Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.27. 18:15:00

Már két hónapja azt ugatom, hogyha ellőjük a patront Neymar-ra, akkor nem biztos, h jön klasszis középső védő, nem ez a jellemző a mostani vezetésre. Nem fognak tízmilliókat kiadni, főként, h kapusra mindenképp szükségünk van. És láttam itt jó sok (és magas) számot, ami az eladásokból eshet be, nagy meglepődések lesznek itt, mikor eladjuk Villat, VV-t meg Bojan-t.

A pénzre jó kis összefüggéseket írt Bob, engem cseppet sem érdekel, annyi a lényeg, h ne menjünk csődbe, hitelt - klasszikust idézve - mindig, minden körülmények között kapni fog a klub, mert "jó adós", magyarul mindig megbízhatóan fizet, vélhetően így lesz a jövőben is. Persze örömteli számomra, h Rossel (is) ellenmegy annak a fogyasztásnak (költésnek), ami felelőtlenül történt az elmúlt 10-15 évben a világban, most meg mindenki csodálkozik, h kevesebbet költhet, mint, amit keres. Ez számomra nagyon szimpatikus, a mértékletesség, és a hosszútávú gondolkodás híve vagyok.

Nagyrészt Neymar miatt várom az új szezont, mert az ideibe - ahogy a csapat is - én is belefáradtam kicsit, de tetszik ez a vérfrissítés, meglátjátok, a csapatnak is jót fog tenni.

Szép sorban: Neymar pipa, jöhet a kapuskérdés, aztán egy átgondolt középső védő, nagyot nem lehet hibázni, ennél töketlenebb sor aligha lesz, az eladási oldal pedig úgyis fájdalmas lesz, de össze kell csipegetni az aprópénzt.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.27. 18:04:27

Bob_Marley írta:Igazolunk valakit akire nincs szükség, csak mert reklámbevétel, őrület stb, miközben a szakmailag sem lenne indokolt

Rossellt én nagyon bírom, mert átgondolt lépései vannak, s a gazdasági résszel foglalkozik ami a feladata is, de Neymart nem fogom neki megbocsátani ha elcseszi a játékunkat
Látom neked Neymar kb a főellenség...Nincs szükségünk rá,szakmailag sem indokolt...Miért is...Mert rendes meccsen olyan remekül megoldottuk a góllövést Messi nélkül,és soha semmi gondd nem volt a támadóinkkal...Aham...Balon évek óta csak baj van...Utoljára Villa odotta meg vhogy még 11ben,de azóta katasztrófa ő is...Végre egy szélső jön és nem csatár vagy középpályás játszik ott...Igen meg tudnánk oldani nélküle is,mint a hogy meg tudnánk oldani hátul egy plusz védő nélkül is...Ugyan akkora hiba mindkettő...Mert ha nyerni akarunk nagy címeket,akkor nem csak megoldani kell egy egy pozíciót,hanem előre kell lépni minőségben egyes pozíciókban...Érvényes ez a védelemre,és a csatársorra is egyaránt,sztem ugyan akkora a baj mindkét helyen...Alexis kezdi összeszedni magát,de ő meg jobbon az igazi...Tehát ponthogy baloldalra kellett vki,és jön Neymar...

És miért is cseszné szét a játékunkat...Mit is cseszne szét?A nagy játékunkat,ami abból áll jelenleg,hogy széleken elfutunk azt visszapasszoljuk középpályára...Villa semmit sem ér már sajnos,Pedro szintén 0...Tello az vmit tud hozzátenni,de közel nem Neymar...Ő ha odakerül tuti be fogja rúgni,tud értelmesen passzolni,és váratlant vinni a játékunkba,ami áhhh nem kell...

És igen kell védő,amúgy sztem Marquinhos fog jönni...Vagy egy hasonló feltörekvő játékos 10-15 milla körül...De így vagy úgy nehezen hívnám Neymart elhibázott igazolásnak,mert kellett egy minőségi szélső előre,bárkit hoztunk volna ezen szinten ennyibe lett volna...Az hogy kell védő is még ez tény,de ettől még nem elhibázott igazolás ő,meg nem felesleges...És ha akarunk veszünk ettől még védőt,nem az ő 50millája miatt nem veszünk ha nem veszünk,hanem mert úgy gondoljuk...Remélem nem úgy gondoljuk majd...Amúgy meg 50milla alatt nem kaptunk volna olyan játékost,aki TÉNYLEGESEN TÁMADÓ,és ezen a szinten van...Rosszabbat meg minek,akkor ott van Tello ő is hozza azt szintet mint egy közepes támadó...Ilyen a piac,ha vkinke van 2 értelmes megmozdulás már 30milla,ha vki tényleg mutat is vmi nagyszerűt 50,ennyi...Köszönjük sejkek, oroszok,meg madrid...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.27. 18:04:01

