishfootball.com a Punto Pelotára hivatkozva tényként közli, hogy az Athletic Bilbao csatára, Fernando Llorente szóban már megegyezett az őt kitartóan ostromló Barcelona vezetőivel  a 2013 nyári klubváltásáról.Mint ismert, a hórihorgas támadó kontraktusa jövőre lejár a baszk klubbal, amely egész nyáron próbálta őt rábírni a hosszabbításra  ezek szerint mindhiába.;Llorente szíve szerint már most áttette volna székhelyét Katalóniába, hogy szeretett csapata, nevelőklubja is jól járjon  körülbelül 30 millió euró üthette volna az Athletic markát , de mivel a vezezőség nem adta el a centert, így ő a saját kezébe vette a sorsát..."

Ingyen azt mondom jöjjön, 30m-t jó, hogy nem adtak érte.
Összességében nem rossz támadó szinpatikus! De nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, nem látom őt Barcelonában! HACSAK :!: nem tud belső védőt is játszanni :lol: .
Azt gondolom ingyen jön 1 évvel késöbb pedig eladjuk jó pénzért az jó kis haszon, keres évi 6 milliót azt leszámoljuk 20-23 millát keresnénk rajt jó lenne. De én nem hiszem le hogy őt hosszú távra be akarják építeni a csapatba! Nem értem mi az az erény ahhoz, hogy a mi stílusunkba-rendszerünkbe helye legyen... max fejjáték. ez viszont kevés még ahhoz hogy Katalóniában maradjon hosszú távon.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2012.09.04. 09:03:53

"A nevéhez méltón mindig jólértesült insidespanishfootball.com a Punto Pelotára hivatkozva tényként közli, hogy az Athletic Bilbao csatára, Fernando Llorente szóban már megegyezett az őt kitartóan ostromló Barcelona vezetőivel  a 2013 nyári klubváltásáról.Mint ismert, a hórihorgas támadó kontraktusa jövőre lejár a baszk klubbal, amely egész nyáron próbálta őt rábírni a hosszabbításra  ezek szerint mindhiába.;Llorente szíve szerint már most áttette volna székhelyét Katalóniába, hogy szeretett csapata, nevelőklubja is jól járjon  körülbelül 30 millió euró üthette volna az Athletic markát , de mivel a vezezőség nem adta el a centert, így ő a saját kezébe vette a sorsát..."

Ingyen azt mondom jöjjön, 30m-t jó, hogy nem adtak érte.
Before you laugh at kids who believe in Santa, remember there are grown men who believe that Cristiano Ronaldo is a better footballer than Lionel Messi.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.09.02. 15:21:20

Persze hogy nehéz helyzetben vannak, ha meg akarják tartani a jó játékosaikat. Akiket említettél Torres és Agüero sem 1-2 év után távozott tőlük. Nem azt mondom, hogy onnan vonuljon vissza Falcao, csak ne 1-2 jó szezon után csináljanak pénzt belőle. Torres és Agüero esetében is húzták a dolgot amíg csak lehetett. Örülnék neki ha Falcao is még jó pár évig ott tolná.


neobarca amit mondasz, hogy nagy küzdő is Neymar az nagyon pozitív dolog. Ha nem kezd el duzzogni meccs közben ha nem jönnek össze a dolgai. Mert ugye van 1-2 sztárocska aki hajlamos erre. Ezért is húztam alá, hogy nem sokat láttam játszani, mert tudom, hogy keveset láttam ahhoz, hogy a játékát meg tudjam ítélni rendesen.
Ami a külsőségeket illeti nekem nagyon unszimpatikus amikor valaki majomkodik a szó szoros értelmében.
pl.: mikor Bolt-ot meglátom rajt előtt mint egy autista, retardált nem tud magával mit kezdeni csak mutogat, pózolgat vágja az idióta fejeket hát az kiborító.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.02. 12:22:48

