Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.08. 16:59:04

Állítólag Ceballos a Realt választotta. Függetlenül attól, hogy ő kellett volna, vagy sem, tovább fokozza azt a képet, hogy aki menő, arról a Barca lecsúszik.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.08. 16:25:52

Nem azt mondtam, hogy a "másodvonalas" csapatból igazoltak nem válnak be, hanem hogy onnan van esély igazolni, hiszen ezen csapatokban játszók is álma a szűk elitbe tartozó csapatokhoz igazolni (eal, Barca, München, Mu...). Ezeken felül egy PSG nehéz ügy, mint ahogy egy City is, mert ott van pénz bőven. Én biztos vagyok benne, hogy Fabinho vagy Sidibe jobb opcio lenne, mint Bellerin. De fel sem merült a nevük. Mint ahogy Eriksené sem. Verratti meg amilyen szerencsések vagyunk idejött volna és kidőlt volna pár hónapra...
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2017.07.08. 16:10:07

IscoDisco írta:
Bob_Marley írta:A brazil nagyon inkonzisztens és rohadt drága.
Vagy más vagy Herrera az én opcióm. A Más továbbra is egy francia robusztus emberke. :D
Melyik Herrera? Az Unitedes? Mert ő Mourinho kiskedvence, őt sem lenne egyszerű kivásárolni
onnan.
Attol fugg, Zidanenek vagy Guardiolanak mar szalitva lett volna.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2017.07.08. 15:58:49

nagyatyesz írta:Nem értem miért nem gondolkodunk Eriksenben? Ugyanugy nem értem azt sem miért nem a Fabinho vagy Sidebe merült fel jobb oldali védőnek. Ök - nem lenézve csapatukat - de "másodvonalas" csapatok játékosai. Onnan szívesen lépnek feljebb...
Suarez, Alba, Rakitic, Alves, MAtS, anno Bravo is másodvonalas csapatokból jöttek és egészen beváltak.
Nem ezen múlik ez.
Egy Arda meg az atmaból jött ami jobb a másodvonalas csapatoknál és nem váltotta meg a világot.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.07.08. 15:58:13

A védelmen elképzelhető, hogy Valverde tud javítani "hozott anyagból" is. Ha nem, úgyis baj van. A középpálya viszont nem ilyen kérdés. Nincs köztük pattogós, dinamikus ember. Ilyet igazolni kell. Ha nem kapjuk meg álmaink emberét, akkor többet, fiatalokat, hátha valamelyikkel összejön. De persze nem szabad őket bebetonozni. Aki nem válik be, menjen. Ahogy a régiek közül is jónéhány: fölöslegesen duzzasztja a létszámot. Hogy kik menjenek, azt most már mondja meg Valverde az előszezon tapasztalataival - bár jobb lett volna, ha itt se találja őket.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2017.07.08. 14:56:04

Nem értem miért nem gondolkodunk Eriksenben? Ugyanugy nem értem azt sem miért nem a Fabinho vagy Sidebe merült fel jobb oldali védőnek. Ök - nem lenézve csapatukat - de "másodvonalas" csapatok játékosai. Onnan szívesen lépnek feljebb...
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2017.07.08. 14:35:03

Bob_Marley írta:A brazil nagyon inkonzisztens és rohadt drága
Ugyanez a problémám vele. (Meg alapból a mezőnymunkája sem tetszik)
IscoDisco
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2017.03.17. 13:26:15

2017.07.08. 14:32:21

Bob_Marley írta:A brazil nagyon inkonzisztens és rohadt drága.
Vagy más vagy Herrera az én opcióm. A Más továbbra is egy francia robusztus emberke. :D
Melyik Herrera? Az Unitedes? Mert ő Mourinho kiskedvence, őt sem lenne egyszerű kivásárolni
onnan.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.08. 14:09:49

A brazil nagyon inkonzisztens és rohadt drága.
Vagy más vagy Herrera az én opcióm. A Más továbbra is egy francia robusztus emberke. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2017.07.08. 13:58:52

Így, hogy az olasz nem jön, megpróbálnám a Thiago-Gündi-Pjanic hármasból valamelyiket elhozni, ha nem sikerül, akkor majd jövőre valaki mást.

Coutinho nem oldaná meg a problémáinkat, ő Iniesta helyén lenne jó, de inkább Rakitic helyére kellene szerintem hozni valakit. Viszont az is igaz, hogy jövőre valószínűleg Ini lelécel/visszavonul, így oda is kell egy kezdő szintű játékos, amit most megoldhatnánk a brazillal.
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.08. 13:02:31

palesz77 írta:ÚJ SZAVAZÁS

Kubla9, innentől kezdve ha már veszed a fáradtságot, hogy elolvasod és belinkeled a cikket, akkor írd is le a rövid tartalmát. Nem egyedül vagyok szerintem aki telefonról nézi az oldalt sokszor, és így nem lehet normálisan google fordítózni. Most csak szóltam, innentől meg törölve lesz, ha csak ennyi lesz a hsz-ed.
Rendben.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.08. 12:43:20

ÚJ SZAVAZÁS

Kubla9, innentől kezdve ha már veszed a fáradtságot, hogy elolvasod és belinkeled a cikket, akkor írd is le a rövid tartalmát. Nem egyedül vagyok szerintem aki telefonról nézi az oldalt sokszor, és így nem lehet normálisan google fordítózni. Most csak szóltam, innentől meg törölve lesz, ha csak ennyi lesz a hsz-ed.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2017.07.08. 12:41:18

hdavid írta:Vazze nincs valami arab olajsejk Barcelona fanatikus? Adjanak neki örök életre szóló VIP bérletet, meg tulajdoni részt. Csak minden nyáron adjon pénzt bármilyen igazolásra! Röhej, hogy itt egy "arab" PSG és azt vesz meg, akit akar és akkor amikor akarja, aztán milyen múltú csapat? Semmilyen... :evil:
Mert kit vett meg a PSG Neymar, Ibra, Suarez vagy Gomes áron? Mikor is szórták a pénzt? Miről beszélsz egyáltalán?
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.08. 12:33:13

http://www.sport.es/es/noticias/barca/c ... ca-6155772" target="_blank
Ennek viszont örülök ha igaz.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.08. 12:23:47

Ja ez tisztára nem fer. Töltsünk be egy június 17.-i mentést, vagy irjuk be a cheat-et, mert a helyzet igy tarthatatlan. Vagy nézzünk B opció után, akinek a passingja 20-as.
hdavid

2017.07.08. 12:15:22

Vazze nincs valami arab olajsejk Barcelona fanatikus? Adjanak neki örök életre szóló VIP bérletet, meg tulajdoni részt. Csak minden nyáron adjon pénzt bármilyen igazolásra! Röhej, hogy itt egy "arab" PSG és azt vesz meg, akit akar és akkor amikor akarja, aztán milyen múltú csapat? Semmilyen... :evil:
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.08. 11:55:58

barca0417 írta:
A PSG akarja ha elmegy Verratti? vagy mi akarjuk ha nem jön Verratti? vagy mindenki akarja?
Azt hiszem a PSG sem lesz a testvércsapatunk a következő pár évben :lol:
Szerintem mindegyik megállapítás igaz,sajnos mi vagyunk rosszabb helyzetben mert Verratti biztosan nem jön ők meg szivarzsebből kifizetik a brazilt.Mondjuk a Pool is kemény dió lesz bárkinek bármennyire is teli vannak az arabok pénzzel.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2017.07.08. 11:51:36

Mondjuk kínából visszahozni egy játékost aki majd jó lesz Verratti helyett....Bakker....

Szerintem ennek az átigazolási szezonnak nem lesz jó vége.
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.07.08. 11:40:22

A PSG akarja ha elmegy Verratti? vagy mi akarjuk ha nem jön Verratti? vagy mindenki akarja?
Azt hiszem a PSG sem lesz a testvércsapatunk a következő pár évben :lol:
Kép
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2017.07.08. 11:30:43

Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.07.08. 11:27:11

Bob_Marley írta:
IscoDisco írta:
Abban egyet értek, hogy a PSG nem volt féreg. A kollega nézhetné másik szemszögből is. Ha a Barca nem adná el semmi áron Piqué Busquets, Neymar MEg Messi szintű kulcsjátékosokat akkor gondolom mennem a gratuláció, hogy így kell ezt csinálni. De Verratti miért volt az? Szívesen játszott volna a Barcában. De nem sírt, nem köpködött a PSGre, sőt, sokak reményét sem váltotta be és az edzésekre is beállt. Nem jött össze neki, most csinálja tovább a dolgát.
Idézőjelbe tettem direkt, mert alapból senkire nem használnék ilyen jelzőt, de a lényeg hogy amik megjelentek róla, hogy nem akar menni edzésre meg hogy ő fogoly meg tudom is én az roppant mód visszás volt nekem. PSG helyében kitettem volna a B csapatba és lehet gondolkozni, hogy kell viselkedni. Aurierrel megtették, vele is simán meglehetett volna, de gondolom szóltak is neki, mert kezes báránnyá változott.
Persze ki tudja mi volt és mi nem, de ez hogy egy játékos megpróbálja "zsarolni" a klubot, nálam az alja kategória.
Ne értsetek félre, nem csak a PSG-t szidtam, mind3 fél elbaltázta szerintem.
A PSG-nek joga van megtartani a játékost, de ha valahol egy játékos a fél nyarat végigsírja, hogy el akar igazolni és mindenképp egy olyan csapatba, ami előrelépés lenne, akkor nem hiszem, hogy ennyire passzív lenne bármelyik klubvezetés. Se a játékos, se a csapat moráljának nem tenne jót, emberségi kérdésekről nem is beszélve.

Az meg, hogy Verratti nem volt edzésen, ha jól tudom pihenőt kapott a válogatott miatt, de ez lehet hogy csak utólagos magyarázkodás. Az, hogy fogoly azt meg a menedzsere nyilatkozta, aki gondolom szép kis summát vágott volna zsebre egy 100 millás átigazolásnál, más kérdés, hogy az Ő menedzsere, végülis felelősséggel tartozik, hogy miket beszél a médiába.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.07.08. 11:11:57

Hát, baromi szomorú vagyok Verratti miatt megmondom őszintén, de ez van. Várható volt azért. Ami legjobban aggaszt a dologban az az, hogy tényleg egy Paulinho az alternatíva? Alapból sokat elmond szerintem, hogy valaki elmegy kínába focizni amikor a karrierje csúcsán kéne lennie kor alapján, de tartok tőle, hogy ott a liga színvonala se olyan minőségi - Pato is ami "csodagólt" lőtt most, Európában kb 3 alkalommal szerelték volna közben -, mennyire lehet BL és La Liga formában? Amikor alapból se volt abban soha, amikor még komoly szinten játszott..

Na mindegy, nyilván tenni nem tudok ellene, de elég elszomorító azért ez a nyár eddig. Remélem altat csak Barto, és aztán robbantunk valami minőségi igazolással, de egyre inkább kétlem. Amúgy én már mondtam azt is, és továbbra is tartom, hogy azzal se lenne bajom, ha minőségi igazolás hiányában megpróbálnánk a meglevő fiataljainkat beépíteni, de ez, hogy Gomes és Paulinho féle arcokra dobunk ki 35 milliókat.. Lényeg a lényeg nem épp úgy alakul a nyár eddig, ahogy be lett harangozva, minőségi középpályás nélkül meg nem vagyok túl bizakodó a jövő évet tekintve. De még azért bízok Valverdében és a meglevő klasszisainkban, mást nem nagyon tudok tenni jelenleg.

Jó hír legalább számomra, hogy a Mundo szerint Bellerín továbbra sem eladó.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2017.07.08. 10:42:43

Oké, hogy nem igazoljuk le Verrattit, hiszen nem rajtunk múlt, de azt nagyon remélem hogy kamu a 45 millás ajánlat Gomesért amit visszautasítottunk. Ne már... sokkal nagyobb hiba nem be látni a tévedést és ragaszkodni a hülyeséghez, mint az hogy leigazoltuk, mert lehet mondani hogy nem tudták hogy gyenge lesz.
De most már tudják...
Van azért még akit ide lehetne hozni a helyére..
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2017.07.08. 10:10:33

IscoDisco írta:
Bob_Marley írta:PSG volt féreg? Mint Marseille szurkoló a PSG lenne az utolsó, akit "felkarolnék", de ebben a sztoriban egy "féreg" volt az pedig az olasz. Minősíthetetlen az a sírás, amit leművelt előzőleg (ha igaz volt), mint munkavállaló. És ráadásul, úgy hogy ő írt alá szerződés hosszabbítást legutóbb. Akkor kéne gondolkozni, mikor szerződésekről van szó, amúgy meg kuss a neve.
Abban egyet értek, hogy a PSG nem volt féreg. A kollega nézhetné másik szemszögből is. Ha a Barca nem adná el semmi áron Piqué Busquets, Neymar MEg Messi szintű kulcsjátékosokat akkor gondolom mennem a gratuláció, hogy így kell ezt csinálni. De Verratti miért volt az? Szívesen játszott volna a Barcában. De nem sírt, nem köpködött a PSGre, sőt, sokak reményét sem váltotta be és az edzésekre is beállt. Nem jött össze neki, most csinálja tovább a dolgát.
Idézőjelbe tettem direkt, mert alapból senkire nem használnék ilyen jelzőt, de a lényeg hogy amik megjelentek róla, hogy nem akar menni edzésre meg hogy ő fogoly meg tudom is én az roppant mód visszás volt nekem. PSG helyében kitettem volna a B csapatba és lehet gondolkozni, hogy kell viselkedni. Aurierrel megtették, vele is simán meglehetett volna, de gondolom szóltak is neki, mert kezes báránnyá változott.
Persze ki tudja mi volt és mi nem, de ez hogy egy játékos megpróbálja "zsarolni" a klubot, nálam az alja kategória.
Kép
Kép
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2017.07.08. 10:06:57

recrea írta:Psg elnök:
- Marco, nem akarjuk, h elmenj, és itt van szerződésed.
Verratti:
- Rendben.

Nagyjából ennyi történt, a többi sztem mese habbal.
Barto:
- Marco, kérlek gyere hozzánk, hatalmas szükségünk van rád!
Verratti:
https://pbs.twimg.com/media/DEJ9QQOXkAAXTEz.jpg" target="_blank :mrgreen:
Válasz küldése