Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.04. 12:34:20

sjd írta:Akkor nem értem, most Villát, Sanchezt tképpen csak azért hoztuk, h kiszolgálják Messit? És ők eleve nem alkalmasak arra, hogy önmagukban is eredményesek legyenek?
Mert nekem nagyon úgy tűnik, h arra megy ki az egész érvelésed, h egyetlen ember van a világon, aki itt még gólképes lehet Messin kívül, és az Neymar. Ezt viszont nem tudom elfogadni, sztem nagyon sok játékos van, aki a megfelelő taktika mellett ugyanolyan eredményes tudna lenni (akármilyen abszurd, még Lewandowski is), és ezzel párhuzamosan a jelenlegi taktika mellett Neymar pont ugyanannyira nem lesz eredményes.
Nem tudom, hogy a vezetőség milyen céllal hozta ide a két játékost. Én azt mondom, amit látok. Lehet rosszul látom, de ezek a játékosok csak másodhegedűsök Messi mellett, sajnos. Nem így kellene lennie, de szerintem ez a helyzet. Nem mondtam, hogy csak Neymar tudna csak gólt szerezni Messin kívül, csak azt, hogy ne fásuljon be ő is,mint a többi támadó.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2013.05.04. 12:25:47

Megy a kavarás a vezetőségben is, nincsenek megelégedve Zubival. Pletykák szivárognak ki, hogy a jelenlegi vezetőség állandóan beszólogatott Guardiolának, azért távozott.

Állítólag tavaly hozhattuk volna Hummelst 25-ért, de Titonak Thiago S. kellett és most is rá várunk, annak ellenére, hogy Hummels ugyanúgy 25ért hozható lenne (állítólag). Hummelst csak Zubi akarja leginkább. sport.es
Kép
Cescről mennek folyamatosan a pletykák, nem tudom lenne -e értelme eladni, mert úgyis kell hozni a helyére valakit, aki ugyanúgy zsákbamacska lenne valószínűleg.

Támadósorban Messi mellett 2 nagy kérdőjel is van, egyiket talán betölti majd Neymar, de még mindig marad egy hely. Pedrot meglátom kezdőben akkor megtépem magam. Alexisnek adnék még egy idénnyi esélyt, mert a helyzetei megvoltak ebben az idényben, de kb úgy oldotta meg őket mint én tettem volna ezen a szinten. Maradt benne legalább 20gól. Lewandowskiról is olvasni, kétlem, hogy a mi középcsatár nélküli játékunkban ő nagy fogás lenne. Szkeptikus is vagyok vele, eddig 2 jó idényt tud felmutatni, nem tudom máshol mire lenne képes.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.04. 12:18:53

azért alexisrol remelem tudja mindenki h az udineben sem volt egy gólvágó. cirka 100 meccsen lőtt 20 golt, viszont ott aztán tényleg ő volt a király (nem, di natale a király!)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.04. 11:47:01

sjd írta:
Barcaman1993 írta: Na nehogy már. Mintha minden akciót Messire játszana a csapat, sőt kötelező lenne rájátszani... Egyszerűen nevetséges.
Majd ha lesz érkezésem, akkor továbbítom Cruyff-nak, hogy nevetséges dolgokat beszél. :wink:
Nem azért nem lőnek 20 gólt, mert Messi alá dolgoznak. :wink: De nyilván a meccs előtt Messi félrehívja Villat, Pedrot, Alexist, Tellot és még sorolhatnám, hogy a ziccerben tegyék be neki, ő meg majd belövi...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15491
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.04. 11:46:38

Nem az a gond,hogy Messi alá játszanak, hanem az,hogy Sáncheztől vagy Pedrotól pl minden második labda másfél méterre pattan el átvételkor,és a legritkább esetben nyer 1vs1 elleni párharcot...erről nem tehet Messi.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.05.04. 11:45:52

Lionel85 írta: Most az a helyzet (erősen kisarkítva, de a valóságot tartalmazva), hogy egy játékos (mondjuk Alexis) egy az egyben áll a kapussal szemben, Messit mellette meg 3 ember fogja, de mégis neki passzol, mert ő az Ászkirály és ő képes 3 ember mellett is megoldani a helyzetet és gólt szerezni. Ez itt a probléma, többek között.
Már eleve az is egy igen sarkított, túlzó dolog, h mindenáron, bármi áron Messire kell rájátszani a labdákat, mert ez így azért kicsit erős.

