Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
nagyi1244
Barça B
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2011.11.19. 20:54:30

2014.07.17. 14:14:50

Fuentealbilla írta:
Barcafan339 írta:
1. Kroos nem jobb, mint Rakitic. Rakitiv a spanyol bajnokság legjobb KPja volt az előző idényben.
2.Blind játszott középen a VBn.
3.Bravo sokkal jobb, mint Ochoa és Caballero. Ráadásul Caballeroért is hasonlót árat fizettünk volna.
4. Suárez 81 millió eurója 1 hónap alatt megtérül a reklámmal és mezeladssal.Így nem kizárt, hogy ezt várják meg, míg ez az összeg befolyik.
5. Amíg nincs vége az átigazolási szezonnak legyél pozitív. :)
Kész! Vitetem magam a post után zárt osztályra mert az agyam eldobtam ettől :D #-o

1. :mrgreen:
2. :?
3. [-X
4. Sajnos puskával saját magát fejbe lövős smile nincsen. De valaki gyorsan takarítsa el ezt a posztot az EB-ről mert ez közröhej lesz :mrgreen:
1 hónap alatt mezeladással pitbullsuarez megtérül , besírok :mrgreen:


Hát már visítunk rajta "odaát" :mrgreen:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2014.07.17. 13:00:27

visca el barca írta:látom blind lesz a heti sláger. újabb töltelék. semmi extra a pali, kb. matyiő szint.
nana... Mátyiő különleges játékos, hiszen a zseniális zubi megmondta, hogy a világon nagyon kevés a "Barca-profile" védő, így szerencsések vagyunk, hogy az ex-kapusunk ráakadt egyre... szóval, ha Blind is ilyen, akkor jövőre tarolni fogunk ezzel a duóval! HAJRÁ, HAJRÁ! =D>
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.17. 12:48:56

Cuadrado nevét ismét bedobták, a játékos elvileg igent mondott nekünk, de a Fio meg ki tudja mennyit kér érte.. A Roma pl 36-ot készül ajánlani.
Ha ő jönne, akkor Alves tuti menne szerintem.

Ezek a Blindes hírek meg.. Hát Mathieunek is jobban örülnék mint neki.
Barcafan339 írta:MD: Mathieu még ma a Barcáé lehet 15M+Afellay...
Kövezzetek meg, de ennek én még örülnék is. Afellayt senki nem fogja megvenni 5 millióért, így meg legalább Matyi olcsóbb lenne.. Szerintem ez tök jó üzlet lenne - már ha mindenképp ki akarjuk fizetni a 20-at Mathieuért, amibe lassan jó lesz beletörődni.
Barcafan339 írta:...
Semmi személyeskedés, de te lettél a kedvenc fórumozóm.. :lol: Feldobtad a reggelem ezekkel a hsz-ekkel.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.17. 12:43:27

Barcafan339 írta:" jövő ilyenkor minden bizonnyal nem igazolhatunk "

Ezt miből állapítottad meg? :O
gondolom abból h kitiltanak minket 2 átigazolási szezonból.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Barcafan339
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2014.07.16. 12:18:48

2014.07.17. 12:41:46

" jövő ilyenkor minden bizonnyal nem igazolhatunk "

Ezt miből állapítottad meg? :O
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2599
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.07.17. 12:38:29

Egy lassú 180 cm-es játékost akarunk mi védőnek, zseniális =D>
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.17. 12:29:07

látom blind lesz a heti sláger. újabb töltelék. semmi extra a pali, kb. matyiő szint.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.07.17. 12:15:45

westerngom írta:igen, igen nekem is feltűnt, hogy milyen stabil volt a jó öreg Rafa és a beilleszkedéssel sem lennének problémák.Ennek fényében tényleg nem értem miért nem inkább Marquez ingyé???
Barcafan339 írta:Amúgy nekem komolyabb bajom nincs Mathieuvel, inkább az ára...Nameg hamár tapasztalt játékost akarunk rövidtávra aki ismeri a La Ligát, akkor ottvan Rafa Marquez ingyen. Egy évre teljesen jó lenne visszahozni. A VB egyik legjobb védője volt Hummels és Rojo mellett...
Mathieu ára valóban elég arcpirító, de szükség van védőre, erre biztosan rájátszik a Valencia... Márquez már 35 éves, jövő ilyenkor minden bizonnyal nem igazolhatunk, ugyanott lennénk mint most, ráadásul bár nagyon bírtam Rafa játékát, egyáltalán nem mindegy milyen rendszerben játszik valaki. A mexikóiak 3 középső védővel meccseltek, neki leginkább szerveznie kellett a többi védőt, az pedig nagyon nem ugyanaz, mintha Piquével kellene megoldani a kontrákat...
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2014.07.17. 12:05:10

igen, igen nekem is feltűnt, hogy milyen stabil volt a jó öreg Rafa és a beilleszkedéssel sem lennének problémák.Ennek fényében tényleg nem értem miért nem inkább Marquez ingyé???

Barcafan339 írta:Amúgy nekem komolyabb bajom nincs Mathieuvel, inkább az ára...Nameg hamár tapasztalt játékost akarunk rövidtávra aki ismeri a La Ligát, akkor ottvan Rafa Marquez ingyen. Egy évre teljesen jó lenne visszahozni. A VB egyik legjobb védője volt Hummels és Rojo mellett...
Barcafan339
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2014.07.16. 12:18:48

2014.07.17. 11:38:09

Amúgy nekem komolyabb bajom nincs Mathieuvel, inkább az ára...Nameg hamár tapasztalt játékost akarunk rövidtávra aki ismeri a La Ligát, akkor ottvan Rafa Marquez ingyen. Egy évre teljesen jó lenne visszahozni. A VB egyik legjobb védője volt Hummels és Rojo mellett...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.17. 11:35:36

Gali írta:
A legnagyobb erősítés az lenne a Barca számára, ha Xavi helyett Zubi húzná el a csíkot, de jó messzire.
Leborulok eléd bölcs ember! :lol: Viccet félre téve teljesen igazad van!
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.17. 11:31:41

Barcafan339 írta:crixus:
Nekem Rakitic jobb választásnak tűnik, mint Kroos. Nyilván lett volna esélyünk megszerezni, de minek? Örülök is neki, hogy nem ide jött arogáns,nagyképű játékos.
A leírtak inkább Müllert jellemzik, mint Kroost.

Egyébként a Matyiő saga tovább folytatódik. A Sport szerint 23-a lesz a kulcsnap, mert ekkor indul a Valencia egy amerikai turnéra. Amennyiben Matyi nem lesz rajta a gépen, akkor...de ebbe belegondolni sem merek.
A Mundo szerint Zubi emelte a tétet, 15M mellé Afellayt adná a franciáért.
Ennyire jó játékos azért nem lehet ez az ember, hogy mindenáron csak ő jelentheti az "A" tervet.
Hummels meg "B". Kész paródia ami itt megy.
A legnagyobb erősítés az lenne a Barca számára, ha Xavi helyett Zubi húzná el a csíkot, de jó messzire.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.17. 11:31:28

Barcafan339 írta:MD: Mathieu még ma a Barcáé lehet 15M+Afellay...
Szerintem ez volt az a jó hír amiről itt beszélt: http://www.extrafoci.hu/cikk/zubizarret ... urkoloknak" target="_blank

#-o #-o #-o #-o #-o #-o #-o ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :-& :-& :-& :-& :-&
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2014.07.17. 11:32:18-kor.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.17. 11:30:08

Barcafan339 írta:MD: Mathieu még ma a Barcáé lehet 15M+Afellay...
=D> =D> =D>
Barcafan339
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2014.07.16. 12:18:48

2014.07.17. 11:29:27

MD: Mathieu még ma a Barcáé lehet 15M+Afellay...
Barcafan339
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2014.07.16. 12:18:48

2014.07.17. 11:29:12

MD: Mathieu még ma a Barcáé lehet 15M+Afellay...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.17. 11:22:44

