Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.05. 12:11:26

Ha Reina jön, komolyan sírni fogok. Nem értem, mit látnak benne?

Inkább valamilyen fiatal kapust kell szerezni!
KépKép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.05. 12:10:47

Reina szerintem tényleg egy elkésett április tréfa!
Annyi jó kapus van és pont ő kell... hmm
Remélem nem csak "mi páran" hanem a vezetőség is látni fogja , hogy előre nem egy hanem 2 ember kell!
És egy magas , jó fizikumú 9-est veszünk végre!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.05. 12:05:08

Reina remélem csak valami rossz vicc. Akkor inkább védjen Pinto, másodikszámú meg Oier, és kész. 10M-ért egy Ter Stegen is elhozható, különbség pedig hatalmas kettejük között.

Annak viszont örülök,hogy Neymar mellé akarnak még egy csatárt, ez jó hír. Thiago Silvának is örülök,hogy képben van, viszont nem értem miért nem lehetett tavaly megkörnyékezni. egyszerűbb lett volna milánóból elhozni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.05. 12:00:09

Mundo:
Az idén nyáron a tervek szerint 100 millió eurós költségvetése lesz a klubnak átigazolásokra. 50 millió a szokásos évi limit, és 50 millióra taksálják a távozó Valdes, Alexis, Villa triót. Plusz egyéb játékosok is távozhatnak.
Az érkezők száma az 5-6 játékost is elérheti. :shock:
Neymár továbbra is elsőbbséget élvez, utána kapus poszton ragaszkodnak a 10 millás Reinához. T. Silva a védelem megerősítésére. Ezenkívül szeretnének még egy csatárt, középpályást, és egy védőt. Ahogyan a pénzből sikerül gazdálkodni.

Én úgy gondolom a 6 játékos nagyon sok 100 millióhoz. Főleg ha tényleg sikerül elcsábítani Neymárt és Thiago Silvát. Ez kb már ütheti az 50-60 milliót. Abban viszont egyetértek ha Alexis és Villa egyszerre távozik akkor kéne még egy csatár.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.05. 10:47:03

Firefox írta:Tegnap este az egyik munkatársam (Milanos), azzal állt elő, hogy nekünk nem Neymar kellene előre, hanem Peter Crouch. Érvei: Magas, jól fejel

Hát nem tudom :lol:
Annyira még ő sem magas,hogy elérje Alves beadásait :lol: sőt még egy kettes létrán sem lenne rá sokszor sansza :lol:
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2013.05.05. 10:25:04

Tegnap este az egyik munkatársam (Milanos), azzal állt elő, hogy nekünk nem Neymar kellene előre, hanem Peter Crouch. Érvei: Magas, jól fejel

Hát nem tudom :lol:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.05. 10:24:36

bence-barca írta:Ha az első nem is, de egy újabb gyöngyszem.

Az elsők ezek voltak :
Védelembe: Hummels és Masi
Csatárnak: Neymar és Depay

Szerintetek ? Masi és Depay szerintem olcsón megszerezhető.
:lol:
Lehet, hogy én vagyok tudatlan, de ki ez a Masi meg Depay? :lol:
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2013.05.04. 22:37:06

Barcaman1993 írta:
sjd írta:[
Ha tényleg ezt fogtad fel ebből az egészből, akkor kár volt tényleg...
Igazából nem értem mit kéne a mondandódból leszűrnöm? Azt magyarázod, hogy Messin kívül minden emberünk gólképtelen, de ha jön Neymar, akkor ő is az lesz. Nem értem, akkor minek írsz ebbe a topicba, hiszen akkor teljesen fölösleges csatárt hozni, mert gólt Messin kívül úgyse lő senki. Jó lesz Pedro. :wink:
Azt kéne leszűrni, de nem neked hanem Titónak, legalább, hogy át kéne állni 6-3-1re a 4-3-3 helyett. Igazából akkor a +2 ember elöl bójának van ott. Ha viszont lenne 6 védő a pályán, + Alvest kikötnénk egy 50m-es kötéllel a saját kapunkhoz, akkor Messi megoldaná, és 1-0ra hoznánk a meccseket.

