Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.07.20. 21:12:24

A Sport.es es az El Mundo is azt irja hogy Fernando Felicevic Alexis ugynoke megerkezett Barcelonaba szerintem holnap vagy holnap utan be lesz mutatva Sanchez
bingyo
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.20. 18:10:17

Bogyonak mondanam h nem szuksegkeppen szol az egesz hsz annak, akitol van idezve egy tomondat.

A 43 az pedig 43, es piszoksok. Es a baratsagos meccsek gazosak szerintem, de hat ha nincs penz, nincs mit tenni. Es igy nalam az a 6 misi inkabb meg tobbnek is szamit nem h nem. Mintha meg plusz 10 lenne feltetelekhez kotve, ami ( idopontoktol fuggoen) kifizetodik v sem. Remelem nem tul kodos a parhuzam.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.20. 16:29:24

barca99 írta:
mindorokke_barca írta:Pedig a 43 millió az 43 millió, akárhány részletben fizetjük ki akárhány barátságost játszva érte. :)
Ez így van, azt viszont te is beláthatod, hogy ez a 1,5 millió per barátságos meccs eléggé megfoghatatlan dolog. És ebből van négy. Én úgy emlékszem, máshova meg kétmillióért mentünk régebbenn haknizni, de ez lehetne akár egy millió is. Nem igazán tudom komolyan beleszámolni az értékébe. :) Nekem ez 37 marad, elég korrekt feltételek mellett.
Én is így vagyok vele. A barátságos meccsek értékei nem számítanak nálam...37 milliót fizetünk érte, mert azért reménykedjünk benne hogy a következő 5 évben indulunk a BL-ben...akk pedig ki kell fizetni azt a 10 milliót. Más kérdés, hogy az idei nyárra szánt pénzből 27et költöttünk el, így azért szebben fest a dolog.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.07.20. 16:14:30

mindorokke_barca írta:Pedig a 43 millió az 43 millió, akárhány részletben fizetjük ki akárhány barátságost játszva érte. :)
Ez így van, azt viszont te is beláthatod, hogy ez a 1,5 millió per barátságos meccs eléggé megfoghatatlan dolog. És ebből van négy. Én úgy emlékszem, máshova meg kétmillióért mentünk régebbenn haknizni, de ez lehetne akár egy millió is. Nem igazán tudom komolyan beleszámolni az értékébe. :) Nekem ez 37 marad, elég korrekt feltételek mellett.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.07.20. 15:47:17

Tocy írta:Nem tudom, ha 8-án jönnek vissza, akk 9-én állnak edzésbe, 9-10-11-12-13 ez 5 nap, 10 edzés. Nem vagyok benne biztos, hogy Alves nem fog játszani...Messit nem hiszem, hogy bedobja Pep, inkább játsszunk 1-1et aztán majd a Camp Nouban már játszik mindenki és megpróbálhatunk nyerni.
Én 100-ra veszem, hogy nem játszanak. A többiek már most elkezdik az edzéseket, majdnem 1 hónapjuk lesz a felkészülésre. A többieknek csak 1 hét. Sztem nem kéne bekockáztatni. Viszont úgy tudom, hogy Alexis és Adriano is előbb vissza fog jönni. Akkor én ezt így el tudnám képzelni: Valdes-Adriano, Piqué, Abidal, Maxwell-Xavi, Sergio, Iniesta-Afellay/Sanchez, Villa, Pedro

Végülis ez is egy brutál csapat. A Kapitány visszatérését 2-3 hónapra tették június elején az orvosok. Őt sztem még nem kéne erőltetni. Hopsz kicsit átcsúsztam már a meccsek topicba :D Bárcsak már ott lennénk :o
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.07.20. 15:43:34

Nem tudom, hogy miért kell 43 millát emlegetni. 27 millióért jön Sanchez. Igen, vannak még plusz pénzek, de az 5 év alatt 10 millió az nevetséges és a barátságos meccsekért 6 millió szintén. Mindennel egybekötve én sokkal inkább tartok a 4 barátságos meccstől, mert nem tudunk róluk semmilyen támpontot se. Se azt, hogy mikor vagyunk kötelesek lejátszani, se azt, hogy kiknek kell megjelenniük rajta.
Pedig a 43 millió az 43 millió, akárhány részletben fizetjük ki akárhány barátságost játszva érte. :)
egy 20 ezer eurós autóból 10 ezer eurót önerőből állsz, majd a másik felét 5 évig fizeted, az nem jelenti azt, hogy te féláron vetted meg azért mert a többit részletben fizeted :lol:
Neked kevésbé megterhelő, a klubnak úgyszintén, de ettől Sanchez még 43 millióba kerül, te pedig 20 ezerért vettél autót (most a kamatokba ne menjünk bele)
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.20. 15:41:20

