Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.28. 22:25:04

Gergely írta:Vajon létezik olyan év amikor minden igazolásunk tökéletesre sikerül?

Reina nem is értem mit keres a vevő listánkon :D
Ter Stegen nagyon ügyes de vallom egy országnak 2 megakapusa nem lehet nem létezik valami hiba biztosan van benne :D

Inkább Julio Cesar... Szívesen megnézném nálunk!
A németeknél van még legalább 3 átlag feletti rajtuk kívül is, akiket elnéznék nálunk: Leno, Zieler, és Adler. Bár ha jól tudom, az év kapusa talán Kevin Trapp lett? Ő sem lehet rossz, még csak 22 éves. Szóval kapus dolgában sem állnak (és soha nem is álltak) rosszul a németek...
Mielőbb rá kéne menni egyébként Stegenre, kulcsposztról van szó!
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.28. 21:37:03

Subinho írta:Julio Cesart én is elnézegetném szívesen, csak hát 33 éves...

Igen de ha Van der Saar-ból indulunk ki akkor kitudja....

Amúgy én még valahol olvastam , hogy Handanovics neve elég komolyan a terítéken van de erről egyelőre semmi több!

Na neki örülnék a legeslegjobban csak kur*a drága lenne!

De a vezetésen belűl ő a favorit! Annyit tudok , hogy ezt egy spanyol lap írta... de már nem emlékszem sajnos!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.28. 21:30:37

Julio Cesart én is elnézegetném szívesen, csak hát 33 éves...
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.05.28. 21:25:34

Vajon létezik olyan év amikor minden igazolásunk tökéletesre sikerül?

Reina nem is értem mit keres a vevő listánkon :D
Ter Stegen nagyon ügyes de vallom egy országnak 2 megakapusa nem lehet nem létezik valami hiba biztosan van benne :D

Inkább Julio Cesar... Szívesen megnézném nálunk!
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.28. 21:25:23

sjd írta: (Közvetlen Masi és Depay után)
Kikérem magamnak! Én már akkor Alderweireld mezben rohangáltam, mikor te még azt se tudtad ki az a Depay... :roll:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.28. 21:12:07

Stalkyard írta:
Deeperintodark írta:Toby Alderweireld neve fel sem merült?
De, valószínűleg minden Barca szimpatizánsnak ő jutott egyből az eszébe az igazolások kapcsán.
(Közvetlen Masi és Depay után)
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.28. 20:54:01

Deeperintodark írta:Toby Alderweireld neve fel sem merült?
De, valószínűleg minden Barca szimpatizánsnak ő jutott egyből az eszébe az igazolások kapcsán.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Deeperintodark
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2010.12.27. 00:04:09

2013.05.28. 20:50:52

Toby Alderweireld neve fel sem merült? Azért figyelemmel kísértem az Ajax meccseit , nagyon jól teljesített. Lehet még nem barca szint ,de oda lehetne rá figyelni.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.05.28. 19:44:53

Ez a Mata ügy rettenetesen "hápog". Milyen posztra kellene éppen ő, miből vennénk meg egy Mourinho (valószínűsíthetően) vezette csapattól.
Nincs kapus, nincs középső védő, de Mata az kellene! :lol:
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.05.28. 19:44:03

Lionel85 írta:Reina elvileg olcsóbb lehet, mint a német. Márpedig most az átigazolási keret nagyrészét ráköltöttük Neymarra, így kapus posztra olcsóbb játékos kell, hogy még a védelembe is jusson valaki!
De most hiába veszünk valakit 5 millióért, hogy aztán 1 évig megint szenvedjünk s jövőre vehetjük Stegen 25 millióért vagy ki tudja mennyiért. Mi nagy ismerői vagyunk az ilyen lehetőségek elszalasztásának. A németre most kell lecsapni!
més que un club
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2041
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.05.28. 19:22:45

Reinát én jövőre igazolnám le, Pinto helyére, Stegen mögé.
Ez a Mata-s hír elég érdekes. Régebben is felmerült már a neve, akkor elleneztem.
Most (persze csak elgondolás szintjén, mert szerintem nem sok alapja van a pletykának, de ki tudja..)
Szóval most azért nem lennék szomorú ha ő is itt játszana. De Thiagot semmiképp nem küldeném el,még kölcsönben se. Így viszont nem nagyon férne be.
Illetve Mata posztja és szerepe sem feltétlen egyértelmű.
De valahogy ő Barca-szerű futballista. Megüti a szintet és be tudna illeszkedni.
Jelenleg a csapatot meg kell erősíteni rendesen ez tény. és szépen felépíteni részenként, ha ebbe a kirakósba Matát belehetne illeszteni akkor jó lenne, de jelenleg nem itt kell kezdeni, hanem egy kapussal.
Majd a védelemmel.
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.28. 19:17:11

Reina elvileg olcsóbb lehet, mint a német. Márpedig most az átigazolási keret nagyrészét ráköltöttük Neymarra, így kapus posztra olcsóbb játékos kell, hogy még a védelembe is jusson valaki!
Kép
Kép
Kép
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15501
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.28. 19:15:16

Rivaldo11 írta:
TT írta:nem áll szándékomban hinni a daily mailnek, de azt írták, hogy reina bármikor aláírhat. eddig nem akartam felkötni magam, viszont lehet megteszem.
Ez esetben légyszives hagyj majd egy kis helyet a fán az én kötelemnek is. Mit reinázunk? Akkora lepkegyüjtő, hogy öröm nézni. Akkor már komolyan inkább Bogdán... Ter Stegenre kell lecsapni, és punktum. Meggyőződésem, hogy a világ egyik legtöbbre hivatott kapusát vennénk meg. Lépni kéne gyorsan ezügyben is...
Meg nekem is. leugrok valami épületről, ha azt a bohócot ide merik hozni. Nem értem, egyáltalán hogy kerülhet szóba?
Lionel85 írta:Reina elvileg olcsóbb lehet, mint a német. Márpedig most az átigazolási keret nagyrészét ráköltöttük Neymarra, így kapus posztra olcsóbb játékos kell, hogy még a védelembe is jusson valaki!
ha spórolni akarunk, akkor ott van Pinto,levédi a szezont, semmivel nem rosszabb Reinanál, sőt.

Komolyan Vanczák a védelembe mikor fog felmerülni? ugyanaz a színvonal.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2013.05.28. 19:19:31-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.28. 19:11:01

TT írta:nem áll szándékomban hinni a daily mailnek, de azt írták, hogy reina bármikor aláírhat. eddig nem akartam felkötni magam, viszont lehet megteszem.
Ez esetben légyszives hagyj majd egy kis helyet a fán az én kötelemnek is. Mit reinázunk? Akkora lepkegyüjtő, hogy öröm nézni. Akkor már komolyan inkább Bogdán... Ter Stegenre kell lecsapni, és punktum. Meggyőződésem, hogy a világ egyik legtöbbre hivatott kapusát vennénk meg. Lépni kéne gyorsan ezügyben is...
Rivaldo-A Legnagyobb.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.28. 19:01:44

sjd írta:
Capon írta:Fiataljaink kölcsönadását illetően jutott eszembe, hogy nem lenne érdemes, vagy mennyire lenne életképes ötlet egy fiókcsapat?
Ezt hívják nálunk Barcelona B-nek. :wink:
Persze ilyen szituációkban jól jönne egy elsőosztályú csapat, ahol a fiatalok kipróbálhatnák magukat kölcsönben, de sztem idáig nem is nagyon voltak ilyen problémáink (Pedro vs. Jeffren: egyik megragadt a kezdőben, másikat elpasszoltuk), és évi (talán) egy-két játékosért nagyon ezt nincs értelme fenntartani. (És így ők sem fognak belemenni) Ahol van fiókcsapat, ott lazán 7-8 embert kölcsönöznek ki nekik évente. Ja és akkor mi van, ha mondjuk leszerződünk a Levantéval, és kiesnek az első osztályból? Ugyanott tartunk, ahonnan elindultunk.
Btw asszem azonos ligában nem lehet fiókcsapat, szóval ez esetben keresni kéne egy olasz/német/portugál stb. egyesületet.
senkinek ne legyen kétsége, hogy Deluofeu egy menő bajnokságban akar focizni az A-ban úgyhogy semmiféle kreált parkolópálya nem érdekli.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2013.05.28. 18:47:06

Egyre kevésbé kezdek én hinni a pletykáknak. Most az angolok azt pletyózzák, hogy Mata-t szeretné megszerezni a Barca. :lol: Nem tudom mennyire mondható igaznak ez a pletyka, úgy körülbelül semennyire. Védőt és kapust akarunk venni, de ha megy Thiago, biztonság kedvéért veszünk egy kiegészítőt 40 millióért (kb. ennyire taksálják). Nem érdemes a híresztelésekkel foglalkozni.
Majd akkor foglalkozom az ilyesmikkel, ha majd Tito vagy Sandro jelenti be egy játékos leigazolását, vagy legalább az az iránti érdeklődést. Addig kár bármivel is foglalkozni.
Nem hiszem, hogy Reina itt kötne ki, ahogy Thiago Silva és Marquinhos sem. Ter Stegen jön szerintem, és valaki, akire eddig nem is gondoltunk.
més que un club
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.05.28. 18:42:29

nem áll szándékomban hinni a daily mailnek, de azt írták, hogy reina bármikor aláírhat. eddig nem akartam felkötni magam, viszont lehet megteszem. értem én, hogy itt nevelkedett meg nem nagy pénzveszteséggel akarnak kijönni a kapus-transzferből, de őrjítő h rajta gondolkodnak akár egy percig is


Deus írta:
barca99 írta: Mit jelent a hosszú táv?
Rovid tav:
I-------I
Hosszu tav:
I------------------------------I
:lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.28. 18:25:27

psg-nek tök mind1 mennyit fizetsz, ők nem a dortmund. olajoséktól marha nehéz lesz vásárolni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.28. 18:16:01

Nem tudom, szerintem nem lenne baj ha megszerzunk TS -t, csak hat az ara kegyetlenul borsos... Remelem Rosellek kepesek lejjebb alkudozni... Meglatjuk.

De tovabbra is Hummels -t kene megszerezni, de o nem akarja elhagyni a jelenlegi klubbot, tehat o kilove.

Thiago kolcsonadasa... Haaaat, vannak felelmeim...


barca99 írta: Mit jelent a hosszú táv?
Rovid tav:

I-------I

Hosszu tav:

I------------------------------I

Kép
KépKép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.28. 18:11:57

Capon írta:Fiataljaink kölcsönadását illetően jutott eszembe, hogy nem lenne érdemes, vagy mennyire lenne életképes ötlet egy fiókcsapat?
Ezt hívják nálunk Barcelona B-nek. :wink:
Persze ilyen szituációkban jól jönne egy elsőosztályú csapat, ahol a fiatalok kipróbálhatnák magukat kölcsönben, de sztem idáig nem is nagyon voltak ilyen problémáink (Pedro vs. Jeffren: egyik megragadt a kezdőben, másikat elpasszoltuk), és évi (talán) egy-két játékosért nagyon ezt nincs értelme fenntartani. (És így ők sem fognak belemenni) Ahol van fiókcsapat, ott lazán 7-8 embert kölcsönöznek ki nekik évente. Ja és akkor mi van, ha mondjuk leszerződünk a Levantéval, és kiesnek az első osztályból? Ugyanott tartunk, ahonnan elindultunk.
Btw asszem azonos ligában nem lehet fiókcsapat, szóval ez esetben keresni kéne egy olasz/német/portugál stb. egyesületet.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6740
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.05.28. 18:09:24

Yaya(07-10) írta:Thiago szerintem maradni fog. hová igazolna? melyik topcsapatban lenne állandó kezdő? itt a helye a barcában.
Real, MU, Juve, Milan, Dortmund, így elsőre.

Capon: jó látni, h valaki gondolkodik, remek ötlet(nek tűnik).
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.05.28. 17:54:09

bali 15 írta:Thiago Silva megszerzését én valahogy sosem tartottam reálisnak. Meg logikusnak sem, mert hosszú távra nem jó sajnos.
Mit jelent a hosszú táv? Hány éves korig lehet védőt igazolni?
Chino írta:Ebben a Deu-s transzferben komoly fantáziát látnék, ha nem rólunk lenne szó. Már előre látom. Elmegy a Dortmuindba, onnan a Schalke-be, aztán 2 milláért eladjuk valami no name csapatnak és ennyi volt.
És? Ha a Dortmundban nem tudná megmutatni magát, majd pont itt tudja? Nem a nevét kell nézni, hanem a teljesítményét. Mindenki úgy áll hozzá, hogy egy DEULOFEU, az utánpótlás sztárja elkallódik, akkor mi lesz. Akkor fog eltűnni, ha nem bizonyít magasabb szinten, ha meg nem bizonyít, akkor nagyon ne sirassuk már meg, csak mert évekig olvastuk, hogy ő mekkora tehetség.

Különben az ilyen okfejtés előtt neked is javaslom, írd le az utóbbi tíz évben ki volt hasonló helyzetben: a B keretet kinőtte, potenciál volt benne, de az A-ban nem volt helye. Pontosan, kb. senki. Tőlünk eddig csak azok mentek kölcsönbe, akiknek nem volt reális esélyük a felnőtt kerethez, csak a klub nyitva hagyta az ajtót, "hátha" alapon.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.28. 16:32:36

Fiataljaink kölcsönadását illetően jutott eszembe, hogy nem lenne érdemes, vagy mennyire lenne életképes ötlet egy fiókcsapat? Mit tudom én egy Levantéval kötni egy megállapodást, hogy kölcsönbe vagy nagyon olcsón pár évre odaküldeni akiben lát fantáziát a Barca (és persze nekik is kell), de nem képes ilyen olyan okok miatt megadni neki a kellő lehetőséget. Aztán ha ott tud valamit produkálni és szükségünk is van rá akkor baráti áron nagyon kis ráfizetéssel visszavenni az adott játékost. Nem tudom, de nem hiszem, hogy ez bármilyen UEFA szabályzatba ütközne.
Most is el lehet passzolni kölcsönbe játékosokat, de mindig más és más feltételekkel. Talán kényelmesebb megoldás lenne és egy állandó lehetőség.
Gondolom nem én találom fel a spanyol viaszt lehet tök felesleges vagy nem is életképes az ötlet.
A Getafe esetében már többször hallottam, hogy Real fiókcsapat. Nem tudom van-e köztük bármi megállapodás vagy csak kényelmi szempontból választják a kisebbik madridi csapatot ha arról van szó.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Yaya(07-10)
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 447
Csatlakozott: 2010.06.07. 18:43:09

2013.05.28. 16:14:33

Thiago szerintem maradni fog. hová igazolna? melyik topcsapatban lenne állandó kezdő? itt a helye a barcában.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2013.05.28. 16:01:03

lui1698 írta: De így, hogy láttuk idén a védelmünket, én mindenképp egy kezdő szintű védőt várnék a vezetőségtől. Agger, Kompany és társai nem azok...
jójó, de kit? thiago silva elérhetetlennek tűnik, hummelst nem akarjuk, david luizt én bírom, de sajnos tökéletesen illene ebbe az össze - vissza védekezésbe a stílusa. itt vannak kilistázva a legértékesebb középsővédők, hogy mindenki eszembe jusson, de így sincs ötletem. vermaelen? ő az arsenalból is kiszorult. szóval várhatunk kezdő szintű top védőt, de kábé még magunk se tudnánk olyat mondani, aki elérhető és jó választás is lenne :o
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Válasz küldése