Barcafan339 írta:
1. Kroos nem jobb, mint Rakitic. Rakitiv a spanyol bajnokság legjobb KPja volt az előző idényben.
2.Blind játszott középen a VBn.
3.Bravo sokkal jobb, mint Ochoa és Caballero. Ráadásul Caballeroért is hasonlót árat fizettünk volna.
4. Suárez 81 millió eurója 1 hónap alatt megtérül a reklámmal és mezeladssal.Így nem kizárt, hogy ezt várják meg, míg ez az összeg befolyik.
5. Amíg nincs vége az átigazolási szezonnak legyél pozitív. :)
1. Rakitic szerintem se volt egy rossz igazolás, de ha választani kellett volna, hogy ő vagy Kroos akkor nem sokat gondolkodtam volna ki legyen. Kroos erős, gyors, jól lő iszonyatosan technikás. És még egy dolog. Német játékos sosem veszít motivációt. Azok gépek! Ha lejátszik egy 120 perces meccset, alapozással előtte nap még utána megkérdezi, hogy mester kössem fel az ekét a hátamra és szántsam fel a pályát még? Igen! Utána még futok hetven kört mert reggel meccs jó? Jól van fiam!
A másik meg az miért nem lehetett mindkettőt hozni ha ennyire tisztogatunk középen?
2. Melyik meccsen?
3. Bravo nem rossz kapus de semmivel sem tartom jobbnak mint Ochoa és Caballero. És mindkettő ingyen lett volna. Ráadásul azt hiszem még fiatalabbak is de ezt nem mondom százra.( De legrosszabb esetben is szerintem egykorúak.)
4. Hát ez nagyon nem így van. Ahogy előttem is mondták a játékosszponzorok meg a játékos kapják a mezek nagy részét a csapat kb ilyen 20 % körüli összeget, de lehet hogy még annyit sem.
5.Az utóbb átigazolási időszakok és az elmúlt pár nap nyilatkozatai sajna nekem semmiféle pozitív hozzáállásra nem ad okot. Veszünk majd egy 31 éves középős védőt 20 millióért és áldja vigye!
Kép
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.17. 11:07:02

Barcafan339 írta:crixus:

Nekem Rakitic jobb választásnak tűnik, mint Kroos. Nyilván lett volna esélyünk megszerezni, de minek? Örülök is neki, hogy nem ide jött arogáns,nagyképű játékos. Ráadásul nem is motivált..Mi motiválná? Mindent megnyert.

A Hollandok 5-3-2-vel álltak fel és amikor Kuyt-Janmaat játszott a széleken akkor volt középen. Elég sokszor.

Ochoa egy hirtelen felsztárolt kapus, de alapvetően nem tudná ezt a szintet hozni hosszú távon. Caballero bravúr és potyakapus egyben, akiért szintén közel 10 millió eurót kellett volna fizetni. Bravo pedig megbízható kapus, nagyon motivált és a társakat is tudja iránítani, ha kell leüvölti őket.

Nyilván mindenkinek csalódás volt látni azt ahogy a végén szenvedtünk, de ez már a múlt. Ja és ebben a szezonban is majdnem nyerünk két kupát holott tényleg nem voltunk toppon. Új szezon, új remények. Nem lehet minden évben 6 trófeát várni a csapattól. Alves pedig maradni fog, szinte biztos, ahogy Xavi is. Ha távozna azt már rég bejelentették volna.
A motivációs részben elképzelhető, hogy igazad van, bár Iniesta 3 BL cím után is megy előre, Kroos-nak meg még csak egy van. Én elég sok Bayern-meccset néztem, Kroos nem játszott motiválatlanul, sem nagyképűen. A magánéletben lehet, hogy nagyképű, de a pályán ez nem látszik.
A "minek" pedig rossz megközelítés, mert Xavi és Fabregás kiválásával irányító nélkül marad a csapat. Kroos tökéletes lett volna.

A hollandoknál Kuyt és Janmaat is jobb oldalon játszottak. #-o (Blind meg balszélsőt)

A kapuskérdésben pedig vegyük figyelembe, hogy ELVIEKBEN az első számú kapusunk már megvolt. Vagy akkor Ter Stegen helyett jöhetett volna az egyik olyan kapus, aki ingyen váltott klubot. Caballreo úgy tudom, hogy ilyen volt, legalábbis a szezon elején erről volt szó. Pénzügyileg bukott transfer ez, mert cserekapust akkor kellett volna igazolni ennyi pénzért, ha a többi posztot mát letudtuk. :roll:

Azt nem értem, hogy egy gyengébb kerettől milyen pozitív változást várunk. Pláne úgy, hogy Messi-Piqué-Busquets semmivel sem lesznek motiváltabbak, jobbak. A vezetőség össze-vissza beszél, fejetlenség van a csapatnál.
Azt pedig kötve hiszem, hogy Xavi-val szerződést bontanánk, amikor épp maradásra akarjuk bírni. :D
Fuentealbilla
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2014.06.18. 01:02:05

2014.07.17. 10:39:35

Barcafan339 írta:
1. Kroos nem jobb, mint Rakitic. Rakitiv a spanyol bajnokság legjobb KPja volt az előző idényben.
2.Blind játszott középen a VBn.
3.Bravo sokkal jobb, mint Ochoa és Caballero. Ráadásul Caballeroért is hasonlót árat fizettünk volna.
4. Suárez 81 millió eurója 1 hónap alatt megtérül a reklámmal és mezeladssal.Így nem kizárt, hogy ezt várják meg, míg ez az összeg befolyik.
5. Amíg nincs vége az átigazolási szezonnak legyél pozitív. :)
Kész! Vitetem magam a post után zárt osztályra mert az agyam eldobtam ettől :D #-o

1. :mrgreen:
2. :?
3. [-X
4. Sajnos puskával saját magát fejbe lövős smile nincsen. De valaki gyorsan takarítsa el ezt a posztot az EB-ről mert ez közröhej lesz :mrgreen:
1 hónap alatt mezeladással pitbullsuarez megtérül , besírok :mrgreen:
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.07.17. 10:24:14

Ha Xavi és Alves nem találnak csapatot - szerződésbontást várok, nem maradást.
Barcafan339
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2014.07.16. 12:18:48

2014.07.17. 10:20:01

crixus:

Nekem Rakitic jobb választásnak tűnik, mint Kroos. Nyilván lett volna esélyünk megszerezni, de minek? Örülök is neki, hogy nem ide jött arogáns,nagyképű játékos. Ráadásul nem is motivált..Mi motiválná? Mindent megnyert.

A Hollandok 5-3-2-vel álltak fel és amikor Kuyt-Janmaat játszott a széleken akkor volt középen. Elég sokszor.

Ochoa egy hirtelen felsztárolt kapus, de alapvetően nem tudná ezt a szintet hozni hosszú távon. Caballero bravúr és potyakapus egyben, akiért szintén közel 10 millió eurót kellett volna fizetni. Bravo pedig megbízható kapus, nagyon motivált és a társakat is tudja iránítani, ha kell leüvölti őket.

Nyilván mindenkinek csalódás volt látni azt ahogy a végén szenvedtünk, de ez már a múlt. Ja és ebben a szezonban is majdnem nyerünk két kupát holott tényleg nem voltunk toppon. Új szezon, új remények. Nem lehet minden évben 6 trófeát várni a csapattól. Alves pedig maradni fog, szinte biztos, ahogy Xavi is. Ha távozna azt már rég bejelentették volna.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.17. 10:05:06

tucsoki írta: Tévedés...
Egy eladott meznek kb. 8-15%-át kapja meg a klub.
Ez így igaz, 20% alatt van. Még az is lehet, hogy közelebb van ez a szám a 10-hez mint a 20-hoz.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.17. 10:03:39

Barcafan339 írta:
1. Kroos nem jobb, mint Rakitic. Rakitiv a spanyol bajnokság legjobb KPja volt az előző idényben.
2.Blind játszott középen a VBn.
3.Bravo sokkal jobb, mint Ochoa és Caballero. Ráadásul Caballeroért is hasonlót árat fizettünk volna.
4. Suárez 81 millió eurója 1 hónap alatt megtérül a reklámmal és mezeladssal.Így nem kizárt, hogy ezt várják meg, míg ez az összeg befolyik.
5. Amíg nincs vége az átigazolási szezonnak legyél pozitív. :)
0. Tanulj meg idézni.

1. Ha ezt így látod, a te dolgod, de rosszul látod. Kroos sokkal képzettebb, technikásabb és jobban lát a pályán is. Nem véletlenül tart ott már fiatal korában, ahol és Rakitic sem véletlenül játszott eddig csak a Shcalke-ban és a Sevilla-ban - középcsapatokban. Nem véletlenül nem érdekelt rajtunk kívül egy nagy csapatot sem. :roll:

2. Látom lemaradtál a VB-ről. Mondd már meg, hogy melyik meccsen játszott középhátvédet!
A futballtörténelem így meg úgy... marhaság. Vészmegoldás, kényszermegoldás hosszú távon mindig visszaüt. 16-17 éves korban még át lehet nevelni valakit, de kész játékosoknál ez már csak kényszer. Nézd meg Mascherano-t, hogy játszott a VB-n kp-ként és nálunk védőként.

3. Én kérdeztem, hogy Bravo mivel jobb. De látom nem tudtál rá válaszolni, így ezt nem is boncolnám tovább.

4. Ha ezt várják akkor nagy majmok, mert ennyi pénz nem térül meg ennyi idő alatt. Egy év alatt lehet, de egy hónap. :lol:

5. Az előző szezon után nem tudok pozitívan hozzáállni a csapathoz, mert nem látom, hogy erősödnénk, inkább csak gyengülünk és a sokat emlegetett nevek is inkább gyengítenék a védelmet mint erősítenék, illetve nem a megfelelő emberekkel erősítenénk.
Én szinte biztos vagyok benne, hogy olyan év következik, mint a 2007/08-as volt, egy kiégőben lévő Messi-vel, de amúgy egy papíron bombaerős csatársorral (2007 nyarán Henry jött) és egy gyenge védelemmel. Ha Matyi mellé hoznánk egy Hummels-t és egy klaszis kp-t, akkor tudnék bizakodni, bár Alves ügye még akkor is a levegőben lógna.
Avatar
Nóbi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2005.02.03. 13:28:54
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.17. 09:59:45

Barcafan339 írta: Tavaly Neymar ára is simán visszajött...egy mez kb 100 euró. A Barca pedig nem kis mennyiségben adja el a mezeket. 810.000 Suárez mezt kell eladni, hogy visszajöjjön az ára és akkor a bemutatásáról, ahol alapból befolyik 10 millió euró körüli összeg az előző évekhez viszonyítva (pl.Neymarnál 12 millió euró folyt be a bemutatásból...a belépők,egyéb szuvenír tárgyak róla mintázva..stb). Átlagban 6 millió Messi mez kell el évente, ami nálunk alapvető, hogy a legnépszerűbb mez, nehéz elképzelni, hogy Suárez ennek a hatodát ne érné el....
És szerinted a 100 euróból mennyi a Barca HASZNA? Előállítási, szállítási, stb költségeket is kalkuláld már bele...
tucsoki
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2014.02.28. 12:27:01

2014.07.17. 09:57:31

Barcafan339 írta:
GonzalezRaul írta:Barcafan339: Kroos jobb, mint Rakitic, az meg vicces, hogy a 81 misi bejön 1 hónap alatt. Ez oltári nagy hülyeség...gondolkozz már ember!
Tavaly Neymar ára is simán visszajött...egy mez kb 100 euró. A Barca pedig nem kis mennyiségben adja el a mezeket. 810.000 Suárez mezt kell eladni, hogy visszajöjjön az ára és akkor a bemutatásáról, ahol alapból befolyik 10 millió euró körüli összeg az előző évekhez viszonyítva (pl.Neymarnál 12 millió euró folyt be a bemutatásból...a belépők,egyéb szuvenír tárgyak róla mintázva..stb). Átlagban 6 millió Messi mez kell el évente, ami nálunk alapvető, hogy a legnépszerűbb mez, nehéz elképzelni, hogy Suárez ennek a hatodát ne érné el....
Tévedés...
Egy eladott meznek kb. 8-15%-át kapja meg a klub.
Válasz küldése