tegnap néztem ASR-SS olasz kupa döntőt, ott láttam a srácot, meg tán' még vagy 2x, de én nem látom benne azt a nagy kraftot. (meg amugy is furcsa toled ezt hallani, akinél mindig az az első szempont h ismerje a közeget, meg bizonyitson vhol :D)

bár jó lenne h a boixos írna róla valamit ő biztos jobban tudja :D

amugy meg tök jó h leirtad bob, mert rám mindegyik pont igaz. nem érdekelnek sem az olajmágnások, sem a qatar airways :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára visca el barca 2013.05.27. 18:05:21-kor.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.27. 17:46:14

Marquinhos remek húzás lenne hátulra, én őt preferálom továbbra is, viszont ha tényleg nem érkezik senki, s adott esetben hibrid ötleteket találunk ki, óriásit csalódok a vezetésben.....Igazolunk valakit akire nincs szükség, csak mert reklámbevétel, őrület stb, miközben a szakmailag sem lenne indokolt, oda ahova meg kellene oda meg senki, az elég nagy öngól.
Rossellt én nagyon bírom, mert átgondolt lépései vannak, s a gazdasági résszel foglalkozik ami a feladata is, de Neymart nem fogom neki megbocsátani ha elcseszi a játékunkat s még hátulra se jön senki :D
Persze ez fikció, mert valakit hoznak hátulra.

szerk:
off:Ezek a nem a mi pénzünk hsz-k néha kiborítanak :D
1;Ha nem a mi pénzünk, akkor megfordítom ugyanúgy nem totálisan mindegy más mennyit költ?Jön néha hogy na még egy olajcsapat stb hozzászólások, nem a mi pénzünk...
2;Így se olcsó egy mez se, elő kell kaparni a pénzt a klubnak
3;Aki szerint nem a mi pénzünk, az ne is tegyen szemrehányást, hogy Quatar Airways van fent a mezen...
4;Aki szerint nem a mi pénzünk, ne csodálkozzon hogy 100 euro egy jegy egy meccsre
5;Aki szerint nem a mi pénzünk, azon se csodálkozzon, ha minden nyáron be kell járni a félvilágot, hogy pénz szerezzünk
6;S amit már írtak is, az hogy nem a mi pénzünk, előrevetíti, hogy lehet más igazolásra nem marad zseton
Kép
Kép
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.27. 17:35:51

Bestbarca írta:Amúgy TS bukta valszeg,eleve nem láttam rá sok esélyt...De ettő még jöhet egy center védő,sztem veszünk azért olcsón vkit,Marquinhos lesz ebből nekm most az a megérzésem...Fiatal gyors tehetséges...És felmerült már,ha Tito fejébe is az járhat,hogy TSt úgyse kapom meg,vki meg kéne,akkor legyen ő,őt el lehet hozni olcsón,még mindíg jobb mintha nemjön senki...
Szerintem meg fogják próbálni Silvát, de itt könnyen hadják a dolgot ha sokban különbözik majd a két klub. Viszont esküszöm agyvérzést kapok ha valaki nem jön erre a posztra. Szerintem lassan három éve esedékes hogy igazoljanak valakit, de csak nem történik meg. Ha idén is úgy gondolják hogy minden rendben van a védelemmel akkor menjenek a francba. Nem Adrianonak kell kényszer belsővédőt játszani, meg nem Bartranak kell BL elődöntőt játszani. A Levante ellen meg ült a padon mert akkor éppen Puyol Piqué okés volt. Láss csodát a szezon végére megsérült legalább két védőnk.

Iszonyat fontos hogy valaki jöjjön. Gyakorlatilag majdnem bárki előrelépést jelentene a jelenlegi állapotokhoz képest. A belső védő pedig elég telített poszt szóval csak akarni kell igazolni, és akkor megtalálod aki jó.

Hajrá Hajrá! Remélem idén ebbe nem kell csalódjak.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.27. 17:16:54

visca el barca írta:én csak azokra a nyilatkozatokra probalok épiteni amiket olvasni. azért ahhoz nem kell nagy jos tehehetség h lássuk: neymar után nem fogunk 40 milliot kiadni egy silvaért :D tavaly sem tettük meg, idén sem fogjuk. ugy vannak vele, hogy van 4-5 ember a középső posztokra, vhogy majd csak megoldják :D
Van benne vmi,bár ne legyen igazad(igazunk)...Sztem mindketten örülnénk ha meglepnénk minket...

Amúgy TS bukta valszeg,eleve nem láttam rá sok esélyt...De ettő még jöhet egy center védő,sztem veszünk azért olcsón vkit,Marquinhos lesz ebből nekm most az a megérzésem...Fiatal gyors tehetséges...És felmerült már,ha Tito fejébe is az járhat,hogy TSt úgyse kapom meg,vki meg kéne,akkor legyen ő,őt el lehet hozni olcsón,még mindíg jobb mintha nemjön senki...

Amúgy realisan addig votl szó itt kalsszis védő igazolásáról,míg úgy volt hogy kb 25ért megy Sanchez a Juventusba...Csakhogy elkezdett jól teljesíteni végre,és kirúgni sem lehet innen maradni akar...Enélkül a pénz nélkül nem nincs lé mindőségi védőre...Kérdes akkor hogy lesz most...He tényelgesen csak kb 10millánk fog maradni védőre,honenn lesz még pénz...Nem hinném hogy meg merti lépni aveztőség és Tito hogy megint nem lesz center védő igazolás,egy ilyen szezon után,a 7-0 erre biztosíték...Vagy ki elsz szúrv aa szemünk egy olcs megoldással,ami persze ettől még beválhat...Vagy megy vki még,Cesc-t is vinnék kb 25ért,és ha belegondolnuk lehetne nélkülözni azért így vagy úgy...Thiago ha megy az meg hiba lenne,de fene tudja lehet nem lehet megállítani akkor ott a pénz...De különben nem lesz itt nagy védő igazolás sztem...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2013.05.27. 17:42:37-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.27. 17:05:10

én csak azokra a nyilatkozatokra probalok épiteni amiket olvasni. azért ahhoz nem kell nagy jos tehehetség h lássuk: neymar után nem fogunk 40 milliot kiadni egy silvaért :D tavaly sem tettük meg, idén sem fogjuk. ugy vannak vele, hogy van 4-5 ember a középső posztokra, vhogy majd csak megoldják :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.27. 16:49:30

visca el barca írta: szerintem meg pont forditva lesz, legalabb is ugy lenne logikus, hogy eladunk, aztán majd abból veszünk.

én még mindig amondó vagyok, hogy valdes+villa max 20-25 millió, abból megvesszük guaitat (nagyon rá vannak izgulva egy olyan 26 éves kapusra aki még nem védett egy teljes idényt soha végig) és ennyi.

a védelmet meg meg majd toldozgatják songgal meg adrianoval. volt multkor egy nyilatkozat, nekem van egy olyan sanda gyanum, h adrianobol akarnak középhátvédet csinálni, mint anno abidalbol. bár sztem adriano mindennek jó, de középső védőnek nem.

aztán majd megint tolunk egy olyan idényt, ahol 2x nem lép pályára ugyanaz a védelem. jobb oldali védők a bal oldalon, a védekező középpályások meg balhátvédek középen.
Abszolút nem offnak szánom,de bírom,te mindíg olyan pozitív vagy... :D

Amúgy meg Guaita nem is igazán jött szóba az utóbbi időben...De nem járnánk vele azért annyira rosszul...Amúgy is kapus poszton nagyon vissza nem tudnuk lépni VV után...Reina is kb egy szint,lepkézik néha, néha jól véd,pont mint Valdes...Ter Stegen meg előrelépés lenne az tuti...

Amúgy sztem is előszőr intézzük a kapus ügyet,utánna a védőt...Villat kb 2 nap alatt el tudjuk majd passzolni...Az ő árából veszünk egy kapust,17milláról beszélünk,többet úgyse adunk senkiért...

Amúgy tényleg jó kérdés ha Alexis marad,akkor honnan lesz még pénz...
Mert 50et szántunk igazolásra,plusz Valdes meg Villa kb 27...Az ugye akkor 77...

