Leo Messi

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Ha lenne rá lehetőség, visszahoznád?

Igen, még tudna adni a csapatnak
66
46%
Nem, tovább kell lépni
79
54%
 
Szavazatok száma: 145
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.05.18. 06:29:44

Abban senki ne remenykedjen, hogy ki fog menni a szelre ! A csapat hierarchiajaban mindig is a kozepso tamado jelenti a legfalysulyosabb szerepet, ha egyszer jatszottal mar azon a poszton, akkor minden mas uj pozicioba kenyszerulest visszalepeskent, lefokozaskent elsz meg ! Messit meg ismerjuk mar annyira, hogy tudjuk, ezt az o egoja nem fogja elviselni! Elsosorban azt kene megkerdezni tole, hogy ha mar papiron legalabbis kozepso tamadot jatszik, akkor miert rendszerint a kozepkorben boklaszik ? Most az Atletico ellen is egy dUpla soros vedelmen kellett volna athamozni igy magat, ami meg egy csucsformaban levo messinek is komoly kihivas, nemhogy a mostaninak ! Mondjuk az is nevetseges, hogy a tobbiek keptelenek ey normalis kenyszeritot veghez vinni, tegnap ia vplt ra pelda Pedro es AS eseteben is, hogy Leo ritmust valtott jol adta vmelyiknek a labdat, de azok vagy Leo helyere tettek vissza a labdat, ahol o mar reg nem volt ott, vagy egyszeruen belelottek az elottuk allo vedobe ...
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.18. 00:29:16

Ki kell várni a következő szezon végéig. Ha pedig ugyanezt a játékot nyújtotta, meg kell próbálni eladni. Csak melyik klub fog érte fizetni 150 milliót? :) Még az arabok se ilyen buták szerintem.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 916
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2014.05.17. 23:45:14

Marhára nem örülök, hogy a vezetőség egy 0 teljesítményre ekkora fizut szavazott meg neki.
Legalább hajtana, de még ez sincs meg benne...
Ez a szezon nagyban az Ő semmilyen hozzáállása miatt alakult így.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.17. 21:24:56

És komolyan erre a teljesítményre kapott új szerződést? :D
Parádés.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2014.05.17. 21:21:20

Szerintem egy évre mehetne kölcsönbe realba, hogy leamortizálja a realt a futómennyiségével :D

Nos, ezt a 2013/14 -es Messit el kell felejteni. Remélem, hogy a következő szezonra, LE -vel, jobb lesz. Csak jobb lehet, ennél rosszabb már nem lehet.
KépKép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.17. 21:08:58

AZ A SZOMORÚ, HOGY SZÁMOMRA Ő VOLT A BARCA MECCSEK ESZENCIÁJA, NEM AZT MONDOM HOGY CSAK MIATTA,NÉZTEM DE MAJDNEM...
most viszont elkeserít amit látok, már nagyon messze jár önmagától és a világ legjobbja jelzőtől is. sajnos nem arról van szó(most már) hogy nem akar, hanem arról hogy nem tud. nagyon meglepne, ha a VB.-n nem ugyanezt látnánk.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.05.17. 21:06:26

ZBarca írta: Ne aggódjunk, bízzunk a sorsban, hogy Messi a vb-n tündökölni fog!
Az rajtunk nem segít. A rajtunk alatt a Barca szurkolókat értem, aki Messi szurkoló inkább, az lehet, hogy jobban fogja magát érezni. Nekem inkább borzasztóan antipatikus, hogy mikor VB/EB van, akkor a játékosaink teljesen ellazsálják a tavaszi szezont. Értem én, hogy minden játékosnak fontos a válogatott, de attól még nem kéne leköpni a klubcsapatukat, akinek köszönhetik, hogy lett belőlük valaki egyáltalán. De itt a Barcában ezt is meg lehet csinálni, sőt, fizetésemelés jár érte.
Egyébként én valószínűbbnek tartom, hogy az argentinok Messistől égnek egy csúnyát szokás szerint a VB-n.
Avatar
Koko1998
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2014.03.25. 18:09:06

2014.05.17. 21:03:12

Egy olyan játékost kéne igazolni centernek mint amilyen Ibra volt, magas, erőszakos, harcos játékos és Messi kimenni jobb szélre! :D
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.05.17. 21:01:02

ZBarca írta:
Jester írta:Arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz vele. Megmarad e a hamis kilences pozíciója és folytatódik a szenvedés? Visszateszik a szélre? Vagy igazolnak elé egy vérbeli centert?
Én kíváncsi lennék, mit tud összehozni egy Messi-Suarez-Neymar hármas. Mondjuk így:
Neymar-----Suarez-----Messi

Nem lenne kutya, az biztos! :D
Fifában elmenne....
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.05.17. 20:42:42

Jester írta:Arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz vele. Megmarad e a hamis kilences pozíciója és folytatódik a szenvedés? Visszateszik a szélre? Vagy igazolnak elé egy vérbeli centert?
Én kíváncsi lennék, mit tud összehozni egy Messi-Suarez-Neymar hármas. Mondjuk így:
Neymar-----Suarez-----Messi

Nem lenne kutya, az biztos! :D
Kép
Jester
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.04.30. 08:37:51

2014.05.17. 20:37:31

Arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz vele. Megmarad e a hamis kilences pozíciója és folytatódik a szenvedés? Visszateszik a szélre? Vagy igazolnak elé egy vérbeli centert?
100% pure awesomeness
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.05.17. 20:31:24

Legalább megtudtuk, hogy nem egy pénzéhes tuskó. :mrgreen:
Csak hogy megvédjem: idén sohasem ment neki jól az Atma ellen. De az áprilisi magához képest jól teljesített, volt egy asszisztja és egy lesgólja + sárgázta az ellenfeleket, más kérdés, hogy ez nem vált a hasznunkra...
Ne aggódjunk, bízzunk a sorsban, hogy Messi a vb-n tündökölni fog!
Kép
Jester
Barça B
Hozzászólások: 82
Csatlakozott: 2014.04.30. 08:37:51

2014.05.17. 20:27:12

Imádkozzatok, hogy Messi már a VB-re spórolt ezzel a mai lézengésével...
100% pure awesomeness
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.05.17. 10:33:06

Én eltudom képzelni azt is , hogy nem feltétlenül Messi akarta ezt a szerződésújítást hanem inkább a klub erőltette válaszul Ronaldo szerződéshosszabítására . Mert ugye tudjuk,hogy Bale is Neymar miatt jött , már évek óta megy ez az egymásra való licitelgetés. Én azt nem tudom elképzelni,hogy azért nem futott volna mert keveselte a pénzt amit kapott mivel a klub szinte mindent megad neki. Azt viszont én felháborítónak tartom, hogy Neymar többet keres mint Xavi,Iniesta,Puyol , Valdés, Puyol #-o
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2593
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.17. 08:15:23

Nekem nem azzal van bajom,hogy fizu emelést kért hiszen mint mondtam szerintem tökmindegy,hogy 10 -20 vagy 30 millió eurót keres évente mert úgy sem tudja azt a pénzt HASZNOSAN elkölteni. Egyszerre úgy is csak egy autóba tud beülni,egy házban tud lakni,stb.
Ha éjjel-nappal lazacot eszik az sem kerül évi max 1 millió forintba,ráadásul mint írtátok kb a körömvágó csipeszen át a fésűjééig mindene a szponzoroktól van ingyen,sőt fizetne is neki azért.
4 lehetőséget látok:
- Státusz szimbólumként kell neki a sok pénz: ő legyen a legjobban kereső focista
- Az apja követelte ki a nagyobb lóvét,láthattuk Neymar faterja is milyen pénzéhes
- Állítólag kb 40 millió eurót kell befizetni az adóhatóságnak az adócsalási ügyek miatt és azér már én is húznám a számat ha 2-3 évi teljes fizumat legombolnák rólam,még ha csaltam akkor is! :mrgreen:
-Ha a klub úgy is megadja és épp nem a csőd szélén van akkor Messi miért ne kérhetne többet?
Nekem azzal van a gondom,hogy idén nem annyira szolgált rá az emelésre,kb tavaly kellet volna megkapnia -91 gól,ebből 50bajnoki,stb- ha már mindenképp akartak neki adni.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.05.17. 03:30:04

Arra lennék kíváncsi, hogy mikor mondaná azt a Barca, hogy jó, ezt a fizetést már nem adjuk meg. 30-35 millió?

Egyébként egy ilyen szezon után nem lenne bőr a pofámon fizetésemelést kérni.

(Érdekességképp: Agüero 11, Rooney 15,5 milliót keres évente.)
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.05.17. 01:36:33

Meg kell mondjam az utobbi idoben (1-2 ev) olyan szemelyisegvaltozast vettem nala eszre ami nem annyira szimpatikus mint a korabbi szereny, alazatos srac aki volt, DE ez abszolut ertheto hiszen ove a vilag 4x-es aranylabdas 10000 rekordot megdontott plusz annyit keres mint Mo. GDP-je. Ezzel nem is lenne gond ha hozna melle a jo teljesitmenyet igaz? Nos en ezert sem tudok ra haragudni, hiszen 2014ben senki se rugott nala tobb golt, eleinte a serules utani visszaszokas miatt volt gyengebb utanna pedig szerintem a vb miatt kicsit kitolta a formaidozitest, ezt abbol gondolom hogy az utobbi 1-2 meccset elkezdett kicsit hajtani.(oriasi a nyomas rajta mint a sajto, mint az argentinok reszerol egy jo vb szereples miatt igy ezert valamilyen szinten megertem amit tett) En szerintem az Atma ellen rugni fog legalabb egyet es jol is fog jatszani a vbn pedig neki lesz a legtobb golpassza mivel szerintem tkp-t fog jatszani es lesz elotte egy csatar. En ezt tamogatnam itt is, de ezt mar leirtam parszor igy nem fogom ujra kifejteni. Nagyon varom a vbt, szerintem ez most egy kiveteles lesz amit sokaig fogunk emlegetni. Ja es hogy a fizujatol is essen szo, szerintem is mar tulsagosan nagy osszegek ropkodnek a jatekosok szamlaira, de a foci egy uzlet ha ez megeri a klubnak gazdasagilag, sportszakmailag akkor ezt el kell fogadni.
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.17. 00:09:29

Halfkey írta:Baseballról fogalmam sincs de a legjobban kereső amerikai focista Aaron Rodgers bónuszokkal együtt évi 20 millió DOLLÁRT keres, ami kicsit ugye kevesebbet ér mint 23 millió Euró. És ott sokkal durvábban strukturáltabbak a bónuszok, konkrétan csak a fele a garantált pénz, nem a 13%-a (3/23).
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-joe- ... en-2336175

No offense, de pont mai anyag.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Halfkey
Jugador del Barça
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2010.07.26. 23:56:08

2014.05.16. 21:24:35

Igazából ez azóta érik mióta nálunk megemelték CR-nek. Remélem most nem kezd el CR hisztizni hogy örökké legyen valamelyiknek baja és mindig licitálhassunk egymásra - jobban belegondolva tisztára gazdasági kartell szagú ez a Messi - CR kapcsolat :D.

De pl a sportnak csúfolt amerikai fociban vagy a baseballban (egyik röhejesebb mint a másik :lol: ) is sokkal többet keresnek mint Messi.
Baseballról fogalmam sincs de a legjobban kereső amerikai focista Aaron Rodgers bónuszokkal együtt évi 20 millió DOLLÁRT keres, ami kicsit ugye kevesebbet ér mint 23 millió Euró. És ott sokkal durvábban strukturáltabbak a bónuszok, konkrétan csak a fele a garantált pénz, nem a 13%-a (3/23).
Avatar
ZBarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2717
Csatlakozott: 2013.07.18. 18:18:47
Kapcsolat:

2014.05.16. 21:06:18

Szerintem nem az "alacsony" fizetése miatt sétálgatott áprilisban. Csak hullámvölgye volt, ennyi. Ha tényleg ez lenne a baja, már év eleje óta ezt csinálná és nem triplázott volna a Real ellen. A mai futballban nemcsak teljesítményben, hanem fizetésben is versengenek egymással a játékosok. Kicsit szomorú, de így van.
Most hogy végre hosszabbított, inkább örüljünk, hogy ennek is pont került a végére! :)
Kép
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.05.16. 20:32:41

Legalább ő felelősségteljesen gondolkozik, és előre tekint a nyugdíjas éveire. Mindjárt fel is hívom a hideg listámból, és kötök neki egy lakástakarékot :D :P
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.16. 19:24:25

Az a helyzet, hogy decemberben mindenki azt mondta, ha Messi nem sérül meg, akkor övé a laszti, most sajnos azt mondom, nagyon messze van tőle.... az első 3-ban nem biztos, h benne lenne. Remélem a kis pénzecskéjével néha legalább futni is látjuk...
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.16. 19:04:00

Már minden évben meg fogják újítani a kontraktusát + pármillióval? Nem mintha sajnálnám tőle (?), de kicsit el van szállva a Bolha. Nem ilyen gyereknek ismertük meg.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.16. 18:54:06

van ennek a pénz őrületnek egy másik olvasata is.Messit mondjuk a menedzsere( apja) belekényszeríti ebbe a piacon dúló alkudozásba viszont a teljesítményt neki kell(ene) letenni az asztalra( gyepre)! igazából a gond pl. Cé-vel ellentétben aki parádés szezont fut, hogy Messi ettől igencsak messze jár. ebben az egyben egyébként megértem az amúgy béna klub illetékesek gondját is : akár hova nyúlnak fáj! ha elpasszolnák, és mondjuk máshol jó lenne (lásd Ibra!) soha nem bizonyíthatnák, hogy itt továbbra is gyenge lett volna, inkább fizetnek és nyelnek....
így most legalább egy fél szezont majd hozni kéne neki, mert azután ugye idndul a következő évi alku és akkor ismét szomorú lesz szegény.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2014.05.16. 18:34:47

azért az ilyen kaliberű gyerekek, mint messi - de mondhatnám cét is -, olyat tudnak, amit más senki sem, ezt ha meg akarják tartani a klubok, akkor meg kell fizetni. ennyi.
az irrealitás ott kezdődik, amikor kb ilyen pénzeket szakít pl egy cavani-forma gyerek is, na ezeket a megoldásokat már valóban az oroszoknak és az araboknak köszönhetjük.
egyébként tényleg felfoghatatlan már ez a nagyságrend, de ahogy valaki lentebb már írta, ha vannak olyanok, akiknek be lehet mondani ekkora számokat, akkor hülye lenne nem bemondani a gyerek.
meg lehetett volna azt is csinálni, h okés papesz, akkor nem kapod meg, mert az mégsem járja, h katalónia nemzeti jövedelmének a kétharmadát te viszed haza, hogy szegény katari barátainkról már ne is beszéljünk, akiknek van éppen elég bajuk, h a teljesen megérdemelt vébéjük miatt már majdnem ezren rohadtak meg a malterosvödrök mellett odakint az ötven fokban, de akkor valószínűleg öltözne és költözne a jó leo, mert vannak helyek, ahol megadnák neki a kért zsét.
dehát ilyen világot élünk, ez van.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Válasz küldése