Capon írta:Falcao remélem még jó pár évig marad az Athético-nál.
Ahogy valaki fut 1-2 jó évet egyből megveszik a mai topnak számító csapatok és így az összes jó név 5-6 csapatban játszik (persze akad kivétel, de értitek mire gondolok), kicsit uncsi szerintem. Jó lenne ha meg tudnák tartani a játékosaikat az Atlético, Valencia féle csapatok is, hogy csak a spanyoloknál maradjak.
Ez valóban jó lenne, csak sajnos
1. az Atlético-szintű csapatok nem biztos, hogy tudják állni a fizetést, ha az illető (mint Falcao) a hátán cipeli a csapatot, ezáltal emelniük kell a neki szánt juttatásokat
2. ezért talán jobban megéri nekik is eladni a játékost, ha nagy összeget kapnak érte, amiből lehet igazolni vagy a költségvetési lyukakat betömködni
3. sok esetben a játékos sem akar több éven keresztül egy Atlético-szintű együttesben játszani (csak hogy ennél a példánál maradjunk). Ennek több oka is lehet: trófeákat akar nyerni (EL helyett BL, bajnoki bronzérem helyett arany vagy ezüst), még nagyobb nevet, elismerést akar magának kivívni, vagy egyszerűen csak több pénzt akar keresni.

Lásd Torres, Agüero, csak hogy az Atléticónál maradjunk. Szerintem Falcao marad még egy (max kettő) évig Madridban, aztán megy egy Premier League-es topcsapatba, a Realba, esetleg hozzánk.
Sajnos ez a tendencia, én is örülnék, ha Falcao rácáfolna erre.
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2012.09.02. 12:16:18

Capon írta:Neymar-ral az a bajom a ripacs külső és viselkedésen túl, igaz 1-2 alkalommal láttam ösz-visz játszani, így maradnak a netes vid amik csalókák, de nekem ezekből az derül ki, hogy Neki is elég sok helyre van szüksége hogy ezt a látványos focit tudja játssza.
Mindig azt látom, hogy félpálya magasságában megindul, megvan a lendület és úgy jut el a kapuig. Kíváncsi vagyok erre nálunk, ahol 10 ember védekezik és nincs hely a beindulásokra. Messi zsebkendőnyi területen is képes megverni 3 védőt és továbbviszi a lasztit. Nem tudom Neymar erre képes lenne-e? Kétlem, hogy 50 millió körül fizessünk érte, de így is horror áron fog elkelni és ehhez képest iszonyat nagy lutri a srác szerintem.
Ha a ripacs külsőt nézzük, akkor az új igazolásunk Song sem piskóta. Ő is azért tud érdekes frizkókat csináltatni. Meg emlékszem Alves 1-2 sérójára is. :lol:
Szerintem totálisan nem ezen múlik. Fiatal gyerek, ki fogja ezt nőni. Főleg ha egy komoly csapatba kerül, komoly játékosok közé.
Bár én nem nagyon csíptem Neymár gyereket, azért nagy zsugás az öcsi. Letöltöttem jópár meccsét, és nem csak az összeállított vidiket sasoltam. Szimpatikusan játszik, kűzd mint az állat. Ha nem mennek a gólok, odateszi magát a helyzetteremtésben és a gólpasszokban.
Szerintem egy jó edzővel ki fogja tudni hozni magából a maximumot.
Az meg, hogy "törékeny" és erős csatárra van szükségünk, hagyjuk már. :lol:
Messi sem egy terminátor ahogy Xavi, Ini, Villa és a többiek sem.
Angliában lehet hátrány lenne, de itt nem. Taktikusan gyorsan játszunk, sztem ez neki is feküdni fog.
Ha valóban jön, én nagyon fogok örülni neki. Bár én sem szerettem a gyereket. Messivel sztem őrületbe kergetnék egész Európa védelmét... 8)
Persze csak abban az esetben, ha jól meg fogják érteni egymást és tudni fognak játszani egymás mellett... :(
De ez legyen Tito gandja! :lol:

Egy kis kiegészítés: Hogy mennyire nem számít a külcsíny: Vegyünk példát az NBA-ból... Sokszor a legügyesebb játékosok a legnagyobb ripacsok... :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára neobarca 2012.09.02. 12:23:10-kor.
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.09.02. 02:33:45

elégedett vagyok az átigazolási szezonnal, a két érkező szimpatikus, a távozókért meg nem voltam oda.

amit máshogy csináltam volna, az az, hogy ugye afellay el, tello és cuenca B csapat (ahonnan csak vész esetén jönnek fel) vagy pedig kölcsönbe valahova, és jött volna egy szélső támadó, mint mondjuk götze, hazard vagy éppen muniain.

és akkor mondjuk villa,messi,pedro,sanchez,götze
Ricsi_K
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2009.01.07. 18:07:38

2012.09.02. 02:28:28

Capon írta:Falcao remélem még jó pár évig marad az Athético-nál.
Ahogy valaki fut 1-2 jó évet egyből megveszik a mai topnak számító csapatok és így az összes jó név 5-6 csapatban játszik (persze akad kivétel, de értitek mire gondolok), kicsit uncsi szerintem. Jó lenne ha meg tudnák tartani a játékosaikat az Atlético, Valencia féle csapatok is, hogy csak a spanyoloknál maradjak.

Neymar-ral az a bajom a ripacs külső és viselkedésen túl, igaz 1-2 alkalommal láttam ösz-visz játszani, így maradnak a netes vid amik csalókák, de nekem ezekből az derül ki, hogy Neki is elég sok helyre van szüksége hogy ezt a látványos focit tudja játssza.
Mindig azt látom, hogy félpálya magasságában megindul, megvan a lendület és úgy jut el a kapuig. Kíváncsi vagyok erre nálunk, ahol 10 ember védekezik és nincs hely a beindulásokra. Messi zsebkendőnyi területen is képes megverni 3 védőt és továbbviszi a lasztit. Nem tudom Neymar erre képes lenne-e? Kétlem, hogy 50 millió körül fizessünk érte, de így is horror áron fog elkelni és ehhez képest iszonyat nagy lutri a srác szerintem.
neymarral annyi a baj h fiatal..pl most olvastam h valoszinuleg csődeljárást fog kérni mert "többet költ mint keres". elvakitja a csillogás és ilyen játékos nem illik barcelonába.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.09.02. 01:30:27

Falcao remélem még jó pár évig marad az Athético-nál.
Ahogy valaki fut 1-2 jó évet egyből megveszik a mai topnak számító csapatok és így az összes jó név 5-6 csapatban játszik (persze akad kivétel, de értitek mire gondolok), kicsit uncsi szerintem. Jó lenne ha meg tudnák tartani a játékosaikat az Atlético, Valencia féle csapatok is, hogy csak a spanyoloknál maradjak.

Neymar-ral az a bajom a ripacs külső és viselkedésen túl, igaz 1-2 alkalommal láttam ösz-visz játszani, így maradnak a netes vid amik csalókák, de nekem ezekből az derül ki, hogy Neki is elég sok helyre van szüksége hogy ezt a látványos focit tudja játssza.
Mindig azt látom, hogy félpálya magasságában megindul, megvan a lendület és úgy jut el a kapuig. Kíváncsi vagyok erre nálunk, ahol 10 ember védekezik és nincs hely a beindulásokra. Messi zsebkendőnyi területen is képes megverni 3 védőt és továbbviszi a lasztit. Nem tudom Neymar erre képes lenne-e? Kétlem, hogy 50 millió körül fizessünk érte, de így is horror áron fog elkelni és ehhez képest iszonyat nagy lutri a srác szerintem.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2012.09.01. 22:07:31

Bestbarca írta:Hát nem tudom,én a Barca helyében elfelejtemén Neymart,elkezdeném egyre erősebben nézegetni Falcaot...Valaki kelleni fog Villa helyett sztem,persze nem temetem,és lehet parádés idénye lesz,de sajnos nem fiatalodik,szal gyanús,igazolni kell majd...És ha jól megnézzük legjobban egy igazi befejező csatár hiányzik...Okés Messi megoldja,meg nem játszunk valós centerrel...De marhára kéne vki aki bevarrja,ha nincs Messi...ÉS megoldja ezt Pedro,meg Alexis is ha formában van,de egy igazi tarthatatlan berobbanó center sokat hozhatna a nagy meccseken...Szal ha Villa nem tudja megoldani,és tényleg kell vki,akkor kérdés elhozzuk a 20éves tapasztalatlan,brazíliában sztárolt,egy lökéstől összeeső,önfejű cselkirály Neymart,vagy a spanyol bajnokságban és európai porondon bizonyított,a miénkéhez hasonló játékszisztémában bizonyított,erős felépítésű,elnyomhatatlan Falcaot...A kettő kb ugyan annyiba kerülne...Sztem innetől nincs kérdés...És elnézve a mozgását Falcaonak,kb ide született...Fél perc alatt beilleszkedne az tuti...


Falcao érkezése kizárt!
Egy:Az Atletico nem véletlen adta el Torrest is külföldre...nem akarják mégjobban erősíteni a riválisokat,ezért kb. akkor lehetne esélyünk ha 10-15 millióval mindenki fölé ajánlanánk,ami kizárt...
2:Szerintem fel sem merül Titi-nál a neve...Méghozzá szerintem azért nem,mert Tito mindig elmondja,hogy meg kell találni Fabre posztját,mert ebben a rendszerben az még nincs meg...A 3-4-3-ban ez megvolt,méghozzá Messi mellett,amikor Fabre ugyanúgy árnyékéket játszott,mint Lio.Amint láthattuk,lőtte is a gólokat,a játék is ment neki,kivéve tavasszal,amikor a helyzetei azért ugyanúgy megvoltak,csak nemvolt formában és akkor ezek kimaradtak...Ebben a 4-3-3-ban csak abban az esetben játszhatna ott,ha kikapnánk a balszélsőnket,és ő jönne a helyére,de akkor meg a balos lenne gyenge,ezért ez nemigazán jó megoldás.
Na most.Szerintem Falcao ebben a szerepben nálunk kész tökély lenne,csakhát ha Fabregas-nal ez nem megoldható,akkor nála sem lenne az.Szélen pedig meghalna,ez szinte biztos...

De hogy a Neymar témához is hozzászóljak:
Ja persze,szokásos sablonszöveg...Önfejű,túlsztárolt cselkirály...
Mint az CR példája is mutatja,lehet egy önfejű cselgépből is csapatembert csinálni...A túlsztárolt dologhoz meg annyit,hogy nyugodj meg,tisztában lenne ő azzal hogy ez a Barca,és nem Dél-Amerika...
Az meg,hogy mitől esik össze,egészen nevetséges...Nálunk tényleg csupa kigyúrt négerekből áll a csapat...Iniesta vagy esetleg Xavi mennyivel izmosabb mint ő???Sőt,hogy messzebb ne menjek,még a labdaszerző középpályásunk,Busquets sem izmosabb mint ő,pedig egy vkp-nál nem lenne hátrány pár kiló izom...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.01. 21:17:00

MichaaBee írta:...
http://www.youtube.com/watch?v=3M2rVqf4AC0
Ez alapján tényleg jól ment neki középen, a góljainak nagy részét onnan szerezte, de nem mondanám, hogy kiemelkedőt nyújtott.
Középen szerintem sokkal jobban ment Alexisnek, mint most a szélen.
Ez igaz, most valóban eléggé trén tolja a szélen, tavaly azért jobb volt ott is.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2012.09.01. 21:06:51