A beidézetthez meg annyit, h elég sokszor volt ez a szitu, amikor Alexis-Fabre-Villa-Pedro-... egy az egyben volt a kapussal, Messi meg a védők gyűrűjében és elvállalták. Csak ugye zömében ki is hagyták a ziccert... Uh jelen esetben igazából nincs jó megoldás, mert ha egyedül vállalják el, nincs gól, ha Messire játszanak, akkor meg az a baj.

Uh én még mindig azt mondom, h jobb, ha Messire bízzák a befejezést, mert ő legalább százalékosan annyit hagy ki, mint amennyit a többiek berúgnak ;) Másrészt ha már egy az egyben van a kapussal a támadó, akkor nincs az a Messi, aki miatt ki kellene hagyni az ordító ziccereket. Én nem gondolom, h annyira sok köze van ahhoz a Bolhának, h a kihagyhatatlanokat is képesek elszerencsétlenkedni a srácok. Hasra ütve minimum 30 gól maradt bent a lábakban, mert az adott játékos, Messitől függetlenül elbaltázta a kötelezőt. Főleg az a nem mindegy, h ezeknek nagy részét pont az argentin alakította ki számukra... Asszem pont a topicjában volt nemrég egy videó az átadásairól, amikben parádés labdákat osztott ki, ám ezekből egész pontosan NULLA gólt szereztek a társak. És nem két akcióról volt szó.

Ez meg az egyenlet másik oldala :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára miihii 2013.05.04. 11:47:33-kor.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.04. 11:37:54

Lionel85 írta:Ha egy játékos egy csapatban kiemelkedőt nyújt (Alexis-Udinese, Neymar-Santos, Villa-Valencia), akkor azért a teljesítményért veszi meg a Barcelona. Amint idekerül, átalakul a játéka. Ezek a játékosok adott csapatukban vezérek voltak, míg itt csak egy játékos, aki Messiért dolgozik. De mint idén láthattuk, ez nem vezet eredményre. Neymart azért kell idehozni, mert olyan pluszt tud nyújtani a csapatnak, hogy azzal eredményes lehet a Barcelona és nem csak azért jön ide, hogy Messi plusz 10 góllal többet szerezzen majd.
Akkor nem értem, most Villát, Sanchezt tképpen csak azért hoztuk, h kiszolgálják Messit? És ők eleve nem alkalmasak arra, hogy önmagukban is eredményesek legyenek?
Mert nekem nagyon úgy tűnik, h arra megy ki az egész érvelésed, h egyetlen ember van a világon, aki itt még gólképes lehet Messin kívül, és az Neymar. Ezt viszont nem tudom elfogadni, sztem nagyon sok játékos van, aki a megfelelő taktika mellett ugyanolyan eredményes tudna lenni (akármilyen abszurd, még Lewandowski is), és ezzel párhuzamosan a jelenlegi taktika mellett Neymar pont ugyanannyira nem lesz eredményes.
Barcaman1993 írta: Na nehogy már. Mintha minden akciót Messire játszana a csapat, sőt kötelező lenne rájátszani... Egyszerűen nevetséges.
Majd ha lesz érkezésem, akkor továbbítom Cruyff-nak, hogy nevetséges dolgokat beszél. :wink:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.04. 11:14:05