Szóval: Villa, Pedro, Alexis el, és venni kell 3 rendes védőt. 8)
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.04. 22:27:29

csak annyit fűznék egy két dologhoz hozzá...
hogy ha messi keze alá dolgoznak,miért nincs támadó játékunk ha nem játszik?és miért jobb ha beáll...

neymaros dologgal kapcsolatban,egyenlőre itt sincs,bár90 % hogy lesz.
a realos 100millió kamu ez tény...nehogy elhidjétek már...max akkor h Ronaldót megveszi a PSG Anzhi City ...
és persze 100milla felett...

az hogy ha neymar ide jönne ki alá dolgozna meg stb.
hidjétek el ha ez igy lenne,akkor ő ezt előre tudná és nem jön.

a védősor TS vagy Hummels.
alapból kétlem hogy TS -t ha eladná a PSG olcsoón tenné azt.
ráadásul nem fiatal már azért ő sem,sérülések stb.
Hummels lenne az akire voksolok de nem biztos hogy őt is 25millárt vennénk mert ha 25milláért egyáltalán elengednék a Bayern PSG Real adni fog 40et 50 et érte...

az eladással kapcsolatban... Fabregas nem játszik jól de szerzett nem egy fontos golt és az ősz tényleg jó volt,a tavasz mindenkinek gyenge volt..
azért xavi sem birja már...
ha őt eladjuk kell valaki,vagy ha eladjuk akkor adjuk már el ugy hogy legyen hasznunk is..(bár annyit meg nem ér most)
Thiagoval mostmár én alapembernek tartom/tartanám.

kapus poszt DeGea és Ter Stegen jöhet szóba csak!!!

védő posztra meg min.2ember kéne egy Hummels (mondjuk vagy szintű) és még egy olcsó fiatal,(Marqinhus)

ha a vezetőség azt akarja hogy a csapat jövőre is "trónon legyen " (vagy ismét)

akkor bele kell nyulni a zsebbe sajnos..

a kölcsönben lévő játékosokkat pedig vagy eladni végleg vagy adni neki 3-4 kupa meccset nekia barca szineiben hogy legyen vevő.

és ne felejtsük még azt sem el hogy van egy Kikonk akiért tavaly jó pénzt fizettünk,és amennyi barca B meccset láttam az nekem elég volt hogy helyettesítsen akár egy pedrót is...
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.04. 22:10:37

bence-barca írta:
socio66 írta:úgy látom megvan az idei első igazi gyöngyszem. :lol:
Ha az első nem is, de egy újabb gyöngyszem.

Az elsők ezek voltak :
Védelembe: Hummels és Masi
Csatárnak: Neymar és Depay

Szerintetek ? Masi és Depay szerintem olcsón megszerezhető.
:lol:
Én írtam, mert valaki említette a neveket facen az 1ik nagy Barcelona fan oldalon... :D Gondoltam közzé teszem, amit ki írtak :D
Kép
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.04. 22:02:38

socio66 írta:úgy látom megvan az idei első igazi gyöngyszem. :lol:
Ha az első nem is, de egy újabb gyöngyszem.

Az elsők ezek voltak :
Védelembe: Hummels és Masi
Csatárnak: Neymar és Depay

Szerintetek ? Masi és Depay szerintem olcsón megszerezhető.
:lol:
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.04. 21:07:07

Nyáron pihenni fog a humor topik, úgy látom. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.04. 20:59:27

TT írta: lyobb a rátálya
Az Jó.... :lol:
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.05.04. 20:56:05

én fifába má leigazoltam, hát lyobb a rátálya mint pedrónak! :roll:
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.04. 20:55:26

