Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.27. 10:39:06

palesz77 írta:
hank1ee írta:Palesz: Te írtad, hogy a viselkedése nem csk-hoz illő, ennek tükrében reflektáltam.
Ha esetleg van is ilyen betegsége, attól még ugyanúgy nem lenne jó szerintem CSK-nak. Nem beszólásnak szántam ezt a kritikát Leo felé - a sétálgatást mondjuk de -, hanem szimplán megállapítottam, hogy a túlzott némaság nem előnyös, ha valaki kapitány akar lenni.. Legyen az illető félig autista, vagy sem.
Tudom, hogy nem beszólásnak szántad, és értem, jogosnak is tartom egyébként. Ezzel igazából azt akartam mondani, hogy nem hiszem, hogy elvárható lenne tőle a bőbeszédűség, meg a társak motiválása. Ezzel együtt valamiért Iniestát se tenném meg feltétlen kapitánynak, ő se feltétlen olyan alkat. Rajtuk kívül viszont nem nagyon van jobb választás, ez tény.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.27. 10:36:52

hank1ee írta:Palesz: Te írtad, hogy a viselkedése nem csk-hoz illő, ennek tükrében reflektáltam.
Zozzy: Erről a betegségről az esetek nagy részében nem tudnak orvosi diagnózist felállítani, mert nem lehet egyértelműen megállapítani.

Ami Messit illeti, nyilvánvalóan nem sértegetni akarom ezzel, úgy kezdtem, hogy erősen valószínű, és azért valljuk be, ennek van alapja.
hát figyelj, nem tudom a statisztikáját annak, hogy hányan kapnak évente ilyen diagnózist, de az biztos, hogy megvannak ennek a zavarnak is a rendszerezett diagnosztikai kritériumai, ami jóval több annál, hogy a csapattársa szerint sosem beszélt a szobában. gondoltam, hogy nem sértegetni szeretnéd, azzal nem értek egyet, hogy néhány sajtómegnyilvánulás és megérzés alapján erősen valószínűsítünk egy igen komoly mentális zavart.
ettől függetlenül CSK-nak szerintem sem alkalmas.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.27. 10:31:16

hank1ee írta:Palesz: Te írtad, hogy a viselkedése nem csk-hoz illő, ennek tükrében reflektáltam.
Ha esetleg van is ilyen betegsége, attól még ugyanúgy nem lenne jó szerintem CSK-nak. Nem beszólásnak szántam ezt a kritikát Leo felé - a sétálgatást mondjuk de -, hanem szimplán megállapítottam, hogy a túlzott némaság nem előnyös, ha valaki kapitány akar lenni.. Legyen az illető félig autista, vagy sem.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.27. 10:22:28

Palesz: Te írtad, hogy a viselkedése nem csk-hoz illő, ennek tükrében reflektáltam.
Zozzy: Erről a betegségről az esetek nagy részében nem tudnak orvosi diagnózist felállítani, mert nem lehet egyértelműen megállapítani.

Ami Messit illeti, nyilvánvalóan nem sértegetni akarom ezzel, úgy kezdtem, hogy erősen valószínű, és azért valljuk be, ennek van alapja.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.27. 10:11:38

hank1ee írta:
palesz77 írta: Ráadásul pont nemrég írta valaki, hogy még mindig azt nyilatkozta róla Xavi, hogy szinte egy szava sincs az öltözőben - ki tudja mennyire igaz -, ez sem túl nyerő tulajdonság ilyen szempontból. Ha meg mellé vesszük, hogy az utolsó szezonban csak sétálgatott a pályán.. Nem pont CSK-hoz illő viselkedés.
Úgyhogy én remélem nem ő fogja kapni - bár tuti de.
Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy Messi erősen valószínű, hogy Asperger-szindrómás, ami az autizmus enyhébb formája... Egy volt La Masiás csapattársa, aki a szobatársa volt Messinek az ifista években, például azt nyilatkozta, hogy mindig csönd volt a szobában, mert Leo sosem beszélt. Ez olyannyira jellemző az autizmus formáira, hogy a legtöbb ilyen beteg esetében így van. Az Asperger-szindrómások emellett sokkal jobban tudnak koncentrálni egy bizonyos dologra, úgy, hogy minden porcikájukkal képesek csak arra fókuszálni. Hát ezért a világ legjobb labdarúgója Messi, és semmi baj nincs a viselkedésével, mert nem tehet róla, hogy ilyen.
azért a diagnózishoz annál kicsit több kell, mint hogy nem volt alapvetően beszedés. a Balague-féle Guardioláról szóló könyvben több olyan anekdota is van, amelyek érzelemhangsúlyos beszélgetéseket írnak le Messi és csapattársak vagy épp Guardiola között, amik nem épp a szociális válaszkészség hiányára utalnak. szóval azért óvatosan kell bánni azzal, amikor valakire mentális zavart sütünk rá, csak mert kívülről néhány töredékinfó arra utal.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.27. 09:58:43

hank1ee írta:...
Most nem kötekedésből, de tényleg nem értem, hogy ennek mi köze van ahhoz, hogy jó lenne-e CSK-nak, vagy nem?
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.06.27. 09:49:58

palesz77 írta: Ráadásul pont nemrég írta valaki, hogy még mindig azt nyilatkozta róla Xavi, hogy szinte egy szava sincs az öltözőben - ki tudja mennyire igaz -, ez sem túl nyerő tulajdonság ilyen szempontból. Ha meg mellé vesszük, hogy az utolsó szezonban csak sétálgatott a pályán.. Nem pont CSK-hoz illő viselkedés.
Úgyhogy én remélem nem ő fogja kapni - bár tuti de.
Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy Messi erősen valószínű, hogy Asperger-szindrómás, ami az autizmus enyhébb formája... Egy volt La Masiás csapattársa, aki a szobatársa volt Messinek az ifista években, például azt nyilatkozta, hogy mindig csönd volt a szobában, mert Leo sosem beszélt. Ez olyannyira jellemző az autizmus formáira, hogy a legtöbb ilyen beteg esetében így van. Az Asperger-szindrómások emellett sokkal jobban tudnak koncentrálni egy bizonyos dologra, úgy, hogy minden porcikájukkal képesek csak arra fókuszálni. Hát ezért a világ legjobb labdarúgója Messi, és semmi baj nincs a viselkedésével, mert nem tehet róla, hogy ilyen.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
corol
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1203
Csatlakozott: 2011.04.06. 20:08:57

2014.06.27. 08:33:45

palesz77 írta:
Leon írta:Messi még mindig nem pörög csúcson de egyre jobb,talán van abban valami,hogy a szezonban tartalékolt a VB-re is,ami nem dicséretes de az ő szemszögéből nézve érthető.
Jövőre neki adnám a csk szalagot,hátha megjönne a kedve játszani mint a válogatottban! :mrgreen:

A mai nap legnagyobb pozitívuma az volt nekem, hogy újra mosolygott a pályán - pl. Nem volt ma sem csúcsformában, az ellenfél sem volt a legkeményebb, de legalább élvezte a játékot. Ez mindenképp pozitívum, rég volt már ilyen - emlékeim szerint.

De én a CSK szalagot valamiért nem adnám neki oda. Szerintem nem kapitány alkat, annak ellenére sem, hogy a válogatottban is az. Ha rosszul megy nekünk a játék, akkor ő sosincs azok közt, aki próbál lelket önteni a társakban, pedig egy kapitánynak ez is egy fontos feladata. Ráadásul pont nemrég írta valaki, hogy még mindig azt nyilatkozta róla Xavi, hogy szinte egy szava sincs az öltözőben - ki tudja mennyire igaz -, ez sem túl nyerő tulajdonság ilyen szempontból. Ha meg mellé vesszük, hogy az utolsó szezonban csak sétálgatott a pályán.. Nem pont CSK-hoz illő viselkedés.
Úgyhogy én remélem nem ő fogja kapni - bár tuti de.
Igen, az nekem is feltűnt, hogy többször is jókedvűen nevetett, ezt valóban régóta nem láttuk Tőle.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.25. 23:52:10

palesz77 írta:
noname írta:Pont eszembe jutott nekem is: Messi a válogatottban mostanában remekül játszik és ebben bizony benne lehet h ő a kapitány.
Szerintem a kapitányi karszalagot ne azért adjuk oda valakinek, mert ettől remélhetőleg jobban fog játszani, hanem azért, mert az adott illető úgy játszott, hogy kiérdemelte azt..

Azt meg túlzásnak érzem, hogy Leo jól játszott az eddigi 3 meccsen, úgy mondanám inkább, hogy az utolsón jó volt, előtte meg rúgott 1-1 gólt.. (ha csak a VB meccsekre gondoltál)
Messi mar régóta jól játszik a válogatottban szerintem inkább az edzővaltas miatt lett jobb nyilván külön motiválja az , hogy o a csk
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.25. 23:46:06

noname írta:Pont eszembe jutott nekem is: Messi a válogatottban mostanában remekül játszik és ebben bizony benne lehet h ő a kapitány.
Szerintem a kapitányi karszalagot ne azért adjuk oda valakinek, mert ettől remélhetőleg jobban fog játszani, hanem azért, mert az adott illető úgy játszott, hogy kiérdemelte azt..

Azt meg túlzásnak érzem, hogy Leo jól játszott az eddigi 3 meccsen, úgy mondanám inkább, hogy az utolsón egész jó volt, előtte meg rúgott 1-1 gólt.. (Már ha csak a VB meccsekre gondoltál, ha nem, akkor nem szóltam)
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.06.26. 00:01:22-kor.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.25. 23:24:33

crixus írta:
Alfa írta: Lehet, hogy a karján a kapitányi karszalaggal nem lenne képe sétalni.....
Én pont ezért nem adnám neki. A mai meccset nem láttam, így arról nem alkotok véleményt, de az ezt megelőző két meccsen kapitány ide vagy oda, ugyanúgy sétálgatott, mint tavasszal nálunk. Lőtt mellé két zseniális gólt is, ez igaz, de az is tény, hogy nem éppen a legerősebb csapatok ellen.
Egy kapitánytól én elvárnám, hogy tegye ki a lelkét is a csapatért, amit Messi nem tett meg most tavasszal, így nagyban hozzájárult a bajnokság és a kupák elbukásához. Nem ő a felelős, de mint kulcsember vastagon benne volt. Főleg a ligában elszenvedett lőtt gól nélküli pontvesztésekre gondolok. Mellesleg pont nem érdekel, hogy tartalékolt-e a Vb-re vagy sem. Sőt ha igen, akkor az elég gyökér egy dolog volt tőle, mert nem az argentinok "csináltak belőle" világsztárt... sőt nem is egyszer húzták le, hogy direkt tesz rájuk, annak ellenére, hogy Messi simán lehetett volna spanyol válogatott is.
Bár Piqué-nél még mindig előrébb van.
Én Iniesta-nak adnám, mellesleg ő a rangidős is.
Én sem borítanám fel a sorrendet ( szerintem nem is fogják ) . Ez a szezon igenis messi miatt is ment el de szerintem nem azért mert sétálgatott hanem mert egyszerűen fásult volt nem volt kedve játszani ( ki tudja miért ) , az , hogy sétálgat az mar így fog maradni mivel messi kialakította a saját stílusát amiben benne van az is , hogy néha csak sétálgat de ha olyan gólratörően játszik mint most a válogatottban akkor mar jól fogunk járni . Messi a mai meccsem többet mozgott es ezt mondta is , hogy megbeszélték , hogy többet futnak
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2014.06.25. 23:14:24

Alfa írta:
noname írta:Pont eszembe jutott nekem is: Messi a válogatottban mostanában remekül játszik és ebben bizony benne lehet h ő a kapitány.
Lehet, hogy a karján a kapitányi karszalaggal nem lenne képe sétalni.....
Ha ezen múlna a dolog, akkor az már el van kefélve...

Nem gondolom, h egy bajnoki címnél vagy egy BL továbbjutásnál, önbecslésnél, tartásnál többet érne a karszalag. Márpedig ha előbbiekért nem indult be, akkor utóbbiért sem fog vélhetően.
Nem ez lenne a megoldóképlet sztem.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.25. 23:11:01

Alfa írta: Lehet, hogy a karján a kapitányi karszalaggal nem lenne képe sétalni.....
Én pont ezért nem adnám neki. A mai meccset nem láttam, így arról nem alkotok véleményt, de az ezt megelőző két meccsen kapitány ide vagy oda, ugyanúgy sétálgatott, mint tavasszal nálunk. Lőtt mellé két zseniális gólt is, ez igaz, de az is tény, hogy nem éppen a legerősebb csapatok ellen.
Egy kapitánytól én elvárnám, hogy tegye ki a lelkét is a csapatért, amit Messi nem tett meg most tavasszal, így nagyban hozzájárult a bajnokság és a kupák elbukásához. Nem ő a felelős, de mint kulcsember vastagon benne volt. Főleg a ligában elszenvedett lőtt gól nélküli pontvesztésekre gondolok. Mellesleg pont nem érdekel, hogy tartalékolt-e a Vb-re vagy sem. Sőt ha igen, akkor az elég gyökér egy dolog volt tőle, mert nem az argentinok "csináltak belőle" világsztárt... sőt nem is egyszer húzták le, hogy direkt tesz rájuk, annak ellenére, hogy Messi simán lehetett volna spanyol válogatott is.
Bár Piqué-nél még mindig előrébb van.
Én Iniesta-nak adnám, mellesleg ő a rangidős is.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára crixus 2014.06.25. 23:14:24-kor.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.25. 22:40:30

BarcafanTomee írta:szerintem lőhetett volna még gólt, ha nem cserélik le. A végén volt sok kontra amit a bolha megoldott volna. De jó volt látni, hogy nem zavarta a csere, végig mosolygott a padon.

Csak így tovább Leo!
Szerintem megvolt ez beszélve mert ahogy mutatták a cserét leo rögtön odanézett és látszott rajta , hogy nem lepi meg a csere
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.06.25. 22:33:38

szerintem lőhetett volna még gólt, ha nem cserélik le. A végén volt sok kontra amit a bolha megoldott volna. De jó volt látni, hogy nem zavarta a csere, végig mosolygott a padon.

Csak így tovább Leo!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.25. 21:59:56

noname írta:Pont eszembe jutott nekem is: Messi a válogatottban mostanában remekül játszik és ebben bizony benne lehet h ő a kapitány.
Lehet, hogy a karján a kapitányi karszalaggal nem lenne képe sétalni.....
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.06.25. 21:36:43

Pont eszembe jutott nekem is: Messi a válogatottban mostanában remekül játszik és ebben bizony benne lehet h ő a kapitány.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.25. 21:24:42

palesz77 írta:
Leon írta:Messi még mindig nem pörög csúcson de egyre jobb,talán van abban valami,hogy a szezonban tartalékolt a VB-re is,ami nem dicséretes de az ő szemszögéből nézve érthető.
Jövőre neki adnám a csk szalagot,hátha megjönne a kedve játszani mint a válogatottban! :mrgreen:

A mai nap legnagyobb pozitívuma az volt nekem, hogy újra mosolygott a pályán - pl. Nem volt ma sem csúcsformában, az ellenfél sem volt a legkeményebb, de legalább élvezte a játékot. Ez mindenképp pozitívum, rég volt már ilyen - emlékeim szerint.

De én a CSK szalagot valamiért nem adnám neki oda. Szerintem nem kapitány alkat, annak ellenére sem, hogy a válogatottban is az. Ha rosszul megy nekünk a játék, akkor ő sosincs azok közt, aki próbál lelket önteni a társakban, pedig egy kapitánynak ez is egy fontos feladata. Ráadásul pont nemrég írta valaki, hogy még mindig azt nyilatkozta róla Xavi, hogy szinte egy szava sincs az öltözőben - ki tudja mennyire igaz -, ez sem túl nyerő tulajdonság ilyen szempontból. Ha meg mellé vesszük, hogy az utolsó szezonban csak sétálgatott a pályán.. Nem pont CSK-hoz illő viselkedés.
Úgyhogy én remélem nem ő fogja kapni - bár tuti de.
Szerintem nem fognak borítani az eddigi sorrenden ( bár kitudja ) és Ini lesz a csk . Viszont azt is mondta pár csapattárs , hogy tényleg nem beszél de ha megszólal akkor mindenki ráfigyel még puyol ,xavi , valdés mindenki.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.25. 21:18:22

Leon írta:Messi még mindig nem pörög csúcson de egyre jobb,talán van abban valami,hogy a szezonban tartalékolt a VB-re is,ami nem dicséretes de az ő szemszögéből nézve érthető.
Jövőre neki adnám a csk szalagot,hátha megjönne a kedve játszani mint a válogatottban! :mrgreen:

A mai nap legnagyobb pozitívuma az volt nekem, hogy újra mosolygott a pályán - pl. Nem volt ma sem csúcsformában, az ellenfél sem volt a legkeményebb, de legalább élvezte a játékot. Ez mindenképp pozitívum, rég volt már ilyen - emlékeim szerint.

De én a CSK szalagot valamiért nem adnám neki oda. Szerintem nem kapitány alkat, annak ellenére sem, hogy a válogatottban is az. Ha rosszul megy nekünk a játék, akkor ő sosincs azok közt, aki próbál lelket önteni a társakban, pedig egy kapitánynak ez is egy fontos feladata. Ráadásul pont nemrég írta valaki, hogy még mindig azt nyilatkozta róla Xavi, hogy szinte egy szava sincs az öltözőben - ki tudja mennyire igaz -, ez sem túl nyerő tulajdonság ilyen szempontból. Ha meg mellé vesszük, hogy az utolsó szezonban csak sétálgatott a pályán.. Nem pont CSK-hoz illő viselkedés.
Úgyhogy én remélem nem ő fogja kapni - bár tuti de.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2592
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.25. 21:03:55

Messi még mindig nem pörög csúcson de egyre jobb,talán van abban valami,hogy a szezonban tartalékolt a VB-re is,ami nem dicséretes de az ő szemszögéből nézve érthető.
Jövőre neki adnám a csk szalagot,hátha megjönne a kedve játszani mint a válogatottban! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.25. 20:46:46

A kapitány témában kapcsolatban és simán eltudom képzelni , hogy Messi lesz az 1. számú CSK és Ini csak a 2. hiszen a válogatottban is kitúrta Mascheranot . De az tuti , hogy vagy Ini és Messi lesz az első helyen. Sokan írtátok , hogy se leo se ini nem jó csk , én ezzel nem értek teljesen egyet mert annyi nem elég , hogy üvölt a társakkal , fanatizálja őket mert ezt bárki megtudja csinálni a csk-nak leginkább tekintély kell mert enélkül semmit sem ér egy csk . Ezek miatt gondolom azt , hogy ini és leo is jó csk-k lesznek mert a társai maximálisan tisztelik őket .
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.25. 20:18:36

Deus írta:Come on Leo! Előzd be Batistuta -t :D

Batinak 56 gólja van a válogatottban, Messinek 42 gólja van eddig. 14 gól van még hátra :lol: Majd a Copa America -n vagy a 2018 -as vb -n beelőzi!
És közte még vannak bari meccsek plusz selejtezők
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.06.25. 20:08:30

Come on Leo! Előzd be Batistuta -t :D

Batinak 56 gólja van a válogatottban, Messinek 42 gólja van eddig. 14 gól van még hátra :lol: Majd a Copa America -n vagy a 2018 -as vb -n beelőzi!
KépKép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.24. 14:54:11

Hihetetlen, hogy már 27 ő is... :shock: :roll: :cry:
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.06.24. 12:53:50

Boldog szülinapot!
Ez a mai egy ünnepnap. :D

Reméljük jövőre visszatér az igazi Messi és LE is kitalál valamit a cssatárgondokkal kapcsolatban.
Kép
Válasz küldése