Xavi Hernandez

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
HAnonymus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1407
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:57:32

2006.05.04. 18:18:15

Az első részével egyetértek, a második viszont sántít, a rájátszásért hajtanak, most még az se biztos hogy oda bekerülnek, bár van esélyük rá, és ha bekerültek akkor még kell küzdeni a feljutásért!
batyman
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.05.04. 17:55:54

2006.05.04. 18:03:21

Damiá kölcsönadása is jó ötlet volt szerintem. Remélem utána visszajön, és kezdő lesz. Valdes, Damia, Puyol, Oleguer, Xavi, Iniesta, (Messi). Hmmm, hét saját nevelést is be lehetne tenni kezdőbe, ez nem rossz. Amúgy valahol azt olvastam, hogy tavaly a Barca a legifjabb korosztálytól egészen a felnőtt csapatig az ÖSSZES kategóriában megnyerte a bajnokságot. A Barca B meg, ha jól tudom, idén fejutott a Segunda División-ba.

Visca el BARCA!!!
batyman
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.05.04. 17:55:54

2006.05.04. 18:00:46

El tudja képzelni bárki is közületek Xavit és Puyolt más mezben, mint a Barcáé? Én nem, és szinte biztos vagyok benne, hogy nem is fogjuk őket más mezben látni. Gondoljatok csak bele, mennyire szeretitek ti a Barcát. Akkor mennyire szerethetik a csapatot ők. Gyerekkoruk óta ott edzenek, labdaszedők voltak a meccseken, játszottak minden korosztályban. És ami még fontos, most nagyon megy a csapatnak, és ha többek között őket megtartják, ez még sokáig így is marad. Nagyon szimpi a Barcában, hogy kinevelik a saját értékeiket, és utána igyekeznek megtartani őket.
Cornelius2
Barça C
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2006.03.14. 20:37:26
Tartózkodási hely: Szfvár

2006.05.04. 17:30:03

Várjatok!!!!!!!Lejjebb olvastam olyan hozzászólást h lehet elmegy Xavi???Na de hová,a Chelseabe???Nem hinném,ő a szívével játszik a fociért+a Barcáért ,nem pedig azért a rengeteg euroért amit Abra adna neki!Sokat köszönhet a Barcának és nagy (bocs,de)sunyi lenne ha most menne el(összerakták meg minden),annak ellenére hogy jól pótolták őt a középpályán.Ő egy ízig-vérig focista és nem kell félnie,ha egyre jobb formába lendül minden a régi lesz!!!!!!!!!
Unidad-Visca El BARCA!
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2006.05.04. 17:13:08

Én a tegnapi meccsen nagyon szurkoltam hogy lőjjön egy gólt. Szép lett volna. Én a döntőben Xavi-t max csereként tenném be a második félidőre
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2006.05.04. 17:08:57

Ebben is van valami,de azért szerintem egy ilyen meccsen nem azt kell nézni,hogy ki érdemli meg,és ki nem,hanem azt,hogy ki tudja jobban segíteni a csapatot!

Amúgy meg ebben az idényben talán Xavi hajtott a legtöbbet,mivel a rehabilitációja alatt 3-szor annyit kellett edzenie naponta,mint a többieknek,ráadásul azért nincs egy szinten egy fociedzés egy ilyen rehabilitációs programmal.

Remélem szombaton kezdő lesz Xavi és bizonyíthat.
Még szerencse,hogy nem nekünk kell dönteni,Rijkaard biztos jól fog! 8)
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2006.05.04. 16:57:05

Szerintem nem Xavi formájával van a baj! Persze veszélyes is, de én a helyében felvállalnám! Én azért nem raknék be mást, mert nem Xavi jutott el idáig! Tudom, hogy vele is döntőt játszanánk, de aki helyettesítette, küzdött helyette szinte egész évben annak jobban kijár (az idei teljesítmény) alapján a kezdőhely! Nehéz helyzet, de tudom, hogy Rijkaard jól fog dönteni!
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2006.05.04. 16:47:47

Nagyon örültem,hogy Xavi már fél órát kapott,remélem hétvégén már kezdeni fog!
És ebben a fél órában,mintha már a régi Xavit láttam volna,jött a szokásos halálpontos passzaival,a csapatnak is önbizalmat adott,szinte nem is volt rossz megmozdulása.
Persze már nincs sok idő hátra a BL döntőig,de én azért még várnék azzal,hogy Xavi mindenféleképpen a padon kezdjen...
Persze ésszerűbb lenne,ha Iniesta kezdene,de várjuk ki a végét,ha Xavi kezdőként is bizonyítana a hátralévő szűk két hétben,akkor még átgondolandó a dolog!
Avatar
harcilepke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2004.10.18. 22:31:33
Tartózkodási hely: Pécs-Cece tengely