Mondjuk a pénzügyi része a legkevésbé necces része a Neymar üzletnek,már most is az egyik legeladhatóbb játékos az egész világon, az ázsiai kislányok kb. már nyáron visszahozzák a srác árát,szal kb. fityingünkben nem lesz az emberünk,sőt! Olyan dolgokról már nem is beszélek,hogy 2014ben Brazíliában lesz a VB és a csapból is a srác fog folyni... Ez meg,hogy Messi miatt nem lőnek a támadóink gólt a világ ökörsége :lol: egy meccsen egymaga kioszt 2-3 gólpassz értékű labdát,azt azért ne varrjuk már a nyakába,hogy a többiek akkora kretének,hogy 9-10 méterről nem képesek a kapus mellett ellőni...minden támadónk Pedron kívül képes majd minden meccsen gólhelyzetbe kerülni,amit ti mondtok az akkor lenne igaz,ha még oda se kerülnének,de ha lehetőség minden meccsen,mindegyikük előtt ott van,egyszerűen elszerencsétlenkedik..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Mezner2 2013.05.04. 20:58:44-kor.
socio66

2013.05.04. 20:48:15

úgy látom megvan az idei első igazi gyöngyszem. :lol:
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.04. 20:46:26

Bár rühellem CR-t (mert a madridban játszik) de felőlem is jöhetne,már hosszú ideje a világ 2. legjobb játékosa. :)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.04. 20:43:37

Facsy írta:most le leszek hülyézve de én úgy ráhajtanék CR-re mint a huzat, főleg ha télleg el akar menni a Madridbol. egyik legszimpibb játékos odaát. és a világ második legjobb támadója...magasodnánk,levenné a terhet Messiről, és ő már bevált játékos európába nem úgy mint Neymar. nem tom ha akarná a Barca lenne-e rá mód és lehetőség de képzeljük el... Cr-Messi-Alexis...ááá :D én élném :D
CR!!Istenem.És szerinted az elnökségnek van rá kb.100 m-ja. :?: :D Még 25 m is spórulnak titóék,akkor ilyen összegeknél mit vársz. :D :D :D Megkülönben is az az ember, én sztem nem egy csapat játékos mint pl.Leo vagy Alexisék. :? Ibra.2 ide nem kell, menjen csak a mentorával Mr.Múringyúval angliába. :D :mrgreen: :mrgreen: Ez tényleg hülye ötlet volt. :o :)
A hozzászólást 8 alkalommal szerkesztették, utoljára JOseppe 2013.05.04. 21:00:19-kor.
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.04. 20:42:52

Barcaman1993 írta: Igazából nem értem mit kéne a mondandódból leszűrnöm? Azt magyarázod, hogy Messin kívül minden emberünk gólképtelen, de ha jön Neymar, akkor ő is az lesz. Nem értem, akkor minek írsz ebbe a topicba, hiszen akkor teljesen fölösleges csatárt hozni, mert gólt Messin kívül úgyse lő senki. Jó lesz Pedro. :wink:
Akkor nem tudom mit nem értesz, mert mégiscsak megértetted. Ugyanis pont ezt magyarázom, h ezért tök fölösleges 50 millióért hozni valakit, amikor alapvetően taktikai jellegű problémáink vannak, amit személyi változtatások nem fognak megoldani.
Gareth Tello írta: Exactly, de talán ő a 20-ból belő mondjuk 11-et (most mondtam egy számot), Alexisék helyett, akik örülnek, ha a 20-ból 6-7 összejön.
Év üzlete lesz, veszünk 5 gólt 50 millióért. :D Bár még lehet h így is olcsóbb, mint Ibra volt. :D
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.04. 20:37:56

sjd írta:[
Ha tényleg ezt fogtad fel ebből az egészből, akkor kár volt tényleg...
Igazából nem értem mit kéne a mondandódból leszűrnöm? Azt magyarázod, hogy Messin kívül minden emberünk gólképtelen, de ha jön Neymar, akkor ő is az lesz. Nem értem, akkor minek írsz ebbe a topicba, hiszen akkor teljesen fölösleges csatárt hozni, mert gólt Messin kívül úgyse lő senki. Jó lesz Pedro. :wink:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.05.04. 20:37:55

most le leszek hülyézve de én úgy ráhajtanék CR-re mint a huzat, főleg ha télleg el akar menni a Madridbol. egyik legszimpibb játékos odaát. és a világ második legjobb támadója...magasodnánk,levenné a terhet Messiről, és ő már bevált játékos európába nem úgy mint Neymar. nem tom ha akarná a Barca lenne-e rá mód és lehetőség de képzeljük el... Cr-Messi-Alexis...ááá :D én élném :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.04. 20:35:36

Barcaman1993 írta: Barca szurkoló vagyok, bűn a világ legjobb játékosát szeretni? Komolyan, kár volt ideírnom...
Ha tényleg ezt fogtad fel ebből az egészből, akkor kár volt tényleg...
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.05.04. 20:18:51

Ne akarja már nekem senki megdumálni, hogy Messi miatt nem lő a többi emberünk gólt
Van a youtube-on egy külön videó arról, hogy milyen sok helyzetet puskáztak el Sanchezék közvetlenül az után, hogy Messi ziccerbe hozta őket. ("MEssi vs. teammates"). Szóval igen,valóban nem az ő hibája az, hogy a többiek nem szereznek gólt. Sőt! A falskilences pozíciója miatt sokakat ő hoz helyzetbe!

Szerintem sokkal inkább az van, hogy egyszerűen elszoktak attól, hogy nekik is gólt lehet lőni. Már leírtam ezerszer, de leírom még egyszer:

Le kéne szokni arról, hogy csatárokat teszünk ki a szélre.
Persze ellenérvnek fel lehet hozni, hogy "de akkor Alexis!?". Nos, ő azért [auto_cenzúra], mert a játékunkban mostanra már teljesen eltűnt a sebesség, az intenzitás. Márpedig neki kell az, hogy lendületből vigye rá az emberre, és úgy vigye a kapu felé. És akkor itt még csodálkozik mindenki, hogy miért van az, hogy csak béna összjátékkal képesek előrejutni a szélsőink.
Hogyha ezen nem változtatunk akkor hiába jön ide Neymar ő is szépen befog csicskulni mint Alexis...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.04. 20:17:36

JOseppe írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/04 ... ll_hummels
Miért is preferálná, ez már nem meglepetés a részéről.Jó lesz majd foltozgatni, és nem azon a poszton lévő játékosokkal kisérletezgetni jövőre is. :roll: :cry: Ha ez a hír igaz, akkor marha nagy változásoknak nézünk elébe. :cry: (Pedig sztem ott kellene az orvoslást elsőnek kezdeni.)
Amúgy nem rossz ötlet, preferáljuk Thiago Silvát, végül is drágább és idősebb is, így egyértelmű, hogy jobban megérné, mint Hummels.
sjd írta:Úgyhogy éppen ezért mondom, h ha Neymar is évente 20-szor kerül majd helyzetbe, ő sem fog 25 gólt lőni.
Exactly, de talán ő a 20-ból belő mondjuk 11-et (most mondtam egy számot), Alexisék helyett, akik örülnek, ha a 20-ból 6-7 összejön.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.04. 20:15:18

sjd írta: Te amúgy olvasod is amit írok? Pont azt írtam le, h ez a probléma, és ezt az sem fogja megoldani, hogy a fenti nevek valamelyikét Neymarra cseréljük. (De azért most leírom harmadszorra is)
Inkább azért nincs miről beszélni, egyrészt mert a fentiben akkor egyet értünk, másrészt mert annyira elvakít ez a Messi-imádatod, h már mindent összehordasz, csak h semmilyen (vélt vagy valós) sérelem ne érje a személyét.
Ha jön Neymar, akkor ezt beszéljük meg 1 szezon múlva. :wink:

Barca szurkoló vagyok, bűn a világ legjobb játékosát szeretni? Komolyan, kár volt ideírnom...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése