Joan Laporta

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Hányasra értékelnéd az első évét?

5
21
28%
4
29
39%
3
14
19%
2
4
5%
1
6
8%
 
Szavazatok száma: 74
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2021.08.18. 08:39:20

ktm írta:
2021.08.18. 07:38:59
drobika írta:
2021.08.18. 07:14:39
A Messi maradás bejelentése egyre inkább úgy tűnik nekem egy kommmunikációs csel volt , időhúzás. Tudta nagyon jól Laporta Messi nem fog maradni, mert nem is akar, és mert nem is tudjuk megtartani. Ezért nem is tárgyaált más játékosokkal. Messi távozásakor megrendezték azt a méltatlan előadást mialatt a párizsiak már nyomatták a Messi mezeket a Távol Keleten... Ő Pedig hétfőn elment nyaralni a Baleár szigetekre , mint aki jól végezte a dolgát. Tiszta vizet a pohárba!!!!
Ha Messi nem akart volna maradni, akkor miert engedett volna a fizetesebol? Nehezen tudom elkepzelni, hogy az argentin egy ilyen szinjatekba belement volna, eleg csak a palyan nyujtott viselkedesere gondolni, arrol nem is beszelve, hogy a csaladja biztos inkabb maradt volna Barcelonaban, mint, hogy olyan helyre koltozzenek, ahol meg a nyelvet se beszelik.
Szerintem Laportaek mar reg tudtak, hogy mekkora az adossag(ezt biztos nem kotottek a jatekosok orrara) es ugy dontottek, hogy Messinek mennie kell, anelkul, hogy kulonosebb erofeszitest tettek volna a megtartasa erdekeben(lasd nem kommunikaltak Albaval stb..., az is eleg beszedes, hogy az Umtiti ultimatum is most jut eszukbe, nem 1 honappal ezelott).
Értem, hogy az embereknek könnyíti most a lelkét, ha haragudhatnak Messire, de mire alapozzátok, hogy menni akart, és csak színjáték volt, hogy maradni szeretne?

Tavaly kerek perec kijelentette, hogy menni akar, de most valamiért inkább színészkedik??? Amúgy mi mindent kellett, mi mindet tudott volna még megtenni a maradásért? Elment a falig a fizetéscsökkentéssel, de a távozása pillanatában semmilyen fizuért, a negyedéért sem tudtuk volna itt tartani...

Az, hogy utána villámgyorsan írt alá a PSG-hez, abból is mindenki azt a következtetést vonja le, hogy már erre készült, de könyörgöm minden átigazolási időszak végén beesik egy-két villám transzfer, ahol a kluboknak egymással, a vevőnek pedig a játékossal is meg kell egyeznie akár az utolsó órákban, és letudni az adminisztrációt. Miután Laporta bejelentette, hogy mennie kell, utána mit kellett volna csinálnia? hónapokig gyászolni, és csak utána aláírni, miközben már így is megy a francia bajnokság? Vagy aztán a PSG-mezben nem mosolyogni, nem biztató szavakat mondani, hanem azzal nyitni az új helyen, hogy én nem is akartam idejönni?

A szitu nálam sokkal inkább úgy áll össze, hogy Laporta volt, aki nem igazán akarta ezt az egészet. Ahogy mondta ezzel a döntéssel két évvel előrehoztuk a poszt-Messi korszakot... Ami amúgy abszolút lehet helyes döntés is, sőt szerintem az is. A mostani állapotában a klub a következő 2 évben aligha lesz Európa elitjében, akkor minek odázni az odázhatatlant?

Ami engem zavar az a szurkolók hülyébe vétele, mert bármi történt reálisan 2 okra vezethető vissza:

1) Laporta soha nem akarta megtartani Messit, de választást akart nyerni, és azért húzta idáig a témát, hogy aztán utólag azt kommunikálhassa, hogy ő mindent megtett, a végsőkig harcolt, de hát nem lehetett mit tenni, gonosz Barto ellehetetlenített mindent [ez amúgy igaz]. Ez esetben egy igazi manipulatív politikus, aki hülyére veszi a szurkolókat.
2) Laporta meg akarta tartani Messit, de el kellett jöjjön az augusztusnak, hogy leessen neki a tantusz, és képbe jöjjön a klub valós helyzetével (meg a Liga nevezési szabályzatával). Ez esetben mit csinált eddig?

Lehet, hogy nem az utolsó pillanatban kellett volna nagy pofával be/visszaszállni a Barca életébe, és arra alapozni, hogy én vagyok Laporta, megmentem a klubot, hanem meg komolyan kellett volna venni azokat a hangokat, akik évek óta kongatják a vészharangot, hogy óriási probléma van, ami akut kezelést igényel.

Ideje lenne elkezdeni komolyan, mélységeibe nyúlóan vezetni ezt a klubot, mert már így is majd' fél év késésben van.
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 452
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2021.08.18. 07:38:59

drobika írta:
2021.08.18. 07:14:39
Nem tudom, ki hogy van vele,de nagyon elég volt már a sok hazudozásból. A játékosokat a szurkolók kifütyülik, többeket is, most pedig egyre többen szólalnak meg, hogy senki nem is kért tőlük semmi ilyesmit, esetleg most lesz csak ilyesmiről szó?! Az emberek ott is meg vanak vezetve!
Laporta , a sajtó meg teljesen ellenlező dolgokat mond ? Mi van itt? Ez az mber sem lesz jobb a Deákné vásznánál? Hogyan lehet így igazgatni egy klubot? A Messi maradás bejelentése egyre inkább úgy tűnik nekem egy kommmunikációs csel volt , időhúzás. Tudta nagyon jól Laporta Messi nem fog maradni, mert nem is akar, és mert nem is tudjuk megtartani. Ezért nem is tárgyaált más játékosokkal. Messi távozásakor megrendezték azt a méltatlan előadást mialatt a párizsiak már nyomatták a Messi mezeket a Távol Keleten... Ő Pedig hétfőn elment nyaralni a Baleár szigetekre , mint aki jól végezte a dolgát. Tiszta vizet a pohárba!!!!
Ha Messi nem akart volna maradni, akkor miert engedett volna a fizetesebol? Nehezen tudom elkepzelni, hogy az argentin egy ilyen szinjatekba belement volna, eleg csak a palyan nyujtott viselkedesere gondolni, arrol nem is beszelve, hogy a csaladja biztos inkabb maradt volna Barcelonaban, mint, hogy olyan helyre koltozzenek, ahol meg a nyelvet se beszelik.
Szerintem Laportaek mar reg tudtak, hogy mekkora az adossag(ezt biztos nem kotottek a jatekosok orrara) es ugy dontottek, hogy Messinek mennie kell, anelkul, hogy kulonosebb erofeszitest tettek volna a megtartasa erdekeben(lasd nem kommunikaltak Albaval stb..., az is eleg beszedes, hogy az Umtiti ultimatum is most jut eszukbe, nem 1 honappal ezelott).
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2021.08.18. 07:14:39

Nem tudom, ki hogy van vele,de nagyon elég volt már a sok hazudozásból. A játékosokat a szurkolók kifütyülik, többeket is, most pedig egyre többen szólalnak meg, hogy senki nem is kért tőlük semmi ilyesmit, esetleg most lesz csak ilyesmiről szó?! Az emberek ott is meg vanak vezetve!
Laporta , a sajtó meg teljesen ellenlező dolgokat mond ? Mi van itt? Ez az mber sem lesz jobb a Deákné vásznánál? Hogyan lehet így igazgatni egy klubot? A Messi maradás bejelentése egyre inkább úgy tűnik nekem egy kommmunikációs csel volt , időhúzás. Tudta nagyon jól Laporta Messi nem fog maradni, mert nem is akar, és mert nem is tudjuk megtartani. Ezért nem is tárgyaált más játékosokkal. Messi távozásakor megrendezték azt a méltatlan előadást mialatt a párizsiak már nyomatták a Messi mezeket a Távol Keleten... Ő Pedig hétfőn elment nyaralni a Baleár szigetekre , mint aki jól végezte a dolgát. Tiszta vizet a pohárba!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.17. 20:56:47

Elég fura bizony, hogy a katalánok megvárták Messi eligazolását, és csak utána "áldozták/áldozzák fel" magukat.

