Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.08.26. 18:58:28

Majd Pep eladja nekünk 25-ért, és kiderül, hogy tényleg beépített ember. :twisted:
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.08.26. 18:57:01

StickyFingaz írta:Én csak azt nem értem,hogy akkor nekünk mit pampogtak arról,hogy 61 millió alatt szóba se állnak senkivel.

Tudták, hogy igazolás kényszerünk van. Évek óta lyukas a védelmünk és úgya a nyakunkbam volt az eltiltás, ha minmőséget akartunk volna venni aki tuti, hogy nálunk bevállik, akkor nekünk ennyit ki kellett volna csengetni. Rémiszgettek az árral rémiszgettek az árral hátha megy fentebb hátha megy fentebb, aztán mi meg elrémültünk. Mindenki minket akart pumpolni. Sikerült is. Maty Vermaelen, Suarez. Szerintem formájuk, koruk, eltiltásuk árához képest mindenki marha drága volt. Mindhármukat szerintem lényegesen drágábban vettük mint amit érnek, talán Suarezt nem, de a harapás miatt az ő árát is lehetett volna szerintem faragni. Rakitic volt csak diszkontár.
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.08.26. 18:41:51

Jól tudunk tárgyalni az a lényeg...Matyit ingyen kellett volna elhozni, meg Benatiat 30ert es ennyi.
Balfék az egész vezetőség, megyei szint.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.08.26. 18:34:11

istenem... siralmas... tudtam én h szívőznak velünk a dígók... ja 61 alatt sehova persze...szánalmas..
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.26. 18:33:00

igy jartunk. amugy tényleg vicces h sajtohirek szerint nekünk 2x ennyiért sem adták volna oda...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.08.26. 18:21:44

pezZy írta::D http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... os-2359493" target="_blank

Engem nem zavar. Nekem nagyon tetszik eddig Matyi =D>
Engem csak az zavar, hogy mi is el tudtok volna hozni... Az már más kérdés, hogyha Mathieu nálunk beválik, Benatia pedig besül a Bayernben, akkor mi jobban jártunk! :D
Kép
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2014.08.26. 18:21:07

Én csak azt nem értem,hogy akkor nekünk mit pampogtak arról,hogy 61 millió alatt szóba se állnak senkivel.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.08.26. 18:14:54

noname írta:A személyes véleményem az, hogy ha megveszik, sokkal drágábban lesz a vétel mint az előbb említett összeg, de ha tényleg ennyi, akkor teljes joggal lehet panaszkodni.
Hivatalos: Benatia a Bayerné.
Az árát nem hozták nyilvánosságra.
http://www.goal.com/en/news/11/transfer ... ID=HP_BN_2" target="_blank
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.08.26. 18:14:28

:D http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... os-2359493" target="_blank

Engem nem zavar. Nekem nagyon tetszik eddig Matyi =D>
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.08.26. 18:12:17

noname írta:
Erxy írta:egyébként Douglast ugyanaz az ügynökség képviseli, mint Keirrisont és Henriquet..
Ez jó ómen. :D

Remélem végre lezárul az igazolás.
Ezek tudnak valami terhelőt a klubról azért üzletelünk velük. :)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.08.26. 18:03:46

Barcaman1993 írta: Már megbocsáss, de amiket leírtál, azokat a nyár folyamán kis milliószor átbeszéltük (igen velem). Én elmondtam az én véleményemet, Te elmondtad a tiédet. Uram bocsáss, hogy nem kötök bele állandóan ugyanazokba a mondataidba, amit állandóan leírsz.

És amit írtam annak a lényege az volt, amit már kismilliószor is leírtam a nyáron, de VEB-et is idevehetem, mert ő is megtette, hogy unalmas a mindennapi sírás, ill. a csapat folyamatos lehúzása. Komolyan már a falra tudnék mászni, hogy minden második hozzászólás arról szól, hogy nem nyerünk semmit az elkövetkezendő 2 évben, a játékunk katasztrófa lesz, a védelmet már nem is merem írni, mert amit Mathieu meg Vermaelen kap, az mindennek a teteje. És ismétlem bocs, hogy nem mentem bele a védelem, meg a kp. elemzésébe, de már megtettem párszor... Már nekem is unalmas. :wink:

Azt írod, hogy majd ha érdemben is hozzászólok... Egyszer sztem elég mélyen kitárgyaltuk a dolgot. A védelmet azzal elintézted, hogy a Montoya-Bartra duónak a kezdőben a helye, hisz ez a legerősebb csapatunk. Nem megyek bele újra ebbe a témába, mert fölösleges, de én kiálltam Alves mellett, Piqué mellett stb. De látom, hogy én voltam akkor is a hülye, hiszen egyértelmű, hogy Montoya és Bartra is a kezdő tagjai lesznek egész évben. És ez csak egy dolog. De ismétlem magam, nem megyek bele újra, mert ugyanazokat a köröket futjuk. De igen igazad van, érdemlegesen nem szóltam hozzá.

Azt meg, hogy nem indoklod meg a véleményedet azt nem általánosságban írtam, hanem az intelligenciás dologra. :wink:

Eddig 2 emberrel sikerült összevesznem a fórumon veled együtt. Nekem nem úgy tűnik, hogy a többiekkel nem tudnék normálisan beszélgetni. De veled is tudnék, csak olyan szélsőségesen adod elő a dolgokat, hogy ezzel nehéz mit kezdeni.
Nem én kötöttem beléd első sorban, így az, hogy mi mit beszéltünk át a nyáron lényegtelen. Ez egy fórum, ahol jogom van leírni a véleményem, többször is, ezt leírtam. Ha nem tetszik, akkor ne olvasd el, ha ismétlésnek érzed akkor ne foglalkozz vele, lévén: letárgyaltuk. Nem győztelek meg, oké, nem foglak személyesen győzködni...

Egyébként a "siránkozás" és a kritika közötti különbséget is leírtam. Nem fogok veled vitatkozni, én azt mondtam, hogy Alves és Piqué MÁR nem ide valóak, te ezt nem látod be, oké. Majd ha megy a szezon, akkor idővel elválik. Írhatok akármit akkor sem fogod még belátni. Ilyen parttalan vitákra pedig nincs időm. :wink:
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.08.26. 17:39:34

Erxy írta:egyébként Douglast ugyanaz az ügynökség képviseli, mint Keirrisont és Henriquet..
Ez jó ómen. :D

Remélem végre lezárul az igazolás.
A Fifa egy szégyen
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.08.26. 17:38:09

noname írta:
visca el barca írta:áruld már el nekem, benatia mitől lett volna olyan durva nagy vezér? attol h volt egy-két jó éve? vagy mitől? vagy mindig pont az a király akit nem veszünk meg?
Lapozz vissza. Én személy szerint már tavalyt elhoztam volna Benatiát. És igen Benatia akkora vezér. Évekig az Udine, majd most a Roma védelmének a legjobb játékosa.
Ne haragudj de egy büngyenge olasz bajnoksagban, ahol jelenleg egy értelmes csapat van a juve meg a Napoli a Roma tavaly jött fel, ott királynak lenni a chievo meg a torino elken nem ugyanaz mint egy angol bajnokságban, vagy egy topp csapatban, ahol Bl meccseket is vannak a lábakban! Méghogy udine :))
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.08.26. 17:08:17

noname írta:A személyes véleményem az, hogy ha megveszik, sokkal drágábban lesz a vétel mint az előbb említett összeg, de ha tényleg ennyi, akkor teljes joggal lehet panaszkodni. Amúgy én többé-kevésbé elégedett vagyok az igazolásokkal(Vermaelen nagyon kellemes csalódás és Mathieu is jól telejsít eddig), csak ugye Alves...
A Roma zsaroló idegjátékot játszott. A Barca egyszerűen nem várhatott a szezonkezdet utánig a középső védő kérdéssel. A két eredeti jelölt közül Laporte meg se mozdult, Benatia is most fog. A Fiorentina is ugyanezt csinálta Cuadradoval - alighanem róla is lemondtunk.
Avatar
Telliho
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2013.05.31. 21:34:49
Tartózkodási hely: Pécs

2014.08.26. 15:30:50

Erxy írta:
egyébként Douglast ugyanaz az ügynökség képviseli, mint Keirrisont és Henriquet..
Tuti van valami bizonyítékuk mindig az adott elnök ellen, mert Laporta után a Bartomeu-féle brigádból is rendesen meggazdagodnak... Mondjuk belőlük ki nem... :?: :( :cry: :?
Kép
"A tundra-tél nem tetéz, ez itt Mediterránia,
egy mecseki terápián nem kell hezitálnia"
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.08.26. 15:18:02

a Cadena SER információja szerint Douglas ügyét még ma szeretnénk lezárni. A RAC1-hez hasonlóan ők is tudják, hogy Douglas marad nálunk. :roll:

egyébként Douglast ugyanaz az ügynökség képviseli, mint Keirrisont és Henriquet..
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.08.26. 13:18:21

A személyes véleményem az, hogy ha megveszik, sokkal drágábban lesz a vétel mint az előbb említett összeg, de ha tényleg ennyi, akkor teljes joggal lehet panaszkodni. Amúgy én többé-kevésbé elégedett vagyok az igazolásokkal(Vermaelen nagyon kellemes csalódás és Mathieu is jól telejsít eddig), csak ugye Alves...
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.26. 13:04:56

noname írta:
visca el barca írta:áruld már el nekem, benatia mitől lett volna olyan durva nagy vezér? attol h volt egy-két jó éve? vagy mitől? vagy mindig pont az a király akit nem veszünk meg?
Lapozz vissza. Én személy szerint már tavalyt elhoztam volna Benatiát. És igen Benatia akkora vezér. Évekig az Udine, majd most a Roma védelmének a legjobb játékosa.
jó, hát akkor sírjatok utána, nem jött ez van. van 4 védőnk, vhogy majd csak megoldják. más remény ugy sincs. mellesleg közel sem biztos h megveszi a bájern. emléksze mikor vmi hulye oldal lehozta h hummels megy a mu-ba akkor is mindenki fel volt háborodva.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.08.26. 12:54:00

visca el barca írta:áruld már el nekem, benatia mitől lett volna olyan durva nagy vezér? attol h volt egy-két jó éve? vagy mitől? vagy mindig pont az a király akit nem veszünk meg?
Lapozz vissza. Én személy szerint már tavalyt elhoztam volna Benatiát. És igen Benatia akkora vezér. Évekig az Udine, majd most a Roma védelmének a legjobb játékosa.
A Fifa egy szégyen
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.08.26. 12:36:00

áruld már el nekem, benatia mitől lett volna olyan durva nagy vezér? attol h volt egy-két jó éve? vagy mitől? vagy mindig pont az a király akit nem veszünk meg?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.08.26. 11:39:16

csabcsi007 írta:A német Bild szerint harmincmillió euróért (a La Gazzetta dello Sport szerint 26 millióért plusz bónuszokért) igazolhat Benatia a Bayernhez. Nekünk ez miért lett volna 40 millió?? :evil:
HA igaz! Sztem nem igaz, mert akkor gondolom nem Marquinhos után loholtak volna, aki alapból 45 misi lett volna... Benatiaval kapcsolatban inkább 50-60 milliók röpködtek...
HA viszont igaz, akkor hatalmas balfékség, mert Matyi és Verma együtt 35 misi volt és tulajdonképp mindkettő kiegészítő ember, azaz jelenleg nem igazán látom, ki is lenne az az ember aki Piqué mellett standard kezdő és a védelem vezére??? Ezért lett volna jó a rutinos Benatia. Idősebb, mint Bartra, vagy pl. mint Marquinhos, de fiatalabb mint Matyi és Ha tényleg 30 misi, akkor ő elég lett volna, mert hátul kezdőnek Benatia-Piqué, cserének Bartra és beugrónak Masch... asszem ez elég jó lett volna... DE ennek már sajnos úgy sincs jelentősége.... :(
Most van 4 egész jó játékosunk hátul, akik akár fantasztikus teljesítményt is nyújthatnak, de akár az ellenkezője is lehet, mert Piqué 2 éve nincs formában, Bartra alig játszott, akárcsak Vermaelen, aki még sérülékeny is és Mathieu meg nem a legfiatalabb és leggyorsabb védő...
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.08.26. 11:24:01

Ha tényleg ennyiért szerzik meg, akkor remélem Zubi elküldi ezüst tálcán a saját fejét az elnöknek.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.08.26. 11:13:58

csabcsi007 írta:A német Bild szerint harmincmillió euróért (a La Gazzetta dello Sport szerint 26 millióért plusz bónuszokért) igazolhat Benatia a Bayernhez. Nekünk ez miért lett volna 40 millió?? :evil:

Nehogy már ilyen szintem 3 millió számítson!
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.08.26. 11:12:52

Gali írta:
messideco írta:
Illetve Zubi válaszolt egy kérdésre Reus kapcsán, hogy továbbra is figyeljük a piacot.
Másfél évig lesz idejük.

Szerintem ezek még mindig azt hiszik, hogy el fogják törölni...
Kép
csabcsi007
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2008.01.15. 14:58:56

2014.08.26. 11:12:06

A német Bild szerint harmincmillió euróért (a La Gazzetta dello Sport szerint 26 millióért plusz bónuszokért) igazolhat Benatia a Bayernhez. Nekünk ez miért lett volna 40 millió?? :evil:
Válasz küldése