Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
kajtarp
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:57:09

2013.05.11. 13:06:11

geridoss írta:
salas9 írta:Egy két "friss" Barcelona-Dortmund a mundodeportivo-tól és a sport.es-től.

Mats Hummels édesapja szerint nagyon világos a dolog. Fia vagy eligazol Barcelonába, vagy marad a Dortmund játékosa. Hermann Hummels egyébként nagyon jó barátja Jürgen Kloppnak.

Ilkay Gündogan-nak a szerződésében van egy 25 milliós kivásárlási záradék. Aki ezt leteszi az asztalra, viheti a játékost. A Dortmund viszont cáfol, hogy létezne ilyen. (Götzéből kiindulva, biztosan van :D )

Ezeken kívül a Barcelona megfigyelői szorosan követik Marco Reus teljesítményét. A lehető legtöbb információt próbálják begyűjteni a játékosról, aki felkeltette az érdeklődésüket.
Ha ezt a hármat el tudjuk hozni, én nagyon boldog leszek! Én tényleg nagyon Neymar párti voltam, de ez az ide-oda nyilatkozgatás az agyamra megy.. Menjen csak Madridba 100 millióért, legalább abból mi is kapunk egy kis pénzt ;)

DE! 100%-ig biztos vagyok benne, hogy Götze után ezt a három játékost nem fogja elengedni a Dortmund. Klopp nem tartozik a buta emberek közé...
Ha tényleg vannak kivásárlási záradékok, akkor Klopp mester nem sokat tehet. egyébként szerintem előbb-utóbb úgyis darabokra szedik a dortmundot. Most BL-döntősök, szerintem ez a maximum, amit ezzel a csapattal el lehet érni. most ugye Götze megy a Bayernbe,ha még 1-2 játékost kivesznek akkor az a Dortmund már nem az a Dortmund lesz, amit az utóbbi években sokan csodáltak.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.11. 12:56:01

Hát, ez a Neymar-mizéria tényleg érdekes.
Az én fejemben is megfordult, hogy direkt csinálják ezt a cirkuszt.

Kapusposztról meg csend van. No meg a védőkről is.
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.05.11. 12:18:18

Ronaldinho&Barca írta:Az lesz csak a szép ha Villa elmegy és Neymar nem jön.. kicsit megbolondultak ott kerek asztalnál a bőrfotelesek?
A legszebb az lenne,ha igaz lenne a Real 120millája,abból 40 nekünk jön,egy olyan játékosért aki még csak Barcelonaban sem járt :D ő ott bebukik,mi meg megvesszük Reust,aki köztudottan isten,hát az évezred üzlete lenne :D
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.05.11. 12:15:10

Az lesz csak a szép ha Villa elmegy és Neymar nem jön.. kicsit megbolondultak ott kerek asztalnál a bőrfotelesek?
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.05.11. 12:05:24

salas9 írta:Egy két "friss" Barcelona-Dortmund a mundodeportivo-tól és a sport.es-től.

Mats Hummels édesapja szerint nagyon világos a dolog. Fia vagy eligazol Barcelonába, vagy marad a Dortmund játékosa. Hermann Hummels egyébként nagyon jó barátja Jürgen Kloppnak.

Ilkay Gündogan-nak a szerződésében van egy 25 milliós kivásárlási záradék. Aki ezt leteszi az asztalra, viheti a játékost. A Dortmund viszont cáfol, hogy létezne ilyen. (Götzéből kiindulva, biztosan van :D )

Ezeken kívül a Barcelona megfigyelői szorosan követik Marco Reus teljesítményét. A lehető legtöbb információt próbálják begyűjteni a játékosról, aki felkeltette az érdeklődésüket.
Ha ezt a hármat el tudjuk hozni, én nagyon boldog leszek! Én tényleg nagyon Neymar párti voltam, de ez az ide-oda nyilatkozgatás az agyamra megy.. Menjen csak Madridba 100 millióért, legalább abból mi is kapunk egy kis pénzt ;)

DE! 100%-ig biztos vagyok benne, hogy Götze után ezt a három játékost nem fogja elengedni a Dortmund. Klopp nem tartozik a buta emberek közé...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.05.11. 11:28:25

Egy két "friss" Barcelona-Dortmund a mundodeportivo-tól és a sport.es-től.