-Ha a kapust levesszük kb 15 minusz
-Neymarról az isten se tudja hogy mennyibe került,mikor mit kell fizetni...Ha azt nézzük hogy 50-54körül,akkor max marad 10millánk...
De az előleg ebben benne van vagy nincs jó kérdés,plusz hogy fizetünk az is...Most azt hogy még többet fizettünk érte mint a madridiak mondják hagyjuk...Összesen kb 50ről beszélnek a brazil lapok...

Ha marad 10,abból nem veszünk védőt...Kérdés honnan lesz még lé,ki megy?Olvasható Cesc,illetve Thiago is...

Nem lenne jó ha bármelyik is elmenne,mert kell a mély keret,és Cesc is sokat hozott nekünk ősszel,Thiago meg a jövő...De az is tény,hogy középpályán vagyunk a legtöbben...Amúgy el kéne nyomni Pedrot,az lenne itt a megoldás,ha Alexis marad neki kellene menni...

Amúgy lehet a megoldás az lesz,hogy hozzácsapunk pár millát a meglévőhöz,és hozunk egy Marquinhost...Az emg majd elválik...Azért meglepődnék ha nem lenne centervédő igazolás a mostani szezon után...Bár Barthra bíztató,és Adrianot sem írnám le centerben,de akkor is...Az is kérdés persze hogy mennyire kötött ez az igazolási keret,eddig Rosellék komolyan vették,de össze vissza megy a sumákolás,pont semmit nem jelent mit mondanak a médiának...Nyílvan ha olcsón akarunk vásárolni azt kell kifelé kommunikálni hogy ennyi pénz van nincs több...Ne higyjük el azért mindent...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.27. 16:02:31

Capon írta:Úgy gondolom én is, hogy most jön majd a kapus igazolásunk. Azt hamar letudjuk utána jönnek a játékos eladások. Villa, kp-ról valaki, fiatalok akik nem játszanak (JDS) és a kölcsönbe lévő játékosok és miután befolyt a pénz értük utána foglalkozunk majd a védő poszt betöltésével.
szerintem meg pont forditva lesz, legalabb is ugy lenne logikus, hogy eladunk, aztán majd abból veszünk.

én még mindig amondó vagyok, hogy valdes+villa max 20-25 millió, abból megvesszük guaitat (nagyon rá vannak izgulva egy olyan 26 éves kapusra aki még nem védett egy teljes idényt soha végig) és ennyi.

a védelmet meg meg majd toldozgatják songgal meg adrianoval. volt multkor egy nyilatkozat, nekem van egy olyan sanda gyanum, h adrianobol akarnak középhátvédet csinálni, mint anno abidalbol. bár sztem adriano mindennek jó, de középső védőnek nem.

aztán majd megint tolunk egy olyan idényt, ahol 2x nem lép pályára ugyanaz a védelem. jobb oldali védők a bal oldalon, a védekező középpályások meg balhátvédek középen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2013.05.27. 15:43:22

Ter Stegen érkezésének örülnék a legjobban. Utána már csak 1 jó védőre lenne szükségünk. (esetleg 2-re, ha valaki távozna onnan)
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.27. 15:30:16

Úgy gondolom én is, hogy most jön majd a kapus igazolásunk. Azt hamar letudjuk utána jönnek a játékos eladások. Villa, kp-ról valaki, fiatalok akik nem játszanak (JDS) és a kölcsönbe lévő játékosok és miután befolyt a pénz értük utána foglalkozunk majd a védő poszt betöltésével.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
kajtarp
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2009.07.17. 22:57:09

2013.05.27. 11:13:42

LG írta:
Varatrix írta:
Deus írta:Thiago Silva és még egy belső védő kell.
Mé gegy? Én is gondolkoztam rajta de azzal Bartrának befellegzik, avagy feleslegesen igazoljuk le. Vagy eladunk valaki mást? Piqué, Puyol, Masch, Bartra, T. Silva?

Szerintem azzal hogy jött Neymar és Alexis is elmondta hogy marad, kialakult a jövőévi támadósor. Szóval Neymar :arrow: Villa
Marad: Messi, AS, Pedro, Tello.

Szerintem most majd a kapus poszt következik mert gyorsabban elintézhetik mint a védő kérdést. Ráadásul talán fontosabb is...
Szerintem egy középhátvéd elég most. Mondjuk a belső védőink idei teljesítménye talán kettőt is indokolna, de adnék a meglévőknek még egy utolsó esélyt, az elsősorban Piquere vonatkozik. Illetve tényleg hátha Bartra robbant egy nagyot.
szerintem is kell 2 belső védő. lehetne rotálni, nem lennének kifacsarva a játékosok tavaszra. Valamint igenis legyen verseny a csapatba kerülésért. Bartra-t meg már két éve kölcsön kellett volna adni egy spanyol csapatnak, ahol folyamatosan játszhatott volna kezdőként. Többet fejlődött volna jóval, mint így.