sjd írta: Cruyff-nyilatkozatra emlékszel még? "Neymar akkor jöjjön, ha tud Messi alá játszani..." Miért pont Neymar ne lenne rákényszerítve? Mert ő akkora ász?
Btw, sztem Pedro, Sanchez vagy Villa is tudna sokkal eredményesebb játékot nyújtani, ha nekik sem kéne Messit keresniük. Úh én nem is értem ezeket az eszmefuttatásokat, h "Neymar azért lesz jó, mert ő majd nem Messinek fog játszani, meg meri húzni stb. stb."
Tito kimegy edzésre, ugyanezt elmondja Sancheznek, és máris van egy ilyen játékosunk, ezért felesleges külön embert igazolni.
Na nehogy már. Mintha minden akciót Messire játszana a csapat, sőt kötelező lenne rájátszani... Egyszerűen nevetséges. Ha jól emlékszem a tavalyi szezonban toronymagasan Messi lett a gólpassz királyunk. Persze nyilván ez véletlen... Messi ugyanúgy leteszi a labdákat a többieknek, de arról már nem ő tehet, hogy a többiek képtelenek kihasználni a ziccereiket. Ha jól emlékszem Messi ugyanúgy középcsatárt játszott, mikor Villa fél évig nem lőtt gólt! és 23 góllal fejezte be a szezont, míg Pedro 22-vel... Persze ez Messi önzősége miatt van, hogy ezt a statisztikát Alexisszel 3-an nem tudják hozni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.04. 11:13:43

sjd írta:
Lionel85 írta:Ha jön Neymar, remélem nem lesz ő is rákényszerítve arra, hogy Messi alá dolgozzon
Cruyff-nyilatkozatra emlékszel még? "Neymar akkor jöjjön, ha tud Messi alá játszani..." Miért pont Neymar ne lenne rákényszerítve? Mert ő akkora ász?
Btw, sztem Pedro, Sanchez vagy Villa is tudna sokkal eredményesebb játékot nyújtani, ha nekik sem kéne Messit keresniük. Úh én nem is értem ezeket az eszmefuttatásokat, h "Neymar azért lesz jó, mert ő majd nem Messinek fog játszani, meg meri húzni stb. stb."
Tito kimegy edzésre, ugyanezt elmondja Sancheznek, és máris van egy ilyen játékosunk, ezért felesleges külön embert igazolni.
Ha egy játékos egy csapatban kiemelkedőt nyújt (Alexis-Udinese, Neymar-Santos, Villa-Valencia), akkor azért a teljesítményért veszi meg a Barcelona. Amint idekerül, átalakul a játéka. Ezek a játékosok adott csapatukban vezérek voltak, míg itt csak egy játékos, aki Messiért dolgozik. De mint idén láthattuk, ez nem vezet eredményre. Neymart azért kell idehozni, mert olyan pluszt tud nyújtani a csapatnak, hogy azzal eredményes lehet a Barcelona és nem csak azért jön ide, hogy Messi plusz 10 góllal többet szerezzen majd. Természetesen tudnia kell összedolgozni mindenkivel, be kell épülnie a Barcelona stílusában, de nem úgy, hogy az első edzésen azt mondják neki, hogy "jól van öcsi, mostantól Messit figyeld és bármikor lehetőség van rá, akkor passzolj neki, bármi áron". Szerintem te is beláthatod, hogy ez nem vezet jóra. Mindenkinek a maga legjobbját kell nyújtani, de úgy, hogy az a csapatnak legyen jó, ne csak Messinek. Nem azt mondom, hogy ezentúl nem szabad Messinek passzolni, de ne mindenáron, ahogy jelenleg van.

