Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.08.30. 19:17:01

abraka írta:Most nézem a galériában, hogy Leo a hétvégén mindenkit megfejelt :D :D

Kép
Erről a fejesről ne is beszéljünk. Messi rengeteg védőt otthagyott, és nekiment az ukrán srácnak, aki háttal állt neki. Most a lendülete vagy meglökte, nem tudom. Az ukrán zokon vette. Ebből lett a balhé. Szerencsére Leo hamar lehiggadt. Nem volt az a fejes erős. 90. percben történt, és Leo nagyon szeretett volna gólt rúgni. A sárgalap elég volt. Az, hogy ki kezdte, az mindegy. Nem fog többet előfordulni.


A másik kép jobban tetszik. Leo nagy dolgot vitt végbe Európában argentinként. Hatalmas tehetség.
Avatar
abraka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 125
Csatlakozott: 2009.08.28. 21:31:56

2009.08.30. 13:34:23

Most nézem a galériában, hogy Leo a hétvégén mindenkit megfejelt :D :D

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára abraka 2009.09.01. 02:36:39-kor.
Kép
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.08.29. 20:31:58

krokodil22 írta:
matyi25 írta:Megérkezett a csapat kevéssel egy óra előtt Barcelonaba. Ezek után Pep a fiait a Ciutat Esportivába vitte, ahol edzést tartottak.

Az egyetlen aki nem tartott a csapattal az Leo Messi volt, aki Guardiola külön engedélyével hamarabb elrepült Buenos Airesbe Nice-Madrid- Buenos aires viszonylatban. Messiek a brazilok elleni meccsre készülnek fel. És természetesen kihagyja a Gijón elleni meccset Leo.


Forrás SPORT

Szegény nem sokat pihent. 12 óra út. Hajrá Argentina!
Hát nem éppen a pihenés jellemzi az utat ez tény. Viszont Leo mentalitása egyedi. Nagyon gürcöl a hazájáért. És büszke arra honnan jött. Remélem jó meccs lesz a Brazil - Argentina.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.08.29. 17:07:14

matyi25 írta:Megérkezett a csapat kevéssel egy óra előtt Barcelonaba. Ezek után Pep a fiait a Ciutat Esportivába vitte, ahol edzést tartottak.

Az egyetlen aki nem tartott a csapattal az Leo Messi volt, aki Guardiola külön engedélyével hamarabb elrepült Buenos Airesbe Nice-Madrid- Buenos aires viszonylatban. Messiek a brazilok elleni meccsre készülnek fel. És természetesen kihagyja a Gijón elleni meccset Leo.


Forrás SPORT

Szegény nem sokat pihent. 12 óra út. Hajrá Argentina!
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.08.29. 16:43:02

Megérkezett a csapat kevéssel egy óra előtt Barcelonaba. Ezek után Pep a fiait a Ciutat Esportivába vitte, ahol edzést tartottak.

Az egyetlen aki nem tartott a csapattal az Leo Messi volt, aki Guardiola külön engedélyével hamarabb elrepült Buenos Airesbe Nice-Madrid- Buenos aires viszonylatban. Messiek a brazilok elleni meccsre készülnek fel. És természetesen kihagyja a Gijón elleni meccset Leo.


Forrás SPORT
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.08.29. 15:58:49

madmushroom írta:
krokodil22 írta:
Elolvastam, amit írtál. Egyetértünk abban, hogy nem jellemző rá. Nem sűrűn fog ilyen előfordulni, az biztos. Nem megoldás, ezt ő is tudja. Tegnap nehéz meccs volt.
Nem voltam bunkó, nem értem miért kellett ezt így írnod. "de nem a te kedvedért" én csak kedvesen leírtam, hogy gratulálhatnál neki.
Kérlek vegyél vissza, mert ez sem vezet sehova. A vitát lezártam.
Okés, bocs ha suttyó voltam. Szóval a mi törpénk azt fogja hozni amit tavaly és lesz nagy öröm és boldogság.
Semmi baj, nem sértődtem meg. Remélem is. Gondolom, te is örülnél, ha a csapat jól szerepelne, és persze Messi is, mert fontos a csapatnak a játéka. Jó volna, ha Ibrával minél - előbb összeszoknának.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.08.29. 15:42:27

krokodil22 írta:
Elolvastam, amit írtál. Egyetértünk abban, hogy nem jellemző rá. Nem sűrűn fog ilyen előfordulni, az biztos. Nem megoldás, ezt ő is tudja. Tegnap nehéz meccs volt.
Nem voltam bunkó, nem értem miért kellett ezt így írnod. "de nem a te kedvedért" én csak kedvesen leírtam, hogy gratulálhatnál neki.
Kérlek vegyél vissza, mert ez sem vezet sehova. A vitát lezártam.
Okés, bocs ha suttyó voltam. Szóval a mi törpénk azt fogja hozni amit tavaly és lesz nagy öröm és boldogság.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.08.29. 15:37:34

madmushroom írta:
krokodil22 írta: Nem tudom, milyen sűrűn van meccsed. Messinek igen sűrűn, ami mentálisan és fizikailag is komoly megterhelés. Pep helyre fogja tenni a srácot. Rengeteg meccse van, amin nincs vele probléma. Most előfordult, már kritizálják páran. Tavaly 60 meccs volt, egyszer volt igazából probléma vele, a Malaga elleni meccsen, mikor szakadó esőben játszottak, és állandóan hergelték a védők.

Inkább gratulálhatnál neki a díjához. kettőt is bezsebelt. Persze, ha van kedved.
Mondtam talán, hogy jellemző ez rá ? Nem. Sőt, kiemeltem, hogy nem jellemző ez rá és nem is lesz az az elkövetkezendő időkben, csak megjegyeztem, hogy ez a fajta viselkedés semmire sem megoldás. Ha elolvastad volna a témával kapcsolatos összes hozzászólásomat akkor talán átlátnád a véleményemet és észrevetted volna azt is, hogy az egész kitörésének a miértjét is leírtam, ugyanazt amit te. Na mind1 látom egyeseknek meg kell először tanulni fórumozni illetve átismételni az általános iskolás értő olvasást.

Messinek pedig óriási gratulációm, de nem a te kedvedért!
Elolvastam, amit írtál. Egyetértünk abban, hogy nem jellemző rá. Nem sűrűn fog ilyen előfordulni, az biztos. Nem megoldás, ezt ő is tudja. Tegnap nehéz meccs volt.
Nem voltam bunkó, nem értem miért kellett ezt így írnod. "de nem a te kedvedért" én csak kedvesen leírtam, hogy gratulálhatnál neki.
Kérlek vegyél vissza, mert ez sem vezet sehova. A vitát lezártam.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.29. 15:35:42

Nem értem még miért téma mindig ez a Messi ügy. Egyáltalán nem volt olyan súlyos. Egyszer elég lett volna lereagálni. Ellenben itt már tegnap óta mindenki ezen lovagol. Ennyire nincsen senkinek jobb dolga? A bolhából csináltok elefántot. El kell felejteni és kész. Legközelebb mi lesz? Ha Xavi felrúg valakit szerelés közben ,akkor már 1 hétig az is téma lesz :?:
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.29. 15:27:24

Egy csúnya mozdulat, amiért akár pirosat is kaphatott volna ( mellesleg -bár ez cseppet sem mentés Leonak, de Srna igazi balkáni suttyó), győzni akarás, és egy olyan zseniális gólpassz, ami láttán az ínyencek is csettinthettek. Nagyjából ezt lehet elmondani Messiről a tegnapi meccs után.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.08.29. 15:23:05

krokodil22 írta: Nem tudom, milyen sűrűn van meccsed. Messinek igen sűrűn, ami mentálisan és fizikailag is komoly megterhelés. Pep helyre fogja tenni a srácot. Rengeteg meccse van, amin nincs vele probléma. Most előfordult, már kritizálják páran. Tavaly 60 meccs volt, egyszer volt igazából probléma vele, a Malaga elleni meccsen, mikor szakadó esőben játszottak, és állandóan hergelték a védők.

Inkább gratulálhatnál neki a díjához. kettőt is bezsebelt. Persze, ha van kedved.
Mondtam talán, hogy jellemző ez rá ? Nem. Sőt, kiemeltem, hogy nem jellemző ez rá és nem is lesz az az elkövetkezendő időkben, csak megjegyeztem, hogy ez a fajta viselkedés semmire sem megoldás. Ha elolvastad volna a témával kapcsolatos összes hozzászólásomat akkor talán átlátnád a véleményemet és észrevetted volna azt is, hogy az egész kitörésének a miértjét is leírtam, ugyanazt amit te. Na mind1 látom egyeseknek meg kell először tanulni fórumozni illetve átismételni az általános iskolás értő olvasást.

Messinek pedig óriási gratulációm, de nem a te kedvedért!
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.08.29. 15:21:12

Olvad már el a szabályzatot kérlek!
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.08.29. 14:14:44

barca99 írta:Én sem értem miért kellene védeni. Az a megmozdulás akár pirosat is érhetett volna. Iniesta is kap ennyit, mégsem szokott elborulni az agya. Ilyen magyarázkodással Ronaldot is fel lehetne menteni, még ha (szerencsére) ég és föld a két játékos. Néha előtör belőle egy kis argentín vér, hálistennek nagyon ritkán, nem kell túlmagyarázni.
Ne hozd fel Iniestát, mert Leo sokkal dúrvábbakat szokott kapni. Nem hiányzik neki egy sérülés. Játszania kell jövő héten Brazília ellen. Megvédjük őt, mert tényleg nem sűrűn csimálja. A bírónak és a többieknek sikerült lehiggasztani őt. Hajtott tovább. Ő volt, aki a leginkább hajtott azért a kupáért.
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.08.29. 14:10:47

madmushroom írta:
apollon írta:Leo nem verekedett, nem ütött meg senkit, ha kiborul a bili inkább viselkedjen így, minthogy tartsa magába és úgy törjön ki mint Pepe hogy valakit agyonrugdosson...
Ez nem magyarázat. Nem kell sem rugdosódnia sem kakaskodnia, egy profi játékos tudja, hogy a pályán ez semmire sem megoldás, csak a gyengeségét mutatja ki ezzel. Ez nem egy becsülendő dolog, az utcán ha a haveromat vagy engem betámadnak akkor igen, akkor becsülendő és elvárható, ott ez megoldás lehet, hogy felállok és lefejelem, ott igen. De a pályán elfogadhatatlan ez a magatartás. Inkább a következő szituációnál etesse meg egy csellel(képes rá úgyis), az sokkal jobb és szebb elégtétel. Nálam az etalon focista így cselekszik, inkább a játékával mutatja meg, hogy ki az úr a háznál és, hogy kivel nem érdemes cseszekedni.

Én ezt várom el tőle, eddig is ez volt rá a jellemző és bízom benne(tudom), hogy ez egy egyedi és ritka eset. A fejmosást biztosan megkapta.

Könnyű mondani!! Ő is ember! Nagyon fiatal még. Hidd el nem sűrűn fog előfordulni. Nehéz, mikor végigküzdöd a meccset, és állandóan rugdosnak, ráadásul a kapus minden lövést megfog. A kupát szeretnéd megszerezni. A többiek is idegesek voltak.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.08.29. 14:08:29

Én sem értem miért kellene védeni. Az a megmozdulás akár pirosat is érhetett volna. Iniesta is kap ennyit, mégsem szokott elborulni az agya. Ilyen magyarázkodással Ronaldot is fel lehetne menteni, még ha (szerencsére) ég és föld a két játékos. Néha előtör belőle egy kis argentín vér, hálistennek nagyon ritkán, nem kell túlmagyarázni.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.08.29. 14:03:02

apollon írta:Leo nem verekedett, nem ütött meg senkit, ha kiborul a bili inkább viselkedjen így, minthogy tartsa magába és úgy törjön ki mint Pepe hogy valakit agyonrugdosson...
Ez nem magyarázat. Nem kell sem rugdosódnia sem kakaskodnia, egy profi játékos tudja, hogy a pályán ez semmire sem megoldás, csak a gyengeségét mutatja ki ezzel. Ez nem egy becsülendő dolog, az utcán ha a haveromat vagy engem betámadnak akkor igen, akkor becsülendő és elvárható, ott ez megoldás lehet, hogy felállok és lefejelem, ott igen. De a pályán elfogadhatatlan ez a magatartás. Inkább a következő szituációnál etesse meg egy csellel(képes rá úgyis), az sokkal jobb és szebb elégtétel. Nálam az etalon focista így cselekszik, inkább a játékával mutatja meg, hogy ki az úr a háznál és, hogy kivel nem érdemes cseszekedni.

Én ezt várom el tőle, eddig is ez volt rá a jellemző és bízom benne(tudom), hogy ez egy egyedi és ritka eset. A fejmosást biztosan megkapta.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.08.29. 13:49:56

Lehet nem így kellett volna lereagálni,de fárasztó és idegölő lehet az ha meccsről meccsre favágók összevisszaa rúgdossák!Tegnap is feszt 3-4 ukrán paraszt verte,nem csoda,hogy néha kiborul a bili!
Kép
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.08.29. 13:42:18

Az az igazság, hogy ez nem egyedi eset. Messi néha nem tudja magát türtőztetni. Nehéz is lehet elviselni, amit meccsről-meccsre kap. Ezek valóban nem a legszebb megmozdulásai a pályán, de ez sajnos vele jár!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
apollon
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.08.29. 12:19:51

2009.08.29. 13:38:04

Leo nem verekedett, nem ütött meg senkit, ha kiborul a bili inkább viselkedjen így, minthogy tartsa magába és úgy törjön ki mint Pepe hogy valakit agyonrugdosson...
Balázsi Zoltán
apollon
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.08.29. 12:19:51

2009.08.29. 13:28:39

Leotól ahogy tudjátok nagyon ritka az ilyen, nem tom van-e közötök a focihoz!Tudjátok e milyen érzés ha folyamatosan gyötrenek a védők 90 percig, sőt annál is tovább! Leoban különösen felment ezért most a pumpa, ez egy különleges pillanat volt, eddig sem és ezután se fog gyakran előfordúlni, nem kell tőle tartani!Leo uriember, de ember ő is néha betelik a pohár nálla is...
Balázsi Zoltán
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.29. 13:07:02

apollon írta:Leo nem érdemli

sőt dicsérni való ahogy a kis Leo milyen bátor és harcos módon viselkedett egy tőle jóval nagyobb védővel! Addig örüljünk míg Messi ilyen céltudatos, ambiciózus és győzelemre törő! "Leo Messi a futball Istene"


Hajrá Barca
krokodil22,
Mi ez ha nem megdicsérés?

Ritka tőle az ilyen, de akkor is.
Több ilyet nem szeretnék látni tőle
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.08.29. 13:01:34

Sanama írta:
apollon írta:Leo nem érdemli meg azt hogy bunkózzátok!

Egy ilyen feszült mérkőzésen ahol mindent megtesz a csapat sikeréért, egyértelmű hogy felmegy benne a pumpa miután sokadszorra rugdossák meg és cibálják a 16-os vonalánál! Semmi váratlan nem volt a reakciójában, sőt dicsérni való ahogy a kis Leo milyen bátor és harcos módon viselkedett egy tőle jóval nagyobb védővel! Addig örüljünk míg Messi ilyen céltudatos, ambiciózus és győzelemre törő! "Leo Messi a futball Istene"


Hajrá Barca
Naaaa! Azért nehogy már megidcsérjük mert nekiment a ála 1,5fejjel magasabb védőnek.


Ennyi erővel mondhatjuk azt is,hogy Pepe-ben is megvolt a "harcos mód"

Attól,hogy Messi, ugyanúgy vétkes volt...


Nem is dícsérte meg. Tényleg elég feszült meccs volt, és sokat próbálkozott, hogy gólt lőjön. Igen harcias volt. A körülmények sem voltak olyan jók. Rossz gyep, és párás meleg idő. Remélem, többet ilyet nem tesz. Azt gondolom, nem lesz vele probléma. Leónak úgy látszik elege van abból, hogy mindig felrúgják a meccseken. Meg is értem, de azért próbálja meg ezt valahogy kezelni. Tudom, ő is ember. Az az igazság, hogy egyre több védő fog rászállni, mert egy nagyon jó játékos.
Szúrkolok, hogy el tudja viselni azt a rengeteg rúgást, amit kap, mert azt sajnos nem ússza meg. Egy sérülés, azért nem játék. volt már, hogy 3 hónapra kidőlt.

Törj rögtön pálcát Leo felett. Rengeteg meccset hozott le úgy, hogy tűrte, azt amit a pályán műveltek vele, mert ami folyik ellene, az túlzás.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.29. 12:55:32

madmushroom írta:Az, hogy ég benne a tűz az rendben, kell is, el is várja szerintem mindenki, de akkor is viselkednie kell, nem szabad a bírók figyelmét felhívnia magára, nem szabad kimutatnia, hogy könnyen kiborul mert rá fognak szállni, tudni fogják, hogy két-három rúgás és kiborul és ez a teljesítményére is rányomhatja a bélyegét. Nem illik az ilyen magatartás ehhez a csapathoz. Na de elnézzük neki természetesen, mindenkivel előfordul az ilyesmi, nagyon még nem is láttam tőle ilyen kirohanást.
Az utolsó mondatoddal egyetértek.
Messitől ilyen dűhkitörést nagyon ritkán lehet látni, pedig elleni szabálytalankodnak a legtöbbet. Sok esetben nagyon dúrván a sportszerűség határát surolván.

Én is meglepődtem amikor láttam, h le áll keménykedni, de ez benne van a játékban. Amig nem ismétlődik meg sokszor addig szerintem nem olyan nagy probléma.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.08.29. 12:50:43

apollon írta:Leo nem érdemli meg azt hogy bunkózzátok!

Egy ilyen feszült mérkőzésen ahol mindent megtesz a csapat sikeréért, egyértelmű hogy felmegy benne a pumpa miután sokadszorra rugdossák meg és cibálják a 16-os vonalánál! Semmi váratlan nem volt a reakciójában, sőt dicsérni való ahogy a kis Leo milyen bátor és harcos módon viselkedett egy tőle jóval nagyobb védővel! Addig örüljünk míg Messi ilyen céltudatos, ambiciózus és győzelemre törő! "Leo Messi a futball Istene"


Hajrá Barca
Naaaa! Azért nehogy már megidcsérjük mert nekiment a ála 1,5fejjel magasabb védőnek.
Ennyi erővel mondhatjuk azt is,hogy Pepe-ben is megvolt a "harcos mód"

Attól,hogy Messi, ugyanúgy vétkes volt...
apollon
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.08.29. 12:19:51

2009.08.29. 12:43:38

Leo nem érdemli meg azt hogy bunkózzátok!

Egy ilyen feszült mérkőzésen ahol mindent megtesz a csapat sikeréért, egyértelmű hogy felmegy benne a pumpa miután sokadszorra rugdossák meg és cibálják a 16-os vonalánál! Semmi váratlan nem volt a reakciójában, sőt dicsérni való ahogy a kis Leo milyen bátor és harcos módon viselkedett egy tőle jóval nagyobb védővel! Addig örüljünk míg Messi ilyen céltudatos, ambiciózus és győzelemre törő! "Leo Messi a futball Istene"


Hajrá Barca
Balázsi Zoltán
Válasz küldése