Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7504
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.21. 21:24:13

fanbarca írta:Évek óta csak szidják itt egyesek a vezetőséget. Be lehet fejezni. Én értem, hogy mi mindent jobban tudunk, de hagyjuk őket dolgozni.
Pont azért szídják a vezetőséget, mert évek óta rászolgált. Nem hiszem, hgy ekkora lenne itt az elkeseredés, ha az utóbbi időkben pozitív kép alakult volna ki róluk. Akkor inkább benne lenne a pakliban, hogy nincs akkora gáz az igazolásokkal.
fanbarca írta:Nekünk van egy elképzelésünk, de nem tudjuk mit akar LE, nem tudjuk a vezetőség mit akar stb. Nem katasztrófa ha Mathieut megvesszük, mondom, korrekt védő, aki dolgos és alázatos. 2 évig megoldás? Na és? Elméletileg a Barca évtizedek óta a saját fiataljaira épül, vannak most is ügyes kis fekete és fehér védőpalánták a B csapatban, akiket lassan be lehet építeni. Ié és Bagnack is ígéretes. Nem kell összevásárolni mindenkit, mint ott túl a szomszédban, akiknek minden igazolásuk egyértelmű, ám olyan sztárparádét hoznak össze a támadóposztokra, hogy minden a veszekedésről fog szólni a sztártúltengés miatt. De mindegy, megoldják.
Mathieu-vel nem (feltétlenül) az a baj, hogy csak 2 évig megoldás, hanem, hogy egyáltalán nem megoldás. Ha pedig nincs pénz, egy ilyen játékosért miért akarnak ennyit kiadni.
Az egy dolog, hogy építünk a fiataljainkra, de igenis szükséges van igazolásokra, lehet, hogy rossz ezt hallani és nehéz elismerni, vitatkozni is persze lehet vele, de én annak is örülni fogok, ha az Edgar-bagnack-Bartra trióból egy beválik már örülni fogok.
Forca Barca!!!!
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.21. 21:18:22

kristop írta:ha tényleg húsz millió lenne az ára, és jönni akarna, és szükségünk is lenne rá, higgyétek el már itt lenne hummels. valószínűleg ezek közül valamelyik, vagy esetleg több nem állja meg a helyét.
Ez butaság. Ha mi nem teszünk érte ajánlatot, akkor valószínűleg nem fogja elküldeni az önéletrajzát, hogy Hummels vagyok szeretnék nálatok focizni, ilyen meg olyan képesítésem van. :lol: :lol: :lol:
Egyébként ha nem 20, hanem 30 millió az ára akkor is megérné.
Az meg, hogy nincs szükségünk rá: =D> Majd egy húz éves brazil srác a Sao Paulo-ból megoldja. :roll:
Egyébként érdemes elolvasni a sport.es címlapján található cikket. Az utóbbi 5 évben a világelitből csak mi nem igazoltunk középhátvédet. Meg is látszik az eredménye... :roll:
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.07.21. 21:06:12

ha tényleg húsz millió lenne az ára, és jönni akarna, és szükségünk is lenne rá, higgyétek el már itt lenne hummels. valószínűleg ezek közül valamelyik, vagy esetleg több nem állja meg a helyét.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.21. 21:00:01

Majd kiderül mennyiért veszik meg.

Örülnék ha a Matyő transzfer hamar véget érne, mert akkor még látnék esélyt rá, hogy rástartolnak egy másik belső védőre is.
Alves körül meg nagy csönd van, én ennek ellenére olyan 80%ra mondanám, hogy elmegy, persze lehet nincs olyan kérője aki miatt szívesen menne és állnák a jó fizetését. De ebben az esetben előbb utóbb szerződést kell vele hosszabbítani.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Andrisr10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009.09.23. 12:15:24

2014.07.21. 20:59:46

Amennyiben Hummels a Mu-t választja mondjuk helyettünk (teoretikus a felvetés, hiszen nem tudom hányan keresték meg különböző ajánlatokkal), akkor annak két oka lehet:
1. Gyerekkori álma, hogy a Manchester unitedben focizhasson
2. Ajánlatot se tettünk érte.

Nem tudom eldönteni melyik verzió gázabb. :D
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.21. 20:43:59

Capon írta:Tessék megmondani, ha Hummels tényleg 20 millió körül vált csapatot, akkor tökön szúrhatom-e magamat Matyő miatt?
Nem fog Hummels 20m euroért csapatot váltani. Ne legyünk már ennyire naivak..
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.07.21. 20:41:42

fanbarca írta:Évek óta csak szidják itt egyesek a vezetőséget. Be lehet fejezni...
Mától mindenki csak akkor írjon a fórumra,ha éppen dicsérni akarja a csapatot, egyébként mindenki másnak kuss :D :wink:

Tessék megmondani, ha Hummels tényleg 20 millió körül vált csapatot, akkor tökön szúrhatom-e magamat Matyő miatt?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2168
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2014.07.21. 20:35:31

Évek óta csak szidják itt egyesek a vezetőséget. Be lehet fejezni. Én értem, hogy mi mindent jobban tudunk, de hagyjuk őket dolgozni.
Nem tudom sajnos már ki írta, hogy mi szurkolók adott esetben jobban meg tudjuk mondani, hogy ki kell a csapatnak. Mert ez nem igaz. Nekünk van egy elképzelésünk, de nem tudjuk mit akar LE, nem tudjuk a vezetőség mit akar stb. Nem katasztrófa ha Mathieut megvesszük, mondom, korrekt védő, aki dolgos és alázatos. 2 évig megoldás? Na és? Elméletileg a Barca évtizedek óta a saját fiataljaira épül, vannak most is ügyes kis fekete és fehér védőpalánták a B csapatban, akiket lassan be lehet építeni. Ié és Bagnack is ígéretes. Nem kell összevásárolni mindenkit, mint ott túl a szomszédban, akiknek minden igazolásuk egyértelmű, ám olyan sztárparádét hoznak össze a támadóposztokra, hogy minden a veszekedésről fog szólni a sztártúltengés miatt. De mindegy, megoldják.
Én bízom benne, hogy érkezik Mathieu mellett egy másik védő is, s ha nem, akkor abban bízom, hogy mégis jól fogunk muzsikálni. Mert NEM A JÁTÉKOSAINK KÉPESSÉGÉVEL van baj, hanem a magatartással. Ezért érkezett LE, hogy kicsit felrázza a csapatot, mert sokkal agresszívabb (jó értelemben) edző Vilanovánál és Tatanál.
Nem kell mindenért előszedni a vezetőséget, eddig nagyon jól igazoltak, le a kalappal. Ezt a védősort még remélem megoldják és kész. Emellett meg kell oldani az anyagi helyzetet is, becsülettel végzik a törlesztést és nem rohanunk bele adósságokba. Ezért van a mezszponzor is. Nem érdekelnek az efféle külsőségek, sem az, hogy kit vásárolnak, kit nem és mennyiért. A csapat játsszon jól és kész. :wink:

(bocs, ha néha átmentem off-ba)
més que un club
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.07.21. 20:29:39

zola8787 írta:...
én csak azt nem értem, hogy a békaembereket hogy hagyhattad ki a hozzászólásodból, akik ürgebőrbe varrt dobozokban jelentenek pereznek
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Boixos1981
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2014.03.15. 22:18:03

2014.07.21. 20:16:32

Mathieu, hu de nagy erősítés, egyedul befoltozza ezt a lyukas védelmet, 31 évesen hosszú távú megoldás, a vilag egyik legjobb középső védője (egesz életében 2-szer volt francia válogatott). Lekommunikaljak, hogy milyen jol csinálják, mennyire dolgoznak, ha vesznek egy Mathieu-t, azt is be tudjak állítani hatalmas igazolásnak. Nincs ezekben magyar vér :D?
Visca el Barca y visca Catalunya, llibertat Boixos Nois!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.21. 20:12:21

Erxy írta:Although before there was talk about two, Barcelona are now considering to sign only one centre back. Jeremy Mathieu main option. [rac1]

Na, holnap bejelentik Mathieut, aztán véget ért számunkra az idei átigazolási piac. :lol: :lol:
Na jó, ez nevetséges lesz, ha csak ő jön.

Piqué, Bartra, Mathieu, Mascherano. =D> :roll:
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.21. 20:12:03

GonzalezRaul írta:Nem akarlak titeket még jobban elkeseríteni, de eközben a Real szépen erősíti a keretét..
Szükségetek is van rá, ha nem akartok megint oda-vissza kikapni. :lol:
Ha Hummels komolyan 20milláért ír alá a MU-hoz, akkor én eret vágok magamon, ez nem lehet igaz.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.07.21. 20:10:58

GonzalezRaul írta:Nem akarlak titeket még jobban elkeseríteni, de eközben a Real szépen erősíti a keretét. Ha sikerül DM meg Varane-t megtartani, akkor szerintem az utóbbi 20 év legerősebb kerete lesz. Nem irigyellek titeket. A védelmetek vicces, a középpályás sor nem a legacélosabb (ez sokmindentől függ), a támadó 3-as meg szintén lutri...nagyon.
Eltévesztetted a topicot. Egyébként, ha következő szezonban majd valami orbitális csalással véletlen sikerül megverni a Barcelonának a Real Madridot, viseld méltósággal a vereséget. Elhiszem én, hogy jó érzés itt kárörvendeni, de már igen borús a helyzet, holott még csak július közepét írunk, és az MB1 sem kezdődött el, nemhogy a spanyol pontvadászat...
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
nagyiibarca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2012.08.28. 13:38:29
Tartózkodási hely: Magyarország.

2014.07.21. 20:08:42

GonzalezRaul írta:Nem akarlak titeket még jobban elkeseríteni, de eközben a Real szépen erősíti a keretét. Ha sikerül DM meg Varane-t megtartani, akkor szerintem az utóbbi 20 év legerősebb kerete lesz. Nem irigyellek titeket. A védelmetek vicces, a középpályás sor nem a legacélosabb (ez sokmindentől függ), a támadó 3-as meg szintén lutri...nagyon.
Egy kérdés: Hogy a fenébe jön a Barca Igazolások 2014-2015 topicba az, hogy a Real kit tart meg és kit nem.Nem értem... #-o #-o
Kép
"Apuval készítettünk egy ilyen szalmazsákot, egy ember méretűt oszt aszt köllöt, azon gyakorúltam."-Almási Kristóf
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.21. 20:07:12

Although before there was talk about two, Barcelona are now considering to sign only one centre back. Jeremy Mathieu main option. [rac1]

Na, holnap bejelentik Mathieut, aztán véget ért számunkra az idei átigazolási piac. :lol: :lol:
Kép
Avatar
GonzalezRaul
Barça B
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2014.04.16. 22:32:17
Tartózkodási hely: Dabas, Santiago Bernabeu

2014.07.21. 19:57:57

Nem akarlak titeket még jobban elkeseríteni, de eközben a Real szépen erősíti a keretét. Ha sikerül DM meg Varane-t megtartani, akkor szerintem az utóbbi 20 év legerősebb kerete lesz. Nem irigyellek titeket. A védelmetek vicces, a középpályás sor nem a legacélosabb (ez sokmindentől függ), a támadó 3-as meg szintén lutri...nagyon. Ahogy Luis is...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára GonzalezRaul 2014.07.21. 22:41:27-kor.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.21. 19:56:57

Amúgy nem akarok Suarez leigazolásával pedálozni, de abból a pénzből meglett volna Hummels Kroos és még egy másik védő is. Áldja vigye. Szerintem is kellett egy csatár, de ennyiért?
Kép
MR. TROMORT777

2014.07.21. 19:54:51

A hirtelen távozók rossz megfogalmazás volt és tény, hogy évek óta bilibe lóg a kéz, de nem erről szólt a mondandom. A védők megtérülése pedig jóval bonyolultabb. Adott egy top védő réteg, aki már nagycsapatoknál bizonyított, jól keres, drága. Szóval lényegében mozdíthatatlanok. Főleg, hogy amit már említettek itt, nem vagyunk minden játékos álmai klubja. ( Megy itt Hummels neve, de ki tudja, talán meg sem fordult a fejében, hogy itt játszon. Vagy épp nyugodt szívvel választja a Mu-t a Barca helyett épp. ) Ehhez hozzá jön a sportszakmai oldal, LE és a klub elképzelése az adott posztra(kor, bevethetősége, stb). Aztán megkapunk pár jelöltet de egyesek ár-érték arányban még messze-messze nem elfogadhatóak. Benatiáért(csak egy példa) egy 40et kellene letenni mondjuk? Hatalmas nagy kockázat. Így maradnak a low price low risk megoldások, ötletek. Legalábbis erre törekednek. De így vagy úgy, mindenképp fognak igazolni. Tény, hogy sűrget az idő de nem aggódom, zajlik ott a munka bőszen szerintem. De mégha nem is garasoskodnának. Van olyan védő aki 40ért hozható és illik is ide és biztos, hogy beválna? Nem véletlenül húzódik idáig, egy rendes védő igazolása. Mert sok jó védő van, de ehhez a játékstílushoz kevés illik. (Tudom, talán LE változtat, de az alap és a támadók védekezését elnézve fenn áll.)
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.07.21. 19:40:43

Oke akkor se Tsilva se Davidluiz se Hummels se Mangala se Benatia se senki se Matyio vagy Blind..
Na elmegy a vezetoség a büdös ..csába!!
5 év után ezt tudják kitalálni? Nem érdekel hogy keretmegujitas meg nincs pénz stb..de van pénz ha Suarezre volt 80 millio akkor lett volna védore is..Több mint egy klubb..
Alkudozunk ezen a bohocon hogy adjak már oda 15 millioer meg kitudja miért.. igy is ugy is utálni fogom és szerintem a nagytöbbség mert nem öt vártuk, bárkit, de nem őt! Eszembe se jutna :S..Ennek tudatában meg mind1 hogy 10-15-20 millio nem ezen kell sporolni, adták volna el Fabregast 45 ér nem 33 + szotyiert..eladásnál nem számit vételnél meg számolkodunk pár million :S amig itt szarakodunk elfogynak azok a védök akik erősitést jelenthetnének..
Undorito hozzá nem értő vezetőség kezd olyan érzésem lenni mint a Gaspar éraban jönnek ezek a nagy semmi igazolások Rochemback Motta meg a tököm tudja..ennyi pénzért Rakitic Matyio helyett Hummels Kroos is lehetett volna, persze nem akar mindenki ide igazolni de akkor miért irjak hogy lehetséges celpont ésc20 millioert mert megveszi az Mu nekunk nem ért annyit mi inkabb azon tárgyaltunk volna hogy Hummels nekunk nem ér 35 öt csak 30at...vicc szánalom vegyenek akit akarnak felesleges olvasgatni ezt a sok [auto_cenzúra].t legalabb jovore lesz egy nyugodt nyaram ha eltiltanak az atigazolsii piacrol!
U.i: semmi
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3551
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.21. 19:22:26

MR. TROMORT777 írta:Rettentő olvasni ezeket a károgó, semmitmondó véleményeket. Én tényleg nem akarom kritizálni az itt lévő hangulatot meg senkit sem, de komolyan? Több ezer km-ről, gép mögül Football Managert játszva igazán könnyű kritizálni, nem? Egy újulási folyamatnál tartunk, ahol hirtelen Puyol, Xavi és Valdes szintű játékosok távoztak. Sz@r ügy? Az. Frusztráló, hogy még nem sikerült védőt igazolni? Az. De azért ami itt megy... Nem így működnek a dolgok, hogy ránézünk valakire és a miénk. Védőért sosem fogunk kiadni 40-50 millákat, mert nem térül meg. Egy támadónál más a helyzet. De annyi minden más is van még a háttérben... de itt mi megy? Már a csapat temetése. Úgy, hogy még semmi sem késő és még lehet bármi. A legnagyobb baj, hogy egyre több ember hergeli bele magát és már csak azért is arra vár, hogy ne jöjjön össze semmi, mert akkor ő megmondta.
Félre értés ne essék, nem a negatív véleménnyel van bajom, hanem ezzel a túlzó picsogással ami itt megy és tényleg nem akarok bántani senkit és off sem lenni. Csak amikor ezek a hangok, hogy nem nyerünk semmit és stb stb akkor az azért sok.
Van még idő és reméljük a LÉTEZŐ legjobb megoldás fog megvalósulni rövid időn belül.
Na már most az én kritikám abban áll leginkább, hogy harmadik éve nem tudunk szülni egy védőt, holott tudomásul kéne venni, nem csak a támadó a játékos és nem csak a támadó kell a csapatba. Főleg annak a fényébe hogy Messi és Neymar egy grammot nem segített a védelemnek és jó Suarezre igaz, hogy pontrúgásoknál hátra megy kifejel felszabadít, de ő sem jár vissza. Lesz három játékosunk akik mezőnyben nem segítenek majd semmit. A másik meg az Messi és Neymar összehangolása sem ment majd most egy harmadik arccal aki szintén tekintélyt akar jobb lesz. :x És lesz egy Busquets középen akinek egyedül kellene megoldani a Vkp problémát (holott Mascherano sokkal alkalmasabb lenne Rakiticcel karöltve) és lesz egy olyan védelmben ahol van egy Alba egy tetü lassú Pique egy Mathieu akit tényleg nem akarok bántani, de 30-31 évesen 20 milláért....vagy egy Blind... Na mindegy, meg lesz vagy egy Alves aki jajjj, vagy egy Montoya aki szerintem nagyon gyenge ide. És ne beszéljünk Bartraról aki megint fog padozni, holott tapasztalat nélkül sose lesz a védelem pillére és Pique helyett simán lehozna nem egy nem két meccset. Azt már nem is mondom, (dehogynem mert nagyon a begyemben van a dolog) hogy szerintem a világ egyik legjobb vkp-ját pazaroljuk el egy olyan poszton ami nem az övé és csak gyenge közepes játékot tud hozni.

Nem a csapatot temetem hanem realista vagyok. Ha ilyen típusú támadóink vannak oda két vkp kell és egy iszonyatos beton védelem. És látjuk, hogy a minőségi védők 40 körül mennek. Nem lesz egy diadalmenetes év azt hiszem. És nem a borulátás, hanem az utóbbi évek átigazolási politikája mondatja ezt velem.
Nervo írta: matyitól jobb játékosnak érzem őt. :roll: Sztem kellene mellé egy hummels vagy egy vetronghen oszt jó napot erre a nyárra. :mrgreen:
Jobb csak ő sem igazán kh. A másik dologban meg igazad van, csak akkor odafent kéne némi éleslátás és ész.
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.07.21. 19:15:21

barcastuff @barcastuff
Daley Blind prefers to join Barcelona but is still waiting for formal bid. Wants his future resolved this week, at the latest on Sat. [md]

Nem tudom hogy ti hogyan vagytok vele, de én matyitól jobb játékosnak érzem őt. :roll: Sztem kellene mellé egy hummels vagy egy vetronghen oszt jó napot erre a nyárra. :mrgreen: De hogyha ez a caio érkezne blind helyett, sztem még akkor sem járhatnánk annyira rosszul sztem.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Poor011
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.05.26. 17:07:02

2014.07.21. 18:55:51

MR. TROMORT777 írta:Védőért sosem fogunk kiadni 40-50 millákat, mert nem térül meg.
Nem térül meg? Pénzügyileg lehet, hogy nem, mert nyilván egy csatár meze jobban fogy, mint egy védőé, de könyörgöm, a pályán biztosan megtérülne, egy minőségi KH ára.

Sajnálom szegény Mascherano-t, mert a TOP vkp-k közé tartozik, de így, hogy KH-ként használják, nem tudja megmutatni az igazi tudását.
Személy szerint Benatia-nak örülnék a legjobban, de esélytelen az érlezése, hisz jön egy Mathieu (nem akarom bántani, de nem Barca szint) aki majd ha kell játszik KH-t meg szélső hátvédet is ha kell.... #-o =D>

A középpálya se valami acélos, vagyis inkább a cserelehetőségek... A bajnokság talán meg lesz, de egy BL-hez kell egy erős pad is.

Nem vagyok túl optimista, de ki lenne... :roll:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.21. 18:54:40

MR. TROMORT777 írta: Nem így működnek a dolgok, hogy ránézünk valakire és a miénk. Védőért sosem fogunk kiadni 40-50 millákat, mert nem térül meg. Egy támadónál más a helyzet. De annyi minden más is van még a háttérben... de itt mi megy? Már a csapat temetése. Úgy, hogy még semmi sem késő és még lehet bármi.

Csak amikor ezek a hangok, hogy nem nyerünk semmit és stb stb akkor az azért sok.
Van még idő és reméljük a LÉTEZŐ legjobb megoldás fog megvalósulni rövid időn belül.
Ezekre reagálnék.
1. Más NAGY csapatok érdekes módon képesek kicsengetni nagyobb összegeket is védőkre. A megtérülés alatt pedig nem azt kell érteni, hogy visszajön az ára mezekből meg stb. Megtérülés az, hogy megoldja a védekezést több évre.
2. Mi lehet ugyan a háttérben? Ha Hummels túl lassú, akkor ott van Vertonghen vagy Benatia például. Lehetőségek vannak rajtuk kívül is, legalábbis lennének. A baj az, hogy mi MINDENKÉPP kényszermegoldást akarunk, mint pl.: Blind vagy Mathieu akik kb. hírből ismerik a középhátvéd posztot és komolyan még csak fel sem vetődik egy igazi középhátvéd neve.
3. Szerintem senki sem kívánja, hogy ne nyerjünk semmit, de (főleg) a védelmünket és a terveket elnézve nem valószínű, hogy versenyben leszünk a kupákért.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.07.21. 18:53:54

Hirtelen távozó Valdes,Xavi,Puyol? :-s
Puyolnak már évek óta komoly gondjai vannak/voltak és amúgy is benne van a korban,Valdes is már egy ideje kijelentette,hogy megy,Xaviról is tudta mindenki,hogy fiatalabb nem lesz...
De a kapus meg a kp poszt amúgy is többnyire rendben volt (meg rendben is lesz a mostani igazolásokkal) viszont hátul már több éve káosz van és ahelyett hogy vettünk volna egy klasszis védőt 40 max 50ért a 3(!) év alatt csak egyet,inkább éves szinten 80 milliókért veszünk támadót előre.Lefogadom,hogy jövőre ha nem lesz az eltiltás akkor majd jön Falcao 70-80ért,hátulra meg semmi!Ez egy ilyen klubnál mint a Barca botrány!Állítom a spanyol másodosztályban játszó klub vezetőknek több esze van mint a Barcáénak! =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.07.21. 18:52:22

MR. TROMORT777 írta: Egy újulási folyamatnál tartunk, ahol hirtelen Puyol, Xavi és Valdes szintű játékosok távoztak.
Nem mondanám,hogy hirtelen. A 3-ból 2 esetében az idő járt el felettük. Ezt lehetett sejteni eléggé előre.
Sz@r ügy? Az. Frusztráló, hogy még nem sikerült védőt igazolni? Az. De azért ami itt megy... Nem így működnek a dolgok, hogy ránézünk valakire és a miénk. Védőért sosem fogunk kiadni 40-50 millákat, mert nem térül meg.
Az lehetséges,de amikor Suarez érkezik,akkor nem a védő marketingértéke miatt kell aggódni. Évek óta kellene védőt vennie a Barcának,most pedig már muszáj. És nem félmegoldások kellenek,meg nem befektetés fiatal játékosokba. Egy kész,kezdő szintű,elit védő kell a kezdőbe. Most van baj,nem 2 év múlva érő játékossal kell foltozni a csapatot,főleg hogy a másik spanyol is irányításra szorul a védelemben. Ha Hummels elérhető,akkor el kell hozni. Ha nem 20,hanem 35,akkor annyiért. Nincs jobb a piacon és most a legjobbat kell igazolni. Lassú? Lehetséges. Szerkezetileg,csapat szinten meg lehet oldani. Harmadik számú védőnek ott van Bartra,a negyediket meg megoldja Mascherano vagy egy fiatal B-s játékos.
Válasz küldése