Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
34
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 90
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.05. 11:43:42

A Mundo szerint Zubi és L.E. együtt döntöttek a középpályás kérdésről, ahol a 2 jelölt Rakitic és Toni Kroos volt. A választottat ismerjük. :roll:
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.07.05. 11:25:43

palesz77 írta:Emberi jogokat sért Suárez eltiltása a 'National Human Rights Institution of Uruguay' szerint - nem tudtam hogy fordítsam. Gondolom ők azért valamennyire csak értenek hozzá.. Úgyhogy nagyon bízok benne, hogy bíróságra viszik Suárezék, és csökkentik is a büntetést.
Lehet egyszerűbb lenne Hágai Emberjogok Bíróságára menni, mert az nonszensz, h még edzeni se eddzhet a csapatával. A munkához való jogát teljes mértékben megsértették vele. Szerintem ha Hágán nem elég gyors a tárgyalás de a javára ítélnek akkor a FIFA fizethet majd neki meg a csapatának, ami azért elég nagy pofon lenne nekik.
Ha marad a 9 meccses válogatott beli eltiltás akkor elég jó lenne, mert nem kéne attól félni, h ott megsérül.
Avatar
Kejbord
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.07.03. 22:52:18
Tartózkodási hely: Wien

2014.07.05. 11:10:37

LG írta:
Léfe írta:Rodriguez eddig hol volt, tavaj a Monacoban 9 golt rugott, kevesebbet min Pedró. Olyan lesz, mint Thorgelle a két német gól után.
:lol:
Eddig amúgy én sem nagyon figyeltem a srácot, de gondolom vmit már le kellett tennie az asztalra, hogy 45 millióért megvegyék.
.. james rohadtul nem csatár...igen hol volt eddig.. 9 gól és ha jól emlékszem még több gólpassz...
ute-matáv fc sopron-fc barcelona
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.05. 10:21:22

Emberi jogokat sért Suárez eltiltása a 'National Human Rights Institution of Uruguay' szerint - nem tudtam hogy fordítsam. Gondolom ők azért valamennyire csak értenek hozzá.. Úgyhogy nagyon bízok benne, hogy bíróságra viszik Suárezék, és csökkentik is a büntetést.

Van egy jó hosszú Marquinhosos cikk a 'Sport'-on, elvileg a VB után fognak beindulni a tárgyalások. A PSG elméletileg még 2-3 játékost akar igazolni, az egyikük sanszos hogy védő, úgyhogy el is engednék.. 35-ért szeretnénk elhozni, a cikk szerint júli végén, vagy augusztus elején lehet esedékes a dolog. Ha jól értem a google angolt.

LE meg beszélni fog Pedroval, hogy ne aggódjon, számít rá.. #-o
Lionel85 írta:Ha jönne Suárez és menne cserébe Alexis, Suárez októberig nem léphet pályára, akkor addig hogy lesz támadófocink?
Plusz mi lesz, ha adott esetben lesérül? :roll: Rajta kívül nem lesz 1 db igazi középcsatár sem a keretben, ez elég nagy hiba szerintem. A pótlásáról/tehermentesítéséről is kéne gondoskodni.. Bár ez tuti úgy lesz megoldva, hogy Messit beteszi LE majd addig középre.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.05. 10:17:02

Léfe írta:Rodriguez eddig hol volt, tavaj a Monacoban 9 golt rugott, kevesebbet min Pedró. Olyan lesz, mint Thorgelle a két német gól után.
:lol:
Eddig amúgy én sem nagyon figyeltem a srácot, de gondolom vmit már le kellett tennie az asztalra, hogy 45 millióért megvegyék.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.07.05. 09:59:30

Lionel85 írta:Ha jönne Suárez és menne cserébe Alexis, Suárez októberig nem léphet pályára, akkor addig hogy lesz támadófocink? Komplett idióta a vezetőség Zubizarreta vezetésével, ha meglépik ezt a transzfert. Egy visszataszító, undorító játékost vesznek meg, akit gyűlöl a fél világ, és erre nem mentség, hogy Suárez igazi góllövő, mert más csatár is van a világon, aki fele ennyire nem megosztó személyiség és lövi a gólokat.
Ha minden jól megy, akkor a szezon rajtjára Neymar már ott lesz (ja, vagy 1 hónappal később mire formában és erőnlétben is utoléri magát...), Messi szintén, ill. lesz egy Pedro-Deulofeu párosunk. Akárhogy nézem ez jónak, de nagyon kérdőjelesnek tűnik. Neymart már mondtam, Messi talány, hogy milyen "kedvében" lesz, Pedrot továbbra sem értem, ill. Deulofeu akiből nagy játékos lehet, de az is lehet, hogy semmivel sem leszünk vele sem előrébb. Mindenesetre érdekes lesz. Abban az esetben, ha érkezik Cuadrado, akkor lehet, hogy az elején több értelme lenne a jobbszélső poszton is számítani rá. És akkor ott van Suarez, akitől jó lesz, ha november végén, december elején várhatunk vmi kiemelkedőt. Persze ez még jól is kisülhet, ha az eddig mindig kritikus január-február-március időszakban húzná a csapatot.

Érdekes, mindenesetre kérdőjeles támadósor és zavar, hogy túl sok a ha. Ráadásul az még tovább borzalja a kedélyeket, hogy Xavi sorsa még nincs eldöntve és a védelem továbbra sincs megerősítve. :arrow: #-o

Nem lepődnek meg, ha az első bajnokin a Pedro-Messi-Deulofeu 3-assal állnánk fel.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.07.05. 09:45:27

Semmi kétségem arról, hogy Suarez jó, és be fog vállni. Nem lehet csak Messitől várni a gólokat. Jobban izgat D.Alves, mintha maradna. Meg S.Robertó és Pedró. Eggyiket sem akarom látni, persze ott döntenek. Rodriguez eddig hol volt, tavaj a Monacoban 9 golt rugott, kevesebbet min Pedró. Olyan lesz, mint Thorgelle a két német gól után.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.05. 09:40:54

Lionel85 írta:Ha jönne Suárez és menne cserébe Alexis, Suárez októberig nem léphet pályára, akkor addig hogy lesz támadófocink?
Addig ott lesz az Érinthetetlen (Pedro). :lol:
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.07.05. 09:32:39

Ha jönne Suárez és menne cserébe Alexis, Suárez októberig nem léphet pályára, akkor addig hogy lesz támadófocink? Komplett idióta a vezetőség Zubizarreta vezetésével, ha meglépik ezt a transzfert. Egy visszataszító, undorító játékost vesznek meg, akit gyűlöl a fél világ, és erre nem mentség, hogy Suárez igazi góllövő, mert más csatár is van a világon, aki fele ennyire nem megosztó személyiség és lövi a gólokat.
Kép
Kép
Kép
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2014.07.05. 09:01:57

Igen, most már tényként kezelik, csak nem tudják belőni, hogy mennyiért. Én nagyon örülök az érkezésének, csak maradjon lóvé hátra is. A nagy neveink ellenére tavasszal a támadó alakzatunk is látványosan csődöt mondott, ott is szükség van az újításra. Nehéz feladat lesz a 3 ászt összehangolni, de szerintem menni fog. Úgy érzem, hogy Messi - mint a válogatottnál - a két ék mögé lesz visszahozva. Na grat. a vezetésnek, gyerünk a védelmet rendezni.
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.07.05. 08:53:43

Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2014.07.05. 08:32:37

palesz77 írta:
S.Agüero írta:Remélem 2015 januárja nem Suárez leigazolásának tisztázásával fog eltelni.. :roll:
xD

Arra tuti rámenne a jelenlegi vezetőség szőröstől-bőrösől.
Força Barça!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.05. 07:43:57

S.Agüero írta:A Mundo most azt írja, - ha jól értem - hogy a 'Pool 88-at akart kapni Suárezért, mi viszont nem akartunk 70-nél többet fizetni, aztán végül 65-70 millió + egy mérkőzés lesz a megállapodás.
Lehet, rosszul értelmeztem, elég rossz az angol fordító...
Én örülnék, ha így lenne, de nem tudom elhinni, hogy 20 milliós különbséget meg lehet oldani egy barátságos mérkőzéssel.. Remélem 2015 januárja nem Suárez leigazolásának tisztázásával fog eltelni.. :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.05. 02:46:06

A Mundo most azt írja, - ha jól értem - hogy a 'Pool 88-at akart kapni Suárezért, mi viszont nem akartunk 70-nél többet fizetni, aztán végül 65-70 millió + egy mérkőzés lesz a megállapodás.
Lehet, rosszul értelmeztem, elég rossz az angol fordító...
Avatar
CsocseX
Jugador del Barça
Hozzászólások: 188
Csatlakozott: 2014.04.17. 00:04:53
Tartózkodási hely: Braunschweig (Németország)

2014.07.05. 01:29:04

A Suárez ügyhöz hozzászólva: maximálisan egyetértek a játékossal kapcsolatosan lehozott cikkel. Nagyon kell egy minden tekintetben gólveszélyes támadó a csapatba. Ezzel a f*s védelemmel is "csak" egy gólokkal ugrottak a legnagyobb meccseink, veszélyt nem tudtunk kialakítani, a nyomás hiánya pedig perszehogy felbátorította az összes ellenfelünket, majd adrenalinnal felfűtve ölték meg a játékunkat folyamatosan. Ezért voltak olyan csúnyák a meccseink. Nem kell szépíteni, Messi borzasztóan inaktív, pedig még mindig a világ legjobb játékosa, csak ha nem tesz érte, hogy még egy darabig az is maradjon, akkor elszáll az idő, és lassan a labdát se fogja utólérni, ha Ivan felé küldi. Neymar kell a Barçának, mint egy falat kenyér, de nagyon kevés egyedül, Alexis jó, de... Nagyon kellenek világklasszis megmozdulások, Suárez pedig egy sikerre éhes vámpír, aki továbbkezezte a válogatottjukat a 2010-es VB-n, és foggal-körömmel (de inkább foggal) küzd a sikerért. Ha be tudnánk szúrni a legjobb helyre az új Barçában, akkor jaj lesz mindenkinek. Nem tudom, nekem nagyon pozitív megérzéseim vannak vele kapcsolatban. A taktikai hadrendeket pedig változtatni kell, basszus. Ha valami nem megy, próbálkozni kell mással is. (helycserék, cserejátékosok, stb...) Nehogy már Messit ne lehessen arrébb tenni, mert besértődik. Ilyen a világon nincs... Remélem Lucho elkapja majd mostmár a gránátvörös tököket ott. Muszáj beléjük csörgetni és kész.
Força Barça!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.07.05. 00:31:01

benatiáért azért mondtak 61et, mert nem akarták eladni. mostanra kissé változott a szitu, de így is csak akkor fogják elengedni, ha lesz a helyére vki.
egyébként állítólag már benyomták azt is a roma részéről, h 30 misit + egy gyereket kérnek a mancitól.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7464
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.07.05. 00:26:50

S.Agüero írta:
2018-ig van szerződése a Rómánál (ha jól tudom). Akkor 31 éves lesz. A Róma bár fejlődésben van, egyre jobbak, nem biztos, hogy a következő szezonokban is tovább fejlődnek. Mi pedig igaz, hogy egy gyenge szezonon vagyunk túl, de még mindig topcsapat vagyunk. Nem hiszem hogy Benatia nem akar egy topcsapatban játszani még a karrierje során. 2-3 év múlva már nem biztos, hogy keresni fogják.
Tehát nem hiszem, hogy annyira egy Barcelonai átigazolás ellen lenne. De ez a vezetőség dolga lenne, hogy ajánlatot tegyenek, próbálják meggyőzni a játékost stb.
Verthongen meg ugyanúgy. A Tottenham egyelőre BL-ben sem indul. 2 évig van még szerződése. Szerintem ő szeretne jönni. 2 évig van még szerződése. Ha távozna, és nem engedik el 40 millióért, akkor később olcsóban vagy ingyen megy el
Nem mondtam, hogy nem akarna Benatia jönni, de kijelentették, hogy 61 millióért adják, vagy semennyiért. :)
Vertonghen - így kell leírni - meg lehet, hogy szerinted szeretne jönni, de szerinte nem, mivel lenyilatkozta, hogy boldog a csapatánál, és nem fog eligazolni. :wink:
Ahhoz képest, hogy 61-et mondtak, most megy Benatia a Citybe 38 millióért. Olyan érdekes, hogy az olyan játékosoknál, mint Benatia, Mangala vagy Piszczek mondanak egy összeget, amit sokallunk már állunk is tovább, Mathieuért, Cuadradoért stb. pedig heteken át nyűglődünk.
Mi is sok játékosnál kijelentettük, hogy marad, aztán...

Alves megtartása a legnagyobb hiba szerintem. Jövőre minden valószínűség szerint nem tudunk igazolni és akkor már ő sem lesz. Tehát ezt a szezont végignyomjuk egy flop Alves-Montoya kettőssel, jövőre meg marad az egyszem spanyol. Pedig most még pénzt is tudnánk kapni a brazilért.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.05. 00:13:05

2018-ig van szerződése a Rómánál (ha jól tudom). Akkor 31 éves lesz. A Róma bár fejlődésben van, egyre jobbak, nem biztos, hogy a következő szezonokban is tovább fejlődnek. Mi pedig igaz, hogy egy gyenge szezonon vagyunk túl, de még mindig topcsapat vagyunk. Nem hiszem hogy Benatia nem akar egy topcsapatban játszani még a karrierje során. 2-3 év múlva már nem biztos, hogy keresni fogják.
Tehát nem hiszem, hogy annyira egy Barcelonai átigazolás ellen lenne. De ez a vezetőség dolga lenne, hogy ajánlatot tegyenek, próbálják meggyőzni a játékost stb.
Verthongen meg ugyanúgy. A Tottenham egyelőre BL-ben sem indul. 2 évig van még szerződése. Szerintem ő szeretne jönni. 2 évig van még szerződése. Ha távozna, és nem engedik el 40 millióért, akkor később olcsóban vagy ingyen megy el
Nem mondtam, hogy nem akarna Benatia jönni, de kijelentették, hogy 61 millióért adják, vagy semennyiért. :)
Vertonghen - így kell leírni - meg lehet, hogy szerinted szeretne jönni, de szerinte nem, mivel lenyilatkozta, hogy boldog a csapatánál, és nem fog eligazolni. :wink:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.05. 00:10:56

Tobias88 írta:Hát, Suarez helyett bőven megvehetnénk ezt a Rodrigezt. Küzd, hajt és bírja végig az iramot. Ez mellett technikás, kiválóan lő és passzol, kb Ronaldo szint lesz belőle 1-2 éven belül. 60-65 euróért csak eladnák nekünk és ő sokkal nagyobb vétel lenne, mint Suarez 70 millió fontért ami 88 millió euró
Csak Suárez középcsatár, amire szükségünk van, ha át szeretnénk állni a középcsatáros játékra, Hámesz meg nem az.. Amúgy tényleg ügyes gyerek, de nálunk nem tudom hol tudna játszani, nemigen lenne posztja, max Inié.
Akkor mi volt ez tegnap, hogy mégis edzhet?? #-o

Amúgy attól nem tiltják el véletlenül, hogy TV-be meccseket nézzen..? Áh, hihetetlen. Matuidi lábat tör, most előbb Neymar gerincébe térdelt bele Zuniga totál szándékosan, azokért semmi.. Suárez harap, nem edzhet 4 hónapig.. Komolyan nem bírom ezt megemészteni. :evil:

Remélem a CAS enyhíteni fog a büntetésen, és ha mást nem, akkor legalább az edzéseken részt vehet majd Luis.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1622
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.07.04. 23:57:43

Hát, Suarez helyett bőven megvehetnénk ezt a Rodrigezt. Küzd, hajt és bírja végig az iramot. Ez mellett technikás, kiválóan lő és passzol, kb Ronaldo szint lesz belőle 1-2 éven belül. 60-65 euróért csak eladnák nekünk és ő sokkal nagyobb vétel lenne, mint Suarez 70 millió fontért ami 88 millió euró
94:39 6 - 1
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.04. 23:00:50

Örülök Suárez-nek, valószínűleg jönni fog, a 75 milliót sokallom kicsit, de legalább nem 80+. Ha viszont 4 hónapig nem is edzhet az elég nagy problémát fog jelenteni, mert akkor a teljes alapozást is ki kell hagyni, ami elég nagy hatással lehet a formájára. Jó lenne, ha akár a klub, akár a válogatott gyorsan le tudná ezt a büntetést redukálni, legalább edzeni edzhessen már. Mert tulajdonképpen ez a 4 hónap így nem 4 hónap lesz, hanem az alapozással együtt több. Egyébként viszont érdekes lesz, mert könnyen el tudom képzelni, hogy Suárezzel "magánpályán", a klub által küldött szakember fog foglalkozni addig. Ezt pedig hogy ellenőrzik? Big Brother? Valaki már felvetette, én is nehezen tudom elképzelni, hogy ez kivitelezhető büntetés lenne, hacsak "házi őrizetet" nem kap. :lol:

Más kérdés, hogy én pl. a vezetőség helyében gondolkodás nélkül kifizetnék 50 milliót Hummels-ért. Amit ma is lehozott védekezésben az klasszis teljesítmény volt. Vezér a válogatottban, vezér a klubjában is. Nem pont ilyen játékost keresünk? :roll: Idősnek sem mondható, de persze mi inkább megyünk 40+-ba egy taknyos kölyökért. Tehetség Marquinhos, igen, de jelen pillanatban legkevésbé sem rá van szükségünk. Itt van Bartra és a B-ben is lehet keresgélni ha tehetségeket akarunk. Szép és jó, hogy elöl a legjobbak leszünk (papíron), de ha a csatártrió mögött a csapat hulladék, akkor nem érünk ezzel semmit.
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.04. 22:55:56

visca el barca írta:
Capon írta:Suárezről most olvastam hogy még csak nem is edzhet... Ez hogy működik, mert nem értem?
Nyilván a csapat edzésein nem vehet részt, de mégis hogy fogják tudni ezt ellenőrizni a teljesen zárt kapus edzéseken?
Kiküld a FIFA egy kamerával a sötét sarkokban megbúvó ellenőrt, aki 4 hónapig Suárez nyomában jár? :)
pár hozzászólással lentebb írtam, h mehet edzeni, csak meccsen nem léphet pályára
Nem edzhet, ez biztos.
Kép
Isti8
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2014.06.11. 17:53:51

2014.07.04. 22:11:41

Ki lenne az a kezdôbe való középhátvéd szerinted?
És ki lenne az, akit olcsón hozunk, és bírja a padozást? Mathieu sem tûnik olcsónak ahhoz képest, hogy 31 éves. Én nem bánnám ha jönne, de egy 31 éves, 4. számú khv-ért 8 milliónál nem kellene többet adni szerintem. A Valencia meg sokkal többet kér érte.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.07.04. 22:07:49

Október 26 -ig ki kell húzzuk egy Neymar Messi Pedroval ? Remélem , hogy Deulo már a kezdetektől beválik , tudom erre kevés az esély. Alexis ha minden áron menni fog , akkor legalább a téli átigazolásig maradhatna.
Vagy nyár után már érvénybe lép az eltiltás ? És a Madrid is egyre erősebb és erősebb lesz. Csak ne hogy úgy járjunk , mint tavaly ők , a szezon első felét elk****k , azt utána már kaphattak a fejükhöz késő volt. Én egy kicsit tartok a következő szezontól.
Marquinhos és Mathieu még jöjjenek , na meg persze Suarez , de ha nem jönne és maradna helyette Alexis nem fakadnék sírva , sőt. Többi a taktikán múlik , meg a játékosok hozzáállásán , de azért a tavalyi szezon után gondolom nagy motivációs beszédek nem kellenek LE től.
Vagy egy brutál jó év lesz , mint 2008/09 ben , vagy hatalmas bukta.
Isti8
Barça B
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2014.06.11. 17:53:51

2014.07.04. 21:57:27

S.Agüero írta:
Benatia vagy Vertonghen 40 M
Egyikőjüket sem tudjuk elhozni, utóbbi nem akar csapatot váltani, előbbi pedig 61 millióért eladó csak. :D
2018-ig van szerződése a Rómánál (ha jól tudom). Akkor 31 éves lesz. A Róma bár fejlődésben van, egyre jobbak, nem biztos, hogy a következő szezonokban is tovább fejlődnek. Mi pedig igaz, hogy egy gyenge szezonon vagyunk túl, de még mindig topcsapat vagyunk. Nem hiszem hogy Benatia nem akar egy topcsapatban játszani még a karrierje során. 2-3 év múlva már nem biztos, hogy keresni fogják.
Tehát nem hiszem, hogy annyira egy Barcelonai átigazolás ellen lenne. De ez a vezetőség dolga lenne, hogy ajánlatot tegyenek, próbálják meggyőzni a játékost stb.
Verthongen meg ugyanúgy. A Tottenham egyelőre BL-ben sem indul. 2 évig van még szerződése. Szerintem ő szeretne jönni. 2 évig van még szerződése. Ha távozna, és nem engedik el 40 millióért, akkor később olcsóban vagy ingyen megy el
Válasz küldése