Meg a nyilatkozatok is kemények, főleg Albáé. Laportáék mit csináltak augusztusig, a töküket vakarták? :lol:
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.17. 20:40:20

Peter írta:
2021.08.17. 17:52:18
Egyre keszekuszább a téma, minden nyilatkozat szinte mindennek és mindenkinek ellentmond.

Piké : " Beszéltem mindegyik csapatkapitánnyal, és sorban álltunk, hogy megegyezzünk a klubbal. Most nagy volt a rohanás egyesek regisztrálása miatt, de tudom, hogy a többiek is készen állnak, hogy csökkentsék a fizetésüket "

Alba : " ..rólam szóló negatív hírek már régen megjelentek, még az Európa-bajnokság előtt, de két-három hete senki nem kért tőlem semmit a klubon belül...De köszönöm a kérdés, nyitott vagyok arra, hogy csökkentsék a fizetésemet. Jó lenne ha az elnököt kérdeznétek a témáról....Sok minden hangzott el a nevemben, de senki nem hívott fel az Európa-bajnokság előtt..."

Ezek után Lenglet, SR, Umtiti, Pjanic, Cou, Demdi, Moriba nyilatkozataira is kívánncsi lennék, mind a fizetések, mind az esetleges eligazolásukkal kapcsolatban.... :roll:

Ezért mondom hetek óta, hogy szegény Moriba úgy van elmondva mindenféle pénzéhes hülyegyereknek, miközben azt se tudjuk, hogy a klub mit ajánl neki, a játékosnak nem volt egy hiteles interjúja se.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.17. 20:33:18

SzaSa13 írta:
2021.08.17. 16:08:41
Kövezzetek meg, de én hiszek Laportának és bízom is benne. Szerintem Messi nem akart menni idén és Laporta sem akarta, hogy most menjen el. Tisztelem azért, hogy meghozta ezt a nehéz döntést. Bízom benne, hogy jó pénzügyi szakemberként szépen lassan rendbe rakja a klubot. Bízom abban is, hogy már megállapodott Haalanddal és jövőre ingyen idejön. Őszintén kívánom, hogy sikeres legyen. Mindenkinek az lenne a legjobb. Álomvilágban élek? Lehet, de most ezt érzem...

Hajrá BARCA! =D>
A jelenlegi helyzetünkben, ha született is volna ilyen megállapodás, pont annyi valósulna meg belőle, mint idén nyáron Messiéből.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.17. 17:52:18

Egyre keszekuszább a téma, minden nyilatkozat szinte mindennek és mindenkinek ellentmond.

Piké : " Beszéltem mindegyik csapatkapitánnyal, és sorban álltunk, hogy megegyezzünk a klubbal. Most nagy volt a rohanás egyesek regisztrálása miatt, de tudom, hogy a többiek is készen állnak, hogy csökkentsék a fizetésüket "

Alba : " ..rólam szóló negatív hírek már régen megjelentek, még az Európa-bajnokság előtt, de két-három hete senki nem kért tőlem semmit a klubon belül...De köszönöm a kérdés, nyitott vagyok arra, hogy csökkentsék a fizetésemet. Jó lenne ha az elnököt kérdeznétek a témáról....Sok minden hangzott el a nevemben, de senki nem hívott fel az Európa-bajnokság előtt..."

Ezek után Lenglet, SR, Umtiti, Pjanic, Cou, Demdi, Moriba nyilatkozataira is kívánncsi lennék, mind a fizetések, mind az esetleges eligazolásukkal kapcsolatban.... :roll:
Avatar
SzaSa13
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2017.08.11. 19:15:28

2021.08.17. 17:03:15

Gaizka írta:
2021.08.17. 16:24:38
Haaland sehogy se fog jönni ingyen jövőre, mert élő szerződése lesz még akkor is a Dortmundal.
Valóban 2024-ig. Ezt benéztem... Akkor majd együtt jönnek De Ligttel 24-ben.:)
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.17. 16:47:02

Andris írta:
2021.08.17. 12:35:19
Én most csak belenéztem a főoldali cikkbe.

Jól értem, hogy azzal támasztja alá a Messis balhét, hogy nem voltak tisztában az adósság méretével?

Mármint, hogy (ÉS EZ A LÉNYEG): Áprilisban már ő volt az elnök, de csak Augusztusban sikerült rájönni, hogy nem pont annyi az adósság, amennyit Baromeu szóban/papíron meghagyott nekik?
Én még ehhez azt is hozzátenném, hogy Bartomeu után hónapokig ideiglenes vezetés volt, akik emlékeim szerint szintên âtnézték a számokat, és adtak közzé egy "beszámolót", ugye télen Garcia leigazolása is azért nem történt meg, mert az elnökjelöltek az ideiglenes vezetőséggel közösen figyelembe vették a klub anyagi helyzetét, és szavaztak.
Nagyon bűzlik ez a magyarázat nekem is.
Avatar
Gaizka
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2015.09.28. 10:05:20

2021.08.17. 16:24:38

Haaland sehogy se fog jönni ingyen jövőre, mert élő szerződése lesz még akkor is a Dortmundal.
Avatar
SzaSa13
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2017.08.11. 19:15:28

2021.08.17. 16:08:41

Kövezzetek meg, de én hiszek Laportának és bízom is benne. Szerintem Messi nem akart menni idén és Laporta sem akarta, hogy most menjen el. Tisztelem azért, hogy meghozta ezt a nehéz döntést. Bízom benne, hogy jó pénzügyi szakemberként szépen lassan rendbe rakja a klubot. Bízom abban is, hogy már megállapodott Haalanddal és jövőre ingyen idejön. Őszintén kívánom, hogy sikeres legyen. Mindenkinek az lenne a legjobb. Álomvilágban élek? Lehet, de most ezt érzem...

Hajrá BARCA! =D>
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára SzaSa13 2021.08.17. 17:03:51-kor.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3290
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.08.17. 14:24:21

Andris írta:
2021.08.17. 12:35:19
Én most csak belenéztem a főoldali cikkbe.

Jól értem, hogy azzal támasztja alá a Messis balhét, hogy nem voltak tisztában az adósság méretével?

Mármint, hogy (ÉS EZ A LÉNYEG): Áprilisban már ő volt az elnök, de csak Augusztusban sikerült rájönni, hogy nem pont annyi az adósság, amennyit Baromeu szóban/papíron meghagyott nekik?
kb így lehet értelmezni, igen, de ezen kívül az egésznek - nem illatos - magyarázkodás szaga van.
Kommunikációs játék, feltételes múlt idő, stb katyvasza.
Egy biztos átjön ebből az interjúból, hogy nem egyik napról a másikra született meg a döntés.
Már nincs jelentősége, de szerintem Leo menni akart, Laporta nem tudta vissszatartani.
Méltatlanra sikeredett ez a válás, ezen már semmi sem változtathat .... :mrgreen:
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.17. 12:35:19

Én most csak belenéztem a főoldali cikkbe.

Jól értem, hogy azzal támasztja alá a Messis balhét, hogy nem voltak tisztában az adósság méretével?

Mármint, hogy (ÉS EZ A LÉNYEG): Áprilisban már ő volt az elnök, de csak Augusztusban sikerült rájönni, hogy nem pont annyi az adósság, amennyit Baromeu szóban/papíron meghagyott nekik?
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.17. 11:40:48

Nyiri81 írta:
2021.08.16. 16:33:53

- Nem terveznek eladni tehetséges fiatalokat azért hogy pénzzel segítse a klubot (Pl Fati)
Ezzel maximálisan egyetértek. A neheze viszont akkor jön, ha esetleg a játékos menni akar. Reméljük, hogy jól fognak telejsíteni a fiatalok, de ezzel fel fogják hívni azoknak a kluboknak a figyelmét, akik jelenleg anyagilag és (talán) sportszakmailag is előttünk vannak. És ha így lesz, akkor keményen próbára lesz téve a lojalitásuk. Itt maradni kevesebb pénzért, kivárni azt a néhány évet, ami után (remélhetőleg) újra toppon leszünk vs. eligazolni olyan a csapatba, amelyik több pénzt kínál, és az esély is nagyobbnak tűnik náluk BL-t nyerni. Szóval nem lesz egyszerű.

Pedri nekem eléggé elkötelezettnek tűnik, őt szerintem nem nehezebb dió lesz elvinni. Ha látni fogjuk a fényt az alagút végén legalább, akkor én úgy érzem, ő injkább maradni fog.

Fatiban viszont egyáltalán nem vagyok biztos. Nála ikább azt érzem, hogy ha rendben lesz a térde, és lehoz egy jó szezont, akkor már nyáron problémás lesz a megtartása.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.08.16. 17:23:48

Amúgy Bartomeunak ott lett volna az auditon a lehetősége hogy oda vonszolja magát és bizonyítson, ehelyett valamelyik inasát küldte el és most meg nyilatkozatokkal dobálózik :D
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2610
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2021.08.16. 16:45:38

Nyiri81 írta:
2021.08.16. 16:33:53
2 órás sajtótájékoztatóról röviden. Összeszedtem nagyjából miket mondott. Hátha érdekel valakit. Nem tükörfordítás és nem ellenőrzött. A hibákért elnézést.

- Első dolog amivel szembesültek, hogy kérniük kellett 80 millió euros hitelt, ugyanis senkinek nem tudtak fizetést adni. (Gondolom ebben a takarító is benne van.)
- Miután átnézték a Camp Nou-t kiderült hogy sürgős renoválási munkálatok kellettek, különben veszélyes lenne visszaengedni a szurkolókat. Ez közel 2 millióba került, de megoldották.
- A korábbi vezetőség teljesen szembement a megszokással a szerződések terén. "Inverz piramis" állt fel. Az idősebbek hosszú szerzőst kaptak míg a fiatalok rövidet. Ezt nagyon nehéz rendben rakni.
- A közvetítők elképesztő pénzeket kaptak - Gondolom mutyi lehetett
- COVID eddig 91 milliós deficitet termelt.
- 103% fizetési arány van a bevételhez képest. (gondolom ez akkor volt mikor jött)
- A korábbi vezetőség 8 milliót adott valakiknek, hogy Délamerikában tehetségeket kutasson. Szerinte ez elfogadhatatlan összeg
- Átlagban 25-30% többletkiadásuk van fizetés terén mint a többi csapatnak.
- Kapott egy levelet Bartotol ami tele van hazugságokkal, hogy megmagyarázza a klub helyzetét.
- A korábbi vezetőség tudta hogy veszélyes a Camp Nou de mégis beengedte a nézőket
- 1.35 Milliárd a tartozás, Laporta szerint egy ijesztő és drámai a helyzet
- Barto azt írta neki hogy terveztek egy 90 millios fizetés levágást, de az igazság az hogy a játékosok szóba se álltak vele.
- Neymar után kapott pénzt fénysebességgel elverték, gondolkodás nélkül
- Cruyff stadion 4 millios tervezett költsége 20 millió lett
- 5 szponzor ajánlatuk van a mezekre
- A klub mindig a pártoló tagságé lesz (gondolom ezt arra érti hogy nem adják el :)
- Nincs mit mondani Llopis felvetésére hogy Perez van Messi távozása mögött. A csávónak jobb lenne csendben maradnia ha semmi köze nem volt a témához (nyers fordítás :D)
- A morál az magas. (csapat)
- Azt az üzenetet kapta a csapattól hogy az utolsó vérükig küzdeni fognak hogy sikeres legyen az új korszak - Gondolom ez Messi utánra értették.
- Évekig tart majd hogy rendbe jöjjön a klub anyagilag.
- Nem terveznek eladni tehetséges fiatalokat azért hogy pénzzel segítse a klubot (Pl Fati)
Sokkoló majdnem minden része. Valamennyire emlékeztet 2003ra amikor kb az utolsó bankhitelből vették Ronaldinhot, de lehet, hogy ez rosszabb.
Avatar
Nyiri81
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1465
Csatlakozott: 2017.01.05. 23:06:25
Tartózkodási hely: BP

2021.08.16. 16:33:53

2 órás sajtótájékoztatóról röviden. Összeszedtem nagyjából miket mondott. Hátha érdekel valakit. Nem tükörfordítás és nem ellenőrzött. A hibákért elnézést.

- Első dolog amivel szembesültek, hogy kérniük kellett 80 millió euros hitelt, ugyanis senkinek nem tudtak fizetést adni. (Gondolom ebben a takarító is benne van.)
- Miután átnézték a Camp Nou-t kiderült hogy sürgős renoválási munkálatok kellettek, különben veszélyes lenne visszaengedni a szurkolókat. Ez közel 2 millióba került, de megoldották.
- A korábbi vezetőség teljesen szembement a megszokással a szerződések terén. "Inverz piramis" állt fel. Az idősebbek hosszú szerzőst kaptak míg a fiatalok rövidet. Ezt nagyon nehéz rendben rakni.
- A közvetítők elképesztő pénzeket kaptak - Gondolom mutyi lehetett
- COVID eddig 91 milliós deficitet termelt.
- 103% fizetési arány van a bevételhez képest. (gondolom ez akkor volt mikor jött)
- A korábbi vezetőség 8 milliót adott valakiknek, hogy Délamerikában tehetségeket kutasson. Szerinte ez elfogadhatatlan összeg
- Átlagban 25-30% többletkiadásuk van fizetés terén mint a többi csapatnak.
- Kapott egy levelet Bartotol ami tele van hazugságokkal, hogy megmagyarázza a klub helyzetét.
- A korábbi vezetőség tudta hogy veszélyes a Camp Nou de mégis beengedte a nézőket
- 1.35 Milliárd a tartozás, Laporta szerint egy ijesztő és drámai a helyzet
- Barto azt írta neki hogy terveztek egy 90 millios fizetés levágást, de az igazság az hogy a játékosok szóba se álltak vele.
- Neymar után kapott pénzt fénysebességgel elverték, gondolkodás nélkül
- Cruyff stadion 4 millios tervezett költsége 20 millió lett
- 5 szponzor ajánlatuk van a mezekre
- A klub mindig a pártoló tagságé lesz (gondolom ezt arra érti hogy nem adják el :)
- Nincs mit mondani Llopis felvetésére hogy Perez van Messi távozása mögött. A csávónak jobb lenne csendben maradnia ha semmi köze nem volt a témához (nyers fordítás :D)
- A morál az magas. (csapat)
- Azt az üzenetet kapta a csapattól hogy az utolsó vérükig küzdeni fognak hogy sikeres legyen az új korszak - Gondolom ez Messi utánra értették.
- Évekig tart majd hogy rendbe jöjjön a klub anyagilag.
- Nem terveznek eladni tehetséges fiatalokat azért hogy pénzzel segítse a klubot (Pl Fati)
Csak is Puyol
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.08.16. 15:35:50

PorSiempre írta:
2021.08.16. 15:29:47


Isten ments.... Akkor inkább szenvedjen a klub évekig.... Szerintem okos átütemezésekkel és okos játékospolitikával megoldható, de nagyon fájni fog a következő jópár év. Szerencsére a Real sem áll valami remekül a csapatépítés terén, így talán még pár bajnoki arany is leeshet.
Ha jonne,en ugy gondolom akkor az lenne a tema,hogy akar ki is zarhatnanak mar titeket.
Meg kell ezeknek a korcsoknak a kezuket kicsit kotni.
Egy Barca-Realnal nem hoskodnenek ugy,mint egy jelentektelen City vagy Parizsnal talan..
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2021.08.16. 15:29:47

miro. írta:
2021.08.16. 15:25:37
Laporta szepen lemond.
Majd jon egy sejk aki megoldja,sot jut is-marad is.
Isten ments.... Akkor inkább szenvedjen a klub évekig.... Szerintem okos átütemezésekkel és okos játékospolitikával megoldható, de nagyon fájni fog a következő jópár év. Szerencsére a Real sem áll valami remekül a csapatépítés terén, így talán még pár bajnoki arany is leeshet.
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.08.16. 15:25:37

Laporta szepen lemond.
Majd jon egy sejk aki megoldja,sot jut is-marad is.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
PorSiempre
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 395
Csatlakozott: 2020.10.29. 09:40:15

2021.08.16. 15:08:25

-451M -el zártuk a múlt évet, amúgy meg -1,35 MRD a bruttó adóssága a klubnak.... nagyon pengeélen vagyunk, ezt rendbehozni egy évtized lesz kb, ha nem mutyizunk. Ha valami szerencse folyamán találunk szponzort, akkor is évek...

Nem gond, jövőre Pogba,Mbappe,Haaland free agent lesz :D :D :D
Ab intus enim de corde hominum cogitationes malae procedunt, adulteria, fornicationes, homicidia, furta, avaritiae, nequitiae, dolus, impudicitia, oculus malus, blasphemia, superbia, stultitia. Omnia haec mala ab intus procedunt, et coinquinant hominem.
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2021.08.15. 23:37:06

Holnap sajtótájékoztatót tart. Kíváncsi vagyok nagyon mit/miket fog bejelenteni
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.08.15. 19:18:03

Kíváncsi leszek mivel készülnek a szurkolók Messi felé, de úgy látom Laporta keményen kapni fogja az ívet…
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.08.15. 13:10:34

torrestoni írta:
2021.08.14. 19:08:14
[

LG: ha pedig érveket írt volna, ahogy kérted, az ugye csak félinformációk alapján összetákolt hülyeség lehetett volna, nemde? 😃
Áthoztam ide, mert inkább Laportáról van szó. Először: nem értem, miért pont engem szólítottál meg ezzel.
Nem érvelek feltételezésekkel, meg olyanokkal, hogy Laporta nem teljesen hülye, biztos tudja, hogy mit csinált, utánaszámolt mindennek stb.

Én pl. itt ebben a topciban kifejtettem már, hogy számomra nem úgy tűnik, mint aki tényleg a kezében tartaná a dolgokat. Úgy tűnik -ha jól emlékszem talán ezt részben Te is elismerted- több dolgot is rosszul miért fel, elszámolt. Akkor más fontos dolgokban, pl. CVC, Szuperliga miért nem tévedhet?

A CVC miért lenne evidens, hogy rossz ajánlat volt, ha a klubok többsége elfogadta, köztük a címvédő is? És most nem azt mondom, hogy el kellett volna fogadni az ajánlatot, de nem tudom készpénznek venni, amit Laporta mond, számomra hiteltelen emberré vált. Amit Llopis mondott, előre nekem is meredeknek tűnt, de ma már nem vagyok biztos benne, hogy nem jár közel az igazsághoz :arrow: ugye a nagy csapatok közül még a Real nem szavazta meg a CVC-t, és Perez erőlteti leginkább a Szuperligát.
culinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 543
Csatlakozott: 2008.03.02. 09:38:26
Tartózkodási hely: budapest

2021.08.13. 19:53:21

Délutáni hîr a Sporton, hogy tudjuk nevezni Depay-t és EG-t is vasárnapra. Tudom nem nagy boom, de azért csak csinálnak valamit ott a háttérben. Tegnap Tebas még kételkedett benne, hogy be tudjuk őket nevezni, szóval valakit eladhattak, vagy nyélbe ütöttek fizetés csökkentéseket, csak még nem publikus.

Én még mindig azt mondom, adjatok egy kis időt, mondjuk jövő nyárig az elnökségnek! Hadd rajzolódjon ki teljesen a nyár, majd a téli szünet, nézzük meg mit hoznak be (jatékost, szponzort), ki megy el. Ha nem is fog mindenki elmenni, akinek kéne, majd meglátjuk októberre, kiket használ Koeman, avagy kiket nem használhat.
Válasz küldése