Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.01.11. 23:09:07

Nem a játékával van gond idén, mert LE (igen ő bármennyire hihetetlen...) jó helyet talált neki, hanem a klubhoz való hozzáállásával.
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2015.01.11. 23:06:40

hank1ee írta: Ok hogy nem fogadod el más véleményét, de legalább tiszteletben tarthatnád. Messi úgy húzta ma a csapatot, hogy nem kellett fosni attól, hogy egyenlít az Atlético? :D Légy szíves mondd azt, hogy te teljesen nyugodt voltál végig, mert Messi a kezében tartotta az egész meccset. Hát a 2. félidő végéig nagyon nem tartottuk a kezünkben...

Te nem is leszel tovább drukker, ha egyszer már nem játszik itt, vagy mindenkit lehurrogsz utána? Jól játszott ma, de szerintem ennyi.
Jah,mert fociban egy játékos uralni tud meccseket...
uramatyám, gondolkozz már, ez nem NBA, de még ott se lehet egy embernek meccset nyerni.
Amúgy meg a csapat tartotta kézben a meccset, Messi meg kiemelkedett a csapatból ma, akarással is pl, csak a spori miatt kellett fosni az egyenlítéstől semmi mástól.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.01.11. 23:03:51

ozsimiki írta:Nagyon jó látni,h a kintiek, akik javarészt tényleg igazi szurkolók ugye, (bérletesek,stb) na már most, ők is úgy látják ahogy én. Nekem meg ez bőven elég, és megvonom egyet a vállam amikor ezen a fórumon páran (mert azért még talán kisebbségben vannak) minden gondot Messire varrnának,és fifamenedzserré alakulnak.

Hát pajtik van egy olyan rossz hírem,h ha ez így lenne azt legelőször a kinti közönség kommunikálná le számotokra,és mindenki számára elég egyértelműen. Volt a történelemben nem egy példa erre. De nem ez történik,sőt :wink:

Leo te meg még vagy 6 évet legalább mosolyogj,akár ugyanúgy Ney és Suarez társaságában :)
Ok hogy nem fogadod el más véleményét, de legalább tiszteletben tarthatnád. Messi úgy húzta ma a csapatot, hogy nem kellett fosni attól, hogy egyenlít az Atlético? :D Légy szíves mondd azt, hogy te teljesen nyugodt voltál végig, mert Messi a kezében tartotta az egész meccset. Hát a 2. félidő végéig nagyon nem tartottuk a kezünkben...

Te nem is leszel tovább drukker, ha egyszer már nem játszik itt, vagy mindenkit lehurrogsz utána? Jól játszott ma, de szerintem ennyi. Továbbá még mindig nem látok olyan embert, aki őt hibáztatta volna bármiért.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.01.11. 22:59:36

Nagyon jó látni,h a kintiek, akik javarészt tényleg igazi szurkolók ugye
Tehát csak az igazi szurkoló, aki bérletet vesz?! #-o
Értem amit mondani akarsz, de ez a kommunikáció azért vicces/felháborító, stb.

Amúgy jó volt ma, ott volt mindenhol, hajtott, ez kell.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2015.01.11. 22:53:44

Nagyon jó látni,h a kintiek, akik javarészt tényleg igazi szurkolók ugye, (bérletesek,stb) na már most, ők is úgy látják ahogy én. Nekem meg ez bőven elég, és megvonom egyet a vállam amikor ezen a fórumon páran (mert azért még talán kisebbségben vannak) minden gondot Messire varrnának,és fifamenedzserré alakulnak.

Hát pajtik van egy olyan rossz hírem,h ha ez így lenne azt legelőször a kinti közönség kommunikálná le számotokra,és mindenki számára elég egyértelműen. Volt a történelemben nem egy példa erre. De nem ez történik,sőt :wink:

Leo te meg még vagy 6 évet legalább mosolyogj,akár ugyanúgy Ney és Suarez társaságában :)
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Messi2015
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2015.01.11. 13:38:02

2015.01.11. 14:22:00

El kellene adni 1/4 áron is akár, sőt, szabadlistára vele, de iziben, mert a megújulás gátja. Mi az, hogy ellenszegűl a világ legjobb edzőjének, meg sétálgat a meccseken. Kihallott még ilyet? :evil:
"Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt." Simeone
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2015.01.11. 13:29:08

Nevetséges. És a sok hülyében az marad meg, hogy az összes ilyen kitalált marhaság igaz.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.11. 13:01:30

visca el barca írta:nem tudom, nem néztem meg. magát a késés tényét linkeltem. sosem szerették az edzők. biztos csak trónolt egyet, semmi komoly :D
Amúgy tök ugyanez jutott eszembe, mert már akkor kint van a többiekkel, amikor azok még a bemelegítést el se kezdték szinte.. :D Előre látom, hogy mostantól bármi ilyen lesz, rögtön készül róla az nso cikk. :roll:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.11. 12:58:26

visca el barca írta:
palesz77 írta:
Tök komolyan kérdezem, hogy itt mit kellett volna látnom? :-k Amikor odafordult Lucho az idősebb ürgéhez - Messi megjelenése után kb fél perccel -, az a kiakadás rész?
nem tudom, nem néztem meg. magát a késés tényét linkeltem. sosem szerették az edzők. biztos csak trónolt egyet, semmi komoly :D
Persze - tipikus szenzációhajhász hülyeség. Ha nem lettek volna együtt a többiekkel az öltözőben, akkor 6 perccel később nem futhatott volna ki teljesen átöltözve + a társak csodálkoztak volna.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.01.11. 12:55:19

palesz77 írta:
Tök komolyan kérdezem, hogy itt mit kellett volna látnom? :-k Amikor odafordult Lucho az idősebb ürgéhez - Messi megjelenése után kb fél perccel -, az a kiakadás rész?
Ami a médiában folyik az már kezd egy kicsit sok lenni. Oké utolsónak érkezett de tuti , hogy nem késett mert akkor 10000% , hogy megtapsolták volna mint ahogy az a csapatoknál szokás :D ( ja nem bocsi mert félnek tőle :D ) . LE-nek vagy nagyon lassú a felfogása ( ez sok mindent megmagyarázna :mrgreen: ) vagy-és ez a legvalószínűbb- az a fejbológatás nem Mesinek szólt.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.11. 12:54:26

palesz77 írta:
Tök komolyan kérdezem, hogy itt mit kellett volna látnom? :-k Amikor odafordult Lucho az idősebb ürgéhez - Messi megjelenése után kb fél perccel -, az a kiakadás rész?
nem tudom, nem néztem meg. magát a késés tényét linkeltem. sosem szerették az edzők. biztos csak trónolt egyet, semmi komoly :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.11. 12:49:00

Tök komolyan kérdezem, hogy itt mit kellett volna látnom? :-k Amikor odafordult Lucho az idősebb ürgéhez - Messi megjelenése után kb fél perccel -, az a kiakadás rész?
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.11. 12:42:46

Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.11. 11:38:15

Dave87 írta:


A szakmai része: Messi alapjaiban hatàrozza meg a jàtékrendszerünket, ami egyébként nagyjàból 3 éve nem képes kimagasló eredményre. Ugye nem nehéz kitalàlni, hogy a jövöben sem lesz?! A rendszer, ami anno a vilàg legjobbjàvà tett, most bekebelezett minket és amíg ez így marad, nem kell csodàt vàrni.
Vehetünk minden évben új Ibràt, Alexist, Suàrezt és csodàlkozhatunk minden januàrban, hogy elfelejtett focizni (Suàreznél ez tavaszra tolódik, addig lehet az eltiltàssal takarózni).
Nem látom bizonyítva, hogy Messi formahanyatlása vitte mélypontra a Barcat. Szerintem a régi Xavi elkopása a probléma kulcsa, amit senki se akart tudomásul venni. Ha az új vezetőség és az új edző megtalálja az új középpályás játékot, esetleg a támadójáték minden problémája gyorsan megoldódik.
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2015.01.11. 11:12:35

Itt az Atletico elleni meccs napja.És Messi hírei ide-oda az Atletico ellen lövi a legtöbb gólját .( Igaz tavaly 6 meccsen egyet se lőtt ). De annyi biztos , ha Messinek megy a játék, akkor a Barca behúzza a meccset !
Més que un club !
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.10. 16:57:09

Igazából, ha jobban megfigyelitek ugyanazt az egy hírt olvassuk csak mindenhonnan kicsit átköltve/más köntösbe bújtatva, így nyilván egyből olyan szaga van, hogy nem lehet véletlen és biztos igaz.
Már Ter Stegen is menne, Suarez is menne vissza Angliába, kíváncsi vagyok ki lesz a következő. Arra pedig lehet várni, hogy valaki nyilatkozzon erről. Helyesebben, hogy okosabbak legyünk tőle. Ha van, ha nincs gáz úgyis az lesz, hogy minden rendben, mindenkinek tökéletes a kapcsolata mindenkivel stb. Ez mindenhol így van. Most is, mi volt. Cáfolták még a találkozót is.

Most, hogy jött ez a káosz, Zubi menesztése, előrehozott választások, nem úgy jönnek az eredmények, egyből lángra kapnak az ilyen hírek. Ugyanez volt a Reallal. Akkor Cr töltötte be azt a szerepet, mint most Messi.
A legtöbb hír meg kb. így kezdődik: Egyes források szerint.., Spanyol/angol sajtóértesülések szerint..., Állítólag... stb.

Ezek nagyon jók, hogy el lehessen adni a lapokat, sosem az a nagyobb hír amikor minden jó, hanem amikor botrány van. Ha ugyanúgy jönnének az eredmények, Messi is úgy ontaná a gólokat, hiába lennének meg ezek a "források" a kutya nem törődne velük.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.10. 13:00:14

Dave87 írta: Miért nem hallunk semmit Messitöl?
mert meg van nekik tiltva. senki nem fog nyilvánosan fikázni senkit, ezt tök evidens, nem is értem mit vártok. az elmult 524 évben bármikor megkérdeztek egy edzőt/vezetőt, mindig mindenre azt mondták, hogy semmi baj sincs, meg tökéletes a játékos-edző kapcsolat
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2015.01.10. 12:47:35

Nyilvàn a firkàszok mindent összehordanak a példànyszàm érdekében, DE:
ahonnan ilyen szintü hírek jönnek, ilyen sürüséggel, ott nagy baj van. A klub kommunikàciója is egy vicc, vagy egyàltalàn nincs hivatalos kommüniké, vagy órànként vàltozik (még rosszabb).
Miért nem àll ki példàul maga az érintett és önt tiszta vizet a pohàrba? Miért nem hallunk semmit Messitöl? Ha van alapja a híreknek, azért, ha nincs akkor pedig azért vàrna töle egy pàr szót az egyszerü szurkoló. Kivàr? Mire?

Nem teljesen mindegy, hogy Messi làzadozik, vagy a csapattàrsak verik Messi f*rkàval a csalànt? Egy a lényeg: teljesen felborult a hierarchia a klubon belül. Mint bàrmelyik cégnél, klubnàl, csalàdnàl vagy szervezödésnél, úgy (meglepö módon) az FC Barcelonànàl sem vezet ez jóra.

Kedvelem Messit, elismerem és fàjna màs csapatnàl làtni, de a klub fejére nött. Egy jó része ennek nyilvàn önhibàjàn kívül alakult így és az is igaz, hogy többszereplös ez a folyamat. De ez a helyzet zürzavart szül, megbontja az egységet és ilyen szempontból negatív hatàssal LEHET a többi jàtékosra és nem utolsó sorban nem normàlis.

A szakmai része: Messi alapjaiban hatàrozza meg a jàtékrendszerünket, ami egyébként nagyjàból 3 éve nem képes kimagasló eredményre. Ugye nem nehéz kitalàlni, hogy a jövöben sem lesz?! A rendszer, ami anno a vilàg legjobbjàvà tett, most bekebelezett minket és amíg ez így marad, nem kell csodàt vàrni.
Vehetünk minden évben új Ibràt, Alexist, Suàrezt és csodàlkozhatunk minden januàrban, hogy elfelejtett focizni (Suàreznél ez tavaszra tolódik, addig lehet az eltiltàssal takarózni).
"A pénzem 90%-át italra és nőkre költöttem. A többit elherdáltam." - George Best
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.10. 12:11:13

Zozzy 5 írta:remélhetőleg valami olyasmi történik, mint amit írtál, de én pl. csak arra akartam rávilágítani, hogy ennyi erővel durvább is lehet a helyzet, ahol pl. messi nem mint egy csoport vezetője, hanem önkényesen intézkedik az elnöknél.
Igen, ez is egy lehetséges verzió sajnos. Én csak abban reménykedem, hogy Messi azért annyira nem önfejű, hogy úgy kampányol Enrique menesztése mellett, hogy közben a többiek meg vannak elégedve vele. De tényleg az a legnagyobb baj, hogy belső káosz van, fejetlenség, a média meg természetesen ugrik erre, és annyiféle lehetséges forgatókönyvről írtak már, sokszor önmaguknak is ellentmondva, hogy már lassan én is kezdem elveszíteni a fonalat.

Az igazság egyébként valószínűleg sosem fog teljesen kiderülni, úgyhogy csak abban bízhatunk, hogy minél jobban jövünk ki ebből a szituációból. Egyelőre nekem személy szerint már megérte ez az egész mizéria amiatt, hogy bejelentették az előrehozott választásokat. A többit majd meglátjuk.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.10. 11:51:17

Gareth Tello írta:...
igen, ez is egy lehetséges szituáció. mindenki elégedetlen, tehát a keret egyetért és egységes, és messi, mint e kohézív csoport legnagyobb tekintélye szót kér. ez a legideálisabb helyzet lehetne, hisz azzal tényleg semmi probléma nincs, ha messi nomrális keretek között elmondja a véleményét. elképzelhető, hogy ez a helyzet, de ez is csak egy spekuláció, ami a legideálisabb eset felé konvergál, egyébként ugyanúgy újságírói híresztelésekre építve (neymar és rafinha is elégedetlen)

remélhetőleg valami olyasmi történik, mint amit írtál, de én pl. csak arra akartam rávilágítani, hogy ennyi erővel durvább is lehet a helyzet, ahol pl. messi nem mint egy csoport vezetője, hanem önkényesen intézkedik az elnöknél. nyilván, a te verziód megnyugtatóbb és ezért szimaptikusabb, de az egyetlen talapzata, hogy az újságok nagyrésze szennylap.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.10. 11:32:27

Nem akarok bővebben belemenni a dolgokba, de azért egyet tisztázzunk: nagy valószínűséggel itt nem arról van szó, hogy a keret elégedett Luchóval, és egyedül Messi az, akinek nem tetszik a helyzet. Nagyobb esély mutatkozik arra, hogy a játékosok elég nagy része szeretne változásokat (írták korábban többek között Neymarról és Rafinháról is, hogy nem túl jó a kapcsolatuk az edzővel), és mivel Messinek van a legnagyobb szava közülük, ezért ő szólal fel, a többiek nevében is. Az, hogy egy játékosnak ilyen szinten beleszólása van a dolgokba, az alapvetően nem túl pozitív dolog, de jelen esetben ezzel sikerült elérni, hogy előrehozott elnökválasztás legyen a szezon végén, valamint azt, hogy megváljunk egy olyan edzőtől, akivel valószínűleg nem nyertünk volna semmit sem idén, és ha azoknak a híreknek akár csak a 25%-a is igaz, hogy elvesztette az öltözőt, nincs elég kommunikáció közte és a játékosok között, és még sorolhatnám, akkor valóban nincs/nem lett volna értelme marasztalni. Persze lehetne azt is csinálni, hogy mindenki csendben marad, tűr, nem szól bele a dolgokba, aztán a Bartomeu-féle brigád itt marad még egy évet, és tovább húzzák lefelé a csapatot. Nagy szerencse, hogy nem így történt.

Még pár dolog: NSO. Ne higgyünk nekik, könyörgöm. Annyit ferdítenek, hogy az valami elképesztő, hol éppen az egyik csapatot akarják lejáratni, hol a másikat, kész tényként közölnek olyan híreket, amiket a legmegbízhatatlanabb angol szennylapok hordtak össze, és még sorolhatnám. Felesleges a cikkeiken lovagolni, ne adjunk nekik ennyi plusz kattintást.

Persze ebben a zavaros helyzetben még az egyébként hitelesebb sajtóorgánumokban is lehet baromságokat olvasni, de mindegy is, aki mindent Messire akar kenni, az úgyis minden hírből azt hozza ki, hogy undorító, önző diktátor, aki pedig elvakult Messi-fanatikus, az mindenbe összeesküvés-elméletet meg hasonlókat lát bele.

Az eladásáról lehet vitatkozni, de felesleges, nem fog megtörténni, most nyáron biztosan nem. Nagyon kevés klub van, amelyik megengedheti ezt magának, abba meg inkább bele sem mennék, hogy mekkora népfelkelés törne ki az ellen az elnök/vezetőség ellen, amelyik eladná az argentint. Maradni fog, főleg így, hogy kiírták a választásokat, és minden bizonnyal Laporta is indulni (és nyerni) fog.

És azért én még megnézném, mire lenne képes a csapat egy Adama-Suárez-Neymar trióval Messi előtt.

Ja, és még valami: a stílusra igazán odafigyelhetne néhány ember... Oké, hogy kényes témáról van szó, de nem az nso-n vagy a sporthíradón vagyunk.
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.10. 11:30:50

Persze hogy lesz. Az Aranylabda gála, amin érdemtelenül CR-t fogják hozsannázni. (Érdemelni Neuer vagy Lahm érdemélné.) És kell az ünnep fényéhez egy lejáratott Messi, aki örül, ha gyorsan elkulloghat, mint harmadik.
ja jó, nem tudtam, hogy minden újságíró -még a katalán lapoknál is- madridista lett :D
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.01.10. 11:13:49

miután az elnök megerősítette, találkoztak amit nem Messi kezdeményezett(több játékossal is beszélt!) ezek alapján nagy a valószínűsége, hogy ki kérte a véleményét az aktuális ügyekről Messi pedig - valószínű - válaszolt. ha ez nem egyezik az elnökével az nem Messi bűne.
egyébiránt, ha annyiszor darálják, hogy Messi milyen fontos, milyen hangadó, milyen király, milyen diktátor milyen önző,....stb. a végén óhatatlanul kárt okoz(hat!) a személyiségében és akkor még azt nem is említem, hogy igenis van alapja, hogy hangadó legyen! (neki van!) és még azt sem, hogy ha LE. távozását akarja: igaza van. ami ugye szintén nem mellékes.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.10. 11:02:21

[quote="Zozzy 5"]oké, hogy minden hírre, aminek tartalma nem szimpatikus, zsigerből rámondjuk, hogy úristen, mekkora szenny ez a forrás, ilyen nem lesz, lejáratókampány messi ellen, szánalmas cikk stb, csak a tapasztalat azt mutaja, hogy azért amikor több forrásból párhuzamosan jönnek a kedvezőtlen hírek, akkor valami van/lesz.

Persze hogy lesz. Az Aranylabda gála, amin érdemtelenül CR-t fogják hozsannázni. (Érdemelni Neuer vagy Lahm érdemélné.) És kell az ünnep fényéhez egy lejáratott Messi, aki örül, ha gyorsan elkulloghat, mint harmadik.
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2015.01.10. 10:28:39

ezt egyszerűen viccnek tartom, hogy említés szintjén is szóba kerülhet az, hogy egy játékos döntsön a klub jövőjéről, pláne ilyen szinten. legyen bármekkora játékos, ez nincs rendjén. mi lesz itt? visszavonul és elnöki pozíciót kap?
Válasz küldése