Mascherano meg nem belső védő, attól független, hogy vészmegoldásnak jó.

Szerintem Alves-nek kellene még egy jó nagy fejmosást tartani, mert egyszerűen tűrhetetlen hogy 10-ből 9 beadása a lelátón vagy az oldalvonalon köt ki. Valamint az, hogy rengeteg labdát ad el az ellenfél tizenhatosánál, utána az ellenfél meg úgy kontrázik, ahogy csak akar.

Szintúgy Piqué-re is ráférne egy kis elbeszélgetés, mert nagyon gyenge volt idén, meg tavaly is. Közelébe se volt annak a teljesítménynek, amit első néhány évében produkált.

Abidal-t viszont meg kellene tartani. Akár cserének is.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.27. 11:10:17

messideco írta:A Barca és a Manchester United is figyeli Marchettit, a Lazio kapusát. -forrás: corsport.

Na ennek örülnék, ha a Ter Stegen-üzlet nem jönne létre :) Ugye most egy kapus megszerzésén van a hangsúly.
Ha a Ter Stegen nem jön össze (ami nem valószínű, hacsak a vezetőség más valakit akar), akkor nálam szigorúan a következő kapus aki szóba jöhet: Thibaut Courtois
KépKép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.05.27. 11:06:51

A Barca és a Manchester United is figyeli Marchettit, a Lazio kapusát. -forrás: corsport.

Na ennek örülnék, ha a Ter Stegen-üzlet nem jönne létre :) Ugye most egy kapus megszerzésén van a hangsúly.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.05.27. 10:50:40

Amúgy most akkor a vezetőségben is lessz változás? Ha jól tudom talán Zubi volt feltéve kérdőjelre, hogy esetleg leváltják... erről valami infó? Vagy ez nem befolyásolja érdemben az igazolásokat? :oops: :roll:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.05.27. 10:16:46

Varatrix írta:
Deus írta:Thiago Silva és még egy belső védő kell.
Mé gegy? Én is gondolkoztam rajta de azzal Bartrának befellegzik, avagy feleslegesen igazoljuk le. Vagy eladunk valaki mást? Piqué, Puyol, Masch, Bartra, T. Silva?

Szerintem azzal hogy jött Neymar és Alexis is elmondta hogy marad, kialakult a jövőévi támadósor. Szóval Neymar :arrow: Villa
Marad: Messi, AS, Pedro, Tello.

Szerintem most majd a kapus poszt következik mert gyorsabban elintézhetik mint a védő kérdést. Ráadásul talán fontosabb is...
Szerintem egy középhátvéd elég most. Mondjuk a belső védőink idei teljesítménye talán kettőt is indokolna, de adnék a meglévőknek még egy utolsó esélyt, az elsősorban Piquere vonatkozik. Illetve tényleg hátha Bartra robbant egy nagyot.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.27. 09:15:56

Deus írta:Thiago Silva és még egy belső védő kell.
Mé gegy? Én is gondolkoztam rajta de azzal Bartrának befellegzik, avagy feleslegesen igazoljuk le. Vagy eladunk valaki mást? Piqué, Puyol, Masch, Bartra, T. Silva?

Szerintem azzal hogy jött Neymar és Alexis is elmondta hogy marad, kialakult a jövőévi támadósor. Szóval Neymar :arrow: Villa
Marad: Messi, AS, Pedro, Tello.

Szerintem most majd a kapus poszt következik mert gyorsabban elintézhetik mint a védő kérdést. Ráadásul talán fontosabb is...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.26. 19:18:11

:)
Ez egy ilyen örök vitás kérdés marad. Nekem az első perctől kezdve tetszett a dolog, másoknak kicsit sem nyerte el a tetszését. Ha jól emlékszem a többség a Te véleményeden volt már akkor is.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.26. 19:11:36

Capon írta: Szerintem marha jó üzlet volt!
Kellett a pénz, látni kellett, hogy Bojan mire képes valójában, mert különben most is azon vitatkozna a fórum, hogy mekkora tehetség vagy mégsem, más állta a fizetését is évekig és most 1 milliós ráfizetéssel visszavesszük. Szerintem nagyon átgondolt és okos lépés volt!!!
Annyi a problémám ezzel, h sztem egy Guardiolának nem kell 2 évre elpasszolnia Bojant ahhoz, hogy rájöjjön mire képes. És mégis mit vártak egy focistától, akinek innen is kifelé állt a rúdja? Hogy majd kiszorítja Tottit a Romából? Egyszerűen nem ismerték be, h meg akarnak szabadulni tőle, de a pénz kellett, és ebből lett ez a konstrukció. Mert ha akkora sztárrá vált volna, akkor meg megveszi a Roma még 28-ért, szóval benne sem volt az a lehetőség, hogy Bojan egy kezdő szintű focistaként tér vissza a Barcába. (Ezt sztem leírtam akkor is) És még annyi a gáz ezzel, h akkor még kaptunk érte 12 milliót, de most nincs az az olajmágnás, aki egy fillért is fizetne a gyerekért. Hosszú távon nagyon nem volt átgondolt és jó döntés.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.26. 18:47:08

Na, Neymar pipa.

Márcsak Ter Stegen, Thiago Silva és még egy belső védő kell.
KépKép
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.26. 17:35:57

visca el barca írta:
JOseppe írta:Állitólag két védőt is igazol a BD. Hát hogyha elengedik Hummelst, és esetleg megtudnánk szerezni korrekt áron. :wink: Remélem Titóék lecsapnak rá. :roll:
tegnap is leirtam, senki nem csapott rá. a bvb most vett 9,5 m euroert belso vedot. 100%-ig biztos vagyok h vagy subotic, vagy hummels a nyaron elmegy.

Santana helyére helyére veszik , 2-3 hete hallottam , hogy Santana is távozik a Dortmundból de ez arrafelé nyílt titok volt , hogy a Schalke igazolja le!

Sajnos 1000 % a belső védő pár maradása...
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.26. 16:52:34

sjd írta:
kova4 írta:Aha értem. akkor ezekszerint a roma nem akarja megtartani..
Eleve sem volt túl valószínű, h a Roma összesen 40 milliót fog fizetni Bojanért :D
Egész egyszerűen kaptunk egy 12 milliós kölcsönt a Romától, 2 év lejárattal és 8 %-os THM-mel, és ennek Bojan volt a záloga.
(Ha jól emlékszem ráadásul pont azon a nyáron vt mindez, amikor likviditási problémák miatt passzoltuk vissza Csigát, szóval még lehet értelme is volt)
Szerintem marha jó üzlet volt!
Kellett a pénz, látni kellett, hogy Bojan mire képes valójában, mert különben most is azon vitatkozna a fórum, hogy mekkora tehetség vagy mégsem, más állta a fizetését is évekig és most 1 milliós ráfizetéssel visszavesszük. Szerintem nagyon átgondolt és okos lépés volt!!!
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3735
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.26. 12:54:49

http://www.totalbarca.com/2013/news/off ... e-seasons/

A totalbarca szerint összesen fizetünk 25-28 milliót+2 barátságos meccs+10 millió, amit korábban kiadtunk. Ez az ára barátságosabb lenne, mint az 50.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.26. 12:41:37

kova4 írta:Aha értem. akkor ezekszerint a roma nem akarja megtartani..
Eleve sem volt túl valószínű, h a Roma összesen 40 milliót fog fizetni Bojanért :D
Egész egyszerűen kaptunk egy 12 milliós kölcsönt a Romától, 2 év lejárattal és 8 %-os THM-mel, és ennek Bojan volt a záloga.
(Ha jól emlékszem ráadásul pont azon a nyáron vt mindez, amikor likviditási problémák miatt passzoltuk vissza Csigát, szóval még lehet értelme is volt)
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.05.26. 12:36:51

Barcaman1993 írta:
kova4 írta:ne haragudjatok, de nem értem, hogy miért kell nekünk bojanra 14 millát költeni, vagy miért kell visszavásárolni?? :?: :roll:
2 éve az AS Roma 12 millió euróért vette meg tőlünk. A szerződésben szerepel egy olyan záradék, hogy 2 év múlva (tehát idén) kötelezően vissza kell vásárolnunk 13 millióért, vagy a Roma fizet további 28 milliót, így megszerezve a játékos teljes játékjogát.
Akkor jó dolognak tűnt ez az üzlet. Most inkább bukásnak.
Aha értem. akkor ezekszerint a roma nem akarja megtartani..
Válasz küldése