Barcaman1993 írta:
P.U.Y.O.L. írta:Nem tudom, hogy miért kell 43 millát emlegetni. 27 millióért jön Sanchez. Igen, vannak még plusz pénzek, de az 5 év alatt 10 millió az nevetséges és a barátságos meccsekért 6 millió szintén. Mindennel egybekötve én sokkal inkább tartok a 4 barátságos meccstől, mert nem tudunk róluk semmilyen támpontot se. Se azt, hogy mikor vagyunk kötelesek lejátszani, se azt, hogy kiknek kell megjelenniük rajta.
Könnyű a válasz a kérdésedre. Mindenkinek meg kell jelenni és biztos, hogy meg lesz beszélve előre az időpont. Emiatt nem kell aggódni. Viszont az is eszembe jutott, hogy augusztus 14-én a Bernabeuban lesz jelenésünk egy sörmeccsre :D , viszont a Copások csak augusztus 8-án érnek vissza. Ők tuti nem játszanak. Az biztos, hogy érdekes kezdőnk lesz, bár az is világklasszis csapat lesz az tuti :D
Nem tudom, ha 8-án jönnek vissza, akk 9-én állnak edzésbe, 9-10-11-12-13 ez 5 nap, 10 edzés. Nem vagyok benne biztos, hogy Alves nem fog játszani...Messit nem hiszem, hogy bedobja Pep, inkább játsszunk 1-1et aztán majd a Camp Nouban már játszik mindenki és megpróbálhatunk nyerni.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.07.20. 15:39:32

P.U.Y.O.L. írta:Nem tudom, hogy miért kell 43 millát emlegetni. 27 millióért jön Sanchez. Igen, vannak még plusz pénzek, de az 5 év alatt 10 millió az nevetséges és a barátságos meccsekért 6 millió szintén. Mindennel egybekötve én sokkal inkább tartok a 4 barátságos meccstől, mert nem tudunk róluk semmilyen támpontot se. Se azt, hogy mikor vagyunk kötelesek lejátszani, se azt, hogy kiknek kell megjelenniük rajta.
Könnyű a válasz a kérdésedre. Mindenkinek meg kell jelenni és biztos, hogy meg lesz beszélve előre az időpont. Emiatt nem kell aggódni. Viszont az is eszembe jutott, hogy augusztus 14-én a Bernabeuban lesz jelenésünk egy sörmeccsre :D , viszont a Copások csak augusztus 8-án érnek vissza. Ők tuti nem játszanak. Az biztos, hogy érdekes kezdőnk lesz, bár az is világklasszis csapat lesz az tuti :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.07.20. 15:35:24

Amúgy a padon sehogy sem férünk el :D Pinto tuti, Adriano mint szélsőhátvéd, Mascherano mint vkp és akár khv, Sanchez-Afellay csatárcsere, Keita biztos ott lesz, és akkor még Thiagonak mindenképp kell hely. De így akkor Maxwell, Fontás sehol, plusz ha esetleg leigazoljuk Fabregast akkor?
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2011.07.20. 15:32:55

Nem tudom, hogy miért kell 43 millát emlegetni. 27 millióért jön Sanchez. Igen, vannak még plusz pénzek, de az 5 év alatt 10 millió az nevetséges és a barátságos meccsekért 6 millió szintén. Mindennel egybekötve én sokkal inkább tartok a 4 barátságos meccstől, mert nem tudunk róluk semmilyen támpontot se. Se azt, hogy mikor vagyunk kötelesek lejátszani, se azt, hogy kiknek kell megjelenniük rajta.
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.07.20. 15:23:21

mindorokke_barca írta:
És akkor te hogy képzelnéd a csapatot?
Nem véletlenül mondta Pep, hogy csatár a prioritás. Ha Messinek nem ment, akkor sokszor tanácstalanok voltunk. Ezért fontos találni valakit aki képes 1-1ben rendszeresen párharcot nyerni mert erre Pedro és Villa is sokszor alkalmatlan volt a szezon során. Taktikailag ez lesz a legnagyobb előrelépésünk ha beválik a gyerek. Pedro amolyan Raúlosan beb.sz mindent amikor odakerül, de mezőnyben sokszor eltűnik. Villa, Pedro, Sanchez fogják egymást váltogatni rendszeresen, első számú cseréjük pedig Affelay lesz szerintem. Középpályára jelenleg nem égetően szükséges Cesc, Thiago miatt, de Keitával és Mascheranóval majd szépen váltják a kezdő hármast, legalábbis remélem, hogy Thiago is fog elég játékpercet kapni, többet látok benne mint Cescben.
A védelemben 3 pozició az alap,4iknek, a kapitány nem tudom mennyit fog tudni vállalni, lehet szépen lassan beépítünk valakit fiatal barátaink közül, de azon sem lepődnék meg ha Mascherano kapna egyre több lehetőséget középhátvédként, a teljesítményét nézve amit ott nyújtott, közel sem nevezném csak vészmegoldásnak őt hátul szerepeltetni.
De alapjaiban véve nem lesz és szerintem nincs is szükség nagy változtatásokra. Kell az 1-2 új, motivált tag aztán annyi.
Thiago és Fontás egyre gyakoribb szerepeltetését erőltetném mindenképp, de a többi fiatalban is megvan a kurázsi, szerintem. Sánchez (esetleg más érkező/k) remélem, beválik/beválnak. A leírtakkal pedig egyetértek. ;)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.07.20. 15:21:08

S.Agüero írta:és akkor Thiago meg majd a lelátón csücsül ugye? :D
Igen! (dehogy)
Ennyi minőségi játékost :shock: Persze, hogy kihagyok valakit. :D
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.07.20. 15:18:01

És akkor te hogy képzelnéd a csapatot?
Nem véletlenül mondta Pep, hogy csatár a prioritás. Ha Messinek nem ment, akkor sokszor tanácstalanok voltunk. Ezért fontos találni valakit aki képes 1-1ben rendszeresen párharcot nyerni mert erre Pedro és Villa is sokszor alkalmatlan volt a szezon során. Taktikailag ez lesz a legnagyobb előrelépésünk ha beválik a gyerek. Pedro amolyan Raúlosan beb.sz mindent amikor odakerül, de mezőnyben sokszor eltűnik. Villa, Pedro, Sanchez fogják egymást váltogatni rendszeresen, első számú cseréjük pedig Affelay lesz szerintem. Középpályára jelenleg nem égetően szükséges Cesc, Thiago miatt, de Keitával és Mascheranóval majd szépen váltják a kezdő hármast, legalábbis remélem, hogy Thiago is fog elég játékpercet kapni, többet látok benne mint Cescben.
A védelemben 3 pozició az alap,4iknek, a kapitány nem tudom mennyit fog tudni vállalni, lehet szépen lassan beépítünk valakit fiatal barátaink közül, de azon sem lepődnék meg ha Mascherano kapna egyre több lehetőséget középhátvédként, a teljesítményét nézve amit ott nyújtott, közel sem nevezném csak vészmegoldásnak őt hátul szerepeltetni.
De alapjaiban véve nem lesz és szerintem nincs is szükség nagy változtatásokra. Kell az 1-2 új, motivált tag aztán annyi.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.07.20. 15:15:38

Valdez, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Busquets, Xavi, Iniesta, Messi, Villa, Pedro

Padon: Pinto, Adriano, Maxwell, Mascherano, Sánchez, Affelay + akiket esetleg igazolunk

Ui: Keita, Fontás
és akkor Thiago meg majd a lelátón csücsül ugye? :D
Én is így képzelném el, csak a padon Max helyett Thiago. :wink:
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.07.20. 15:09:38

Andris írta:
Bogyó írta:
mindorokke_barca írta:Ettől mentsen meg minket a Jóatya. Semmit sem nyernénk egy ilyen felállással. Ez 4-3-3nak is rossz és 3-4-3nak is.
:lol:
És akkor te hogy képzelnéd a csapatot? :)
Valószínűleg pontosan ugyanúgy, ahogy eddig volt. Ez nem merült még fel senkiben? :roll:

Egészen elképesztő hogy mik vannak itt néha, már nincs erőm foglalkozni vele, csak fogom a fejem ha erre az oldalra tévedek.
Egy egyszerű kérdést tettem fel, nem értem, ezen miért kell fognod a fejed. Egyébként meg én is ugyanúgy képzelem a csapatot, mint eddig. Fontás beépítésével, a többiek rotálásával. Véleménykifejtésre még csak van lehetőség, nem?
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.07.20. 15:02:40

Bogyó írta:
mindorokke_barca írta:Ettől mentsen meg minket a Jóatya. Semmit sem nyernénk egy ilyen felállással. Ez 4-3-3nak is rossz és 3-4-3nak is.
:lol:
És akkor te hogy képzelnéd a csapatot? :)
Valdez, Alves, Piqué, Puyol, Abidal, Busquets, Xavi, Iniesta, Messi, Villa, Pedro

