Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.29. 15:22:33

Sziasztok! Új vagyok itt.
Most leírok valamit, ami okozhatja szerintem azt, hogy kedvetlen. Lehet, hogy hülyeség, de szerintem van benne valami. Ugye Guardiola mondta, hogy Messi olyan mint egy gyerek: ha mindent megadnak neki, ő azt meghálálja és önti a gólokat, ha viszont nem akkor a pályán sétálgat leszögezett fejjel. Na, lehet hogy ő nyáron kérte, hogy idehozzák Agüerot, a legjobb barátját, ehelyett Neymart hozták és lehet őneki ez nem tetszik és ezért nem is nyílik annyira Neymar felé. Érdekesség, hogy amikor volt a City elleni meccs otthon, és Agüero is játszott, akkor egészen a saját tizenhatosunkig sprintelt, hogy leszereljen egy ellenfelet (asszem pont Agüerot). Szóval lehet ez a baja. :mrgreen:
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.24. 22:59:38

Egyébként ez még mindig jobb mint ha folyton hasmenése lenne... :mrgreen:
Az új szerződése amúgy már majdnem kész van,kíváncsi vagyok attól jobb kedve lesz-e mint pl Ronaldonak! :roll:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.04.24. 19:35:04

Igen hasonlít Jamie Foxx esetére a Minden héten háborúból. Az is minden meccs előtt rókázott. Még a csapatcímert is lehányta a beállása után. :)
Na, elég a trollkodásból. Ha csakugyan kirívó esetek lennének, én sem hiszem, hogy ne ugranának egyből oda, hogy mi a baja. Lehet, hogy majd' minden meccs előtt elintézi, csak akkor még az öltözőben. Lehet valami fóbia, vagy hasonló.
Forca Barca!!!!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.04.22. 23:54:45

LG írta:Ha már trollkodás, a Kovbojok is énekel egy hobbitról, aki mindig széthányja a belét.
Úristen, itt kész lettem. Na jóéjt :lol:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21325
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.04.22. 23:47:20

Initom írta:
Bob_Marley írta:Szerintem terhes, fáradékonyság, levertség, hányinger. Biztos egy kis Messi Alien van a pocijáéban. :mrgreen:
Hiszen ő úgy is földönkívüli,meg a holdról,marsról jött :mrgreen: Ők biztos így szaporodnak :mrgreen:
Ha már trollkodás, a Kovbojok is énekel egy hobbitról, aki mindig széthányja a belét. :mrgreen:
Egyébként ne legyünk buták, mert szerintem tényleg aggasztó. Ha komolyabb baja nincs is, de egy hányás a meccs előtt bárkinek lehúzná a teljesítményét, szóval kezdeni kéne vele valamit.
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.04.22. 23:18:37

Bob_Marley írta:Szerintem terhes, fáradékonyság, levertség, hányinger.
:mrgreen:

Vagy csak így üríti ki a szervezetéből a gumibogyószörpöt.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.04.22. 21:13:53

palesz77 írta:
Csbal írta:

Nekem az a furcsa, hogy előtte, mögötte, mellette álltak és senki nem vette észre. A hányással járó hang kiadása azért elég fura egy meccs előtti zárt térben. Kizárt sztem h vki nem veszi észre. Sztem nem hányt.
Nem lehet, hogy azért nem reagál rá senki, mert már "megszokták" tőle? James Hunt ugrott be nekem rögtön - éljen a Rush :mrgreen: -, ő is mindig hányt versenyek előtt, mondhatni rituálé volt már. Messinél is lehet valami ilyesmi testi/lelki dolog, ha betegség lenne, azt így a röpke 6-8 évnyi karrierje alatt csak észrevették volna. De aztán lehet nem is hányt tényleg, csak ez most beugrott nekem. Amúgy én például teljes némaságban szoktam hányni, semmi hangot nem adok ki közbe.. Nem feltétlen kell őrjöngeni ilyenkor. :mrgreen:
Huntnál biztos a sok sör meg a nemi betegségek is besegítettek! :mrgreen:
Nem hiszem,hogy Leo túl sok korsót letolna egy meccs előtt,talán némi vodka-redbull van a dologban! :twisted:

Egyébként ha nem foglalkoznak a dologgal a dokik akkor gondlom nem lehet nagy gond! :)
Miatta az Argentinoknak szurkolók a VB-n és remélem Leo gólkirályként emelheti majd a magasba a VB trófeát! 8)
Attól biztos visszajön a kedve ha nem akkor meg kb fél milliárd euróra felmegy majd az ára.Eladjuk és megvesszük belőle kilóra a Dortmundot szőröstül - bőröstül,Kloppal Reusszal meg mindenkivel,amolyan Barca C-nek és a meccsek előtt majd szemezgetünk,hogy ki jöjjön fel az 1. csapatba! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.04.22. 21:11:52

