Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
18
20%
 
Szavazatok száma: 92
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.15. 09:28:40

Sajnálom, hogy Bravot akarjuk leigazolni Keylor Navas helyett. Levante hálóját is elképesztően jól védte és tegnap is zseniális volt Uruquay ellen. Kár érte.

Elvileg 60 millió eurónk van az igazolásokra, plusz a további bevételek eladásból. Illetve a jövő évi pénzösszeget is lehet, hogy elköltjük a nagy esélyű Fifa bünti miatt.

A katalán sajtó ezúttal nagyon cikkezik Marquinhosról és Kokeról. Előbbire jó esélyt látok, utóbbira nem igazán. Számomra csak az érthetetlen, hogy ha ennyire drága Koke, akkor miért nem próbáljuk meg Toni Kroost? Emellett lassan felvetődhet az a probléma, hogy Xavi pótlását is meg kell a nyáron oldanunk. Elvileg még nem döntött a jövőjéről, de egy igen jó ajánlatot kapott Katarból. Na ez még szép lenne...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2014.06.15. 06:39:09

Bár még nincsen vége az igazolásoknak azt látom, ha igy megy tovább akkor jövőre ugyanezek a gondok lesznek. Alvest, Fabret, Pedrót stb. egész évben szidtuk - mást is - most meg maradjanak. Menjenek.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.15. 06:16:16

Poor011 írta:
Leon írta:Most komolyan a Fabregas-Song -Alves hármas eladás miatt megy itt a sírás?Na neeeee :lol:
Fabregas top irányító?Jah másfél havonta egyszer ha épp jó napja van.
Song?No comment.
Alves?A jobbhátvédek szégyene lett így a végére.
Mehet mind a 3 a francba!
Ini-Busi-Rakitic-Rafinha-Xavi ötös ilyen gyenge lenne?Mindjárt fejbe is lövöm magam emiatt a szégyenteljes kp miatt! :mrgreen:
Inkább amiatt kéne aggódni,hogy egy darab hátvéd sincs a környékünkön! #-o
Ha nem hozzák ide Reust/Aguerot akkor Alexist eladni szigorúan tilos!
De gondolom a vb után 30-35öt is lehet majd érte kapni,akkor viszont a Reus-Alexis csere adva is van. 8)
Ahogy írtad, valóban leírva nem olyan rossz az a középpálya, de a probléma ott van, hogy ötlettelen az egész, pár éve senki se tudta mit húz elő Xavi, mostanában viszont több volt a visszafelé passz, ami elég sokmindent elárul. Ha Rakitic hozza a változást, és a frissítést, akkor ám legyen.
Az lenne a megnyugtató, ha Xavi helyére Koke jönne.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.15. 00:05:54

palesz77 írta:
Én már megfejtettem! Songot is a Chelsea veszi meg, fizetnek érte 25-öt, Fabregasért 33-at, de ez a valóságban Songért 15 és Fabregasért 43 millió, csak így az Arsenal nem kap pénzt.. :mrgreen:
Ez eleg elvetemult otletnek tunik es nem hinnem, hogy a vezetosegunk ennyire rafinalt lenne. :mrgreen:
Kép
Avatar
Poor011
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.05.26. 17:07:02

2014.06.14. 22:42:08

Leon írta:Most komolyan a Fabregas-Song -Alves hármas eladás miatt megy itt a sírás?Na neeeee :lol:
Fabregas top irányító?Jah másfél havonta egyszer ha épp jó napja van.
Song?No comment.
Alves?A jobbhátvédek szégyene lett így a végére.
Mehet mind a 3 a francba!
Ini-Busi-Rakitic-Rafinha-Xavi ötös ilyen gyenge lenne?Mindjárt fejbe is lövöm magam emiatt a szégyenteljes kp miatt! :mrgreen:
Inkább amiatt kéne aggódni,hogy egy darab hátvéd sincs a környékünkön! #-o
Ha nem hozzák ide Reust/Aguerot akkor Alexist eladni szigorúan tilos!
De gondolom a vb után 30-35öt is lehet majd érte kapni,akkor viszont a Reus-Alexis csere adva is van. 8)
Ahogy írtad, valóban leírva nem olyan rossz az a középpálya, de a probléma ott van, hogy ötlettelen az egész, pár éve senki se tudta mit húz elő Xavi, mostanában viszont több volt a visszafelé passz, ami elég sokmindent elárul. Ha Rakitic hozza a változást, és a frissítést, akkor ám legyen.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.14. 21:19:31

Most komolyan a Fabregas-Song -Alves hármas eladás miatt megy itt a sírás?Na neeeee :lol:
Fabregas top irányító?Jah másfél havonta egyszer ha épp jó napja van.
Song?No comment.
Alves?A jobbhátvédek szégyene lett így a végére.
Mehet mind a 3 a francba!
Ini-Busi-Rakitic-Rafinha-Xavi ötös ilyen gyenge lenne?Mindjárt fejbe is lövöm magam emiatt a szégyenteljes kp miatt! :mrgreen:
Inkább amiatt kéne aggódni,hogy egy darab hátvéd sincs a környékünkön! #-o
Ha nem hozzák ide Reust/Aguerot akkor Alexist eladni szigorúan tilos!
De gondolom a vb után 30-35öt is lehet majd érte kapni,akkor viszont a Reus-Alexis csere adva is van. 8)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.14. 21:09:40

csabooo írta:Mar csak az lenne a slusszpoen, ha Xavi lelepne a VB utan... Mi meg eladjuk az `utodjat` potom penzert, eladtuk tavaly Thiagot, most meg Songrol is cikkeznek( nem mintha tenyezo lenne..). Nem tudom mit akarnak, de nem jo uton haladnak szerintem, bar meg minden kisulhet ebbol.

Vagy lehet hogy Rafinhaban ennyire biznak, ami nem lenne rossz, sot, csak eddig is meglehetett volna kapni az utodot.

Szerintem LE nagyon is bízhat Rafinha-ba. Nem véletlenül hozta magával , gondolom nem padozásra lett hozva az meg a másik. Padra ott van Mascerano meg Roberto. Nem véletlenül mondta , hogy számít Robertora (padra :mrgreen: ). Középpályára megvannak az emberek , ha minőségben nem is annyira : Rakitic , Rafinha , Busi , Mascerano , Iniesta , Roberto , Xavi?
Ha Xavi megy akkor még esetleg jöhet valaki. De azért Xavi helyett Fabregas.. az úgy ütős középpálya lett volna , de így sem panaszkodhatunk. Bármi kisülhet még ebben a szezonban.
Nekem az az érzésem ,hogy vagy sok kupás szezon lesz , vagy semmi.
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2014.06.14. 20:24:44

Mar csak az lenne a slusszpoen, ha Xavi lelepne a VB utan... Mi meg eladjuk az `utodjat` potom penzert, eladtuk tavaly Thiagot, most meg Songrol is cikkeznek( nem mintha tenyezo lenne..). Nem tudom mit akarnak, de nem jo uton haladnak szerintem, bar meg minden kisulhet ebbol.

Vagy lehet hogy Rafinhaban ennyire biznak, ami nem lenne rossz, sot, csak eddig is meglehetett volna kapni az utodot.
Barça,Barça,Baaarça!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.14. 19:45:06

Ronaldinho&Barca írta:Tehát eladjuk Fabregast, aki szerintem lényegesen top5 irányító, fiatal, alap emberünk lehetne a jövőben, bagatell 33 millióért, amikor a piaci értékét nagyjából 50 környékére lehet saccolni. Ezek után pedig Songért, aki alig játszott a szezonban, belőle akarunk pénzt csinálni, 25 misiért? Ennyire ostobák vagyunk, vagy április 1. szelleme kering a levegőben? Jesszus #-o
Én már megfejtettem! Songot is a Chelsea veszi meg, fizetnek érte 25-öt, Fabregasért 33-at, de ez a valóságban Songért 15 és Fabregasért 43 millió, csak így az Arsenal nem kap pénzt.. :mrgreen:
Zolee23
Capitá del Barça
Hozzászólások: 573
Csatlakozott: 2009.08.17. 22:27:25
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.14. 19:32:34

az a baj, hogy amíg itt mindenki messi csicskája, meg mindenkinek messi alá kell dolgoznia, addig jöhet ide aguero, reus meg mindenki, nem sok előrelépés lesz.

meglehet nézni egy neymart, vagy egy alexis sanchezt a válogatottban. kategóriával jobb játékosok, amikor teret kapnak, és szabadon játszhatnak.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4523
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.06.14. 19:10:47

Tehát eladjuk Fabregast, aki szerintem lényegesen top5 irányító, fiatal, alap emberünk lehetne a jövőben, bagatell 33 millióért, amikor a piaci értékét nagyjából 50 környékére lehet saccolni. Ezek után pedig Songért, aki alig játszott a szezonban, belőle akarunk pénzt csinálni, 25 misiért? Ennyire ostobák vagyunk, vagy április 1. szelleme kering a levegőben? Jesszus #-o
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Poor011
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.05.26. 17:07:02

2014.06.14. 18:47:00

Elvileg a középpályát is erősíteni akarják, no hát eddig még nem láttunk erre utaló jeleket.
Xavi azt nyilatkozta, hogy a vb után eldönti, hogy marad-e, vagy tovább áll. Tisztelem, és szeretem Xavi-t, de ahogy Puyol felismerte, neki is fel kéne, hogy az ő ideje már leáldozóban van, és át kell adnia a helyét a fiataloknak. Amíg Xavi a kezdőben van, ő szervezi az akciókat, addig ne számítsunk nagy változásokra.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.06.14. 18:03:30

Úgy akarnak megújulni, hogy megtartják a régi levitézlett bútordarabokat. Akiket meg nagy nehezen, hosszas könyörgés után idecsábítottak, azokat most potom pénzért elherdálják. Fabregas után most Song is mehet. Marad viszont nekünk Xavi meg Busquets, rájuk épül majd a megújulás csapata. De ha Songék elmennek, kit fognak találni megint statiszta szerepre a nagy sztárjaink mellé? Biztos lesz jelentkező, több pénzért, szerényebb képességekkel. És az elkerülhetetlen változások megint elmaradnak, ahogy idén a trófeák.
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.06.14. 16:35:27

Poor011 írta:
Leon írta:
tothmark írta:Vki tud vélemény mondani Azpilicueta-ról?
Azon gondolkodtam, h lehet azért ment el Fabre ilyen olcsón, mert van valami a háttérbe. :D
Alvesnél csak jobb lehet! :mrgreen:

Már ne haragudj, de, hogy lenne jobb Alves-nél? :lol: :shock: A posztján egyedül Lahm előzi meg, és mivel ő olyan a BM-ben, mint nálunk Xavi vagy Ini, ezért esélytelen, hogy nálunk játszunk. Tehát Alves helyére igazolni, csak visszaesés lenne.
Ha láttad a Brazília-Horvátország meccset és utána is ezt mondod akkor nagyon elfogult vagy Alvessel kapcsolatban. 1 gólt kaptak miatta, mert nem volt a helyén meg még azon kívül is volt lehetősége a horvátoknak az ő oldalán. Az elemzésből amennyit elcsíptem ott is az ő oldalának a gyenge védekezését emelték ki, h nagy üres területek vannak ott ahol neki kéne lennie mert nem ér vissza. De lehetne sorolni, h a szezon közbe is mennyi lehetősége volt az ellenfeleknek amiatt, h nem ért vissza védekezni.
Alexis is majdnem tudná hozni azt a mennyiségű védekezést amennyit Alves sokszor megenged magának. Meg több meccsen is volt olyan, h Alexis v Pedro volt a helyén és neki kellett védekeznie.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.14. 16:02:09

Poor011 írta:
Akkor kit tartasz jobbnak a posztján? Csak mert én nem mernék egy nevet se biztosra mondani, hogy holnap már Alves helyett játsszon.

Az tény, hogy ő se lesz fiatalabb, de 1-2 évig még maradhatna, és ebben a pár évben lehetőséget kéne adni egy fiatalnak, aki majd a helyébe lép.
Azert ne maradjon meg 1-2 evig, mert most lehet erte normalis penzt kapni es 2015-ben lejar a szerzodese. En Montoyanak is bizalmat szavaznek, vagy Danilo-Piszczek duo egyike.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7496
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.14. 15:25:31

Poor011 írta:
Leon írta:
Alvesnél csak jobb lehet! :mrgreen:

Már ne haragudj, de, hogy lenne jobb Alves-nél? :lol: :shock: A posztján egyedül Lahm előzi meg, és mivel ő olyan a BM-ben, mint nálunk Xavi vagy Ini, ezért esélytelen, hogy nálunk játszunk. Tehát Alves helyére igazolni, csak visszaesés lenne.


Ez még olyan 2-3 évvel ezelőtt igaz is lett volna, de ma már közel sem.
Majdnem olyan égető szükség van, hogy oda találjunk valakit, mint középre.

Emellett szerintem keletkezett egy újabb lyuk, ahová kellene ember. Ezzel a Cesc-Raktic "cserével" nem hiszem, hogy erősödtünk volna, főleg úgy hogy valószínűleg Xavi minimum annyit fog játszani jövőre mint az elmúlt szezonban. Én nagyon reménykedem Rafinhaban, de ha LE nem játszatja eleget vagy lesérül nagyon megéghetünk. Főleg, hogy 2 évre előre kellene gondolkozni, akkor pedig már egy 36 éves Xavival nem tudunk mit kezdeni és sajnos lehet, hogy Init is többet kell majd rotálni. Nagyon nagy reményekkel tekintek Rafinha elé, de, hogy rá tegyünk fel mindent az elég kockázatos. Márpedig még ha a következő szezonban nem is, de azután már nem lesz más lehetőségünk.
Arról nem beszélve, hogy nem tennék fel nagy pénzt arra, hogy Rakitic majd itt robbantani fog és évekre megoldja a középpályát.

Megint magunkat hozzuk rosszabbnál-rosszabb helyzetbe. Jön egy totál felesleges kapus méregdrágán, a csapat leggyengébb posztját meg akarjuk oldani egy 20 éves tehetséggel, a középpályát gyengítjük, a támadósorból pedig lehet, hogy eladunk egy kiváló játékost.
Ahhoz képest, hogy azt nyilatkozták, hogy a vb előtt le akarják zárni az igazolásokat hivatalosan még nem hoztak senklt (a kölcsönadottakat és TS-t nem venném ide, mert azt az üzletet kb. fél éve megkötötték). Inkább adunk el. És nekünk nem tart majd addig az átigazolási szezon mint másoknak.

A pénz elvileg nem akadály, akkor viszont nem tudom mit tökölnek és próbálnak valamit intézni.
Legalábbis Bartomeu szerint. "Eddig is azt mondtuk, legyenek nyugodtak, mert a Barca egy nagy klub, amelynek hosszú története során voltak nehéz időszakok, de ezekből mindig sokkal erősebben jött ki. Most már anyagilag is megerősödött végre a klub,
Persze nem kell egyből dupla áron megvenni fűt-fát, de nem úgy néz ki, hogy annyira rajta lennének a témán.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2014.06.14. 15:45:07-kor.
Forca Barca!!!!
Avatar
Poor011
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.05.26. 17:07:02

2014.06.14. 15:12:04

Leon írta:
tothmark írta:Vki tud vélemény mondani Azpilicueta-ról?
Azon gondolkodtam, h lehet azért ment el Fabre ilyen olcsón, mert van valami a háttérbe. :D
Alvesnél csak jobb lehet! :mrgreen:

Már ne haragudj, de, hogy lenne jobb Alves-nél? :lol: :shock: A posztján egyedül Lahm előzi meg, és mivel ő olyan a BM-ben, mint nálunk Xavi vagy Ini, ezért esélytelen, hogy nálunk játszunk. Tehát Alves helyére igazolni, csak visszaesés lenne.
Avatar
bennike123
Jugador del Barça
Hozzászólások: 172
Csatlakozott: 2012.03.18. 19:02:58

2014.06.14. 14:55:21

Laza írta:
Deptusac írta:Az az előnye azért megvan a tegnapi égésnek, hogy kénytelen lesz a barca vezetőség mélyebben nyúlni a zsebbe a további igazoláskor, különben a szurkolók világgá kergetik őket ....
de mi köze a kettőnek egymáshoz? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: #-o
Hogy a tiki taka kiégett és más játékosok kellenek új játékstílushoz
Ac dc - Aerosmith - Def Leppard - Guns n Roses - Led Zeppelin - Nirvana - The Doors - Queen. ~the REAL music~
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.14. 13:57:37

Deptusac írta:Az az előnye azért megvan a tegnapi égésnek, hogy kénytelen lesz a barca vezetőség mélyebben nyúlni a zsebbe a további igazoláskor, különben a szurkolók világgá kergetik őket ....
de mi köze a kettőnek egymáshoz? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: #-o
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.14. 12:41:48

Dejan Lovren can't stay out the news today. First he SLAMS the referee and says Fifa may as well hand the World Cup to Brazil already, and now Barcelona are apparently tracking him. According to Spanish publication Sport, Barca are set to open talks with Southampton over a move for the Croatia defender.
http://www.goal.com" target="_blank
Csütörtöki a hír, tehát még fríss. :)
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Deptusac
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.08.25. 11:23:14

2014.06.14. 09:49:20

Az az előnye azért megvan a tegnapi égésnek, hogy kénytelen lesz a barca vezetőség mélyebben nyúlni a zsebbe a további igazoláskor, különben a szurkolók világgá kergetik őket ....
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2014.06.14. 02:33:10

tothmark írta:Vki tud vélemény mondani Azpilicueta-ról?
Azon gondolkodtam, h lehet azért ment el Fabre ilyen olcsón, mert van valami a háttérbe. :D
Szerintem nem elég technikás :D és valalmiért sokszor kihagyták a fociból a srácok :D
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2014.06.14. 00:43:15

Bravo úgy tűnik egész jó lábbal :)
"Absque pugna non est victoria"
sz.bence
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.08.09. 13:08:22

2014.06.14. 00:39:56

tothmark írta:Vki tud vélemény mondani Azpilicueta-ról?
Azon gondolkodtam, h lehet azért ment el Fabre ilyen olcsón, mert van valami a háttérbe. :D
Esélytelen Mourinho egyik kedvenc játékosa kizárt hogy elengedné.
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2014.06.14. 00:26:59

még jó, hogy dicsértem Xavit az első félidő után...teljesen összeomlott a spanyol válogatott, és szerintem ennyi volt számukra a vb. -4es gólarányról nem jönnek vissza. ha még valami csoda folytán meg is verik Sanchezéket, ők az utolsó hollandok számára tét nélküli meccsen nem fognak kikapni. apropó sanchez. gól+gólpassz 15 perc alatt.
Válasz küldése