Josep Maria Bartomeu

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.09.02. 12:04:28

visca el barca írta:várom a közleményt. kiváncsi vagyok kivel viteti el a balhét.
Szerintem nem kelll ehez sokat gondolkoznia.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.02. 12:01:53

várom a közleményt. kiváncsi vagyok kivel viteti el a balhét.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
BFC
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2014.07.15. 17:55:16

2017.09.02. 11:42:07

Ide írom mert, nem igazán tudom, hogy hova kéne.
Amennyiben Bartomeu-t leváltják az Espai Barca projektel mi lesz ?
Mármint az tovább fog menni vagy le fogják állítani, vagy ez a következő elnök kilétén múlik.
Azért elég sok pénzbe kerül és ha jól tudom most fog elindulni.
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.02. 11:23:29

Azért annak örülök, hogy az utolsó pillanatban sem tudott idehozni semmilyen jómadarat, hogy elterelje a figyelmet Beneditoról. Sőt, még egyszer porig alázta önmagát és a bandáját az elképzelés nélküli kapkodásával. Szerintem nem kérdés az indítvány sikere innentől, főleg ha Messi és Iniesta sem ír alá, amíg nem húznak el ezek.

Az új elnöknek remélhetőleg rendelkezésére fog állni a Neymar-pénz maradéka, valamint a Rakuten és Nike-bizniszekből is jönni fog bőven pénz. Majd ő fejleszthet a csapaton meg fiatalíthat ilyen anyagi háttérrel.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2017.09.02. 07:48:57

Én még várok egy hivatalos értékelést a vezetőktől a nyáron történtekről, valami ilyesmit képzelek el: "Minden posztra sikerült erősítenünk. Portugál és brazil válogatott játékosok érkeztek, valamint megszereztük a világ legtehetségesebb játékosát is, továbbá visszahoztunk egy saját nevelésű fiatalt, bizonyítva, hogy a La Masia még mindig kiválóan működik. A keret kellően erős, hogy újabb trófeákat nyerjünk. Az eladott játékosokból befolyt pénzt további erősítésekre fordítjuk a következő átigazolási időszakban, ahogy tettük ezt most is. Visca el Barca, Visca Bartomeu"
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2017.09.02. 05:29:22

Robert Fernasndeznek és galeriának már ma repülnie kell, hazudozása, beképzeltsége és totál alkakmatlansága miatt. Kérdés, hogy Messi mire hajlndó ilyen körülmények között és Valverde mire képes.Barto sorsa meh úgyis a sociok kezében van.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2017.09.02. 00:57:59

Worst President of the year award winner is:

Kép
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.09.02. 00:10:35

MessiNeymarSuarez írta:Na nézzük Valverdének a kérései teljesültek-e:


*KP-ra Iniesta szerepkörben erősítés ami már 1-2 éve égető, és legfontosabb célpont: ❌

*Teljes kerete augusztus 12-ig, hogy meg tudja kezdeni a szezonra készülést: ❌

*Erős középhátvéd igazolás:❌

*Ballaszt elpasszolása, hogy ne kelljen velük szenvedni: ❌




Ennek ellenére jött Semedo aki kérdőjel, de bíztató, ment Neymar de jött Dembelé, aki ígéretes, és jött Paulinho akit nem kért, de kellett a pénzmosás és cserébe Samper kárára.


Mindenki döntse el, hogy mennyire méltó eredmény egy ekkora klub számára.
Ezek leginkább a te kéréseid.:-D
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.02. 00:05:58

Na nézzük Valverdének a kérései teljesültek-e:


*KP-ra Iniesta szerepkörben erősítés ami már 1-2 éve égető, és legfontosabb célpont: ❌

*Teljes kerete augusztus 12-ig, hogy meg tudja kezdeni a szezonra készülést: ❌

*Erős középhátvéd igazolás:❌

*Ballaszt elpasszolása, hogy ne kelljen velük szenvedni: ❌




Ennek ellenére jött Semedo aki kérdőjel, de bíztató, ment Neymar de jött Dembelé, aki ígéretes, és jött Paulinho akit nem kért, de kellett a pénzmosás és cserébe Samper kárára.


Mindenki döntse el, hogy mennyire méltó eredmény egy ekkora klub számára.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2017.09.01. 22:48:25

Cestus írta:Kb. mikorra lesz kigyomlálva a jelenlegi vezetőség, ha sikerrel jár a bizalmatlansági indítvány? Év végére?
Tavaszra legközelebb, ha minden szintjét nyerik a protestálók.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2017.09.01. 21:12:34

MessiNeymarSuarez írta:Igen, ironikus, hogy az aki összehozta a Bravo-MaTs-Rakitic-Suarez tengelyt az elvitte a balhét, utána meg sikeres lett a csapat és Bartoéké volt a dicsőség..

