Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
10
11%
Ambarabat
5
5%
Nico
25
27%
Más
34
37%
Nem hoznék senkit
17
19%
 
Szavazatok száma: 91
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2011.06.19. 10:24:14

daffy írta: -hogy bojan nem csak ennyit tud és hogy fix kezdő lesz?

Bojan tanúsította már hogy többre hivatott a padnál!Jó kis játékos,idén nem jött ki neki a lépés! Tavaly szerencséje volt Ibrával,be tudott kerülni s kb neki köszönhetjük bajnokságot! Ezt nagyon sokat el felejtik,s akik akkor dicsérték,most elküldenék/elzavarnák!
Neki előnyös lehet hogy Enrique az edző,mivel így több bizalmat kaphat!
Az olasz bajnokság nem valami hajtós,nem küzdős,és nem durva ez fekszik Bojannak!
Akárki mondhat akármit,jól cselez,jó a befejezése,és nem is lassú!
Bár lesz sok vetélytársa Totti,Vucinic,Boriello személyében,de bízom benne!
Abi & Tito
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.19. 10:17:52

MessiFan írta:Ezzel csak az a baj hogy a többiek is feleszmélnek, hogy bakker inkább nem megyek a Barcába mert alig fogok játszani!
Bár Sánchez többször lesz kezdő mint Bojan az tény :lol:

daffy. Ha sikerül a transzfer, meglátjuk! Semmi sem biztos, de én így gondolom!
Szerintem ez azért nem így van.Nyilván mindenkinek nagy lehetőség,ha Barcelonába igazolhat,van aki tisztában van azzal,hogy kiegészítőembernek jön és el is fogadja ezt,de egy olyan játékos akiben van potenciál az helyesen teszi,ha nem jön el padra a saját érdekeit nézve a későbbiekben.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.19. 10:12:32

a goal.com-on ugyanez. Remélem több fordulat nem lesz az ügyben.
Rivaldo-A Legnagyobb.
messibingyo
Jugador del Barça
Hozzászólások: 223
Csatlakozott: 2010.11.16. 11:56:48

2011.06.19. 10:10:37

bingyo
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.19. 10:09:31

Ezzel csak az a baj hogy a többiek is feleszmélnek, hogy bakker inkább nem megyek a Barcába mert alig fogok játszani!
Bár Sánchez többször lesz kezdő mint Bojan az tény :lol:

daffy. Ha sikerül a transzfer, meglátjuk! Semmi sem biztos, de én így gondolom!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MessiFan 2011.06.19. 10:11:13-kor.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2011.06.19. 10:08:09

MessiFan írta:Ti mit vártok tőle? Ő nem a fénykorában lévő Ronaldinho hanem egy alacsony, gyors, kis testcselekkel futballozó 20 éves srác. Ha remélhetőleg el megy Rómába akkor ő ott kibontakozhat majd főleg Enrique keze alatt.

Jujj de izgi, holnap aláírhat Sánchez :lol:
miből gondoljátok,hogy:
-enrique csodát tesz rómában? a barca közegben dolgozott az isten tudja mióta...
-bojannak fekszik majd az olasz foci,ő is a barcában dolgozott
-hogy bojan nem csak ennyit tud és hogy fix kezdő lesz?
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.19. 10:04:21

Szimpatikus a hozzáállása.Még a későbbiekben akármi történhet.
Kép
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.19. 09:52:05

albicelesteX írta:
Fecooo írta:
Ki az a "Grízember"? :roll: :D

Sporton van egy cikk Sakho-ról...az is érdekes lehet...
Nem Sanchez, hanem ő a Real Sociedadból.

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/re ... 74?nocache
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.06.19. 09:45:41

Ti mit vártok tőle? Ő nem a fénykorában lévő Ronaldinho hanem egy alacsony, gyors, kis testcselekkel futballozó 20 éves srác. Ha remélhetőleg el megy Rómába akkor ő ott kibontakozhat majd főleg Enrique keze alatt.

Jujj de izgi, holnap aláírhat Sánchez :lol:
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.19. 09:45:08

albicelesteX írta:
Fecooo írta:
Ki az a "Grízember"? :roll: :D
Szerintem Sanchezre gondolt.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.06.19. 09:43:47

[quote="Fecooo"][/quote]

Ki az a "Grízember"? :roll: :D

Sporton van egy cikk Sakho-ról...az is érdekes lehet...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára albicelesteX 2011.06.19. 09:46:08-kor.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2011.06.19. 09:38:34

Azt valahogy mindenki elfelejti, h. a futballban farkastörvények uralkodnak. Ha jó vagy-játszol. Ha nem lát benned az edző eleget-marad a pad. Tiszta sor, felesleges rajta vitázni oldalakon át. Bojannak olyan csapat kell,-és kellett volna már legalább 2 évvel ezelőtt- ahol folyamatosan játszik. Akkor majd elválik, van e benne annyi potenciál, amennyi egy Barcához kell.
Romában jó helye lehet.
Azt meg nagyon remélem, hogy holnap már hivatalos lesz Alexis érkezése, bár annyi fordulat után már nem merem elkiabálni...
Óriási fogás lenne.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2011.06.19. 09:36:40

Barca_10 írta:
Cselezni nem tud,és nem is gyors: http://www.youtube.com/watch?v=uBOATA6Lh_E
:lol: :lol: :lol: Szóval, nálad a cselezés egy megkerülős cselből áll... értem :lol:
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.19. 09:33:46

torrentkiller írta:
Barcaman1993 írta:Na a Kicsi miatt kezdenek elszabadulni az indulatok. Azt viszont el kéne már ismerni, hogy Bojan nem Barca szint. Nem igazán vágom mit vártok tőle? Szélen nokedli, középen sem volt egy nagy szám, de ha az lenne, mikor szorítaná ki Messit? Emiatt pedig mennie kell. Nincs semmi ami mellette szólna. Gyorsnak nem gyors, cselezni nem cselez vmi jól és nem is vmi nagyon nagy lövő. Egyedül a gólérzékenysége tartotta itt, de ha már a labda 5 méterre pattan tőle az már gond. Sajnálom a srácot, mert nagy tehetségnek indult, de most már az ő érdeke is, hogy menjen. Fejlődjön amennyit csak tud, aztán hátha történik vmi. Most csak ebben lehet bízni.

Viszont a 10 millát kicsit keveslem érte. Sztem a reális értéke olyan 15 millió körül mozog.
Ebben csak szerintem van rohadt nagy ellentmondás?
Szerinted teljesen használhatatlan: "Szélen nokedli,középen sem volt egy nagy szám", "Gyorsnak nem gyors, cselezni nem cselez vmi jól és nem is vmi nagyon nagy lövő"(mondjuk mindegyikre tudnék ellenpéldát hozni, de most nem ez a lényeg). Ezek után még kevesled a 10 milliót?
Ha ez a Carroll gyerek ért 35 millió fontot és ez a Torres 50 millió fontot, akkor ez a Bojan is ér 15 millió eurót.

Fölösleges ilyen cselezős meg lövős linkeket ideraknotok, mert nem tudtok meggyőzni. Ilyen vidiket rólatok, vagy akár rólam is lehetne csinálni. Ne a videókból induljatok ki, hanem abból amit 90 perc alatt művel a pályán. A helyzeteket rendre elpuskázza, a labda 5 méterre pattanik tőle. Nekem ez jut róla eszembe az elmúlt időszakból. Már 3 szezon óta csak szenved, 1-2 jobb pár meccses periódust leszámítva.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2011.06.19. 09:27:50

Újabb hírek jelentek meg Sanchez átigazolásával kapcsolatban.
A SPORT szerint egyik lehetséges opció lehet a Barca B gólvágójának, Sorianonak a bevonása az ügyletbe.
A MundoDeportivo pedig azt állítja, hogy a Barca 28 millió eurót (plusz juttatások) fizet a játékosért.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2011.06.18. 23:40:49

Balázs, nem lényeg, hagyd rá... :D

egyébként a hírek szerint "Grízember" megköszönte szépen az érdeklődést, de azt mondta, h padozni nem akar jönni, és ennyi...

Rossinál meg úgy áll a helyzet, h kis híján kinevették Rosellék ajánlatát, mert még arra is méltatlannak tartották, h elgondolkozzanak rajta...
az ügynöke nyilatkozta ezt
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2011.06.18. 23:40:16

Pici ellenpélda a Bojan-témához:
Nem valami nagyon nagy lövő: http://www.youtube.com/watch?v=45KFuTN3v9k

Cselezni nem tud,és nem is gyors: http://www.youtube.com/watch?v=uBOATA6Lh_E

Bojan nem lenne rossz, ha megkapná a bizalmat.Tavaly óta nem felejtett el focizni amikor Ibrát pótolta.Ezt idén is el lehetett volna játszani Villával jópár meccsen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barca_10 2011.06.18. 23:41:11-kor.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.06.18. 23:39:23

A Sánchezes hírnek nagyon örülök! :) Remélem már holnap vagy hétfőn hivatalos lesz 8)
Bojanról: Neki is jobb lesz ha megy, meg nekünk is. Nem bő a keretünk, de ugye minőség, és mivel Bojan nem teljesít jól, ezért nem engedhetjük meg, hogy ebben a szűk keretben ne legyen minőségi pótlás(Sánchez). És ezzel Bojan még kevesebbet játszana, szóval neki is jobb a váltás. De nem mondok le róla teljesen, remélem Rómában magára fog találni.
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2011.06.18. 23:34:48

Barcaman1993 írta:Na a Kicsi miatt kezdenek elszabadulni az indulatok. Azt viszont el kéne már ismerni, hogy Bojan nem Barca szint. Nem igazán vágom mit vártok tőle? Szélen nokedli, középen sem volt egy nagy szám, de ha az lenne, mikor szorítaná ki Messit? Emiatt pedig mennie kell. Nincs semmi ami mellette szólna. Gyorsnak nem gyors, cselezni nem cselez vmi jól és nem is vmi nagyon nagy lövő. Egyedül a gólérzékenysége tartotta itt, de ha már a labda 5 méterre pattan tőle az már gond. Sajnálom a srácot, mert nagy tehetségnek indult, de most már az ő érdeke is, hogy menjen. Fejlődjön amennyit csak tud, aztán hátha történik vmi. Most csak ebben lehet bízni.

Viszont a 10 millát kicsit keveslem érte. Sztem a reális értéke olyan 15 millió körül mozog.
Ebben csak szerintem van rohadt nagy ellentmondás?
Szerinted teljesen használhatatlan: "Szélen nokedli,középen sem volt egy nagy szám", "Gyorsnak nem gyors, cselezni nem cselez vmi jól és nem is vmi nagyon nagy lövő"(mondjuk mindegyikre tudnék ellenpéldát hozni, de most nem ez a lényeg). Ezek után még kevesled a 10 milliót?
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3733
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2011.06.18. 22:41:44

Na a Kicsi miatt kezdenek elszabadulni az indulatok. Azt viszont el kéne már ismerni, hogy Bojan nem Barca szint. Nem igazán vágom mit vártok tőle? Szélen nokedli, középen sem volt egy nagy szám, de ha az lenne, mikor szorítaná ki Messit? Emiatt pedig mennie kell. Nincs semmi ami mellette szólna. Gyorsnak nem gyors, cselezni nem cselez vmi jól és nem is vmi nagyon nagy lövő. Egyedül a gólérzékenysége tartotta itt, de ha már a labda 5 méterre pattan tőle az már gond. Sajnálom a srácot, mert nagy tehetségnek indult, de most már az ő érdeke is, hogy menjen. Fejlődjön amennyit csak tud, aztán hátha történik vmi. Most csak ebben lehet bízni.

Viszont a 10 millát kicsit keveslem érte. Sztem a reális értéke olyan 15 millió körül mozog.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.06.18. 21:36:52

Sanama írta:
Nagyon szépen elbeszélsz amellett,amit én kérdezek.
Hogy szereznél matekból jó jegyet,ha nem írsz dolgozatot, mert minden órán csak 5percet vagy bent...? Vagy be se mész?

Ha 2-3x ennyit játszott volna és úgy jönne ez a teljesítmény, akkor elgonodlkoznék rajta... De így? Közel azonos a gól/perc aránya Villaval és Pedróval. Miről beszélünk?
Első kérdésre nem éreztem hogy van értelme válaszolni, többire meg megválaszoltam korábban.
Ha más elvileg hátrányosabb helyzetből képes rá akkor joggal feltételezhető hogy azért nem lehetetlen feladat mellesleg amikor végigülte az órákat akkor sem mutatott semmit.
A gólokról meg elpofáztam akkoriban is hogy nem a Sevilla elleni hasraesés vagy a Getafe elleni geller fogja megmenteni. Rendben van gólok értékesek is, de kb annyira értékelte fel a szezonját mintha értékesítés előtt egy Trabantot kiporszívózol. Nah jó ez szemét volt és nem is gondoltam teljesen komolyan :mrgreen:
Viccet félretéve Pepnél nem ez dönt úgysem, és ez így okés.
Anno Piké hibát hibára halmozott az elején mégis érződött benne a hatalmas potenciál, míg a jóval kevesebbet hibázó Marquez a padra került.
Vagy ugye Sergio is szép lassan EBBEN a csapatban túlnőtt Yaya-n.
Nagyon becsüllek, tisztellek a kitartásodért, de felesleges szócséplés. Páran itt - noname, gergo9, ozsimiki, alberto10 stb. - eldöntötték, hogy Bojan Krkics semmit sem ér, semmit sem bizonyított, nincs neki itt helye. Tehát: mennie kell! tisztelem, hogy kiállsz a Klub saját nevelésű játékosa mellett, de a siketek úgysem hallanak, az elvakultak pedig csak azt látják, amit látni akarnak
Régi "ismerős" új névvel régi stílussal.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.06.18. 21:18:32

Iniesta_1986 írta:
Sanama írta: Nagyon szépen elbeszélsz amellett,amit én kérdezek.
Hogy szereznél matekból jó jegyet,ha nem írsz dolgozatot, mert minden órán csak 5percet vagy bent...? Vagy be se mész?

Ha 2-3x ennyit játszott volna és úgy jönne ez a teljesítmény, akkor elgonodlkoznék rajta... De így? Közel azonos a gól/perc aránya Villaval és Pedróval. Miről beszélünk?
Sanama!

Nagyon becsüllek, tisztellek a kitartásodért, de felesleges szócséplés. Páran itt - noname, gergo9, ozsimiki, alberto10 stb. - eldöntötték, hogy Bojan Krkics semmit sem ér, semmit sem bizonyított, nincs neki itt helye. Tehát: mennie kell! tisztelem, hogy kiállsz a Klub saját nevelésű játékosa mellett, de a siketek úgysem hallanak, az elvakultak pedig csak azt látják, amit látni akarnak.

Szánalom a köböm, amit itt egyesek elkövetnek... :roll:
Kiforgattad szépen a mondandóm, nem hívnám fel a figyelmet magamra a helyedben, de te tudod...

én ilyet sosem írtam,h semmit sem ér, azt írtam,h a JELEN HELYZETBEN SZÁMÁRA az a legjobb, ha kölcsönbe megy.
nehéz értelmezni, ez az eltelt kicsit több mint 1 év nem segített látom fejlődni ebben :) szia
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2011.06.18. 21:16:02

Ez már tényleg kezd sok lenne, nehogy mi Barca szurkolók veszünk ennyire össze. Bojannak én még adnék a Barcánál esélyt, de most szükség van neki a meccsekre, a sok játékpercre és ezt nem itt fogja megszerezni. A Roma megfelelő lenne neki, én viszont egy Angliával méginkább kiegyeznék. Pl. Arsenal a Bl-el. És azért nem kell Militoval összehasonlítani, mivel Gabriel 10 évvel idősebb Krkicnél, szóval teljesen más a szituáció. Sőt, Bojan igazi culé, katalán, teljesen más.

ON: Alexis Sánchez jó igazolás, habár én még mindig úgy gondolom, hogy sok a 35+X érte kifizetendő millió euró. Szerintem ennyit azért nem ér.15-20 millióval járnánk jól, de erre 0 az esély! Rossi így szerintem már nem jön. Fábregas esete bonyolult, szerintem még 5-6 hétig nyúlni fog az ügy, akkor eldől, hogy mi történik.
més que un club
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.06.18. 21:04:23

Ilúvatar írta:
Iniesta_1986 írta:
Sanama!

Nagyon becsüllek, tisztellek a kitartásodért, de felesleges szócséplés. Páran itt - noname, gergo9, ozsimiki, alberto10 stb. - eldöntötték, hogy Bojan Krkics semmit sem ér,

Engem is odaírhatsz a felsorolt fórumozók közé, DE azzal az állásponttal hogy "semmit sem ér", avval nem értek egyet. Igenis ér valamit a gyerek, de nem tud kibontakozni, mert egész szezon alatt kumma keveset játszott.
Kell neki más levegő, a Roma levegője.
Nem döntötte el senki, csak belátta.
A bajnokságban 27 meccsen játszott, ebből 9x kezdőként. A kupában végig kezdő volt, amikor játszott. 5 meccsen 418 perc. Ez eddig 14 meccs kezdőként, illetve további 2 a szuperkupában. Vagyis 16 meccsen kezdő volt, de egyetlen egyszer sem alkotott maradandót. Mascherano durván 2x ennyi meccsen volt kezdő(35 kb). De ne feledjük h szezon végén az egyik legfoglalkoztatottabb játékosunk volt. Szezon elején egyáltalán nem kapott több játékpercet, mint Bojan, de beverekedte magát a csapatba mind védőként, mind vkp-ként. Afellay pl úgy előzte meg Bojant a rangsorban(jogosan) h egy perccel se játszott közbe többet, sőt!

Senki se mondja ezek után h nem kapott lehetőséget. Kapott, de csak annyi bizonyított azokon a meccseken h nem érdemel többet, míg mások bizonyították h lehet rájuk komolyabb helyzetekben is számítani.
Pl arra senki se panaszkodik h Milito összesen 12 meccsen volt kezdő. Milito is bebizonyította h nem lehet rá számítani, így muszáj volt mást védőnek berakni helyette. Mitől akkora nemzeti hős ez a gyerek???

Remélem mihamarabb nyélbe ütik a római üzletet. Nem tartom valószínűnek h rászolgál a visszavásárlásra, de örülni fogok ha igen. Ugyanakkor a Roma 12ért nem adja majd vissza. Ha azt akarjuk h legyen visszavásárlási opció, a 15 milla reális ajánlat, nem a 12.
A Fifa egy szégyen
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.06.18. 20:51:00

albicelesteX írta:Itt nem a cserélésről van szó,hanem a kezdetésről.Ha anno megmerte húzni,hogy Ibra helyett Bojan ment a kezdőbe akkor idén csak oka van annak,hogy nem meri...
Hidd el, ha Villa ügynökével balhézna össze a klub, akkor Bojan kezdene :)
Válasz küldése