Gareth Tello írta:A Falcao-témához csak annyit, hogy Alexis is csomószor középen játszott PEPNÉL (Tito ugyebár inkább a szélen játszatja), birkózott a védőkkel, de látszott, hogy nem igazán jó neki ez a poszt.
Akkor ezt teljesen máshogy látjuk... :) Középen szerintem sokkal jobban ment Alexisnek, mint most a szélen. Most megkapja, próbál egy cselt aztán vagy elveszti, vagy hátrapassz. Középen meg ha kiugratják és szembe van a kapuval, akkor 10-ből 9-szer gól van.

Egyébként szerintem is jó lenne Falcao ide, de csak abban az esetben, ha Villa vagy Sánchez helyét töltené be a keretben. Azt pedig nem szeretném, hogy kettejük közül akárki is ilyen gyenge idényt fusson. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.09.01. 20:49:38

Én meg azt mondom Falcao nem rossz, de a mi játék rendszerünkbe lehet nem is illene... különben is amíg van 1 Leo, aki szezononként középről szerez 40-50-60-70 gólokat, felesleges őt onnan kidobni szélre...
Aztán a Cuenca nevét felejtsük is el, mert kb még sehol sincs... ő max 1-1 meccsre lehet alternatíva. Nos ha Leo ilyen eredményes középen inkább a szél(eke)t kell frissiteni, ha kell... Villa, Sanchez elött egy nagy feladat áll. Pedro jó lesz azt hiszem ez tisztán látszik, rá számíthatunk majd...
Falcao pedig azonos poszton játszik Messivel. Szal nem kell ő... Neymar pedig
szélen is bevethető... Csak sajnálnám mert belőle is kiölnénk a brazil virtust.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.09.01. 20:29:09

Gareth Tello írta:A Falcao-témához csak annyit, hogy Alexis is csomószor középen játszott PEPNÉL (Tito ugyebár inkább a szélen játszatja), birkózott a védőkkel, de látszott, hogy nem igazán jó neki ez a poszt.
Messi sokszor visszalép a középpályára labdáért, vagy kimegy a szélre, ezáltal lehetőség nyílik egy középcsatár szerepeltetésére.
Alves meg annyit kalandozik a jobbszélen, hogy néha inkább nevezhető jobbszélsőnek, mint jobbhátvédnek. Pl.:
Pedro----------------Alexis-------------------Alves
------------------------Messi------------------------
--------Iniesta--------------------------Xavi--------
Így Alexis helyett Falcao is beférhetne, és ha Messi középre megy, elférhetnek ott ketten is, de megjegyzem, szvsz Falcao még valamelyik szélen is ellenne, bár kétségtelen, hogy ezzel nem tudnánk maximálisan kiaknázni különben remek képességeit.
Tehát én úgy gondolom, hogy lenne értelme leigazolni a kolumbiait, de bízom benne, hogy Tito és társai jobban értenek a dolgokhoz, mint én, és a Barça számára lehető legjobb támadót hozzák el jövő nyáron.
Alexis pl. a tavalyi klasszikuson is középen játszott, szinte egyedüli csatárként, Messi meg mögötte árny ékként. nagyon jól nyomták. mivel Xavi nem egy befejező ember (bár néha azért odaér), ebbe a szisztémában így elférne Falcao:
xavi-busi (csere: thiago, song)
cesc-messi-ini (cserék alexis, pedro)
falcao (csere villa)
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.09.01. 20:10:10

Fabregasfan írta:kicsit levagyok maradva, hogy értitek hogy Neymar szinte tuti? valaki informáljon légyszi :)
Azért mert Bartomeu azt mondta. :lol: :lol:
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
Fabregasfan
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2012.09.01. 19:19:48

2012.09.01. 19:45:05

kicsit levagyok maradva, hogy értitek hogy Neymar szinte tuti? valaki informáljon légyszi :)
Válasz küldése