Mats Hummels édesapja szerint nagyon világos a dolog. Fia vagy eligazol Barcelonába, vagy marad a Dortmund játékosa. Hermann Hummels egyébként nagyon jó barátja Jürgen Kloppnak.

Ilkay Gündogan-nak a szerződésében van egy 25 milliós kivásárlási záradék. Aki ezt leteszi az asztalra, viheti a játékost. A Dortmund viszont cáfol, hogy létezne ilyen. (Götzéből kiindulva, biztosan van :D )

Ezeken kívül a Barcelona megfigyelői szorosan követik Marco Reus teljesítményét. A lehető legtöbb információt próbálják begyűjteni a játékosról, aki felkeltette az érdeklődésüket.
Kép
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.10. 19:29:46

nzxtpo írta:
JOseppe írta:De unalmas már ez a Neymar saga.Először bejelenti a santos elnöksége, hogy nem írja alá a szerződését a brazil, most meg már ő maga jelenti be hogy maradni szeretne a klubjában. :lol: Ez már szánalmas, sztem ez lesz a klub történetének egyik legnagyobb herce hurcája igazolási téren.Csak nehogy a nagy hűhó a semmiért legyen, és mégis tényleg ott maradjon braziliában.Jó lenne egy kis kreativitás zubiéktól, és tisztázzák már le egyszer és mindenkorra hogy mi is az igazság ebben az ügyben. :roll: És hogy mit is akar valójában ez az ember. :wink: Ez a viselkedés a részéről, nekem meg egyáltalán nem szimpatikus, egyik percben még azt mondja hogy a barca az álmom, a másikban pedig már pont az ellenkezőjét mondja.Ez sok mindent elárul egy játékosról, ha valakinek van egy eltökélt szándéka akkor azt miért nem lehet egyértelműen kimondani mindenhol.:idea: :roll:

OFF: Ma meg már egy ilyet is olvastam: http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/10 ... cok_megyek
Ez elképesztő. #-o ](*,)
Először is nem tudhatod, hogy melyik hír kacsa, és melyik nem, azt se tudod, hogy amit a sajtó szerint a csapattársainak mondott annak hány százaléka igaz. Ő egy nagy médiaértékkel bíró játékos, aki iránt többen is érdeklődnek, így több csapattal összeboronálják, kitalálnak kamu ajánlatokat...
A másik meg az, hogy ilyen "maradni szeretnék" kijelentésekkel simán felhúzhatja a fizetését, vagy az átigazolási árát, illetve akár meg is gyorsíthatja az átigazolási folyamatot.
és mi van ha a barca vezetősége kérte hogy nyilatkozza le hogy ne legyen kérője? :D
Bojan Krkic
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2007.05.26. 21:27:37
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

2013.05.10. 19:03:31

Nagyszerű és érett gondolkodás,erre van szükség, épp amilyen lábbal kel a vileda vagy a vezetőség úgy nyilatkozik.El kéne már dönteni hogy mi,merre,és hány méter???...... :roll:
FC Barcelona!
ABIDAL!
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2013.05.10. 18:55:07

JOseppe írta:De unalmas már ez a Neymar saga.Először bejelenti a santos elnöksége, hogy nem írja alá a szerződését a brazil, most meg már ő maga jelenti be hogy maradni szeretne a klubjában. :lol: Ez már szánalmas, sztem ez lesz a klub történetének egyik legnagyobb herce hurcája igazolási téren.Csak nehogy a nagy hűhó a semmiért legyen, és mégis tényleg ott maradjon braziliában.Jó lenne egy kis kreativitás zubiéktól, és tisztázzák már le egyszer és mindenkorra hogy mi is az igazság ebben az ügyben. :roll: És hogy mit is akar valójában ez az ember. :wink: Ez a viselkedés a részéről, nekem meg egyáltalán nem szimpatikus, egyik percben még azt mondja hogy a barca az álmom, a másikban pedig már pont az ellenkezőjét mondja.Ez sok mindent elárul egy játékosról, ha valakinek van egy eltökélt szándéka akkor azt miért nem lehet egyértelműen kimondani mindenhol.:idea: :roll:

OFF: Ma meg már egy ilyet is olvastam: http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/10 ... cok_megyek
Ez elképesztő. #-o ](*,)
Először is nem tudhatod, hogy melyik hír kacsa, és melyik nem, azt se tudod, hogy amit a sajtó szerint a csapattársainak mondott annak hány százaléka igaz. Ő egy nagy médiaértékkel bíró játékos, aki iránt többen is érdeklődnek, így több csapattal összeboronálják, kitalálnak kamu ajánlatokat...
A másik meg az, hogy ilyen "maradni szeretnék" kijelentésekkel simán felhúzhatja a fizetését, vagy az átigazolási árát, illetve akár meg is gyorsíthatja az átigazolási folyamatot.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.10. 18:35:53

De unalmas már ez a Neymar saga.Először bejelenti a santos elnöksége, hogy nem írja alá a szerződését a brazil, most meg már ő maga jelenti be hogy maradni szeretne a klubjában. :lol: Ez már szánalmas, sztem ez lesz a klub történetének egyik legnagyobb herce hurcája igazolási téren.Csak nehogy a nagy hűhó a semmiért legyen, és mégis tényleg ott maradjon braziliában.Jó lenne egy kis kreativitás zubiéktól, és tisztázzák már le egyszer és mindenkorra hogy mi is az igazság ebben az ügyben. :roll: És hogy mit is akar valójában ez az ember. :wink: Ez a viselkedés a részéről, nekem meg egyáltalán nem szimpatikus, egyik percben még azt mondja hogy a barca az álmom, a másikban pedig már pont az ellenkezőjét mondja.Ez sok mindent elárul egy játékosról, ha valakinek van egy eltökélt szándéka akkor azt miért nem lehet egyértelműen kimondani mindenhol.:idea: :roll:

OFF: Ma meg már egy ilyet is olvastam: http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/10 ... cok_megyek
Ez elképesztő. #-o ](*,)
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.10. 16:31:25

Varatrix írta:Am ez a Villás ez honnan? Mert amúgy tényleg jó húzás lenne az Atmába. Örülnék ha spanyolba maradna.

Plusz Tibo szerintem az egyik legjobb legmagabiztosabb fiatal kapus. Kisebb a hájpja mint De Geának, pedig nem tartom kizártak hogy jobb is nála a Belga.
SPORT.
Nem lenne rossz az AtMában, bár én amúgy arra gondoltam, hogy ha megy Falcao a Chelsea-be, akkor Torrest be lehetne vonni az üzletbe, így visszakerülhetne szeretett csapatába Mr. Ziccerkirály. (Az más kérdés, hogy őt mennyire fogadnák szeretettel...)
Egyébként komolyan megnézném a Spursben is, kíváncsi vagyok, hogy tolná nálunk, más stílus, de klasszikus középcsatárként játszhatna legalább. Mondjuk szerintem hosszabb távra kellene tervezni, ezért hoznám inkább Bentekét. Na de ez már off.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.10. 16:18:28

Gareth Tello írta:Részemről mehetne is a Courtois-dolog, sokkal inkább, mint Reina. Amúgy tényleg érdekes ez a Falcao-saga is lesz, szerintem Abramovics nem akar azzal indítani Josénál, hogy nem hozza el a kolumbiait neki, szóval jó kis szappanopera lesz még itt.
Am ez a Villás ez honnan? Mert amúgy tényleg jó húzás lenne az Atmába. Örülnék ha spanyolba maradna.

Plusz Tibo szerintem az egyik legjobb legmagabiztosabb fiatal kapus. Kisebb a hájpja mint De Geának, pedig nem tartom kizártak hogy jobb is nála a Belga.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.10. 16:07:13

visca el barca írta:simeone allitolag villát akarja, ha falcao elmegy, márpedig elmegy. jo lenne valahogy kurtoát belevonni a bizniszbe, bár ő ugye a cselzié. amugy ez is érdekes, mert ugye arról volt szó h abra megveszi majd special fivenak a kolumbiat és akkor kurtoá végleg a matracosokhoz költözhet egy kis pézzel megtámogatva.
Igen, ezt én is olvastam, de elvileg a Spurs is érdeklődik Villa iránt, szóval lehet, hogy AtMa-Spurs csata lesz a Kölyökért. :D
Részemről mehetne is a Courtois-dolog, sokkal inkább, mint Reina.
Amúgy tényleg érdekes ez a Falcao-saga is lesz, szerintem Abramovics nem akar azzal indítani Josénál, hogy nem hozza el a kolumbiait neki, szóval jó kis szappanopera lesz még itt.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.10. 16:04:09

simeone allitolag villát akarja, ha falcao elmegy, márpedig elmegy. jo lenne valahogy kurtoát belevonni a bizniszbe, bár ő ugye a cselzié. amugy ez is érdekes, mert ugye arról volt szó h abra megveszi majd special fivenak a kolumbiat és akkor kurtoá végleg a matracosokhoz költözhet egy kis pézzel megtámogatva.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.10. 16:00:01