2006.05.02. 10:51:11

nem mondám hogy nem hiányzott, de pótolni tudtuk a szezonnak erre a felére, mindkét versenysorozatban, a Copa del Reyről most inkább nem kellene beszélni:). És ez mutatja a Barca igazi nagyságát. amikor Xavival jáccottunk a szezon elején, alig vártam hogy jöjjön a chelsea, mer tudtam éreztem hogy lejáccuk őket, Xavival. Mikor megsérült én megijedtem rendesen. Nem voltam biztos míg nem láttam a meccseket mert a chelsea-t (is) lefociztuk egyértelműen. És aztán megoldottuk Messi hiányát is, pótoltuk Deco-t, helyettesítettük Puyol-t, mert néhány kiegészítő játékosunk felnőtt a feladathoz és bebizonyította hogy helye van a Barcában. Gondolok itt Iniestára, Motta a chelsea elleni középpályás munkájára, és az általam (most már kijelenthetem jogtalanul)alábecsült Oleguer nagyszerű helytállására. De említhenénk Larsson csapatba kerülését, aki az ANK alatt a kezdeti nehézségek ellenére a csapat részévé vált, vagy akár Giulyt is aki manapság nagyon jó formában futballozik. Csapatként vizsgáztunk jelesre, és még a csillag is felkerülhet az érdemjegyre. Szerintem Ronaldinhon kívül mindenkit tudunk pótólni egy-egy meccsre ezért vagyunk nagy csapat, igazából a legnagyobb.

Csak a Barca!!!
Avatar
Lyonel
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2006.03.30. 14:41:23
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.05.01. 19:30:26

Az idei szezonban, amikor még egészséges volt Xavi, egyik meccsen volt egy statisztika, hogy 75 passzból 72 mindig emberhez ment, csak 3 labdát adott el, ilyen statisztikával nem sokan büszkélkedhetnek!
Forca Barça! Vamos River! Vamos Argentina!
divadka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2006.02.24. 10:45:39

2006.05.01. 00:43:42

szerintem xavi a barca esze :!: ha vissza emlékezünk akkor ha valaki tanácstalan olt :?: akkor lepasszolta neki :idea: és ő megoldotta a lehető legjobb módon. nincsmég egy olyan játékos aki ilyen arányban képes pontosan passzolni mint ő :!: :!: játéka elengedhettlen a barcánál
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21176
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2006.04.30. 23:08:49

Bodi írta:Én azért azt túlzásnak tartom,hogy nem látszott Xavi hiánya!
Persze nyertük a meccseket sorra,de ha visszaemlékezünk,nem igazán voltak olyan meccsek,amikor lehengereltük az ellenfelet, néha kicsit akadozott a gépezet.Az eredményekben ez nem látszott,de a mutatott játékban szerintem néha észre lehetett venni a hiányát,persze támadásban.

Nagyon remélem,hogy jövőre nem lesznek ilyen gondok,és sokat lehet egyszerre pályán Xavi,Messi,Ronaldinho,Deco,Eto'o!
Egy nagyon rövid időszaka volt a szezonnak,amikor közülük mindenki egészséges volt,ekkor volt a nagyon nagy menetelésünk.
Többek között két 5-0-ás meccs,egy 3-0 a Real ellen idegenben...
Na igen, de arra is gondolj h az év nagy részében félgozzel játxottunk csak, mert az is elég volt, annyira jok vagyunk. :D
Amugy meg Xavi tuti nem fog elmenni, akkor sem ment amikor nem ment a csapatnak, akkor most miért menne :?:
Saviola007
Jugador del Barça
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2005.01.25. 19:32:56

2006.04.30. 19:52:06

skat írta:Remélem nem hagy el minket,mert jövőre ugyebár Van Bommel 80%ra elmegy és akkor elfogy a középálya nameg Gabri is elmehet sajnos.A chelsea álandóan hivogatja Xavit de remélem nála nem a pénz beszél

Biztos nem megy. Hát tudom hogy ezért kapni fogok de Gabri szerintem nem baj ha elmegy úgyse játszik és ez meg is látszik rajta és nem olyan rossz hogy csak a lelátón kapjon helyet
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2006.04.30. 19:50:02

Én azért azt túlzásnak tartom,hogy nem látszott Xavi hiánya!
Persze nyertük a meccseket sorra,de ha visszaemlékezünk,nem igazán voltak olyan meccsek,amikor lehengereltük az ellenfelet, néha kicsit akadozott a gépezet.Az eredményekben ez nem látszott,de a mutatott játékban szerintem néha észre lehetett venni a hiányát,persze támadásban.

Nagyon remélem,hogy jövőre nem lesznek ilyen gondok,és sokat lehet egyszerre pályán Xavi,Messi,Ronaldinho,Deco,Eto'o!
Egy nagyon rövid időszaka volt a szezonnak,amikor közülük mindenki egészséges volt,ekkor volt a nagyon nagy menetelésünk.
Többek között két 5-0-ás meccs,egy 3-0 a Real ellen idegenben...
Avatar
raven
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2005.01.17. 16:14:38

2006.04.30. 19:20:16

A kedvencem hosszuú évek óta.
Mindig megbízható, és csodásan fedezi a labdát.
Ja és akkor sem ment el, amikor a MU horror összeget adott volna neki...
Nagyon jó hogy visszatért. :D
Campeones 2005-2006
Visca el Barca!!!!
skat
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:25:13

2006.04.30. 19:06:33

Remélem nem hagy el minket,mert jövőre ugyebár Van Bommel 80%ra elmegy és akkor elfogy a középálya nameg Gabri is elmehet sajnos.A chelsea álandóan hivogatja Xavit de remélem nála nem a pénz beszél
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2006.04.30. 18:21:33

Xavi nekem is nagyon hiányzott, de azért mellétenném, hogy nem igazán éreztük meg a hiányát, mert Iniesta lassan (gyorsan) ugyanolyan zsír játékos lesz, mint Xavi.
Előre a TITOlusokért!
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.04.30. 18:17:03

De!
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.04.30. 17:04:08

Na meg persze reszkess Libertadore-kupa győztes :lol: :lol:
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.04.30. 16:47:52

Hatalmas öröm volt újra látni a pályán. Komolyan mondom, mint egy friss sztár igazolás! :wink: Rettentő technikás, ügyes játékos... és most már végre újra harcban, meccsről-meccsre egyre többet fog kapni, ez biztos, és újra kezdő lesz, ez szerintem nem is kérdés! Neki bizony ott a helye! Ami viszont a BL döntőt illeti, nos én magam is egyet értek az előttem szólókkal, miszerint a döntőben azért kezdőként én még nem merném betenni. Max a második félidőre, és persze ha az eredmény megengedi!

Egyébként tudjátok mi jutott az eszembe Xavi visszatéréséről...?
Belegondoltatok, hogy idén mennyit hiányzott Messi (először engedély problémák, majd sérülés miatt...), és Xavi is sérülés miatt, Eto'o Afrika kupán volt sokáig... SZÓVAL belegondoltatok, hogy mi lesz itt jövőre, mikor ezek a srácok a legoptimálisabb esetben mind ott lesznek a fedélzeten újult erővel, kiegészülve 1-2 esetleges új sztár igazolással...? Huhhhhh, reszkess Spanyolország, reszkess Európa!!! :twisted:
"Més Cuen un Club"
Avatar
barca52
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 305
Csatlakozott: 2005.12.02. 14:50:32
Tartózkodási hely: Budapest

2006.04.30. 14:59:09

Valószínüleg igazatok van :D :D
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.04.30. 14:52:44

barca52 írta:Nagyon jó, hogy XAVI ismét pályán volt...a BL-döntőben már kezdőként látnám...és mondjuk gólszerzőként. az biztos feledtetné vele ezt a számára nem túl jó idényt :)
Ezzel nem értek egyet! Azért látszott rajta, hogy hiányoznak a tétmeccsek! Egy Arsenal ellen öngyilkosság lenne berakni egy meccshiánnyal küzdö embert! Lassan újra fel kell őt hozni. Senki se felejtse, hogy fél évet hagyott ki! Hiába nagyon jó középpályás, de szerintem a döntőig rengeteget kell dolgozni. Iniesta sokkal biztosabb pont lenne az Arsenal ellen! Xavi csereként válthatná, de csak a 60-65. perc körül.

Egyébként a világ egyik legjobb védekező középpályásának tartom.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2006.04.30. 11:07:46

barca52 írta:Nagyon jó, hogy XAVI ismét pályán volt...a BL-döntőben már kezdőként látnám...és mondjuk gólszerzőként. az biztos feledtetné vele ezt a számára nem túl jó idényt :)
Tényleg nagyon jó végre, hogy ott volt, de a Bl döntőn... Nem tudom! Szerintem nem érdemelné meg! Vagyis pont, hogy megérdemelné, de... De szerintem veszélyes, és talán nem korrekt a többiekkel szemben, főleg azzal aki kimarad. Mert (SAJNOS) Xavi nem volt ott a Chelsea ellen, a Milan ellen, sőt már a csoportkörben sem volt ott mindig (ha jól emléxem). Én nagyon szeretem Xavit, és voltam hasonló helyzetben, és rosszul esett, hogy nem játszhattam, de megértettem, mert így éreztem jogosnak a csapattal szemben! Persze ez relatív, de én úgy gondolom, hogy BL trófeát megérdemelné, de a kezdő helyet nem! Esetleg jelképesen kaphatna 10-15 percet. Szerintem!
Válasz küldése