Josep Guardiola

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Vissza fog még térni Pep a Barca edzőjeként?

Igen
164
50%
Nem
161
50%
 
Szavazatok száma: 325
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2010.08.27. 13:59:08

én abban reménykedek hogy maradnak az eredmények,a szép játék mert már kezdi kicsit kihúzni a gyufát.

elszórt pénzek, elküldött játékosok ,hirtelen döntések .. elég érdekes :?
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.27. 13:46:59

Azt nem értem, h Pep magyaráz arról, h a személyiség fontosabb a játéktudásnál (részben valamennyire igaz), de neki sem ártana egy rendesebb gerinc...ezt a sunyi alattomosságát nagyon nem bírom
és nem lennék meglepve, ha Bojannal is ugyanez történne egy időn belül...
:roll:
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2010.08.27. 12:06:32

mademan írta:azt hiszem piqué is ekkor jött potom 5 millióért!
:arrow: úgy tűnik az olcsó húzások eddig bejöttem, mint a méregdrága vételek... remélem villa lesz a kivétel
Azt hiszem,hogy mar megvan a kivetel Alves szemelyeben, o is 30 millioert erkezett es megerte a penzet(meg akkor is ha beadni nem tud,de ha meggondoljuk elso evenek az elejen egesz jo beadasai voltak es 3-4 meccsenket meg most is van 1-1 zsenialis meglatasa,beadasa).Szerintem Villa se fog csodot mondani.... :)
Kép
Lui1698:Ibra ugy kovetkezmenyei!

2011 Nyar:Dani Alves az Inter játékosa! A milánói klub 15+4 köbméter homokot és Alexandre Pato e-mail címét adja a braziért cserébe.
2012:az angolok valamivel több, mint 6 liter málnaszörpöt fizetnek az argentínért
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.08.27. 11:59:37

mademan írta:
Tocy írta:2008. Kinevezik. Nem kell neki Ronaldinho, Deco, Eto'o. Eto'o nem kell senkinek, áron alul viszont nem akarja eladni. Külön kérésre érkezik Hleb, Cáceres, Henrique. A gyenge, motiválatlan Barcából egy szinte verhetetlen, triplázó csapatot csinált. Beépítette és válogatottá tette Busquetset.
azt hiszem piqué is ekkor jött potom 5 millióért!
:arrow: úgy tűnik az olcsó húzások eddig bejöttem, mint a méregdrága vételek... remélem villa lesz a kivétel
Igaz, róla megfeledkeztem. :)
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2010.08.27. 11:55:20

P.U.Y.O.L. írta: És azt még nem is említetted meg, hogy mindig csak 1 évre hosszabbít, mert szerinte ki kell érdemeli minden évben, hogy leülhessen a Barca kispadjára!
és így azért az eredményeihez mérten tud fizetést is kiharcolni magának :wink:
ki van ez találva, guardiola mindenképp jól jár
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.08.27. 11:54:00

Nagyjából ennyi tényekben Guardiola munkássága. Egyre inkább megkérdőjelezhető döntések, de az eredmények jönnek...
És itt az igazság! Lehet szeretni Eto'o,Touré,,Ibrát, de mi a BARCÁNAK szurkolunk nem a játékosoknak. Nyilván vannak kedvenceink, és ez természetes is, de akárki távozik a Barcából, attól a klub még meg marad.
mademan
Capitá del Barça
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2004.10.14. 06:48:38
Tartózkodási hely: Dunaújváros, és Szeged

2010.08.27. 11:52:55

Tocy írta:2008. Kinevezik. Nem kell neki Ronaldinho, Deco, Eto'o. Eto'o nem kell senkinek, áron alul viszont nem akarja eladni. Külön kérésre érkezik Hleb, Cáceres, Henrique. A gyenge, motiválatlan Barcából egy szinte verhetetlen, triplázó csapatot csinált. Beépítette és válogatottá tette Busquetset.
azt hiszem piqué is ekkor jött potom 5 millióért!
:arrow: úgy tűnik az olcsó húzások eddig bejöttem, mint a méregdrága vételek... remélem villa lesz a kivétel
Forca Barca!
Xavi a kedvenc, de MESSI a legjobb!!!
Mert nekem tényleg TÖBB MINT 1 KLUB!!!
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2010.08.27. 11:50:02

2008. Kinevezik. Nem kell neki Ronaldinho, Deco, Eto'o. Eto'o nem kell senkinek, áron alul viszont nem akarja eladni. Külön kérésre érkezik Hleb, Cáceres, Henrique. A gyenge, motiválatlan Barcából egy szinte verhetetlen, triplázó csapatot csinált. Beépítette és válogatottá tette Busquetset.

2009. Hleb, Cáceres, Henrique megy kölcsönbe....mind kegyvesztett. Eto'o 30 gólt vert a bajnokságban, de most már semmiképp sem maradhat. Egyetlen célja van Pepnek: a kamerunit eltávolítani. Ez csak hatalmas ráfizetéssel lehetséges, így jön létre a transzfer az Interrel és érkezik a Klub eddigi legdrágább igazolásaként Ibrahimovics. Külön kérésre egy sokak számára érthetetlen 25 milliós vételként érkezik Csigrinszkij. Maxwell jön csendben, fű alatt, később kiderül, hogy nagyszerű vétel volt. A bajnokságot rekordpontszámmal nyerjük, BL-ben is elődöntőig jutunk, közben nyerjük a szuperkupákat. Továbbra is a Barca az etalon, a világ legjobb csapata. Egy újabb fiatalt épít be Pedro személyében, szintén válogatottságig viszi.

2010. Tourénak nincs maradása, nem fér bele Pep elképzeléseibe, csak csereként számít rá. A tavalyi sztárigazolás, Ibrahimovics sem fér el már Pepnél, el akarja adni. Egyre szűkebb a keret, de még így sem akar igazolni, teljes mértékben a fiatalokra bízza. Még nyár elején érkezik a távozó Henry helyére Villa. Marquezt sem akarja itt tartani, csak 4. védőként számít rá, ezért távozik, méghozzá ingyen. Érkezik fű alatt az univerzális Adriano. Eddig nagy fogásnak tűnik. Az utolsó napokban érkezik Mascherano.

Nagyjából ennyi tényekben Guardiola munkássága. Egyre inkább megkérdőjelezhető döntések, de az eredmények jönnek...
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2010.08.26. 20:13:57

Lionel85 írta:Egyébként még mindig nem értem Abidal középre való beállítását. Remélem nagy meccseken nem fog ott szerepelni, mert súlyos árat fizethetünk ezért a taktikáért.
Pedig az az eredeti posztja. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2010.08.26. 20:04:00

jövőre kit fog elüldözni????
Alvest? Keitát? Adrianot? Villát???
mit akar ez az ember? athletic bilbaot???? :?
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.08.23. 11:51:53

Rosell alaposan visszafogja a költekezéseket, amik a Laporta-éra alatt jellemezték Guardiolát, ami nem is baj. Most, hogy a fiatalokkal próbálkozik, nem elvetendő dolog. Talán egyszer azt is megéljük, hogy egy kezdőcsapat 11 saját nevelésűvel áll majd ki, akik már alapemberek és sztárok. :)

Egyébként még mindig nem értem Abidal középre való beállítását. Remélem nagy meccseken nem fog ott szerepelni, mert súlyos árat fizethetünk ezért a taktikáért.
Kép
Kép
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.08.20. 14:13:54

miihii for prez.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.20. 13:19:57

Ami miatt mindenki aggódik picit, az az idő. Mármint hogy Fontás, Thiago és Jonathan ideje eljött-e már. Ha igen, nem lesz gond. Pepnek látnia kell, hol állnak ezek a srácok, és aszerint dönteni. Magam is szívesen láttam volna még egy belső védőt, és egy kp-t (leginkább Sennát), de Pep úgy döntött, eljött a fiatal tehetségek ideje. Mi pedig bízzunk abban, hogy nem téved a mester.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.20. 13:19:13

Bestbarca írta:Alapból csak 2 millió euró.Ha megnyeri a bajnokságot +2,kupa +2,bl +3 milla.Szal tavaly jól keresett!:D:D:DAsszem ez nem módosult a szerződéshoszabításnál sem,de erre nem esküszöm meg!

Egyébként meg azért az nem semmi hogy egy edző azt mondja,hogy a sikerek után fizessetek,addig csak minimálisat!Becsülendő!Sokakat nem értek mikor Pep-et a kb. a Barca ellenségeként állítják be!Ez az ember szerintem golyót kapna a Barcáért,egy fanatikus állat.Nem egy meccset láttam,ahol még a 80. percben 4 nullás vezetésnél is önmagából kikelve ordibált a játékosokkal,hogy ez meg az nem jó!Pont emiatt sztem nincs jobb nála,legalábbis mint az FC Barcelona edzője.Ez az elszánt fanatikus Barca fan állandóan győzni akar,és makacs és vannak hibái,de azért az hogy az utóbbi 2 évben összesen kb 7 meccset vesztett vele a Barca,az árulkodik!Ha ő azt mondja jó így a keret,neki elhiszem,hisz láthattuk pl. Piquenél,Businál,Pedronál,hogy nem kicsit ért,hogy kikhez kell nyúlni!
És azt még nem is említetted meg, hogy mindig csak 1 évre hosszabbít, mert szerinte ki kell érdemeli minden évben, hogy leülhessen a Barca kispadjára!
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.08.20. 13:12:27

Fecooo írta:Miihii sztem nincs ellentmondás kettőnk mondandója között, mindössze annyi a különbség, h te a pozitívabb oldalát ragadtad meg... ;)

amit leírtál, abban tökéletesen igazad van...
Nanáhogy,hisz' alapvetően optimista embör vagyok 8)

És mint ilyen,hiszek a csapatomban,annak ellenére,h ""csak"" a tarcsiból töltöttük fel a keretet.Nem érzem olyan ordas hibának,h nem jött :shock: ,akiben nem érzek több potenciált,mint a kicsikben.Azt sem,h nem jött Masce,aki a stílusával sztem több kárt tett volna,mint hasznot.A mellőzött játékosok továbbra is parkolópályán tartásában pedig megbízom Pep ítélőképességében,mert vastagon jobban meg tudja ítélni a formájukat,képességüket,mint én itthonról.
Aztán.
Spórolási időszak van,így érthető,ha nem akarunk külsős zsugásokat hozni pénzért,amikor a mezőnyben nemigen van túl sok playa,aki igazán létfontosságú lenne ide,illetve kulcsjátékos a saját posztján.Úgy néz ki,h elég mélyet lehet mostanában meríteni a La Masiából,és hendikep előnyük van a fiataloknak akárkivel szemben,akit ide lehetne hozni.Nem kevésbé lutri az ő szerepeltetésük,mint akárkié,akit ide lehetne hozni.Csak így nem bukunk további lóvét rajta,amit majd jól az orra alá dörgölhetnének a fórumerek a vezetőségnek.
A padunk nyilván kissé homályos,mert olyanok ülnek rajta,akik vagy kiegészítő emberek alapból vagy még azt sem tudjuk,h mennyire életképesek a mélyvízben.Így valahol nagyobb szükségünk van a makkra,sérülések elkerülésének szempontjából.
Aztán ki tudja,lehet,h a fiatalok bevetésével megalapozzuk azt,h néhány évig nem is kell komolyabban körülnéznünk a piacon,mert kineveljük az őrségváltást is.Majd meglátjuk:a puding próbája az evés :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2010.08.20. 13:10:30

chonggy írta:Nem tudja valaki,mekkora a Mester fizetése?
Alapból csak 2 millió euró.Ha megnyeri a bajnokságot +2,kupa +2,bl +3 milla.Szal tavaly jól keresett!:D:D:DAsszem ez nem módosult a szerződéshoszabításnál sem,de erre nem esküszöm meg!

Egyébként meg azért az nem semmi hogy egy edző azt mondja,hogy a sikerek után fizessetek,addig csak minimálisat!Becsülendő!Sokakat nem értek mikor Pep-et a kb. a Barca ellenségeként állítják be!Ez az ember szerintem golyót kapna a Barcáért,egy fanatikus állat.Nem egy meccset láttam,ahol még a 80. percben 4 nullás vezetésnél is önmagából kikelve ordibált a játékosokkal,hogy ez meg az nem jó!Pont emiatt sztem nincs jobb nála,legalábbis mint az FC Barcelona edzője.Ez az elszánt fanatikus Barca fan állandóan győzni akar,és makacs és vannak hibái,de azért az hogy az utóbbi 2 évben összesen kb 7 meccset vesztett vele a Barca,az árulkodik!Ha ő azt mondja jó így a keret,neki elhiszem,hisz láthattuk pl. Piquenél,Businál,Pedronál,hogy nem kicsit ért,hogy kikhez kell nyúlni!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.20. 13:09:43

Fecooo írta:a baj ott kezdődik, h az ő kérésére lettek idehozva és meg se próbálja beépíteni őket... eldöntött vmit, h idén a La Masiát összemossa az "A" kerettel és nincs az az Isten, ami miatt megváltoztassa azt...

ez nagyon rossz üzenet a külvilágnak, hiszen nem csak a játékosok gondolnák meg kétszer, h ideigazoljanak,félvén attól, h később szabályosan kidobják őket, hanem a semleges szurkolók is rossz szemmel néznék ezt előbb-utóbb, a klub hagyományaira "érzékenyebb" sociókról nem is beszélve...
Te mindig egy kicsit túl pesszimista vagy... :)
Amúgy a "külvilágnak tett üzenetes" részt illeti, szerintem nem igazán helytálló. Sokkal inkább értek egyet ezzel kapcsolatban miihiivel. (a felesleges igazolásokban meg egyetértünk...)
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2010.08.20. 12:18:07

A vitátokra csak annyit mondok, Csigrinszkij. Bocs hogy belepofátlankodatm
Visca El Barca
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.20. 11:38:08

Miihii sztem nincs ellentmondás kettőnk mondandója között, mindössze annyi a különbség, h te a pozitívabb oldalát ragadtad meg... ;)

amit leírtál, abban tökéletesen igazad van...
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.08.20. 11:29:19

Fecooo írta:a baj ott kezdődik, h az ő kérésére lettek idehozva és meg se próbálja beépíteni őket... eldöntött vmit, h idén a La Masiát összemossa az "A" kerettel és nincs az az Isten, ami miatt megváltoztassa azt...

ez nagyon rossz üzenet a külvilágnak, hiszen nem csak a játékosok gondolnák meg kétszer, h ideigazoljanak,félvén attól, h később szabályosan kidobják őket, hanem a semleges szurkolók is rossz szemmel néznék ezt előbb-utóbb, a klub hagyományaira "érzékenyebb" sociókról nem is beszélve...

szerk: P.U.Y.O.L, sztem Pep idén nyáron döntötte el a "kifosztást", mert eddig azért ismerte a "mértékletesség" kifejezést...
Nem,a baj ott kezdődik,h az igazolási elvonási tünetekkel rendelkező fórumerek máris tördelik a pálcákat Pep felett,annak ellenére,h azt sem tudjuk mi fog kisülni ebből az "összemosásból".
Engedtessék már meg neki,h ő döntse el, kire tart igényt plusz mivel ő dolgozik együtt a srácokkal,látja az edzésmunkát és azt,h illenek e a szerkezetbe.Ha vkiben nem érzi azt,h szüksége van rá,akkor engedje el,akár annak ellenére is,h ő kérte korábban.Látható,h a parkolópályán lévő spílerekért finoman szólva sincs sorbaállás,ez sokat sejtet.És tuti nem a borsos áruk miatt,hisz' köztudottan jó tőlünk vásárolni. :roll:

A külvilág felé közvetített üzenet önagában az lehet,h öcsi,fel kell kötni a gatyát,ha itt érvényesülni akarsz.A kezdőnk brutál,bekerülni lehet,de ahhoz 150%-ot kell nyújtani.A keretben meg lehet ragadni,de ahhoz elég gyorsan láttatnia kell a zsugásnak,h fekszik neki a játékunk,amit viszont úgy kell megtanulnia,ellenben az ifistákkal,akik ezt szívják magukba 0 km-es koruk óta.
Másrészt,nézd meg a reált.Ha az ő kifelé kommunikációjuk,játékuk,jelenlegi sikertelenségük ellenére is minden nyáron tudnak egy csapatnyi játékost igazolni,akkor attól nem félek,h hozzánk ne jönnének szívesen...És gondolják csak meg kétszer v háromszor is,h jönnek e,mert itt nagyon magasak minden szinten az elvárások,és ezeknek megfelelni nem könnyű.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.08.20. 11:20:48

P.U.Y.O.L. írta:
lluisllach89 írta:Mert nem csak utánpótlásokból állunk fel.
Nem jöttek be, akkor nem.

Lehet kicsit szűkek leszünk, de azt ne felejtsétek el hogy ő az a tényező aki miatt versenyképesek lehetünk. Nem kell itt rossz igazolásokról beszélni, itt vannak a legjobbak, ha tudja őket motiválni, hú de nagy baj nem lehet.

Amúgy látszik sajnos hogy a Touré fanok szidják Pepet.
csak 2 dolgot szeretnék hozzáfűzni:

1. Az előbb említett 3 fiatal tehetség közül CSAK Caseres kapott némi lehetőséget, (egyébként szerintem se jó játékos) de ahhoz, hogy valakiről el lehessen dönteni, hogy beválik e, ahhoz játszania is kell.