Messa írta:Hozzuk ide nyugodtan Reinát, legyünk hűek a hagyományainkhoz, folytassuk a Dutruel-Bonano vonalat. :D

Érthetetlen, egyszer komolyan bele fogunk bukni a vezetőség "vaskalaposságába", miszerint ekkora előnyt élvez aki spanyol, vagy saját nevelés...

Ter Stegennek kell jönnie.
Nekem is kezd deja vu-m lenni. :(
Az egy dolog, hogy a kapuskor 30-nál kezdődik stb., de egy Ter Stegen sokkal fejlődőképesebb, mint Reina és akár 10 évre bebiztosíthatjuk magiunkat azon a poszten top-kapussal. Habár nincs rá garancia, de a képességei és eddigi tapasztalata adott hozzá.

Perez megalomániája úgy néz ki újra bebizonyosodik. Ha mégis elvinné két dolog miatt azért nem szomorkodnék. Egyrészt szép nagy összeget kellene tejelni nekünk, ami a két klub közötti kapcsolatot figyelembe véve hatalmas röhej tárgya lenne. Az se biztos, hogy a szurkolók ezt könnyen lenyelnék Neymar id vagy oda. Azonkívűl nem sok pénze maradna a többi poszt minőségi javítására, úgyhogy hiába lenne ott a brazil maradnának az ilyen Khedira-félék. Biztos hogy az összes madridista azzal fog jönni, hogy mekkora marketingérték, visszajön az ára stb. Már várom. AZ összes drága igazolást ezzel magyarázzák.
Forca Barca!!!!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.10. 15:57:27

barca99 írta:
bence-barca írta:A lényeg, h fiatal legyen!
Egy kapusnál miért lényeg, hogy fiatal legyen? A "kapuskor" 30 körül kezdődik.

A PSG meg nyilván nem fog bedőlni, katari pénzből építkeznek, nekik nem sokat jelent annyival emelni a fizetésen, hogy a játékosok ne érezzenek semmit. Lyon/OM szerintem sokkal inkább van veszélyeztetve emiatt.
az Araboknak rengeteg a pénzük, de nem hülyék!! ha egy üzlet nem kifizető bizony könnyen odébb állnak!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3813
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2013.05.10. 14:25:42

Hozzuk ide nyugodtan Reinát, legyünk hűek a hagyományainkhoz, folytassuk a Dutruel-Bonano vonalat. :D

Érthetetlen, egyszer komolyan bele fogunk bukni a vezetőség "vaskalaposságába", miszerint ekkora előnyt élvez aki spanyol, vagy saját nevelés...

Ter Stegennek kell jönnie.
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.10. 13:45:53

barca99 írta:
bence-barca írta:A lényeg, h fiatal legyen!
Egy kapusnál miért lényeg, hogy fiatal legyen? A "kapuskor" 30 körül kezdődik.
Ebben igazad van, de én örülnék, ha sok-sok évig nem kéne ezzel foglalkozni.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.05.10. 13:33:58

bence-barca írta:A lényeg, h fiatal legyen!
Egy kapusnál miért lényeg, hogy fiatal legyen? A "kapuskor" 30 körül kezdődik.

A PSG meg nyilván nem fog bedőlni, katari pénzből építkeznek, nekik nem sokat jelent annyival emelni a fizetésen, hogy a játékosok ne érezzenek semmit. Lyon/OM szerintem sokkal inkább van veszélyeztetve emiatt.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.10. 12:31:35

sjd írta: Ott is van egy arab milliárdos / herceg önti bele a pénzt v lemaradtam valamiről? :D
"In December 2011, two-thirds of the club was sold to an investment group led by Russian billionaire Dmitry Rybolovlev"
Vegyük úgy, h nem szóltam.

Ezt a francia adózást meg mindig elfelejtem, mennyire megkavarja a dolgokat, mondjuk nagyot röhögnék, ha a P$G emiatt dőlne be, és mondjuk a Monaco lenne a bajnok hasonló módszerekkel.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.10. 12:31:25

sjd írta: Ott is van egy arab milliárdos / herceg önti bele a pénzt v lemaradtam valamiről? :D
Egészen pontosan orosz :)

Amúgy azért Falcaonak voltak már elő zöngéi, edzőjük mégiscsak Ranieri, meg ugye Koman is odament a Sampból :mrgreen:

De, h ne offoljak:
Kapus kérdésben remélem Reina nem lesz opció. Curtois v Ter Stegen közül választanék, de a németet még annyit se láttam védeni. A belga meg mikor ellenünk védett mindig kapott a hálójába, nem is keveset. Ettől függetlenül ket várnám leginkább. Esetleg még De Gea. A lényeg, h fiatal legyen!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.10. 12:06:26

sjd írta:
visca el barca írta: egy olyan világban ahol egy falcao a monacoba tart, bármi megtörténhet :D
Két dolog:
-Falcao többet ér, mint a Monaco egész játékoskerete :lol:
- kíváncsiságból megnéztem Transfermarkt-on, kiket hoztak hírbe a Monaco-val: Nasri, Tevez, Lisandro Lopez, van Buyten
Ott is van egy arab milliárdos / herceg önti bele a pénzt v lemaradtam valamiről? :D
igen. ráadásul egy marha fontos tényező, hogy nem franciaország és lényegében semmit nem kell adoznium a jatekosoknak.

szoval nem mindegy h megy a psg-be és 10 milliobol el tud tenni 4-et, vagy megy monacoba és 10-ből 10 marad neki :!:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.10. 12:04:39

visca el barca írta: egy olyan világban ahol egy falcao a monacoba tart, bármi megtörténhet :D
Két dolog:
-Falcao többet ér, mint a Monaco egész játékoskerete :lol:
- kíváncsiságból megnéztem Transfermarkt-on, kiket hoztak hírbe a Monaco-val: Nasri, Tevez, Lisandro Lopez, van Buyten
Ott is van egy arab milliárdos / herceg önti bele a pénzt v lemaradtam valamiről? :D

Neymar: a lejáró szerződése miatt sztem a srác most elég jól tudja érvényesíteni az érdekeit. Ha szeretne pénzt látni belőle a klub, és Neymar ide akar jönni, akkor a Real ajánlhat 500 milliót is a Santosnak, kénytelenek lesznek a Barcától akár mindössze egy 40 milliót is elfogadni
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.10. 11:55:07

Barcaman1993 írta:
Deus írta:
Politika... Florentino Péreznek hatalmas győzelem lenne, ha megszerzik Neymart bármi áron... Úgyhogy nem hiszem hogy kacsa, hanem őrültek ezek.
Elvileg anno Ronaldot sem akarta megvenni. Az ok annyi volt, hogy a RM-nak 30 milliót kellett volna perkálni a MU-nak, ha elmarad a biznisz. Ez még Calderon találmánya volt. És ismétlem magam. Biztosan kiadnak egy olyan játékosért 100-120 milliót, akinek 1 év van hátra a szerződéséből... Ez nem politika és semmi köze nincs a valósághoz. Azt meg nem mondom, hogy a madridistákat kéne megkérdezni Neymar áráról, akkor ők is ilyen 40-50 körül lőnék be. De hát politikailag óriási megvenni ezek fényében 100-ért. Azt meg nem mondom, hogy Ronaldo posztján játszik...
egy olyan világban ahol egy falcao a monacoba tart, bármi megtörténhet :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.10. 11:36:52

Deus írta:
Politika... Florentino Péreznek hatalmas győzelem lenne, ha megszerzik Neymart bármi áron... Úgyhogy nem hiszem hogy kacsa, hanem őrültek ezek.
Elvileg anno Ronaldot sem akarta megvenni. Az ok annyi volt, hogy a RM-nak 30 milliót kellett volna perkálni a MU-nak, ha elmarad a biznisz. Ez még Calderon találmánya volt. És ismétlem magam. Biztosan kiadnak egy olyan játékosért 100-120 milliót, akinek 1 év van hátra a szerződéséből... Ez nem politika és semmi köze nincs a valósághoz. Azt meg nem mondom, hogy a madridistákat kéne megkérdezni Neymar áráról, akkor ők is ilyen 40-50 körül lőnék be. De hát politikailag óriási megvenni ezek fényében 100-ért. Azt meg nem mondom, hogy Ronaldo posztján játszik...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése