Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.06.23. 22:58:20

Nagyon él ma a kölök, szép megoldásokat láthatunk tőle 8)

Egyelőre még nagyon az elején vagyunk, de eddig nagyon meg vagyok elégedve vele. Ilyen fiatalon, kiforróban kapott egy rohadt nagy terhet azzal, h a BARCA-ban kell bizonyítania, de főleg itt a VB-n micsoda nyomás van rajta. Otthon vezetnie kell a brazil válogatottat, magasan a mérce. De egyelőre úgy tűnik meg tud bírkózni a teherrel és a nyomással, eddig le a kalappal előtte =D>

Klubszinten is egész ígéretesen tolta, de itt a VB is abszolút tudja vinni a csapatot. Ráadásul a joga sem hiányzik eközben, így nagyon üde színfolt a VB-n. Ha kitart a végéig a forma, akkor sokáig fognak még beszélni róla. Rengeteget kamatoztathat ebből a Blaugrana is, így mindannyiunk érdeke, h jól nyomja :D (De azért hajrá Argentína 8) )

(Mondjuk érdekes, h nagyon kapja a magáét szinte minden meccsen. Rendszerint megtalálják az ellenfelek, ma is ütik-verik a gyereket... Ennyire ellenszenves lehet a pályán? :-k )

Szóval VAMOS NEYMAR, csináld csak kicsi :D
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.23. 22:37:17

Neymar 22 éves 52 válogatott meccs 35 gól! A Vb-n eddig 3 meccsen 4nél jár! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.13. 13:31:33

Remélem LE és a vezetőség nézte a meccset és akkor végre már leesett nekik , hogy Neymart nem szabad ennyire helyhez kötni. Nem volt Neymar élete meccse azért , de ilyen jól még sosem játszott a Barcában. Ő irányított szinte , hátrament elkérni a labdát , jó passzai voltak , nem kezdett el fölöslegesen cselezgetni ( amit aBarcában rendre szokott ) jó volt a játéka.
Nagyon remélem , hogy átállunk a 4-2-3-1 re. Azért Neymar nem egyszer fordult le Rakiticről , jó volt nézni.
Bár az is igaz , hogy MEssi mellett nehéz megoldani , de ha LE profi edző akkor belátja hogy ez kell a csapatnak.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.06.13. 08:25:41

Neymar egy ügyes, fiatal, gyors, focista aki ahhoz képest, hogy rettenetesen túl van "sztárolva" még elég jól is teljesít. jól teljesít, de nem egy fenomén akinek állandóan mindenki beveszi a cseleit, aki mindenkit lefut, kicselez, akinek minden lövése bombagól....stb.
nincs ilyen "sztár" egy sem, nem is volt. össze lehet ollózni zseniális megmozdulásokat ha már eleget játszottál, de ha mellé teszed a többi időt is a dolog - földre száll.
én úgy láttam tegnap is azt hozta amire vele kapcsolatban számítani lehet: gólveszélyt 90 percen át, néhány gólt és néhány kivételesen szép megoldást (pl. amikor az alapvonalnál elment Rakitic mellett...) ugyanakkor némi pózolást, színészkedést, sétálást, rossz és alibi passzokat, egy-két csúnya belemenést.... összességében én azt mondom: csak így tovább! van ott néhány másik legény akinek viszont ébresztőt lehetne fújni..(Fred, Hulk, Alves...)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2014.06.13. 01:14:17

nem voltak puskás díjas gólok, és túl jól sem játszott, de a dupla a vébén az dupla a vébén.
ráadásul nem honduras vagy algéria ellen.

az official facebook profilját érdemes megnézni, enyhén kattant rá a nép megint.
percenként nagyjából 700 új lájkot kap. :lol:
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2014.06.13. 00:01:29

Úgy érzem LE kitalál valamit a vb után hogy Messi-Neymár páros együtt jól működjön,mint amikor guardiola kitalálta a hamis 9es posztot messinek.
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.12. 23:33:06

Neymar 22 éves 50 válogatott meccs 33 gól! 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2014.06.09. 23:47:36

BarcafanTomee írta:Az nso valamit elfordíthatott? Azt írják folytatni tudta a tréninget.

http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014" target="_blank ... re-2341637
Nem fordították el, a mundón is azt írták, hogy végül visszaállt.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.06.09. 22:26:54

Az nso valamit elfordíthatott? Azt írják folytatni tudta a tréninget.

http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014 ... re-2341637" target="_blank
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.09. 22:25:35

palesz77 írta:
visca el barca írta:én lehet bunkó vagyok, de pont nem érdekel h csütrötökön játszik e.

augusztus végére legyen 100%-os.
Szerintem ez után a tavasz után - a leigazolása körüli hercehurca - nem tenne jót neki lélektanilag, ha most a - hazai rendezésű - VB előtt sérülne le, és ki kéne hagynia azt.. Engem is jobban érdekel, hogy a bajnoki rajtra legyen majd bevethető, de úgy kéne egy jó VB a lelkének szerintem mint egy falat kenyér.
"Neymar twisted his right ankle at training today. It was nothing serious. He was able to finish."
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.09. 22:22:42

visca el barca írta:én lehet bunkó vagyok, de pont nem érdekel h csütrötökön játszik e.

augusztus végére legyen 100%-os.
Szerintem ez után a tavasz után - a leigazolása körüli hercehurca miatt főleg - nem tenne jót neki lélektanilag, ha most a - hazai rendezésű - VB előtt sérülne le, és ki kéne hagynia azt.. Engem is jobban érdekel, hogy a bajnoki rajtra legyen majd bevethető, de úgy kéne egy jó VB a lelkének szerintem mint egy falat kenyér.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.09. 22:14:31

palesz77 írta:Remélem nem komoly és tud majd játszani. [-o<
én lehet bunkó vagyok, de pont nem érdekel h csütrötökön játszik e.

augusztus végére legyen 100%-os.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.09. 22:02:11

szarvasember írta:http://www.mundodeportivo.com/20140609/ ... 81371.html

Ezt nem hiszem el újra lesérül a srác.És lehet komoly mivel nem tudott csatlakozni a többiekhez később sem. #-o
Mondjuk így nyitómeccs előtt pár nappal még akkor se engedtem volna hogy visszamenjen a többiekhez, ha csak kiment a bokája, nehogy véletlen legyen még valami vele aznap.. Remélem nem komoly és tud majd játszani. [-o<
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2014.06.09. 21:52:29

http://www.mundodeportivo.com/20140609/ ... 81371.html

Ezt nem hiszem el újra lesérül a srác.És lehet komoly mivel nem tudott csatlakozni a többiekhez később sem. #-o
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.06.09. 11:37:24

Iszonyat kedvelem a srácot:
http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014 ... et-2341503" target="_blank

És ez már nem az első eset. Bízom benne, hogy menni fog nálunk neki... :oops:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.06.07. 01:22:51

Bob_Marley írta:4-3-3 volt a felállás 20 éve ez volt tíz éve ez most is, ez nem fog változni. Ehhez lekkelene cserélni a csapatot, itt mindenki ezt tanulja. Nem lehet azt mondani, hogy akkor holnaptól 4-2-3-1 és társai. Vele kapcsolatban folyton ezt szajkóztam a kérdés mennyire tudjuk integrálni a rendszerünkbe. Lejjebb jól írta valaki, itt soha nem lesz úgymond ráépítve a csapat. Egy szélső feladata a terület megnyitás, pontosság, sok futómennyiség, védekezés s kapu elé érkezés (utóbbi inkább kiugratásokra rámozdulás)). Lehet itt polemizálni, hogy ide rakom oda rakom, a feladatai adottak. Én nem ítélem el, sérülések botrányok stb hátráltatták, amit anno is írtam most is tartom olyan ember akit betudunk rakni a rendszerbe olcsóbban is találtunk volna. Itt van csinálja a dolgát, amit év végére hiányoltam, hogy védekezésben visszaesett. Sokkal agilisebbnek láttam szezon elején, engem a flikkflakkjai totál hidegen hagynak, mert ez a játék nem erről szól, de szezon elején üde volt látni, hogy szépen visszazár ez a végére elveszett. Remélem visszatalál a régi önmagához, mert voltak jó dolgai, s remélhetőleg megtalálja a helyét a csapatban.
Igen, a 4-3-3 ban igazad van. Tudjuk, hogy van 4védő 3kp 3csatár, most ezt felírhatjuk 4-2-2-1-1be is, nem változik a lényeg.
De mondjuk hasonlítsd össze akár a mostani(de akár a 08/09es) csapat játékát a 05/06-ossal, egyértelmű a különbség. Az a játékfelfogás sokkal sokkal direktebb, és gyorsabb volt, akárhogy nézem más stílus volt. Ugyanúgy megvolt a 3kp meg a 3 csatár, mégsem ugyanezt játszották, hanem kevesebb felesleges passz volt, és dinamikusabb játék.
Szóval lehet másképp játszani ugyanezzel a kerettel úgy, hogy hűek maradunk a 4-3-3-hoz...
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.06. 22:45:34

Az milyen lest fújt be ???? Úristen , majdnem sírva fakadtam... jó isten. :evil:
Hulk érvényes gólját elvette taps.
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.06.06. 22:09:02

Leon írta:Neymar a pályán!Épp most kezdődik a Brazilia-Szerbia meccs élőben a story 4en!
az elsofelidobe ugy tunt mint ha palyan sem lett volna ennyi mikor egy csapat csapatkent vedekezik de azert hajra Neymar
Barca Barca Baaarca
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.06. 21:06:30

Neymar a pályán!Épp most kezdődik a Brazilia-Szerbia meccs élőben a story 4en!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2562
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2014.06.05. 22:44:23

Bob_Marley írta:4-3-3 volt a felállás 20 éve ez volt tíz éve ez most is, ez nem fog változni. Ehhez lekkelene cserélni a csapatot, itt mindenki ezt tanulja. Nem lehet azt mondani, hogy akkor holnaptól 4-2-3-1 és társai. Vele kapcsolatban folyton ezt szajkóztam a kérdés mennyire tudjuk integrálni a rendszerünkbe. Lejjebb jól írta valaki, itt soha nem lesz úgymond ráépítve a csapat. Egy szélső feladata a terület megnyitás, pontosság, sok futómennyiség, védekezés s kapu elé érkezés (utóbbi inkább kiugratásokra rámozdulás)). Lehet itt polemizálni, hogy ide rakom oda rakom, a feladatai adottak. Én nem ítélem el, sérülések botrányok stb hátráltatták, amit anno is írtam most is tartom olyan ember akit betudunk rakni a rendszerbe olcsóbban is találtunk volna. Itt van csinálja a dolgát, amit év végére hiányoltam, hogy védekezésben visszaesett. Sokkal agilisebbnek láttam szezon elején, engem a flikkflakkjai totál hidegen hagynak, mert ez a játék nem erről szól, de szezon elején üde volt látni, hogy szépen visszazár ez a végére elveszett. Remélem visszatalál a régi önmagához, mert voltak jó dolgai, s remélhetőleg megtalálja a helyét a csapatban.
De a labdatartós, okos focira épül a játékunk, ami magában rejti a rugalmasságot. És amúgy sosem szerettem a valakire, valaki köré építjük a csapatot. Rugalmatlan, gyenge rendszerek az ilyenek és látjuk, hogy mit értünk el azzal, hogy Messit keresgette mindenki... 0 kupát és fejfájást. 100%-ig egyetértek veb-bel, jó ideje ezt szajkózom már. Nem kell ide Agüero meg senki, ők kellenek ketten előre és hozzájuk kiszolgáló középpálya-féltámadó szekció, akik a két zsenit tömik labdával, vagy ha gáz van, tehermentesítik őket, mert az agyuk a helyén van. Fantáziadús emberek kellenek a csapatba. Annyi gólt szereznének ketten, amennyit nem sajnálunk elképzelni.