2. Engem nem rázott meg Touré eligazolása és eddig egyszer sem szídtam Pepet. Szerintem jó úton halad, ami hosszú távú megoldást biztosíthat a csapat számára. Én bízom a fiatalokban és örülök annak, hogy lehetőséget kapnak. Én a pazarlásról beszéltem és mint ahogy azt már az előbb is leírtam, nem a Hleb féle igazolásokkal van a baj (ami vagy bejön vagy nem) hanem azzal, hogy leigazoltunk fiatal tehetségeket, akik teljesen felesleges igazolások voltak, hiszen ott van az utánpótlásbázis...
1.: Szerinted közülük ki Barca szintű játékos? Szerintem egyértelmű, hogy egyikük sem. Jogos a feltevés hogy akkor miért lettek leigazolva. Azért, mert olyat mutattak előző klubjuknak ami alapján azt lehetett gondolni hogy majd itt beválnak. De vagy passzol vki ebbe a rendszerbe vagy nem. Ők idővel se passzoltak volna. Ezt ennyi idő után is le lehetett szűrni.
Kivéve K9-t. Bár amekkora tehetség volt, egy gyenge Benficába szerintem 1 Barca szintű játékos beveredné magát. Bár az ő esetében lehetséges az, hogy 1-2 szezon után jön majd a robbanás, a többiek nem ilyenek.

2: Értem a lényeget. Viszont azt becsülöm benne, hogy kísérletezik. Nem jöttek be. Viszont mindent elkövet, hogy vmi új jöjjön a csapatba, hogy a motiváció megmaradjon. És ez értelemszerűen hibát, hibákat fog vonni maga után. Meg a világ legjobb csapatát.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2010.08.20. 11:08:59

lluisllach89 írta:Mert nem csak utánpótlásokból állunk fel.
Nem jöttek be, akkor nem.

Lehet kicsit szűkek leszünk, de azt ne felejtsétek el hogy ő az a tényező aki miatt versenyképesek lehetünk. Nem kell itt rossz igazolásokról beszélni, itt vannak a legjobbak, ha tudja őket motiválni, hú de nagy baj nem lehet.

Amúgy látszik sajnos hogy a Touré fanok szidják Pepet.
csak 2 dolgot szeretnék hozzáfűzni:

1. Az előbb említett 3 fiatal tehetség közül CSAK Caseres kapott némi lehetőséget, (egyébként szerintem se jó játékos) de ahhoz, hogy valakiről el lehessen dönteni, hogy beválik e, ahhoz játszania is kell.

2. Engem nem rázott meg Touré eligazolása és eddig egyszer sem szídtam Pepet. Szerintem jó úton halad, ami hosszú távú megoldást biztosíthat a csapat számára. Én bízom a fiatalokban és örülök annak, hogy lehetőséget kapnak. Én a pazarlásról beszéltem és mint ahogy azt már az előbb is leírtam, nem a Hleb féle igazolásokkal van a baj (ami vagy bejön vagy nem) hanem azzal, hogy leigazoltunk fiatal tehetségeket, akik teljesen felesleges igazolások voltak, hiszen ott van az utánpótlásbázis...
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.08.20. 10:57:02

P.U.Y.O.L. írta:, akkor miért igazoltunk le olyan fiatal tehetségeket, (teszem hozzá nem kis pénzért) mint Henrique, Keirrson, Casares?????
Mert nem csak utánpótlásokból állunk fel.
Nem jöttek be, akkor nem.

Lehet kicsit szűkek leszünk, de azt ne felejtsétek el hogy ő az a tényező aki miatt versenyképesek lehetünk. Nem kell itt rossz igazolásokról beszélni, itt vannak a legjobbak, ha tudja őket motiválni, hú de nagy baj nem lehet.

Amúgy látszik sajnos hogy a Touré fanok szidják Pepet.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2010.08.20. 10:45:32

a baj ott kezdődik, h az ő kérésére lettek idehozva és meg se próbálja beépíteni őket... eldöntött vmit, h idén a La Masiát összemossa az "A" kerettel és nincs az az Isten, ami miatt megváltoztassa azt...

ez nagyon rossz üzenet a külvilágnak, hiszen nem csak a játékosok gondolnák meg kétszer, h ideigazoljanak,félvén attól, h később szabályosan kidobják őket, hanem a semleges szurkolók is rossz szemmel néznék ezt előbb-utóbb, a klub hagyományaira "érzékenyebb" sociókról nem is beszélve...

szerk: P.U.Y.O.L, sztem Pep idén nyáron döntötte el a "kifosztást", mert eddig azért ismerte a "mértékletesség" kifejezést...
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2010.08.20. 10:36:56

Persze ezeket az igazolásokat én sem értem,ezek is egyediek a világon,igazolunk mi hitegetjük magunkat,aztán meg semmi,plussz az a sok milla.......
Ez viszont ciki is és persze szakmailag"ülj le egyes"!
Válasz küldése