Bob_Marley írta:Szerintem terhes, fáradékonyság, levertség, hányinger. Biztos egy kis Messi Alien van a pocijáéban. :mrgreen:
Hiszen ő úgy is földönkívüli,meg a holdról,marsról jött :mrgreen: Ők biztos így szaporodnak :mrgreen:
Abi & Tito
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.04.22. 21:04:56

Szerintem terhes, fáradékonyság, levertség, hányinger. Biztos egy kis Messi Alien van a pocijáéban. :mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.04.22. 20:59:23

palesz77 írta:Nem lehet, hogy azért nem reagál rá senki, mert már "megszokták" tőle?
Pontosan erre gondoltam én is. Azért nem foglalkozik vele a kutya se, mert megszokták, h ez van, be van kalkulálva. Máskülönben tuti ugrottak volna már a dokik, h vmi baj van. De mivel nem, pedig láthatóan nem egyszeri alkalom, így ez vmiért "természetes" dolognak számít és a jelek szerint nem probléma.
Reméljük...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.04.22. 19:05:56

Csbal írta:

Nekem az a furcsa, hogy előtte, mögötte, mellette álltak és senki nem vette észre. A hányással járó hang kiadása azért elég fura egy meccs előtti zárt térben. Kizárt sztem h vki nem veszi észre. Sztem nem hányt.
Nem lehet, hogy azért nem reagál rá senki, mert már "megszokták" tőle? James Hunt ugrott be nekem rögtön - éljen a Rush :mrgreen: -, ő is mindig hányt versenyek előtt, mondhatni rituálé volt már. Messinél is lehet valami ilyesmi testi/lelki dolog, ha betegség lenne, azt így a röpke 6-8 évnyi karrierje alatt csak észrevették volna. De aztán lehet nem is hányt tényleg, csak ez most beugrott nekem. Amúgy én például teljes némaságban szoktam hányni, semmi hangot nem adok ki közbe.. Nem feltétlen kell őrjöngeni ilyenkor. :mrgreen:
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.22. 19:04:48

Csbal írta:
BarcafanTomee írta:Messi most épp a játékoskijárót okádta össze:

https://www.youtube.com/watch?v=54B3uW41L-s" target="_blank

Nem tudom mi lehet már ez, túl sokszor fordul elő. Nem tudom róla elképzelni, hogy átmulatott éjszakák utórezgése lenne, főleg, hogy nem rég lett apa. Az is lehet, hogy egyszerű gyomorideg.

Nekem az a furcsa, hogy előtte, mögötte, mellette álltak és senki nem vette észre. A hányással járó hang kiadása azért elég fura egy meccs előtti zárt térben. Kizárt sztem h vki nem veszi észre. Sztem nem hányt.
Nem is forrásként csobogó hányást kell elképzelni :D hanem felbüffent gyomorsavat, vagy egyéb masszát,amit csak kiköp. Jó étvágyat :lol:
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.04.22. 18:52:07

BarcafanTomee írta:Messi most épp a játékoskijárót okádta össze:

https://www.youtube.com/watch?v=54B3uW41L-s" target="_blank

Nem tudom mi lehet már ez, túl sokszor fordul elő. Nem tudom róla elképzelni, hogy átmulatott éjszakák utórezgése lenne, főleg, hogy nem rég lett apa. Az is lehet, hogy egyszerű gyomorideg.

Nekem az a furcsa, hogy előtte, mögötte, mellette álltak és senki nem vette észre. A hányással járó hang kiadása azért elég fura egy meccs előtti zárt térben. Kizárt sztem h vki nem veszi észre. Sztem nem hányt.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.04.22. 18:45:12

Lionel85 írta:A románok is a meccs első felében taccsolt azt hiszem. El tudom képzelni, hogy ideges, de az fura, hogy 2005 óta, amióta számon tartják a nagycsapatnál, csak most kezdett el rendszeresen hányni. Fiatalon nem izgul ennyire az ember?
Dehogy most kezdett el, már évek óta lehetett látni párszor, h épp görnyed, általában meccs előtt v félidő után. Vmiért akkor nem foglalkoztak vele, mostanra ez is téma lett. Pedig tényleg nme újkeletű és korábban is nagyjából ennyiszer történt meg, legalábbis a képernyőn láthatóan. Válogatott és klubmeccsen egyaránt jellemző volt korábban is.

Nem egy megszokott jelenség, de nála vmiért a meccsek velejárója, bár inkább vmi meccs előtt, alatt fogyasztott folyadék v kiegészítő hat rá így.

