Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
dAve09
Barça C
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2014.08.08. 22:48:45

2014.08.08. 22:51:41

Kubla9 írta:
koczan.attila írta:Marco Reus: "A Barcelona nem más, mint a Real Madrid történelmének egy kis része."

Ezek után jobb is hogy nem igazoltuk le maradjon ott ahol van !
#-o #-o #-o #-o #-o #-o Gratulálok,várhatod hogy mikor leszel a mi játékosunk. Most hogy szaros a nyelved mehetsz a reálba.

Nem mondott ilyet.Soha.1 madridista twitter oldalról szedte mindenki ezt a hülyeséget,most meg terjed mint az ebola.
Ilyet ép eszű ember nem nyilatkozik,nemhogy Marco Reus.
Ter Stegen-Montoya/Cuadrado,Vermaelen,Bartra,Alba/Mathieu-Mascherano,Rakitic,Iniesta-Messi,Suárez,Neymar.

Vörös a szív,kék a lélek,culé leszek,ameddig csak élek!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.08.08. 22:20:51

Kubla9 írta:
koczan.attila írta:Marco Reus: "A Barcelona nem más, mint a Real Madrid történelmének egy kis része."

Ezek után jobb is hogy nem igazoltuk le maradjon ott ahol van !
#-o #-o #-o #-o #-o #-o Gratulálok,várhatod hogy mikor leszel a mi játékosunk. Most hogy szaros a nyelved mehetsz a reálba.
Ezt minek, mikor előtted magyarázták el a tényállást? Ráadásul ötezer hangulatjellel...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.08.08. 22:08:17

koczan.attila írta:Marco Reus: "A Barcelona nem más, mint a Real Madrid történelmének egy kis része."

Ezek után jobb is hogy nem igazoltuk le maradjon ott ahol van !
#-o #-o #-o #-o #-o #-o Gratulálok,várhatod hogy mikor leszel a mi játékosunk. Most hogy szaros a nyelved mehetsz a reálba.
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2014.08.08. 21:42:39

palesz77 írta:
Mental_Theo írta:Egyfolytában cseszegetitek Alvest a beívelési kísérleteiért. Nem gondoljátok, hogy az edző mondja hogy "próbáld beívelni, és ne betöréssel probálkozz!"?
És szerinted azt mondja neki az edző, hogy "lehetőleg a beadásaid 85%-át a kapu mögé tedd be, vagy rúgd át a túloldalra, hogy középen ne legyen jó senkinek"?
nem gondolod hog az edző hibája, hogy nem szól neki? Alves csak egy ostoba focista.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.08. 21:17:05

Erxy írta: @Gali
ez meg csak Daily Express, szóval én még várnék ezzel kapcsolatban..
Persze, de egyszer nekik is bejöhet.
A lényeg az, hogy ne a Milannal kössünk üzletet, mert abból nem jövünk ki jól, az biztos.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.08. 21:05:42

a másodikat csak én találtam ki most gyorsan, ahogy azt is csak valaki kitalálta, amit te írtál be ide.
erre céloztam, hogy nem kell mindent elhinni amit olvasol.

@Gali
ez meg csak Daily Express, szóval én még várnék ezzel kapcsolatban..
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.08. 21:03:35

Erxy írta: Szintén RAC1, hogy Song iránt jelenleg nem érdeklődik a Milan, mert túl magas a fizetési igénye.
ebből majd gondolom lesz egy egyéves kölcsönszerződés+vételi opció és a fizetése felét mi álljuk :lol:
Ez már sokkal jobban hangzik. A Vermaelen üzlethez hasonló összeget letesznek az asztalra és rendben is vagyunk.
Man Utd line up Song
Manchester United will reignite their interest in Barcelona midfielder Alex Song if they fail to seal a deal for Arturo Vidal.
Source: Daily Express
Friday, 8 August 2014 18:13
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
koczan.attila
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.07.23. 16:32:20

2014.08.08. 20:59:38

Erxy írta:RAC1 szerint vasárnap akarjuk bemutatni Vermaelent, hogy ne kelljen kihagynia egy edzést se.
Szintén RAC1, hogy Song iránt jelenleg nem érdeklődik a Milan, mert túl magas a fizetési igénye.

ebből majd gondolom lesz egy egyéves kölcsönszerződés+vételi opció és a fizetése felét mi álljuk :lol:
koczan.attila írta:Marco Reus: "A Barcelona nem más, mint a Real Madrid történelmének egy kis része."

Ezek után jobb is hogy nem igazoltuk le maradjon ott ahol van !
Marco Reus: "Gyerekkorom óta Barcelona drukker vagyok, nagy álmom teljesülne, ha egyszer ott játszhatnék. De jelenleg boldog vagyok a Dortmundnál és nem akarok távozni."

remélem érted, mire célzok.
Valamelyik csak kitaláció de nem tudjuk melyik.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.08.08. 20:55:19

Most tulajdonképpen veszünk egy olyan védőt, aki az elmúlt 2 évben a sérülései miatt mind a válogatott mind az Arsenal kezdőjéből kiszorult mint csk? =D> #-o És mindezt úgy, hogy közben a fejünk felett lebeg egy UEFA büntetés, hogy még véletlenül se tudjuk majd orvosolni az előreláthatólag jelentkező problémát?
Most vagy nagyon bátrak vagy nagyon hülyék vagyunk.
Meglehetett volna lépni ezt, de nem ilyen körülmények között.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.08. 20:40:16

RAC1 szerint vasárnap akarjuk bemutatni Vermaelent, hogy ne kelljen kihagynia egy edzést se.
Szintén RAC1, hogy Song iránt jelenleg nem érdeklődik a Milan, mert túl magas a fizetési igénye.

ebből majd gondolom lesz egy egyéves kölcsönszerződés+vételi opció és a fizetése felét mi álljuk :lol:
koczan.attila írta:Marco Reus: "A Barcelona nem más, mint a Real Madrid történelmének egy kis része."

Ezek után jobb is hogy nem igazoltuk le maradjon ott ahol van !
Marco Reus: "Gyerekkorom óta Barcelona drukker vagyok, nagy álmom teljesülne, ha egyszer ott játszhatnék. De jelenleg boldog vagyok a Dortmundnál és nem akarok távozni."

remélem érted, mire célzok.
Kép
koczan.attila
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.07.23. 16:32:20

2014.08.08. 20:37:02

Marco Reus: "A Barcelona nem más, mint a Real Madrid történelmének egy kis része."

Ezek után jobb is hogy nem igazoltuk le maradjon ott ahol van !
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.08.08. 20:32:04

Afellay ha minden igaz megegyezett az Olympiakosszal , talán kapunk érte 3-4 millát.
Song üzlet meg egy vicc. Egy olyan játékos akit el lehetne adni 15-20 milláért , azt odadobjuk egy Milannak ingyen , mert ott Essiennél mérföldekre jobb játékos De Jong elvileg távozik a Milantól , szóval ingyen van nekik ismét egy VKP játékosuk , aki ott egy gyenge középszinttel is sztár.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.08.08. 20:24:23

Mental_Theo írta:Egyfolytában cseszegetitek Alvest a beívelési kísérleteiért. Nem gondoljátok, hogy az edző mondja hogy "próbáld beívelni, és ne betöréssel probálkozz!"?
És szerinted azt mondja neki az edző, hogy "lehetőleg a beadásaid 85%-át a kapu mögé tedd be, vagy rúgd át a túloldalra, hogy középen ne legyen jó senkinek"?
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2014.08.08. 20:17:21

Egyfolytában cseszegetitek Alvest a beívelési kísérleteiért. Nem gondoljátok, hogy az edző mondja hogy "próbáld beívelni, és ne betöréssel probálkozz!"?
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.08.08. 19:44:22

Alcantara írta:.....
Jogos, susogó falevél effektus. :D Pellengér és nem pallér, sikerül jó összekeverni.

PL-ből érkező, jó fizikai adottságokkal rendelkező játékos. Az hogy egy ideje kikerült a pikszisből Londoban a sérülése miatt benne van. De ettől még egy jó játékos, ha még spanyol ajkú is lenne, akkor pláne remek igazolás lenne, de nem lehet minden tökéletes. :D Viszont ennyi pénzért ár/értékre kiváló.
Kép
Kép
Kép
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.08.08. 19:09:36

egyébként ő érte is sok ez az ár, hát mégiscsak az utolsó évében volt a szerződése, de ez várható volt, kell a védő nekünk, ezt mindenki tudja. viszont nekem ezek mindig nagyon tetszenek, amikor ilyen 15+4 millióért veszünk valakit. mert így lényegében csak 15 az ára, a maradék négyet meg bajnokok ligája győzelemhez kötik. ha nem nyerünk marad 15, ha meg igen, akkor kit érdekel az a plusz 4? :D
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3985
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.08.08. 19:06:39

Bob_Marley írta:Egy remek igazolás, 15 millióért nagy fogás. Én örülök a belgának, s akármennyire palléron van a vezetőség, jókat igazoltunk a nyáron. Igaz Suarez és Mathieu árán kellett volna faragni, de én abszolút megvagyok elégedve.
Én is úgy látom, hogy jól igazoltunk nagyjából, nekem csak a belga kakukktojás, de ő is csak azért, mert nem láttam játszani.

Ja, és Bob!! Már bocsi, de nem palléron van, hanem pellengéren a helyes kifejezés! :wink:
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2014.08.08. 18:54:05

Most páran fanyalognak Vermaelen leigazolása miatt,de ha mondjuk a MU igazolta voltan le akkor mindenki írná hogy milyen béna,tehetetlen vezetőségünk van.
Az igazolt játékosok ára is téma,lehet hogy sokat fizettünk valamelyik játékosért de ha mondjuk olvasnánk hogy valakit azért nem igazoltunk le mert túl sokáig alkudoztunk és elvitte más akkor kíváncsi lennék ki mit mondana.. :)
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3549
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.08.08. 18:46:02

visca el barca írta:, ha bárki is azt hiszi, hogy majd piqué ki fog maradni néz majd nagyokat... őt sajnálom legjobban h nem adtuk el...
Pontosan! Őt és Alvest is úgy vágtam volna ki mint cicát kakilni! Az előző szezon védői közül csak Alba Bartra és Adriano maradt volna nálam. Hozzájuk igazoltam volna.
Bob_Marley írta:Egy remek igazolás, 15 millióért nagy fogás. Én örülök a belgának, s akármennyire palléron van a vezetőség, jókat igazoltunk a nyáron. Igaz Suarez és Mathieu árán kellett volna faragni, de én abszolút megvagyok elégedve.
Nem vagyok meggyőzve, mellette szól, hogy erős agilis jó fejel, de sokszor lesérül és az Arsenalból is simán kiszoritották, nem vagyok benne biztos, hogy itt jobb lesz. Másrészt az ő játékában én mindig érzem a hiba veszélyét. De kevésbé érzem kidobott pénznek mint Mathieu 20 millióját. Tény ez a védelem erősebb mint volt ez vitathatatlan. És Mascherano végre felkerül középpályára! Vicc, hogy a világ egyik legjobb vkp-jából csináltunk egy középszerü védőt. Suarez árából meg nem igazán lehetett faragni. Egy ilyen csatár ilyen formában ennyibe fáj. Ezt már láttuk tavaly illetve tavaly előtt. Már csak Alvestől kéne megszabadulni de abban nagyon nem hiszek, hogy Cuadradóval meg lehet oldani a gondot.
Kép
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.08.08. 18:28:48

Léfe írta:Ez már alakul. Cuadrado-Vermaelen-Mathiu-Alba védelem tetszene. Alvestől és Songtól meg kell
szabadulni. Ami pedig Montoyát illeti csak tartaléknak jó, ha jó. Talán Pique is összekapja magát, Bartra 1 évre mehetne kölcsönbe, mig remélem Adriáno rendbe jön. Nekem tetszene igy de Pedró még böki a szemem. Két kérdésre csak a játék alapján kapunk választ. Mi lesz Messivel, tud-e olyat mint régen és mi lészen a szerepköre - és persze hajt majd annyira mint egykor. A másik a középpálya kreativitása kicsit aggasztó. És gyorsabb játék kell elől.

Alvest csak akkor kéne eladni , ha érkezik Cuadrado. Amúgy nekem nincs bajom Alvessel , sokan azt várják LE -től , hogy adja csak el így a vakvilágba , és dobja ki. Ha nem ismeri és nem látta játszani akkor csak úgy nem vághatja ki , ezt kéne itt sok embernek megértenie. Jövőre meg úgyis elmegy , fáj nektek az az 5 millió amit kapnánk érte? (se)
Bartrat kölcsönbe ? Észnél vagy ember ? Én nem szoktam itt senkivel se így beszélni de ember , ehhez komolyan ész kell , hogy Bartrat kölcsön adni. -.-
A legnagyobb reménység a védelemben , ha valakiből , akkor belőle még lehet Puyol. Ő nem ez a játékos akit 'adjunkkölcsönbeazEvertonnakmertottfejlődik' hagyjuk már ezt. Puyol is az elején hibázott nem keveset , és aztán mi lett belőle ? Világklasszis védő.
Az itt sokat agyonistenített Mangalat sem tartom többre , mint Bartrat. Láttam a meccseit , egyáltalán nem hatott meg.
Pedro megint csak nem tudom miért böki a szemed , ha már eladták Alexist , akkor vegyenek még egy támadót Pedro helyett ? Pedro padra , de még egy MEssi Suarez mellé nagyon jó.
Bocs amúgy nem csak feléd irányulnak ezek a dolgok , csak már eléggé szúrja a szemem , hogy firkálnak itt mindenkit , persze nekem se tetszik pár dolog , de azért nem fogok sírni mert egy Pedro ül a padon.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19614
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2014.08.08. 18:06:10

Egy remek igazolás, 15 millióért nagy fogás. Én örülök a belgának, s akármennyire palléron van a vezetőség, jókat igazoltunk a nyáron. Igaz Suarez és Mathieu árán kellett volna faragni, de én abszolút megvagyok elégedve.
Kép
Kép
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2014.08.08. 17:19:49

visca el barca írta:
S.Agüero írta:Della Valle: "Beszéltünk Cuadradóval, és nem vagyok optimista. Maximum két héten belül eldől a sorsa. Nincs nagy esély a maradására."
8)
nagy fogás lesz a mu-nak 8)
Azért az közel sem biztos hogy odaigazol.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.08. 16:50:19

S.Agüero írta:Della Valle: "Beszéltünk Cuadradóval, és nem vagyok optimista. Maximum két héten belül eldől a sorsa. Nincs nagy esély a maradására."
8)
nagy fogás lesz a mu-nak 8)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.08.08. 16:36:41

AndrisBarca írta:Én Verthongenek jobban örültem volna...
Vertonghen*


Della Valle: "Beszéltünk Cuadradóval, és nem vagyok optimista. Maximum két héten belül eldől a sorsa. Nincs nagy esély a maradására."
8)
Válasz küldése