Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
ntibi67
Capitá del Barça
Hozzászólások: 611
Csatlakozott: 2013.06.16. 12:01:52

2015.07.04. 16:37:24

A középpályánk most Rakitic Busi Iniesta.Cserék Robero Rafinha Mascherano.Az őszt így kell lehozni.Januárig úgysem játszhat új igazolás.Ha ezzel a középpályás sorral elégedetlen lesz Luco akkor igazoljunk januárban.Ja és Vidal több posztra is alkalmas.Most többet kell játszatni a fiatalokat.Ősszel úgysem dől el semmi.Spanyol kupa,Bl csoport,bajnokság.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1623
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2015.07.04. 16:16:58

Amúgy szerintem az ideiglenes vezetőséget nem kellene érdekelnie a választási csatározások. Ha Enrieque Ardát akarja akkor igazolják le neki és kész. Nem kell ide Pogba, én Ardát sokkal jobb játékosnak tartom (már amikor nem a cipőjét dobálja)

A játék stílusa alapján Iniesta posztja lenne neki jó ami ugye kispadot jelent. A másik poszton azt amit idén Rakitic lehozott Xavi helyén, szerintem ő képtelen lenne rá főleg azért, mert az Atmában is sokalta a futást...
94:39 6 - 1
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.04. 15:47:02

MessiFan írta:
westerngom írta:Bob: egy játékmestertől, aki a stílusát és sebességét határozza a pályán a játékunknak, aki a támadásokat indítja és a forintos labdákat lögyböli a védők mögé, kiugratva a támadókat.
Igazad van, jelenleg csak 1 ilyen játékosunk van, aki ilyen, mégpedig MESSI. Szerintem bőven elég így, hogy Ő irányít, Ő a vezér. úgy gondolom bőven elég Leo, ha pedig nem játszik akkor megoldják nélküle is azon a pár meccsen.
Arda remek passzokat képes adni, beadni, löbbölni, mindent, nem csak annyit csinál, lekaszabolja az ellenfelet.
Rakitichoz hasonlóan ő is rengeteget melózna, mellette kiszolgálná a társait, és gólt is képes lőni.
Egy Coutinho, Thiago vagy Isco tényleg remek focista, de én nem gondolom, hogy velük úgy tudna érvényesülni ez a játék mint egy Arda Turannal vagy Kokevel.

Jelenleg ez a rendszer, hogy Messi mélyről/szélről indulva a góllövés mellett osztogatja a labdákat, amelyeket Neymar és Suarez értékesít, amíg a középpálya visszazár és a támadásban is besegít remek passzokkal, lövésekkel, szerintem teljesen rendben van.
Ehhez jelenleg 2 név van a kalapban, Pogba és Turan, nem véletlenül nem Thiago, Coutinho vagy Isco.
A kérdés, hogy ez a rendszer szándékos, előre mindig így gondolta Lucho, vagy pedig a kényszer szülötte..
Mert ugye az lenne a legjobb, ha Messi mellett más is rengeteg labdát osztogatna a KP-n, így ha Messinek épp nem megy vagy teljesen kikapcsolják akkor nem lenne nagyrészben halott a KP kreativítása.
Meg erősebb ellenfelek ellen volt hogy sajnos gyenge volt a KP-nk.

Az lenne az igazán csúcs, ha ehhez a trióhoz olyan KP társulna amely tömi őket labdával, és méghatékonyabbak lennének hosszútávon. Persze ez csak álom, meg azért másoknak is kell hagyni néha-néha trófeát :D
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.04. 15:42:53

Bob_Marley írta:Hozzuk Iscot, aki hisztizik, hogy nem játszik eleget, ráadásul totál idegen lenne az LE féle középpályába. Isco fog majd ütközni meg labdát szerezni és előre juttatni, meg futni 15 kmt? Legyen így, csak nem ez az ismérve.
Nem akarok ironikus, vagy gonosz lenni, de már várom a Coutinho vagy Thiago kell nekünk vonalat is. :D

A brazil gyerek ennyi pénzért valóban hülyeség, akkor már inkább a fiatalok, Roberto, Samper, Rafinha stb.

Isco max. Ini pótlására jöhet. Amellett, hogy kreatív és segíti a támadásokat mostanra egész sokat segít be a védekezésbe, semmivel sem kevesebbet mint a szezonban Ini, sőt. Viszont ha most hoz a Real megint egy nagyágyút a kp-ra, lehet, hogy tényleg "elmegy a kedve" Isconak. Ott van Modric, Kroos, James, akik biztos kezdők, most pedig érkezik még egy játékos, márpedig terveznek oda, akkor tényleg létszámon feletti lehet. A múlt szezonban is csak akkor játszott többet, amikor Bale sérült volt. Amellett én nem hiszem, hogy csak kitérővel lehetne elhozni. Ha ő is elvágyódik, nem is egy Real ikon vagy már régóta ott játszana.
Thiagoval kapcsolatban csak annyit (nem akarok vitát szítani, csak említés szinten), hogy talán a legjobb opció lenne, ha posztot, minőséget, árat és a beilleszkedést nézzük. Ő nem egy tkp, tökéletesen ellátná a xavi okozta űrt, támadásban és védekezésben egyaránt jó és képes a váratlan húzásokra, amik sokszor úgy kellenek mint egy falat kenyér. Ininek is az egyik legnagyobb erőssége csak sajnos egyre kevesebbet látni már. De ez tényleg abszolút zárójel, nem akarok lavinát indítani.

Arda kicsit zsákbamacska számomra. Tényleg technikás játékos (az Atma-ból kb. csak Griezmann hasonló szintű) és masszív, jó felépítésű játékos, de nem tudom mennyire passzolna ide. Igaz, hogy elég mobilis, de szerintem nagyon támadó szellemű. Rafinha pl. ilyen tekintetben sokkal alkalmasabb. Ha idehozzuk rá még Ardat egyiküknek sem lesz túl jó, de inkább a kölyök húzná a rövidebbet. Mondjuk a törökkel kapcsolatban még elég sok kérdőjel van. Jön-e egyáltalán, ha igen mikor csatlakozik, mi lesz a szerepe? Ha mondjuk jövőre érkezik már a 30-hoz közeledne, ami annyira még nem sok, de nem is tervezhető hosszú távra. És ha Rafinha lehoz egy jó szezont (még mindig csak 22, úgyhogy még nagyon fejlődőképes) hogyan oldják meg. Vele kapcsolatban elég képlékeny a dolog szerintem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2015.07.04. 15:48:05-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2015.07.04. 15:37:27

MessiFan írta:
westerngom írta:Bob: egy játékmestertől, aki a stílusát és sebességét határozza a pályán a játékunknak, aki a támadásokat indítja és a forintos labdákat lögyböli a védők mögé, kiugratva a támadókat.
Igazad van, jelenleg csak 1 ilyen játékosunk van, aki ilyen, mégpedig MESSI. Szerintem bőven elég így, hogy Ő irányít, Ő a vezér. úgy gondolom bőven elég Leo, ha pedig nem játszik akkor megoldják nélküle is azon a pár meccsen.
Arda remek passzokat képes adni, beadni, löbbölni, mindent, nem csak annyit csinál, lekaszabolja az ellenfelet.
Rakitichoz hasonlóan ő is rengeteget melózna, mellette kiszolgálná a társait, és gólt is képes lőni.
Egy Coutinho, Thiago vagy Isco tényleg remek focista, de én nem gondolom, hogy velük úgy tudna érvényesülni ez a játék mint egy Arda Turannal vagy Kokevel.

Jelenleg ez a rendszer, hogy Messi mélyről/szélről indulva a góllövés mellett osztogatja a labdákat, amelyeket Neymar és Suarez értékesít, amíg a középpálya visszazár és a támadásban is besegít remek passzokkal, lövésekkel, szerintem teljesen rendben van.
Ehhez jelenleg 2 név van a kalapban, Pogba és Turan, nem véletlenül nem Thiago, Coutinho vagy Isco.
Messi Forever!!, DE!, pont ez a gond, hogy adott esetben, mikor három támadóra van elöl szükség (adott szituációban) ne hátul kóricáljon, arról nem is beszélve, hogy mint írtad nincs rajta kívül azonos fazonszabász a csapatban. Ilyet már le sem merek írni, ha kidől, lebetegszik, mert hát ő is csak ember... izé UFÓ :D
Egyébként a jó öreg Xavival is szépen elfértek a pályán, szóval nem gondolom, hogy jelen esetben nem működne Iscoval.
A kis Alcantara gyerek, ha felnőne a feladathoz az lenne a legszebb és részemről ez a végszó! :mrgreen:
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.07.04. 15:17:15

noname írta:Xavi féle játékmester csak Gündogan van jelenleg a piacon, de ő láthatóan nem tudja eldönteni h mit is akar valójában, ezért hosszabbított.

Ha nem egy Xavi féle játékos jön, akkor pedig marad az univerzális fajta, aki sokat küzd és technikás, de nem annyira domináns: Verratti, Arda leginkább ilyenek, illetve szóba jöhet Isco is.

LE olyan embert akar, aki biztos. Nem akar kockáztatni egy Pogbát, hanem a bajnokságból akar egy olyan igazolást, mint Mathieu: tuti jó lesz arra, amiért hoztuk. Meg tudom érteni h miért Arda a célpontja. Bár továbbra se bánnám, ha 80ért Verrattit hoznánk helyette. :wink:

Remélem az átmeneti vezetőség és Barto le...ja a szájkaratét és teljesíti az edző kérését.
Verrattinak énis iszonyatosan örülnék, de szerintem nincs az a pénz amiért a PSG most odaadná másnak, max ha Messit adnánk cserébe de úgy meg nem kell.
Komolyan gondolják a BL győzelmet, pénzben meg kb fürödnek szóval nem valószínű hogy távozna, persze irónikus lenne ha pl a Realnak eladnák.

Kíváncsi leszek Turanra, szerintetek mennyire jó döntés?
Én nagyon kíváncsi leszek rá, lehet az a tervük hogy most vesznek egy teljesen "kész" KP-t aki beleillik a mostani rendszerbe, és esetleg nem 10 év mire "kifut", így esélyt adva a fiataloknak hogy 2-3-4 év múlva eldöntse a klub hogy pl Rafinha lesz az elsődleges, vagy vesz mást.

Persze az sem kizárt hogy idén megvesszük Ardát, és jövőre meg Pogbát.
Meg ugye Arda tud bal illetve jobbszélsőt is játszani.

Én úgy tartom, hogy kell a hosszú és jól forgatott pad, ha komolyan gondoljuk a jövő évet, és akár a BL címvédést.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.07.04. 14:46:03

Ha LE tényleg Turant akarja és ráadásul még időhöz is vagyunk kötve, akkor az ideglenes elnökség tegye amit kell.
Az elnökjelöltek meg ha jó fejek akarnak lenni, akkor szépen bólogassanak hozzá, ez a legjobb amit tehetnek.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.04. 14:41:03

Xavi féle játékmester csak Gündogan van jelenleg a piacon, de ő láthatóan nem tudja eldönteni h mit is akar valójában, ezért hosszabbított.

Ha nem egy Xavi féle játékos jön, akkor pedig marad az univerzális fajta, aki sokat küzd és technikás, de nem annyira domináns: Verratti, Arda leginkább ilyenek, illetve szóba jöhet Isco is.

LE olyan embert akar, aki biztos. Nem akar kockáztatni egy Pogbát, hanem a bajnokságból akar egy olyan igazolást, mint Mathieu: tuti jó lesz arra, amiért hoztuk. Meg tudom érteni h miért Arda a célpontja. Bár továbbra se bánnám, ha 80ért Verrattit hoznánk helyette. :wink:

Remélem az átmeneti vezetőség és Barto le...ja a szájkaratét és teljesíti az edző kérését.
A Fifa egy szégyen
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2015.07.04. 14:33:29

westerngom írta:Bob: egy játékmestertől, aki a stílusát és sebességét határozza a pályán a játékunknak, aki a támadásokat indítja és a forintos labdákat lögyböli a védők mögé, kiugratva a támadókat.
Igazad van, jelenleg csak 1 ilyen játékosunk van, aki ilyen, mégpedig MESSI. Szerintem bőven elég így, hogy Ő irányít, Ő a vezér. úgy gondolom bőven elég Leo, ha pedig nem játszik akkor megoldják nélküle is azon a pár meccsen.
Arda remek passzokat képes adni, beadni, löbbölni, mindent, nem csak annyit csinál, lekaszabolja az ellenfelet.
Rakitichoz hasonlóan ő is rengeteget melózna, mellette kiszolgálná a társait, és gólt is képes lőni.
Egy Coutinho, Thiago vagy Isco tényleg remek focista, de én nem gondolom, hogy velük úgy tudna érvényesülni ez a játék mint egy Arda Turannal vagy Kokevel.

Jelenleg ez a rendszer, hogy Messi mélyről/szélről indulva a góllövés mellett osztogatja a labdákat, amelyeket Neymar és Suarez értékesít, amíg a középpálya visszazár és a támadásban is besegít remek passzokkal, lövésekkel, szerintem teljesen rendben van.
Ehhez jelenleg 2 név van a kalapban, Pogba és Turan, nem véletlenül nem Thiago, Coutinho vagy Isco.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.07.04. 14:16:55

A legjobb megoldás Ini helyére Isco lenne, aki szerintem akár még szívesen is jönne, de a Real ugye nem engedné...
kristop írta:
Bob_Marley írta:Nem akarok ironikus, vagy gonosz lenni, de már várom a Coutinho vagy Thiago kell nekünk vonalat is.
thiago kell nekünk :wink:
Coutinho kell! Hányszor leírtam már, de még mindig nem merült fel a neve még pletyka szinten sem. :( :D
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2015.07.04. 14:09:19

Bob_Marley írta:
palesz77 írta:
Bob_Marley írta:Isco fog majd ütközni meg labdát szerezni és előre juttatni, meg futni 15 kmt? Legyen így, csak nem ez az ismérve.
Mondjuk idén baromi sokat fejlődött védekezésben, simán megütné a LE által kívánt szintet. Csak ez a támadójátéka rovására megy, pont mint Ininek.
Oké, ezt elfogadom, mert tényleg fejlődött (viszont ez még kevés), de azt viszont tartom, hogy nem ilyen embert keresünk.
ezt a finnyogós, elégedetlen társaságot :cry: , nem is való ide nektek ilyen (Isco) minőségi playa! :mrgreen:

Bob: egy játékmestertől, aki a stílusát és sebességét határozza a pályán a játékunknak, aki a támadásokat indítja és a forintos labdákat lögyböli a védők mögé, kiugratva a támadókat, nem gondolom, hogy ketrechacos módon kellene ütközni és védekezni, arra ott van Masch.
Elégedetlen a helyzetével, mert James, Kroos, Modric mellet szinte alig kap lehetőséget, éppen ezért elhozható lenne....

Palesz: a spanyol válogatottban kreatív kp-t játszott és nem is akár hogy tolta, szerintem feltudna nőni hozzá, nem véletlen, hogy Ancelotti is vele pótolta Kroos-t.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.07.04. 14:00:13

Bob_Marley írta:Nem akarok ironikus, vagy gonosz lenni, de már várom a Coutinho vagy Thiago kell nekünk vonalat is.
thiago kell nekünk :wink:

a gerson téma számomra totál érthetetlen amúgy. arda oké, luis enriquének kellett valaki miután xavi lelépett. technikás, de melós játékos a pályája csúcsán, akár az ideiglenes elnökség is hozhatná. de egy olyan játékost, aki épp nemrég töltötte be a 18at és a jelenlegi csapatunknak abszolút nincs rá szüksége, mi értelme üldözni főleg elég magas áron?
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.04. 13:52:25

Bob_Marley írta:Oké, ezt elfogadom, mert tényleg fejlődött (viszont ez még kevés), de azt viszont tartom, hogy nem ilyen embert keresünk.
Persze, azt én is, Ini példájából okulva felesleges most egy ilyen embert idehozni - kivéve ha Lucho alakítani akar. Csak azzal nem értettem egyet, hogy nem lenne elég védekezésben.. :D
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.04. 13:43:29

palesz77 írta:
Bob_Marley írta:Isco fog majd ütközni meg labdát szerezni és előre juttatni, meg futni 15 kmt? Legyen így, csak nem ez az ismérve.
Mondjuk idén baromi sokat fejlődött védekezésben, simán megütné a LE által kívánt szintet. Csak ez a támadójátéka rovására megy, pont mint Ininek.
Oké, ezt elfogadom, mert tényleg fejlődött (viszont ez még kevés), de azt viszont tartom, hogy nem ilyen embert keresünk.
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.04. 13:33:50

westerngom írta:nekünk jelen pillanat egy játékmesterre (ISCO) lenne szükségünk egy Xavi 2.0-ra
Mondjuk Isco meg Xavi stílusban ég és föld. Isco egy inkább Inire hajazó játékos, aki ugyan jól passzol, de nem tudja úgy mozgatni a csapatot, mint Xavi - mondjuk Arda sem tudja, még annyira se talán. Meg alapból a Realban akar maradni, a kivásárlási ára az egekben lehet.. Elég esélytelen, maradjunk annyiban. :D Max ha elmegy jövőre, és mi utána 1-2 évre rá rárepülünk, de sajnos vagy nem sajnos, kétlem, hogy valaha is játszik majd nálunk.
Bob_Marley írta:Isco fog majd ütközni meg labdát szerezni és előre juttatni, meg futni 15 kmt? Legyen így, csak nem ez az ismérve.
Mondjuk idén baromi sokat fejlődött védekezésben, simán megütné a LE által kívánt szintet. Csak ez a támadójátéka rovására megy, pont mint Ininek.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2015.07.04. 13:30:27

Hozzuk Iscot, aki hisztizik, hogy nem játszik eleget, ráadásul totál idegen lenne az LE féle középpályába. Isco fog majd ütközni meg labdát szerezni és előre juttatni, meg futni 15 kmt? Legyen így, csak nem ez az ismérve.
Nem akarok ironikus, vagy gonosz lenni, de már várom a Coutinho vagy Thiago kell nekünk vonalat is. :D

A brazil gyerek ennyi pénzért valóban hülyeség, akkor már inkább a fiatalok, Roberto, Samper, Rafinha stb.
Kép
Kép
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2015.07.04. 13:19:23

visca el barca írta:
westerngom írta:Én nem tiltakozom, hogy ha jön a török, mert jelen pillanat szükségünk van a középpályán egy irányító, kreatív playara, aki mind ezek mellett kellően technikás és fizikailag is "állat" :lol:
turan mint irányító? előbb raknám be vkp-nak :lol:
ezért írtam....., hogy nekünk jelen pillanat egy játékmesterre (ISCO) lenne szükségünk egy Xavi 2.0-ra, DE az edző biztos tudja, hogy miért a törököt hozzuk. (: lehet, hogy nem voltam elég ironikus :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.04. 13:05:31

westerngom írta:Én nem tiltakozom, hogy ha jön a török, mert jelen pillanat szükségünk van a középpályán egy irányító, kreatív playara, aki mind ezek mellett kellően technikás és fizikailag is "állat" :lol:
turan mint irányító? előbb raknám be vkp-nak :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2015.07.04. 13:00:09

visca el barca írta: ez a húzás épp azt bizonyítja, hogy itt a reállal ellentétben nem egy elnök, hanem az edző igazol.
ha valóban LE kérte a leigazolását...

Én nem tiltakozom, hogy ha jön a török, mert jelen pillanat szükségünk van a középpályán egy irányító, kreatív playara, aki mind ezek mellett kellően technikás és fizikailag is "állat" :lol:

DE!, ha engem kérdeztek volna, akkor inkább Isco irányába léptem volna 2 -3-at és legfeljebb kivásároltam volna, mert szerintem az ő stílusa illene legjobban hozzánk minden szempontból.
Benne látom még a Xavi féle eleganciát és kreativitást, arról nem is beszélve, hogy jó pár évig megoldaná a problémát és biztos pontja lenne a kp-nak.
Avatar
horybazs
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2008.09.30. 15:03:36

2015.07.04. 12:18:01

Ha jól tévedek, akkor annak idején Martinonak is első volt a kívánságlistáján a török. (a dobogón még Agüero, Klose, utánuk Subotic :D)

Szóval valami hasonló szisztémát képzelhetett ő is, így én elhiszem, hogy őt akarja Enrique. Valahogy egy ilyen attitűd (munkás, kreatív, favágó, technikás, stb...) kellhet most ide, én nem bánnám ha jönne.
"A dicséretekkel nem sokra mész, ellenben a pofonok, amiket kapsz, jó útra téríthetnek. A kritikák nem befolyásolhatnak negatívan, csakis arra használhatod őket, hogy fejlődjél." Dani Alves
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2015.07.04. 12:16:34

palesz77 írta: Ez meg.. :roll: Barto komolyan gondolja úgy tűnik, hogy kevésbé kell rivaldafény a La Masiának, hozunk mindenhova mindenkit, csak őket nem próbáljuk ki.. Rafinha konkrétan komolyabb számokkal rendelkezik a Barcában, mint Gerson a Brazil ligában - és még egy olyan youtube videót se tudtak Gersonról összehozni, amin kitűnne a Brazil átlagból, pedig az nem egy nagy ördöngösség. Alig várom, hogy elvegye a fiataljaink elől a perceket.. =D>
Ő lehet Douglas vagy Keirrson, Henrique 2.0. Ha max 5-ért jönne akkor még elnézném de nem 15-ért.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára defender3 2015.07.04. 12:20:09-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.07.04. 11:42:54

palesz77 írta:Fluminense have rejected Juventus' 16M bid for Gerson (18). Barcelona, who have first option, blocked the transfer. [odia rn via md]
ezek a komoly források :D ilyenből van nekem is :mrgreen:

Fluminense accepted Juventus' 16M bid for Gerson (18). Barcelona, who have first option, do not want know sign him. [kokia abs mu tb]
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.04. 11:39:37

Ha valóban az edző kérése, akkor okés persze. De nekem kicsit gyanús, hogy eddig egy árva szó nem volt róla, ha szóba is került az Atma, akkor is Kokeról írt az összes lap, még nyár elején is róla érdeklődött Barto - csak nem tudta elhozni -, erre most hirtelen kiderül, hogy csak Ardát kérte Lucho? Persze benne van, hogy így van, és az újságok nem tudták kiszagolni, de a kampány közepén, miután több hétig Pogba után futott Braida, majd nem sikerült elhozni, robban az Arda bomba - akit Barto saját igazolásnak tekint. Hát nem tudom, elég kampányszaga van a dolognak, még ha jó igazolás is lehet..

Fluminense have rejected Juventus' 16M bid for Gerson (18). Barcelona, who have first option, blocked the transfer. [odia rn via md]

Barcelona have personal deal with Fluminense player Gerson (18) for 5 seasons, starting in 2016. Transfer fee expected to be 15-18M. [sport]


Ez meg.. :roll: Barto komolyan gondolja úgy tűnik, hogy kevésbé kell rivaldafény a La Masiának, hozunk mindenhova mindenkit, csak őket nem próbáljuk ki.. Rafinha konkrétan komolyabb számokkal rendelkezik a Barcában, mint Gerson a Brazil ligában - és még egy olyan youtube videót se tudtak Gersonról összehozni, amin kitűnne a Brazil átlagból, pedig az nem egy nagy ördöngösség. Alig várom, hogy elvegye a fiataljaink elől a perceket.. =D>
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.04. 11:37:33

LE kérte, de figyelembe véve h az egész elnöki választás a sárdobálásról szól, így muszáj valamivel támadják egymást. Jelenleg legszívesebben az összes jelöltet bezárnám egy szobába Hannibal Lecter társaságában.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2015.07.04. 11:14:17

Az összes, az elnöki posztra kandidáló személy megtartaná/további bizalmat szavazna LE-nek a megválasztásuk esetében. Ha a tréner külön kérése Arda megszerzése, akkor elvileg minden elnökjelölt zöld utat adna a transzfernek! Tehát nem értem miért ne igazolhatná le a klub akár hétfőn? Nem értem ki lenne az aki már most megkérdőjelezné az edző kérését?! Pont azon az elven végiggondolva amit veb írt.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Válasz küldése