Most az a helyzet (erősen kisarkítva, de a valóságot tartalmazva), hogy egy játékos (mondjuk Alexis) egy az egyben áll a kapussal szemben, Messit mellette meg 3 ember fogja, de mégis neki passzol, mert ő az Ászkirály és ő képes 3 ember mellett is megoldani a helyzetet és gólt szerezni. Ez itt a probléma, többek között.
Kép
Kép
Kép
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.04. 11:12:16

S.Agüero írta: 25? Rohad jó üzlet lenne. Ha sikerül 30 alatt megkapni, már jól jártunk.
Remélem a kölcsönadott játékosokat sikerül 20 körül eladni, meg még ott van Villa és Valdes. Ők ketten azért szerintem érnek 40 millát.
Igen csak az a baj, hogy Villanovánál állitólag T.Silva élvez előnyt. :cry:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.04. 11:08:02

JOseppe írta:Sport.esen az van írva, hogy 25 m-ért ide adnák hummelst.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... ls-2381892
:shock:
25? Rohad jó üzlet lenne. Ha sikerül 30 alatt megkapni, már jól jártunk.
Remélem a kölcsönadott játékosokat sikerül 20 körül eladni, meg még ott van Villa és Valdes. Ők ketten azért szerintem érnek 40 millát.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.04. 11:02:46

Sport.esen az van írva, hogy 25 m-ért ide adnák hummelst.
http://www.sport.es/es/noticias/barca/b ... ls-2381892
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.04. 10:58:19

Lionel85 írta:Ha jön Neymar, remélem nem lesz ő is rákényszerítve arra, hogy Messi alá dolgozzon
Cruyff-nyilatkozatra emlékszel még? "Neymar akkor jöjjön, ha tud Messi alá játszani..." Miért pont Neymar ne lenne rákényszerítve? Mert ő akkora ász?
Btw, sztem Pedro, Sanchez vagy Villa is tudna sokkal eredményesebb játékot nyújtani, ha nekik sem kéne Messit keresniük. Úh én nem is értem ezeket az eszmefuttatásokat, h "Neymar azért lesz jó, mert ő majd nem Messinek fog játszani, meg meri húzni stb. stb."
Tito kimegy edzésre, ugyanezt elmondja Sancheznek, és máris van egy ilyen játékosunk, ezért felesleges külön embert igazolni.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.04. 10:36:48

Ha jön Neymar, remélem nem lesz ő is rákényszerítve arra, hogy Messi alá dolgozzon, mint Pedro, Alexis vagy Villa. Mert az biztos, hogy e három játékos nagyrészt őt keresi. Nem egy olyan szituáció van egy meccsen, amikor adott játékos jó helyzetben van, de mégis Messit keresi passzával és nem egy olyan ziccer hal el, mert már az ellenfélnél is többször figyelnek és eredményesebben Messire. Ez is a már említett Messi-központúságot mutatja, pedig nem Messiből áll a csapat. Nem ő a csapat, ő csak a csapat része. Sajnos ez el lett torzítva. Neymar a baloldalra frissességet tudna hozni, de csak akkor ha hagyják, hogy saját maga maradjon és ne legyen ő is csak egy láncszem a Messi-gépezetben.
Kép
Kép
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.05.04. 10:14:18

Egyet értek. Ameddig ilyen a keret addig nem lesz itt erőcsatáros játék.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.04. 10:14:15

És ha Messi előtt lenne mint időnként Villa? :)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.05.04. 10:05:37

sörvirsli írta:Ha esetleg Perec papa lelopná Neymart akkor is van megoldás (persze sokak szerint nem illene bele a játékunkba nálam nagyon is):

A Real Madridot elintéző lengyel csatárt (L4wandowsk1) hazájában sokan szeretnének Barcelona mezben látni jövőre. Ehhez azonban sok vetélytárssal (lóvés klubok) kell megküzdenie a katalánoknak, írja a mundodeportivo.com
Jó fizikumú erőcsatárok ide feleslegesek. Mindig befürdünk velük, főleg, ha kitesszük a bal szélre őket.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.04. 10:02:55

Ha esetleg Perec papa lelopná Neymart akkor is van megoldás (persze sokak szerint nem illene bele a játékunkba nálam nagyon is):

A Real Madridot elintéző lengyel csatárt (L4wandowsk1) hazájában sokan szeretnének Barcelona mezben látni jövőre. Ehhez azonban sok vetélytárssal (lóvés klubok) kell megküzdenie a katalánoknak, írja a mundodeportivo.com
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2013.05.03. 22:15:56

Hummels papa valamit a háttérben felejtett :D Jönni fog ő, meglátjátok ;)
(katt a képre és kinagyítja)
Kép
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.03. 20:08:23

Gareth Tello írta: A transfermarkt szerint ennyit érnek az említett játékosok:
- Afellay: 10 millió, de szerintem ennyiért nem tudnánk eladni
- Cuenca: 4 millió
- Bojan: 13 millió, ugyanaz, mint Afellaynál
- Keirrison: 750 ezer (...)
- Jonathan: 3,5 millió
Ja, Fontás is kölcsönben van Mallorcán, ha jól tudom - 2,5 millió.
Összesen 25 millió körüli összeg jöhetne így, ha jól üzletelünk.
Hát ennyit biztosan nem kapnánk, ha egyáltalán lennének potenciális vevők. Sajna Afellay és Cuenca sokat volt sérült. Bojant jó ha 6-7-ért el tudjuk adni és a hollandért se fizetnek többet. (de legalább n em buknánk rajta) Bár a transfermarkt elég becsapós, azt el tudom kpzelni, hogy az Ajax 5 millát adna Cucuért, nem ment ott rosszul neki, míg le nem sérült.
Ha 15-20 milla bejönne nem lenne gond, nem fognak hiányozni mert a kölcsönadási politikánknak hála úgysem látjuk őket viszont. Kár, mert néhányukban sok lehetőséget láttam.
Forca Barca!!!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.03. 20:03:15

Chino írta:Azért az sem lenne baj ha JDS és a kölcsönjátékosok mennének. Affelay-Cuenca-Bojan-Keirrisson-Dos Santos pakkért 20 milla csak befolyna. Már ha lenne jelentkező. (van még vki kölcsönben?)
Na most ez a dolog onnan kezdődik, hogy Bojanért mi fizetünk 13-at, mert ugye vissza kell vásárolnunk a Romától. Szóval őt eleve 0-ra kihozni is felérne egy kisebb csodával, a maradékért meg jó ha kapunk egy 10-est. (Bár miután Henryval meg Marquezzel eljátszottuk, h végül is hadd menjenek ingyen, már ebben sem vagyok biztos)
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.03. 19:56:07

Chino írta:Azért az sem lenne baj ha JDS és a kölcsönjátékosok mennének. Affelay-Cuenca-Bojan-Keirrisson-Dos Santos pakkért 20 milla csak befolyna. Már ha lenne jelentkező. (van még vki kölcsönben?)
Ez a 100 milla + biankó csekk nagyon hápog. Bármennyire is szokott költekezni Perez 60 millánál többet biztosan nem adna. Leht hogy választások így meg úgy, de nem igazán van ellenfele és emellé még jó néhány játékos kellene. Nekik is van hitelük azért rendesen.
Rosell-nek pedig a mániája a brazil, nem fogja hagyni hogy elhappolják, erre komoly összeget teszek. Még akkor is, ha más igazolások kárára megy.
(Afellay, bocs a szőrszálhasogatásért, de a fél fórum nem helyesen írja a holland nevét.)
A transfermarkt szerint ennyit érnek az említett játékosok:
- Afellay: 10 millió, de szerintem ennyiért nem tudnánk eladni
- Cuenca: 4 millió
- Bojan: 13 millió, ugyanaz, mint Afellaynál
- Keirrison: 750 ezer (...)
- Jonathan: 3,5 millió
Ja, Fontás is kölcsönben van Mallorcán, ha jól tudom - 2,5 millió.
Összesen 25 millió körüli összeg jöhetne így, ha jól üzletelünk.