Nyilván ha nem tudnának róla a klubnál és látnak egy ilyet, azonnal kivizsgálnák, h mi van vele. De miután régóta látható ez a jelenetsor és nincs különösebb kommentár, nem aggódik se a klub, se a válogatott, így vélhetően pontosan tudják mi okozza és ezért nem reagálnak. Vmiért ez így jó...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.04.22. 16:52:34

Sajnálom, hogy Messi nem érdemel meg annyit, hogy pihentessék (kúrálják, gyógyítgassák, stb.), amíg helyrejön...
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.04.22. 16:16:36

corol írta:Hát igen, ha belegondoltok valóban nem nagy öröm hányingerrel, nyilván ebből eredően általános rosszulléttel küszködve focizni.
Sajnálom Messit, de ilyenkor szólni kell, hogy gond van és azért van a csere, hogy ha megkapja a lehetőséget, próbáljon meg vele élni.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.04.22. 16:08:44

A románok is a meccs első felében taccsolt azt hiszem. El tudom képzelni, hogy ideges, de az fura, hogy 2005 óta, amióta számon tartják a nagycsapatnál, csak most kezdett el rendszeresen hányni. Fiatalon nem izgul ennyire az ember?
Kép
Kép
Kép
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2014.04.22. 15:12:04

Hát igen, ha belegondoltok valóban nem nagy öröm hányingerrel, nyilván ebből eredően általános rosszulléttel küszködve focizni. Mivel ez nagyon gyakran fordul elő - azt azért ne mondják, hogy ez normális dolog és nem kell vele foglalkozni - én sem értem miért nem járnak a végére a dolognak. Ha nagyobb a baj, akkor azért, ha meg könnyen orvosolható, akkor meg azért.

Aztán láttuk már ezt szünet után is, meccs előtt gyakrabban, de hát akkor van Messi a kamerák látószögében. Nem hinném, hogy ez kizárólag a mérkőzések előtt, alatt jelentkezik, feltételezem, hogy más alkalmakkor is előfordul, csak azokról nincs kamerakép.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.04.22. 13:48:41

Martino is észrevette és ő már máskor is szólt,hogy ezt ki kell vizsgálni....
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.04.22. 13:17:24

ez már szerintem se normális. ennyit nem okádik egy egészséges ember. :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.04.22. 12:51:46

Ez is milyen már? Olyan nincs, hogy minden rendben van vele, mégis kidobja a taccsot rendszeresen. Ráadásul meccs előtt. Nem hinném, hogy nem bírná a bemelegítést. Talán jó lenne őszintének lenni mindenkinek (Messi, csapat, szponzorok - bár ők azok, az a lényeg, hogy játszon, a többi sz@rt sem ér) és hagyni normálisan felépülni.
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.04.22. 12:43:16

Kb minden meccsen rókázik... Kizárható az éjszakázás.

Idegesség? Azt is kizárom, mivel nem lehet ideges MINDEN meccsen.

Szerintem komoly egészségügyi problémája lehetett... :? Nem tudom, ha rókázik egyfolytában, akkor miért nem veszik nagyító alá Messit az orvosok? Gyomorsavval lehet gond, vagy nem tudom... Valami gáz van vele.
KépKép
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.04.22. 12:15:15

BarcafanTomee írta:Messi most épp a játékoskijárót okádta össze:

https://www.youtube.com/watch?v=54B3uW41L-s" target="_blank

Nem tudom mi lehet már ez, túl sokszor fordul elő. Nem tudom róla elképzelni, hogy átmulatott éjszakák utórezgése lenne, főleg, hogy nem rég lett apa. Az is lehet, hogy egyszerű gyomorideg.
Szerintem az idegessegtol van ez neki
Barca Barca Baaarca
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.04.22. 11:44:56

Messi most épp a játékoskijárót okádta össze:

https://www.youtube.com/watch?v=54B3uW41L-s" target="_blank

Nem tudom mi lehet már ez, túl sokszor fordul elő. Nem tudom róla elképzelni, hogy átmulatott éjszakák utórezgése lenne, főleg, hogy nem rég lett apa. Az is lehet, hogy egyszerű gyomorideg.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.04.21. 11:59:21

LG írta:Pontosabban most próbálkozott, mert az előző néhány meccset végig sétálta, de azért ezen a meccsen sem erőltette túl magát. Viszont igaz, ezzel most ő is, és a csapat is kicsit kijjebb jött a gödörből, kérdés, hogy a következő meccsen folytatják a kifelé mászást, vagy visszacsúsznak.

Mert valaki írta, hogy ez a Bilbao elleni megfordított meccs sokat jelenthet lélektanilag a csapatnak, és Messinek. De ott volt a Real elleni, sokkal nagyobb győzelem, és az sem hozta meg a fordulatot, már a következő meccsen visszatért a gyenge, lélektelen játék tőle és a csapattól egyaránt.
Ráadásul a következő meccs idegenbeli lesz, ami nagyon nem fekszik a Barçának. Messi tényleg nem volt jó a Bilbao ellen sem, de még mindig jobb, mint az azt megelőző hármon. Szerintem erre a szezonra túl sokat már ne várjunk tőle, jövőre tiszta lappal meglátjuk mit nyújt.
Kép
Kép
Kép
Válasz küldése