Padon: Pinto, Adriano, Maxwell, Mascherano, Sánchez, Affelay + akiket esetleg igazolunk

Ui: Keita, Fontás
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.20. 15:02:04

Bogyó írta:
mindorokke_barca írta:Ettől mentsen meg minket a Jóatya. Semmit sem nyernénk egy ilyen felállással. Ez 4-3-3nak is rossz és 3-4-3nak is.
:lol:
És akkor te hogy képzelnéd a csapatot? :)
Valószínűleg pontosan ugyanúgy, ahogy eddig volt. Ez nem merült még fel senkiben? :roll:

Egészen elképesztő hogy mik vannak itt néha, már nincs erőm foglalkozni vele, csak fogom a fejem ha erre az oldalra tévedek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.07.20. 14:57:57

mindorokke_barca írta:Ettől mentsen meg minket a Jóatya. Semmit sem nyernénk egy ilyen felállással. Ez 4-3-3nak is rossz és 3-4-3nak is.
:lol:
És akkor te hogy képzelnéd a csapatot? :)
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.07.20. 14:55:55

Sánchezt hol az istenbe játszatnád? Szélső az a szegény gyerek. Gólokat akar lőni, nem irányítani.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.07.20. 14:53:54

Egy "igazi" belső védővel biztosan aratnánk. :lol:
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.07.20. 14:49:37

Így képzelném el az őszi Barcát.
Ettől mentsen meg minket a Jóatya. Semmit sem nyernénk egy ilyen felállással. Ez 4-3-3nak is rossz és 3-4-3nak is.

Sem a Fabregas - Xavi - Iniesta, sem a Villa Pedro Sanchez trióból nem lesz mindenki egyszerre a pályán, legalábbis alapjáraton biztos nem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mindorokke_barca 2011.07.20. 14:54:14-kor.
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.07.20. 14:25:24

Így képzelném el az őszi Barcát.Persze ezen a felálláson lehet vitatkozni( Sánchez helyett Fabre, stb.), DE NEM MOST!!! :lol:

Kép
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
mindorokke_barca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2008.02.10. 10:48:21

2011.07.20. 14:06:41

de a lényeg az lett volna,hogy ha sanchez 43,akkor reálisan cesc nem 40.
Hát, a Realnak, Citynek vagy szinte bárki másnak nem is 40 lenne az ára Cescnek, csak hát eleve tőlünk vitték el.

Mondjuk azt már kifejtettem párszor, hogy én mennyit adnék Cescért ebbe a részbe már nem megyek bele.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.07.20. 14:01:26

Chino írta:Azt nem igazán értem miért húzzák le itt ennyire Villát. Összességében nem volt rossz szezonja szvsz. Volt egy nagyobb hullámvölgye, de én azt a fáradság számlájára tudom írni, nem volt kivel rotálni, ráadásul egy teljesen új szerepkört kellett betöltenie.
Nem húzza le senki, Villa nem volt rossz, de ha idén valakit lecseréltem volna kezdő 3-as támadósorból, az ő lett volna. Pedro sérülten is jobban játszott nem egyszer. Lehet, hogy a konkurencia (valamint egy újabb felkészülési időszak, nyári pihenő etc) felpörgeti Villát, mert benne több van. De könnyen padon találhatja magát ő is, ha nem megy neki megin és Sanchez esetleg formában van.

Egyébként valószínűleg eleinte azért nem lesz stabil kezdő Sanchez, mégiscsak szoknia kell a közeget.

Az áráról felesleges vitázni, ha úgy nézzül, hogy - valljuk be - jobb alternatívát nem nagyon tudunk mondani, akkor nem rossz még egy 40 milliós kiadás sem. Persze idővel eldől, hogy valóban megérte-e.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.07.20. 13:41:45

Bob_Marley írta: Tegnap valaki írta, hogy Pedrot megeszi vacsira, na azt megnézem magamnak :lol: Ha csak feleannyi brusztolást, munkát, futást nyújt mint Petike, akkor kalap megemelve a chilei előtt :lol: De hogy kiszorítsa lehetetlennek tartom!
Én nagyon csípem Pedrot, sőt, egyik kedvencemmé nőtte ki magát. De Alexis-képességek terén-csak Messihez hasonlítható, és ha beilleszkedik, nincs az az Isten, h. ne legyen állandó kezdő.
De ezzel nem is kell foglalkozni, hisz elvileg lesz 4 klasszis támadónk ( plusz Afellay) 3 helyre, a szezon hosszú, játszik majd eleget mindenki.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Válasz küldése