Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.19. 14:11:52

Chino írta:...
Ennyi erővel Verratti leigazolásával sem oldódott volna meg Iniesta pótlása (pedig mind Verrattitól vártuk a megváltást), mert ő is a hátrébb játszik. Egyáltalán nem biztos, hogy beválik a srác, de egyes adatok arra utalnak, hogy jó is lehet. A kora meg nem olyan gáz szerintem, Coutinho egy évvel fiatalabb csak, meg Xavi is a Barcás aranykorban nagyrészt 30 felett volt már.

Én azt mondom, hogyha leigazoljuk és fos lesz, csak ezért nem ócsárlom majd Bartomeuékat. Több a ráció az ő idehozatalában, mint sok más játékosunk megvételében.

A középpályás ballasztot meg mindenképpen el kellene adni, függetlenül attól, ki érkezik végül. A Seri-Busquets-Paulinho középpálya is jobban beválhat, mint az a mindennemű elképzeléstől mentes lötyögés, amit a Bernabeuban láthattunk pár napja.

Szerk.: A Nice kéri a 40-et érte
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.08.19. 14:07:57

Nem értem, hogy miért kezelik párhuzamosan Coutinhot és Dembelét. Az egyiket nem akarják eladni, a másiknak van ára, csak nem akarjuk kifizetni. Az egyik egy meglévő játékost pótolna, a másik egy eltávozottat.-
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.19. 13:42:00

palesz77 írta:
Cestus írta:Seri leigazolása legalább utólag védhető (szemben AG-sel, Turannal, Paulinhoval), ha nem válik be. Xavi óta nincs igazi mélységi középpályásunk, így logikusnak tűnhet az ő megszerzése, mivel a hasonló jellegű tőle jobb játékosok nem eladók.
Ezzel teljesen egyetértek, egyedül annyi a "gondom" vele, hogy ő Coutinho alternatívája a vezetőség szerint. Ez nálam feldolgozhatatlan, hogy ennyire eltérő játékosok hogy lehetnek egymás alternatívái - Verratti-Paluinho szintén.


Na, erről beszéltem tegnap. Ne mondja nekem senki, hogy ez az ajánlat nem a sajtónak szólt csak, és komolyan így akartuk elhozni a brazilt.. :roll:
És Seri leigazolásával, hogyan oldódik meg Ini pótlása. Mert jelenleg nem igazán van posztja. Xavi tökéletes volt Inivel párban. Most ott lennénk, hogy jön Seri és nem csak helye nincs, nem is a kezdőbe érkezik, és lesz egy újabb középpályásunk. Főleg, hogy ott van AG, aki ha kell ha nem játszani fog és még ott van Robi.
Seri inkább egy 4-4-2-ben vagy három védős rendszerbe férne meg vagy inkább Busi alternatívája.
Ja, hogy francia bajnokság! Akkor biztos tuti, mert olcsón viszik a játékosokat, akik aztán robbantanak. Hát 26 évesen, a pályafutásának felét portugál középcsapatokban töltötte és a hullagyenge válogatottban van 10 tétmeccse.
Lenne egy ttávolról sem klasszis játékosunk aki mellett ott van még x játékos és egy új rendszerbe kellene beilleszteni.

Ha valamit is erősödni szeretnénk a kezdőbe kellene ember, leginkább szélső. Mert ha hozunk egy Serit és lesz egy AG-Seri-Busi kp az varázslatos főleg ha marad a balosra Deu.
Király, hogy elmegy Neymar, Ini már alig bír egy egész meccset és jönnek a cserejátékosok. Ha mondjuk két évvel fiatalabb lenne nem lenne 25 középpályásunk, akkor valóban jó megoldás.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.19. 13:22:22

majd andré gomessel osztozik az aranylabdán :lol: egyik évben a portugál, másik évben a brazil kapja :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2017.08.19. 13:21:40

Seri miatt néztem meg a Napoli-Nice meccset, azért az óriási túlzás, hogy ő az afrikai Xavi...mélységi irányító létére nagyon sok könnyű átadást rontott, plusz nekem nem tűnt erőszakosnak, nem egy Kanté, szerintem totál felesleges igazolás lenne, főleg, hogy jött Paulinho is...belegondolni is rossz, hogy egy Paulinho, Gomes, Seri középpályássorral állna fel a Barca =D>
Amúgy Xavi utódot felesleges keresni mert az a játék már a múltté(úgy értem, hogy a mostani Barca keret alkalmatlan már err), nem csak egy "Xavi" hiányzik , hogy visszajöjjön az a foci, hanem több puzzle is, ezért inkább gyorsítani kéne a középpályán, ütközni is tudó, gyors, sok labdát szerző vkp kéne Busi helyére, Ini helyére pedig egy Coutinho féle arc, szerintem.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.19. 13:06:52

Cestus írta:Seri leigazolása legalább utólag védhető (szemben AG-sel, Turannal, Paulinhoval), ha nem válik be. Xavi óta nincs igazi mélységi középpályásunk, így logikusnak tűnhet az ő megszerzése, mivel a hasonló jellegű tőle jobb játékosok nem eladók.
Ezzel teljesen egyetértek, egyedül annyi a "gondom" vele, hogy ő Coutinho alternatívája a vezetőség szerint. Ez nálam feldolgozhatatlan, hogy ennyire eltérő játékosok hogy lehetnek egymás alternatívái - Verratti-Paluinho szintén.
Tim írta:...
Na, erről beszéltem tegnap. Ne mondja nekem senki, hogy ez az ajánlat nem a sajtónak szólt csak, és komolyan így akartuk elhozni a brazilt.. :roll:
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2017.08.19. 13:00:32

Marlon kapott mezszámot a hivatalos oldalon. Gyanítom, hogy ő lesz a 4. kh.

Coutinho-s üzlet meg elég poén, ezek a "+aranylabda, gólkirály, triplázik + rúg 5 mesterhármast, amiből az egyik gólörömnél szaltóznia kell" bónuszok nevetségesek. Egyértelmű, hogy visszadobálják az ilyen 80-as ajánlatokat. Újságot meg híreket ott is olvasnak, tudják, hogy mennyi van a kasszába..
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2017.08.19. 12:57:34

Tim írta:"Barcelona 87 millió eurót fizetne Coutinhóért és következő öt évben még 38 milliót, azaz összesen 125 milliót adna, ha a brazil:
Egy évben több trófeát nyer a Barcával
Ha egynél több Bajnokok Ligáját nyer a Barcával
Ő kapja az Aranylabdát, azaz a világ legjobb futballistájának járó díjat
Egy szezonban az Aranylabda mellett még más egyéni trófeákat is begyűjt (gólkirály, a bajnokság legjobb játékosa, satöbbi)
80 millió fontos alapfizetés az öt év alatt

Ennek az öt feltételnek egyszerre megfelelni nyilvánvaló képtelenség, és a Liverpool egyből visszadobta az ajánlatot. Közölte azt is, hogy egyáltalán nem akarnak megválni Coutinhótól és nincs semmi alap a további tárgyalásokra." http://index.hu/sport/futball/2017/08/1 ... utinhoert/
Ez a hajó elment..
Ajánlom azoknak, akik a Poolt köpködik. Ennyi tellett Bartóéktól, egy ilyen nevetséges ajánlat. #-o
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.08.19. 12:57:01

Cestus írta:
Tim írta:...
Ezek a feltételek teljesen irreálisak, nevetségesek. Ha ennyire kispályások Bartomeuék, dolgozhatnak az ügyön jövő augusztusig is, akkor sem lesz ebből semmi.

Az a legnagyobb gond, hogy tök hülyének nézünk más klubokat is ilyen fajta ajánlatokkal. Persze nekünk megérné mert ezek a feltételeknél csak a kupák jöhetnek össze, de egy klub akinek egyik legfontosabb játékosa, majd pont ilyen üzletre fognak rábólintani?? :D =D>
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.19. 12:54:50

Tim írta:...
Ezek a feltételek teljesen irreálisak, nevetségesek. Ha ennyire kispályások Bartomeuék, dolgozhatnak az ügyön jövő augusztusig is, akkor sem lesz ebből semmi.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Tim
Mezei fórumozó
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2007.06.15. 21:52:33

2017.08.19. 12:52:24

"Barcelona 87 millió eurót fizetne Coutinhóért és következő öt évben még 38 milliót, azaz összesen 125 milliót adna, ha a brazil:
Egy évben több trófeát nyer a Barcával
Ha egynél több Bajnokok Ligáját nyer a Barcával
Ő kapja az Aranylabdát, azaz a világ legjobb futballistájának járó díjat
Egy szezonban az Aranylabda mellett még más egyéni trófeákat is begyűjt (gólkirály, a bajnokság legjobb játékosa, satöbbi)
80 millió fontos alapfizetés az öt év alatt

Ennek az öt feltételnek egyszerre megfelelni nyilvánvaló képtelenség, és a Liverpool egyből visszadobta az ajánlatot. Közölte azt is, hogy egyáltalán nem akarnak megválni Coutinhótól és nincs semmi alap a további tárgyalásokra." http://index.hu/sport/futball/2017/08/1 ... utinhoert/
Ez a hajó elment..
Kép
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2017.08.19. 12:46:08

Cestus írta:Seri leigazolása legalább utólag védhető (szemben AG-sel, Turannal, Paulinhoval), ha nem válik be. Xavi óta nincs igazi mélységi középpályásunk, így logikusnak tűnhet az ő megszerzése, mivel a hasonló jellegű tőle jobb játékosok nem eladók.
Egyetértek. Csak André Gomest kéne elzavarni. Akár ingyen. :mrgreen:
més que un club
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.19. 12:40:21

Seri leigazolása legalább utólag védhető (szemben AG-sel, Turannal, Paulinhoval), ha nem válik be. Xavi óta nincs igazi mélységi középpályásunk, így logikusnak tűnhet az ő megszerzése, mivel a hasonló jellegű tőle jobb játékosok nem eladók.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4522
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2017.08.19. 12:33:20

Seri ár érték arányban nagyon jó fogás lehetne, az afrikai Xavi. Kérdés persze mennyire válik be egy nagy csapatban, de ugyan úgy felsülhetünk más játékossal is, senkire sincs garancia, de nem 100+. Tetszik hogy nincs sztárallűr, jó lenne kevesebb primadonna. Látva a liverpoolt én nem tökölnék ennyit, addig húzzák amíg zárni nem fog a piac, és hoppon maradunk. Hiába Coutinho kérése ha a pool egyfolytában többet kér érte, hiába emelik a licitet.

Dembeléről lehet valamit tudni? Legutóbb azt lehetett hallani már csak a bónuszokon megy a cirkusz. Egy balszélső mindenképpen kell, ha a soron következő szezonban valamit el akarunk érni. Érdemesebb lenne oda átcsoportosítani a pénzt.

szerk.: MD-n van egy szavazás miszerint 91% látná szívesen Serit. 932 voks a 70 ellenében.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.08.19. 12:27:56

fanbarca írta:Mi van, ha ez azt jelenté, hogy Dembélé nem jön, s Coutinhoért így mehet magasabb összeg és ő lesz Neymar utódja. Ő játszaná be a baloldalt.
Én is erre gondoltam, de a Mundo szerint Dembélé lesz a másik mellette, aki jön. Jobban is örülnék, mert a szélen őt látnám inkább mint a brazilt. De a naiv reménykedésem mellett még mindig a realista énem azt mondja, hogy Seri és Di Maria jönnek végül.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.08.19. 12:25:30

kamu, de beteszem

Liverpool want Ivan Rakitic to be included into the Coutinho deal. Barça prefer to include André Gomes. [express]
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.08.19. 12:16:57

Verratti helyett hoznak egy Seri-Paulinho kettőst? :D Az komoly. Lassan kétszámjegyű középpályásaink lesznek... :roll:
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.19. 12:15:19

fanbarca írta:
Messias2 írta:Barça have intensified negotiations with Nice and is close to signing Seri. [md]
Mi van, ha ez azt jelenté, hogy Dembélé nem jön, s Coutinhoért így mehet magasabb összeg és ő lesz Neymar utódja. Ő játszaná be a baloldalt.
Ki tudja. Azok után, hogy Paulinho volt állítólag a B-terv Verratti esetében, lehet, hogy Inigo Martinezt fogjuk balszélső támadóként játszatni :D.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2017.08.19. 12:12:19

Messias2 írta:Barça have intensified negotiations with Nice and is close to signing Seri. [md]
Mi van, ha ez azt jelenté, hogy Dembélé nem jön, s Coutinhoért így mehet magasabb összeg és ő lesz Neymar utódja. Ő játszaná be a baloldalt.
més que un club
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2017.08.19. 11:56:26

Barça have intensified negotiations with Nice and is close to signing Seri. [md]
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2017.08.19. 11:33:40

csabimo írta:
visca el barca írta:
Barça will not give up on Coutinho. They will fight until the last day of the transfer window. [md]
verrattiert is harcolunk az utolsó napig azt irták nem is oly rég :D amugy jobb lenne az utolsó nap már nem harcolni, ha már orák kérdése volt hogy hivatalos legyen :) amigy vicc hogy most coutinho dembelen alkuldozunk meg probalunk sporolni barki masert meg kifizetjuk a tobbszörösét is mint amit érne..ki érti ezt? dembele sztori meg nagyon érdekes kajak elhagyta a csapatot, ezek után oriasi lesz ha nem tudunk megegyezni a dortmunddal, hulyet csinalt magábol miattunk!

Azért nem tegnap írták, hogy harcolunk Verrattiért. A PSG kijelentette, hogy semmilyen körülmények között nem eladó, és a játékos sem tett sok mindent azért, hogy elengedjék, ellenben a brazil-francia duóval. Én azt az ügyet nem keverném ide, mert itt gyakorlatilag 10-20 millión megy a vita, illetve meg is adnánk a kért összeget, de egy részét bónuszokban, amit az eladó csapat pénzben kérne.

A legnagyobb vicc, hogy arra sem foghatja a vezetőség, hogy nincs pénz, mert ha Paulinho árának a 2/3-át a Dembelé-Coutinho pakkra fordítottuk volna, már itt lennének.

A legnagyobb esély arra van, hogy hoznak egy-két jóindulattal is középkategóriás játékost aztán azt mondják, hogy próbálkoztak, de sokat kértek és nem volt elég pénz.
A vezetőség meg mossa kezét, a pénzzel együtt és ha le is váltják őket szép summával távoznak. Nem szoktam senkinek rosszat kívánni, de baromira örülnék, ha újra átvilágítanák Bartoékat és nem úsznák meg olyan könnyen mint eddig.

Yerri Minát sem igazán értem. Itt van Marlon, aki ki tudja hol fog, vagyy fog-e játszani. Hoztak egy baromira tehetséges kh-t a B-be Santi Bueno személyében, és akkor Tarínról egy szót sem szoltam. Az A-csapatban van egy stabil páros, mögöttük egy Masch, aki talán jövőre távozik. És erre jön még Mina. Kh. ráadásul nem egy olyan poszt, amit folyamatosan rotálgatni lehet, hogy beépítsük a fiatalokat. És a tehetség nem elég.

Dembelééket sajnálom. Mindent megtettek, hogy jöhessenek, a francia lehet, hogy végleg elvágta magát, de Coutinhot se fogják ezután annyira szeretni. Tőlünk mentek a hitegetések, hogy 100%, hogy jönnek stb. aztán annyi.
Forca Barca!!!!
Avatar
Legendinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 177
Csatlakozott: 2017.02.14. 23:46:16

2017.08.19. 11:25:53

Primitive írta:Én úgy vagyok vele, ha minőséget nem tudunk hozni, - már pedig nagyon úgy tűnik, hogy ne tudunk - akkor tűzoltásnak ne hozzunk inkább senkit.
Annak semmi értelme, hogy fél megoldásokkal operáljunk, van itt elég ballaszt a csapatban. Jövő nyáron már talán a következő elnök jobban fog igazolni, és akkor az idei tűzoltók is teljesen feleslegesek lennének.
Itt a pont!
Bartomeu, OUT NOW!
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.08.19. 11:14:59

Buitre írta:Hát érdekes ami nálatok folyik... Kicsit azt érzem, hogy mivel az utóbbi években a játékosok és a szurkolók is hozzászoktak az űrfocihoz és sikerekhez, hatványozottan nehezen fogadnak el bármilyen szintű visszalépést. Túlságosan el lett kényeztetve a Barca társadalom.
Ezt már több ember is megfogalmazta, és a jelenlegi helyzetben szerintem ez nem igaz. Én boldogan kibekkelek pár trófamentes szezont, ha mondjuk elfogy a pénz, kiöregszenek a nagyok, fiatalokat rakunk be, csapatot építünk. De jelenleg van kb. 300 milliónk igazolni, ez a gyengébb képességű játékosok eladásával lehetne még 400 is. Ebből lehetne bőven csapatot építeni, igazolni egy rakat jó játékost, és nem kellene visszaesésnek, lejtmenetnek kövekteznie. Ez mégsem történik meg, emiatt jogos a kritika a vezetőség felé és az általános elégedetlenség is.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
Buitre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2005.05.10. 13:26:05
Tartózkodási hely: Großwardein

2017.08.19. 10:56:57

Hát érdekes ami nálatok folyik... Kicsit azt érzem, hogy mivel az utóbbi években a játékosok és a szurkolók is hozzászoktak az űrfocihoz és sikerekhez, hatványozottan nehezen fogadnak el bármilyen szintű visszalépést. Túlságosan el lett kényeztetve a Barca társadalom. Én már akkor is pislogtam, amikor D. Alves folyamatosan savazva volt amiatt, hogy pld. "minden második beadása a kapu mögé száll", "soha nem ér vissza" stb., pedig így kívülről nagyon jól illett a gépezetbe és Messivel nagyon jó párost alkottak.

Szerintem nagyon sok múlik idén EV-n, hogy mennyire sikerül visszahozni a csapatmorált. Persze az sem mindegy, miképpen sikerül lezárni az átigazolási szezont, egy-két minőségi ember azért sokat számítana lelkileg is a csapatnak. Idén a játékosok és a szurkolók is vizsgázni fognak a klub iránti elkötelezettségből.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.08.19. 10:56:01

Viccet félre téve siralmas amit ebben az átigazolási szezonban is produkálunk. Mert lehet itt csak a mostanira gondolni, de az elmúlt évek igazolásai is (egy-két kivételtől eltekintve) siralmasak! Bartot legutóbb is csak az a vak szerencse tartotta hatalmon, hogy tripláztunk, így nem volt létjogosultsága a leváltásának. Más kérdés hogy sok köze ahhoz sem volt...
Az egészben az az idegesítő, hogy kb 2 igazolás kellett volna ahhoz, hogy a csapat versenyképes legyen. Egy jobb oldali védő és egy középpályás. Nem lett volna bonyolult kinézni 2-3 opciót az adott posztra és valamelyiket elhozni. Nyilván garancia nincs arra, hogy bármely beválik, de azért ha már tudtuk ki az edző, nem lett volna bonyolult egy számára megfelelő profilú játékost találni. Aztán Neymar is lelépett időközben. Jobbhátvéd ugyan jött, de 2 poszt így továbbra is üresen maradt.
Gondolom nyílt titok volt már tavasszal, hogy EV lesz az edzőnk. Nem tudom elképzelni, hogy ő ne látott volna Barca meccseket, vagy ne nézte volna vissza, és ne tudott volna állást foglalni egy-két játékosról. Mindenkit meg kellett ismernie személyesen illetve látni edzésen ahhoz, hogy tudja számít-e rá. Itt vagyunk 10 napra az átigazolási szezon vége előtt, és azon túl hogy még mindig van 2 darab hiányposztunk, van legalább 5 játékos akitől meg is kellene válni. Mi a f.szért kellett pl Vermát erőltetni, mikor mindenki tudta, hogy porcelánbaba. Lehet jó, de egy meccs után hónapokra kidől! Egyértelművé kellett volna tenni mind Douglasnak, mind Vermanak, Ardának, Munirnak, hogy nem számolunk velük, és nem elvinni őket az USÁba.
Két dolgot értünk el így...egyrészt az átigazolási szezon vége miatt csak drágán tudunk igazolni, pontosabban az amúgy is felvert árakhoz képest drágán, hiszen tudja nagyon jól a Pool és a Dortmund is, hogy létkérdés a vezetőségnek a játékosaik leigazolása, uh ők kivárhatnak a végsőkig, és csak egy brutál ajánlat esetén engedik el a játékosokat. Ezért nem is értem, hogy kit várnak Bartoék. Majd sajnálatból ide adják olcsóbban??? Hát nem! Másrészt aki nem kell az áron alul, de inkább mind kölcsönbe fog menni, és nyilván ott is mi leszünk rossz alkupozícióba, szóval a fizujuk egy tetemes részét nekünk kell majd folyósítani.
Nincs rá jobb szó: ezek BALF.SZOK!!!!
Válasz küldése