Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.07.06. 19:51:56

Kár hogy egyiknek sincs szemernyi esélye sem. :lol:

Ennyi erővel én is megígérem, hogy ha megválasztanak pápának, mindenkit szentté avatok a fórumon.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.06. 19:33:13

palesz77 írta:
visca el barca írta:freixa elment tárgyalni verratti ügynökével... a részletekkel majd palesz jön később :D
Benedito is őt hozná. 8)

Benedito (presidential candidate): "We're interested in signing Verratti. We've been in touch with PSG. We're confident we could sign him."

Lassan megjön mindenkinek az esze! :D Kár, hogy nekik esélyük sincs megnyerni.. :?
Hajrá Benedito!

Mindig is neked szurkoltam!! \:D/ :lol:
A Fifa egy szégyen
Kubla9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2014.07.12. 12:26:19

2015.07.06. 19:30:24

Jól megrágják ezt a Turan ügyet.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.06. 18:53:24

visca el barca írta:freixa elment tárgyalni verratti ügynökével... a részletekkel majd palesz jön később :D
Benedito is őt hozná. 8)

Benedito (presidential candidate): "We're interested in signing Verratti. We've been in touch with PSG. We're confident we could sign him."

Lassan megjön mindenkinek az esze! :D Kár, hogy nekik esélyük sincs megnyerni.. :?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.06. 12:08:17

Itt most nem feltétlenül arról van szó, hogy felkerül-e a Castillaból vagy sem. Nagyon sok ilyen csodagyerek van, akkor hatalmas dirrel-durral érkeznek aztán semmi sem lesz belőlük. Vonatkozik egy bármely csapat utánpótlására a Masia-t is beleértve.
Mondjuk ott van a posztján a 23 éves Isco, illetve a szintén 23 éves James (aki ráadásul csak most jött), akik közül ha el is megy valaki, biztos egy bombaigazolással helyettesítik. Valszeg megy majd kölcsönbe évente más csapathoz. A Castillaból azért nehéz felkerülni főleg támadónak, mert biztos, hogy egy-két sztár mögé szorul.

Ardara kíváncsi leszek hogyan és ki helyett fogja rotálni LE, már ha tényleg érkezik. Rakitic helyén szerintem elég kockázatos, változtatni kell a játékstílusán, ha ebben a rendszerben folytatjuk. A testfelépítése stb. nem rossz, de ő egyértelműen támadó szellemű középpályás/sokszor szélső. Mondjuk ha már választani kellene sokkal inkább ő mint Koke.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.06. 12:02:27

Petr írta:Roma have personal deal with full back Adriano (30). They wait for elections to talk with Barcelona. Transfer fee should be 5-6M. [sky]

Én személy szerint örülnék neki, Grimaldo előtt megnyílhatna a lehetőség
én meg nem, mert grimaldoval ellentétben rutinos, és a jobboson is tud játszani :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.07.06. 11:55:55

Roma have personal deal with full back Adriano (30). They wait for elections to talk with Barcelona. Transfer fee should be 5-6M. [sky]

Én személy szerint örülnék neki, Grimaldo előtt megnyílhatna a lehetőség
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.06. 11:50:26

freixa elment tárgyalni verratti ügynökével... a részletekkel majd palesz jön később :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.06. 09:59:03

HungaroBarca írta:
Igaz a példa rossz volt de akkor ide jöhet Morata vagy Jesé ,előbbi nagyot ütött a madridon ( nem véletlenül...) a BL-ben utóbbit ha elengedik az megint csak ugyanaz az eset mint Morata. ez két játékos szerintem mindent elmond a madridról....... [-X [-X
Ezzel a résszel teljesen egyetértek. A madrid valóban nem használja ki a az utánpótlást. A legutolsó saját nevelésű játékos aki megtudott ragadni a kezdőben az Casillas volt , ez azért sokat elmond...
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
HungaroBarca
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.06.24. 16:45:45

2015.07.06. 09:45:37

Alfa írta:
HungaroBarca írta:
jó meglátás a Madridtól ? Igen. Jó lesz-e a játékosnak ? 75% hogy nem.
és ezt nem csak azért mondom mert ugye Barcás vagyok hanem mert ez általában madridéknál így is van. Elég belegondolni Ödegaard jelenlegi helyzetébe, amiben nem a játékos a hibás mert meg van a tehetsége ahhoz hogy fölkerüljön az első csapatba, csak ugye ezeknek még a cserepadjukon is alig van saját nevelés(nek hely) ezért ugye marad az hogy kölcsönadják majd 5 év múlva meg eladják ennyi. ugyanez lesz vele is ha csak nem egy szuper tehetség magyarul a 25%-os kategória , lehetséges hogy a 2 szezononként egy felhozott játékosból ő lesz az egyik.
Bár a Madrid utánpótlása csak arra jó hogy áltatják a Masiától DIREKT elhappolt játékosokat az első csapattal, majd elküldik őket a fenébe hogy NEM VAGY ELÉG JÓ pedig a Masianál jó játékos lehetne ezekből de hát ez mindig így lesz. Legalább Tajti jó helyen van [-o< [-o< [-o<
Ödegaard minden csak nem madridi nevelés . Tavaly igazolták. Attól még ,hogy szerepel/t a Castillaban ugyanúgy igazolt játékos mint pl nálunk Halilovic.
Igaz a példa rossz volt de akkor ide jöhet Morata vagy Jesé ,előbbi nagyot ütött a madridon ( nem véletlenül...) a BL-ben utóbbit ha elengedik az megint csak ugyanaz az eset mint Morata. ez két játékos szerintem mindent elmond a madridról....... [-X [-X
,,Bármilyen hibát meg tudok bocsátani,ám annak nem jár könyörület aki nem küzd szívvel-lélekkel a Barcelonáért . " Pep Guardiola
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.06. 09:30:32

hajnesz írta:Tavaly hasonlóan vélekedtek sokan Rakiticről is. A bl döntőben meg lehűtötte a kedélyeket. De mondhatnám Mathieu-t is, aki más eseményen alkotott nagyot. Azért tetszett a mostani elnökség, mert bár igazoltunk bőven nagy neveket is, mégsem az volt a meghatározó, hogy a rizsaföldeken hány alsógatyát adunk el a neve miatt. Bravo is le volt sajnálva a szezon elején, aztán számomra hibátlan szezont produkált, és még a legnagyobb Ter Stegen fanok is elismerték, hogy nem lenne fer, ha jövőre csak úgy parkolópályára tennénk őt.
Turan nem biztos, hogy beválna, viszont olyan erényei vannak, ami a csapatnak biztos nagy segítséget jelenthetne.
Azt gondolom, a török nem lutri egyáltalán és egyetértek Veled az erényeivel kapcsolatban. Rengeteget nyernénk Vele, bár én már nagyon várom Rafinha kibontakozását.....
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.07.06. 09:29:02

HungaroBarca írta:
jó meglátás a Madridtól ? Igen. Jó lesz-e a játékosnak ? 75% hogy nem.
és ezt nem csak azért mondom mert ugye Barcás vagyok hanem mert ez általában madridéknál így is van. Elég belegondolni Ödegaard jelenlegi helyzetébe, amiben nem a játékos a hibás mert meg van a tehetsége ahhoz hogy fölkerüljön az első csapatba, csak ugye ezeknek még a cserepadjukon is alig van saját nevelés(nek hely) ezért ugye marad az hogy kölcsönadják majd 5 év múlva meg eladják ennyi. ugyanez lesz vele is ha csak nem egy szuper tehetség magyarul a 25%-os kategória , lehetséges hogy a 2 szezononként egy felhozott játékosból ő lesz az egyik.
Bár a Madrid utánpótlása csak arra jó hogy áltatják a Masiától DIREKT elhappolt játékosokat az első csapattal, majd elküldik őket a fenébe hogy NEM VAGY ELÉG JÓ pedig a Masianál jó játékos lehetne ezekből de hát ez mindig így lesz. Legalább Tajti jó helyen van [-o< [-o< [-o<
Ödegaard minden csak nem madridi nevelés . Tavaly igazolták. Attól még ,hogy szerepel/t a Castillaban ugyanúgy igazolt játékos mint pl nálunk Halilovic.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
HungaroBarca
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2015.06.24. 16:45:45

2015.07.06. 08:38:19

Feast4 írta:Ez egy jó meglátás kivételesen a Madridtól: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2423681" target="_blank

Ennek a gyereknek én is örültem volna. Vallejo a legtöbb hátvédünknél jobb lesz, és nagyon fiatal és még egy marék kavicsért megvehető lett volna.
jó meglátás a Madridtól ? Igen. Jó lesz-e a játékosnak ? 75% hogy nem.
és ezt nem csak azért mondom mert ugye Barcás vagyok hanem mert ez általában madridéknál így is van. Elég belegondolni Ödegaard jelenlegi helyzetébe, amiben nem a játékos a hibás mert meg van a tehetsége ahhoz hogy fölkerüljön az első csapatba, csak ugye ezeknek még a cserepadjukon is alig van saját nevelés(nek hely) ezért ugye marad az hogy kölcsönadják majd 5 év múlva meg eladják ennyi. ugyanez lesz vele is ha csak nem egy szuper tehetség magyarul a 25%-os kategória , lehetséges hogy a 2 szezononként egy felhozott játékosból ő lesz az egyik.
Bár a Madrid utánpótlása csak arra jó hogy áltatják a Masiától DIREKT elhappolt játékosokat az első csapattal, majd elküldik őket a fenébe hogy NEM VAGY ELÉG JÓ pedig a Masianál jó játékos lehetne ezekből de hát ez mindig így lesz. Legalább Tajti jó helyen van [-o< [-o< [-o<
,,Bármilyen hibát meg tudok bocsátani,ám annak nem jár könyörület aki nem küzd szívvel-lélekkel a Barcelonáért . " Pep Guardiola
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.05. 23:37:23

Paul Pogba prefers to stay at Juventus for another season and then join FC Barcelona after the Euro 2016 competition. [L'EQUIPE]
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.07.05. 22:51:29

Chino írta:Nálam a legnagyobb kérdés Arda-val kapcsolatban, hogy ha leigazoljuk is mi lesz vele?
Minden lap, az egész, a vezetők arról nyilatkozgatnak, hogy 2 nap múlva megvesszük, már az ára is megvan állítólag de hogy mit csinál januárig arról senki sem beszél, pedig az egyik legsarkallatosabb pontja a transzfernek, mind a klubbal, a csapattal és magával a játékossal kapcsolatban.
Vidallal együtt ugyanazt csinálnák, mint tavaly Suarez. Azzal a különbséggel, hogy akkor még nem állt össze egy új Barca foci, közben meg fő vonásaiban összeállt.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.05. 21:00:52

Nálam a legnagyobb kérdés Arda-val kapcsolatban, hogy ha leigazoljuk is mi lesz vele?
Minden lap, az egész, a vezetők arról nyilatkozgatnak, hogy 2 nap múlva megvesszük, már az ára is megvan állítólag de hogy mit csinál januárig arról senki sem beszél, pedig az egyik legsarkallatosabb pontja a transzfernek, mind a klubbal, a csapattal és magával a játékossal kapcsolatban.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.07.05. 12:08:48

Ez egy jó meglátás kivételesen a Madridtól: http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... et-2423681" target="_blank

Ennek a gyereknek én is örültem volna. Vallejo a legtöbb hátvédünknél jobb lesz, és nagyon fiatal és még egy marék kavicsért megvehető lett volna.
Kép
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.07.04. 22:35:53

Bob_Marley írta:Ha ilyen 30-35 millióért hozzák Turant az azért elég jó. Az hogy támadószellemű az igaz, de visszazár rengetegszer és egy tank felépítésű, aki sok labdát szerez és megnyeri a párharcokat. Illene ő ide, ráadásul mindig pozitív ha Hispániából jön.
Mondjuk érdekelne, hogy mi lenne vele Januárig, volt itt szó, hogy elmenne Törökországba kölcsönbe vagy itt nyomná a B csapatban. Nem lenne rossz ha rálehetne venni a B-re, a környezet a játékmegszokás, a klubmegszokás miatt sem. Hiába harmadosztály, neki nem ezzel kellene törődnie, hanem hogy Januárra a legfittebb és leginkább alkalmazható legyen a csapat számára a fontos tavaszi bajnoki meccsekre.
nem hiszem, hogy egy Arda kaliberu jatekost ralehetne venni a B csapatra. mondjuk szerintem a jogi lehetoseg sincs meg erre, se a torok kalandra, de ez inkabb csak tipp
majd jo lesz februarra o is meg Vidal is, az akar meg komoly lenduletet is adhat a vegere
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.04. 22:17:43

Ha ilyen 30-35 millióért hozzák Turant az azért elég jó. Az hogy támadószellemű az igaz, de visszazár rengetegszer és egy tank felépítésű, aki sok labdát szerez és megnyeri a párharcokat. Illene ő ide, ráadásul mindig pozitív ha Hispániából jön.
Mondjuk érdekelne, hogy mi lenne vele Januárig, volt itt szó, hogy elmenne Törökországba kölcsönbe vagy itt nyomná a B csapatban. Nem lenne rossz ha rálehetne venni a B-re, a környezet a játékmegszokás, a klubmegszokás miatt sem. Hiába harmadosztály, neki nem ezzel kellene törődnie, hanem hogy Januárra a legfittebb és leginkább alkalmazható legyen a csapat számára a fontos tavaszi bajnoki meccsekre.
Kép
Kép
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.04. 18:29:53

Vidal csak szélen tud játszani. :wink:
A Fifa egy szégyen
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.07.04. 17:40:28

Tavaly hasonlóan vélekedtek sokan Rakiticről is. A bl döntőben meg lehűtötte a kedélyeket. De mondhatnám Mathieu-t is, aki más eseményen alkotott nagyot. Azért tetszett a mostani elnökség, mert bár igazoltunk bőven nagy neveket is, mégsem az volt a meghatározó, hogy a rizsaföldeken hány alsógatyát adunk el a neve miatt. Bravo is le volt sajnálva a szezon elején, aztán számomra hibátlan szezont produkált, és még a legnagyobb Ter Stegen fanok is elismerték, hogy nem lenne fer, ha jövőre csak úgy parkolópályára tennénk őt.
Turan nem biztos, hogy beválna, viszont olyan erényei vannak, ami a csapatnak biztos nagy segítséget jelenthetne.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2015.07.04. 17:31:02

MessiNeymarSuarez írta:
ntibi67 írta:A középpályánk most Rakitic Busi Iniesta.Cserék Robero Rafinha Mascherano.Az őszt így kell lehozni.Januárig úgysem játszhat új igazolás.Ha ezzel a középpályás sorral elégedetlen lesz Luco akkor igazoljunk januárban.Ja és Vidal több posztra is alkalmas.Most többet kell játszatni a fiatalokat.Ősszel úgysem dől el semmi.Spanyol kupa,Bl csoport,bajnokság.
Ez igaz, csak ha pl januárban igazolunk akkor jóeséllyel már volt nevezve nemzetközi szinten az adott játékos, így Bl-ben (ahol talán a legfontosabb lenne esetleg az erősítés) nem játszhatna 2015-16-os szezonban nálunk.
Akkor már nagyon nagy gondok lesznek ha egy Arda Turntol függ egy esetleges BL győzelem
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.04. 17:23:31

ntibi67 írta:A középpályánk most Rakitic Busi Iniesta.Cserék Robero Rafinha Mascherano.Az őszt így kell lehozni.Januárig úgysem játszhat új igazolás.Ha ezzel a középpályás sorral elégedetlen lesz Luco akkor igazoljunk januárban.Ja és Vidal több posztra is alkalmas.Most többet kell játszatni a fiatalokat.Ősszel úgysem dől el semmi.Spanyol kupa,Bl csoport,bajnokság.
Ez igaz, csak ha pl januárban igazolunk akkor jóeséllyel már volt nevezve nemzetközi szinten az adott játékos, így Bl-ben (ahol talán a legfontosabb lenne esetleg az erősítés) nem játszhatna 2015-16-os szezonban nálunk.
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2015.07.04. 16:52:56

noname írta:
ntibi67 írta:Ja és Vidal több posztra is alkalmas.
És azok mik is? Talán Messi posztja? :lol: Vidal területe a jobbszél. Védőként rendben van h kezd Alves kárára, de azt h Messi helyett játsszon max a kupában tudom elképzelni.

Ardáról: az Atmában sokallta a futást??? Hogy he?! :lol: :lol: Még abban a munkáscsapatban is a legtöbbet hajtók között volt mindig is. Nálunk akik hasonló szintet melóznak, az Alba, Alves(néha), Rakitic és Suarez.
Ha figyelmesen olvasnád az írásomat Messit nem említettem és csak a középpályásokrol beszéltem.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.04. 16:43:03

ntibi67 írta:Ja és Vidal több posztra is alkalmas.
És azok mik is? Talán Messi posztja? :lol: Vidal területe a jobbszél. Védőként rendben van h kezd Alves kárára, de azt h Messi helyett játsszon max a kupában tudom elképzelni.

Ardáról: az Atmában sokallta a futást??? Hogy he?! :lol: :lol: Még abban a munkáscsapatban is a legtöbbet hajtók között volt mindig is. Nálunk akik hasonló szintet melóznak, az Alba, Alves(néha), Rakitic és Suarez.
A Fifa egy szégyen
Válasz küldése