Ez a 100 milliós transzfer nekem sem tűnik túl reálisnak, Bale-t, Verrattit, Vidalt és még ki tudja, kit akarnak elhozni még, egyszerűen nem férne bele a költségvetésbe szerintem, hogy ilyen horribilis összeget adjanak ki egy emberért.
Rosell amúgy is lepaktált már a santosiakkal, legalábbis erről cikkeztek több alkalommal is.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.03. 19:44:14

Azért az sem lenne baj ha JDS és a kölcsönjátékosok mennének. Affelay-Cuenca-Bojan-Keirrisson-Dos Santos pakkért 20 milla csak befolyna. Már ha lenne jelentkező. (van még vki kölcsönben?)
Ez a 100 milla + biankó csekk nagyon hápog. Bármennyire is szokott költekezni Perez 60 millánál többet biztosan nem adna. Leht hogy választások így meg úgy, de nem igazán van ellenfele és emellé még jó néhány játékos kellene. Nekik is van hitelük azért rendesen.
Rosell-nek pedig a mániája a brazil, nem fogja hagyni hogy elhappolják, erre komoly összeget teszek. Még akkor is, ha más igazolások kárára megy.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.03. 18:34:40

a sport.es 100%-ra veszi h villa és abidal távozni fog a nyáron. várható volt, sztem más távozo nem is lesz, esetleg vitya.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.03. 17:43:24

Chino írta:Na, bárkit csak Benitezt ne!
Titonak volt egy fél szezonja vezetőedzőként. Nem tudom, hogy más mennyit tudott volna elérni. Ha egyszer őt nevezték ki, fél év után ne küldjék el.
Az azért elég szomorú, hogy jön egy zakó és egyesek 7-8 embert küldenének el. Igen, ez a Bayern utáni meccseknek szólt. Pont ezért nem kedvelem a madridisták többségét, mert minden évben le akarják cserélni a fél csapatot. Nem menjünk már át FM-be. Alexis egyre bíztatóbb, a múlt szezonja sem volt rossz, bőven kaphat még egy évet. Főleg, ha taktikai változtatások is lesznek. Ha jövőre sem nyújt elfogadhatót úgyis jön Deulofeu.
Nekem igazán mind1 hogy Hummels vagy TS jön. Mindkettő mellett vannak érvek. Hummels még fiatal, fejlődőképes, de már egy kész játékos szintjét hozza. Ha beválik sokáig biztosítva vagyunk ott.. Silva pedig jelenleg talán a világ legjobbja azon a poszton és bőven benne van még 4-5 év a legmagasabb szinten. Az áruk jelenti a legnagyobb különbséget, bár ha tényleg így viszik a játékosokat Dortmundból, nem fogják őt se olcsón adni.
Isco totál felesleges. Lenne vagy 20 millió, a kp-n így is sokan vagyunk, fiatalok is jó számmal. Ott a két Alcantara arra a helyre + Fabregas is, ha marad, ha a jövőre gondolunk.
Neymarra szükség van, ezt sajnos be kell látni, remélem sikerül beilleszkedni.
Annak örülök, hogy kh-posztban végre minőségben gondolkodunk.

Guita 20 millióért? :shock: 22-23-ért szerintem már Ter Stegent is lehet hozni.

A kölcsönjátékosokat kellene már eladni. Még ha aprópénzért akkor is. Úgyse fognak többet Barca-mezben játszani, ezt megtapasztalhattuk. Ha három embert hozunk a KEZDŐBE(!!!) én nagyon boldog leszek.
Ugy gondolom mindent elmondtál...
ennyi...

guitaért 5millió cserekapusnak lenne erősítés...de csak mert Pintó már benne van a korban.

ellenben terStegen lenne nagyfogás a kapuba és Neymar...
védő pozicíó ha TS vagy Hummels akkor az utóbbi,de hozzáteszem hogy utóbbi években a kiszemelt védők közül senkit nem tudtunk leigazolni( akit igazán szerettünk volna)

visszasírom CACERES-t....
Válasz küldése