Neymart nagyon nem szerettem, egy felelőtlen hülyegyereknek tartottam, de amióta itt van, felnőtt a srác. A viselkedésében, mindenben, így rám cáfolni senki nem cáfolt már régóta és ez nagyon jól esik. Rá tényleg tudom azt mondani, hogy ifjú zseni, nagyon nagy pazarlás lenne nem kihasználni ezt. 4:2:2:2-be azonnal átállnék, semmit nem vesztenénk azzal, ha kipróbálnánk. Sőt... Pont most van itt az ideje, hogy feltörjük a jeget. Általánosan meggyengült a csapat mindenben, újítani kell. Neymar ha nem a kisegítő, hanem a befejező szerepben lenne, újra csillogna a vitrin.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.05. 08:19:03

Érdekes, mikor Ronaldinho, Deco, Ini kp-nk volt, nem mentem ilyen dolgok, hogy ki hol játszik, miért nem tud kitelejsedni. ROnaldinho is kapott szabad kezet, most MEssinél van ez. De kérdem én, Neymar miért nem kapja azt az utasítást, hogy játszhasson kicsit szabadabban? S akkor talán cserélgethetnék Inivel a helyüket, meg lenne bontva a védelem is. Most ne mcsak az a probléma, hogy ki van téve szélre. Ha menne a csapatnak, mozognának mélységben is, nem csak széltében, sokkal inkább eredményes lenne Neymar is.
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.06.05. 00:05:04

4-3-3 volt a felállás 20 éve ez volt tíz éve ez most is, ez nem fog változni. Ehhez lekkelene cserélni a csapatot, itt mindenki ezt tanulja. Nem lehet azt mondani, hogy akkor holnaptól 4-2-3-1 és társai. Vele kapcsolatban folyton ezt szajkóztam a kérdés mennyire tudjuk integrálni a rendszerünkbe. Lejjebb jól írta valaki, itt soha nem lesz úgymond ráépítve a csapat. Egy szélső feladata a terület megnyitás, pontosság, sok futómennyiség, védekezés s kapu elé érkezés (utóbbi inkább kiugratásokra rámozdulás)). Lehet itt polemizálni, hogy ide rakom oda rakom, a feladatai adottak. Én nem ítélem el, sérülések botrányok stb hátráltatták, amit anno is írtam most is tartom olyan ember akit betudunk rakni a rendszerbe olcsóbban is találtunk volna. Itt van csinálja a dolgát, amit év végére hiányoltam, hogy védekezésben visszaesett. Sokkal agilisebbnek láttam szezon elején, engem a flikkflakkjai totál hidegen hagynak, mert ez a játék nem erről szól, de szezon elején üde volt látni, hogy szépen visszazár ez a végére elveszett. Remélem visszatalál a régi önmagához, mert voltak jó dolgai, s remélhetőleg megtalálja a helyét a csapatban.
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.04. 17:23:51

ez azért így nem igaz. a legtöbb játékos akit felsoroltál (benzema stb) ua. a poszton játszik mint az előző klubjában. neymar nem azért gyengébb mert itt nem rá épül a taktika, hanem azért mert ez a kitesszük a vonal mellé nem az ő játéka, egyszerűen nem tud mit csinálni. befele nem tud menni, mert mire megkapja a labdát, a fél középpályánk meg messi is ott tolong, ezért semmit nem tud csinálni max cselez egyet aztán vagy visszagurítja vagy beíveli. bár a santosban is szélen játszott, de ott óriási terület volt előtte. neki olyan kontracsapatban lenne a helye mint a real, ahol van két futóbolond. látod ronaldo is mennyit ér ha nyolcan tömörülnek előtte.

el kellene már rég felejteni ezt a francos 4-3-3-t a szélsőkkel (egyik se ér semmit), átállni a két csatáros játékra messivel meg neymarral, aztán a két belső védő oldja meg ahogy tudja. halálba lenne alázva minden védő a két cselgéppel szemben. garantáltan orrvérzésig fosnák a gólokat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.04. 16:51:17

Én nem feltétlenül adom Cruyff szavait. Az inkább a közhely kategóriába tartozik, mint amennyire a valóságot fedi. Egyszerűen észre kell venni, hogy ha jön egy nagy sztár egy gyengébb csapatból itt nem azt fogja nyújtani. nem feltétlenül rosszabbat, de nem olyat. Ennek egyszerű oka van. Egy Barca-ban, Realban, Bayernben stb. nem rá fog épülni a csapat, nem őt keresik folyton a labdával. Itt nem azt mondom, hogy a brazil válogatott akármennyire is gyenge lenne, top 3-as ez nem vitás, de sokkal inkább Neymarra épít, ergo látványosabban kitűnik a játéka. A szabadrúgásokat xavi lövi helyette, a büntetőket sem ő végzi el.

De ugyanez jellemző más csapatokra is. Nézzük a Realt (a jelenlegi csapatot), pont nem a Barcat veszem ide. Ott volt pl. Benzema. A Lyonban már fiatalon is ő volt a sztár, ha a csapatot említették vele kezdődött. Elment Madridba egy lett a sok között, mégsem lehet azt mondani, hogy besült volna. Di Maria is hasonló. Bale a PL legjobbja, a Spurs egyet jelentett vele. Vagy Isco, Illarramendi. És ezt nem lehet Cr-re fogni. Sokan ezt játékostemetőnek hívják, de nem ez az igazság, bármilyen jól is hangzana sokaknak.
De a Bayernben pl. ott van Ribery. Majdnem Aranylabdát nyert. Egy ilyen játékosnak magasan ki kellene emelkednie a csapatból, mégsem lehet egyértelműen kiemelni. Vagy Götze.
De sorolható még.
Vagy Pedro a válogatottban. Abban a támadósorban kicsit könnyebb kitűnni, nincs olyan konkurenciája mint itt Alexis, Messi vagy Neymar.

Ennek ellenére szerintem egyáltalán nem futott rossz szezont Neymar. 20 évesen érkezett, hatalmas lépcsőfokot véve. És nem lehet azt mondani, hogy besült volna, szinte minden meccsen a legjobbak között volt. Sokszor hátán vitte a csapatot. Főleg az első sérüléséig. Aztán alig tért vissza, jött a másik. Ráadásul majd egy fél évig hatalmas botrány folyt körülötte, az apját majdnem lecsukták, egy 21 éves kölyöknek nem könnyű ilyen körülmények csak a focira koncentrálni. Arról nem is beszélve, hogy kezdettől fogva milyen nyomás volt rajta.
Az, hogy mennyire tudnak Messivel együtt játszani, igazán ki sem tudott derülni, mert alig játszottak együtt. Amellett az argentin lehozta élete talán leggyengébb szezonját, ami az egész csapatra kihat.
Szóval nem értem azokat a hangokat, akik egyértelmű csalódásként fogják fel ezt a szezont, én elégedett vagyok vele összességében. Első szezonjának teljesen rendben. Most Luchon múlik milyen változtatásokat eszközöl és változik-e a szerepe.
Forca Barca!!!!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.04. 15:47:31

visca el barca írta:
hank1ee írta:Veb, addigra Neymar megnyeri a Bl-t meg a francia bajnokságot 3x a PSG-vel...
elég valószínű, mint azt írtam is itt lentebb. nem sokáig fog itt kínlódni. sokkal valószínűbb h elmegy, mintsem h ráhangolódjon a terület nélküli, szélen álldogálós vonalháborúra.
A vonalháborúsdit én is kifejtettem már egyszer korábban. Nézzük meg a Celtic elleni meccsünket, amikor megkapta azt a bizonyos középső területet en bloc... A gyerek zseni volt, egyébként is az, de meg van fojtva. A csoda az inkább, hogy így is értékelhető szezont hozott, mert van annyi benne, hogy a játékát megölve is a legjobbakhoz tartozzon. Szerinted pl. igaza volt Cruyffnak, szerintem nem teljesen. Nyomást helyezett rá az öreg azzal, hogy kerek perec kijelentette, hogy Leo alá kell játszanie, pedig tudna játszani Messivel egyenrangúként is, ha ketten uralnák elöl a közepet. Ha ugyanígy telik el még két szezon, el fog menni, ebben mindenki biztos lehet. Nem azért jött ide, hogy lehúzzák, pedig bármennyire fáj az igazság, eddig itt azt csinálták vele...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Válasz küldése