Elég sok ideig presztízs volt egy Barca játékost megszerezni, volt megítélése, de most ránéz az ember a keretre és mit lát?
Azt hogy tele van a keret 0 szintű alibi játékosokkal...

Bearanyozta a napomat a mai nyilatkozatuk, mi szerint nem most kéne eldönteni a bizalmatlanságot, hanem majd szezon végén értékelni...
Miért, szezon végére már itt lesz Coutinho a semmiből, és a töltelék meg felszívódik? :lol:
A szezon végére kirugják majd szépen Valverdet a csapat sikertelensége miatt és miután Messi lelép majd valahova őt fogják hibáztatni(Hopefully nem fog Messi elmenni és az új elnök azonnal hosszabít vele). De nagy eséllyel nem fogja megérni a szezon végét ez a Barto féle banda és itt Bartot is beleértem és nem csak a pénzmosó bandáját. [-o<
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.01. 20:11:51

Igen, ironikus, hogy az aki összehozta a Bravo-MaTs-Rakitic-Suarez tengelyt az elvitte a balhét, utána meg sikeres lett a csapat és Bartoéké volt a dicsőség..

Elég sok ideig presztízs volt egy Barca játékost megszerezni, volt megítélése, de most ránéz az ember a keretre és mit lát?
Azt hogy tele van a keret 0 szintű alibi játékosokkal...

Bearanyozta a napomat a mai nyilatkozatuk, mi szerint nem most kéne eldönteni a bizalmatlanságot, hanem majd szezon végén értékelni...
Miért, szezon végére már itt lesz Coutinho a semmiből, és a töltelék meg felszívódik? :lol:
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2017.09.01. 19:21:06

visca el barca írta:
MisterDJ írta:Esküszöm visszasírom Zubit ezután a nyár után. :D Zubi is hozott rossz döntéseket, de neki köszönhetjük Suarezt, Rakiticet, (Matyit? :lol: ) akik hozzátettek akkor a csapat sikeréhez leszámítva a többieket, akik ingyen pénzt kapnak és járhatnak a legujabb Audikkal (ami életem álma marad [-o< ) és huzzák le a csapat költségvetését folyamatosan :D .
zubival semmi baj most amúgy, márszejben pl jól végzi a munkáját, igaz ott nem állnak 100 milliók a rendelkezésére.
Egy potenciális, feltörekvő tehetség megtalálásához, leigazolásához és beépítéséhez nem is kellenek 100 milliók. Suarez és Rakitic sem volt anno akkora összeg, mint amennyiért igazoltunk ezen a nyáron egyetlen darab(!!!) játékost. Szegény Zubi áldozata volt a Bartomeu féle rendszernek, amire most is láthatunk majd példát elvileg.
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.01. 19:14:06

MisterDJ írta:Esküszöm visszasírom Zubit ezután a nyár után. :D Zubi is hozott rossz döntéseket, de neki köszönhetjük Suarezt, Rakiticet, (Matyit? :lol: ) akik hozzátettek akkor a csapat sikeréhez leszámítva a többieket, akik ingyen pénzt kapnak és járhatnak a legujabb Audikkal (ami életem álma marad [-o< ) és huzzák le a csapat költségvetését folyamatosan :D .
zubival semmi baj most amúgy, márszejben pl jól végzi a munkáját, igaz ott nem állnak 100 milliók a rendelkezésére.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MisterDJ
Barça B
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:42:54
Tartózkodási hely: Győr

2017.09.01. 18:48:04

Esküszöm visszasírom Zubit ezután a nyár után. :D Zubi is hozott rossz döntéseket, de neki köszönhetjük Suarezt, Rakiticet, (Matyit? :lol: ) akik hozzátettek akkor a csapat sikeréhez leszámítva a többieket, akik ingyen pénzt kapnak és járhatnak a legujabb Audikkal (ami életem álma marad [-o< ) és huzzák le a csapat költségvetését folyamatosan :D .
"Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat."
- Leo Messi

“A történelem legnagyobb Barcájának volt a motorja, agya és stílusa egyben. Remélem hamarosan visszatér”.
-Carles Puyol mondata Xaviról
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.01. 18:24:14

Jól kitalálták ezt is. Ma már dolgozni sem kell semmin, elég lemondatni a szertárost meg a takarítónőt, minden meg van oldva és bocsájtva.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2017.09.01. 18:14:37

palesz77 írta:Kirúgják Robertet és Braidát, aztán kész. Segura meg teljes hatalmat kap. Nem hiszem, hogy annál komolyabb dolgok lesznek.
Mondjuk nem tudom, hogy mi értelme volt lenyilatkozni, hogy egy játékost még hoznak, de ha minden jól megy 2 játékos lesz. Saját magukat járatták le egész nyáron.

Engem nem érdekel, hogy jön vagy nem, de azt nem tudom elviselni, ha az ember képébe hazudnak..

Az meg világi szégyen, hogy Arda, Gomes, Munir csomagtól nem tudtunk megszabadulni, majd most egy évig free fizetés?? Nevetséges!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
Gaboo
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.06.06. 09:48:33

2017.09.01. 18:12:30

palesz77 írta:Kirúgják Robertet és Braidát, aztán kész. Segura meg teljes hatalmat kap. Nem hiszem, hogy annál komolyabb dolgok lesznek.
Pont az a barbár Segura, aki összerúgta a port a fél kerettel azalatt a rövid idő alatt, amióta ott van? Bartomeu tényleg távozni akar. :mrgreen: :mrgreen:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2017.09.01. 18:07:46

Kirúgják Robertet és Braidát, aztán kész. Segura meg teljes hatalmat kap. Nem hiszem, hogy annál komolyabb dolgok lesznek.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.01. 17:50:27

sondyyy írta:This evening there might be resignations from Barça's sports management team. [@gerardromero]
adja magát hgoy barto megpróbálja elvitetni egy-két töltelékkel a balhét.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
sondyyy
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2017.07.29. 10:32:50

2017.09.01. 17:47:06

This evening there might be resignations from Barça's sports management team. [@gerardromero]
Avatar
Cestus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3423
Csatlakozott: 2017.03.10. 19:23:04

2017.09.01. 17:16:02

pr13 írta:Azért arra kíváncsi lennék, hogy tényleg fullba nyomják-e a kretént vagy csak direkt rombolják a klubot.
Remélem Benedito egy kicsit átmozgatja őket a következő napokba, izzadhatnak majd rendesen. :)
Én meg arra, hogy hogyan viselkedne az az elnök, aki szándékosan meg akarja magát buktatni. Szerintem nem tudná űberelni Bartomeut.
"It is what it is."

- Ernesto Valverde, 2019, közvetlenül az anfieldi vereség után.
Avatar
pr13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2017.07.23. 10:53:34

2017.09.01. 17:01:35

Azért arra kíváncsi lennék, hogy tényleg fullba nyomják-e a kretént vagy csak direkt rombolják a klubot.
Remélem Benedito egy kicsit átmozgatja őket a következő napokba, izzadhatnak majd rendesen. :)
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6664
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2017.09.01. 16:00:23

MessiNeymarSuarez írta:Nekem szimpatikus ez a Benedito.
Megragadta a lehetőséget, és intézkedett, nem rest a saját idejét és pénzét, hírnevét sem az ügybe ölni, pedig messze nem garantált hogy ha sikerül akkor ő lesz megválasztva.
Simán benne van hogy másnak kaparja ki a krumplit, ennek ellenére sem rest intézkedni, és nem is ezt hajtja hogy szavazzunk majd rá, hanem hogy tűrhetetlen a helyzet és mihamarabb le kell mondatni Bartoékat.


Az lenne a legjobb ha Laportával összeállnának, lehet jobb kezekben lenne a klub.
Én mindig is fenntartásokkal kezeltem azt, akinek a legnagyobb a szája, amikor ég a ház (úgy általánosságban, nem csak most, ilyenkor kapnak ugye vérszemet a hiénák), de nem hinném, hogy bármivel rosszabbak lennének, mint Barto.

És igen, szerintem egy újabb Laporta ciklussal mindenki kiegyezne.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2017.09.01. 15:53:42

Gaboo írta:Javíts ki, ha tévedek, de én úgy tudom, hogy a bizalmatlansági szavazás lesz most nem elnökválasztás. Először meg kell ugrani a 16.570 aláírási küszöböt, majd ha ez megvan, akkor ki lehet írni azt a szavazást, ami arról dönt, hogy marad-e Barto. A jelen lévők 2/3-dának kell arra szavazni, hogy Barto menjen. Ebben az esetben a szezon végéig egy ideiglenes elnökség veszi át az irányítást, majd a következő nyáron jön az elnökválasztás.
én úgy tudom h bármikor ki lehet írni új választást, nem kell vele megvárni a nyarat.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése