Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2015.06.16. 09:05:36

Azokhoz csatlakozom, akik nem bànjàk, hogy idén nyàron pause van nàlunk. Az elnökjelöltek így kevésbé tudnak nevekkel szavazatokat nyerni. Egy csillagàszati fizetéssel érkező Pogba kiverhetné a csapaton belül a hisztit, plusz egy ilyen jàtékost jàtszatni is kéne Ini vagy Rakitic kàràra. Ellenben azzal, hogy nem igazolhatunk és Xavi bontott, esély kinàlkozik Rafina előtt, hogy megmutassa, több van- e benne , mint 4. szàmú alternatíva, ahogy Denis Suarez - ha jön és ha jàtszhat- esetèben is. Szerencsès esetben hàzon belül megoldhatnànk a dolgot. Bàr Ini nem lesz fiatalabb, de azért bőven több van benne, mint hogy jövő nyàron padra szoruljon. Inkàbb formahanyatlàs és a szerepkörènek megvàltozàsa miatt volt idén olyan amilyen. Ha vègül igazolni kell, akkor én Thiagot hoznàm vissza, de hàt majd eldöntik, akik értenek hozzà.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.06.16. 08:11:08

Erxy írta:Benedito nemreg nyilatkozta, hogy beszelt a Juveval meg Pogbaval (ugynokevel, gondolom)
80millioert viheto, 12 millios fizu mellett
Benedito aligha fog nyerni, egyébként, ha tényleg sikerült lealkudnia 100-ról 80-ra Pogba "árát", az bravúr. Nekem itt a fizetésével lenne problémám, max. 7-8 lenne a korrekt, a rizikófaktor bőven benne van, meg egyelőre semmit nem mutatott fel Iniestáékhoz képest.

Más:
Luis Enrique wants the club to sign in January a midfielder to replace Xavi. Dortmund player Ilkay Gundogan (24) has right profile. [sport]

Nem is Gündogan neve a lényeges, hanem, hogy ezek szerint külsős emberrel akarná megoldani Xavi pótlását Enrique.

PSG midfielder Marco Verratti (22) is the alternative in case Barcelona cannot sign Juventus midfielder Paul Pogba (22). [md]

Ez meg a történelem ismétli magát szituáció lenne. Talán jobban is járnánk így.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2015.06.16. 08:10:10

ahhoz képest, hogy jó szerével egész idényben a védelmünkön görcsöltünk,(?!):http://index.hu/sport/futball/2015/06/1 ... zenegyebe/
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.16. 07:56:37

palesz77 írta:
Erxy írta:Benedito nemreg nyilatkozta, hogy beszelt a Juveval meg Pogbaval (ugynokevel, gondolom)
80millioert viheto, 12 millios fizu mellett
:lol: Teljesen korrekt, remélem rárepülünk..
Ez kicsit túlzás! Pogba egy ügyes fiatal játékos, DE
- nem biztos, hogy nekünk rá lenne szükségünk,
- ennyi pénzért biztosan nem,
- kicsit Ibra feelingem van, szórjunk el egy halom pénzt egy olyan igazolásra, ami esetleg beválik...
Ha lejáró szerződése lenne és el lehetne olcsón hozni, akkor esetleg, de engem nem igazán győzőtt meg, hogy neki itt lenne a helye...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.16. 02:17:36

noname írta:Írtak itt arról, hogy Halilovic és Denis Suarez legjobb posztja nem feltétlen az, amire szükség van. ezzel annyit vitatkoznék, hogy Messi pls 4 poszton is remekül játszik: jobbszél, fals kilences és irányító és osztogató. Iniesta is több szerepkört el tud látni: osztogató, balszél(ne feledjük, hogy régebben Ini játszotta azt a típusú szélső támadót, amit most Pedro, sokszor, amikor nehéz volt fölényt teremteni a kp-n, Iniesta ment szélre). Halilovic engem kísértetiesen emlékeztet Messire, így feltételezhetően el tudná látni ugyanazokat a szerepköröket.
A fizikai gyengeség az majd idővel megoldódik, nem kell siettetni, mert pl. Bojan teljesen belassult attól, hogy rápakoltak némi izmot. A Sevilla kicsit nekem is soknak tűnik Halilovic számára. :? Az ideális csapat szerintem a Rayo Vallecano lenne, mert ott mindenki támad mint a bolond. :D
Azért Messi más szint, illetve ő egy meccsen belül folyamatosan bejátssza ezeket a területeket. Sokszor vált Suarezzel vagy lép vissza labdáért. Ez Rakitic-el a kp-n simán megoldható, de Halilovic-al nem tudom mennyire lehetne. Messit pedig nem fogják kötöttebben játszatni és nem is szabad.

Init pedig a legjobb, ha elfelejtjük, mint balszélső. Egyszerűen katasztrófa volt minden alkalommal, se a kp-ra nem tudott visszaállni, se támadóként nem volt hasznos. Nem is véletlen, hogy nem erőltetik.

A Sevilla-t alapból én is nagy falatnak mondanám, de utólag látva, hogy Denis mennyi lehetőséget kapott, küzel sem elképzelhetetlen, hogy a horvát is kapna kellő játékpercet. Ezzel együtt egy Rayo vagy Celta is tökéletes lehet.

Azt, hogy LE hogyan áll a fiatalokhoz én még nem tudom eldönteni. Suarez hiányában sem Pedro volt az alap. Amellett átvett egy szinte romokban lévő csapatot, amit össze kellett rakni. Nem nagyon volt lehetőség a kísérletezgetésekre, akkora bizalom se volt felé, még a pad is inogott alatta rendesen. Ilyen eredménykényszerben szerintem egyszerűen nem mert a fiatalokhoz nyúlni, mindig a biztosra ment. Egy triplázós szezon után már stabil a helye, így nem tartom lehetetlennek, hogy bátrabban hoz fel játékosokat a B-ből. Az sem lehet véletlen, hogy ő volt az aki Munirt nem akarta elengedni. Ez a szezon talán vízválasztó lesz ebből a szempontból.
Forca Barca!!!!
Strange
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2015.06.09. 21:03:03

2015.06.16. 02:00:47

Braida (transfer adviser): "Montoya could join Inter? We will talk with his agent in the coming days. Exit is a real option." [fcin]

Braida (adviser): "Bartra could also leave? No, Marc's situation is different. Our intention is not to sell him, he's not on the market."
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.16. 00:28:05

Erxy írta:Benedito nemreg nyilatkozta, hogy beszelt a Juveval meg Pogbaval (ugynokevel, gondolom)
80millioert viheto, 12 millios fizu mellett
:lol: Teljesen korrekt, remélem rárepülünk..
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2015.06.16. 00:13:24

Benedito nemreg nyilatkozta, hogy beszelt a Juveval meg Pogbaval (ugynokevel, gondolom)
80millioert viheto, 12 millios fizu mellett
Kép
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10113
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.06.15. 23:10:33

ZBarca írta:Halilovic általában azért nem jatsza végig a meccseket, mert vagy pont őt cserélik le, vagy elfárad a végére.

Én a sevillai "kiruccanasat" egyáltalán nem támogatom, neki még egy kozepcsapat való, nem egy friss EL győztes. És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy mennyit játszana ott. Nem hiszem, hogy túl sok jatekperc jutna neki.
Egy Rayo Vallecanoban (akár Deportivoban ha nem lesznek jövőre ilyen tré eredménnyel)
el tudnám képzelni, ahol a támadójátékot helyezik hangsúlyba, nem pedig a buszozást.
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2015.06.15. 22:35:06

Halilovic általában azért nem jatsza végig a meccseket, mert vagy pont őt cserélik le, vagy elfárad a végére.

Én a sevillai "kiruccanasat" egyáltalán nem támogatom, neki még egy kozepcsapat való, nem egy friss EL győztes. És akkor még arról nem is beszéltünk, hogy mennyit játszana ott. Nem hiszem, hogy túl sok jatekperc jutna neki.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.15. 22:28:17

hajnesz írta:palesz: A focisták legtöbbje 30éves korában teljesedik ki,nem 25 :D (Ezért írom le mindig,hogy a 30-31 éves játékosok egyáltalán nem öregek, hanem a legjobb korukban vannak- még a kellő fizikális képességekkel rendelkeznek,viszont már meg van a tapasztalat is mellé
Poszttól is függ mondjuk, de a 25-tel tényleg alálőttem.. :D 27-28 mondjuk egy villámléptű szélsőnél, de egy Pirlo stílusú játékosnál később - Xavin és Pirlon is látszott ez -, kapusnál még tovább tolódik sokszor. De 30-31 évesen van akinek már kezd kopni a sebessége, és sérülékenyebb - Ini robbanékonysága is jelentősen csökkent -, szóval ezt se mondanám általánosnak. De ez még inkább azt támasztja alá, hogy Halilovicnak bőven van ideje.. :mrgreen:
Samper írta:Egy nagy csapatban egy fiatal játékos akkor ugorhat ki, ha az edzője erősen bízik benne és sokat játszatja. Ez se garancia, de másképp nem megy.
Ritka alkalmak egyike, teljesen egyetértek ezzel. Ha most lenne feltörekvő tehetség Piqué és Busi, tuti biztos vagyok benne, hogy sokkal nehezebben épülnének be, mint Pep alatt - már ha beépülnének -, Lucho nem olyan fiatalpárti, mint Pep volt. Bartranak is ez a peche, Guardiola ha tovább marad 2 évet akkor már kb kezdő lenne szerintem - Piqué meg mondjuk máshol tolná, mert emlékeim szerint Pepnek elege volt belőle.. :lol: Szerintem.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2015.06.15. 22:16:44

palesz: A focisták legtöbbje 30éves korában teljesedik ki,nem 25 :D (Ezért írom le mindig,hogy a 30-31 éves játékosok egyáltalán nem öregek, hanem a legjobb korukban vannak- még a kellő fizikális képességekkel rendelkeznek,viszont már meg van a tapasztalat is mellé)

Halilovic karrierjét én nem követtem itt, nagyjából annyit tudok róla, amennyit ti leírtatok. Viszont felteszek egy kérdést: Milyen jogon várná el valaki,hogy játsszon egy Sevillában, ha a B-be nem játszik végig minden meccset? :D Nem is beszélve arról,hogy olvastam olyat is,hogy hozzuk fel a nagycsapatba, mert tehetséges :D
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.15. 22:08:43

Írtak itt arról, hogy Halilovic és Denis Suarez legjobb posztja nem feltétlen az, amire szükség van. ezzel annyit vitatkoznék, hogy Messi pls 4 poszton is remekül játszik: jobbszél, fals kilences és irányító és osztogató. Iniesta is több szerepkört el tud látni: osztogató, balszél(ne feledjük, hogy régebben Ini játszotta azt a típusú szélső támadót, amit most Pedro, sokszor, amikor nehéz volt fölényt teremteni a kp-n, Iniesta ment szélre). Halilovic engem kísértetiesen emlékeztet Messire, így feltételezhetően el tudná látni ugyanazokat a szerepköröket.
A fizikai gyengeség az majd idővel megoldódik, nem kell siettetni, mert pl. Bojan teljesen belassult attól, hogy rápakoltak némi izmot. A Sevilla kicsit nekem is soknak tűnik Halilovic számára. :? Az ideális csapat szerintem a Rayo Vallecano lenne, mert ott mindenki támad mint a bolond. :D
A Fifa egy szégyen
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.06.15. 22:03:06

palesz77 írta: Halilovic is biztos ott volt többször is a nagyok edzésén. De vegyük Busit, 18 évesen még a 3. ligában tolta tudtommal, nem Cocu szintű csapattársakkal, mégis egész sokra vitte.. Az, hogy nem 18 évesen dobjuk be a mély vízbe semmit nem jelent, egy focista 25-26 éves korára éri el fénykorát általában, attól még, hogy nem 18 hanem 20 éves korára kerül fel a felnőtt csapatba, bőven fejlődhet, ha van benne potenciál. És egyelőre a fizikuma még pont nem elég egy nagy csapat ellen.. Amit Chino írt, hogy hol fog játszani majd, az inkább aggasztó szerintem, mint ez amit te mondasz, hogy 18 évesen nem az első számú csere egy Barcelonában.

De ezen az elven amin te végigfuttattad a gondolatmeneted kb be is zárhatnánk a La Masiat, vagy aki 18 éves kora után nem első keret tagja már, azt rögtön el kéne adni.. :roll:
Én elismerem hogy sok mindenbe igazad van, de én nem azt akartam mondani hogy zárják be a La Masiat ! De azt továbbra is tartom hogy Halilovic nem biztos hogy kellet ide, a b csapatnál szerintem jobb a nagy csapathoz oké legyen kevés, de akkor mi a jó az ő esetébe a kölcsönadogatás 1 vagy 2 évre ?

Na de mindegy is majd az évek úgyis eldöntik hogy kiből mi lesz ! :wink:
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.15. 22:00:14

Egy nagy csapatban egy fiatal játékos akkor ugorhat ki, ha az edzője erősen bízik benne és sokat játszatja. Ez se garancia, de másképp nem megy.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.15. 21:44:45

barca0000 írta:Azért Xavi és ini is 18-19 éves kora környékén már játszogatott a nagy csapatba,és szépen lassan évről évre lettek jobbak.És míg ők olyan játékosokkal játszottak együtt,és tanultak tőlük mint Rivaldo, Cocu ,Kluivert és Luis Enrique vagy Guardiola,addig Halilovicnak meg Munir,Sandro meg Adama jutott. Azért az nem mindegy hogy az ember a legtanulékonyabb korába komoly tétmeccseken játszogat, vagy egy nagy csapat, b csapatába tilitolizik.

Én nem az mondom/mondtam hogy Halilovic 18 évesen szorítsa ki Init, de azért ha olyan nagy tehetség SR + Rafinha játékperceiből bőven le kéne faragnia még 18 évesen is!
Azért nem nevezném másodosztályban való tili-tolizásnak a B-csapatot. De nézzünk néhány játékost mondjuk a Real-ból. Ott van Modric. Nézd meg 18-20 évesen hol volt és kiktől tanult. Isco sem Rivaldokkal, vagy Bale is jó példa. de nálunk is vannak példák mint Suarez. Piquét is ide-oda dobálták, nem 18 éves volt mikor visszahoztuk és top 5-ös védő lett belőle.
A mostani csapatból pedig sokan a harmadosztályból kerültek fel és most meghatározóak, posztjukon az elitbe tartoznak.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.06.15. 21:06:48

barca0000 írta:Én nem az mondom/mondtam hogy Halilovic 18 évesen szorítsa ki Init, de azért ha olyan nagy tehetség SR + Rafinha játékperceiből bőven le kéne faragnia még 18 évesen is!
Halilovic is biztos ott volt többször is a nagyok edzésén. De vegyük Busit, 18 évesen még a 3. ligában tolta tudtommal, nem Cocu szintű csapattársakkal, mégis egész sokra vitte.. Az, hogy nem 18 évesen dobjuk be a mély vízbe semmit nem jelent, egy focista 25-26 éves korára éri el fénykorát általában, attól még, hogy nem 18 hanem 20 éves korára kerül fel a felnőtt csapatba, bőven fejlődhet, ha van benne potenciál. És egyelőre a fizikuma még pont nem elég egy nagy csapat ellen.. Amit Chino írt, hogy hol fog játszani majd, az inkább aggasztó szerintem, mint ez amit te mondasz, hogy 18 évesen nem az első számú csere egy Barcelonában.

De ezen az elven amin te végigfuttattad a gondolatmeneted kb be is zárhatnánk a La Masiat, vagy aki 18 éves kora után nem első keret tagja már, azt rögtön el kéne adni.. :roll:
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.06.15. 20:59:11

Azért Xavi és ini is 18-19 éves kora környékén már játszogatott a nagy csapatba,és szépen lassan évről évre lettek jobbak.És míg ők olyan játékosokkal játszottak együtt,és tanultak tőlük mint Rivaldo, Cocu ,Kluivert és Luis Enrique vagy Guardiola,addig Halilovicnak meg Munir,Sandro meg Adama jutott. Azért az nem mindegy hogy az ember a legtanulékonyabb korába komoly tétmeccseken játszogat, vagy egy nagy csapat, b csapatába tilitolizik.

Én nem az mondom/mondtam hogy Halilovic 18 évesen szorítsa ki Init, de azért ha olyan nagy tehetség SR + Rafinha játékperceiből bőven le kéne faragnia még 18 évesen is!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.06.15. 20:17:31

barca0000 írta:Érdekes dolog ez a Halilovic maradjon vagy mennyen dolog, szerintem le se kellet volna igazolni !
És ez vonatkozik a napokba szóba jött brazil fiatalokra is, vagy játszanak a nagy csapatba vagy nem kellenek ! Most komolyan mi értelem van olyan játékosokat igazolni, akik nem alkalmasak arra hogy a nagy csapatba játszanak? Hol kellene fejlődniük, a barca-b ben ugyan kitől/mitől fejlődnének ott az emberek? Most itt ez a Gerson gyerek, 18 éves még nem barca szint (vagyis gondolom :roll: ) ha tényleg idejön nem fog 1-2 év alatt a spanyol harmadosztályba annyit fejlődni hogy ő barca szint legyen! Nézzétek meg a legjobb példa szerintem Icardi,ő is elment innen a Sampdoriába és 1 év alatt úgy hogy folyamatosan játszott egy olasz középcsapatba többet fejlődött és több tapasztalatot szerzett mint a barca bármelyik utánpótlás csapatába tudott volna.

Szóval szerintem az ilyen játékosok mint Gerson + Halilovic csak pénzkidobás ha nem kapnak lehetőséget.
Igazad van. Kitől/mitől fejlődnének! Iniesta, Xavi is csak úgy beleröppentek a nagycsapatba. Érdekes, hogy a csapat jó része semmilyen más csapatot nem járt meg csak a spanyol harmad és másodosztályt mégis klasszis játékosok lettek. Messit is ahogy leigazolták már a nagycsapatban gyűjtötte a trófeákat.
Azért igazoljuk le, mert egy 17 éves srác még nem alkalmas, hogy rendszeres játéklehetőséget kapjon egy Barcaban.
És pont ezért vannak a kölcsönszerződések is, amire felhozhatod példának Icardit de minden ilyenre jut tíz, akinek a kölcsön tette be a kaput. Azt pedig ki biztosítja, hogy játszani fog egy középcsapatba? Amúgy meg, hiába játszik egy Interben ide rohadt kevés lenne a gyerek nem lehet Halilovic-al egy szinten említeni. Azért 2 millióért nem vállaltunk túl nagy kockázatot.

noname írta:Az Ajax-al a fő gond az, hogy a holland bajnokság baromi gyenge. Hiába villogna ott, a holland bajnokhoz képest még egy spanyol középcsapat is erősnek tűnik.
Ez legyen a legnagyobb gond, ezzel együtt túlzás az állítás. Ha egy Ajxban folyamatosan játszhat, tök mindegy milyen a liga színvonala, (azért az eredivisie sem egy MB1) mindenképp jót tesz neki és kibontakozhat.

A legnagyobb gond a fiatalok esetében, hogy hiába nagyon tehetségesek és kiválóak a képességeik, nem nagyon van helyük a mi játékrendszerünkben vagy kiszoríthatatlan játékos van előttük.
Adama például iszonyatosan penge a jobboson, Messi mindig előtte lesz. Esetleg Suarez-el lehet rotálni, de akkor sem az igazi. Ezért tökéletes csere szerepre Pedro. Nagyon mobilis, szinte bárki helyére be lehet tenni.
Halilovicnak a játékrendszerünkben nincs pozíciója. Ő egy tipikus tkp, ugyanazt játssza, mint Messi, amikor visszáb lép. Ketten nem lehetnek a pályán. Védekezésben gyenge, labdákat csak-csak tud szerezni beállva a passzsávba, de ez nagyon kevés. Ő egy 4-4-2-ben érzi magát legjobban. A B-ben is akkor volt a legjobb, mikor kicsit defenzívebb volt a középpálya mellette és kötetlenebben játszott.
És ez nem csak a LE-féle taktikára vonatkozik. Azért remélem valahogy sikerül majd beépíteni.
Hasonló a dolog Denis-el, habár ő inkább el tudja látni azt a feladatkört, amit idén Ini. Ő alkalmas lehet arra, habár ő is elég offenzív játékos.
Forca Barca!!!!
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2015.06.15. 19:31:39

barca0000 írta:Érdekes dolog ez a Halilovic maradjon vagy mennyen dolog, szerintem le se kellet volna igazolni .....
Ja, igazad van! Valóban vérlázító dolog, hogy első évében nem bírta kiszorítani Iniestát, vagy Rakiticet, sőt, még Xavi szerepét sem volt képes átvenni... Pedig már bőven 18 éven felül van (lassan 19 lesz.....). Sőt, úgy alapjaiban véve a La Masiát be kéne zárni, és elzavarni mindenkit.

Továbbá tök feleslegesnek tartom kiadni 4-5 milliókat ilyen névtelen tizenéves suhancokért, akikből csak LEHET, hogy később világsztárok lesznek... Biztosra kéne menni, sokkal nagyobb üzlet 80-90 milliókért leigazolni egy csapattól, amikor befutnak. Minimális kockázat, ráadásul a mezeladások is megugranak. . .

Most akkor olvasd el még egyszer, mit is írtál. :twisted: :twisted:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.06.15. 19:19:01

Érdekes dolog ez a Halilovic maradjon vagy mennyen dolog, szerintem le se kellet volna igazolni !
És ez vonatkozik a napokba szóba jött brazil fiatalokra is, vagy játszanak a nagy csapatba vagy nem kellenek ! Most komolyan mi értelem van olyan játékosokat igazolni, akik nem alkalmasak arra hogy a nagy csapatba játszanak? Hol kellene fejlődniük, a barca-b ben ugyan kitől/mitől fejlődnének ott az emberek? Most itt ez a Gerson gyerek, 18 éves még nem barca szint (vagyis gondolom :roll: ) ha tényleg idejön nem fog 1-2 év alatt a spanyol harmadosztályba annyit fejlődni hogy ő barca szint legyen! Nézzétek meg a legjobb példa szerintem Icardi,ő is elment innen a Sampdoriába és 1 év alatt úgy hogy folyamatosan játszott egy olasz középcsapatba többet fejlődött és több tapasztalatot szerzett mint a barca bármelyik utánpótlás csapatába tudott volna.

Szóval szerintem az ilyen játékosok mint Gerson + Halilovic csak pénzkidobás ha nem kapnak lehetőséget.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.06.15. 19:13:06

visca el barca írta:halilovicnak az a baja, hogy egyszerűen még marha gyenge fizikálisan egy akármilyen első osztályú csapatba. tök mind1 h sevilla vagy celta. jó lett volna ő barca b-ben, de hát azok meg jól elcseszték az egészet...
Egyéni edzéstervet kellett volna a részére csinálni. Annak meg nem volt gazdája.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.06.15. 18:35:21

halilovicnak az a baja, hogy egyszerűen még marha gyenge fizikálisan egy akármilyen első osztályú csapatba. tök mind1 h sevilla vagy celta. jó lett volna ő barca b-ben, de hát azok meg jól elcseszték az egészet...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.06.15. 18:31:22

Az Ajax-al a fő gond az, hogy a holland bajnokság baromi gyenge. Hiába villogna ott, a holland bajnokhoz képest még egy spanyol középcsapat is erősnek tűnik.
A Fifa egy szégyen
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.06.15. 17:58:04

Én sem vagyok benne biztos , hogy Halilovicnak bejön a Sevillai kaland. Lehet , hogy túl fiatal lenne ő még oda. Emery sem biztos , hogy annyit fogja játszatni. Én inkább küldeném egy Celta Vigo -ba , ott úgyis távozik Krohn-Dehli , aki a Sevilla-ba fog igazolni. Nem hinném , hogy olyan sok babér fog neki ott teremni Sevilla-ban , mármint Halilovicnak , de majd kiderül.

Munir-ról annyit , hogy ha itt marad az első csapatban , sok meccset nem fog játszani. Most nyilván többet lesz rotálva az MSN , mivel Suárez sem fog pihenni 4 hónapot , lehet , hogy le is sérül véletlen valaki (ne legyen ilyen) , akkor megkaphatja a lehetőséget , de az az Ajax nem lenne neki olyan rossz. Ott fejlődhetne elég sokat. Bojannak is voltak ott jó meccsei.

Deulofeu pedig jó lehet az Evertonnak , voltak ott elég jó mérkőzései , ha benő a feje lágya , akkor még kezdő is lehetne ott.

Montoya-val meg Song-al lehetne akasztani egy 20 milliót , mármint a kettőért együtt. Nem lenne olyan rossz összeg értük , bár véleményem szerint együtt Song 15 milliót , Montoya 10-12 milliót is megérne.
Válasz küldése